Bieg Pawłowicki 5km

Wydarzenie:
Bieg Pawłowicki Bieg Pawłowicki
Organizator:
Gmina Pawłowice
Data:
13.09.2020
Miejsce:
Park im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
126
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoPKCzas nettoStrataTempo
1 50 Koźmiński Józef M (1) 1981 POL LKS Orzeł Kozy Bielsko-Biała 13:12,8(1) 17:13,5 03:26
2 114 Urbaniak Witek M (2) 1980 POL Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 13:50,6(2) 18:09,5 00:56,0 03:37
3 74 Myśliwiec Jan M (3) 1965 POL Amator Ślemień Ślemień 14:07,2(3) 18:15,8 01:02,3 03:39
4 77 Olbrich Artur M (4) 1985 POL Tworków 14:16,4(4) 18:28,4 01:14,9 03:41
5 125 Wowry Grzegorz M (5) 1981 POL Ślęzak TEAM Cieszyn 14:28,9(6) 18:41,5 01:28,0 03:44
6 51 Król Daniel M (6) 1988 POL Pawłowice 14:27,9(5) 18:43,0 01:29,5 03:44
7 10 Bodziony Krzysztof M (7) 1985 POL Pawłowice 14:42,4(7) 19:02,2 01:48,7 03:48
8 104 Stuchlik Marek M (8) 1984 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarzabkowice 14:51,6(10) 19:07,7 01:54,2 03:49
9 78 Opuchlik Tomasz M (9) 1981 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Studzienice 14:43,8(8) 19:09,0 01:55,5 03:49
10 27 Griman Joanna K (1) 1980 POL ERIGO Rybnik 14:51,9(11) 19:12,2 01:58,7 03:50
11 45 Knopek Bartłomiej M (10) 1984 POL Bieruń 14:47,0(9) 19:15,3 02:01,8 03:51
12 16 Ciołek Tomasz M (11) 1979 POL Chudów 15:02,4(13) 19:28,6 02:15,1 03:53
13 123 Witek Przemysław M (12) 1987 POL Burów 15:01,5(12) 19:45,5 02:32,0 03:57
14 72 Mrowiec Bernard M (13) 1966 POL Klub Biegam Bo Lubię Racibórz Tworków 15:19,8(15) 19:45,8 02:32,3 03:57
15 132 Zygma Kordian M (14) 1992 POL Johnnie Runner Team Ligota 15:17,0(14) 19:51,3 02:37,8 03:58
16 89 Roehrich Krzysztof M (15) 1986 POL Łąka 15:25,1(17) 20:00,7 02:47,2 04:00
17 98 Stanisz Marcin M (16) 1983 POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 15:26,6(19) 20:07,8 02:54,3 04:01
18 83 Oszek Paweł M (17) 1991 POL Jankowice 15:21,3(16) 20:09,5 02:56,0 04:01
19 113 Treliński Mariusz M (18) 1976 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 15:25,1(18) 20:10,7 02:57,2 04:02
20 1 Antończyk Adam M (19) 1968 POL Team DKMS Jastrzebie Zdroj 15:38,6(20) 20:28,7 03:15,2 04:05
21 34 Janowska Michalina K (2) 1987 POL Rybnik 15:48,3(21) 20:32,3 03:18,8 04:06
22 9 Bodnar Anna K (3) 1982 POL Endure Team / Superdog team Cieszyn 15:49,8(22) 20:32,7 03:19,2 04:06
23 21 Dymanus Damian M (20) 1981 POL parkrun Chrzanów Balin 15:57,8(26) 20:41,8 03:28,3 04:08
24 40 Kawecki Stanisław M (21) 1971 POL Olza Cieszyn Cieszyn 15:50,6(23) 20:42,5 03:29,0 04:08
25 112 Trawnicki Maciej M (22) 1978 POL Jastrzębie-Zdrój 15:55,8(25) 20:48,0 03:34,5 04:09
26 129 Zieliński Ireneusz M (23) 1969 POL Team DKMS Jastrzębie-Zdrój 15:55,6(24) 20:48,7 03:35,2 04:09
27 103 Stuchlik Magdalena K (4) 1982 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarzabkowice 16:02,1(28) 20:49,6 03:36,1 04:09
28 61 Łysek Paweł M (24) 1975 POL Bziegacze Jastrzębie Zdrój 16:03,9(30) 20:53,2 03:39,7 04:10
29 67 Marek Rafał M (25) 1972 POL KAC RUNNERS Goczałkowice-Zdrój 15:59,6(27) 21:01,2 03:47,7 04:12
30 33 Janecki Mateusz M (26) 1994 POL Bziegacze Jastrzębie-Zdrój 16:02,6(29) 21:04,5 03:51,0 04:12
31 111 Tochowicz Bartosz M (27) 1969 POL Olza Cieszyn Goleszów 16:09,5(32) 21:08,7 03:55,2 04:13
32 68 Maroń Tomasz M (28) 1996 POL Klono Team Łaziska Górne 16:05,8(31) 21:15,7 04:02,2 04:15
33 44 Kiełbasiński Andrzej M (29) 1981 POL Aktywna Pszczyna RUNNERS TEAM Pszczyna 16:30,8(36) 21:23,5 04:10,0 04:16
34 28 Habraszka Mateusz M (30) 1989 POL Klono Team Łaziska Górne 16:13,1(33) 21:27,9 04:14,4 04:17
35 110 Tekla Krzysztof M (31) 1984 POL Lędziny 16:18,5(34) 21:29,8 04:16,3 04:17
36 62 Machoń Tomasz M (32) 1975 POL Kacruners Pszczyna 16:29,6(35) 21:38,2 04:24,7 04:19
37 31 Herman Damian M (33) 1972 POL KS Warszowice Warszowice 16:55,3(39) 21:42,1 04:28,6 04:20
38 120 Wielopolski Łukasz M (34) 1991 POL Bielsko-Biała 16:53,4(37) 21:45,9 04:32,4 04:21
39 20 Durok Wojciech M (35) 1978 POL Kac Runners Jankowice 16:54,4(38) 21:58,2 04:44,7 04:23
40 8 Bielińska Monika K (5) 1983 POL Przyszowice 17:09,0(40) 22:09,5 04:56,0 04:25
41 42 Kazoń Marcin M (36) 1983 POL Pawlowice 17:12,4(41) 22:22,1 05:08,6 04:28
42 64 Malik RAFAŁ M (37) 1984 POL Jastrzębie--Zdrój 17:16,9(43) 22:25,1 05:11,6 04:29
43 91 Skiba-Murach Joanna K (6) 1991 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Górki Małe 17:21,2(45) 22:31,9 05:18,4 04:30
44 29 Harazin Janusz M (38) 1987 POL 2 Tm 4,7 Pawłowice 17:17,2(44) 22:33,7 05:20,2 04:30
45 14 Capała Marcin M (39) 1971 POL Nowak Team Skoczów 17:22,1(46) 22:43,2 05:29,7 04:32
46 46 Koczurek Jerzy M (40) 1977 POL Biegający Piwowarzy Domowi Bielsko-Biała 17:16,2(42) 22:48,9 05:35,4 04:33
47 69 Maryjosz Adrian M (41) 1974 POL Żory 17:28,6(47) 22:50,3 05:36,8 04:34
48 48 Kosiński Marek M (42) 1978 POL Inception Wyry 17:43,1(49) 22:53,4 05:39,9 04:34
49 11 Bokłak Mariusz M (43) 1976 POL Klub Biegacza Fartlek Pawłowice 17:43,5(51) 22:56,4 05:42,9 04:35
50 25 Gaweł Bogdan M (44) 1956 POL Synthos Oświęcim-Zaborze 17:37,5(48) 22:57,4 05:43,9 04:35
51 53 Kubala Jan M (45) 1987 POL Pawłowice 17:43,1(50) 23:11,1 05:57,6 04:38
52 97 Stalmach Sławomir M (46) 1982 POL Pszczyna biega Łąka 17:46,2(52) 23:13,7 06:00,2 04:38
53 80 Orawski Robert M (47) 1959 POL Miki Skoczów 17:50,2(53) 23:15,9 06:02,4 04:39
54 49 Kowalski Janusz M (48) 1975 POL Cieszynioki Pogwizdów 18:12,6(58) 23:21,3 06:07,8 04:40
55 15 Chrapkiewicz Marek M (49) 1983 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna 18:02,0(54) 23:27,7 06:14,2 04:41
56 71 Mazur Dariusz M (50) 1985 POL 2 TM 4,7 Żory 18:06,7(57) 23:32,0 06:18,5 04:42
57 95 Sojka Wojciech M (51) 1970 POL Jankowice 18:02,1(55) 23:32,9 06:19,4 04:42
58 86 Płonka Krzysztof M (52) 1968 POL Jastrzębie-Zdrój 18:05,9(56) 23:48,5 06:35,0 04:45
59 100 Stawicki Grzegorz M (53) 1970 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 18:27,7(62) 23:54,1 06:40,6 04:46
60 115 Wacławczyk Jan M (54) 1975 POL Żory 18:15,4(59) 24:00,0 06:46,5 04:48
61 93 Sobina Roksana K (7) 1982 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 18:18,2(60) 24:00,4 06:46,9 04:48
62 36 Jasiński Maksymilian M (55) 1962 POL MARO TEAM Jastrzębie-Żory Jastrzębie-Zdrój 18:36,8(63) 24:11,4 06:57,9 04:50
63 37 Kajzer Robert M (56) 1986 POL Pawłowice 18:37,3(64) 24:14,7 07:01,2 04:50
64 127 Zalewski Piotr M (57) 1983 POL Pawłowice 18:53,8(65) 24:31,2 07:17,7 04:54
65 52 Krywult Miroslaw M (58) 1959 POL JKS Komorowice Bielsko-Biała 18:57,5(66) 24:41,4 07:27,9 04:56
66 122 Winiarska Monika K (8) 1981 POL Biegiem Przez Góry Żory 18:26,1(61) 24:47,8 07:34,3 04:57
67 102 STEFANÓW Mirosław M (59) 1971 POL Czechowice-Dziedzice 18:58,0(67) 24:49,5 07:36,0 04:57
68 58 Lis Monika K (9) 1978 POL Żory 19:09,3(69) 24:51,5 07:38,0 04:58
69 126 Wowry Sylwia K (10) 1981 POL Olza Cieszyn Cieszyn 19:05,4(68) 24:57,1 07:43,6 04:59
70 109 Szweda Krzysztof M (60) 1980 POL Esa team Pszczyna 19:24,7(73) 25:06,2 07:52,7 05:01
71 90 Sikora Magdalena K (11) 1983 POL Cieszyn 19:17,8(71) 25:13,6 08:00,1 05:02
72 99 Starczewski Marcin M (61) 1983 POL Sosnowiec 19:24,7(72) 25:15,0 08:01,5 05:03
73 23 Dziendziel Adrian M (62) 2001 POL Gogołowa 19:31,4(75) 25:16,5 08:03,0 05:03
74 130 Zimny Ireneusz M (63) 1976 POL Rybnik 19:25,5(74) 25:21,4 08:07,9 05:04
75 59 Łączniak Kamil M (64) 1987 POL Bąków 19:16,6(70) 25:35,3 08:21,8 05:07
76 106 Szendzielorz Adam M (65) 1964 POL Żory 19:40,9(76) 25:38,8 08:25,3 05:07
77 41 Kawik Janusz M (66) 1972 POL Zebrzydowice 19:50,6(77) 25:42,0 08:28,5 05:08
78 3 Balcarek Remigiusz M (67) 1988 POL Pruchna 19:52,8(78) 25:49,7 08:36,2 05:09
79 119 Waleszczyński Witold M (68) 1956 POL Pawłowice 20:05,3(80) 26:07,1 08:53,6 05:13
80 66 Maliszewski Dariusz M (69) 1985 POL Jastrzębie Zdrój 20:04,3(79) 26:16,6 09:03,1 05:15
81 82 Osikowski Grzegorz M (70) 1976 POL Żory 20:08,6(81) 26:19,1 09:05,6 05:15
82 81 Osikowska Monika K (12) 1981 POL HrMax Żory Żory 20:08,7(82) 26:19,4 09:05,9 05:15
83 79 Opuchlik Aleksandra K (13) 1985 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Studzienice 20:25,3(87) 26:22,8 09:09,3 05:16
84 54 Kubica Tadeusz M (71) 1960 POL Żory 20:21,6(84) 26:37,4 09:23,9 05:19
85 63 Macura Ewa K (14) 1965 POL HRmax Żory Żory 20:18,6(83) 26:40,8 09:27,3 05:20
86 118 Waleczek Krzysztof M (72) 1967 POL Łąka biega ŁĄKA 20:28,9(88) 26:42,3 09:28,8 05:20
87 18 Domaszk Paweł M (73) 1994 POL Jastrzebie zdroj 20:24,0(85) 26:44,3 09:30,8 05:20
88 5 Bąk Witold M (74) 1985 POL Katowice 20:24,6(86) 26:56,2 09:42,7 05:23
89 19 Drozd Radek M (75) 1984 POL Runtem Pawłowice Warszowice 20:38,6(90) 27:03,4 09:49,9 05:24
90 13 Burek Gabriela K (15) 1986 POL Run team Pawłowice 21:03,3(92) 27:13,6 10:00,1 05:26
91 2 Antończyk Przemysław M (76) 1987 POL Jastrzebie- Zdroj 20:38,2(89) 27:20,8 10:07,3 05:28
92 4 Bartoszek Izabela K (16) 1984 POL Runteam Pawłowice Warszowice 20:59,7(91) 27:24,6 10:11,1 05:28
93 96 Sokół-Piszczek Agnieszka K (17) 1983 POL Żory 21:09,4(93) 27:29,7 10:16,2 05:29
94 70 Maryjosz Przemysław M (77) 2008 POL Żory 21:11,0(94) 27:50,6 10:37,1 05:34
95 75 Nowak Magdalena K (18) 1989 POL Żory 21:28,8(97) 27:57,2 10:43,7 05:35
96 116 Wacławczyk Marta K (19) 2005 POL Żory 21:14,3(95) 27:57,8 10:44,3 05:35
97 92 Skurski Jakub M (78) 1986 POL RunTeam Pawłowice 21:19,2(96) 28:08,0 10:54,5 05:37
98 32 Jakubowska Agnieszka K (20) 1978 POL HRMAX Żory Żory 21:48,1(98) 28:28,1 11:14,6 05:41
99 43 Kazoń Monika K (21) 1982 POL Pawłowice 21:52,7(99) 28:33,1 11:19,6 05:42
100 87 Porwisz Grzegorz M (79) 1984 POL Open IT Pawłowice 21:53,4(100) 28:38,5 11:25,0 05:43
101 38 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta K (22) 1985 POL Sosnowiec 22:02,8(103) 28:45,3 11:31,8 05:45
102 121 Wilmanowicz Rafał M (80) 1990 POL Żory 21:59,1(102) 28:46,6 11:33,1 05:45
103 76 Obetkon Rafał M (81) 1976 POL Pawłowice 21:57,7(101) 28:47,9 11:34,4 05:45
104 56 Lang-Ciołek Dorota K (23) 1984 POL Chudów 22:14,8(104) 28:51,9 11:38,4 05:46
105 73 Mrozek Aleksandra K (24) 1994 POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 22:31,6(105) 28:51,9 11:38,4 05:46
106 108 Szweda Daniel M (82) 1988 POL Pawłowice 22:37,5(106) 29:25,7 12:12,2 05:53
107 47 Kołodziej Artur M (83) 1974 POL Jastrzębie Zdrój 23:16,0(107) 30:15,5 13:02,0 06:03
108 17 Dąbrowska Agata K (25) 1980 POL Gogolowa 23:38,1(108) 30:59,0 13:45,5 06:11
109 101 Stawicki Szymon M (84) 1999 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój 24:44,2(110) 31:53,1 14:39,6 06:22
110 133 Wosińska Helena K (26) 1979 POL Runteam Pawłowice 24:25,7(109) 31:56,1 14:42,6 06:23
111 6 Bąk Ewelina K (27) 2003 POL Żywiec 24:58,7(111) 32:30,3 15:16,8 06:30
112 12 Brychcy Estera K (28) 1986 POL RUNTEAM Pawlowice Pawłowice 25:07,1(112) 32:36,3 15:22,8 06:31
113 60 Łoskot Aneta K (29) 1987 POL Warszowice 25:37,3(113) 34:06,3 16:52,8 06:49
114 65 Maliszewska Beata K (30) 1986 POL Jastrzębie-Zdrój 26:04,6(114) 34:19,6 17:06,1 06:51
115 124 Wojtoń-Stawicka Małgorzata K (31) 1965 POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 26:22,6(120) 34:20,0 17:06,5 06:52
116 155 Brandys Adam M (85) 1984 POL Pawłowice 26:10,5(115) 34:31,5 17:18,0 06:54
117 131 Zimny Cecylia K (32) 1977 POL rybnik 26:17,4(116) 34:33,2 17:19,7 06:54
118 55 Kubis BARBARA K (33) 1980 POL Czarków 26:37,9(122) 34:47,7 17:34,2 06:57
119 26 Gąsior Katarzyna K (34) 1989 POL Pawłowice 26:26,0(121) 34:48,7 17:35,2 06:57
120 158 Zawadzki Tyberiusz M (86) 1974 POL Golasowice 26:20,8(117) 35:02,8 17:49,3 07:00
121 156 Porwisz Tomasz M (87) 1975 POL GOS Pawłowice Pawłowice 26:21,7(118) 35:04,4 17:50,9 07:00
122 157 Śmieja Joanna K (35) 1968 POL Pawłowice 26:21,9(119) 35:04,9 17:51,4 07:00
123 117 WALCZAK WOJCIECH M (88) 1968 POL Runtaim PAWŁOWICE Jastrzębie Zdrój 26:59,9(123) 35:20,1 18:06,6 07:04
124 22 Dziendziel Renata K (36) 1974 POL Gogołowa 27:12,0(124) 35:36,6 18:23,1 07:07
125 7 Białas Joanna K (37) 1978 POL Radostowice 27:56,7(126) 36:28,1 19:14,6 07:17
126 85 Płonka Gabriela K (38) 1975 POL Żywiec 27:55,4(125) 36:37,6 19:24,1 07:19
DNS 24 Firla Arkadiusz M 1978 POL RADO BAU COM Cieszyn
DNS 30 Harazin Anna K 1991 POL 2 Tm 4,7 Pawłowice
DNS 94 Sojka Piotr M 1982 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Bąków
DNS 105 Stuchlik Olivier M 2008 POL Pielgrzymowice

BGTimeSport © 2015-2020