TATRA VERTICAL

13.08.2016

Miejsce: Tatry

Organizator: Spotkania z Filmem Górskim, KW Zakopane

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl

TATRA VERTICAL
Zgłoszonych / Registered: 109
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Baranow Tomasz M35 POL -
bartosz krawczak M35 TatraLife POL zakopane TAK
Baś Anna K40 Leniwce POL Kraków TAK
Baś Anna K40 Leniwce POL Kraków -
Bazydło Marcelina K18 POL Zakopane TAK
Bazydło Marcelina K18 Zakopane -
Bednarczyk Aleksander M18 OLO POL Żory -
Berkowska Monika K40 National Geographic Running Team POL Warszawa TAK
Biedroń Monika K18 gastrotrade.pl POL Kraków TAK
Biela Łukasz M18 POL Zabrze TAK
Biernawski Piotr M35 ATTIQ Fake Runners POL Nowy Targ TAK
Bujak Anna K18 POL Warszawa -
CAŁKA AGNIESZKA K18 Radzymin Run Team POL Radzymin TAK
CAŁKA GRZEGORZ M35 Radzymin Run Team POL Radzymin TAK
Całka Agnieszka K18 Radzymin Run Team POL Radzymin -
Całka Grzegorz M35 Radzymin Run Team POL Radzymin -
Chlipała Marcin M18 POL Szczawa -
CHMIELEWSKI DARIUSZ M35 Marta POL Murowana Goślina -
Ciszewski Krzysztof M35 POL Warszawa -
Ciupiński Michał M18 #cotenkilian POL Warszawa TAK
Ciupiński Michał M18 Cotankilian POL Warszawa -
Cz Ewa K40 KW Warszawa POL Warszawa -
Czajka Piotr M35 POL warszawa TAK
Czajka Piotr M35 Warszawa -
Czuchry Ewa K40 KW Warszawa POL Warszawa -
Dutkiewicz Dariusz M18 POL Krynica-Zdrój -
El Tanbouli-Jabłońska Iwona K40 National Geographic Running Team POL Warszawa TAK
Figura Anna K18 KW Zakopane POL Zakopane TAK
Frączysta Weronika K18 ZGÓRMYSYNY TATRA TEAM POL Kościelisko -
Frączysta Katarzyna K18 ZGÓRMYSYNY TATRA TEAM POL Kościelisko -
Gąsienica Stanisław M50 Kościelisko dla biegaczy POL Kościelisko TAK
Górka Katarzyna K40 POL Szaflary TAK
Górka Bogumił M35 POL Szaflary TAK
Gruszka Kamila K40 Dare 2b POL Niepołomice TAK
Gurdek Weronika K18 POL Kraków -
IWAN Piotr M18 POL RYBNIK -
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K18 POL Poronin -
Janota Błażej M18 POL Radostowice -
Jopek Justyna K18 POL Tychy TAK
Kącka Małgorzata K18 AZS AWF Kraków POL Zakopane TAK
Kmieciak Marlena K18 POL Gdańsk -
Knap Mateusz M18 KS Kandahar/TUTTU POL Katowice -
Konstanty Katarzyna K18 POL Kraków TAK
KOŃ PIOTR M35 RMD MONTRAIL TEAM POL RĘCZNO TAK
Kozielska Magdalena K18 Dynafit POL Szaflary TAK
Krawczak Bartłomiej M35 Tatra Life POL Zakopane -
Krawczyk Paweł M35 Dare 2b Team POL Kraków TAK
Król-Jędraga Aneta K18 POL Zakopane -
Kułach Maciej M50 POL Zakopane TAK
Kurzelowski Damian M35 POL Morąg -
Kuzior Karol M18 POL Chruszczobród -
Lechowicz Łukasz M18 LECH-POL 4X4 TEAM POL Jędrzejów TAK
Lewandowski Marcin M35 Karczma Polany POL Warszawa -
Łyjak Błażej M35 bikestats.pl POL Wrocław TAK
Machtyl Grzegorz M35 POL Białogard -
Majchrowicz Wiktor M35 TS Beskidy POL Rogi -
Małek Marzena K18 POL Tychy TAK
Mátrai Márk M18 Zenit SE HUN Somoskőújfalu -
Mierniczek Łukasz M18 POL Kraków -
Mikołajczyk Sandra K18 Silesia Runners Club/Kalenji Poland POL Siemianowice Śląskie TAK
Morawiec Marta K18 POL Zakopane TAK
Mruk-Zawirski Paweł M35 POL Warszawa TAK
Niszczot Dariusz M18 POL Gorlice -
Nodzyński Jakub M18 POL Kraków TAK
Nowak Łukasz M18 Virtual Runner Club POL Bydgoszcz TAK
nowak julia K18 wrony ETH adis ababa -
Nowakowska Karolina K18 Karolina in motion POL Poznań -
Nowińska Julia K18 National Geographic Running Team POL Warszawa TAK
Nowoszewski Mirek M35 POL Warszawa -
Okrój Krzysztof M18 POL -
Osiecki Jakub M35 - POL Kraków TAK
Pachura Kinga K40 Ceneria.pl/Goryonline.com POL Mszana Dolna -
Pałkowski Jakub M18 Running Obsession team POL Kraków -
Paplicka Katarzyna K18 Gorzowskie Bieganie Czwartkowe POL Gorzów Wielkopolski -
Piotrkowski Rafael M35 POL Jawor TAK
Podskarbi Dawid M35 POL Tomaszów Mazowiecki -
Porowski Łukasz M18 POL Łapy TAK
Robak Marlena K18 Albatrosy POL Warszawa TAK
Rymkiewicz Bartosz M18 POL WARSAW TAK
Rzeczyca Adam M18 Trucht.com POL Łódź -
Rzemek Bartosz M18 POL Kraków TAK
Sanocki Marcin M18 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE POL Jedlicze -
Sieprawski Jakub M18 AZS CMUJ POL Kraków -
Skalski Tomasz M35 POL Warszawa TAK
Skiba Marcin M18 gastrotrade.pl POL Kraków TAK
Słodyczka Elżbieta K18 POL Kościelisko -
Słowiński Karol M35 POL kraków -
Solińska Katarzyna K18 Cisowianka Team POL Kraków -
Stachelek Justyna K18 POL Warszawa -
Stamm Feliks M35 Felix Biega POL Gdańsk -
Staniszkis Witold M35 Limited Running Team POL Warszawa -
Staniszkis Witold M35 POL -
Stoch Magdalena K18 POL Zakopane TAK
Surus Artur M18 Husaria Race Team POL Kraków -
Ślaga Dariusz M50 SKIADEROL Team POL Zakopane TAK
TIMOFIEJUK PAWEŁ M35 Albatrosy POL Warszawa TAK
Tracz Magdalena K18 POL Kraków -
Waksmundzka Kinga K18 POL Waksmund -
Wańczyk Paulina K18 POL Nowy Sącz TAK
Warski Patryk M18 xRaw POL Katowice -
Wieczór-Szczerbowicz Jarosław M18 Sklep Biegacza Wrocław POL Ścinawa -
Wnuk Paweł M35 POL Zakopane -
WOSIK DANIEL M35 RMD MONTRAIL TEAM POL KUNÓW -
Wroński Ziemowit M35 POL Kraków -
Ziaja Magda K18 szfg POL Zakopane -
Ziontecka Małgorzata K40 Limited Running POL Warszawa TAK
Złotowski Michał M18 POL Nysa TAK
Żebrowski Jakub M18 PZU Sport Team POL Otwock TAK
Żywicki Paweł M18 Piast Lutynia POL Lutynia -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl