5. Bieg o Złotą Szyszkę

27.10.2018

Miejsce: OSP Bystra Śląska

Organizator: Ultra Beskid Sport

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

5. Bieg o Złotą Szyszkę
Zgłoszonych / Registered: 356
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Adamczak Barbara K K30 TRAVOIS POL Katowice TAK SUCCESS
Adamus Katarzyna K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK SUCCESS
Adamus-Kowalska Justyna K K30 Lks imielin POL Imielin TAK SUCCESS
BARANOWSKI ADAM M M30 Adam Biega POL TYCHY TAK SUCCESS
Barcik Maciek M M40 PROKONTECH POL Bielsko-biała TAK
Barcik Witold M M30 POL Szczawnica TAK SUCCESS
Barczuk ANIA K K20 POL Wisła TAK SUCCESS
BARDALIŃSKI MICHAŁ M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
BARTKOWSKI RAFAŁ M M30 Zryty beret run POL DOBIESZOWICE TAK SUCCESS
Bauer Artur M M30 RunTek 44 POL Bieruń TAK SUCCESS
Bąbski Szymon M M30 KS Halny Węgierska Górka POL Ujsoły TAK SUCCESS
BĄK PIOTR M M30 WILD BUCHAYS POL ŁODYGOWICE TAK SUCCESS
Bednarek Adrian M M20 POL Bydgoszcz TAK SUCCESS
Bednarski Mariusz M M40 Ostra Góra 351 POL Toporowice TAK SUCCESS
Bielańska Beata K K40 POL Katowice TAK SUCCESS
Bielnik Dariusz M M30 Bielska Liga Koszykówki POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bilski Błażej M M30 Biegajace insekty POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Boczkowska Justyna K K50 POL Zakopane TAK
Bogacki Karol M M30 Husaria Race Team POL Jaworzno TAK SUCCESS
Bogdał Krzysztof M M30 Husaria Race Team POL Pewel Ślemieńska TAK
Bojdys Jarosław M M30 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK PENDING
Bondarczuk Sylwia K K40 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała TAK
Boś Przemysław M M30 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK SUCCESS
Boś Natalia K K30 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK SUCCESS
Bożek Grzegorz M M40 Dzikie Życie RunTeam POL Krosno TAK SUCCESS
Bromboszcz Karol M M50 Truchtacz -Myslowice POL Katowice TAK SUCCESS
Bruliński Adam M M30 POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
Burda Marek M M50 1962 POL Brenna TAK SUCCESS
Buzderewicz Daniel M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
CABAJ PRZEMYSŁAW M M30 Saint Gobain-Squad POL Jaworzno TAK SUCCESS
Cher-Kożdoń Beata K K40 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Chęciński Krzysztof M M30 POL Łodygowice TAK SUCCESS
Chomicz Łukasz M M30 Klub Biegacza GLS POL Kozy TAK SUCCESS
Chorążewicz Łukasz M M20 POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
Chrobok Gerard M M50 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
Chrobok Józefa K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
Chrząszcz Dominik M M30 POL Warszawa TAK SUCCESS
Chuchro Michal M M40 Bwm POL Oswiecim TAK SUCCESS
Cieniawski Piotr M M30 CSRG POL Bytom TAK SUCCESS
Cieślar Piotr M M50 POL bielsko biała TAK SUCCESS
Cieślar Kasia K K30 POL Ustroń TAK SUCCESS
Cimała Katarzyna K K20 POL Pawłowice TAK
Ciochoń Rafał M M30 POL Bytom TAK SUCCESS
Ciuraszkiewicz Konrad M M30 POL Olkusz TAK SUCCESS
Cypcer Anna K K30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
CZERNIK BARBARA K K30 TGB LAKE RUNNERS POL TYCHY TAK SUCCESS
Czyżewski Marcin M M30 KW Jastrzębie POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Daniel Piotr M M30 POL Bielsko-Biala TAK SUCCESS
Dąbrowska Agnieszka K K30 Kęckie Harpagany POL Nowa Wieś TAK SUCCESS
DENYSENKO LECH M M50 Oldboys Uniwersytecka POL Katowice TAK SUCCESS
Dokupil Kinga K K20 POL Nowa Wieś TAK
Domagała Agnieszka K K40 Olza Cieszyn POL Ustroń TAK SUCCESS
DOMARECKA IZABELA K K40 everrun pacaki POL RUDZICA TAK SUCCESS
Dorobek Agata K K40 Night Runners Zabrze POL Zabrze TAK
Drabik Jacek M M50 POL Krakow TAK SUCCESS
Dudzik Izabela K K20 Strefa Byków POL Zabrze TAK SUCCESS
Dura Tomasz M M40 POL Bielsko-biała TAK
Dusza Paweł M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
Dwornik Maciek M M30 Warczące Szprychy POL Kraków TAK SUCCESS
Dwornik Małgorzata K K30 POL Kraków TAK SUCCESS
Dyduła Renata K K40 POL Kraków TAK
Dyduła Łukasz M M40 POL Kraków TAK
Dyrkacz Sylwia K K30 POL Łódź TAK SUCCESS
Dziki Maciej M M30 FarmaBrain Run POL Rogoźnik TAK SUCCESS
Dziki Marek M M30 Farmabrain run POL Rogoźnik TAK SUCCESS
Dziki Ewa K K30 BB RUNNERS POL BIELSKO-BIAŁA TAK
Ekiert Kamil M M20 ELITKA POL Poznań TAK SUCCESS
Faber-Fałkowska Edyta K K30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Fajkis Arkadiusz M M20 Valeo POL Iłownica TAK SUCCESS
Faron Robert M M40 POL Zalesie TAK SUCCESS
Ferfecka Barbara K K40 ŚWIRY STELA POL Kozakowice Górne TAK SUCCESS
Fijak Jan M M40 POL Żywiec Sienna TAK SUCCESS
Firek Adrian M M30 HIT THE TRAIL POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Firek Iwona K K30 HIT THE TRAIL POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Flaga Iwona K K40 Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK SUCCESS
Flis Dariusz M M50 Olimp Zabrze POL Zabrze TAK
Formas Adrian M M20 BB-Runners POL Janowice TAK
Franek Marcin M M40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
Frankiewicz Andrzej M M40 POL Bytom TAK
Frosztęga Artur M M40 UKS Judo Mysłowice POL Katowice TAK PENDING
Fuczik Małgorzata K K40 Sklep Biegacza Running Team Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Fuczik Maciej M M40 Sklep Biegacza Running Team Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Gańczak Waldemar M M40 Silesia Runers Club POL Świętochłowice TAK SUCCESS
GARCORZ DAWID M M20 Mafia Team Lubliniec POL Dzielna TAK SUCCESS
Gawlas Dominik M M30 POL Cieszyn TAK
Gibiec Tomasz M M40 POL Brenna TAK SUCCESS
GLAJC ANDRZEJ M M50 WYPAS RUN POL Pierściec TAK SUCCESS
Głód Rafał M M30 Biegam bo lubię POL Międzyrzecze Górne TAK SUCCESS
Głuchowski Jacek M M40 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK
Gomołysek Kinga K K30 1986 POL Głuchołazy TAK SUCCESS
GORCZEWSKA RENATA K K40 KS ISKRA RYBARZOWICE POL RYBARZOWICE TAK
Gorczyca Bartosz M M20 Salco Garmin Team POL Skołyszyn TAK SUCCESS
Gotkowski Tomasz M M40 POL Rajcza TAK SUCCESS
Górniak Adam M M50 HARPAGAN Sosonowiec POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Górny Mirosław M M50 Nutrend Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Grabowski Tomasz M M30 POL Radlin TAK SUCCESS
Greń Dorota K K30 OLZA CIESZYN POL Ustroń TAK SUCCESS
GROCHOT Edyta K K40 #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka TAK SUCCESS
Gruszka Grzegorz M M40 Endurance Team POL Siemianowice Śląskie TAK
Grząś Rafał M M40 Ostra Góra 351 POL Twardowice TAK SUCCESS
Grzebieluch Katarzyna K K30 LedwoZipia POL Rybnik TAK SUCCESS
Grzyb Kazimierz M M40 Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK SUCCESS
Gumula Izabela K K30 ChallengeFamily.pl POL Rybnik TAK SUCCESS
Gumula Wojtek M M50 ChallengeFamily.pl POL Rybnik TAK SUCCESS
Gunia Mariusz M M50 ZADYSZKA Oświęcim POL Oświęcim TAK SUCCESS
Guzdek Sławomir M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
HANKUS ŁUKASZ M M30 Hankus Team POL ŚWINNA TAK SUCCESS
HANKUS OLIMPIA K K30 Hankus Team POL ŚWINNA TAK SUCCESS
Heinc Artur M M30 DTR POL Bielsko-Biała TAK
HEJDUK TOMASZ M M40 Techniki Lakiernicze POL Tychy TAK SUCCESS
Hołda Mirosław M M50 Habasit Sport Team POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Hordziejewicz-Karasińska Ewa K K40 Strefa Byków POL Bytom TAK SUCCESS
Izydorek Michał M M20 POL Meszna TAK
Jagosz Patryk M M30 POL Kozy TAK SUCCESS
Jakubas Grzegorz M M30 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK
Jakubowski Mateusz M M20 POL Tychy TAK
Jasek Piotr M M30 Grupa Kryzys POL Buczkowice TAK SUCCESS
Jelonek Łukasz M M30 ET Tapes Running POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Jonkisz Dorota K K50 RYTM CZECHOWICE DZIEDZICE POL Czechowice dziedzice TAK
Józef Mateusz M M20 POL Katowice TAK SUCCESS
Józef Tomasz M M30 ADS MASNA POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
JÓZEF Marek M M40 POL Katowice TAK SUCCESS
Jura Rafał M M30 Daniel Wosik Travel Team POL Kozy TAK SUCCESS
Kaczmarczyk Sebastian M M30 Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK SUCCESS
KACZOR ŁUKASZ M M30 WILD BUCHAYS POL Buczkowice TAK SUCCESS
Kamińska Ewa K K40 POL Pewel Wielka TAK
KANIA Tomasz M M30 1979 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kania Katarzyna K K30 POL Bystra TAK SUCCESS
Kania Paweł M M40 POL Bystra TAK SUCCESS
Kania Marian M M40 LedwoZipia POL Rybnik TAK SUCCESS
Kapuśnik Tomasz M M40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Karawacki Grzegorz M M20 POL Kęty TAK SUCCESS
KASTELIK DARIUSZ M M40 Sprintex Team POL Pietrzykowice TAK SUCCESS
Klimczak Marek M M40 Rebellion of Free Runners POL Oświęcim TAK SUCCESS
Klimowski Daniel M M40 Fantastic Ania Sikora POL Pierściec TAK SUCCESS
Knura Aleksander M M30 KW Jastrzębie - Zdrój POL Połomia TAK SUCCESS
Kocemba Kamil M M30 Kęckie Harpagany POL Kobiernice TAK SUCCESS
Kocot Sebastian M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Kondratiuk Ira K K20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
KOŃ PIOTR M M40 ALPIN SPORT TEAM POL RĘCZNO TAK
Kopiec Przemysław M M20 POL Tychy TAK SUCCESS
Kordiak Rafał M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Koson Krzysztof M M30 POL Zielonki TAK SUCCESS
Kościelniak Kazimierz M M50 POL Bystra TAK SUCCESS
Kot Remigiusz M M40 RM Tri Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kotwicz Marcin M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kowalczyk Piotr M M40 Lake Runners Tyska Grupa Biegowa POL Tychy TAK SUCCESS
Kowalik Artur M M30 POL Jaworzno TAK SUCCESS
Kowalik Dorota K K40 POL Rędziny TAK SUCCESS
Kowalska Kinga K K40 Olza Cieszyn POL Pogwizdów TAK SUCCESS
Kowalski Janusz M M40 Olza Cieszyn POL Pogwizdów TAK SUCCESS
Kozieł Sylwester M M40 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
Kozieł Jadwiga K K40 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
Kozieł Konrad M M20 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
Kozieł Grzegorz M M30 Silesia Runners Club POL Chorzów TAK
Koźba Agnieszka K K30 EVERRUN/ TEAM PACAKI POL Łódź TAK SUCCESS
Kożdoń-Cher Jakub M M30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Krasiejko Agnieszka K K20 POL Tychy TAK SUCCESS
Krawczyk Piotr M M30 POL Łaziska Górne TAK
Krowiak Jacek M M40 Klub Biegacza Fartlek POL Pawłowice TAK
Kruszek Małgorzata K K30 Przekoty POL Katowice TAK SUCCESS
Krzemien Adrian M M40 Slaskie Tasmoloty POL Jaworze TAK
Kubica Dariusz M M40 Grupa Kryzys POL Buczkowice TAK SUCCESS
Kubis Witold M M30 Rodzina POL Czarków TAK PENDING
Kuźnik Sylwester M M30 POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Kwaśny Marcin M M40 WILD BUCHAYS POL Buczkowice TAK SUCCESS
Laskowski Tomasz M M30 AKMB Pędziwiatr Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
Ledwoń Aneta K K40 Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
Ledwoń Jakub M M40 Wkurw Team POL Gliwice TAK SUCCESS
Lekki Jerzy M M50 BB Runners POL Bielsko - Biała TAK
Leśniak Kamil M M20 POL Toruń TAK
Ligęsa Karolina K K30 POL Bielsko-Biała TAK
Litwin Łukasz M M40 Saint-Gobain Squad - Sekurit Dąb POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
LORANC PAWEL M M30 WILD BUCHAYS POL KOZY TAK SUCCESS
Loska Michał M M30 Baran Trail Race POL Tychy TAK
Loska Tomasz M M20 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Lulko Magdalena K K20 Sekcja Piaski POL Czeladź TAK
Luźniak Damian M M20 SCI Górscy Entuzjaści POL Pogwizdów TAK SUCCESS
ŁĘCKI ANDRZEJ M M30 KoperTeam POL Kety TAK SUCCESS
ŁĘŻNIAK JAROSŁAW M M30 WhitePower POL CHOCZNIA TAK SUCCESS
Łoboda Marcin M M30 Świry Stela POL Ustroń TAK SUCCESS
Ługowska Marzena K K30 KIETA POL Tychy TAK SUCCESS
Łukosz Tomasz M M30 xXx POL Ustroń TAK SUCCESS
Machura Arkadiusz M M40 POL Wola Jedlińska TAK SUCCESS
Macura Ewa K K50 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Maga Przemysław M M40 POL Jasienica TAK SUCCESS
magdziorz mariusz M M40 POL mysłowice TAK SUCCESS
Majdak Renata K K20 POL Pewel Mała TAK
Majer Ewa K K30 Solgar Polska POL Dobczyce TAK
Malarczyk Sławomir M M30 POL Kęty TAK SUCCESS
Malec Arkadiusz M M20 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Malik Paweł M M20 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK SUCCESS
Malinowska Aneta K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
Maniszewska Dorota K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK SUCCESS
Maniura Adam M M40 Szombierki Runners POL Bytom TAK SUCCESS
Marchewka Grzegorz M M40 POL Warszawa TAK SUCCESS
Markowicz Dawid M M20 RyTM-Czechowice-Dziedzice. POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Mędrala Jacek M M40 Mędrala Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Mędrala Czesław M M50 Mędrala Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Migdoł Adam M M40 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Mikołajczyk Tyberiusz M M40 Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna TAK
Milota Paweł M M50 POL Bielsko-Biała TAK
Misiak Bartosz M M30 Alpin Sport CZE Cesky Tesin TAK SUCCESS
Mleczko Monika K K50 POL Bielsko - Biała TAK SUCCESS
Morcinek Marcin M M40 Bluszcza POL Katowice TAK
Mrowiec Bernard M M50 Tempo Tworków POL Tworków TAK SUCCESS
Nalepka Ewa K K30 Biegiem przez góry POL Sosnowiec TAK
Nawrocki Tobiasz M M30 POL Tychy TAK SUCCESS
Nawrocki Szymon M M40 POL Mikołów TAK PENDING
Nawrot Łukasz M M30 Bieg z Chrystusem! POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Niestroj Łukasz M M30 Nestle Biega POL Racibórz TAK SUCCESS
Nikiel Krzysztof M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
NIKIEL TOMASZ M M20 POL Bystra TAK SUCCESS
Noga Łukasz M M30 Zdzieraj Kapcie POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Noga Angelika K K20 Kęckie harpagany POL Kozy TAK SUCCESS
Nosal Tomasz Nosal M M20 POL Zakopane TAK SUCCESS
Oboz Paweł M M30 URODZENI BIEGACZE POL Sosnowiec TAK
Ocylok Adam M M40 Chrono Service POL Oświęcim TAK SUCCESS
Oczkowski Wojciech M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Orkwiszewska Ola K K30 Klub / Team:Scarpa Team Poland POL Bieruń TAK SUCCESS
Osadnik Anna K K30 POL Lisow TAK SUCCESS
Osiejewski Marcin M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
Pach Janusz M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Paliga Rafał M M40 Ostra Góra 351 POL Toporowice TAK SUCCESS
Paliwoda Grzegorz M M30 POL Zabrze TAK SUCCESS
Pałka Krzysztof M M40 HRMax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Pancerz Mariusz M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Panek Krzysztof M M40 Team Papry POL Bieruń TAK SUCCESS
Paterek Agata K K30 Wkurw_team POL Kraków TAK SUCCESS
Paterek Grzegorz M M30 Wkurw_team POL Kraków TAK SUCCESS
Patro Bartłomiej M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Pawlik Nikodem M M40 POL Wilkowice TAK
Pawlik Andrzej M M30 POL Szczyrk TAK SUCCESS
Pawlikowski Bogusław M M50 Dzikie Zycie Run Team POL Katowice TAK SUCCESS
Pawlusiak Łukasz M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
Peter Marcin M M40 POL Katowice TAK SUCCESS
Pezda Klaudia K K20 DoBoru SportTeam POL Wilkowice TAK SUCCESS
Piątek Ewa K K30 Dzik z Duszą Sarenki POL Sosnowiec TAK SUCCESS
PIĄTEK TOMASZ M M40 WILD BUCHAYS POL PISARZOWICE TAK SUCCESS
Piątek Rafał M M30 Befit24Team POL Kraków TAK SUCCESS
Piech Janusz M M50 Niezrzeszony POL Jaworze TAK SUCCESS
Piech Izabela K K50 Niezrzeszona POL Jaworze TAK SUCCESS
Pieniążek Katarzyna K K30 POL Czeladź TAK SUCCESS
Pierzchała Anna K K40 KB MCKiS Jaworzno /Jaworzno Runners POL Jaworzno TAK SUCCESS
Piesek Grzegorz M M30 Logtech Run Team Radzionków POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
PIETRAS EDYTA K K30 JustfeelFIT TEAM POL Węgierska Górka TAK SUCCESS
Pietrzyk Mariusz M M40 POL Brenna TAK SUCCESS
Piętko Dariusz M M40 ORANGE POLSKA POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Piotrowska-Tronina Joanna K K30 TRNX Triathlon Team POL Mikołów TAK SUCCESS
Pisarek Radosław M M20 POL Pawłowice TAK SUCCESS
Podsadecki Witold M M40 JUSTFeelFIT POL Cięcina TAK
Ponikiewska Małgorzata K K30 POL Pewel Mała TAK
Procner Anna K K30 POL Wisła TAK SUCCESS
PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Magna Formpol Running Team POL Tychy TAK SUCCESS
Proksa Robert M M50 POL Myłowice TAK SUCCESS
Pronobis Marek M M30 BWM Team POL Bystra TAK SUCCESS
Pszczółka-Busch Aneta K K40 POL Tarnawa górna TAK SUCCESS
Puzoń Robert M M30 Nutrend Team POL Bielsko- Biała TAK SUCCESS
PYTEL JANUSZ M M50 Truchtacz Mysłowice POL SOSNOWIEC TAK
Pytlarz Wojtek M M40 Goniacka team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Rabus-Kaczmarczyk Izabela K K30 Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK SUCCESS
Raciniewski Radosław M M40 jeep.org.pl POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Rawicz-Grotowski Rafał M M40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Rejszel Łukasz M M30 RunTek44 POL Tychy TAK SUCCESS
Rogóż Kamil M M30 Przekoty POL Będzin TAK SUCCESS
Romański Grzegorz K K40 POL Poręba Wielka TAK
Rozmus-Orczyk Anna K K50 Kozy biegają, a nie skaczą! POL Kozy TAK SUCCESS
Rusin Anna K K30 POL Porąbka TAK
Rybarz Witold M M40 Oświęcimski Klub KArate POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Rychlik Magdalena K K20 ITMBW Kraków POL WILKOWICE TAK SUCCESS
SERĘGA TOMASZ M M40 wkurw_team POL BOLĘCIN TAK SUCCESS
Sikora Anna K K40 Wolf Team POL Ustroń TAK SUCCESS
Sitkiewicz Adam M M40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Skalska Anna K K30 Festiwal Biegowy Krynica Zdrój POL Bytom TAK SUCCESS
Skiba Adam M M30 Mafia Team Lubliniec POL Koszęcin TAK SUCCESS
Skokowski Stanisław M M50 Biegam 60+ POL Katowice TAK
Skrobot Tomasz M M30 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Skrobot Justyna K K30 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Skrzyp Tomasz M M30 POL Jasienica TAK
Skupień Tomasz M M30 POL Skawinki TAK SUCCESS
Słonka Sebastian M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Słota Małgorzata K K30 TMTEAM POL Bielsko Biała TAK PENDING
Smoleń Jarosław M M40 POL Mysłowice TAK
SMOŁKA Wojciech M M50 POL Mikołów TAK SUCCESS
Sobczyk Piotr M M30 Druzyna Przedzika POL Gdynia TAK
Sokołowska Anna K K50 Brak POL Meszna TAK
Sokołowski Piotr M M50 Brak POL Meszna TAK
Sokołowski Artur M M40 Team ZabieganeDni POL Otwock TAK SUCCESS
SOSNOWSKI MICHAŁ M M40 PGB Sportowa Paczka POL Chorzów TAK SUCCESS
Stanek Katarzyna K K30 POL Bytom TAK SUCCESS
Stankiewicz Ania K K20 POL Przybędza TAK SUCCESS
STAWARZ Anna K K30 POL Żywiec TAK SUCCESS
Stec Iwona K K20 POL Wilkowice TAK SUCCESS
Stec Marcin M M40 POL Buczkowice TAK SUCCESS
Stec Kuba M M20 UBS / Decathlon B-B POL Godziszka TAK SUCCESS
Stodolski Mateusz M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Stolarek Małgorzata K K40 POL Bytom TAK
Stryczek Tomasz M M30 Aktywny Weekend POL Bielsko-Biała TAK
STRZELCZYK MAGDALENA K K30 TGB LAKE RUNNERS POL TYCHY TAK SUCCESS
Studniarz Rafał M M30 Sekcja-Piaski POL Czeladź TAK SUCCESS
Suska Łukasz M M30 POL Bieruń TAK SUCCESS
SYMULA PIOTR M M50 SAN ESCOBAR POL BIELSKO-BIALA TAK SUCCESS
Szarek Rafał M M30 KB MCKIS Jaworzno POL Jaworzno TAK
Szatanik Zbigniew M M50 POL Ujsoły TAK SUCCESS
SZCZĘSNA Edyta K K30 RYTM Czechowice - Ddziadzice POL CZechowice - Dziedzice TAK
Szczucki Krzysztof M M40 POL Żory TAK SUCCESS
Szczypka Piotr M M20 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie TAK SUCCESS
Szczypka Krzysztof M M40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
Szczypka Bartosz M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
Szczyrbowski Michał M M30 YOOBEE.PL POL Rybnik TAK
Szewczyk Katarzyna K K20 Forum Górski Świat POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Szklorz Dominika K K30 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK SUCCESS
Szojda Paulina K K30 Viking Training Center POL Tychy TAK SUCCESS
Szolc Sebastian M M40 POL Gliwice TAK SUCCESS
Szota Magdalena K K40 POL Mikołów TAK SUCCESS
Sztefko Józef M M50 Ultra Beskid Sport/ GOPR Beskidy POL Kozy TAK
Ścieszka Ksenia K K30 POL Pewel Ślemieńska TAK SUCCESS
Śliwa Karolina K K20 1992 POL Tychy TAK SUCCESS
Śliwiński Marcin M M30 POL Lipowa TAK SUCCESS
Śliwka Arkadiusz M M40 OLZA CIESZYN POL Leszna-Górna TAK
Śmigielska-Stasicka Monika K K40 POL Oświęcim - Poręba Wielka TAK SUCCESS
ŚPIEWAK WOJCIECH M M40 POL Wilkowice TAK SUCCESS
Śpiewak Rafał M M40 POL Bystra TAK SUCCESS
Świątek Marcin M M40 Wataha-Łączy nas bieganie POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
ŚWIDER ZBYSZEK M M40 Fantastic Team Anna Sikora POL Skoczów TAK
Teszner Adrian M M20 Runteam Pawłowice POL Mizerów TAK SUCCESS
Tomala Janusz M M40 Kozy POL Kozy TAK SUCCESS
Tomczyk Tomasz M M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE POL Zabrze TAK
Trzopek Marcin M M20 Iron Team Ujsoły POL Ujsoły TAK SUCCESS
Uniejewski Tomasz M M40 umba POL Katowice TAK SUCCESS
Urban Wiktor M M30 Night Runners Zabrze POL Zabrze TAK SUCCESS
Urgacz PIOTR M M30 Husaria Race Team POL Zakliczyn TAK SUCCESS
Uznański Piotr M M30 Euroclear Running Team POL Kraków TAK SUCCESS
Wacławik Ewa K K40 POL Bąków TAK SUCCESS
WALDON MARCIN M M30 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Wandzel Adrian M M20 wkurw_team POL Żywiec TAK SUCCESS
Waniek Tomasz M M30 GBR KajTaMeta POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
WASZTYL TOMASZ M M40 POL Bielsko-Biała TAK
Wąchała Grzegorz M M40 SPRINTEX TEAM POL Skawina TAK SUCCESS
Węgrzynkiewicz Maria K K20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Wiewióra Krzysztof M M50 Bielska Liga Koszykówki POL Bielsko-Białą TAK SUCCESS
Więcek Przemysław M M30 KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty TAK SUCCESS
Wilczak Michał M M30 POL Skawina TAK
Wilk Magdalena K K40 Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK SUCCESS
Wiśniewska-Ulfik Dominika K K30 POL Zabrze TAK SUCCESS
Witalińska Agnieszka K K30 POL Bielsko-Biała TAK
Wolny Maciej M M40 Panewnickie Lisy POL Katowice TAK SUCCESS
Wójcik Ryszard M M40 POL Kozy TAK SUCCESS
Wójcik Jacek M M40 POL Bytom TAK SUCCESS
Wyleżałek Alina K K30 POL Gliwice TAK SUCCESS
Wysocka Agnieszka K K40 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Wysocki Tomasz M M40 RyTM Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Zatorska Izabela K K50 Alpin Sport Team POL Wrocanka - SUCCESS
ZIELENIECKI JACEK M M40 POL BIELSKO-BIAŁA TAK SUCCESS
Ziomek Tomasz M M30 Decathlon Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Żuchowski Daniel M M30 MUAY RUNNING TEAM POL KRAKÓW TAK SUCCESS

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl