Tatra Fest Bieg 2018

18.08.2018

Miejsce: Tatry, Zakopane

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim, KW Zakopane

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl

Tatra Fest Bieg
Zgłoszonych / Registered: 353
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Andrejczuk Józek M35 Biegam bo Lubię Bialystok POL Bialystok L TAK
Badowski Aleksander M18 Marcin Świerc TEAM POL Warszawa L TAK
Badura Adam M35 Forma Wodzisław Śląski POL Rybnik S TAK
Baluta Paweł M35 KWW POL Warszawa S TAK
Baranowski Michał M35 CTS POL Warszawa S TAK
Barosz Natalia-Paulina K18 Sprintem do Ultra POL Kraków S TAK
BARTKOWIAK Mariusz M35 INSTRUKTOR BIEGANIA POL Opole M TAK
Bartosiewicz Daria K18 Dzikie Grubasy Szatana POL warszawa S TAK
Bartosiewicz Adam M35 OCR Polska POL Gryfino M TAK
Bartosiński Mariusz M35 POL Warszawa L TAK
BEDNORZ MAREK M35 Feniks PGE Elektrownia Opole POL OPOLE L TAK
Bekas Marcin M35 Runonlinepl POL Kraków S TAK
Biedroński Grzegorz M35 POL Kraków S TAK
Biela Łukasz M18 POL Zabrze M TAK
Bieliński Maciek M18 POL Warszawa L TAK
Biernawski Piotr M35 ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ S TAK
Biskupski Piotr M35 POL Poznań M TAK
Bochen Izabela K40 RAZ Szczecin POL Bezrzecze S TAK
Bogaczyk Krzysztof M35 POL Równe L TAK
Boratyński Adam M35 POL Warszawa L TAK
Brodowski Michał M18 Lemon TEAM POL Kraków M TAK
Broj Arkadiusz M35 AB POL Częstochowa M TAK
Broll Romuald M18 POL Warszawa M TAK
Brysz Michał M18 POL Krzeszowice S TAK
Brząkalski Krzysztof M18 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa M TAK
BRZESKI SZCZEPAN M35 POL Bochnia L TAK
BURZYŃSKI SEBASTIAN M35 MPK WYBIEGANIE POL Warszawa L TAK
Bytniewski Dariusz M35 Team Silesia Marathon POL Katowice M TAK
Cetnarowski Mariusz M18 Perła Team POL Wrocław M TAK
Chmara Magdalena K18 POL Nowa Karczma M TAK
Chmielewski Dariusz M50 Dla Marty POL Murowana Goslina M TAK
Chmielewski Przemysław M18 Drużyna A POL Warszawa M TAK
Chojnacki Przemysław M35 Box88 POL Opole NIE TAK
Chrzan Daniel M18 AA TARNÓW POL Tarnów M TAK
Chrzan Andrzej M18 AA TARNÓW POL Tarnów M TAK
Chylewski Paweł M35 POL Bydgoszcz M TAK
Ciepliński Rafał M35 Brodnica Biega POL Brodnica L TAK
Ciepły Maciej M18 Night Runners Wrocław POL Wrocław M TAK
Cieślawski Kacper M18 POL Poznań L TAK
Czaja Jakub M35 Czaja Training System CTS POL Gdansk M TAK
Czajka Piotr M50 POL warszawa S TAK
Czechoska Magdalena K18 POL Warszawa S TAK
Czerwinski Grzegorz M35 POL Wrocław M TAK
Czerwiński Rafał M35 Piotr i Paweł Marka Formy POL Poznań M TAK
Czuba Jarek M18 Above2000 POL Piotrkow Trybunalski M TAK
Czyżkowski Rafał M35 Chłopaki z nizin POL Warsaw M TAK
Ćwidak Paweł M18 SKPT Gdańsk POL Gdańsk L TAK
Data Tomasz M35 HRmax Żory POL Żory L TAK
Dąbrowa Piotr M18 Decathlon POL Skarżysko-Kamienna XL TAK
DĄBROWSKI JACEK M18 Dąbrowski Brothers POL Wilczyce M TAK
Dąbrowski Sławek M35 Doce Pares Team POL Wąbrzeżno L TAK
Dąbrowski Krzysztof M18 Nadmorski Biegacz POL Gdańsk M TAK
Dederko Piotr M35 POL Białystok M TAK
Deiniuk Roman M18 POL Warszawa M TAK
Demby Michał M18 Mud Goats POL Poznań S TAK
Demitraszek Adrian M18 POL Zakopane M TAK
Demyda Michał M18 - POL Oława M TAK
Dessauer Wioletta K40 Stay Insane POL Lubartów XS TAK
Duda Bartosz M35 Fizjobiegacze Szczecin POL Szczecin L TAK
Duduś Marek M35 KB Maniac Poznań POL Sława Wielkopolska M TAK
Durał Grzegorz M35 Trening Ultrasa POL Wrocław S TAK
Dworak Norbert M35 POL Kraków L TAK
DYRLAGA MARCIN M18 POL Węgierska Górka M TAK
Dziedzic Witold M35 SPAR POL Rzeszów M TAK
Faron Robert M35 Salco Garmin Team POL Zalesie M TAK
Ficek Roman M18 TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA POL Skawica NIE TAK
Florek Natalia K18 KW Kraków POL Kraków S TAK
Florek Sebastian M18 NORAFSPORT POL Gaboń M TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka K18 Los Bieganeros POL Wrocław M TAK
Furmanowski Paweł M18 POL Puszczykowo M TAK
Furmanowski Franciszek M18 POL Puszczykowo S TAK
Fus Maciej M18 POL Rzeszów S TAK
GABRYŚ Natalia K18 Night Runners POL Ostrzeszów M TAK
Gawęski Maciej M35 KW Kraków POL Kraków XL TAK
Gawlik Sławek M18 MarcinSwiercTeam POL Kraków M TAK
GERKA JACEK M35 BRODNICA BIEGA POL BRODNICA L TAK
GOLEC TOMASZ M35 POL GDAŃSK M TAK
Gołaj Karol M18 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy POL Wrocław M TAK
Gostkowski Łukasz M18 KB GOCH BYTÓW POL Bytów XL TAK
Góral Robert M35 No Excuses Team POL Gniezno M TAK
Góral Grzegorz M18 Nogami do góry POL Swoszowice L TAK
GRABIAS ALEKSANDRA K18 POL Gdańsk XS TAK
Grabiński Waldemar M35 Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno M TAK
Grabiński Wojciech M18 Rogoziński klub Biegacza POL Rogoźno L TAK
Groń Adam M35 Dynafit POL Kraków M TAK
Grycman Marek M35 Lubię Biegać POL Turza Śląska M TAK
Grzejda Marcin M35 POL Warszawa L TAK
Gurgul Sebastian M35 Aromat Nóg POL Kraków L TAK
Guroś Dawid Vegan M35 POL Nowy Targ S TAK
Gutt Piotr M18 Tatrareh POL Poronin S TAK
Guzowski Andrzej M50 POL Węgrowo L TAK
Gwizdalski Przemysław M35 Monkey's Grip POL Oława M TAK
Herman Michał M18 POL Warszawa M TAK
Hofman Adam M35 POL Warszawa L TAK
Honkisz Julia K18 Nutrend Team POL Bielsko Biała S TAK
Jackowska Ewa K40 JGB Sokół POL Jaroslaw S TAK
Jackowski Jacek M35 JGB "SOKÓŁ" POL Jarosław M TAK
Jakieła - Rzadkosz Katarzyna K18 POL Poronin S TAK
Janisz Katarzyna K18 POL Warszawa S TAK
Janiuk Jarosław M50 BBL Białystok POL Białystok L TAK
Janowski Bogdan M50 POL Warszawa M TAK
Januszkiewicz Michał M35 POL Sosnowiec M TAK
Jarosz Jarosław M35 POL Opole L TAK
Kalicki Grzegorz M35 Tatrzańska Grupa Kroksa POL Warszawa M TAK
Kalinowski Piotr M35 POL Warszawa M TAK
Kamiński Krzysztof M35 Zabierzów Biega POL Bolechowice M TAK
Kamiński Robert M35 12tri.pl POL Warszawa XL TAK
Kamiński Michał M35 POL Marki L TAK
Kąkol Zbigniew M18 Water Team POL Gwoźnica Dolna M TAK
Kicziński Bartosz M18 Brodnica Biega POL Brodnica M TAK
KIDA ANDRZEJ M35 LOS TREPOS COMPANIEROS POL KRAKÓW L TAK
Kiec Mateusz M18 PatatajRunner POL Bieruń M TAK
Kik Iwona K18 Daniel Wosik Tervel Team POL Zabierzów S TAK
KITA MICHAŁ M35 pędzący w miejscu POL Wrocław M TAK
Klonowski Jacek M35 POL Biaowieża L TAK
Klusek Mateusz M18 Sklep Biegacza Running Team Kraków POL Kraków M TAK
Kluś Kamil M18 KW Zakopane POL Zakopane M TAK
Kłosek Jacek M18 Instal-Tech Team POL Racibórz S TAK
Kmak Sławek M35 PAPIKI POL Grybów M TAK
Knurowski Marcin M35 - POL Przedmoście XXL TAK
Koch Marta K40 Night Runners Gliwice POL Ornontowice S TAK
Kochanowski Michał M18 Night Runners POL Staszów M TAK
Kociołek Andrzej M35 Dynafit POL Kraków L TAK
Kociołek Witold M35 Runonline.pl Team POL Kraków S TAK
Koczaja Artur M18 POL Kraków M TAK
Kolczak Marek M35 bb runners POL Rudzica L TAK
Komaniecki Łukasz M35 Inżynieria Biegania POL Rybnik M TAK
Kopeć Paweł M35 Parkrun Rzeszów POL Majdan Królewski L TAK
Korba Michał M35 POL Warszawa M TAK
Korpalski Tomasz M35 Biegaj z Głową POL Gdańsk L TAK
Kosmala Bartosz K40 KOSMALA Team POL Kraków L TAK
Kostecki Igor M18 Wchszt POL Brzesko L TAK
Krause Anna K18 Natural Born Runners POL Poznań S TAK
Krempa Sławomir M18 POL Bytom M TAK
Król Michał M18 POL Puławy M TAK
Król Mieczysław M35 Ultratata POL OPOLE L TAK
Król Franciszek M35 POL Łomianki L TAK
Król Dariusz M50 LIMITED RUNNING POL WARSZAWA S TAK
Król Konrad M18 POL Stary Sącz M TAK
KRUZEL RAFAŁ M35 Biegowe Misie POL Legnica L TAK
Krygier Krzysztof M35 PZU Sport Team POL Poznań L TAK
Krzemińska Aleksandra K18 POLDEK TEAM POL Opole S TAK
Krzemiński Jacek M35 POLDEK TEAM POL Opole L TAK
Krzyszłowski Rafał M35 #UltraOpole POL Opole M TAK
Krzysztoń Marcin M35 GMP Lasy POL Lublin M TAK
Księżnik Dorota K40 POL Skarbimierz-Osiedle M TAK
Kubin Ireneusz M35 TG Sokół Zakopane POL Zakopane L TAK
Kujawski Bogusław M50 POL Gorlice S TAK
Kuna Wojciech M18 POL Kraków M TAK
Kuncewicz Sławomir M35 POL Gdańsk M TAK
Kuncewicz Dariusz M35 Stay Insane POL Lublin S TAK
Kurpiewska Anna K40 GT RAT POL Wrocław M TAK
Kuśpit Przemek M18 POL WARSZAWA S TAK
Kuźniak Filip M35 POL Katowice M TAK
Kwiatkowski Michael M18 POL Kraków M TAK
Lasyk Agnieszka K18 POL Krakow XS TAK
Latos Sławomir M35 POL Wrocław M TAK
Latoszek Rafał M35 CTS POL Warszawa S TAK
Lech Andrzej M18 XTRF running team POL Kraków M TAK
Lechonczak Piotr M18 POL Jarosław XL TAK
Lechowicz Łukasz M35 Lech-Pol 4x4 Team POL Kościelisko M TAK
Lewandowski Wojciech M35 POL Wrocław M TAK
Lewandowski Robert M35 Biegam z Radości POL Warszawa S TAK
Lichota Tomasz M18 POL Świdnica M TAK
Lipski Michał M18 POL Konstancin jeziorna M TAK
Lizura Sławomir M35 POL Biskupice M TAK
Lubański Robert M50 POL Bukowice L TAK
Łajtar Krzysztof M35 POL Komarówka Podlaska M TAK
Łapińska Monika K18 LEGENDS-TO-BE POL Poznań XS TAK
Łopata Grzegorz M35 POL Bielsko-Biała L TAK
Łukasik Michał M18 Velobike POL Busko-Zdrój M TAK
Łyjak Błażej M35 Chata Biegacza K34 POL Wrocław M TAK
Maciaszczyk Magdalena K40 Maczas Szczecin POL Szczecin S TAK
Mackiewicz Roman M50 Łódź Running Team POL Łódź M TAK
Maculewicz Mateusz M35 Multipower Polska Team POL Gdynia M TAK
Malinowska Aneta K40 Nowe Granice POL Zielona Góra S TAK
MALINOWSKI ZBIGNIEW M50 KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW POL KOŁOBRZEG M TAK
Maliszewska Marta K18 POL Warszawa M TAK
MARCINIAK ANDRZEJ M35 w kółko biegamy POL Mława L TAK
Margas Grzegorz M35 MeerCaTeaM POL Proszowice M TAK
Mars Maksymilian M35 Codlake Activ POL Kraków S TAK
Matyja Adam M35 POL Stara Huta M TAK
Michalak Sławomir M50 inzynier.eu nosi trailowe botki POL Pruszków L TAK
Michalski Mateusz M35 bb runners POL Jaworze M TAK
Michnol Kamil M35 7kontynentow.pl POL Katowice M TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M35 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Bytom S TAK
Miłuch Tomasz M35 SOWIE TEAM POL Wałbrzych M TAK
MIREK GRZEGORZ M35 MOVE STUDIO POL KRAKÓW M TAK
Miśków Marcin M18 ZARAZIĆ PASJĄ POL Żory S TAK
MITANA ROBERT M35 WOJOWNIK POL ZAKOPANE L TAK
Mleczko Marek M50 POL Krynica - Zdrój M TAK
Młynarczyk Krzysztof M35 RAZ Szczecin POL Szczecin L TAK
Moćko Jacek M18 DSV POL Zagnańsk L TAK
Modrzejewski Adam M35 Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa M TAK
Morawiec Daniel M35 BeutySport POL Łódź NIE TAK
Moroń Artur M35 Crossfit Południe POL Chorzów M TAK
Mucha Piotr M35 Fizjobiegacze Szczecin POL Szczecin M TAK
Mularczyk Marta K18 wkurw_team/Kobiety Biegają POL Poznań S TAK
Mych Bartosz M35 POL Tychy M TAK
Naczyk Marta K18 Dietetyk - Forma na Szczyt POL Gdynia M TAK
Nadrowski Piotr M50 Kondycja POL Piaseczno M TAK
NIESPODZIANA ANNA K18 Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno M TAK
Nikiel Szymon M18 Adidas Terrex / Nutrend Team POL Bielsko Biała M TAK
Nizioł Marian M50 POL Piaseczno XL TAK
Nowak Łukasz M35 NBR Team / Vege Słonik Team POL Poznań M TAK
Nowak Tomasz M35 KB Gulon Małogoszcz POL Małogoszcz M TAK
Nowakowska Karolina K40 karolina in motion/ NBR POL Poznań S TAK
Nyka Jan M35 Kingrunner POL Warszawa L TAK
Obradović Paweł M35 Brembo POL Czeladź M TAK
Ochocki Mateusz M35 Oldboj Łuszczanowice POL Kleszczów L TAK
Odija Leszek M35 POL Wiry M TAK
Olkis Rafał M35 przebiega.pl POL Wrocław M TAK
Olszanowski Andrzej M35 POL Chludowo XL TAK
Opowicz Rafał M35 POL Szczecin M TAK
Osiński Konrad M35 FC Bobo POL Godziszka M TAK
Ostrowski Ignacy M35 Railrunner POL Warszawa M TAK
PACHO SYLWESTER M35 PAPIKI POL GRYBÓW NIE TAK
Paluch Andrzej M35 Travel Trail. pl POL Mielec L TAK
Pałka Tomasz M35 Luzyx POL Rzeszów M TAK
Parol Artur M35 RAD POL Ząbki M TAK
Paschke Roman M35 ShipCup POL Gdynia M TAK
Pasek Tomasz M35 Dżeppetto Forza- Park Pinokio POL Wieliczka M TAK
Pasiecznik Miłosz M18 POL Poznań L TAK
Paszczak Alicja K40 POL Warszawa S TAK
Paszczak Artur M50 POL Warszawa M TAK
Pawlica Paweł M18 POL Kraków M TAK
Pawliński Adam M35 Pro-Run Wrocław POL Wrocław M TAK
Pawłowski Marek M50 Klub Biegacza Kompania Piwowarska POL Poznań M TAK
Pawłowski Tomasz M35 Adamed/Team PLeszew POL Dobrzyca S TAK
Peplak Jarosław M35 Gameness Konstancin POL Konstancin M TAK
Pepliński Grzegorz M35 POL Gdańsk XL TAK
Piątek Karolina K18 nogamidogory.pl POL Kraków M TAK
Piec Tomasz M18 #DomkiPiecykowo POL Katowice L TAK
Piętka Kamil M35 POL Luboń S TAK
Piotrkowski Rafael M35 POL Wrocław L TAK
PIOTROWSKI TOMASZ M35 Duklanowski Team POL Konstancin Jeziorna XS TAK
Pobłocki Jan M50 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom POL Gdańsk M TAK
Podolak Ula K18 POL Wroclaw S TAK
Podsiadły Robert M50 Chata Biegacza K34 Zakopane POL WROCŁAW M TAK
Pokotycki Denis M18 Otomo STP / Programa.pl POL Poznań M TAK
Połubok Kajetan M35 POL Tychy M TAK
Potykanowicz Aleksandra K18 POL Zielonka S TAK
Pożak Grzegorz M35 Stay Insane POL Lubartów L TAK
PRZYPOLSKI PAWEŁ M35 Im-Possible Team POL Warszawa S TAK
Ptak Radosław M18 Trenujemy na hołdach POL Katowice M TAK
Pytel Miłosz M35 MMPower POL Kraków M TAK
Rodrigo Pereira Oswald M18 Wild for the Run/Hercog RunningTeam POL Warszawa M TAK
Rolbiecki Piotr M18 Geoings Polska POL Gdańsk L TAK
Romero Garcia Juan M18 WITC ESP Warszawa S TAK
Rostworowski Jerzy M18 KW Warszawa POL Warszawa M TAK
Rowiński Michał M18 Lubawa Kocha Biegać POL Lubawa M TAK
Różak Tomasz M35 Ledwo Zipię POL Kościelisko XL TAK
RÓŻAK-RUKUSZEWICZ MAGDALENA K40 Dzikie Grubasy Szatana POL Warszawa S TAK
Rudnik Tomasz M35 POL Wieliczka M TAK
RUTKOWSKI MARIAN M50 Świat Maratończyka Kożuchów POL Kożuchów S TAK
Rybacki Dariusz M35 nauczyciel POL Sieradz L TAK
Rybałtowska Anna K18 POL Warszawa M TAK
Sadowska Marta K18 KOSSMATE ŻUKI POL Kraków S TAK
Sadowski Tomasz M35 KOSSMATE ŻUKI POL Kraków M TAK
Sasin Anna K18 Vege Runners POL Warszawa S TAK
Schramm Rafał M18 Sprintem do Ultra POL Kraków M TAK
Siwiec Stanisław M50 POL Rzeszów M TAK
Skalski Tomasz M50 Scania POL Warszawa M TAK
Skoneczny Artur M35 POL Tomaszów Maz. L TAK
Skrok Dariusz M35 Hardcore Holidays POL Namysłów S TAK
Skrzyp Marek M18 NutrendTeam POL Bielsko Biała M TAK
Skrzypczak Hubert M35 RunningPowerPlay POL Pruszków L TAK
Skwierczyński Dariusz M35 POL Sulejówek M TAK
Słoma Paweł M35 Słomiane Bambusy POL Ustka L TAK
Smoter Damian M35 POL Wrocław L TAK
Sobczyk Przemysław M35 TG Sokół POL Zakopane M TAK
Socha Piotr M18 POL Staniszów M TAK
Sokalski Grzegorz M35 - POL Konstancin-Jeziorna M TAK
Sokołowski Marcin M35 KW OPOLE POL Luboszyce M TAK
Solińska Katarzyna K18 Cisowianka Team POL Kraków M TAK
Stach Pawel M35 POL Krzeszowice M TAK
Stanek Bartłomiej M18 POL Dąbrowa Górnicza S TAK
Staniszkis Witold M35 Limited Running POL warszawa M TAK
Starzyński Piotr M35 CTS POL Warszawa L TAK
STECZKOWSKA ANNA K18 Oławska Grupa Biegowa POL Oława XS TAK
Stefański Krystian M18 KS KANAŁEK POL Olsztyn M TAK
Stolarski Maksymilian M35 LEGENDS-TO-BE POL Poznań L TAK
Strzygocki Maciej M35 34BKPamc POL Żary L TAK
Sułek Wojciech M35 klub KarpielSteindel Architektura POL Zakopane M TAK
Sypniewska Hanna K40 Spartanie Dzieciom/ Golden Team POL Gdynia S TAK
Szczepaniak Kamil M18 POL Karpacz M TAK
Szpunar Maciej M18 POL Kraków XL TAK
Sztefko Józef M50 Beskidzka Grupa GOPR POL Kozy M TAK
Szulc-Wylężek Barbara K40 AugusTeam POL Piekary Slaskie S TAK
Szumliński Piotr M18 Marcin Świerc TEAM POL Kraków M TAK
Szydłowski Jacek M35 JACEK BIEGA POL Gdańsk M TAK
Szymański Marcin M35 Oławska Grupa Biegowa POL Godzikowice L TAK
Szymkiewicz Robert M50 Miedzyrzecz POL Międzyrzecz M TAK
Szymkowski Przemsław M35 POL Tychy L TAK
Ścieszka Wojciech M35 13 elt Kraków - Balice POL Kraków S TAK
Ślaga Dariusz M50 TG SOKÓŁ, SKIPOL.PL TEAM POL Zakopane S TAK
ŚLIWKA CEZARY M35 DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCY POL KIELCE M TAK
Świda Adam M18 HARDCORY POL Wrocław M TAK
Świderski Sławomir M35 POL Okuniew S TAK
Tłusty Grzegorz M35 Beneficjenci Regeneracji POL Kraków M TAK
Tokarz Robert M35 POL Tarnów L TAK
Topolski Marcin M35 BKB Victoria Brzesko POL Jadowniki S TAK
Trocki Michał M35 obozygorskiepl POL Warszawa M TAK
Trzupek Bernadetta K18 POL Janowice XS TAK
Turlej Wojciech M35 POL Wilczyce XXL TAK
Tyczyński Ryszard M35 Combat 56 POL Gliwice L TAK
Uber Marcin M18 Decathlon Przymorze Running Team POL Pruszcz Gdański L TAK
Urbaniak Aleksander M35 POL Warszawa L TAK
Urbańczyk Karol M18 POL Gliwice M TAK
Wahl Daniel M35 POL Kościelisko M TAK
Waldon Krzysztof M35 HRmax Żory POL Żory M TAK
Wałczyk Krzysztof M18 POL Łowce L TAK
Wasielewska Natalia K18 POL warszawa XS TAK
Wasiewicz Adam M35 trenerbiegania.pl POL Warszawa M TAK
Wasik Robert M35 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy POL Wrocław S TAK
Wątroba Tomasz M18 POL Gdańsk M TAK
Weremjewicz Marcin Wiktor M35 POL Gdynia XL TAK
Werner Kamil M18 Ultra Pasterze POL Warszawa M TAK
Wesołowski Mariusz M18 POL Warszawa S TAK
Wiaderna Nina K18 POL Warszawa S TAK
Wieruszewska Agata K18 Biec za marzeniem POL Warszawa XL TAK
Wierzbicki Hubert M18 POL Pasikurowice XL TAK
Wiktorowicz Tomasz M35 POL Warszawa M TAK
Wiśniewski Krzysztof M50 Intel Runners POL Gdańsk L TAK
Wiśniewski Piotr M35 Dynafit Team POL Będzin S TAK
Witek Karolina K18 POL Jarocin M TAK
Witek Bogusław M50 AA TARNÓW POL Tarnów L TAK
Witkowski Tomasz M18 POL Kraków L TAK
Witowska Mirosława K18 KW Zakopane POL Zakopane S TAK
Włodarczyk Kasia K18 Smashing Pąpkins POL Poznań M TAK
Włodarczyk Elżbieta K18 We.got POL Łódź L TAK
Włodarkiewicz Dominik M35 NBR Team POL Poznań M TAK
Wnęk Paweł M35 Water Team POL Strzyżów M TAK
Wojciechowski Przemysław M18 ChampionMan Team POL Czempiń M TAK
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF M35 RADLINIOKI W BIEGU POL RADLIN M TAK
Woźniak Michał M18 SklepBiegacza POL Chełm/Kraków M TAK
Woźniak Michał M35 Stay Insane POL Lublin M TAK
Wójcik Krzysztof M35 POL Warszawa L TAK
Wróbel Daniel M18 Wrututu Team POL Gaj M TAK
Wruk Remigiusz M35 BIEG OPOLSKI POL Opole S TAK
Wsuł Monia K40 Choszczeńska10 POL Zalasewo S TAK
Załuska Paulina K18 - POL Tychy S TAK
Zarzycka Sylwia K18 Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa S TAK
Zawadzki Karol M18 Radlinioki w biegu POL Radlin M TAK
Zawal Przemysław M35 Tak, Tak chcę jeszcze POL Warszawa M TAK
Zbijowska Hatala Ewelina K18 Bb runners POL Bielsko Biała S TAK
Zdunek Grzegorz M18 Truch.com POL Nowy Bedoń M TAK
Ziembiński Dominik M35 Beneficjenci Regeneracji POL Kraków L TAK
Ziontecka Gosia K40 Limited Running POL Warszawa S TAK
Żebracki Wojtek M18 POL Prudnik M TAK
Żołdak Przemysław M35 Piątkowo na Biegowo POL Witkowo S TAK
Żyrek Adam M35 POL Jasło M TAK
Żywicki Paweł M18 Grupa Kali74 POL Lutynia M TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl