Tatra Fest Bieg

13.08.2016

Miejsce: Zakopane, Tatry

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górski, Klub Wysokogórski Zakopane

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl

Tatra Fest Bieg
Zgłoszonych / Registered: 439
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Apostoł Paweł M18 POL Kraków -
Arter Krzyżak Angelika K18 POL Knurów -
Badowski Aleksander M18 AKS Polonia Warszawa POL Warszawa TAK
Baranow Tomasz M35 POL Platerów -
Baranowski Arkadiusz M35 Machiko Sportswear POL Bielsko-Biała TAK
Barnowski Przemysław M35 www.witowpokoje.pl POL Witów TAK
Bartnik Tomasz M35 #zawszewpałe POL Poznań -
Bartuś Bartosz M35 Companieros POL Gdynia TAK
Baskurzyński Mariusz M35 POL Biała Podlaska TAK
Basta Przemysław M35 POL Kraków -
Baś Mateusz M35 LENIWCE POL Kraków TAK
Bazydło Marcelina K18 POL Zakopane -
Bednarz Libor M35 X-AIR Ostrava CZE Ostrava TAK
Bem Jakub M18 Nowa Huta Team POL Kraków -
Bernacki Bartosz M18 POL Łąka Prudnicka -
Berta Gábor M35 BTBK - Bükki Műhely HUN Miskolc -
Bębenek Marek M35 POL Myślenice TAK
Bicki Paweł M35 POL Warszawa TAK
Bienias Piotr M35 POL Warszawa -
Biernawski Piotr M35 Fake Runners POL Nowy Targ -
Blejzyk Albert M35 POL Łódź -
Blicharz Paweł M18 POL Radzyń Podlaski -
Błędowski Jakub M35 Truchtacz.pl POL Wola Rębkowska -
Boczkowska Justyna K40 POL Zakopane -
Boguszewska Maria K18 CF Kraków POL Kraków -
bondarczuk igor M35 bondarczuk.com POL murowana goślina -
Bortnik Ryszard M50 Bieg Stylem Życia POL OPOLE -
Brodowski Michał M18 M&M Team Krk POL Kraków -
Broj Arkadiusz M35 AB POL Częstochowa TAK
BRONOWICKI JAROSŁAW M35 PRO-RUN WROCŁAW POL Jakubkowice -
Brygier Jacek M35 TKKF Płock POL Płock -
BRYJAK BARTŁOMIEJ M18 POL ZAKOPANE TAK
Bryłka Sebastian M35 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce -
Brzeski Szczepan M35 Mountain Wolverun POL Bochnia TAK
BUDNIK Ryszard M50 POL Ciche TAK
Budzoń Bartosz M18 PMKW POL Maków Podhalański -
Burzyński Sebastian M35 POL Warszawa TAK
CAŁKA AGNIESZKA K18 Radzymin Run Team POL Radzymin TAK
CAŁKA Grzegorz M35 Radzymin Run Team POL Radzymin -
Chmielewski Przemysław M18 Drużyna A POL Warszawa TAK
Cholewa Zbigniew M35 POL Klucze TAK
Cholewa Zbigniew M35 POL Klucze -
Chowaniak Paweł M18 POL Zawoja -
CHRACEWICZ KRYSTIAN M18 POL DZIERZGOŃ TAK
Chudy Michał M18 POL Warszawa -
Cieślawski Kacper M18 STR Poznań WKTJ POL Poznań TAK
Cłapiński Janek M18 AKG Łódź POL Łódź -
Cyganiewicz Leszek M18 POL Kraków -
Czajka Krzysztof M18 Żoliborski Klub Sportowy POL Warszawa TAK
Czyżewski Krzysztof M35 POL Siedlce -
Dałomis Lesław M35 POL Tryńcza TAK
Dąbrowski Sławek M35 Doce Praes Team POL Wabrzeżno -
Dąbrowski Paweł M35 POL Kraków TAK
Demby Michał M18 MUD GOATS POL Pakość TAK
DEMITRASZEK ADRIAN M18 Zakopane POL Zakopane -
Dolatowski Łukasz M35 POL Warszawa TAK
Domagała Monika K18 POL Ratułów TAK
Dominika Cieślak K18 POL Wrocław -
Dordzik Katarzyna K18 POL Gdynia -
Dr. Juhasz Rozalinda K18 Bükki Hegyisportért Egyesület HUN Miskolc -
Drabowska Karolina K18 Pega Runners POL Kraków -
Drelicharz Lukadz M35 Rigor Mortis POL Staniątki -
DUDA LESZEK M35 SBD Energetyk Rybnik POL Rybnik -
Duliński Łukasz M18 POL Kraków -
Dybalski Mariusz M18 POL Bełchatów -
Dybek Paweł M35 Salomon Suunto Team POL Mielec TAK
DYRLAGA MARCIN M18 KS Halny Węgierska Górka POL Węgierska Górka TAK
Działabij Beata K18 POL Olkusz TAK
Działabij Krzysztof M18 POL Olkusz TAK
Dzidowski Aleksander M35 Biegaj Razem z Nami POL Zawiercie -
DZIWOKI MAREK M35 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL RYBNIK -
Ebert Adam M35 POL Chorzów -
Falkowski Krzysztof M35 Woodward Runners POL Kraków TAK
Fijałkowski Wojciech M50 MONAR-Gracze POL Wrocław -
Florek Natalia K18 Krakowskie Sarenki POL Kraków TAK
FREJ Adam M35 POL Łąka -
Frydrychowski Przemysław M35 OSIR KLECZEW POL Kleczew -
FRYSIAK ARTUR M50 POL Wieluń TAK
g k - POL J -
Gaczynski Mateusz M35 POL Warszawa -
Galica-Dorula Joanna K18 SiostryK- Wojnarmed POL Poronin -
Gałka Grzegorz M35 Pro-Run POL Szymanów TAK
Gasienica Maciej M18 POL Koscielisko TAK
Gawron Marcin M35 POL Tarnów TAK
Gezela Mariusz M35 TJ EuforiaBiegacza.pl POL Poznań TAK
Głowacki Jacek M50 Biegamy z Ochotą POL Warszawa TAK
Głuszek Michał M18 POL Kielce TAK
Gorzka Piotr M35 MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie POL Nowe Miasto Lubawskie -
Góral Robert M35 NO EXCUSES TEAM POL Gniezno TAK
Górecki Rafał M35 Speleoklub Warszawski POL Leszno -
Grabias Aleksandra K18 POL Gdańsk -
Grabski Paweł M35 Biegiem Radom! POL Zakrzew -
Gradek Dariusz M35 POL Krakow -
Grucel Sławomir M35 POL Sosnowiec TAK
Gruszka Darek M35 CENERIA.PL POL Niepołomice TAK
Grycman Marek M35 POL Turza Śląska TAK
Grygo Krzysztof M50 KS Łomżanie POL Łomża TAK
Grzegorz Garlewicz M35 POL Kraków -
Guroś Dawid Vegan M18 Wartkie Kiyrpce POL Nowy Targ TAK
Gutt Piotr M18 sms zakopane POL Poronin -
Guzowski Andrzej M50 POL Węgrowo TAK
Gwizdalski Przemysław M35 Monkey's Grip POL Oława TAK
Gwoździewicz Tomasz M35 POL Bytom -
Hadam Michał M35 KB Maniac Poznań POL Luboń -
hatala mariusz M18 JW Ni POL Bielsko Biała -
hyski mateusz M35 POL Miłoszyce -
Ignaczak Marcin M35 IFB Broker POL Żychlin TAK
Illés Attila Dinnyés M35 HUN Budapest -
j h K40 h POL ghj -
Jachymski Jacek M50 AKG Łódź POL Łódź -
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K18 POL Poronin -
Jamróz Michał M18 TUP Team POL Łosice -
Jankowski Piotr M18 POL Kutno TAK
Jarema Marek M35 BPH Runners Team POL Kraków TAK
Jarzębak Rafał M18 POL Rzeszów TAK
Jasiński Piotr M18 POL Bełchatów -
Jażdżewski Sebastian M35 Klub Biegacza GOCH Bytów POL Ugoszcz -
JEZIERSKI MAREK M35 marek marecki POL Chrzanow -
Jędraszczyk Mateusz M18 Biegowe Tatry POL Zakopane TAK
Jędraszek Alicja K18 Korona Pabianice POL Pabianice TAK
Jędraszek Maciej M35 Korona Pabianice POL Pabianice TAK
Jędros Przemysław M18 AKMB Pędziwiatr Gliwice POL Gliwice TAK
Jóźwiak Barbara K18 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce TAK
Jóźwiak Krzysztof M35 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce TAK
Jóźwiak Krzysztof M35 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce -
Jóźwiak Barbara K18 yulo Run Team Siedlce POL Siedlce -
Jura Dorota K18 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała TAK
Jurczak Daniel M35 TRIpaka POL Mińsk Mazowiecki -
Jureczko Damian M35 POL Tychy TAK
Kaczmarek Karolina K18 SBRT Warszawa Powiśle POL Warszawa -
Kaczorek Dominik M18 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowe POL Warszawa TAK
KACZOREK MARCIN M35 VW GRUPA KACZOREK POL JÓZEFÓW -
Kadzik Marcin M18 KTT POL Zakopane TAK
Kalinowski Piotr M35 POL Warszawa TAK
Kamińska Jolanta K18 12tri.pl POL Marki TAK
KAMIŃSKI MICHAŁ M35 12tri.pl POL Warszawa TAK
Kamiński Robert M35 12tri.pl POL Warszawa TAK
Kammer Krzysztof M18 Fillco POL Poznań TAK
Kasprzyk-Kuźniak Michalina K18 Woman on the Trails POL Katowice TAK
Kaźmierczak Michał M18 KW Katowice POL Tychy -
Kicziński Bartosz M18 Brodnica POL Brodnica TAK
Kierzkowska Alicja K18 FIZJOTRENER.COM POL Krakow -
Kik Iwona K18 KW Kraków POL Strzyżów TAK
Kik Marcin M18 KW Kraków POL Kraków TAK
Kiszkurno Andrzej M50 POL Gdynia TAK
Kmieć Norbert M35 COMP TEAM POL Jachranka -
Knurowski Marcin M35 Natural Born Runners POL Przedmoście TAK
Koch Michał M18 POL Warszawa -
Konstanty Katarzyna K18 POL Kraków -
Konstanty Katarzyna K18 POL Kraków -
Kopeć Rafał M18 FIZJOTRENER.COM POL Kraków -
Kordacka Agnieszka K18 USP Zdrowie POL Warszawa TAK
Kornak Dariusz M35 PKP CARGO POL MUNINA -
Korzeniowska Sylwia K18 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce -
KORZENIOWSKI TOMASZ KONRAD M18 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce -
Korzeniowski Michał M35 Yulo Run Team Siedlce POL Siedlce TAK
Kosmala Bartosz M35 KOSMALA Team POL Kraków TAK
Kosmala Joanna K18 KOSMALA Team POL Kraków TAK
Kot Izabela K18 POL Zakopane TAK
Kowalczyk Andrzej M18 CITY TRAIL Team/NBR Team POL Łekno TAK
Kowalik Andrzej M35 Bieg Opolski POL Opole -
Kozłowski Wojciech M35 Sudety MTB Challenge POL Lisowice -
Kozłowski Wojciech M35 SUDETY MTB CHALLENGE POL Lisowice TAK
Kozłowski Artur M35 POL Wałbrzych TAK
Kraus Stanko Jan M18 POL Kraków -
Krawczyk Włodzimierz M50 Time4Running POL Tomaszów Mazowiecki -
Kreft Dorota K18 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka POL Gdynia TAK
KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M50 POL GDYNIA TAK
kristl filip M35 new-wave multisport SVK banska bystrica -
Krowicka Agnieszka K18 Olimpijczyk Szczekociny POL Kraków TAK
Krygier Krzysztof M35 K&M POL Poznań TAK
Krypel Tomasz M35 POL Rzeszów -
Krzemień Paweł M18 Uśmiechnięty Grabarz POL Myślenice TAK
Krzemińska Aleksandra K18 KW OPOLE POL Opole TAK
Krzemiński Jerzy M18 POL Warszawa TAK
Krzemiński Jacek M35 KW OPOLE POL Opole TAK
krzeptowski józek M35 Kościelisko POL Koscielisko -
Księżnik Dorota K40 POL 49-300 TAK
Kuciel Paweł M18 Tenczynek Team POL Tenczynek -
Kuczera Małgorzata K18 POL Warszawa -
Kujawa Maciek M35 MARA running team POL Karczewko TAK
Kulczyński Rafał M18 Ortoreh Team POL Warszawa -
Kumoch Jakub M35 POL Warszawa -
Kupczak Grzegorz M18 KAMIKADZE POL Mroczeń TAK
Kusion Anna K40 POL Tarnów TAK
Kuśpit Przemek M18 POL WARSZAWA -
Kuźniak Filip M35 Kiedygdziekolwiek.com POL Katowice -
Lasyk Agnieszka K18 makaronzserem.eu POL Kraków -
Lebda Sebastian M35 T.G.Sokół Zakopane POL Zakopane -
Lebda Małgosia K18 POL Kraków TAK
Leja Piotr M35 arch ARQ POL Zakopane TAK
Leszczyński Andrzej M35 Body club POL Mława -
Leśniak Wojciech M35 POL Kraków -
Lewandowska Edyta K18 E.L.ite Sports POL Olsztyn TAK
LEWINSKI MARCIN M35 EST TEAM POL Zakopane TAK
Lipowicz Łukasz M35 POL Szczytniki -
Łabudzki Dariusz Jacek M50 TSA Sandomierz POL Sandomierz TAK
Łabudzki Piotr M18 TSA Sandomierz POL Sandomierz TAK
Łakomy Waldemar M50 Bukowski Klub Biegacza POL Buk TAK
Łazarek Daniel M18 Kawaler Wieczorową Porą POL Sopot TAK
Łączak Magdalena K18 Salomon Suunto Team POL Mielec TAK
Łopata Grzegorz M18 Body4U Team POL Mikołów TAK
ŁUKASIEWICZ MACIEJ M18 LEGIA RUN CLUB POL WARSZAWA -
Machul Ewa K18 Power Training POL Warszawa -
MACHURA SEBASTIAN M18 PRI Chorzów -
Mackiewicz Adam M18 POL Zakopane TAK
Mackiewicz Roman M50 Łódź Running Team POL Łódź TAK
Madej Mirosław M50 POL Kraków TAK
Magda Kazimierz M50 Festiwal Biegowy w Krynicy POL Kraków TAK
MALINOWSKI ZBIGNIEW M50 KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW POL KOŁOBRZEG TAK
Mamaj Sebastian M18 POL Warszawa -
Marcinkowski Marcin M35 POL BŁONIE -
Margas Grzegorz M35 MeerCaTeam POL Proszowice TAK
Mariusz Hatala M18 JW Nil POL Bielsko Biala -
Mars Maksymilian M35 Ericpol RunTime POL Kraków TAK
Mateja Mariusz M18 Rat Team POL Nysa -
Matejczuk Agata K18 KS Alaska /Spartez POL Parzęczew TAK
Matraszek Maciej M18 POL Radom -
Matuszewska Małgorzata K40 Runner's Power POL Śrem -
Mazur Grzegorz M18 POL Skawica TAK
Michalak Wojciech - POL Katowice TAK
Michalak Maciej M18 KPT im. Macieja Sieczki POL Kraków TAK
Michalczyk Daniel M35 POL Limanowa TAK
Michalik Adam M35 POL Kraków TAK
Michalski Paweł M35 AGA-REH POL Kielce -
Michalski Michał M18 Grodziski Klub Biegacza POL Grodzisk Wlkp. -
Michnol Kamil M35 POL Siemianowice Śląskie -
Miernicze Łukasz M18 POL Kraków TAK
Mikicki Dariusz M18 POL Opole TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M18 TG ''SOKÓŁ'' ZAKOPANE POL Bytom TAK
MIREK GRZEGORZ M35 MOVE STUDIO POL KRAKÓW TAK
mitana robert M35 WOJOWNIK POL zakopane TAK
Moćko Jacek M18 POL Zagnańsk TAK
Modrzejewski Adam M18 KW Warszawa POL Warszawa TAK
Moskalik Tomasz M35 TG Sokół Zakopane POL Szczawnica -
Moskalik Tomasz M35 TG Sokół Zakopane POL Szczawnica TAK
Moskalik Tomasz M35 KW Kraków / Sokół Zakopane POL Szczawnica -
Mórawska Róża K18 10BKPanc POL Zakopane TAK
Multana Hubert M18 Night Runners POL Krakow -
Muszyński Maciej M50 Place To Tri POL Kraków TAK
Mych Bartosz M35 POL Tychy TAK
Nagiel Andrzej M35 ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA POL Częstochowa -
Németh Csaba M35 Mammut Pro Team HUN Miskolc -
Niedźwiecki Mateusz M18 POL Pułanki TAK
Nierada Marcin M18 POL Katowice TAK
Nierada Marcin M18 POL katowice -
Niewiadomski Dariusz M35 POL Łódź TAK
Nizioł Marian M50 Drużyna A POL Piaseczno TAK
Nowak Mariusz M35 VAMOS WSPINACZKA I ALPINIZM POL Bielsko Biała -
Ochociński Mariusz M35 Klub Biegacza Zazamcze Wloclawek POL Włocławek TAK
Olchawa Joanna K40 N POL Kraków -
Olejnik Marcin M18 12tri POL Warszawa TAK
Olejnik Piotr M18 Mustangu Mknij POL Wrocław -
OLEK Marcin M35 Yulo Run Team SIEDLCE POL SIEDLCE TAK
Orłów KUBA M18 YNWA Trenujemy na hołdach POL Tychy TAK
PACZK MICHAŁ M35 gliwice POL gliwice -
Palka Joanna K18 BOOT CAMP POLSKA POL WARSZAWA -
Paluch Andrzej M35 Zabiegani Mielec POL Mielec -
Paluch Tobiasz M18 LKS Burzyn / RunForFun Ryglice POL Ryglice -
PAŁAC KAROLINA K18 POL Nowy Sącz -
Pałkowska Agata K40 Running Obsession Team POL Kraków TAK
Paprocki Wiesław M50 KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno TAK
Pasieka Przemysław M35 PO ROBOCIE POL Katowice TAK
Paśko Rafał M35 Przemyski Klub Biegacza / Teatr SAN POL Przemyśl -
Paulanis Cyprian M18 X-Bionic team Poland POL Warszawa -
Pawęzka Mirosław M35 Banda Grudnia POL Lublin -
Pawlica Paweł M18 POL Kraków TAK
Pawlikowski Jakub M18 Sugarmanruns POL Zakopane TAK
Pawlikowski Wawrzyniec M35 Byłem grubasem, będę ultrasem POL Zakopane TAK
Pecyna Dariusz M35 POL Łódź TAK
Pelpliński Piotr M18 Intel Runners POL Sopot -
Peplak Jarosław M35 Gameness Konstancin POL Konstancin-Jeziorna TAK
Perkowski Jarosław M35 K.W. Warszawa POL Warszawa TAK
Piecha Artur M35 T-MOBILE RUNNING TEAM POL Warszawa TAK
PIETROWSKI MARIUSZ M50 fb serwis POL Poznań TAK
Pietruszczak Agnieszka K40 POL Tomaszów Mazowiecki -
Piłkowski Tadeusz M18 OK!Sport Warszawa POL Karczew -
Piotrkowski Rafael M35 POL Jawor -
Piotrowski Andrzej M35 Ortoreh team POL Warszawa -
PIOTROWSKI MACIEJ M18 GEO RUNNING TEAM POL WARSZAWA -
Piotrowski Tomasz M35 POL Konstancin Jeziorna TAK
Piórecki Michał M35 POL Kraków -
Pisarek Renata K40 Eskadra Kraków POL Kraków -
Pisarek Renata K40 Eskadra Kraków POL Kraków -
Płócienniczak Jakub M35 Power Training Team POL Warszawa -
Podsiadly Robert M50 Chata Biegacza K34 POL Wrocław TAK
Pogocki Piotr M35 POL Knurów TAK
POLAK JACEK M35 biegusiem.pl POL PIASECZNO TAK
Polit Aneta K40 POL Kraków TAK
Popiołek Maciej M18 1989 POL Kraków -
Porowski Waldek M35 Gruby biega POL Warszawa TAK
Powałka Michał M35 Yulo Run Team Siedlce POL siedlc TAK
Purchała Leszek M35 POL Puławy TAK
Rajzer Mariusz M35 Marek Galiński SHOWTIME POL Warszawa -
Rączka Rafał M35 Slow Motion POL Jasło -
Reglińska Joanna K18 Klub Biegacza GOCH Bytów POL Bytów -
Rębkowski Piotr M35 POL Otwock TAK
Riabkow Pavlo M18 5 minut dla siebie BLR Kraków TAK
Rostworowski Jerzy M18 POL Kraków -
Rozalinda Dr. Juhasz K18 Bükki Hegyisportért Egyesület HUN Miskolc -
Rudzewicz Mariusz M18 POL Świnoujście -
Rutkowska Małgorzata K18 POL Warszawa -
RUTKOWSKI MARIAN M50 ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW POL Kożuchów -
Rybałtowska Anna K18 POL Siedlce -
Rybarz Witold M35 Żwirownia Przecieszyn POL Brzeszcze TAK
Rybczynski Martin M18 Vegan Power AUT Wiedeń -
Rykała Wojciech M35 POL Myślenice TAK
Rzeszótko Marcin M18 KW Zakopane POL Zakopane TAK
Rzeszótko Marzena K40 KW Zakopane POL Zakopane TAK
Rzeszótko Leszek M50 KW Zakopane POL Zakopane TAK
Sadowska Edyta K18 POL Zakopane -
Sadowski Tomasz M35 POL Kraków TAK
Sadowski Rafał M18 KB Spartakus POL Bełchatów -
Salej Krzysztof M18 Zielona Góra POL Zielona Góra -
Salski Rafał M35 Trailteam Żyrardów POL Żyrardów TAK
Sankowski Paweł M18 PLACKI TEAM POL Wrocław -
Serafin Dariusz M50 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane -
Sienkiewicz Paweł M35 POL Warszawa TAK
Sieprawski Jakub M18 AZS AWF KRAKÓW POL Wola Radziszowska -
SITKO GRZEGORZ M18 Brothers Team POL Chorzów TAK
Skalski Maciej Jakub M18 Pędziwiatr POL Białystok -
Skalski Wojciech M35 RYKOWISKO.ORG POL Płock -
Skalski Maciej Jakub M18 Pędziwaitr POL Bialystok -
Skoneczny Artur M35 OPL POL Tomaszów Mazowiecki TAK
Skowroński Krzysztof M35 Deublin Polska Sp. z o.o. POL Wrocław -
Skrok Dariusz M35 Hardcore Holidays POL Namysłów -
Skrzeszewski Henryk P. M35 I-BS.pl Sport Team POL Stalowa Wola TAK
Skrzypczak Hubert M35 RunningPowerPlay POL Pruszków TAK
Skwarczyński Łukasz M35 POL Poznań -
Słoma Paweł M18 Słomiane Bambusy POL Ustka TAK
Słomkowski Mateusz M18 POL Włocławek TAK
Słowiński Karol M35 POL Kraków -
Smura Rafał M18 POL Turek -
sobieralski marek M50 POL mogilno -
Soczomski Grzegorz M18 Ultra Trail Runner Magazyn POL Wrocław TAK
SOKALSKI Grzegorz M35 Parkrun Konstancin POL Konstancin-Jeziorna TAK
Sokołowski Marcin M35 KW OPOLE POL Luboszyce TAK
Solak Aysen K18 Team :P TUR Wroclaw TAK
Stach Paweł M35 Ambasador Festiwalu Biegowego POL Krzeszowice -
Stach Dariusz M18 TS Kosmolów POL Olkusz -
Stanek Jarosław M50 SINIAT PONIDZIE PIŃCZÓW POL Pińczów TAK
Starościak Mariusz M35 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW POL Warszawa TAK
Stefaniuk Rafał M35 Dobromiejski Klub Biegacza "ODCISK" POL Dobre Miasto -
Stefanski Krystian M18 KB ERGO/WACA/WITC POL Olsztyn -
Stefański Kamil M18 KSRG Marcel POL Wodzisław Śląski -
Stoch Andrzej M18 POL Zakopane TAK
Stoch-Michna Anna K18 Wojnarmed-siostryK POL Kościelisko -
Stykowski Sławomir M35 Maratończyk.pl POL Warszawa -
Sulik Bartłomiej M18 POL Kraków TAK
Sułek Wojciech M35 POL Zakopane -
Sutor Piotr M18 POL Spytkowice TAK
Sypniewski Maksymilian M18 POL Głogów -
Szczepanik Daniel M35 Ankodor POL Warszawa -
szczepanska izabela K18 pedzaca mamuska POL Kraków -
Szczygieł Mateusz M18 POL Śleszowice -
szelerewicz-gładysz paulina K18 KW Kraków, Niepołomice Biegają POL Niepołomice TAK
Szkadłubowicz Adam M18 POL Busko-Zdrój -
Szklarczyk Irek M35 POL Warszawa -
SZLĘZAK Edward M35 Ewelina Runners POL Katowice TAK
Szmytkiewicz Krzysztof M18 POL Gorzów Wlkp. TAK
Szopa Leszek M50 Ambasador Fest. Biegowego w Krynicy POL Podolsze -
Szotowicz Sebastian M35 SZWLA POL Stargard -
Szparaga Dorota K40 POL Piastow -
Szpunar Maciej M18 POL Kraków -
Sztefko Józef M50 ultra beskid sport POL Kozy TAK
Szumliński Piotr M18 Marcin Swierc TEAM POL Kraków/Kunów TAK
Szybka Tomasz M18 POL Kościelisko -
Szygenda Sebastian M35 TIGER TEAM POL Września TAK
ŚCIESZKA WOJCIECH M35 13 elt Kraków-Balice POL kraków TAK
Śpica Leszek M35 POL Bydgoszcz -
Świderski Sławomir M35 Bemovia POL Okuniew -
Tabaszewska Karolina K18 POL Zakopane -
Tarasek Wojciech M18 Run Boy Run POL Stara Wieś TAK
Taraszka Damian M35 Bractwo Biegaczy Zielona Góra POL Zielona góra -
Tokarz Paweł M35 POL Jasienica TAK
Tomczyński Bartosz M35 RUN PASJA BYDGOSZCZ POL Bydgoszcz -
Topolski Marcin M35 POL Jadowniki TAK
Topór Zbigniew M35 Kandahar POL Gliczarów Górny TAK
Trela Bartłomiej M35 PokonajAstme.pl POL Zgłobice -
Trener Dariusz M35 POL -
Truszkowski Damian M18 Dream Run POL Warszawa -
Trzciński Mateusz M18 POL Garwolin -
Turlej Wojtek M35 POL Wilczyce -
Tyczyński Ryszard M18 Fight Club Knurów/Combat 56 POL Gliwice -
Ulatowski Paweł M35 POL Kraków -
Urbasek Łukasz M18 POL Gliwice TAK
Wachałowicz Marek M18 Grupa Bankietowa POL Rabka-Zdrój TAK
Wahl Daniel M35 T.S. AKS Chorzów POL Chorzów -
Wajda Robert M35 POL Opole TAK
Wajerowski Krzysztof M35 KB Lupus Oleśnica POL Oleśnica -
Walacik Adam M18 WieRUNszów POL Kuźnica Skakawska TAK
Walentowski Maciej M18 POL Tarnów TAK
wasik Robert M18 cietyjezyk.pl POL Wrocław -
Wasiński Bartosz M18 Pruszcz Biega POL Pruszcz Gdański -
Wąsowicz Jan M35 Czesław team POL Kraków -
Wątroba Tomasz M18 ByleDoZbiegu POL Sosnowiec TAK
Wejchenig Konrad M18 TSG Młóckarnia POL Złatna -
Węgierski Wojciech M35 POL Zabrze -
Wiaderna Nina K18 SBRT Warszawa Powiśle POL Warszawa TAK
Wieruszewska Agata K18 KW Warszawa POL Warszawa -
Wilk Tomasz M18 POL Zakopane -
Winczura Adam M50 Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnó POL Tarnów -
witt bartosz M18 raramuri power club POL Toruń -
Włodarczyk Michał M35 ŁKW POL Łódź TAK
Włodarczyk Marcin M18 POL Warszawa -
Włodarkiewicz Dominik M35 ZmianyZmiany / Buff POL Poznań TAK
Wojciech Kasiński M50 POL Pszczyna TAK
wojciechowski Krzysztof M35 POL Radlin TAK
wojtas janusz M35 Poczta Polska POL Warszawa -
Wojtkiewicz Jarosław M35 Running Family POL Podkowa Leśna -
Wolański Piotr M18 POL Rzeszów -
WOLNY ZDZISŁAW M50 CLEAREX POL CHORZÓW TAK
Woluszewski Remigiusz M18 PKO BANK POLSKI POL Serock TAK
Wozniak Olaf M18 TG Sokol Zakopane POL Zakopane -
Woźniak Michał M18 Sklep Biegacza Running Team POL Chełm/Kraków TAK
Woźniak Michał M35 BANDA GRUDNIA POL Lublin TAK
Woźnicki Paweł M18 POL Płock -
Wójcik Michał M18 POL Wrocław -
Wójcik Karol M18 KW Gliwice POL Bojszowy -
Wróbel Agnieszka K18 Gohardorgohome POL Sanok -
Wróbel Daniel M18 Wrututu Team POL Gaj TAK
Wróbel Adam M18 POL Gliwice -
Wyrębski Jarosław M35 POL Bydgoszcz -
Zaczek Maciej M18 CKBabcie POL Kielce TAK
ZAKRZEWSKI ALEKSANDER M35 POL Zgorzelec TAK
zaremba marek M50 kamikadze POL łęka mroczeńska TAK
Zaręba Jolanta K40 POL Rzeszów -
Zasada Tomasz M35 POL Kraków -
Zawadka Andrzej M50 Szczeciński Klub Wysokogórski POL Mierzyn -
Zbijowska Ewelina K18 BB RUNNER POL Bielsko Biała -
ziaja magda K18 Spotkania z Filmem Górskim POL Zakopane -
Zielonka Łukasz M18 POL Wrocław -
Zimoch Rafał M35 POL Kiełczów -
Ziobro Dominik M18 POL Rzeszów -
Złotkowski Przemysław M35 CIENIASY POL Zakopane -
Zych Marcin M35 POL Wrocław TAK
Żebrowski Jakub M18 PZU Sport Team POL OTWOCK -
Żyłowski Tomasz M35 POL Warszawa -
ŻYREK ADAM M35 KS Halny Węgierska Górka POL Jasło TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl