6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce - Biegi Dzieci i Młodzieży

19.08.2018

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Biegi Dzieci i Młodzieży - 6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Zgłoszonych / Registered: 116
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Beśka Karol M 2010 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 OchajoRun & Friends POL Rybnik
Beśka Julianna K 2001 D6 - dziewczyny 16-18 lat roczniki 2002-2000 OchajoRun & Friends POL Rybnik
Białek Zuzanna K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL M. Bielsko-Biała
Białek Mikołaj M 2015 C0 - chłopcy do 4 lat (rocznik 2014 i młodsi) POL M. Bielsko-Biała
Bielecka Zofia K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 HUSARIA RACE TEAM BESKIDY POL Górki Wielkie 43-436
Bielecki Antoni M 2014 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi HUSARIA RACE TEAM POL Górki Wielkie 43-436
Bielnik Anna K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL Bielsko-Biała
Bielnik Maria K 2008 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 Weldas Europe B.V. POL Bielsko-Biała
Bień Natalia K 2001 D6 - dziewczyny 16-18 lat roczniki 2002-2000 1969 POL Dąbrowa Górnicza
Bok Maja K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat (roczniki 2011-2010) POL Zabrze
Bok Tymon M 2015 C0 - chłopcy do 4 lat (rocznik 2014 i młodsi) POL Zabrze
Brzezińska Aleksandra K 2004 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 Night Runners Gliwice POL Gliwice
Ciaciura Zuzanna K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Bielsko-Biała
Cieślar Robert M 2015 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi POL Brenna
Ciućka Joanna K 2004 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL Leśna
COHLA Julia K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Cieszyn
Czarnecki Witold M 2009 C3 - chłopcy 9-10 lat rocznik 2009-2008 POL Rokietnica
Czarnecki Gustaw M 2014 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi POL Rokietnica
Czendlik Nikola K 2011 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL Skoczów
Czylok Nikodem M 2008 C3 - chłopcy 9-10 lat rocznik 2009-2008 POL Kaniów
Czylok Emilia K 2002 D6 - dziewczyny 16-18 lat roczniki 2002-2000 POL Kaniów
Czyż Judyta K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Ochaby Wielkie
DROZDZIOK ZOFIA K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 MLODE WILCZKI POL PIELGRAYMOWICE
Dyjach Daniel M 2014 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi Gruczno POL Gruczno
Dyjach Szymon M 2016 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi Gruczno POL Gruczno
Fieroch Leon M 2013 C1 - chłopcy 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Turza Śląska
Fieroch Łucja K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat (rocznik 2014 i młodsze) POL Turza Śląska
Firek Dawid M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 Firek Team POL Bielsko-Biała
Firek Amelia K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat rocznik 2014 i młodsze Firek Team POL Bielsko-Biała
Froń Martyna K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 POL Tychy
FUDALI Piotr M 2005 C5 - chłopcy 13-15 lat (roczniki 2005-2003) POL Szczerbice
Gambuś Adrianna K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat (roczniki 2011-2010) POL Kalety
Gambuś Nikodem M 2015 C0 - chłopcy do 4 lat (rocznik 2014 i młodsi) POL Kalety
Gasch Maria K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL Ruda Śląska
Gawlas Oliwia K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat (rocznik 2009-2008) POL Górki Wielkie
Górniok Amelia K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 POL Górki Małe
Górniok Daniel M 2011 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL Górki Małe
Greń ANTONINA K 2011 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 OLZA CIESZYN POL Ustroń
Greń Marcelina K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 OLZA CIESZYN POL Ustroń
Grzegorzek Natalia K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Bielsko-Biala
Holeksa MATEUSZ M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Pielgrzymowice
Holeksa Oliwier M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Pielgrzymowice
Horzela Amelia K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat (rocznik 2009-2008) SP 35 Katowice POL Katowice
Jakubiec Natasza K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Bielsko-Biała
Kałuża Emilia K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat (roczniki 2007-2006) Szybkie żółwie POL Bielsko-Biała
Kałuża Maja K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) Szybkie żółwie POL Bielsko-Biała
Kasprzak Nikodem M 2015 C0 - chłopcy do 4 lat (rocznik 2014 i młodsi) POL Mikolow
Kawa Lena K 2014 D0 - dziewczyny do 4 lat rocznik 2014 i młodsze POL Bielsko-Biała
Kawa Maksymilian M 2016 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi POL Bielsko-Biała
Kisiała Maciej M 2008 C3 - chłopcy 9-10 lat rocznik 2009-2008 POL Górki Wielkie
Kisiała Zuzanna K 2006 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 POL Górki Wielkie
Kłosok Milena K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Marklowice
Kowalski Maciej M 2008 C3 - chłopcy 9-10 lat (rocznik 2009-2008) Olza Cieszyn POL Pogwizdów
Kowalski Miłosz M 2005 C5 - chłopcy 13-15 lat (roczniki 2005-2003) Olza Cieszyn POL Pogwizdów
Krzemień Marcel M 2009 C3 - chłopcy 9-10 lat rocznik 2009-2008 Przygoda i Rekraacja POL Jaworze
Krzemień Gustaw M 2006 C4 - chłopcy 11-12 lat roczniki 2007-2006 GKS Czarni Jaworze POL Jaworze
Krzempek Nadia K 2003 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 uks brenna górki POL Brenna
Krzempek jakub M 2002 C6 - chłopcy 16-18 lat roczniki 2002-2000 uks brenna górki POL Brenna
Krzempek lena K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 uks brenna górki POL Brenna
Kurpet Jan M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 wolny strzelec POL Gliwice
Kusy Aleksandra K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 Olza Cieszyn POL Międzyświeć
Lesiński Ignacy M 2006 C4 - chłopcy 11-12 lat roczniki 2007-2006 SAFETYPOINT.PL POL Bielsko Biała
Lipińska Lena K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat (rocznik 2009-2008) Opony Serafinowski POL Skoczów
Lisowska Daria K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL Mikołów
Litwinczuk Julia K 2008 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 OLKUSZBIEGAPL POL Klucze
Litwinczuk Wiktor M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 OLKUSZBIEGAPL POL Klucze
Łopatka Maria K 2010 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 Promotion Góra Żar POL Warszawa
ŁYSEK KONRAD M 2007 C4 - chłopcy 11-12 lat roczniki 2007-2006 MŁODE WILCZKI POL JASTRZEBIE ZDROJ
ŁYSEK FAŁSTYNA K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 MŁODE WILCZKI POL JASTRZEBIE ZDROJ
Maciejczek Zuzanna K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL górki wielkie
Majchrzak Hanna K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat rocznik 2014 i młodsze POL Gliwice
Majchrzak Wojciech M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Gliwice
Małysz Zuzanna K 2008 D3 - dziewczyny 9-10 lat (rocznik 2009-2008) POL BRENNA
Małysz Maja K 2011 D2 - dziewczyny 7-8 lat (roczniki 2011-2010) POL BRENNA
Małysz Emilia K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat (rocznik 2014 i młodsze) POL BRENNA
Marchewka Michał M 2010 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL Warszawa
MARCINIAK NIKOLA K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 MLODE WILCZKI POL PIELGRAYMOWICE
MARCINIAK JAKUB M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 MLODE WILCZKI POL PIELGRAYMOWICE
Marek Antoni M 2009 C3 - chłopcy 9-10 lat (rocznik 2009-2008) POL Brenna
marek Maciej M 2011 C2 - chłopcy 7-8 lat (roczniki 2011-2010) POL Brenna
Naczyńska Justyna K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat rocznik 2014 i młodsze POL Brenna
Naczyński Dawid M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Brenna
Nowak Anastazja K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 POL Trzebinia
Odrzywołek Karol M 2013 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 MKN Zryw POL Bielsko-Biała
PASECKA Marcelins K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL GLIWICE
PASECKI Dominik M 2010 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL GLIWICE
Pawełek Eryk M 2014 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi Promotion Góra ŻAR POL Czernichów
Pawełek Paulina K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 Promotion Góra ŻAR POL Czernichów
Piechocki Jakub M 2009 C3 - chłopcy 9-10 lat (rocznik 2009-2008) POL Brenna
Piętka Wiktor M 2014 C0 - chłopcy do 4 lat rocznik 2014 i młodsi POL Sosnowiec
Piętko Daniel M 2004 C5 - chłopcy 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL Bielsko-Biała
Podżorska Magdalena K 2006 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 HUTA RUN POL Brenna
Poparda ZUZIA K 2005 D5 - dziewczyny 13-15 lat (roczniki 2005-2003) POL Bielsko-Biala
POPARDA Antek M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Bielsko-biała
Rucinska Karina K 2004 D5 - dziewczyny 13-15 lat (roczniki 2005-2003) POL Bielsko -Biała
Rucinska Magdalena K 2008 D3 - dziewczyny 9-10 lat (rocznik 2009-2008) POL Bielsko -Biala
Skworc Damian M 2012 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Siemianowice Śląskie
Skworc Kamila K 2015 D0 - dziewczyny do 4 lat rocznik 2014 i młodsze POL Siemianowice Śląskie
Słowik Jesika K 2011 D2 - dziewczyny 7-8 lat roczniki 2011-2010 POL Świętochłowice
Sola Natalia K 2008 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 Bełżyce i okolice biegają POL Bełżyce
Sola Gabriel M 2011 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 Bełżyce i okolice biegają POL Bełżyce
Starzyk Zofia K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL Górki Wielkie
Stolarska Aleksandra K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) POL CZECHOWICE DZIEDZICE
Švach Magdalena K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat (roczniki 2007-2006) POL Katowice
Švach Krzysztof M 2004 C5 - chłopcy 13-15 lat (roczniki 2005-2003) POL Katowice
Szczypka Roksana K 2003 D5 - dziewczyny 13-15 lat roczniki 2005-2003 POL Strumień
Targosz Gabrysia K 2012 D1 - dziewczyny 5-6 lat (roczniki 2013-2012) Olza Cieszyn POL Cieszyn
Targosz Kamil M 2007 C4 - chłopcy 11-12 lat (roczniki 2007-2006) Olza Cieszyn POL Cieszyn
Tiszbierek borys M 2008 C3 - chłopcy 9-10 lat rocznik 2009-2008 piast gliwice POL Gliwice
Tiszbierek szymon M 2013 C1 - chłopcy 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Gliwice
TRYBAŁA MATEUSZ M 2011 C2 - chłopcy 7-8 lat roczniki 2011-2010 MŁODE WILCZKI POL PIELGRAYMOWICE
Wasztyl Zuzanna K 2013 D1 - dziewczyny 5-6 lat roczniki 2013-2012 POL Bielsko-Biała
WIDENKA MILENA K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 POL BRENNA
WIERZBICKA AGATA K 2007 D4 - dziewczyny 11-12 lat roczniki 2007-2006 MŁODE WILCZKI POL PIELGRAYMOWICE
Zawadzka Lena K 2009 D3 - dziewczyny 9-10 lat rocznik 2009-2008 POL Krapkowice
Zdejszy Marta K 2006 D4 - dziewczyny 11-12 lat (roczniki 2007-2006) Olza Cieszyn POL Cieszyn

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl