Tatrzański Festiwal Biegowy - Tatra Sky Marathon

Wydarzenie:
Tatrzański Festiwal Biegowy Tatrzański Festiwal Biegowy
Organizator:
Klub Wysokogórski w Zakopanem
Data:
25.07.2020
Miejsce:
Gmina Kościelisko
Dystans:
42.0 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
224
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK1PK2WynikStrataTempo
1 1 Przedwojewski Bartłomiej M (1) 1993 Senior-M (1) POL Team Salomon Wrocław 1:51:57,2(1) 3:24:07,2(1) 4:16:10,9 06:05
2 3 Fraňo Peter M (2) 1996 Senior-M (2) SVK Salomon/Suunto Brezno 2:01:38,5(2) 3:46:14,0(2) 4:39:37,2 23:26,3 06:39
3 8 Misiak Bartosz M (3) 1987 Senior-M (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 2:08:21,1(6) 3:55:51,8(4) 4:51:59,6 35:48,7 06:57
4 2 Leśniak Kamil M (4) 1993 Senior-M (4) POL Salco Garmin Team Toruń 2:06:47,8(5) 3:56:29,2(5) 4:55:08,7 38:57,8 07:01
5 248 Witek Andrzej M (5) 1992 Senior-M (5) POL 140minut.pl Mirków 2:04:49,2(3) 3:55:45,5(3) 5:02:00,1 45:49,2 07:11
6 10 SKUPIEŃ TOMASZ M (6) 1986 Senior-M (6) POL SKAWINKI 2:05:20,7(4) 4:04:24,8(6) 5:05:00,1 48:49,2 07:15
7 9 Koczwara Tomasz M (7) 1977 Masters-M (1) POL Radomyśl Wielki 2:09:39,0(7) 4:07:16,4(7) 5:10:01,8 53:50,9 07:22
8 265 Uherek Jakub M (8) 1987 Senior-M (7) CZE Beskydské šavle/Hammer Nutrition Baška 2:10:34,8(8) 4:07:35,1(8) 5:12:09,0 55:58,1 07:25
9 170 Pasik Tomasz M (9) 1979 Masters-M (2) POL Wolsztyn 2:17:30,4(11) 4:18:27,8(9) 5:20:40,1 1:04:29,2 07:38
10 6 Faron Robert M (10) 1974 Masters-M (3) POL SALCO GARMIN TEAM Zalesie 2:15:47,4(10) 4:21:45,1(10) 5:26:39,8 1:10:28,9 07:46
11 105 Witowska Mirosława K (1) 1991 Senior-K (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 2:22:46,5(21) 4:24:14,7(12) 5:28:36,3 1:12:25,4 07:49
12 39 Choroś Piotr M (11) 1980 Masters-M (4) POL Stay Insane Niemce 2:19:45,8(14) 4:26:00,8(13) 5:29:03,5 1:12:52,6 07:50
13 194 Schmidt Roland M (12) 1982 Senior-M (8) POL Kobiór 2:18:38,6(13) 4:24:13,5(11) 5:31:47,1 1:15:36,2 07:53
14 103 Kantor Martyna K (2) 1989 Senior-K (2) POL Buff Team Poland Kraków 2:24:28,9(24) 4:31:22,2(18) 5:34:15,0 1:18:04,1 07:57
15 154 Mikołajczyk Tyberiusz M (13) 1977 Masters-M (5) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 2:22:21,8(19) 4:29:58,1(16) 5:35:40,0 1:19:29,1 07:59
16 101 Stelmach Dominika K (3) 1982 Senior-K (3) POL RK Athletics /adidas runners Warszawa 2:22:20,9(18) 4:30:12,9(17) 5:37:35,9 1:21:25,0 08:02
17 136 Linkowski Michał M (14) 1977 Masters-M (6) POL KB ILoveZiemek Suchy Las 2:21:13,9(16) 4:26:54,5(14) 5:38:48,0 1:22:37,1 08:04
18 102 Tracz Paulina K (4) 1990 Senior-K (4) POL SalcoGarminTeam Rzeszów 2:27:49,3(26) 4:39:51,5(20) 5:46:13,8 1:30:02,9 08:14
19 235 Urbańczyk Karol M (15) 1990 Senior-M (9) POL Non Stop Trail Gliwice 2:19:53,2(15) 4:29:23,2(15) 5:46:44,6 1:30:33,7 08:15
20 263 Żubiński Piotr M (16) 1974 Masters-M (7) POL Accelerating Poland Warszawa 2:32:06,5(33) 4:42:45,3(24) 5:47:32,5 1:31:21,6 08:16
21 213 Studencki Dawid M (17) 1989 Senior-M (10) POL Kościelisko 2:34:16,5(41) 4:39:20,6(19) 5:48:54,1 1:32:43,2 08:18
22 147 Marchuk Ilya M (18) 1987 Senior-M (11) POL Ultimate Direction Warszawa 2:23:23,3(22) 4:39:52,5(21) 5:50:13,4 1:34:02,5 08:20
23 57 Falkowski Krzysztof M (19) 1981 Senior-M (12) POL Woodward Runners Kraków 2:29:13,4(29) 4:40:49,8(22) 5:52:15,9 1:36:05,0 08:23
24 104 Solińska Katarzyna K (5) 1990 Senior-K (5) POL Salomon Suunto Team Kraków 2:29:03,3(28) 4:42:56,9(25) 5:53:34,3 1:37:23,4 08:25
25 74 Gwiżdż Marcin M (20) 1973 Masters-M (8) POL Kandahar Jaworzno 2:30:47,9(31) 4:44:52,9(26) 5:55:06,0 1:38:55,1 08:27
26 107 Wilk Katarzyna K (6) 1985 Senior-K (6) POL Tarnow 2:33:26,0(38) 4:47:52,4(29) 5:55:55,3 1:39:44,4 08:28
27 71 Gurgul Sebastian M (21) 1982 Senior-M (13) POL Aromat Nóg Kraków 2:32:14,5(35) 4:45:36,3(27) 5:58:31,3 1:42:20,4 08:32
28 111 Korek Michał M (22) 1981 Senior-M (14) POL MarcinSwiercTEAM Dąbrowa Górnicza 2:23:24,9(23) 4:46:51,7(28) 5:59:36,5 1:43:25,6 08:33
29 121 kristl filip M (23) 1978 Masters-M (9) SVK new-wave multisport banska bystrica 2:31:41,6(32) 4:52:18,0(32) 6:01:11,5 1:45:00,6 08:35
30 188 Rutkowski Dawid M (24) 1981 Senior-M (15) POL 140minut.pl/GrizzlyTeam Lubin 2:29:00,8(27) 4:50:27,9(31) 6:01:54,1 1:45:43,2 08:37
31 11 Adamczyk Maciej M (25) 1981 Senior-M (16) POL SKS OBORNIKI Gołaszyn 2:34:17,8(42) 4:52:21,8(33) 6:02:28,5 1:46:17,6 08:37
32 112 Korpalski Tomasz M (26) 1981 Senior-M (17) POL BzG Gdańsk 2:36:34,7(45) 4:53:28,3(34) 6:05:25,3 1:49:14,4 08:42
33 214 Sychowicz Daniel M (27) 1979 Masters-M (10) POL Otwock Otwock 2:32:11,5(34) 4:58:00,9(37) 6:07:13,3 1:51:02,4 08:44
34 17 Badowski Aleksander M (28) 1984 Senior-M (18) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 2:17:34,8(12) 4:42:30,7(23) 6:07:54,7 1:51:43,8 08:45
35 141 Łyjak Błażej M (29) 1979 Masters-M (11) POL Chata Biegacza K34 / RateMyTrail Wrocław 2:32:27,0(36) 4:55:37,5(35) 6:08:34,8 1:52:23,9 08:46
36 64 Gniadzik Dawid M (30) 1994 Senior-M (19) POL Team Progresja Zakopane 2:30:19,0(30) 4:57:37,5(36) 6:12:22,2 1:56:11,3 08:51
37 176 Pisarek Maciej M (31) 1978 Masters-M (12) POL Łozina 2:36:38,6(46) 5:04:09,9(41) 6:13:46,7 1:57:35,8 08:53
38 93 Kocemba Askaniusz M (32) 1980 Masters-M (13) POL Lubawka 2:39:08,2(50) 5:00:13,8(38) 6:14:34,3 1:58:23,4 08:55
39 172 Piętka Marcin M (33) 1978 Masters-M (14) POL Gopr Beskidy / KS Kandahar Roczyny 2:22:21,9(20) 4:49:54,2(30) 6:15:16,3 1:59:05,4 08:56
40 62 Frączysta Katarzyna K (7) 1988 Senior-K (7) POL Kościelisko 2:44:21,5(62) 5:03:02,9(40) 6:15:25,0 1:59:14,1 08:56
41 145 Madaj Zuzanna K (8) 1991 Senior-K (8) POL Mad&GoldTeam Poznań 2:50:41,9(80) 5:06:55,5(47) 6:16:17,9 2:00:07,0 08:57
42 96 Kociołek Witold M (34) 1975 Masters-M (15) POL Inżynieria Biegania Kraków 2:40:58,6(55) 5:04:43,4(43) 6:19:24,6 2:03:13,7 09:02
43 210 Stańczak Marcin M (35) 1979 Masters-M (16) POL Tkkf Płock Grabina 2:39:42,7(51) 5:05:59,5(46) 6:19:38,4 2:03:27,5 09:02
44 16 Asperski Michał M (36) 1977 Masters-M (17) POL KB Supermaratończyk Kalisz 2:42:30,8(58) 5:06:56,3(48) 6:19:45,0 2:03:34,1 09:02
45 31 Borowicz Monika K (9) 1977 Masters-K (1) POL CKS Budowlani/ Zabiegani Częstochowa 2:45:37,1(68) 5:07:57,3(49) 6:19:49,7 2:03:38,8 09:02
46 255 Wysokiński Konrad M (37) 1978 Masters-M (18) POL Mesmerik Runners Piaseczno 2:34:31,6(43) 5:05:47,4(45) 6:20:25,3 2:04:14,4 09:03
47 68 Gościniewicz Paweł M (38) 1975 Masters-M (19) POL ZIEMOWIT TEAM Katowice 2:33:33,8(40) 5:04:38,8(42) 6:21:02,0 2:04:51,1 09:04
48 220 Szostek Michał M (39) 1994 Senior-M (20) POL BeFit24Team Kraków 2:37:19,3(48) 5:04:51,8(44) 6:22:41,1 2:06:30,2 09:06
49 270 PIECHA Artur M (40) 1977 Masters-M (20) POL Salming Running Team Poland Warszawa 2:33:28,2(39) 5:11:51,7(51) 6:25:13,8 2:09:02,9 09:10
50 156 Morawski Przemysław M (41) 1984 Senior-M (21) POL Kraków 2:33:17,1(37) 5:01:01,2(39) 6:27:52,4 2:11:41,5 09:14
51 37 Całka Bartłomiej M (42) 1983 Senior-M (22) POL Inobe Warszawa 2:43:14,0(59) 5:12:48,5(53) 6:28:11,6 2:12:00,7 09:14
52 108 Kik Iwona K (10) 1985 Senior-K (9) POL KW Kraków Kraków 2:44:58,8(64) 5:12:03,8(52) 6:28:26,4 2:12:15,5 09:14
53 125 Kulicki Łukasz M (43) 1982 Senior-M (23) POL Olsztyn 2:46:27,8(72) 5:14:38,7(55) 6:30:20,0 2:14:09,1 09:17
54 163 Ogły Krystian M (44) 1977 Masters-M (21) POL KulinarnaStronaMocy/#MarcinSwiercTM Sobótka 2:45:36,1(67) 5:16:39,6(57) 6:32:09,2 2:15:58,3 09:20
55 249 Wojnarowski Marek M (45) 1971 Masters-M (22) POL Polish Runners Club Ireland Łącko 2:39:47,7(52) 5:11:35,8(50) 6:33:43,5 2:17:32,6 09:22
56 131 Lasek Jakub M (46) 1990 Senior-M (24) POL Chicks&Sport Team Opole 2:41:25,6(56) 5:16:47,0(58) 6:34:14,6 2:18:03,7 09:23
57 106 Kwiatkowska Kinga K (11) 1988 Senior-K (10) POL Salco Garmin Team Radków 2:50:39,2(79) 5:22:25,7(63) 6:34:22,3 2:18:11,4 09:23
58 243 Wałczyk Krzysztof M (47) 1985 Senior-M (25) POL 21BSP Łowce 2:45:06,9(65) 5:16:11,3(56) 6:35:00,3 2:18:49,4 09:24
59 110 Winiarczyk-Jadach Beata K (12) 1978 Masters-K (2) POL Tg Sokół Zakopane Kraków 2:44:23,1(63) 5:17:58,7(59) 6:35:12,5 2:19:01,6 09:24
60 151 Michalik Adam M (48) 1971 Masters-M (23) POL Kraków 2:40:56,3(54) 5:14:37,2(54) 6:37:47,4 2:21:36,5 09:28
61 134 Lewiak Michał M (49) 1990 Senior-M (26) POL TRUCHT.COM Łódź 2:34:55,6(44) 5:18:57,3(60) 6:42:22,6 2:26:11,7 09:34
62 251 Woźniak Radosław M (50) 1988 Senior-M (27) POL Skawina Biega Skawina 2:37:15,2(47) 5:22:02,7(62) 6:42:35,6 2:26:24,7 09:35
63 187 Romanowski Kacper M (51) 1992 Senior-M (28) POL Zakopane 2:45:56,5(69) 5:19:23,0(61) 6:45:21,8 2:29:10,9 09:39
64 35 Brzoza Adam M (52) 1972 Masters-M (24) POL biegamzaparatem.pl Zakopane 2:50:56,3(82) 5:25:45,5(64) 6:45:38,9 2:29:28,0 09:39
65 185 Przypolski Paweł M (53) 1976 Masters-M (25) POL Im-Possible Team Warszawa 2:50:45,8(81) 5:33:22,2(73) 6:46:53,5 2:30:42,6 09:41
66 66 Gołąb Marek M (54) 1985 Senior-M (29) POL Stay Insane Lublin 2:43:21,1(60) 5:26:16,6(65) 6:49:01,5 2:32:50,6 09:44
67 221 Sztefko Józef M (55) 1965 Masters-M (26) POL Grupa Beskidzka GOPR Kozy 2:49:42,6(77) 5:26:26,3(66) 6:50:04,4 2:33:53,5 09:45
68 179 Podbielski Krystian M (56) 1976 Masters-M (27) POL KAJA Team WARSZAWA 2:49:29,8(75) 5:27:30,7(67) 6:50:16,1 2:34:05,2 09:46
69 15 Armata Adam M (57) 1980 Masters-M (28) GBR Carlisle 2:47:15,2(73) 5:27:39,1(68) 6:52:03,6 2:35:52,7 09:48
70 140 Łucjanek Andrzej M (58) 1980 Masters-M (29) POL KAJA Team Warszawa 2:49:31,2(76) 5:27:52,6(70) 6:52:57,4 2:36:46,5 09:49
71 205 Stachurski Piotr M (59) 1986 Senior-M (30) POL PIEKARNIA RUSTYKALNA RADOM Jedlnia Letnisko 2:45:24,3(66) 5:27:45,3(69) 6:55:34,0 2:39:23,1 09:53
72 149 Merta Przemek M (60) 1979 Masters-M (30) POL Run or Die Nowy Targ 2:53:30,7(89) 5:38:41,8(82) 6:56:02,4 2:39:51,5 09:54
73 155 Miśtak Jolanta K (13) 1983 Senior-K (11) POL Oława 2:57:55,3(102) 5:38:16,3(78) 6:56:30,5 2:40:19,6 09:55
74 144 Maculewicz Mateusz M (61) 1979 Masters-M (31) POL Multipower Polska Team Gdynia 2:46:26,3(71) 5:31:23,4(72) 6:56:46,6 2:40:35,7 09:55
75 95 Kochaj Wojciech M (62) 1978 Masters-M (32) POL Lublin 2:51:54,7(84) 5:36:16,1(74) 6:56:54,9 2:40:44,0 09:55
76 166 Olkis Rafał M (63) 1981 Senior-M (31) POL RateMyTrail.com Wrocław 2:53:07,8(85) 5:38:19,1(79) 6:57:46,3 2:41:35,4 09:56
77 12 Andrzejewski Lukasz M (64) 1975 Masters-M (33) POL FTI RACING TEAM Poznań 2:54:54,3(94) 5:37:13,6(75) 6:58:10,4 2:41:59,5 09:57
78 253 Wyroba Wojciech M (65) 1981 Senior-M (32) POL Kraków 2:56:05,5(97) 5:38:21,4(80) 6:58:22,3 2:42:11,4 09:57
79 47 Czyżkowski Rafał M (66) 1981 Senior-M (33) POL Chłopaki z nizin Warszawa 2:46:24,9(70) 5:30:35,7(71) 6:59:34,7 2:43:23,8 09:59
80 201 Słomiany Łukasz M (67) 1985 Senior-M (34) POL PIANA Z PYSKA Katowice 3:02:38,8(113) 5:39:36,8(87) 7:00:36,6 2:44:25,7 10:00
81 81 Kaczmarek Dorota K (14) 1983 Senior-K (12) POL Straszyn 3:06:20,3(123) 5:46:02,8(91) 7:00:46,2 2:44:35,3 10:01
82 97 Kolano Agnieszka K (15) 1981 Senior-K (13) POL cezis.pl Warszawa 2:59:21,2(106) 5:39:00,3(83) 7:03:22,3 2:47:11,4 10:04
83 114 KOT Krzysztof M (68) 1978 Masters-M (34) POL MPK Rzeszów Rzeszów 2:55:04,4(95) 5:37:23,2(76) 7:03:24,3 2:47:13,4 10:04
84 264 Żyrek Adam M (69) 1969 Masters-M (35) POL Beskid Żywiecki Jasło 2:53:53,4(92) 5:37:35,5(77) 7:03:28,4 2:47:17,5 10:04
85 258 Zalewski Bartłomiej M (70) 1979 Masters-M (36) POL BBL ZDUŃSKA WOLA Zduńska Wola 2:53:38,6(90) 5:39:32,0(86) 7:03:35,1 2:47:24,2 10:05
86 191 Sarna Zdzisław M (71) 1975 Masters-M (37) POL Kraków 2:55:57,8(96) 5:38:37,5(81) 7:08:12,2 2:52:01,3 10:11
87 91 Kimbort Piotr M (72) 1979 Masters-M (38) POL GOPR Karkonosze Karpacz 2:53:12,1(87) 5:41:21,4(88) 7:10:39,3 2:54:28,4 10:15
88 177 Piskorz Przemysław M (73) 1998 Senior-M (35) POL TeamProgresja Zakopane 2:59:16,9(105) 5:47:14,6(94) 7:11:03,7 2:54:52,8 10:15
89 54 Duszyński Sebastian M (74) 1989 Senior-M (36) POL Rawa Mazowiecka 2:44:20,1(61) 5:39:12,6(85) 7:11:20,1 2:55:09,2 10:16
90 257 Zalewska Anna K (16) 1978 Masters-K (3) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 3:04:36,7(118) 5:55:31,3(104) 7:12:33,7 2:56:22,8 10:17
91 193 Sawa Jarosław M (75) 1979 Masters-M (39) POL Stay Insane / archouse.pl Lublin 2:56:46,1(100) 5:45:50,8(89) 7:12:40,9 2:56:30,0 10:18
92 269 Sowa Jakub M (76) 1994 Senior-M (37) POL KW ZAKOPANE Zakopane 2:56:37,1(98) 5:45:53,8(90) 7:13:15,2 2:57:04,3 10:18
93 182 Popiel Andrzej M (77) 1985 Senior-M (38) POL Dynafit FlexiStavTeam Kraków 3:02:58,5(114) 5:53:24,3(98) 7:13:44,9 2:57:34,0 10:19
94 181 Podraza Mariusz M (78) 1976 Masters-M (40) IRL Castleisland 2:59:10,4(104) 5:48:27,4(96) 7:15:51,4 2:59:40,5 10:22
95 150 Michalak Maciej M (79) 1990 Senior-M (39) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 2:50:23,8(78) 5:39:01,8(84) 7:15:52,3 2:59:41,4 10:22
96 34 BRZESKI SZCZEPAN M (80) 1979 Masters-M (41) POL Bochnia 2:53:44,8(91) 5:46:10,4(92) 7:17:36,8 3:01:25,9 10:25
97 171 Pawelczak Kazimierz M (81) 1975 Masters-M (42) IRL Polish Runners Club Ireland Bunclody 2:56:39,3(99) 5:47:17,4(95) 7:18:25,5 3:02:14,6 10:26
98 133 Lewandowski Wojciech M (82) 1983 Senior-M (40) POL Olsztyn 3:10:05,0(136) 6:02:40,2(113) 7:19:43,3 3:03:32,4 10:28
99 198 Simka Kamil M (83) 1978 Masters-M (43) POL Forrest Gump Team Rzeszów 3:05:45,5(121) 5:56:03,5(105) 7:20:04,5 3:03:53,6 10:28
100 262 Żółtak Anna K (17) 1995 Senior-K (14) POL LKS Markam Busko Zdrój 2:59:58,3(108) 5:54:07,9(100) 7:20:53,3 3:04:42,4 10:29
101 229 Tomik Małgorzata K (18) 1990 Senior-K (15) POL Mountain Fuel Polska Kraków 3:03:19,5(115) 5:53:27,6(99) 7:20:53,4 3:04:42,5 10:29
102 42 Ciesielski Witold M (84) 1973 Masters-M (44) POL Gdańsk 3:04:49,0(120) 5:56:13,8(106) 7:21:44,3 3:05:33,4 10:31
103 25 bersz tomasz M (85) 1979 Masters-M (45) POL wtk Warszawa 3:04:45,7(119) 5:47:05,3(93) 7:21:51,6 3:05:40,7 10:31
104 207 Stankiewicz Tomasz M (86) 1989 Senior-M (41) POL PLANYBIEGOWE.PL Srebrna Góra 2:53:08,5(86) 5:55:30,7(103) 7:22:41,6 3:06:30,7 10:32
105 169 Pałkowski Jakub M (87) 1994 Senior-M (42) POL Kraków 2:40:16,8(53) 5:56:52,0(108) 7:23:36,8 3:07:25,9 10:33
106 254 Wyroba Waldi M (88) 1969 Masters-M (46) POL BeFit24Team Kraków 3:02:08,3(110) 5:56:15,3(107) 7:23:49,5 3:07:38,6 10:34
107 70 Grund Marek M (89) 1989 Senior-M (43) POL Mafia TEAM Lubliniec Strzebiń 2:54:00,2(93) 5:55:28,6(101) 7:25:10,8 3:08:59,9 10:35
108 175 Piórkowski Tomasz M (90) 1974 Masters-M (47) POL #AdamCzerwinskiTeam Wieliczka 3:19:53,8(168) 6:05:09,7(118) 7:25:27,5 3:09:16,6 10:36
109 241 WALCZAK MACIEJ M (91) 1978 Masters-M (48) POL QUAY POZNAN POZNAN 3:02:26,8(111) 6:01:45,1(109) 7:26:11,8 3:10:00,9 10:37
110 162 Ogierman-Dykas Marzena K (19) 1983 Senior-K (16) POL Alpin Sport HOKA ONE ONE Orzesze 3:07:29,6(127) 6:02:37,6(111) 7:27:37,1 3:11:26,2 10:39
111 127 Kuśmierski Michał M (92) 1979 Masters-M (49) POL No i? Bielsko-Biała 3:07:26,0(125) 6:02:38,0(112) 7:27:38,1 3:11:27,2 10:39
112 242 Walczuk Marcin M (93) 1976 Masters-M (50) POL Sieradzbiega.pl Brzeźnio 2:53:27,6(88) 5:55:28,7(102) 7:29:10,3 3:12:59,4 10:41
113 119 Koza Jan M (94) 1993 Senior-M (44) POL GOPR Bieszczady/ Lokomotiv Majdan Cisna 2:42:18,5(57) 5:52:10,2(97) 7:29:10,7 3:12:59,8 10:41
114 24 Bem Jakub M (95) 1991 Senior-M (45) POL Nowa Huta Team Krakow 3:11:26,5(142) 6:04:38,0(115) 7:29:22,6 3:13:11,7 10:41
115 237 Uryga Jakub M (96) 1981 Senior-M (46) POL Deutsche Bank Marathon Team Kraków 3:02:34,7(112) 6:01:54,7(110) 7:30:13,9 3:14:03,0 10:43
116 165 Olawiński Karol M (97) 1979 Masters-M (51) POL Karol się katurla Kobierzyce 3:09:20,3(133) 6:06:39,5(120) 7:30:50,0 3:14:39,1 10:44
117 153 Międzik Tomasz M (98) 1975 Masters-M (52) POL Kraków 3:16:43,8(159) 6:08:29,9(121) 7:32:04,1 3:15:53,2 10:45
118 76 Jabłoński Jacek M (99) 1973 Masters-M (53) POL Kraków 3:09:47,7(134) 6:09:28,9(125) 7:32:26,2 3:16:15,3 10:46
119 99 Kopeć Paweł M (100) 1982 Senior-M (47) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 3:07:28,0(126) 6:03:50,0(114) 7:32:56,9 3:16:46,0 10:47
120 225 Tęcza Dariusz M (101) 1962 Masters-M (54) POL Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój 3:12:34,7(146) 6:08:51,0(123) 7:34:35,3 3:18:24,4 10:49
121 49 Dariusz Gradzi M (102) 1983 Senior-M (48) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 3:08:23,2(130) 6:05:04,0(116) 7:35:25,3 3:19:14,4 10:50
122 88 Karnicki Paweł M (103) 1976 Masters-M (55) POL Bytów Bytów 3:10:18,8(137) 6:09:15,7(124) 7:37:09,9 3:20:59,0 10:53
123 92 Klabisz Dawid M (104) 1982 Senior-M (49) POL B-7 chorzów 2:59:54,9(107) 6:05:43,4(119) 7:37:40,9 3:21:30,0 10:53
124 200 Skiba Adam M (105) 1988 Senior-M (50) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 3:03:36,4(116) 6:05:07,4(117) 7:40:51,7 3:24:40,8 10:58
125 126 Kuncewicz Dariusz M (106) 1970 Masters-M (56) POL Stay Insane Lublin 3:16:12,0(158) 6:16:32,7(131) 7:41:47,0 3:25:36,1 10:59
126 40 Ciechanowski Bartłomiej M (107) 1976 Masters-M (57) POL 1976 Milicz 3:07:25,7(124) 6:18:12,5(133) 7:43:39,4 3:27:28,5 11:02
127 55 Dybowski Piotr M (108) 1983 Senior-M (51) POL 1on1 Team Lodz 3:11:45,4(145) 6:11:29,3(127) 7:43:39,9 3:27:29,0 11:02
128 73 Gwizdalski Przemysław M (109) 1979 Masters-M (58) POL Monkey s Grip Oława 2:57:54,2(101) 6:08:41,2(122) 7:44:03,4 3:27:52,5 11:02
129 32 Brus Marcin M (110) 1977 Masters-M (59) POL WARSZAWA 3:09:55,6(135) 6:13:28,1(129) 7:44:14,2 3:28:03,3 11:03
130 208 STANOWSKI GRZEGORZ M (111) 1971 Masters-M (60) POL MPK Łódź ŁÓDŹ 3:08:40,7(132) 6:19:02,9(135) 7:46:27,1 3:30:16,2 11:06
131 289 Skrzeczyński Sławomir M (112) 1985 Senior-M (52) POL 3:01:29,6(109) 6:12:07,1(128) 7:47:07,7 3:30:56,8 11:07
132 142 Machul Ewa K (20) 1985 Senior-K (17) POL Dream Run Warszawa 3:16:53,9(160) 6:24:59,1(139) 7:47:40,9 3:31:30,0 11:08
133 260 Zimny Urszula K (21) 1985 Senior-K (18) POL SNW KW Kraków/sporting.travel Kraków 3:22:59,3(177) 6:21:18,1(137) 7:48:48,1 3:32:37,2 11:09
134 152 Michalski Mateusz M (113) 1984 Senior-M (53) POL Poznań 3:19:16,5(167) 6:14:53,1(130) 7:49:14,4 3:33:03,5 11:10
135 65 Gołaszewski Łukasz M (114) 1981 Senior-M (54) POL Gdańsk 3:08:20,9(129) 6:25:16,2(140) 7:49:37,8 3:33:26,9 11:10
136 135 Liberda Sebastian M (115) 1981 Senior-M (55) POL KW Zakopane Zakopane 3:23:18,7(178) 6:23:03,8(138) 7:51:06,6 3:34:55,7 11:13
137 80 Jezierski-Krupa Marek M (116) 1989 Senior-M (56) POL Buff Team Family Zabrze 3:13:43,1(148) 6:18:14,7(134) 7:51:09,4 3:34:58,5 11:13
138 120 Kozarski Krzysztof M (117) 1981 Senior-M (57) POL RK Legal Warszawa 3:06:05,4(122) 6:16:59,4(132) 7:52:22,3 3:36:11,4 11:14
139 117 Kowalik Andrzej M (118) 1979 Masters-M (61) POL Salming Running Polska Opole 2:58:55,7(103) 6:10:09,4(126) 7:52:41,2 3:36:30,3 11:15
140 143 Maciejewski Daniel M (119) 1983 Senior-M (58) POL Stajnia Beverly Lublin 3:15:08,1(154) 6:27:10,5(141) 7:56:53,8 3:40:42,9 11:21
141 52 Dersiewicz Adam M (120) 1984 Senior-M (59) POL KW Gliwice Gliwice 3:11:27,1(143) 6:20:02,8(136) 7:58:06,0 3:41:55,1 11:23
142 129 Kwiatkowski Wojciech M (121) 1983 Senior-M (60) POL TSA Sandomierz Szczytniki 3:11:43,0(144) 6:29:50,2(144) 8:06:03,7 3:49:52,8 11:34
143 27 Bień Magdalena K (22) 1979 Masters-K (4) POL Chatabiegacza k34 Poznan 3:26:29,2(181) 6:34:59,5(149) 8:07:11,2 3:51:00,3 11:35
144 266 Dąbrowski Jacek M (122) 1984 Senior-M (61) POL Dąbrowski Brothers Wilczyce 3:14:41,0(153) 6:27:32,8(142) 8:08:12,8 3:52:01,9 11:37
145 29 Biskupski Piotr M (123) 1976 Masters-M (62) POL Poznań 3:04:20,9(117) 6:28:57,4(143) 8:09:28,6 3:53:17,7 11:39
146 168 Ostrowski Ignacy M (124) 1983 Senior-M (62) POL Railrunner Warszawa 3:26:39,8(182) 6:36:46,6(151) 8:09:46,0 3:53:35,1 11:39
147 44 Czado Waldemar M (125) 1958 Weteran-M (1) POL Finisz Rymanów / GOPR Bieszczady Rymanów-Zdrój 3:19:16,1(166) 6:36:26,7(150) 8:09:55,0 3:53:44,1 11:39
148 183 popielarska ania K (23) 1990 Senior-K (19) GBR London 3:41:58,3(214) 6:42:45,0(165) 8:11:30,7 3:55:19,8 11:42
149 202 Smoleń Janusz M (126) 1976 Masters-M (63) POL Gdańsk 3:11:19,5(141) 6:30:54,8(145) 8:12:45,1 3:56:34,2 11:43
150 98 Kolasa Konrad M (127) 1977 Masters-M (64) POL szczecin 3:08:17,5(128) 6:37:20,8(153) 8:13:42,2 3:57:31,3 11:45
151 230 Trochimowicz Hubert M (128) 1975 Masters-M (65) POL Longevity Expedition Warszawa 3:27:44,1(188) 6:34:56,0(148) 8:14:16,5 3:58:05,6 11:46
152 252 Wruk Remigiusz M (129) 1971 Masters-M (66) POL BBL Opole Opole 3:20:36,6(170) 6:41:17,4(160) 8:14:48,3 3:58:37,4 11:46
153 180 Podolak Ula K (24) 1994 Senior-K (20) POL Przedwojewski Mountain Team Wroclaw 3:10:30,3(138) 6:39:53,5(155) 8:15:20,9 3:59:10,0 11:47
154 72 Gurgul Mateusz M (130) 1986 Senior-M (63) POL Aromat Nóg Kraków 3:32:40,7(198) 6:45:12,9(172) 8:16:14,9 4:00:04,0 11:48
155 222 Śleziak Tomasz M (131) 1979 Masters-M (67) POL TĘCZA Opole 3:27:03,8(184) 6:42:31,7(163) 8:16:57,2 4:00:46,3 11:49
156 137 Lipiński Krzysztof M (132) 1979 Masters-M (68) POL Płock 3:13:57,5(149) 6:33:11,0(147) 8:17:22,1 4:01:11,2 11:50
157 233 Ulatowski Andrzej M (133) 1971 Masters-M (69) POL RunBeardRun Toruń 3:28:11,3(189) 6:41:42,3(162) 8:18:08,1 4:01:57,2 11:51
158 113 Kosmowski Jakub M (134) 1987 Senior-M (64) POL Kraków 3:20:23,6(169) 6:36:49,0(152) 8:19:20,3 4:03:09,4 11:53
159 160 Nierada Marcin M (135) 1983 Senior-M (65) POL Katowice 3:12:45,4(147) 6:40:40,2(159) 8:20:03,9 4:03:53,0 11:54
160 173 Piotrowski Tomasz M (136) 1981 Senior-M (66) POL Warszawa 3:33:20,0(201) 6:49:06,2(175) 8:20:48,7 4:04:37,8 11:55
161 79 Jerka Marek M (137) 1978 Masters-M (70) POL Zawisza Legnica Koskowice 3:17:15,3(162) 6:38:31,6(154) 8:21:13,2 4:05:02,3 11:56
162 118 Kowalski Łukasz M (138) 1982 Senior-M (67) POL Bychawa Runners Osmolice Pierwsze 3:21:48,8(174) 6:40:34,3(158) 8:21:43,0 4:05:32,1 11:56
163 161 Ochyra Konrad M (139) 1990 Senior-M (68) POL Solina Team Lesko 3:15:39,7(156) 6:52:38,5(178) 8:22:13,6 4:06:02,7 11:57
164 203 Smolinski Piotr M (140) 1983 Senior-M (69) POL 1983 Piaseczno 3:21:40,5(173) 6:42:35,2(164) 8:22:16,2 4:06:05,3 11:57
165 59 Foland Bogumił M (141) 1980 Masters-M (71) POL Śnieżne Pantery Warszawa 3:08:26,1(131) 6:32:57,7(146) 8:22:31,7 4:06:20,8 11:57
166 272 Krok Jacek M (142) 1976 Masters-M (72) POL Ultrasy! Lubartów 3:32:12,2(196) 6:44:17,8(168) 8:23:00,3 4:06:49,4 11:58
167 219 Szczurek Sławomir M (143) 1981 Senior-M (70) POL Xrun dkb Myślenice 3:15:19,4(155) 6:46:07,2(174) 8:23:38,8 4:07:27,9 11:59
168 130 Kwieciński Norbert M (144) 1976 Masters-M (73) POL Szczecin 3:31:59,4(194) 6:43:02,1(166) 8:23:38,9 4:07:28,0 11:59
169 186 Pytka Konrad M (145) 1982 Senior-M (71) POL Naprzód Młociny Warszawa 3:10:53,6(140) 6:39:59,7(157) 8:25:40,8 4:09:29,9 12:02
170 246 Wielechowska Magdalena K (25) 1984 Senior-K (21) POL Naprzód Młociny Ciechanów 3:10:53,3(139) 6:39:54,7(156) 8:25:41,8 4:09:30,9 12:02
171 123 Krzesak Damian M (146) 1984 Senior-M (72) POL ZAWISZA 500 Legnica 3:18:05,7(164) 6:41:17,4(161) 8:26:04,7 4:09:53,8 12:02
172 78 Jeleń Mikołaj M (147) 1992 Senior-M (73) POL Kraków 3:27:42,6(187) 6:44:22,8(170) 8:27:02,1 4:10:51,2 12:04
173 218 Szczepańska Edyta K (26) 1989 Senior-K (22) POL Kraków 3:27:41,9(186) 6:44:20,0(169) 8:27:03,0 4:10:52,1 12:04
174 159 Niedziałkowski Jan M (148) 1984 Senior-M (74) POL Poznań 3:22:55,7(176) 6:54:33,0(181) 8:28:49,2 4:12:38,3 12:06
175 26 Bezulski Łukasz M (149) 1985 Senior-M (75) POL KTS Donki Warszawa 3:18:04,7(163) 6:44:58,9(171) 8:30:17,0 4:14:06,1 12:08
176 115 Kowalczyk PAWEŁ M (150) 1974 Masters-M (74) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 3:25:24,5(180) 6:45:57,1(173) 8:30:48,6 4:14:37,7 12:09
177 204 Specht Mikołaj M (151) 1976 Masters-M (75) POL Warszawa 3:16:07,2(157) 6:43:54,3(167) 8:31:04,9 4:14:54,0 12:10
178 274 Musioł Michał M (152) 1988 Senior-M (76) POL Sarni Tętent Kraków 3:28:27,8(190) 6:52:07,5(177) 8:31:07,6 4:14:56,7 12:10
179 128 Kwaśnik Błażej M (153) 1985 Senior-M (77) POL Dla Oluni : Wrocław 3:26:55,8(183) 6:51:29,9(176) 8:32:04,1 4:15:53,2 12:11
180 271 Kapica Jaroslaw M (154) 1987 Senior-M (78) POL Stay Insane Lublin 3:14:30,1(152) 7:01:36,1(188) 8:33:59,7 4:17:48,8 12:14
181 21 Bartela Edyta K (27) 1987 Senior-K (23) POL Domatorki Łódź 3:39:08,1(208) 6:52:46,4(179) 8:35:34,1 4:19:23,2 12:16
182 256 Zabrzewski Patryk M (155) 1982 Senior-M (79) POL Jatrzębski Klub Wysokogórski Żory 3:33:22,6(202) 6:56:16,0(182) 8:35:34,3 4:19:23,4 12:16
183 14 Arak Tomasz M (156) 1979 Masters-M (76) POL Mesmerik Runners Piaseczno 3:21:56,7(175) 6:58:53,8(184) 8:36:30,8 4:20:19,9 12:17
184 189 Rybacki Dariusz M (157) 1977 Masters-M (77) POL nauczyciel Sieradz 3:31:04,3(192) 6:58:35,0(183) 8:37:37,0 4:21:26,1 12:19
185 58 Florek Tomasz M (158) 1974 Masters-M (78) POL Nowy Sącz 3:25:12,4(179) 6:52:48,6(180) 8:39:03,9 4:22:53,0 12:21
186 109 Zych Katarzyna K (28) 1979 Masters-K (5) POL Bonnie & Clyde Tarnów 3:49:56,8(226) 7:03:06,8(190) 8:40:57,9 4:24:47,0 12:24
187 45 Czapski Piotr M (159) 1965 Masters-M (79) POL Warszawa 3:42:46,9(217) 7:01:06,7(187) 8:43:52,8 4:27:41,9 12:28
188 116 Kowalewska Claudia K (29) 1989 Senior-K (24) POL UBS Kraków Running Team Kraków 3:39:55,3(210) 7:03:44,6(191) 8:44:59,7 4:28:48,8 12:29
189 197 Siek Jakub M (160) 1981 Senior-M (80) GBR London 3:21:03,4(171) 7:00:45,8(186) 8:49:34,4 4:33:23,5 12:36
190 146 MALESA RADOSŁAW M (161) 1974 Masters-M (80) POL LESZKOWICE BIEGAJ Ą LESZKOWICE 3:32:12,0(195) 7:01:44,1(189) 8:49:36,0 4:33:25,1 12:36
191 217 Szczepaniak Artur M (162) 1972 Masters-M (81) POL KB Czesio Biega Warszawa 3:34:08,8(205) 6:59:58,5(185) 8:50:36,5 4:34:25,6 12:38
192 100 Korczyński Daniel M (163) 1981 Senior-M (81) POL Końskie 3:27:19,9(185) 7:04:11,1(192) 8:50:49,0 4:34:38,1 12:38
193 60 Fossaert Sylwia K (30) 1988 Senior-K (25) POL Kraków 3:43:09,6(219) 7:08:16,2(198) 8:51:13,7 4:35:02,8 12:38
194 77 Janowicz Rafal M (164) 1981 Senior-M (82) POL Warszawa 3:21:38,3(172) 7:06:57,2(197) 8:51:30,7 4:35:19,8 12:39
195 50 Dąbrowski Cezary M (165) 1971 Masters-M (82) POL Maxi Piaseczno Piaseczno 3:39:09,3(209) 7:06:16,5(195) 8:51:37,5 4:35:26,6 12:39
196 148 Merena Marek M (166) 1980 Masters-M (83) POL Zawisza Legnica legnica 3:41:46,9(212) 7:13:08,5(204) 8:52:57,5 4:36:46,6 12:41
197 211 Stasiw Przemysław M (167) 1989 Senior-M (83) POL Żyrardów 3:14:21,8(151) 7:04:47,6(193) 8:54:52,6 4:38:41,7 12:44
198 240 Walczak Emilia K (31) 1984 Senior-K (26) POL KB Maniac Poznań Poznań 3:42:37,5(216) 7:08:21,0(199) 8:55:06,3 4:38:55,4 12:44
199 28 bigajczyk bartosz M (168) 1986 Senior-M (84) POL Myszków 3:14:10,9(150) 7:15:53,4(209) 8:55:22,5 4:39:11,6 12:44
200 69 Grochowski Wojciech M (169) 1980 Masters-M (84) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 3:37:37,1(207) 7:05:03,7(194) 8:56:25,4 4:40:14,5 12:46
201 46 Czycz Mateusz M (170) 1991 Senior-M (85) POL Carpathian Runners Rzeszów 3:33:19,8(200) 7:11:16,1(201) 8:59:04,3 4:42:53,4 12:50
202 232 Tyszka Dariusz M (171) 1975 Masters-M (85) POL Warszawa 3:33:11,1(199) 7:13:52,2(206) 8:59:12,9 4:43:02,0 12:50
203 190 Rzepniewski Łukasz M (172) 1979 Masters-M (86) POL MOYA Warszawa 3:45:33,4(220) 7:18:48,3(211) 8:59:17,0 4:43:06,1 12:50
204 244 Weinberg Kamil M (173) 1972 Masters-M (87) POL Droga Do Ultra/Biegiem Po Piwo Łódź 3:33:53,0(204) 7:06:31,2(196) 8:59:48,1 4:43:37,2 12:51
205 33 Bryszewska Patrycja K (32) 1988 Senior-K (27) POL Domatorki LODZ 3:33:22,7(203) 7:11:31,4(202) 9:00:10,3 4:43:59,4 12:51
206 63 Gałdyn Kamil M (174) 1998 Senior-M (86) POL Tatra Trial Szaflary 3:18:39,3(165) 7:15:18,4(207) 9:00:12,4 4:44:01,5 12:51
207 48 Dalecki Marcin M (175) 1979 Masters-M (88) POL CTS Warszawa 3:51:04,6(227) 7:15:51,9(208) 9:01:16,4 4:45:05,5 12:53
208 38 Chomiak Katarzyna K (33) 1974 Masters-K (6) POL Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój 3:52:24,7(228) 7:18:01,5(210) 9:01:55,0 4:45:44,1 12:54
209 22 Bartosiewicz Adam M (176) 1977 Masters-M (89) POL OCR Polska Gryfino 3:57:28,6(234) 7:19:07,3(213) 9:04:00,1 4:47:49,2 12:57
210 51 Deiniuk Roman M (177) 1992 Senior-M (87) UKR Warszawa 3:47:39,7(222) 7:18:51,5(212) 9:04:10,8 4:47:59,9 12:57
211 227 Tomaka Tomasz M (178) 1992 Senior-M (88) POL RAJSPORT ACTIVE Rzeszów 3:28:58,6(191) 7:11:34,8(203) 9:05:24,0 4:49:13,1 12:59
212 231 TUROBOŚ MICHAŁ M (179) 1977 Masters-M (90) POL ŁÓDŻ 3:43:01,4(218) 7:13:24,4(205) 9:05:43,1 4:49:32,2 12:59
213 196 Siedlok Damian M (180) 1981 Senior-M (89) POL Żory 3:41:57,7(213) 7:08:23,4(200) 9:06:12,3 4:50:01,4 13:00
214 250 Woźniak Gaba K (34) 1976 Masters-K (7) POL Krakow 3:55:20,8(232) 7:20:28,3(214) 9:09:21,7 4:53:10,8 13:04
215 75 Ignaczak Marek M (181) 1986 Senior-M (90) POL 1on1Team Łódź 3:48:22,6(224) 7:29:30,3(218) 9:09:23,2 4:53:12,3 13:04
216 67 Gorzoch Justyna K (35) 1984 Senior-K (28) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 3:40:03,0(211) 7:21:15,1(215) 9:10:25,9 4:54:15,0 13:06
217 174 Piotrowski Michał M (182) 1980 Masters-M (91) POL Klub Biegacza Jurund Szczytno Świętajno 3:32:38,9(197) 7:27:22,9(216) 9:12:17,7 4:56:06,8 13:08
218 87 Karalus Sebastian M (183) 1979 Masters-M (92) POL Krosinko 3:53:02,3(231) 7:29:09,8(217) 9:14:09,5 4:57:58,6 13:11
219 195 Siddons Jonathan M (184) 1966 Masters-M (93) POL Konstancin-Jeziorna 3:42:21,7(215) 7:30:05,5(220) 9:16:54,3 5:00:43,4 13:15
220 89 Kasiński Wojciech M (185) 1963 Masters-M (94) POL Ultrapless Pszczyna 3:52:25,3(229) 7:29:59,0(219) 9:22:14,3 5:06:03,4 13:23
221 124 Kubica Anna K (36) 1983 Senior-K (29) POL brak Poznań 3:49:02,4(225) 7:30:09,6(221) 9:23:42,5 5:07:31,6 13:25
222 273 Majkowski Jan M (186) 1979 Masters-M (95) POL Vysoka Team Kraków 3:59:17,9(235) 7:34:45,0(223) 9:26:26,0 5:10:15,1 13:29
223 228 Tomicki Krzysztof M (187) 1984 Senior-M (91) POL Łódź 4:06:24,7(236) 7:34:24,4(222) 9:29:21,2 5:13:10,3 13:33
224 139 ŁĄK TOMASZ M (188) 1972 Masters-M (96) POL 1972 Wrocław 3:36:28,6(206) 7:38:02,6(224) 9:34:33,6 5:18:22,7 13:40
LIMIT 206 Stangierski Adam M 1983 Senior-M POL 4:20:33,9(244) 7:47:04,8(225)
LIMIT 199 Skalski Tomasz M 1967 Masters-M POL Scania Warszawa 4:07:20,8(238) 7:47:27,3(226)
LIMIT 236 Urbański Dariusz M 1986 Senior-M POL Kosakowo 3:46:40,9(221) 7:47:42,4(227)
LIMIT 212 Stawiński Piotr M 1966 Masters-M POL Pro Patria Poznań 3:52:27,0(230) 7:47:46,8(228)
LIMIT 259 Zdunek Józef M 1964 Masters-M POL Kub Biegacza Jurund Szczytno Szczytno 4:10:53,4(240) 7:51:01,0(229)
DNF 5 Grządziel Dominik M 1983 Senior-M POL ATTIQ TEAM Dziekanowice 2:12:00,3(9)
DNF 56 Dyrlaga Marcin M 1984 Senior-M POL Rysianka Team Węgierska Górka 2:22:13,0(17)
DNF 30 Boniec Radosław M 1991 Senior-M POL Żary 2:27:27,5(25)
DNF 209 Stańco Paweł M 1991 Senior-M POL Przedwojewski Mountain Team Zwardoń 2:37:25,1(49)
DNF 20 Barnowski Przemysłw M 1980 Masters-M POL Przedwojewski Mountain Team Witów 2:48:22,9(74)
DNF 41 Ciepły Maciej M 1990 Senior-M POL Wrocław 2:51:10,2(83)
DNF 215 Szadkowski Jacek M 1978 Masters-M POL freerunner.pl Jeziórko 3:16:55,4(161)
DNF 247 Wierzbicki Rafał M 1977 Masters-M POL Weide Team Szczecin 3:31:13,9(193)
DNF 178 Płócienniczak Jakub M 1975 Masters-M POL Dream Run Warszawa 3:48:16,3(223)
DNF 36 Bunsch Iga K 1984 Senior-K POL Kraków 3:57:21,0(233)
DNF 268 Bazydło Marcelina K 1981 Senior-K POL Marcelina Bazydło ZAKOPANE 4:07:18,5(237)
LIMIT 43 Cieślak Paweł M 1980 Masters-M POL BSCzady Gdańsk 4:08:01,7(239)
LIMIT 267 Krakowski Paweł M 1986 Senior-M POL Mechnice 4:11:06,2(241)
LIMIT 164 Ohler Ola K 1986 Senior-K POL Gdynia 4:11:16,8(242)
LIMIT 192 Sasin Anna K 1981 Senior-K POL Vege Runners Warszawa 4:13:48,3(243)
DNF 216 Szczepanek Monika K 1973 Masters-K POL Lublin 4:23:03,9(245)
LIMIT 158 Nastaziak Andrzej M 1964 Masters-M POL Kobyłka 4:23:04,2(246)
DNF 226 Thomas Junghanns M 1961 Masters-M DEU SV Wesenitztal Dürrröhrsdorf-Dittersbach 4:23:14,7(247)
DNF 23 Bądziul Dorota K 1983 Senior-K POL Rzeszów 4:32:52,5(248)
DNF 223 Śliwiński Paweł M 1981 Senior-M POL BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik 4:36:14,0(249)
DNF 94 Koch Marta K 1977 Masters-K POL Ornontowice 4:38:30,4(250)

BGTimeSport © 2015-2020