VI Bieg - Biegać jest Bosko

15.08.2018

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

VI Bieg
Zgłoszonych / Registered: 342
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
40 Augustyniak Sławomir M 1983 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
166 Babinski Zbigniew M 1958 Bulowice TAK
169 BALON BARTŁOMIEJ M 1979 Wadowice TAK
15 Balska Zuzanna K 1964 www.patrykwieczorek.pl Oświęcim TAK
204 Bartula Jolanta K 1967 Run4Fun Grojec TAK
244 Bednarczyk Piotr M 1996 RUNHOGS Tychy Tychy -
119 Bębenek Maciej M 1985 Oświęcim TAK
23 Bielewicz Aleksandra K 1998 Sosnowiec TAK
197 Bilski Marek M 1973 Łęki TAK
161 Bitner Michał M 1994 Wilamowice TAK
167 Borodin Robert M 1973 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
41 Boryczka Szymon M 1980 PoWoli do celu Miedzyrzecze TAK
160 Brończyk Ariel M 1988 FC Komorowice Bielsko-Biała TAK
205 Brzęk Katarzyna K 1983 Bobrek TAK
487 Bula Justyna K 1977 Bobrek TAK
192 Bulanda Andrzej M 1977 Bieruń TAK
196 Burakowska Małgorzata K 1974 Sosnowiec TAK
125 Cholewa Tomasz M 1974 Parkrun Chrzanów Chrzanów TAK
164 Chorąży Lucyna K 1983 Brzeszcze TAK
42 Chowaniak Krzysztof M 1964 Parkrun Chrzanów Chrzanów TAK
71 Chudek Agnieszka K 1982 Goczałkowice TAK
Chwałek Agnieszka K 1996 Tartak-Meble Sport Bestwina -
123 Cupiał Artur M 1970 Katowice TAK
165 Cupiał Aneta K 1978 Katowice TAK
203 Czarnik Daniel M 1993 Oświęcim TAK
30 Czarski Michał M 1964 Katowice TAK
Czernik Anna K 1981 Tychy -
Czernik Piotr M 1980 Tychy -
Czulak Karolina K 1986 Kęty -
Dębowski Michał M 1979 Sprint Bielsko-Biała Bielsko-Biała -
202 Dominiec Marcelina K 1992 Łazy TAK
168 Drabek Piotr M 1985 Seniorzy Oświęcim TAK
46 Drąg Grzegorz M 1982 Magna formpol running team Tychy TAK
Duda Anna K 1987 Katowice -
201 Dudek Tomasz M 1972 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
Dudek Kinga K 1994 DKMS Oświęcim -
33 dudzik zenon M 1962 zen -team katowice TAK
45 DUDZINSKA MAGDALENA K 1967 West Molesey TAK
29 Emessaouden Florentyna K 1969 Katowice TAK
43 FIEDOR MAGDALENA K 1978 Oświęcim TAK
193 Fik Mariusz M 1982 Oświęcim TAK
Florek Michał M 1984 Wojsko Polskie Kraków -
489 Florek Michał M 1984 Goczałkowice -
78 Furman Michał M 1998 Kocham bo biegam Chełmek TAK
32 Góralczyk Katarzyna K 1974 Oświęcim TAK
162 GAŁUSZKA DOROTA K 1979 Grudziądz TAK
163 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ M 1978 Koło Przewodników PTTK w Grudziądzu Grudziądz TAK
11 Garbuz Katarzyna K 1978 Zadyszka Oświęcim Rajsko TAK
12 Garbuz Marcin M 1973 Zadyszka Oświęcim Rajsko TAK
70 GAUDYN ADAM M 1955 KWACZAŁA TAK
76 Gaweł Bogdan M 1956 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój Oświęcim-Zaborze TAK
120 Gizara Sławomir M 1976 Libiaz TAK
75 Gliniecki Bartłomiej M 1975 KB MCKIS TrailRunnersJaworzno JAWORZNO TAK
Golonka Marek M 1970 Mysłowice -
194 Gowin Karina K 1995 Żywiec TAK
Górka Krzysztof Guras M 1979 Z bieganiem mi do Gór Jawiszowice -
72 Grabowska Iwona K 1978 Kolorowa Drużyna Nessi Kęty TAK
121 Grabowska Szyszka Elżbieta K 1982 Zasole TAK
Graca Dawid M 1991 Rozbiegani Pasjonaci Dankowice -
Graca Ewelina K 1990 Oświęcim -
240 Graca Ewelina K 1990 Zabrzeg -
22 Gracz Natalia K 1993 Hernik Team Katowice TAK
47 GREGORCZYK MARCIN M 1977 STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANS Mikołów TAK
73 Grębska-Bodzęta Agata K 1967 Trzebinia TAK
39 Grzesiak Marzena K 1981 Dąbrowa Szlachecka TAK
Gunia Mariusz M 1965 ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim -
Gunia Mariusz M 1965 ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim -
Guzowski Dariusz M 1969 Carry Petfood Trzebielino/Talex Bor Trzebielino -
200 Gwóźdź Andrzej M 1963 PoWoli do Celu Wola TAK
195 Hylińska Żaneta K 1994 Rajsko TAK
Hylińska Żaneta K 1994 Rajsko -
124 Iwanowicz Anna K 1980 Parkrun Chrzanów Chrzanów TAK
77 Jachimczyk Aleksandra K 1983 parkrun Chrzanów Chrzanów TAK
35 Jakubiec Mateusz M 1991 BB RUNNERS Buczkowice TAK
9 Jamka Wiesław M 1962 Skawina TAK
Janeczek Dawid M 2001 Stryszawa -
74 Janik Bogdan M 1967 Nowy Targ runners Nowy Targ TAK
118 Janik Paweł M 1975 Kęckie Harpagany Kęty TAK
Jans Magdalena K 1982 Oświęcim -
Janusz Tomasz M 1993 Skazaninasukces.pl Kaniów -
242 Jarzębowicz Paweł M 1986 Parkrun Katowice Zabrze TAK
488 Jarzębska Izabela K 1971 Świerczyniec Running Bojszowy TAK
198 JARZYNA ADAM M 1954 Polanka Wielka TAK
Jasica Mateusz M 2001 Sławków Sławków -
44 Jasiński KristoF M 1994 ŚwierczyniecRunning Świerczyniec TAK
100 JĘDRYSIK Michał M 1968 Niezrzeszony Oświęcim TAK
490 Jędrysik Tomasz M 1992 Tychy TAK
Jędrysik Tomek M 1992 Oświęcim -
116 Jochemczyk Dariusz M 1971 Mysłowice TAK
233 JUNG KINGA K 1985 Oświęcim TAK
54 Kaczmarek Adam M 1970 Parkrun Poznań Poznań TAK
191 Kaczorowski Piotr M 1980 Bieruń TAK
51 Kaleta Agnieszka K 1986 PoWoli do celu Brzeszcze TAK
173 Kałmuk Marcin M 1983 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM Tychy TAK
84 Kantorowska Anna K 1986 PoWoli do Celu Wola TAK
Karwaszewska Iza K 1990 BB Runners Bielsko-Biała -
235 Kasperczyk Patrycja K 1992 Run4fun Grojec TAK
224 Kasperek Rafał M 1974 Kęty TAK
249 Kastelin Mariusz M 1981 Piasek TAK
67 Klaja Krzysztof M 1979 8 Baza Lotnictwa Transportowego Poręba Wielka TAK
85 Klęczar Ewa K 1979 brak Witkowice TAK
491 Kobosko Paweł M 1977 Bojszowy Nowe TAK
Kobus Ewelina K 1992 Katowice -
209 Kocemba Dawid M 1973 UMKS Kęczanin Kobiernice TAK
245 Kołodziejczak Radosław M 1988 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice -
222 KONDERLA MICHAŁ M 1986 OŚWIĘCIM TAK
Konior Wojciech M 1975 Beskid Tri Team Bulowice -
KONIOR WOJCIECH M 1975 BULOWICE -
Kontowicz Rafał M 1974 Mysłowicki Klub Biegacza No.I Mysłowice TAK
92 KOPIJASZ LEONARD M 1951 ZADYSZKA BRZESZCZE TAK
102 Korbut Mirosław M 1974 parkrun Chrzanów TAK
228 Kosiec Mirosław M 1982 Nidek TAK
87 Kosowski Adam M 1967 ADAMEX Podolsze TAK
149 Kosowski Wojciech M 1994 ADAMEX Podolsze TAK
133 Kosowski Krzysztof M 1993 ADAMEX Podolsze TAK
69 Kościelniak Józef M 1959 Łaziska Górne TAK
81 Kościelniak Milena K 1987 Łaziska Górne TAK
61 Kościelnik Krzysztof M 1982 Magna formpol runnig team Tychy TAK
50 Kotyla Ryszard M 1980 Oświęcim TAK
138 Kowalczyk PAWEŁ M 1974 KĘCKIE HARPAGANY KĘTY TAK
107 Kowalik Emilia K 2001 Wieliczka TAK
176 Kozieł Piotr M 1974 Oświęcim TAK
Kozik Krzysztof M 1982 PoWoli do celu Wola -
Kozłowski Łukasz M 1981 Tychy -
136 Kożuch Katarzyna K 1979 Włosienica TAK
28 Krajewski Mariusz M 1975 1975 Mikołów TAK
kubiesa szymon M 1975 oświęcim -
153 Kubisty Anka K 1970 Oświęcim TAK
175 KUCIEL ROBERT M 1982 RUNNING BOLECIN bolecin TAK
142 Kula Ilona K 1974 KoperTeam Kęty TAK
187 Kulig Michał M 1988 Kropka Team Jawiszowice TAK
186 Kulig Krzysztof M 1990 Kropka Team Jawiszowice TAK
Kumięga Joanna K 1980 Mysłowice -
3 Kuras Katarzyna K 1974 Zadyszka Oświęcim Chełmek TAK
4 Kuras Janusz M 1972 Zadyszki Oświęcim Chełmek TAK
212 Kuś Wojciech M 1976 Poręba Wielka TAK
183 Kutyła Marek M 1981 Kraków TAK
151 Kuźniar Jakub M 1982 Bielsko-Biała TAK
238 KWAŚNIAK MATEUSZ M 1994 Libiąż TAK
Lach Klaudia K 1980 Oświęcim -
134 Lange Katarzyna K 1988 Viking Training Center Tychy TAK
57 Lichota Grzegorz M 1985 Babice TAK
Liszka Piotr M 1983 Brak Bieruń -
Łagan Karolina K 1992 Bieruń -
122 Łagan Karolina K 1992 Irons Lędziny TAK
Ławeczko Radosław M 1997 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze -
146 Łęcki Andrzej M 1988 Koperteam Kęty TAK
Łukowicz Piotr M 1971 Rozbiegani Pasjonaci Dankowice -
190 MACIEJAS DANIEL M 1978 Husaria Race Team Kraków TAK
19 Madej Józef M 1951 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
34 Magdalena Replińska M 1970 TAK
Magiera Marcin M 1983 Run4LIFE Chrzanów -
Magiera Nikolina K 1986 Run4LIFE Chrzanów -
237 Maj Paweł M 1991 Strzelce Małe TAK
137 Majewski Łukasz M 1991 Dąbrowa Górnicza TAK
129 Majewski Michał M 1983 MajMusic Dąbrowa Górnicza TAK
95 Majka Marzena K 1988 Jaworzno TAK
96 Majka Tomasz M 1987 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno TAK
Majkowski Konrad M 1999 Polanka Wielka -
110 Malina Adam M 1975 Świerczyniec Running Bojszowy TAK
111 Malina Michalina K 2000 GTS Bojszowy Bojszowy TAK
Malinowska Anna K 1983 Brzezinka TAK
232 Malinowski Krzysztof M 1969 Powoli do celu Gilowice TAK
56 Marcak Przemysław M 1980 Oświęcim TAK
171 Marszalik Anna K 1980 Katowice TAK
172 Marszalik Stanisław M 1977 Katowice TAK
90 Maszczyńska-Skalik Anna K 1981 Tychy TAK
36 Matusiak Marcin M 1985 PoWoli do celu Wola TAK
1 Matyjasik-Lewandowska Ewelina K 1987 HERNIK TEAM Poznań TAK
131 Mendyk Przemysław M 1992 - Bobrek TAK
234 Michalik Adrian M 1985 LM Libiąż TAK
Miczko Justyna K 1985 Mysłowice TAK
229 Mieszczak Anna K 1987 Oświęcim TAK
231 Mieszczak Krzysztof M 1985 Oświęcim TAK
64 Mikielski Daniel M 1990 Olsztynek TAK
158 Mikołajek Zbigniew M 1976 Brzezinka TAK
155 MINOL GRZEGORZ M 1971 OŚWIĘCIM TAK
27 Misiniec Bogdan M 1963 Zubrzyca Górna TAK
Morawski Janusz M 1974 Pszczyna biega Pszczyna -
243 Morawski Grzegorz M 1999 WYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKI DABROWA GÓRNICZA -
105 MOSKWA SŁAWOMIR M 1986 Speed Team Brzeszcze Jawiszowice TAK
144 Mrowiec Szymon M 2002 Koper Team Bulowice TAK
Mucha Michał M 2002 Kraków -
Mulka Urszula K 1983 JAWORZNO Runners Lędziny -
MUSIOŁ ANDRZEJ M 1978 Team Papry Tychy -
178 Naglik Marcin M 1981 Biegam z żoną Jawiszowice TAK
179 Naglik Izabela K 1984 Biegam z mężem Jawiszowice TAK
10 Nazim Tadeusz M 1948 Skawina Biega Skawina TAK
NIDECKI ROBERT M 1972 Poreba Wielka -
219 Nieznaj Sebastian M 1975 Oświęcim TAK
225 Nikiel Konrad M 1998 Brzeszcze TAK
112 Noga Angelika K 1994 Kęckie harpagany Kozy TAK
Nowak Magdalena K 1982 Czeladź -
215 Nowogrodzka Katarzyna K 1981 PORUNNE FURGANIE Rajsko Oświęcim TAK
220 Nowogrodzki Mateusz M 1978 PORUNNE FURGANIE Rajsko Oświęcim TAK
98 Noworyta Grzegorz M 1990 Don t give up Rudze TAK
148 Ołownia Agnieszka K 1980 parkrun Chrzanów Trzebinia TAK
246 Ołwnia Łukasz M 1980 Jaworzno Runners Jaworzno TAK
Opitek Kornel M 1994 Gorzów TAK
Opyrchał MARTA ANNA K 1990 Tychy -
177 Ortman Marcin M 1980 Kraków TAK
115 Osiecka Iwona K 1980 Oświęcim TAK
241 Ożóg Robert M 1980 Zadyszka Oświęcim Las -
113 Pajestka Marek M 1988 Węgierska Górka TAK
25 Paradecki Piotr M 1976 Run for rett girl dla Nadii Wola TAK
24 Paradecki Wojciech M 1980 RUNagainstRETT Oświęcim TAK
239 PATER JANUSZ M 1978 MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM TAK
Paterek Bogdan M 1965 Bieruń -
Pawelak Wojciech M 1985 Koper team Kęty -
221 Pawlica Szymon M 1989 Oświęcim TAK
Pawlus Ewelina K 1978 Brzeszcze -
5 Pióro Grzegorz M 1976 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
223 Pichner Jacek M 1975 Oświęcim TAK
Pierzchała Anna K 1974 MCKiS KB Jaworzno/ Jaworzno Runners Jaworzno -
65 Piękny Jadwiga K 1983 Towarzystwo Turystyki Aktywnej Bieruń TAK
182 Pilszyk Kazimierz M 1959 Seniorzy Grojec TAK
226 Pittner Bartłomiej M 1995 Regulice TAK
213 Plonka Małgorzata K 1961 lecebochce Poręba Wielka TAK
Płatacz Jarek M 1999 Oświęcim -
18 Pławny Karolina K 1990 WSSIRN Start Katowice Dąbrowa Górnicza TAK
210 PŁONKA Paweł M 1968 Stajnia Komarów Nowa Wieś TAK
189 Pocik Radosław M 1978 UMKS Kęczanin Kobiernice TAK
Porębska Aleksandra K 1976 Oświęcim -
Porębski Marek M 1971 Speed team Brzeszcze Zadyszka Oświ Oświęcim -
199 Proć Andrzej M 1981 Rebellion of Free Runners Balia TAK
199 Proć Andrzej M 1968 MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NOI SOSNOWIEC TAK
6 Przesór Barbara K 1982 Zadyszka Oświęcim Brzezinka TAK
7 Przesór Jakub M 2004 Brzezinka TAK
154 Przybylik Ewa K 1966 Zawiercie TAK
16 Przystalska Angelika K 1993 Zadyszka Oświęcim TAK
Ptaszek Iza K 1975 Kraków TAK
62 Różewicz Dariusz M 1962 PANCE Tychy TAK
63 Różewicz Ewa K 1961 PANCE Tychy TAK
247 Radwań Andrzej M 1963 Czeladź TAK
170 Radziwończyk Klaudia K 1975 Kalety TAK
208 Raś Agnieszka K 1976 WALCZE Kraków TAK
Rdzanek Marcin M 1988 Wieliczka -
17 Reniecka Edyta K 1984 Toruń TAK
Replińska Magdalena K 1976 parkrun Chrzanów TRZEBINIA -
145 Repliński Marek M 1952 parkrun Chrzanów Trzebinia TAK
52 Rozmus Ewa K 1978 Góra TAK
Rybarski Kamil M 1985 Żywiec -
Ryłko Krzysztof M 1973 Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim -
108 Ryszka Piotr M 1981 Grojec TAK
20 Rzepka Piotr M 1993 Sportowy Świr Świętochłowice TAK
128 Sanetra Marcin M 1987 Kobiernice TAK
117 Sikora Ewelina K 1987 Time Out Akademia Ruchu Oświęcim TAK
126 Sikora-Szot Kamila K 1982 BoChcę Brzeszcze TAK
Skałka Adam M 1970 Nowy Sącz -
83 Skawińska Magdalena K 1978 Sierszanie Trzebinia TAK
82 Skawiński Krzysztof M 2003 Sierszanie Trzebinia TAK
86 Skawiński Paweł M 1973 Sierszanie Trzebinia TAK
2 SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim TAK
101 Skierś Ewa K 1978 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
79 Skrabarczyk Anna K 1987 PoWoli do Celu Wola TAK
80 Skrabarczyk Wiesław M 1982 PoWoli do Celu Wola TAK
37 Słowik Marek M 1985 PoWoli Do Celu Wola TAK
Sobczyk Dawid M 1992 Davids CamStudio Brynek -
141 Sojka Małgorzata K 1988 Bielsko-Biała TAK
Stachura Justyna K 1980 Oświęcim TAK
135 Stachura Grzegorz M 1979 Włosienica TAK
89 Stanek Barbara K 1981 Bieruń TAK
180 STAŃCZYK ANDRZEJ M 1960 Górnik Wola Wola TAK
214 Staruń Anna K 1985 Kobiernice TAK
230 Starzec Zbigniew M 1962 Starostwo Oświęcim Oświęcim TAK
207 Stępień Joanna K 1981 Bobrek TAK
147 Stępień-Wyrobiec Olga K 1974 JKLA Jawor Jaworzno TAK
103 Stępniewski Artur M 1989 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
104 Storey Beata K 1982 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
Stworzewicz Agnieszka K 1980 Kęty -
SUKIENNIK ALEKSANDRA K 1985 Viking Training Center Bieruń -
140 Surowiak Olga K 1975 Trzebinia TAK
139 SUROWIAK TOMASZ M 1974 Trzebinia TAK
106 Syrocki Arkadiusz M 1978 MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM Tychy TAK
91 Szałaś Anna K 1984 Wielkie Drogi TAK
Szałaśny Paweł M 1981 Star trek Brzeszcze TAK
94 Szarek Rafał M 1979 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno TAK
130 Szczelina Marta K 1982 Speed Team BrzeszczeKDN Brzeszcze TAK
Szczepanek Małgorzata K 1988 Proszowice -
Szczepanek Maciej M 1984 Proszowice -
181 Szczucki Damian M 1981 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
216 Szczurowska Aleksandra K 1990 Encepence Running Team Gliwice TAK
217 Szczurowski Łukasz M 1991 Encepence Running Team Gliwice TAK
Szczurowski Jarosław M 1967 Grojec TAK
Szewczyk Katarzyna K 1978 Wirusy Sosnowiec -
Szewczyk Paulina K 1999 Wirusy Sosnowiec -
132 Szojda Paulina K 1982 Viking Trainig Center Tychy TAK
248 Szromba Szymon M 2008 Gryfno Familia Bieruń -
55 Szydłowski Waldemar M 1979 Magna Formpol Running Team Tychy TAK
109 Szymeczko Agata K 1993 Oświęcim TAK
SZYMECZKO JOLANTA K 1972 ZABORZE TAK
Szypuła Barbara K 1978 Świerczyniec Running Świerczyniec -
156 Ścierski Marek M 1989 Bieruń TAK
58 Śluz Rafał M 1978 Lędziny TAK
49 Śmiech Mariusz M 1978 Kraków TAK
31 Świderska Anna K 1984 PoWoli do celu Wola TAK
157 Talar Justyna K 1990 SZYBKIE ŻÓŁWIE Kozy TAK
159 Talar Magdalena K 1993 Kozy TAK
21 Tesluk Kuba M 1993 Kalenji by Decathlon Żory TAK
188 Tiahnybok Paweł M 1972 Socios Silesia Kalety TAK
143 Tobiasz Dominik M 1994 Wilamowice TAK
Toczek Wioleta K 1989 Brzeszcze -
206 Toczek Wioleta K 1989 Chwalisz czy nie chwalisz Tychy -
211 Tokarz Dominik M 1978 ENERGY Oświęcim Oświęcim TAK
59 TOMALA DAWID M 1998 Szost Team OSIEK TAK
88 TOMALIK Anna K 1972 Oświęcim TAK
Tomasiczek Dawid M 1992 Dankowice -
97 Tomasiczek Ryszard M 1978 Stara Wieś TAK
53 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M 1982 WILD RUNNERS CLUB PIASEK TAK
99 Tryjanowska Barbara K 1977 Magna Formpol running Team Tychy TAK
218 Ubik Natalia K 2000 Brzeszcze TAK
Urbańska Agnieszka K 1970 Parkrun Chrzanów Trzebinia -
Urbański Maciej M 2005 Parkrun Chrzanów Trzebinia -
VIRGALLITA CLAUDIO M 1974 ZABORZE TAK
Waligóra Agnieszka K 1985 Libiąż -
227 Warzecha Magdalena K 1997 Regulice TAK
Wiatr Sylwia K 1987 ŁĘG TARNOWSKI -
14 Wieczorek Patryk M 2006 Speed Team Brzeszcze Oświęcim TAK
13 Wieczorek Maciej M 1983 Speed Team Brzeszcze Zadyszka Ośw Oświęcim TAK
Wiktorzak Michał M 1990 Quechua Team Oświęcim -
174 Włodarczyk Patrycja K 1980 Jaworzno TAK
Wnek Adam M 1983 brak Tychy -
38 Wodniak Angela K 1985 PoWoli do celu Wola TAK
93 Wojtas Arkadiusz M 1976 Po Woli do celu Wola TAK
Wojtyła Henryk M 1985 Bielskp -
114 WOŹNICKI SZYMON M 1978 Mysłowice TAK
184 WÓJCIK JERZY M 1968 Rudze TAK
185 Wójcik Tomasz M 1984 Rudze TAK
150 Wyrobiec Piotr M 2002 JKLA Jawor Jaworzno TAK
152 Wyrobiec Grzegorz M 1972 JKLA Jawor Jaworzno TAK
250 Wyszyński Piotr M 1980 Oświęcim TAK
Zając Barbara K 1977 Oświęcim -
127 Zalewski Paweł M 1986 Oświęcim TAK
26 Zelech Rafał M 1980 Parkrun Chrzanów Chełmek TAK
66 Ziaja Wojciech M 1999 Oświęcim TAK
Zięba Aleksander M 1995 Gmina Psary Strzyżowice -
236 Zmysłowska Magdalena K 1986 LM Libiąż TAK
8 Zoladz Jurek M 1972 Go Aptiv! Kraków TAK
68 Żelech Grzegorz M 1985 PoWoli do celu Wola TAK
Żmigrodzki Ryszard M 1958 Słomniki TAK
60 Żur Marek M 1978 Łąka TAK
48 Żydek Justyna K 1991 BB RUNNERS Polanka Wielka TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl