VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

14.07.2018

Miejsce: Kościelisko - Kiry

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com

BIATHLONOWE NORDIC WALKING
Zgłoszonych / Registered: 105
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus Marian M 1949 M-6 Silesia Nordic Team POL Bytom TAK
Barczyk Jolanta K 1960 K-5 Viking Nordic Time Częstochowa POL Częstochowa TAK
Barczyk Bogdan M 1964 M-5 Viking Nordic Time Częstochowa POL Częstochowa TAK
Bujnicka Magdalena K 2005 K-1 Nordic Walking Pasłęk POL Pasłęk TAK
Bujnicki Marcin M 1976 M-4 Nordic Walking Pasłęk POL Pasłęk TAK
CIŚLIK KRYSTYNA K 1958 K-6 GIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINH POL USTRZYKI DOLNE TAK
Czakiert Marek M 1968 M-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Czarnecka Karolina K 1984 K-3 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko TAK
Długopolska Katarzyna K 1988 K-3 Gąsienica Sport POL Kościelisko TAK
Drab Krzysztof M 1976 M-4 POL Kościelisko -
Dusiel Ewa K 1967 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Dylewski Andrzej M 1952 M-6 Dąbrowa Nordic Team POL Dąbrowa Gornicza -
Fatla Franciszek M 1977 M-4 POL Kościelisko -
Fatla Franciszek M 2006 M-1 POL Zakopane -
Furman Marian M 1957 M-6 POL Biecz -
Galica - Drab Jadwiga K 1988 K-3 POL Kościelisko TAK
Gawor Renata K 1968 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Gąsienica Maciej M 1986 M-3 Kościelisko dla biegaczy POL Kościelisko TAK
Gąsienica Stanisław M 1962 M-5 Gąsienica Sport POL Kościelisko -
Gąsienica-Roj Anna K 1975 K-4 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane TAK
Gąsienica-Roj Karolina K 2000 K-2 Klimatyzacja POL Zakopane TAK
Gerle-Kotula Anna K 1986 K-3 UNIA MIAST POL Katowice TAK
Gonet Grzegorz M 1975 M-4 POL Zręcin TAK
Gonet Adam M 2002 M-1 POL Zręcin TAK
Grządziel Darek M 1969 M-4 Bieszczadzki Klub Nieruchomości Wal POL Ustrzyki Dolne TAK
Grządziel Aleks M 2004 M-1 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne -
Grządziel Patrycja K 1998 K-2 Bieszczadzki Klub NW POL Ustrzyki Dolne -
Guzik Krystyna K 1983 K-3 Wojsko Polskie POL Czerwienne -
Józef Niepokój M 1958 M-6 POL Wrocanka -
Jurczyńska Bożena K 1959 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Kaniowska Beata K 1969 K-4 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Karp Dariusz M 1973 M-4 Karp Sport Team POL Bialy Kosciol -
Kasprzyk Elżbieta K 1968 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Kiedrowska Anna K 1984 K-3 POL Wrocław -
Kierys Renata K 1986 K-3 POL Ciche -
Kobierowski Sławomir M 1981 M-3 K.B. GOCH BYTÓW POL Słupsk TAK
Kolarska Agnieszka K 1981 K-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL częstochowa TAK
Kolarska Nadia K 2008 K-1 Viking Nordic Team Częstochowa POL częstochowa TAK
Kołodziejczyk Roman M 1951 M-6 I Tyle nas widzieli POL Zakopane -
KONIK ZUZANNA K 2000 K-2 bieszczadzki klub nordic walking POL olszanica TAK
Konik Katarzyna K 1982 K-3 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne TAK
KONIK ALEKSANDRA K 1975 K-4 bieszczadzki klub nordic walking POL STEFKOWA TAK
KONIK JACEK M 1975 M-4 bieszczadzki klub nordic walking POL STEFKOWA TAK
Konik Jakub M 2004 M-1 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne -
Kornacka Agata K 1985 K-3 POL Kraków TAK
Kotula Jakub M 1984 M-3 UNIA MIAST POL Katowice TAK
KOWALCZYK Tadeusz M 1954 M-6 POL Kraków TAK
KUCHARCZYK JACEK M 1951 M-6 POL Kutno TAK
Kuruc Andrzej M 1977 M-4 POL Białka Tatrzańska -
Kuruc Emilia K 2002 K-1 POL Białka Tatrzańska -
Kuruc Maksymilian M 2008 M-1 POL Białka Tatrzańska -
Kustal Marcin M 1979 M-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
LACHOWSKA EWA K 1959 K-5 BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING POL Ustrzyki Dolne TAK
Lipińska Urszula K 1972 K-4 Face Nordic Walking Team POL Dęblin -
Loley Sylwia K 1977 K-4 POL Zakopane TAK
Marondel Katarzyna K 1986 K-3 Silesia Nordic Team POL Bytom TAK
MICHALEC MARCIN M 1988 M-3 KKB MOSIR KROSNO POL Krosno TAK
Misiniec Bogdan M 1963 M-5 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Zubrzyca Górna TAK
Mrowiec Maria K 1943 K-6 Stadion Śląski POL Bytom TAK
Natorska Beata K 1969 K-4 POL Kraków TAK
Nędza Maria K 1978 K-4 POL Kościelisko TAK
Niepokój Radoslaw M 1988 M-3 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Wrocanka Gmina Miejsce Piastowe TAK
Olejczyk Renata K 1967 K-5 POL Zator TAK
Oleksyk Malgorzata K 1962 K-5 MKS Halicz BK nordic walking Ustrz POL Ustrzyki Dolne TAK
Pac Jan M 1962 M-5 Cidry Lotojom POL Bytom -
Paczkowska Alicja K 2000 K-2 Klimatyzacja POL Czarnocin TAK
Parzuchowski Paweł M 1984 M-3 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko TAK
Parzuchowski Zenon M 1948 M-6 KB Śnieżka 1602 POL Radom TAK
Pasierb Marek M 1954 M-6 Nz POL Rzeszow TAK
PASIKOWSKA MARIOLA K 1985 K-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Żarki TAK
Pietrzyk Jarosław M 1983 M-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Pindral Paweł M 1976 M-4 POL Tarnowskie Góry TAK
Pinis Michał M 1981 M-3 Viking Nordic Time Częstochowa POL Blachownia TAK
Pinis Agnieszka K 1976 K-4 Viking Nordic Time Częstochowa POL Blachownia TAK
Pitoń Anna K 1962 K-5 Kościelisko POL Kościelisko TAK
Pitoń Adrian M 1988 M-3 Kościelisko POL Kościelisko TAK
Potrząsaj Monika K 1986 K-3 POL Ciche TAK
Potrząsaj Rafał M 1988 M-3 POL Ciche TAK
RACZYŃSKA Aleksandra K 1938 K-6 STADION śLĄSki POL CHORZÓW TAK
Rogalska Pawlik Celina K 1958 K-6 POL Zakopane TAK
Sala Andrzej M 1963 M-5 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Kojszówka TAK
Sikorski Marcin M 1981 M-3 Kiry POL Kościelisko TAK
Sobczyk Rafał M 1973 M-4 KlubSportu.pl POL Rzeszów TAK
Stachoń Karol M 2006 M-1 POL Zakopane TAK
STARZYK JACEK M 1958 M-6 POL Olkusz TAK
STARZYK Bożena K 1968 K-5 POL Olkusz TAK
Stępak Piotr M 1994 M-2 Zbylitowska Góra NW Winning Team POL Zbylitowska Góra TAK
Stępniewski Paweł M 1989 M-2 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Sulka Wioletta K 1970 K-4 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Stryszawa TAK
Suriak Ewelina K 1989 K-2 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Szczebak Jacek M 1969 M-4 Tarnów POL Tarnów TAK
Szczebak Michał M 2002 M-1 Tarnów POL Tarnów TAK
Szemberska Małgorzata K 1974 K-4 KlubSportu.pl POL Rzeszów TAK
Szemberski Paweł M 1974 M-4 KlubSportu.pl POL Rzeszów TAK
Tamiola Grazyna K 1964 K-5 Stadion śląski POL Katowice -
Thomalla Bogdan M 1942 M-6 OBR Tomchem Zabrze POL Zabrze TAK
Tomaszewska Agnieszka K 1973 K-4 POL Kościelisko TAK
Topór Małgorzata K 1961 K-5 POL Gorlice -
Trybuła Stanisław M 1967 M-5 STF-ZP Orzeł POL Spytkowice -
Wajdzik Renata K 1973 K-4 POL Bielsko-Biała TAK
Wajdzik Karol M 2008 M-1 POL Bielsko-Biała TAK
Winnicki Robert M 1973 M-4 Bieszczadzki Klub Nordic Wolking POL Ustrzyki Dolne TAK
Wojtasiński Daniel M 1978 M-4 VIKING Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Wojtowicz Tomasz M 1990 M-2 Nordic Walking Poland POL Widacz -
Zygmunt Patrycja K 1980 K-3 POL Kraków -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com