Rollercoaster 25

Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
24-26.09.2021
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
25.0 km
Zgłoszonych:
193
Ukończyło:
149
Nieklasyfikowani:
44
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK1WynikStrataTempo
1 1105 Miskiewicz Mariusz M (1) 1981 M-35 (1) POL Mnich 34:21,4(1) 2:05:40,1 05:01
2 1002 Skokan Dominik M (2) 1994 M-18 (1) CZE Inov-8 Czech Týnec 34:37,9(2) 2:11:46,7 06:06,6 05:16
3 1180 Biernawski Piotr M (3) 1977 M-35 (2) POL Świńskie Cyce Nowy Targ 38:50,0(4) 2:17:01,3 11:21,2 05:28
4 1073 Klamut Michał M (4) 1992 M-18 (2) POL Dynafit / GOPR Karkonosze Karpacz 39:19,0(5) 2:19:12,8 13:32,7 05:34
5 1187 Olejnik Bartosz M (5) 1993 M-18 (3) POL Sportgas Opoczno 42:43,3(9) 2:25:12,4 19:32,3 05:48
6 1129 Pyrek Przemysław M (6) 1994 M-18 (4) POL Oświęcim 42:03,1(7) 2:25:37,3 19:57,2 05:49
7 1103 Mikołajczyk Tyberiusz M (7) 1977 M-35 (3) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 41:11,8(6) 2:25:49,8 20:09,7 05:49
8 1001 Ševčíková Petra K (1) 1991 K-18 (1) CZE Sportobchod.cz Frýdek Místek 42:51,7(10) 2:27:13,2 21:33,1 05:53
9 1131 Ramos Bartosz M (8) 1989 M-18 (5) POL Sosnowiec 43:09,2(11) 2:29:46,9 24:06,8 05:59
10 1183 Grucel Sławomir M (9) 1981 M-35 (4) POL Sosnowiec 44:56,2(13) 2:33:50,2 28:10,1 06:09
11 1016 Bogacz Krzysztof M (10) 1988 M-18 (6) POL Czaniec 45:05,0(15) 2:36:17,0 30:36,9 06:15
12 1035 Duda Konrad M (11) 1984 M-35 (5) POL My Endurance Coaching Team Kraków 44:03,7(12) 2:37:05,1 31:25,0 06:17
13 1003 Grzywaczewska Justyna K (2) 1988 K-18 (2) POL CITY TRAIL Team Warszawa 46:50,4(19) 2:38:13,0 32:32,9 06:19
14 1151 Szyjka Jacek M (12) 1980 M-35 (6) POL Ks Kandahar Bobrek 44:59,6(14) 2:42:45,7 37:05,6 06:30
15 1021 Bugno Marcelina K (3) 1990 K-18 (3) POL Skawina Biega Skawina 46:00,4(16) 2:45:54,4 40:14,3 06:38
16 1076 Kostrzewa Wojciech M (13) 1982 M-35 (7) POL OSTR STAFF / Zadyszka Oświęcim Oświęcim 47:59,2(20) 2:47:55,5 42:15,4 06:43
17 1192 Miśkieiwcz Paweł M (14) 1978 M-35 (8) POL Outdoorzy.pl Kozy 46:30,1(18) 2:49:11,9 43:31,8 06:46
18 1011 Białożyt Krzysztof M (15) 1971 M-50 (1) POL Kamesznica 49:13,6(24) 2:50:39,4 44:59,3 06:49
19 1112 Noga Angelika K (4) 1994 K-18 (4) POL Kęckie harpagany Kozy 49:27,3(25) 2:50:55,9 45:15,8 06:50
20 1133 Rumian Jakub M (16) 1989 M-18 (7) POL KW Kraków Kraków 48:46,6(22) 2:52:25,8 46:45,7 06:53
21 1085 Kurasz Piotr M (17) 1984 M-35 (9) POL Kraków 48:44,9(21) 2:58:41,2 53:01,1 07:08
22 1145 Szałaśny Piotr M (18) 1988 M-18 (8) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 53:39,1(47) 3:02:10,6 56:30,5 07:17
23 1070 Kastelik Grzegorz M (19) 1996 M-18 (9) POL Kalna 50:01,0(28) 3:02:24,8 56:44,7 07:17
24 1075 Kolasa Przemysław M (20) 1989 M-18 (10) POL Wadowice 50:31,4(32) 3:02:38,0 56:57,9 07:18
25 1142 Stelmach Artur M (21) 1978 M-35 (10) POL Międzybrodzie Bialskie 50:48,8(35) 3:04:06,4 58:26,3 07:21
26 1146 Szczęsna Edyta K (5) 1987 K-18 (5) POL Czechowice - Dziedzice 53:47,0(48) 3:04:51,9 59:11,8 07:23
27 1110 Nikiel Tomasz M (22) 1989 M-18 (11) POL #fizjobiegacza - Reha-Forma Bystra 46:25,6(17) 3:06:26,6 1:00:46,5 07:27
28 1097 Marcola Łukasz M (23) 1977 M-35 (11) POL Bytom 51:42,2(37) 3:07:33,4 1:01:53,3 07:30
29 1004 Gałuszka Halina K (6) 1971 K-50 (1) POL Porąbka 50:58,3(36) 3:07:34,7 1:01:54,6 07:30
30 1043 Gajewski Mariusz M (24) 1989 M-18 (12) POL Kraków 49:11,7(23) 3:08:03,6 1:02:23,5 07:31
31 1028 Cyba Anna K (7) 1983 K-35 (1) POL Siemianowice Śląskie 50:14,3(30) 3:08:46,2 1:03:06,1 07:33
32 1078 Kożuch Marcin M (25) 1978 M-35 (12) POL Kraków 49:38,6(26) 3:09:11,4 1:03:31,3 07:34
33 1094 Malec Arkadiusz M (26) 1990 M-18 (13) POL Bielsko-Biała 51:56,8(40) 3:09:14,4 1:03:34,3 07:34
34 1062 Juraszek Krzysztof M (27) 1996 M-18 (14) POL Ustroń 50:03,2(29) 3:09:14,5 1:03:34,4 07:34
35 1140 Sosnowska Agnieszka K (8) 1980 K-35 (2) POL Sosna Radosna Sosnowiec 52:01,3(41) 3:09:23,3 1:03:43,2 07:34
36 1052 Hajda Justyna K (9) 1994 K-18 (6) POL Mafia Team Lubliniec Radzionków 55:07,8(53) 3:09:56,1 1:04:16,0 07:35
37 1121 Pietkun Rafał M (28) 1977 M-35 (13) POL Rybnik 50:38,0(34) 3:10:23,2 1:04:43,1 07:36
38 1195 Shlianski Yury M (29) 1990 M-18 (15) BLR Orsze 49:53,8(27) 3:10:50,5 1:05:10,4 07:38
39 1143 Straszko Monika K (10) 1979 K-35 (3) POL Wrocław 55:07,9(54) 3:10:55,0 1:05:14,9 07:38
40 1175 Zięba Michał M (30) 1981 M-35 (14) POL Bulowice 50:36,4(33) 3:11:13,5 1:05:33,4 07:38
41 1031 Dreszer Damian M (31) 1986 M-35 (15) POL Orzesze 56:35,3(62) 3:13:00,4 1:07:20,3 07:43
42 1057 Jąkalski Ryszard M (32) 1986 M-35 (16) POL Bielsko-Biała 53:24,0(46) 3:17:36,6 1:11:56,5 07:54
43 1119 Parwa Michał M (33) 1985 M-35 (17) POL Polni Pizgacze Dziekanowice 55:16,2(55) 3:17:46,2 1:12:06,1 07:54
44 1113 Noworyta Piotr M (34) 1986 M-35 (18) POL Oświęcim 51:50,0(39) 3:18:02,1 1:12:22,0 07:55
45 1165 Wołąkiewicz Dariusz M (35) 1966 M-50 (2) POL Bielsko-Biała 55:05,2(51) 3:19:11,4 1:13:31,3 07:58
46 1014 Błasiak Henryk M (36) 1973 M-35 (19) POL Porąbka 53:18,2(44) 3:19:55,0 1:14:14,9 07:59
47 1095 Małek Łukasz M (37) 1980 M-35 (20) POL Kardiologsportowy.pl Warszawa 50:20,2(31) 3:20:12,8 1:14:32,7 08:00
48 1058 Jonkisz Dorota K (11) 1966 K-50 (2) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 53:53,6(49) 3:20:22,7 1:14:42,6 08:00
49 1134 Silnicka Maryla K (12) 1972 K-35 (4) POL Bielsko-Biała 55:06,0(52) 3:20:32,0 1:14:51,9 08:01
50 1126 Popik Kamil M (38) 1994 M-18 (16) POL Bielsko-Biała 55:28,4(58) 3:20:47,5 1:15:07,4 08:01
51 1045 Gałuszka Maria K (13) 1994 K-18 (7) POL Porąbka 1:01:22,2(93) 3:21:25,0 1:15:44,9 08:03
52 1166 Wołek Damian M (39) 1980 M-35 (21) POL AKB Cracovia Kraków 58:31,3(71) 3:23:10,3 1:17:30,2 08:07
53 1036 Dymek Mateusz M (40) 1979 M-35 (22) POL Kandahar Rzeszów 56:15,1(61) 3:25:07,4 1:19:27,3 08:12
54 1061 Józefowski Tobiasz M (41) 1983 M-35 (23) POL Modlniczka 59:58,4(85) 3:26:27,9 1:20:47,8 08:15
55 1150 Szulc Teo M (42) 1987 M-18 (17) POL Kraków 59:59,8(86) 3:28:20,6 1:22:40,5 08:20
56 1087 Latocha Monika K (14) 1991 K-18 (8) POL Wadowice 59:55,2(82) 3:28:25,2 1:22:45,1 08:20
57 1024 Chrostek Adam M (43) 1974 M-35 (24) POL Katowice 58:42,8(72) 3:28:40,3 1:23:00,2 08:20
58 1122 Plonka Leszek M (44) 1977 M-35 (25) CZE Ladermon Team Mikulov 56:41,4(63) 3:29:04,7 1:23:24,6 08:21
59 1130 Radomski Grzegorz M (45) 1979 M-35 (26) POL Mokre Run Mikołów 56:57,5(64) 3:29:15,9 1:23:35,8 08:22
60 1080 Krukowski Jakub M (46) 1982 M-35 (27) POL Luboń 58:25,3(70) 3:29:38,1 1:23:58,0 08:23
61 1077 Kowalczyk Maria K (15) 1976 K-35 (5) POL Lipnica Mała 59:56,6(83) 3:30:19,3 1:24:39,2 08:24
62 1038 Dziaduła Dariusz M (47) 1978 M-35 (28) POL Kraków 53:21,7(45) 3:30:28,1 1:24:48,0 08:25
63 1184 Nowosadzki Wojciech M (48) 1980 M-35 (29) POL Krosno 58:44,5(73) 3:30:40,9 1:25:00,8 08:25
64 1114 Nyc-Zimny Małgorzata K (16) 1984 K-35 (6) POL 4TriTeam Kraków 59:53,6(80) 3:32:01,9 1:26:21,8 08:28
65 1168 Woźniak Janusz M (49) 1963 M-50 (3) POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn 55:20,7(56) 3:32:31,6 1:26:51,5 08:30
66 1091 Litwin Łukasz M (50) 1995 M-18 (18) POL Kraków 59:08,4(75) 3:33:20,6 1:27:40,5 08:32
67 1109 Nigiel Krystian M (51) 1974 M-35 (30) POL Zabrze 1:01:50,4(97) 3:33:36,0 1:27:55,9 08:32
68 1171 Wróbel Krzysztof M (52) 1992 M-18 (19) POL Warszawa 1:02:57,1(102) 3:34:49,4 1:29:09,3 08:35
69 1090 Liszka Krzysztof M (53) 1993 M-18 (20) POL Tomaszów Mazowiecki 1:02:32,1(100) 3:34:49,7 1:29:09,6 08:35
70 1034 Duda Wojtek M (54) 1978 M-35 (31) POL KS Kandahar/Akademia 42k Pro Tychy 54:21,7(50) 3:35:29,1 1:29:49,0 08:37
71 1101 Mielczarek Mateusz M (55) 2003 M-18 (21) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 52:02,3(42) 3:35:42,2 1:30:02,1 08:37
72 1088 Leśniak Agnieszka K (17) 1981 K-35 (7) POL Oświęcim 1:01:36,9(95) 3:35:43,5 1:30:03,4 08:37
73 1141 Stec Jakub M (56) 1989 M-18 (22) POL Carolina Toyota Bielsko Bielsko-Biała 1:01:12,1(90) 3:36:44,4 1:31:04,3 08:40
74 1136 Smakosz Łukasz M (57) 1981 M-35 (32) POL Iwiny 1:00:35,6(88) 3:36:45,3 1:31:05,2 08:40
75 1172 Zagajewski Wojciech M (58) 1973 M-35 (33) POL Gliwice 1:01:37,6(96) 3:37:03,7 1:31:23,6 08:40
76 1148 Szprycha Tomasz M (59) 1979 M-35 (34) POL Bielsko-Biała 59:42,3(78) 3:38:17,2 1:32:37,1 08:43
77 1032 Drosio Klaudia K (18) 1987 K-18 (9) POL Kaszanki Warszawa 59:01,5(74) 3:39:47,1 1:34:07,0 08:47
78 1128 Ptak Krzysztof M (60) 1978 M-35 (35) POL Hrmax Żory Zory 1:05:04,2(110) 3:44:37,0 1:38:56,9 08:59
79 1164 Wojtukiewicz Artur M (61) 1979 M-35 (36) POL DHL RUN CLUB Gliwice 1:08:18,6(121) 3:45:21,4 1:39:41,3 09:00
80 1107 Niemyt Michał M (62) 1989 M-18 (23) POL 8a.pl Katowice 55:42,8(60) 3:45:25,6 1:39:45,5 09:01
81 1071 Kastelik Monika K (19) 1983 K-35 (8) POL Carolina Toyota Bielsko Bielsko-Biała 1:05:45,6(113) 3:45:33,3 1:39:53,2 09:01
82 1173 Zaręba Tomasz M (63) 1989 M-18 (24) POL Kęty 1:02:59,8(103) 3:46:10,2 1:40:30,1 09:02
83 1137 Smołka Wojciech M (64) 1967 M-50 (4) POL Mikołów 58:20,0(69) 3:46:47,0 1:41:06,9 09:04
84 1039 Dzieniszewski Tomasz M (65) 1977 M-35 (37) POL Michałów 58:03,8(68) 3:46:53,3 1:41:13,2 09:04
85 1017 Bońska Karolina K (20) 1987 K-18 (10) POL A na co to komu potrzebne Warszawa 59:46,6(79) 3:47:02,6 1:41:22,5 09:04
86 1007 Bartosiewicz Adam M (66) 1977 M-35 (38) POL Gryfino 1:04:51,3(109) 3:47:05,6 1:41:25,5 09:05
87 1037 Dyrga Sebastian M (67) 1974 M-35 (39) POL AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków 1:00:01,9(87) 3:47:11,6 1:41:31,5 09:05
88 1060 Józefowska Agnieszka K (21) 1984 K-35 (9) POL 4triTeam Modlniczka 59:57,3(84) 3:47:15,7 1:41:35,6 09:05
89 1055 Jamróz Dawid M (68) 1980 M-35 (40) POL CAŁA NAPRZÓD Tomice 1:01:22,3(94) 3:47:18,4 1:41:38,3 09:05
90 1160 Walerjan-Rusek Agnieszka K (22) 1978 K-35 (10) POL AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków 1:06:08,0(114) 3:49:12,0 1:43:31,9 09:10
91 1161 Walusiak Marek M (69) 1976 M-35 (41) POL Cogo Team Katowice 59:25,2(76) 3:49:29,7 1:43:49,6 09:10
92 1072 Kimak Paweł M (70) 1978 M-35 (42) POL Carolina Toyota Bielsko Pozamcze 55:23,2(57) 3:50:09,2 1:44:29,1 09:12
93 1046 Gardyna Ewa K (23) 1986 K-35 (11) POL Bielsko Biała 1:02:22,1(99) 3:51:00,5 1:45:20,4 09:14
94 1025 Ciszewski Krzysztof M (71) 1960 M-50 (5) POL BIEG Z CHRYSTUSEM Bytom 58:02,4(67) 3:51:11,8 1:45:31,7 09:14
95 1144 Stwora Marcin M (72) 1980 M-35 (43) POL Bulowice 57:26,0(65) 3:51:24,2 1:45:44,1 09:15
96 1063 Jurgała Przemysław M (73) 1986 M-35 (44) POL Krav maga Kraków Kraków 51:45,5(38) 3:52:16,3 1:46:36,2 09:17
97 1176 Gonet Grzegorz M (74) 1975 M-35 (45) POL Zręcin 1:02:34,7(101) 3:52:20,1 1:46:40,0 09:17
98 1147 Szelągiewicz Arek M (75) 1975 M-35 (46) POL Szczecin 1:04:00,1(107) 3:52:36,4 1:46:56,3 09:18
99 1048 Gawroński Sebastian M (76) 1982 M-35 (47) POL A na co to komu potrzebne Warszawa 1:01:20,0(91) 3:52:38,7 1:46:58,6 09:18
100 1015 Bogacz Marek M (77) 1983 M-35 (48) POL Highlanders Kobiernice 55:31,2(59) 3:53:08,3 1:47:28,2 09:19
101 1086 Kurysia Piotr M (78) 1975 M-35 (49) POL Bujakow 1:06:52,5(116) 3:53:08,3 1:47:28,2 09:19
102 1139 Sokołowski Sławomir M (79) 1978 M-35 (50) POL Beskid Mały Jest Wspaniały Kęty 59:35,1(77) 3:53:08,4 1:47:28,3 09:19
103 1018 Broncel Anna K (24) 1952 K-50 (3) POL Studzienice 1:08:56,4(124) 3:53:09,3 1:47:29,2 09:19
104 1006 Ambroziak Anna K (25) 1990 K-18 (11) POL DreamRun Ostrołęka 1:06:22,0(115) 3:53:59,8 1:48:19,7 09:21
105 1185 Książkiewicz Jacek M (80) 1979 M-35 (51) POL CITY TRAIL Team Wągrowiec 1:04:16,7(108) 3:54:26,2 1:48:46,1 09:22
106 1152 Szyprowska Joanna K (26) 1978 K-35 (12) POL Sochaczew 1:07:07,4(117) 3:54:43,1 1:49:03,0 09:23
107 1089 Lewicki Paweł M (81) 1980 M-35 (52) POL Wrocław 1:00:38,1(89) 3:55:29,1 1:49:49,0 09:25
108 1123 Pławny Łukasz M (82) 1988 M-18 (25) POL Bielsko-Biała 57:53,8(66) 3:55:51,7 1:50:11,6 09:26
109 1167 Wołowik Wojciech M (83) 1993 M-18 (26) POL Carolina Toyota Bielsko Warszawa 53:07,7(43) 3:56:12,4 1:50:32,3 09:26
110 1027 Ciwis Tadeusz M (84) 1980 M-35 (53) POL Mikołów 59:54,0(81) 3:56:14,1 1:50:34,0 09:26
111 1154 Światowiec Anna K (27) 1971 K-50 (4) POL Kraków 1:02:13,8(98) 3:56:42,9 1:51:02,8 09:28
112 1019 Brożek Wojciech M (85) 1991 M-18 (27) POL Carolina Toyota Bielsko Bielsko-Biała 1:03:05,1(105) 4:00:26,8 1:54:46,7 09:37
113 1193 Chrąchol Tomasz M (86) 1983 M-35 (54) POL SIECHNICE 1:03:01,8(104) 4:00:41,5 1:55:01,4 09:37
114 1100 Matyja Grzegorz M (87) 1974 M-35 (55) POL Oświęcim 1:03:55,0(106) 4:01:12,6 1:55:32,5 09:38
115 1093 Łakomiec Piotr M (88) 1992 M-18 (28) POL Dziekanów Leśny 1:19:31,3(140) 4:04:15,9 1:58:35,8 09:46
116 1033 Dubiński Przemek M (89) 1976 M-35 (56) POL Przemek Dubiński Kanał YouTube Częstochowa 1:22:09,8(146) 4:05:42,7 2:00:02,6 09:49
117 1083 Kubas Marlena K (28) 1994 K-18 (12) POL Kraków 1:10:37,5(126) 4:08:26,8 2:02:46,7 09:56
118 1054 Jagosz Patryk M (90) 1982 M-35 (57) POL Carolina Toyota Bielsko Kozy 1:05:43,5(112) 4:09:56,2 2:04:16,1 09:59
119 1096 Marciniak Paulina K (29) 1986 K-35 (13) POL Gliwice 1:08:51,4(123) 4:15:15,5 2:09:35,4 10:12
120 1182 Jakubowska Ewelina K (30) 1982 K-35 (14) POL NOA Wrocław Wrocław 1:08:23,1(122) 4:15:35,5 2:09:55,4 10:13
121 1092 Litwinczuk Aneta K (31) 1983 K-35 (15) POL Olkuiszbiega.pl Klucze 1:17:23,8(134) 4:20:55,0 2:15:14,9 10:26
122 1056 Jaszewski Tomasz M (91) 1978 M-35 (58) POL Bytów 1:20:55,5(142) 4:21:06,6 2:15:26,5 10:26
123 1081 Krzyszkowska Katarzyna K (32) 1976 K-35 (16) POL IKM matko co my tu robimy Bytom 1:11:00,7(128) 4:22:51,4 2:17:11,3 10:30
124 1067 Kapela Mariusz M (92) 1977 M-35 (59) POL IKM matko co my tu robimy Bytom 1:12:54,7(132) 4:23:43,7 2:18:03,6 10:32
125 1082 Krzyszkowski Ireneusz M (93) 1972 M-35 (60) POL IKM matko co my tu robimy Bytom 1:10:46,1(127) 4:23:44,9 2:18:04,8 10:32
126 1050 Grygny Sławomir M (94) 1983 M-35 (61) POL Andrychów 1:10:33,7(125) 4:28:53,9 2:23:13,8 10:45
127 1189 Kłaput Łukasz M (95) 1987 M-18 (29) POL Wadowice 1:05:05,2(111) 4:31:56,3 2:26:16,2 10:52
128 1064 Kachniarz Mariusz M (96) 1987 M-18 (30) POL DHL Tychy 1:08:09,7(120) 4:32:47,0 2:27:06,9 10:54
129 1190 Handzlik Tomasz M (97) 1971 M-50 (6) POL DENISTEAM Bujaków 1:07:26,2(118) 4:33:45,0 2:28:04,9 10:57
130 1040 Fałowska Sonia K (33) 1999 K-18 (13) POL Andrychów 1:11:38,0(130) 4:34:21,5 2:28:41,4 10:58
131 1098 Marszałkowski Radosław M (98) 1988 M-18 (31) POL Czarne 1:11:44,4(131) 4:34:52,3 2:29:12,2 10:59
132 1013 Bijak Adriana K (34) 1973 K-35 (17) POL Bytom 1:15:07,5(133) 4:36:47,4 2:31:07,3 11:04
133 1053 Huczek Sławomir M (99) 1977 M-35 (62) POL EATON RUNNING TEAM Porąbka 1:11:28,4(129) 4:45:44,2 2:40:04,1 11:25
134 1179 Mączka Krystyna K (35) 1955 K-50 (5) POL Bieg Rzeźnika Gliwice 1:17:24,0(135) 4:46:51,9 2:41:11,8 11:28
135 1132 Rólka Mariola K (36) 1979 K-35 (18) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 1:17:52,7(136) 4:47:02,8 2:41:22,7 11:28
136 1026 Ciuk Bartosz M (100) 1967 M-50 (7) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 1:19:09,5(138) 4:47:04,1 2:41:24,0 11:28
137 1163 Wlazło Damian M (101) 1986 M-35 (63) POL Tychy 1:07:58,7(119) 4:53:35,7 2:47:55,6 11:44
138 1178 Grochala Elwira K (37) 1985 K-35 (19) POL Skarzysko-Kamienna 1:19:30,1(139) 4:53:47,0 2:48:06,9 11:45
139 1065 Kaczor Katarzyna K (38) 1994 K-18 (14) POL Warszawa 1:24:51,4(148) 4:55:57,4 2:50:17,3 11:50
140 1174 Zdunek Marta K (39) 1993 K-18 (15) POL Kobyłka 1:24:08,2(147) 4:56:36,7 2:50:56,6 11:51
141 1108 Niewiadomska Ewa K (40) 1966 K-50 (6) POL BBL Zduńska Wola Zduńska Wola 1:21:08,8(144) 5:06:36,0 3:00:55,9 12:15
142 1170 Woźniak Magda K (41) 1985 K-35 (20) POL Warszawa 1:37:19,5(151) 5:23:42,2 3:18:02,1 12:56
143 1127 Ptak Zbigniew M (102) 1952 M-50 (8) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:19:01,1(137) 5:23:58,9 3:18:18,8 12:57
144 1051 Grzesiowski Dawid M (103) 1976 M-35 (64) POL Carolina Toyota Bielsko Bielsko-Biała 1:19:43,9(141) 5:26:44,4 3:21:04,3 13:04
145 1044 Gajowniczek Iwona K (42) 1973 K-35 (21) POL KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki 1:40:51,8(152) 5:32:12,0 3:26:31,9 13:17
146 1158 Tulik Magdalena K (43) 1975 K-35 (22) POL KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki 1:40:53,6(153) 5:32:12,2 3:26:32,1 13:17
147 1049 Gliszczyński Mirosław M (104) 1956 M-50 (9) POL Tarnogórskie Łazęgi Międzybrodzie Bialskie 5148 1:26:32,5(149) 5:38:02,1 3:32:22,0 13:31
148 1117 Otorowska Aleksandra K (44) 1981 K-35 (23) POL Gliwice 1:26:32,7(150) 5:40:11,5 3:34:31,4 13:36
149 1041 Filar Henryk M (105) 1952 M-50 (10) POL S-kadra z Ostrej Góry Trzebinia 1:21:01,7(143) 5:47:50,4 3:42:10,3 13:54
DNF 1191 Szczechla Grzegorz M 1987 M-18 POL inov 8 team Ustroń 37:08,1(3)
DNF 1135 Skorupa Paweł M 1988 M-18 POL SKORUPA TEAM Tychy 42:21,7(8)
DNF 1099 Masiukiewicz Jacek M 1981 M-35 POL treningfizjoterapia.pl Skwierzyna 1:01:21,3(92)
DNF 1079 Krawiec Zbigniew M 1986 M-35 POL Carolina Toyota Bielsko Kaniów 1:22:06,1(145)
DNS 1005 Adamus-Kowalska Justyna K 1979 K-35 POL Imielin
DNS 1008 Bendik Maciej M 1981 M-35 POL Kaliska
DNS 1009 Bernaś Andrzej M 1976 M-35 POL Zaakawie Wadowice
DNS 1010 Białożyt Michał M 2001 M-18 POL Kamesznica
DNS 1020 Bruś Marcin M 1977 M-35 POL Warszawa
DNS 1022 Ceremuga Mateusz M 1991 M-18 POL Orzesze
DNS 1023 Chrostek Dorota K 1974 K-35 POL Franta Group Katowice
DNS 1029 Czaj Artur M 1992 M-18 POL Zgraja_Czaja Dąbrowa Górnicza
DNS 1030 Dąbrowski Michał M 1969 M-50 POL Cinclus Świętochłowice
DNS 1042 Fryś Piotr M 1979 M-35 POL KW kraków Leńcze
DNS 1047 Gawlak Barbara K 1962 K-50 POL Pszczyna biega Goczałkowice-Zdrój
DNS 1059 Josypenko Bożena K 1978 K-35 POL Dream Run Warszawa
DNS 1066 Kaniecka Justyna K 1992 K-18 POL Zgraja_Czaja Dąbrowa Górnicza
DNS 1068 Karp Robert M 1972 M-35 POL Łomianki
DNS 1069 Karpowicz Sztamm Paweł M 1983 M-35 POL Białystok
DNS 1074 Knapczyk Arkadiusz M 1987 M-18 POL Oświęcim
DNS 1084 Kulinska Janina K 1985 K-35 POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 1102 Migdał Katarzyna K 1992 K-18 POL Carolina Toyota Bielsko Bielsko-Biała
DNF 1104 Minda Martyna K 1994 K-18 POL Warszawa
DNS 1106 Murdza Kamil M 1986 M-18 POL Prawda
DNS 1111 Nitecka Marta K 1978 K-35 POL Carolina Toyota Bielsko Kozy
DNS 1115 Olesiak Rafał M 1988 M-18 POL Wancerzów
DNS 1116 Ostrowski Zygmunt M 1959 M-50 POL Tychy
DNS 1118 Pańkowski Bartłomiej M 1976 M-35 POL Rymbar Team Czeladź
DNS 1120 Pawlaczek Paweł M 1978 M-35 POL Jaworze
DNS 1125 Podsadecki Witold M 1970 M-50 POL Rysianka Team Cięcina
DNS 1138 Sobczyk Barbara K 1995 K-18 POL Dobra
DNS 1149 Szulc Dariusz M 1986 M-35 POL Carolina Toyota Bielsko Tychy
DNF 1153 Śliwa Konrad M 1989 M-18 POL Katowice
DNF 1155 Tarenko Kamil M 1993 M-18 POL Warszawa
DNS 1156 Tomik Małgorzata K 1990 K-18 POL Kraków
DNS 1157 Trzeciecka Magdalena K 1967 K-50 POL Łódź
DNS 1159 Urbaniak Agnieszka K 1977 K-35 POL Warszawa
DNS 1162 Wądołowski Karol M 1980 M-35 POL Cogo Team Tychy
DNS 1169 Woźniak Lidia K 1967 K-50 POL PORMAT JEDLICZE BIEGA Skołyszyn
DNS 1177 Kraicziczek Krzysztof M 1977 M-35 POL ReShape Runners Piekło
DNS 1181 Cieślak Ryszard M 1966 M-50 POL Kozy
DNS 1186 Huzior Piotr M 1972 M-35 POL Attiq-Salming
DNS 1188 Pyzik Krzysztof M 1974 M-35 POL Zabrze
DNS 1194 Shlianski Yury M 1990 M-18 BLR Orsze

BGTimeSport © 2015-2020