Bieg Przedni

01.09.2918

Miejsce: Zakopane

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl

Bieg Przedni
Zgłoszonych / Registered: 112
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
38 Adamczewski Adam M 1974 M35 Adam POL Szubin -
Balion Magdalena K 1983 K18 POL Zakopane -
56 Baltrukas Sebastian M 1998 M18 POL Rokitki TAK
24 BARASIŃSKI TOMASZ M 1975 M35 KB SPARTAKUS POL BEŁCHATÓW TAK
BARTKOWSKI RAFAŁ M 1982 M35 Zryty beret run POL DOBIESZOWICE -
21 Bartosik Sylwia K 1980 K18 RYSIE/RRCLDZ POL Łódź TAK
4 Białas Ewa K 1984 K18 POL Łódź TAK
6 Białas Joanna K 1984 K18 POL Łódź TAK
17 Biernawski Piotr M 1977 M35 ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ TAK
15 Bodurka Zbigniew M 1959 M50 POL Zakopane TAK
Bodzioch Grzegorz M 1973 M35 Gorlicka Grupa Biegowa POL Gorlice TAK
52 Bogdal Sebastian M 1981 M35 W pogoni za duchem POL Dąbrowa Górnicza TAK
53 Chodorowska Marcelina K 1993 K18 Pro-run POL Wrocław TAK
Cur Michał M 1989 M18 41. Baza Lotnictwa Szkolnego POL Dęblin -
55 Czajkowska Agnieszka K 1973 K40 Zakos POL Zakopane TAK
49 Dąbrowska Monika K 1975 K40 POL Piaseczno -
Depta Andrzej M 1967 M50 1967 POL RUDA Śląską -
62 Domagała Sebastian M 1990 M18 Los Zombos Lejkers POL Ząb TAK
Drachal Małgorzata K 1934 - stowarzyszenie Spotkania z Filmem G POL Zakopane -
Duda Daniel M 1996 M18 Obidowiec Obidowa POL Obidowa -
Dziewior Anna K 1972 K40 POL Sosnowiec -
22 Dziki Marek M 1980 M35 Farmabrain run POL Rogoźnik TAK
48 Dziki Maciej M 1979 M35 FarmaBrain Run POL Rogoźnik TAK
1 Fierek Bernadeta K 1969 K40 POL Tuchola TAK
19 Flis Artur M 1986 M18 POL Warszawa TAK
42 Frączysta Katarzyna K 1988 K18 POL Kościelisko TAK
Frączysta Weronika K 1991 K18 POL Kościelisko TAK
Furman Bartłomiej M 1985 M18 POL Poronin -
Gałdyn Kamil M 1998 M18 Gorący Potok POL Szaflary -
8 Gęborys Tomasz M 1998 M18 POL Tarnoszyn TAK
57 Gizicki Grzegorz M 1991 M18 POL Czarny Ług TAK
58 Gizicki Kuba M 2000 M18 POL Jedlińsk TAK
35 Głuszak Nicole K 1991 K18 POL Krakow TAK
37 Gorączko Marcin M 1992 M18 POL Sanok -
Górecki Patryk M 1993 M18 PG FOTO POL jarosław -
25 Haładyna Renata K 1976 K40 Bukowina Tatrzańska POL Bukowina Tatrzańska -
Huzior Piotr M 1972 M35 ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ -
23 Iciek Marcin M 1986 M18 stowarzyszenie Spotkania z Filmem G POL Zakopane TAK
31 Ilkiewicz Adam M 1981 M35 Allianz Running Team POL Warszawa TAK
Jakubczyk Adrian M 1982 M35 POL Siewierz -
45 Janaszek Izabela K 1991 K18 Portal Górski POL Szczecno -
Janowski Paweł M 1982 M35 POL Turowola Kolonia -
Jasek Agnieszka K 1977 K40 POL Mszana Dolna -
Kacikowski Przemek M 1973 M35 CHE Genewa -
59 Kacka Edyta K 1990 K18 POL Jaktorów TAK
Karaś Michał M 1980 M35 WPNT POL Nowy Targ -
Kierys Renata K 1986 K18 POL Ciche -
7 Klecha Rafał M 1987 M18 1987 POL Zakopane TAK
Kłaput Dorota K 1984 K18 Endorfiny POL Wadowice -
Koch Marta K 1977 K40 POL Ornontowice -
50 Kościuczak Łukasz M 1980 M35 POL -
33 Kotwica Andrzej M 1976 M35 POL Wroclaw TAK
29 krzysztofowicz karolina K 1979 K18 15 b POL Zakopane TAK
30 Krzysztofowicz Andrzej M 1979 M35 POL Warszawa -
Krzyżewski Roger M 1988 M18 POL Kraków -
14 Kupiec Marcin M 1979 M35 POL GDÓW TAK
46 Lasek Jakub M 1990 M18 Chicks&Sport Team POL Opole TAK
Legoń Krzysztof M 1971 M35 POL Zakopane -
LEWICKI ŁUKASZ M 1987 M18 POL WROCŁAW TAK
47 Ławnik Piotr M 1966 M50 POL Ruda Śląska TAK
Łyjak Olga K 1980 K18 ATTIQ TEAM POL Zakopane TAK
28 Małyska Maja K 1982 K18 POL Kraków TAK
11 Michalczenia Kamil M 1990 M18 POL Zabrze TAK
18 Michoński Wojciech M 1984 M18 POL Mielec TAK
Mielcarek Ewa K 1991 K18 POL Gliwice -
5 Mikuła Zbigniew M 1963 M50 Skała biega POL Skała TAK
51 Mirowska Agnieszka K 1993 K18 Rak N Rolls POL Warszawa -
26 Moniczewska Katarzyna K 1982 K18 POL Zakopane TAK
27 Moniczewska Dominika K 1980 K18 POL Zakopane TAK
32 Mróz Piotr M 1979 M35 Wojsko Polskie POL Kraków TAK
39 Mróz Mateusz M 1988 M18 Skiturowe Zakopane POL Zakopane -
Mutwil Jarosław M 1982 M35 Czar Gór Team POL Katowice TAK
20 Nosal Tomasz M 1989 M18 POL Zakopane TAK
Nowak Tomasz M 1988 M18 POL Tychy -
ogiegło Magdalena K 1928 - stowarzyszenie Spotkania z Filmem G POL Zakopane TAK
Olak Jacek M 1992 M18 POL Krakow -
36 Osadnik Anna K 1979 K18 POL Lisów TAK
Półtorak Sylwester M 1975 M35 Dobczycki Klub Biegacza POL Krzyszkowice -
16 Pasławski Maciej M 1963 M50 POL Kraków TAK
Piątek Ewa K 1988 K18 Dzik z duszą sarenki POL Sosnowiec -
3 PIECZĄTKIEWICZ Anna K 1984 K18 POL Łódź TAK
Pistl Jacek M 1984 M18 POL Wrocław -
Polak Agnieszka K 1989 K18 POL Kłaj -
2 Pożarowczyk Adam M 1935 - Dynafit Team POL Zakopane TAK
Pron Adam M 1975 M35 IPRONMAN POL Katowice Poland -
roszkowski Adam M 1931 - 15 b POL Zakopane -
Siedlecka Monika K 1971 K40 - POL Warszawa -
12 Sikora Ewa K 1981 K18 POL Żarki TAK
44 Srokowski Jan M 1992 M18 POL Katowice TAK
STRAŻ AGNIESZKA K 1978 K18 POL BYSTRA -
Stronski Franciszek M 1961 M50 Eskadra Krakow POL krakow -
60 Strzeżysz Piotr M 1973 M35 POL Trąbki TAK
61 Szczepocki Andrzej M 1970 M35 POL TAK
szklarczuk marta K 1934 - stowarzyszenie Spotkania z Filmem G POL Zakopane -
34 Szymura Rafał M 1982 M35 Hel Triathlon Center POL Katowice -
ŚCISŁOWSKA AGNIESZKA K 1971 K40 KB Maratończyk Dębica POL Dębica -
Świątek Marcin M 1977 M35 Wataha-Łączy nas bieganie POL Bielsko-Biała -
43 Telega Michał M 1968 M50 amator POL Przeworsk TAK
Trzcionka Justyna K 1990 K18 Bieganie Góry Las Błoto POL Kraków -
Trzebunia Alicja K 1979 K18 TG Sokół Zakopane POL Zakopane -
9 Tuchowska Anna K 1981 K18 one team POL sosnowiec TAK
Urbaniak Anita K 1978 K18 POL Warszawa -
63 Walczak Jan M 1998 M18 POL Zakopane -
13 Wandas Grzegorz M 1978 M35 POL Wieliczka TAK
40 Wawrzkowicz Sylwia K 1991 K18 POL Przemyśl TAK
Westrych Julia K 1983 K18 POL Gdynia -
41 Wierzbanowska Marta K 1995 K18 POL Zakopane TAK
Wilczak Janusz M 1975 M35 POL Przemyśl -
Wojtasiak Łukasz M 1988 M18 POL Przybysławice TAK
10 Zgliczyńska Danuta K 1976 K40 POL Warszawa TAK
54 Zuba Rafał M 1994 M18 15 b POL Zakopane TAK
Żelazny Agnieszka K 1972 K40 Gorlicka Grupa Biegowa POL Gorlice -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl