9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

11.11.2018

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zadyszka Oświęcim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Zgłoszonych / Registered: 416
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Miejscowość
Town
Koszulka
1 Adamski Robert M M2 Brykająca Grupa Biegowa Bieruń M
2 Andruszko Stefan M M1 Oświęcim L
3 Augustyniak Sławomir M M2 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L
301 Baran Łukasz M M2 Libiąż M
302 Baran Michalina K K2 Libiąż S
217 BARTULA JOLANTA K K4 GROJEC NIE
4 Bartuś Marcin M M3 Zadyszka Oświęcim Las M
303 Bąk Tadeusz M M5 Samotny biegacz Bieruń L
5 Bebak Krzysztof M M3 Bobrek M
6 Białas Michał M M2 Brzeszcze M
304 Bies Sylwia K K3 Hecznarowice M
7 Bogus Łukasz M M2 Bieruń L
8 Borowski Jarosław M M4 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze L
9 Borowski Dariusz M M3 amator Oświęcim L
Bryndza Sławomir M M2 Klecza Gorna M
10 Buchta Bogdan M M2 Bobrek XL
Bućko Marcin M M3 Jastrzębie-zdrój M
11 Budzeń Jerzy M M3 Oświęcim L
12 Bukała Jarosław M M3 Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń L
305 Byrska Sylwia K K1 SobczykTeam Wadowice XS
13 Caban Mateusz M M1 oGÓRY Oświęcim M
14 Capanda Grzegorz M M3 Kęty-Witkowice L
306 Capiak Jakub M M1 Bielsko-Biala S
15 Chanek Robert M M2 #AdamCzerwinskiTeam Dobczyce XS
16 Chowaniak Marcin M M2 Zasapani Jaworzno L
17 Chowaniak Krzysztof M M4 Parkrun Chrzanów Chrzanów XL
18 Chrapkiewicz Agnieszka K K1 Ekipa z górnej półki Roczyny M
19 Chrobok Marcin M M3 Oświęcim L
20 Chrószcz Klaudia K K2 Bieruń M
21 Chuchro Michał M M3 Oswiecim M
22 CHUDY DAWID M M2 Przeciszów L
23 Cieluch Dorian M M1 Ziębów M
24 Cieniecka Ewelina K K2 Wola XS
Cieślar Kasia K K2 1984 Ustroń S
25 Cygan Robert M M3 Polanka Wielka M
26 czaja roman M M3 8 Baza Lotnictwa Transportowego oświęcim M
Czernik Artur M M2 Chop Ze Żelaza Tri Team Bieruń M
Didovodiuk Dmytro M M2 Borys running club Ivano Frankivsk S
27 Długosz Patrycja K K1 Ads Masna Mysłowice M
28 Dobiczek Łukasz M M2 Lędziny L
307 Domurat Zdzisław M M4 Wataha Runners Alwernia Alwernia XL
29 DORYWALSKI MAREK M M5 UKP UNIA OŚWIĘCIM L
30 Dudek Tomasz M M3 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L
Dudek Donata K K2 UKS Orzeł Katowice Chorzów S
31 Dudek Jan M M5 Studio Kosmetyki Olivia Tarnowskie Góry L
32 DUDZINSKA MAGDALENA K K4 West Molesey M
33 Dudzińska Katarzyna K K1 Wadowice, MA L
34 Dusza Piotr M M2 Przecieszyn L
35 Duży Monika K K2 CHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnami Bieruń XS
Dyk Tomasz M M3 Sosnowiec M
36 Dymurski Wojciech M M4 Tychy XL
37 Dyrdoń Daria K K1 Dankowice S
38 Dziedzic Dariusz M M3 Zadyszka Oświęcim Polanka Wlk. L
39 Dziuba Michał M M2 Półwieś L
40 Figołuszka Dawid M M2 Studzienice L
41 Fornagiel Katarzyna K K2 Oświęcim L
42 Frączek Paulina K K1 Piotrowice S
43 Frączek Paweł M M2 Oświęcim M
44 FRYC ANNA K K2 Spytkowice XS
45 Gabryś Łukasz M M2 Bielsko-Biała XL
308 Gaj Paulina K K1 MCKIS JAWORZNO Jaworzno XS
46 Galos ZBIGNIEW M M3 WATAHA LACZY NAS BIEGANIE Płaza M
Gałuszka Halina K K3 Alpin Sport Team Porąbka XS
47 Garbuz Katarzyna K K3 Zadyszka Oświęcim Rajsko L
48 Garbuz Marcin M M3 Zadyszka Oświęcim Rajsko L
49 Gawełek Grzegorz M M2 Brzeszcze M
50 Gawełek Piotr M M1 Tylicz L
51 Gębołyś Beata K K3 Chwalisz czy nie chwalisz Bieruń M
52 Gierez-Dobiczek Sylwia K K2 Team Papry Lędziny M
53 Głos Marek M M2 Drim Robotics Oświęcim S
54 Głowiczka Adam M M2 Oświęcim XL
55 Głowiczka Tomasz M M3 Oświęcim M
56 GNATOWSKY WALDEMAR M M3 BIELSKO-BIALA L
57 GOCAŁEK WIESŁAW M M4 BYLE DO PRZODU MW TYCHY XL
Godzic Dariusz M M3 Frydek L
58 Gołąb Justyna K K2 Tychy S
59 Gołąb Radosław M M2 Tychy L
309 Góralczyk Joanna K K3 Kęty S
310 Góralczyk Katarzyna K K3 Oświęcim M
311 Góralczyk Mariusz M M3 Kęty L
60 Górka Krzysztof Guras M M2 Z zbieganiem mi do gór Jawiszowice S
61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K K2 Zasole S
62 Graca Ewelina K K1 Oświęcim S
312 GRAJCAR ŁUKASZ M M2 CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA KONOPISKA S
63 Gromek Michał M M1 KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1 Kocierz Moszczanicki L
64 Grzebniewska Judyta K K2 Team Papry Tychy S
65 Grzesica Paweł M M3 Lędziny S
66 Grzesina Arkadiusz M M3 Oświęcim L
67 GUJA BOGUSŁAW M M5 KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno S
313 gunia piotr M M3 Osiek M
69 Gwóźdź Mariola K K4 Wola L
68 GWÓŹDŹ EDYTA K K2 Jaworzno M
70 Handy Samanta K K2 Kęty M
71 Handzlik - Starzyk Anna K K3 Poręba Wielka XS
72 Herman Iwona K K1 Marta Jankowska Trener Personalny Katowice L
73 Heród Jakub M M2 Oświęcim XL
74 Hipner Marcin M M2 SPOT Pszczyna Babice L
75 Jachimowski Waldemar M M3 fc knurów Knurów L
76 Jaguś Przemysław M M2 Oświęcim XL
77 Jakób Beata K K3 Zadyszka Oświęcim M
314 Jakubiec Katarzyna K K1 MŁYNARSCY Nieruchomości Team Wilkowice M
78 Jankowska Marta K K1 Marta Jankowska trener personalny Oświęcim M
79 Jans Magdalena K K2 Oświęcim M
80 Janusik Natalia K K2 Oświęcim XS
81 Janusz Agnieszka K K3 Katowice S
82 Januszek Jakub M M2 zaSapani Bukowno L
Januszyk Artur M M2 Oswiecim L
315 Jarosz Szymon M M1 Oświęcim S
83 Jarosz Tomek M M3 Oświęcim M
84 Jarzębowicz Paweł M M2 Zadyszka Oświęcim Oświęcim M
85 Jarzyna Urszula K K1 Polanka Wielka M
86 JARZYNA ADAM M M5 Polanka Wielka L
87 Jesionek Bogusław M M4 Jastrzębie Zdrój M
88 Jesionek Krzysztof M M2 Imielin M
89 Jesionek Małgorzata K K2 Imielin S
90 Jędrusik Mateusz M M2 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze M
91 JĘDRYSIK Michał M M4 Niezrzeszony Oświęcim XL
92 Jitner Grzegorz M M3 Ruda Śląska XL
216 JODŁOWIEC MARCIN M M1 IMIELIN NIE
206 JODŁOWIEC CZESŁAW M M4 IMIELIN NIE
Jodłowiec Czesław M M4 Imielin M
316 Jung Kinga K K2 Oświęcim S
93 JURASZEK MARIUSZ M M2 KW BB Lipowa XL
94 Kajfasz Sabina K K1 Lgota S
215 KAJTOCH JOLANTA K K2 BIERUŃ NIE
Kajtoch Jolanta K K2 Bie run Bieruń S
95 Kaleta Agnieszka K K2 PoWoli do celu Brzeszcze M
96 Kalita Marcin M M2 Chełmek L
317 Kasperczyk Anna K K2 Oświęcim S
97 Kasperek Janusz M M3 Nie rzeszony Pisarzowice L
Kasperkieiwcz Krzysztof M M2 Rzyki M
98 KASTELIK WACŁAW M M3 OSP RYCHWAŁDEK RYCHWAŁDEK L
99 Kastelik Mariusz M M2 Speed Team Brzeszcze Brzeszcze S
100 Katerla Jakub M M1 Zaborze M
101 Kawecka Ania K K2 Maków M
Kawik Tomasz M M1 Kawik team - Twój trener biegowy BRENNA XS
102 Kawulak Iwona K K3 Bojszowy Nowe M
103 Kędzierski Adrian M M1 Poręba Wielka M
Kiełbasa Henryk M M3 Libiąż M
104 Kiryjczuk Karolina K K2 Solvay Oświęcim S
105 Kissa Barbara K K3 Tychy M
Klik Tomasz M M1 Oswiecim XL
106 Klimek Katarzyna K K2 Płaza S
107 Klimek Krzysztof M M3 Płaza L
Kliś Andrzej M M1 Kraków L
Kliś Andrzej M M1 BielskoBiała L
108 Kobosko Paweł M M3 Zadyszka Oświęcim Rajsko L
318 KOCZUR ALDONA K K2 ZAGÓRZE XS
110 Komraus Damian M M2 Pszczyna Biega Pszczyna XXL
111 Konik Krzysztof M M1 OKB Zadyszka Przeciszów XL
251 Koprowska Katarzyna K K1 Uliczny Biegacz Tychy M
112 Korbut Anna K K3 Chrzanów Biega Libiąż XS
Korczyk Anna K K2 Fizjo-Forma OŚWIĘCIM M
Korczyk Rafał M M3 Jawiszowice L
113 Kos Marcin M M3 Oświęcim M
Kostrzewa Wojciech M M2 Speed Team Brzeszcze Oświęcim M
319 Kościelnik Krzysztof M M2 magna frompol running Tychy M
Kotfis Jarosław M M3 Oświęcim L
Koziarz Przemysław M M1 Don t Give Up Jankowice M
114 Kozieł Piotr M M3 Oświęcim XL
115 Kozieł Jan M M1 Oświęcim M
116 Kozieł Wojciech M M1 Ekipa z górnej półki Zator M
Krajzel Przemysław M M2 Oświęcim L
117 Krakowczak Ryszard M M3 Oświęcim M
320 Krawczyński Sławomir M M3 Pszczyna L
KRETEK ŁUKASZ M M1 Aktywni Lyski Lyski M
118 Kręczyński Jacek M M5 Gliwice M
Krochmal Mateusz M M1 Wrocław L
119 Kruczek Monika K K2 Team Papry Tychy S
120 Kruczek Artur M M3 Tychy L
121 KUBAREK ANNA K K2 SPYTKOWICE XS
321 Kubiczek Anna K K2 Brzeszcze M
122 Kucharczyk Tomasz M M3 ViproTeam Oswięcim M
322 Kuczek Elżbieta K K2 Miedzyrzecze L
123 Kudzia Anna K K2 Lędziny S
124 Kukla Agata K K2 PoWoli do celu Brzeszcze L
125 Kulczyk Paweł M M3 Chrzanów XL
126 Kulig Sebastian M M3 AGSE Poręba Wielka XL
Kumięga Joanna K K2 Mysłowice L
127 Kurzak ANDRZEJ M M3 Żarki M
Kuśnierz Dagmara K K1 Goszyce NIE
128 Kuwik Waldemar M M2 Oświęcim M
295 KUWIK ALEKSANDRA K K1 WADOWICE NIE
129 Kwarciak Adam M M2 Zasapani Chrzanów L
323 KWIATKOWSKI RAFAŁ M M3 Chrzanów XL
324 Lech MIłosz M M2 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno M
LIS PAWEŁ M M1 Lędziny L
130 Liszewski Tadeusz M M4 Oswiecim M
131 Liszewski Rafał M M1 Marta Jankowska trener personalny Oświęcim XL
325 LITWIŃSKI Piotr M M1 Chrzanów XL
132 Lorencki Andrzej M M4 Tramwaje Śląskie Tarnowskie Góry M
133 Lotek Ela K K2 Ekipa z górnej półki Kęty M
Lubecki Tomasz M M3 Oświęcim M
134 Łacny Sebastian M M2 5 Batalion Dowodzenia Brzeszcze L
135 Łakomy Dariusz M M3 Oświęcim M
136 ŁUCKA JAROSŁAW M M3 ZABORZE XL
Ługowska Marzena K K2 Kieta Tychy S
137 Maciołek Krzysztof M M3 SKRZYDLNA Oświęcim M
138 Maga Przemysław M M3 1977 Jasienica S
Magiera Marcin M M2 Run4LIFE Chrzanów M
Magiera Nikolina K K2 Run4LIFE Chrzanów S
139 Magiera Ewelina K K2 ChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNami Iimielin M
140 Majkowski Konrad M M1 Polanka Wielka S
141 Malczyk Wiesław M M4 Libiąż L
142 Malecki Marcin M M3 brak Babice S
143 Malina Michalina K K1 GTS Bojszowy Bojszowy S
144 Malina Adam M M3 Świerczyniec Running Bojszowy S
145 Marcak Przemysław M M2 Oświęcim L
146 Marcisz Michał M M2 Brzeszcze M
147 Matuła Natalia K K1 Cross by PP Oświęcim M
193 MATUZEWICZ DOMINIK M M3 Oświęcim NIE
326 Mendyk Przemysław M M1 Bobrek L
148 Mendyka Marcin M M3 PL Oświęcim L
149 Merta Marek M M3 Zasole Bielańskie L
Merta Ewa K K1 - Kęty M
150 Michalak Sandra K K2 Sandrafizjosport Sosnowiec S
Mieszczak Paweł M M1 Młode Żywczoki Żywiec M
151 Miklasz Marcin M M2 Spokojny Dreptacz Katowice L
152 Mikołajek Zbigniew M M3 Brzezinka L
250 MILCARZ ARON M M3 WADOWICE NIE
153 MŁOCEK IGNACY M M4 Rzyki RZYKI XL
154 Młocek Jarosław M M3 Rzyki XL
327 Młynarski Wojciech M M2 MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała L
328 Młynarski Mateusz M M1 MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bystra L
329 Momot Paweł M M1 Speed Team Brzeszcze Jawiszowice M
Mostowik Marcin M M2 Brzeszcze M
330 Mucha Adam M M3 poRUNne furganie Bytom M
155 Murański Piotr M M2 Brzeszcze L
156 Musioł Piotr M M3 Imielin M
157 Muszyńska Joanna K K2 40-latek Tychy Tychy S
158 Myrcik Bernard M M3 Tarnowskie Góry L
331 Niemas Mariusz M M4 Komenda Powiatowa PSP w Wadowicach Rajsko XL
332 Niemas Anna K K3 OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko M
159 Nizioł Jacek M M3 OKB Zadyszka Oświęcim XXL
160 Niziołek Marek M M3 Zadyszka Zaborze L
333 Noga Angelika K K1 Międzyrzecze Gorne M
161 Noszczyk Sebastian M M3 TGB Lake Runners Tychy M
162 NOWAK JAN ROMAN M M5 OLIMPIJCZYK GILOWICE Gilowice M
163 Nowicka Monika K K2 Team Papry Tychy S
164 Nowogrodzka Katarzyna K K2 PoRUNne Furganie Rajsko M
165 NOWOGRODZKI MATEUSZ M M3 PoRUNne Furganie Rajsko M
166 Noworyta Grzegorz M M1 Don t give up Zator XS
167 Obstarczyk Mirosław M M4 zadyszka Oświęcim L
Olesiak Michał M M1 Kęty M
168 Olesiak Szymon M M1 Kęty M
169 Olesiak Paulina K K1 Kęty S
170 Oprzondek Piotr M M4 Tychy M
171 Orlanka Waldemar M M2 Polanka Wielka M
172 Osiecka Iwona K K2 Oświęcim S
334 Pacułt Wojciech M M3 BBRUNNERS Bystra L
335 Pala Marcin M M2 ChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z Nami Bieruń M
173 Papuga Iwona K K4 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice S
174 Papuga Dariusz M M4 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice M
175 Papuga Kamil M M1 Ekipa z górnej półki Jawiszowice M
176 Paradecki Piotr M M3 Team Run Against Rett Wola M
Paradecki Wojciech M M2 RUNagainstRETT Oświęcim M
336 Parzygnat Sylwia K K1 Klikuszowa S
177 Pasierbek Katarzyna K K3 Bystra M
Pastwa Karol M M1 Międzybrodzie Żywieckie S
178 Paszek Żaneta K K1 Tychy XS
179 Pater Janusz M M3 MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim L
Pawlak Magdalena K K2 Brak Trzebinia XL
180 Pawlica Szymon M M1 Oświęcim L
181 Pawlus Ewelina K K3 Brzeszcze S
337 Pawlus Paweł M M3 Brzeszcze L
182 Pawlus Mariusz M M3 Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze L
183 Pawlus Dawid M M1 Oświęcimski Klub Karate Jawiszowice M
338 Pełka Aneta K K3 Brzeszcze S
Piątek Tomasz M M1 Team Leśna Osiek M
184 Piątek Kordian M M1 Oświęcim M
185 Pichner Jacek M M3 Oświęcim S
186 Pilarz Mirek M M3 Bujaków L
187 Pilarz Ewa K K3 Bujaków L
339 Piotrowski Marcin M M2 ZASAPANI Chrzanów M
188 Pióro Grzegorz M M3 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L
189 PLOCH ANDRZEJ M M4 Pławniowice XL
190 Płonka Małgorzata K K4 lecebochce Poręba Wielka M
Płonka Kornel M M2 Kęckie Harpagany Kęty M
340 PODGÓRNI RAFAŁ M M3 ZAGÓRZE M
341 PODGÓRNI ILONA K K2 ZAGÓRZE XS
191 Podsiadło Marcin M M3 Cobra Mysłowice XL
192 Porębski Marek M M3 Speed team Brzeszcze /Zadyszka Oświ Oświęcim M
224 PORĘBSKI Wojciech M M3 NIE TAK
194 Przesór Barbara K K2 Zadyszka Oświęcim Brzezinka L
195 Przewoźnik Marek M M4 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze M
196 PRZYBYŁ Elżbieta K K3 Cidry Lotajom Radzionków S
197 PRZYBYŁ Rafał M M3 Radzionków XXL
198 Puchajda Monika K K2 Oświecim XS
199 PUDEŁKO DAWID M M2 Oświęcim L
200 PYZA ŁUKASZ M M1 OSIEK XL
201 Rachwalik Piotr M M4 Jaworzno XL
202 Rafalski Adam M M2 Bieruń M
203 Rak Jolanta K K4 Maków M
204 Rapucha Adam M M2 Żory L
Reinert Aleksandra K K3 Pszczyna S
205 Respondek Tomasz M M2 Oswiecim XL
208 Rozmus Wojciech M M3 Góra M
207 Rozmus Ewa K K3 PoWoli do Celu Góra M
209 Rusin Anna K K2 Porąbka M
211 Rybarz Artur M M4 Zadyszka Oświecim Brzeszcze L
210 Rybarz Witold M M3 Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze M
212 Ryłko Krzysztof M M3 Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim M
342 Ryszka Piotr M M2 Grojec M
213 Saduś Paulina K K1 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice S
SALAMON JERZY M M4 Pszczyna Biega Pszczyna M
Salamon Alicja K K4 Pszczyna Biega Pszczyna L
SAŁATA Marcin M M2 Biegam Bo Lubię Hecznarowice L
214 Sambak Tadeusz M M3 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze M
218 Seweryn Magdalena K K2 Tychy S
219 SĘPIOŁ ADAM M M2 TGB Lake Runners Tychy XL
220 Siata Sebastian M M2 Parkrun Chrzanów Trzebinia XL
221 Siata Luiza K K2 Parkrun Chrzanów Trzebinia M
Sidzina Jakub M M2 Storczykowa Ultra Brzeszcze M
222 Siewierski Adam M M3 Team Papry Frydek L
223 Sikora Skarbimir M M3 Oświęcim XL
225 SKIBICKI KRZYSZTOF M M3 ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim L
Skoczylas-Ligocka Anna K K3 Polskie Towarzystwo Walki z Mukowis Oświęcim L
226 Smoleń Sebastian M M1 ZASAPANI Libiąż XL
227 Smoleń Dawid M M1 ZASAPANI Chrzanów M
228 Smółka Rafał M M2 Tauron team Libiąż L
229 Sobczyk Sławomir M M4 nie zrzeszony Tychy XXL
343 Sobota Michał M M1 LKS Przecieszyn Przecieszyn XL
230 SOBÓL KRZYSZTOF M M3 PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE XL
231 Sojka Wojciech M M3 Jankowice L
232 SONAKOWSKI ROMAN M M4 Aniołki Charliego Słotwina XL
SPRUCH DOROTA K K2 SOSNOWIEC S
233 Stafiej Katarzyna K K2 Dąbrowa Górnicza S
234 Stafiej Sylwester M M2 Dąbrowa Górnicza M
235 Stankiewicz Artur M M1 Lubaczow M
Stańco Marcin M M3 Nowa Wieś XL
Stańco Agnieszka K K2 Nowa Wieś XL
236 STAŃCZYK ANDRZEJ M M4 Górnik Wola Wola XL
344 STAŃKOWSKA EMILIA K K1 BRAK Jaworzno M
237 Starzec Zbigniew M M4 Oświęcim L
345 Stefański Antoni M M4 Lędziny NIE
346 Stefański Zbyszek M M3 HEBEL Libiąż L
238 STOLECKI GRZEGORZ M M2 TRUCHTACZ MYSŁOWICE CHEŁM ŚLĄSKI S
239 Stroiński Kamil M M2 Tychy L
347 STUDNIK GRZEGORZ M M2 Global Run RYBNIK M
240 Sudia Krzysztof M M2 Oświęcim M
241 SUROWIAK OLGA K K3 Trzebinia XS
242 Surowiak Tomasz M M3 Trzebinia L
243 Synowiec Rafał M M2 Chełmek L
244 Syryński-Giro Sebastian M M3 Oświęcim M
Szałaśny Piotr M M2 trail.media Piotr Szałaśny Kobiór S
245 Szałaśny Paweł M M2 star trek brzeszcze XL
Szeja Przemek M M3 IndianRunner Imielin XL
246 Szkudlarz Ilona K K4 Oświecim M
247 Szkudlarz Mateusz M M1 Oświęcim L
248 Szromba Szymon M M1 Oświęcim M
249 Szulc Dariusz M M3 Brykająca Grupa Biegowa Bieruń M
252 Szypuła Krzysztof M M1 Osiek M
253 Ścigała Adam M M4 Imielin XL
Śliwa Dawid M M3 Godziszka M
Śliwa Asia K K2 Godziszka M
254 Śluz Rafał M M3 Lędziny L
255 Śmigielska-Stasicka Monika K K3 Oświęcim - Poręba Wielka S
256 Środa Janusz M M4 Spartanie Dzieciom Tarnowskie Góry XL
348 Świątek-Młynarska Paulina K K2 MŁYNARSCY Nieruchomości Team Bielsko-Biała S
257 Tkacz Tomasz M M3 ORANGE POLSKA Sosnowiec XL
258 TOKARZ DOMINIK M M3 ENERGY OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM L
259 TOMALA DAWID M M1 Valeo Czechowice Dziedzice OSIEK L
260 Tomalik Anna K K3 #BBKTS Oświęcim M
Tomasiczek Dawid M M1 Rozbiegani Pasjonaci Dankowice M
261 Toporczyk Daniel M M3 Aurelia trend Bieruń Tychy L
262 TRZCINSKI MIROSLAW M M4 OSWIECIM M
URBAŚ ROMAN M M3 Bieg po zdrój Jaworze S
263 Wadowski Paweł M M2 Łączany L
264 Walkiewicz Marek M M2 Tychy XS
265 Walkowski Kamil M M2 Tychy L
266 Warzecha Joanna K K1 Oświęcim XS
267 Wasztyl Marek M M3 Oświęcim L
268 Wawrzyniak Dariusz M M4 Kęckie Harpagany KĘTY L
269 Wawrzyniak Kamil M M1 Kęty L
270 Wągroda Łukasz M M3 indywidualnie Krzeszowice M
271 Wąsowicz Sławomir M M3 Jaworzno XL
272 Wąsowicz Agnieszka K K3 Jaworzno S
273 Wąsowicz Grzegorz M M1 Jaworzno M
274 Wiczok Agata K K2 Team Papry Tychy XS
275 Wieczorek Maciej M M2 Zadyszka Ośw/Speed Team Brzeszcze Oświęcim L
Więzik Jacek M M4 Kogucik50 Witkowice XL
276 Wika Sebastian M M3 40-latek Tychy / Team Papry Tychy L
Wiktorzak Michał M M1 Quechua Team Oświęcim L
277 Winkler Dawid M M1 Cross by PP Oświęcim L
Wisniowska Izabela K K3 Press Glass Biegamy i Wspieramy Tychy XL
278 WITEK SZYMON M M1 1993 KĘTY M
279 Witek Adrian M M2 Luloki Kraków M
280 Wojniusz Beniamin M M3 Press Glass Biegamy i Wspieramy Tychy XL
281 Wolant Sylwester M M3 Brzeszcze L
Wolnik Mateusz M M1 Aktywni Lyski Lyski XS
283 Wójcicki Grzegorz M M1 Oświęcim M
282 WÓJCICKI RAFAŁ M M3 CROSS THE LIMIT OŚWIĘCIM L
284 Wójcik Paweł M M1 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze M
285 Wójcik Tomasz M M2 Rudze M
286 WÓJCIK JERZY M M4 Rudze L
349 WÓJCIK WIESŁAW M M4 RUDZE M
287 Wrona Marek M M2 ZASAPANI Libiąż XL
288 Wróbel Przemysław M M3 Mikołów M
289 Wytrykus Barbara K K2 Tychy S
350 ZACNY KRZYSZTOF M M3 ITALIAKRIS KĘTY S
470 ZACNY Oskar M M1 ITALIAKRIS KĘTY S
290 Zalewski Paweł M M2 Oświęcim L
291 ZAWADZKI KONRAD M M2 PARKRUN CHRZANÓW Libiąż L
292 Zawadzki Łukasz M M3 Parkrun Chrzanów Libiąż L
293 ZELECH RAFAŁ M M2 CHEŁMEK S
294 ZEMAN SYLWESTER M M2 PILA KOSCIELECKA M
ZIELIŃSKI MARCIN M M3 Tychy XXL
296 Zielonka Robert M M3 Motomaster Chrzanów S
297 Zogrodnik Andrzej M M3 PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Lędziny L
298 Zubel Aron M M1 Zadyszka Oświęcim Zaborze M
109 Żak Wojciech M M1 Rajsko M TAK
471 Żak Jakub M M1 OYAMA KARATE BRZESZCZE Rajsko M
472 Żak Wojciech M M1 Rajsko M TAK
299 ŻOGAŁA JAN M M3 DN2N Katowice L
300 Żurawik Daniel M M2 PPI Systemy-Grzewcze Jaworzno XS
Żydek Grzegorz M M4 Roczyny M

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl