Maraton Trzech Jezior 45

Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
24-26.09.2021
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
45.0 km
Zgłoszonych:
248
Ukończyło:
187
Nieklasyfikowani:
61
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoPK1PK2WynikStrataTempo
1 242 Jabłoński Artur M (1) 1981 M-35 (1) POL Dream Run 1:34:56,9(1) 2:31:04,6(1) 4:17:24,1 05:43
2 84 Kaszuba Michał M (2) 1975 M-35 (2) POL Grupa Nomax Piekary Śląskie 1:38:49,6(4) 2:33:39,3(2) 4:18:39,1 01:15,0 05:44
3 151 Piętka Marcin M (3) 1978 M-35 (3) POL GOPR BESKIDY / KS KANDAHAR Roczyny 1:37:23,9(3) 2:33:45,2(3) 4:25:07,2 07:43,1 05:53
4 243 Bętkowski Piotr M (4) 1987 M-18 (1) POL CITY TRAIL Team 1:39:35,8(5) 2:37:17,5(4) 4:30:19,5 12:55,4 06:00
5 106 Książkiewicz Piotr M (5) 1987 M-18 (2) POL CITY TRAIL Team Wągrowiec 1:41:32,5(6) 2:42:32,5(5) 4:43:46,3 26:22,2 06:18
6 179 Sawicki Piotr M (6) 1974 M-35 (4) POL Git Ekipa Warszawa 1:45:08,0(8) 2:49:17,2(8) 4:53:35,8 36:11,7 06:31
7 77 Kadłubicki Marek M (7) 1982 M-35 (5) POL Czaniec 1:44:55,8(7) 2:48:15,9(7) 4:56:09,3 38:45,2 06:34
8 22 Cohla Przemysław M (8) 1979 M-35 (6) POL Olza Cieszyn 1:49:10,7(10) 2:55:14,4(9) 5:03:04,4 45:40,3 06:44
9 201 Tatarek-Konik Agnieszka K (1) 1991 K-18 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Czeladź 1:49:49,5(12) 2:58:10,0(11) 5:05:12,5 47:48,4 06:46
10 246 Orzel Michal M (9) 1981 M-35 (7) POL CITY TRAIL Team warszawa 1:46:10,8(9) 3:03:47,8(14) 5:06:14,0 48:49,9 06:48
11 59 Grund Marek M (10) 1989 M-18 (3) POL Mafia TEAM Lubliniec Strzebiń 1:52:07,2(13) 3:00:54,8(13) 5:08:41,6 51:17,5 06:51
12 198 Szotowicz Sebastian M (11) 1980 M-35 (8) POL SZWLA Stargard Szczecin 1:52:21,8(14) 3:00:20,7(12) 5:08:42,3 51:18,2 06:51
13 104 Krosny Sebastian M (12) 1982 M-35 (9) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 1:49:15,0(11) 2:55:38,4(10) 5:14:16,1 56:52,0 06:59
14 67 Jacko Marek M (13) 1974 M-35 (10) POL HRmax Żory Żory 2:01:29,2(34) 3:12:37,2(21) 5:21:21,7 1:03:57,6 07:08
15 73 Josypenko Jędrzej M (14) 1986 M-35 (11) POL Dream Run Warszawa 1:54:17,0(15) 3:06:15,4(17) 5:21:35,4 1:04:11,3 07:08
16 238 Spyrka Piotr M (15) 1988 M-18 (4) POL KLUB BIEGACZA FARTLEK Jastrzębie Zdrój 1:56:52,3(25) 3:13:41,9(24) 5:21:54,5 1:04:30,4 07:09
17 248 Huzior Piotr M (16) 1972 M-35 (12) POL Attiq Nowy Targ 1:36:39,5(2) 2:43:13,3(6) 5:23:24,5 1:06:00,4 07:11
18 240 Kokot Krzysztof M (17) 1974 M-35 (13) POL Żory 1:58:52,5(28) 3:11:14,7(19) 5:23:38,5 1:06:14,4 07:11
19 184 Snarski Dariusz M (18) 1971 M-50 (1) POL Wataha-Łączy nas bieganie Katowice 1:56:42,0(21) 3:09:35,9(18) 5:27:44,9 1:10:20,8 07:16
20 153 Piwowar Adrian M (19) 1988 M-18 (5) POL Sucha Beskidzka 1:54:54,5(16) 3:05:04,7(16) 5:28:56,1 1:11:32,0 07:18
21 178 Sawicka Anna K (2) 1985 K-35 (1) POL Dream Run Sopotnia Wielka 1:58:46,8(27) 3:13:20,7(23) 5:29:35,8 1:12:11,7 07:19
22 205 Trzaska Radosław M (20) 1974 M-35 (14) POL Tlenownia Bielsko-Biała 2:04:39,7(44) 3:17:26,1(30) 5:32:07,7 1:14:43,6 07:22
23 103 Krause Kuba M (21) 1982 M-35 (15) POL Natural Born Runners Poznań 2:04:39,0(43) 3:17:42,7(31) 5:34:23,4 1:16:59,3 07:25
24 177 Rybak Przemyslaw M (22) 1983 M-35 (16) POL Sportowe Puławy Puławy 1:56:48,3(24) 3:04:44,2(15) 5:34:44,9 1:17:20,8 07:26
25 40 Filipczak Dariusz M (23) 1968 M-50 (2) POL Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie 2:04:06,7(40) 3:17:19,1(29) 5:35:18,1 1:17:54,0 07:27
26 26 Czuwaj Andrzej M (24) 1976 M-35 (17) POL Zadyszka Oświęcim Grojec 1:55:20,1(17) 3:13:19,4(22) 5:36:14,6 1:18:50,5 07:28
27 130 Mazur Marek M (25) 1974 M-35 (18) POL Jastrzębie-Zdrój 1:55:34,1(18) 3:11:18,5(20) 5:36:43,9 1:19:19,8 07:28
28 24 Czernik Judyta K (3) 1989 K-18 (2) POL 42K Pro Team Zabrze 2:01:17,5(33) 3:15:29,4(27) 5:39:27,0 1:22:02,9 07:32
29 181 Seweryn Grzegorz M (26) 1983 M-35 (19) POL Biegowa Kuźnia Katowice 2:05:08,6(46) 3:21:20,5(36) 5:44:48,2 1:27:24,1 07:39
30 215 Wojciech Łukasz M (27) 1978 M-35 (20) POL Goczałkowice Zdrój 1:56:47,4(23) 3:15:36,6(28) 5:47:05,6 1:29:41,5 07:42
31 196 Szalak Paweł M (28) 1977 M-35 (21) POL Stay Insane/Przedwojewski Team Lublin 2:06:06,3(48) 3:18:47,8(33) 5:47:13,4 1:29:49,3 07:42
32 38 Dziedzic Krzysztof M (29) 1978 M-35 (22) POL Kraków 2:00:39,3(32) 3:17:44,0(32) 5:50:15,8 1:32:51,7 07:47
33 15 Borowczyk Jacek M (30) 1965 M-50 (3) POL antek team Tomaszów Maz. 1:58:43,8(26) 3:20:58,5(35) 5:51:02,3 1:33:38,2 07:48
34 10 Bieniecka Anna K (4) 1979 K-35 (2) POL Bieg Rzeźnika Gliwice 2:03:31,0(37) 3:23:27,3(41) 5:54:32,2 1:37:08,1 07:52
35 144 Nycz Artur M (31) 1978 M-35 (23) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:55:49,8(19) 3:13:42,6(25) 5:58:05,4 1:40:41,3 07:57
36 239 Szypuła Marcin M (32) 1978 M-35 (24) POL RysiankaTeam Katowice 1:56:43,6(22) 3:13:49,4(26) 5:58:20,9 1:40:56,8 07:57
37 6 Banasiuk Maciej M (33) 1971 M-50 (4) POL Warszawa 2:12:31,3(63) 3:34:26,8(52) 5:59:01,2 1:41:37,1 07:58
38 108 Kulpok Tomasz M (34) 1980 M-35 (25) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Ruda Śląska 2:04:00,3(39) 3:24:11,8(42) 5:59:04,0 1:41:39,9 07:58
39 105 Książek Kacper M (35) 1993 M-18 (6) POL Kraków 2:06:56,7(53) 3:28:56,3(47) 5:59:29,6 1:42:05,5 07:59
40 13 Błądek Sławomir M (36) 1985 M-35 (26) POL Witkowo Drugie 2:00:05,7(29) 3:21:36,0(37) 5:59:31,2 1:42:07,1 07:59
41 143 Nosalik Marek M (37) 1965 M-50 (5) POL MTA Zywiec 2:04:33,4(41) 3:33:44,3(50) 6:00:35,4 1:43:11,3 08:00
42 230 Żebrowski Grzegorz M (38) 1978 M-35 (27) POL Fantastic Team Cieszyn 2:00:16,5(31) 3:19:52,6(34) 6:01:03,8 1:43:39,7 08:01
43 32 Dubala Dawid M (39) 1979 M-35 (28) POL Pszczyna 2:04:34,5(42) 3:24:54,4(43) 6:01:36,8 1:44:12,7 08:02
44 190 Strzelczak Robert M (40) 1974 M-35 (29) POL Eurovent Athletics Opole 2:05:56,4(47) 3:28:52,8(46) 6:02:13,1 1:44:49,0 08:02
45 5 Mlost Tomasz M (41) 1985 M-35 (30) POL Wadowice 2:17:20,1(80) 3:38:03,0(58) 6:03:56,5 1:46:32,4 08:05
46 43 Franek Marcin M (42) 1977 M-35 (31) POL Cieszynioki Cieszyn 2:01:32,8(35) 3:29:08,3(48) 6:04:31,6 1:47:07,5 08:06
47 94 Kołek Sebastian M (43) 1979 M-35 (32) POL Międzybrodzie Bialskie 2:00:12,0(30) 3:21:46,0(38) 6:04:42,7 1:47:18,6 08:06
48 180 Semberecki Marcin M (44) 1983 M-35 (33) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:06:23,6(50) 3:28:52,8(45) 6:05:18,2 1:47:54,1 08:07
49 158 Prasoł Zbigniew M (45) 1975 M-35 (34) POL Saint-gobain Squad Rybnik 2:13:06,1(68) 3:41:46,3(65) 6:05:46,2 1:48:22,1 08:07
50 57 Główka Rafał M (46) 1976 M-35 (35) POL Katowice 2:10:55,6(60) 3:32:22,0(49) 6:06:49,8 1:49:25,7 08:09
51 139 Mych Bartosz M (47) 1978 M-35 (36) POL Tychy 2:12:46,6(66) 3:33:45,7(51) 6:07:36,5 1:50:12,4 08:10
52 211 Więcek Przemek M (48) 1980 M-35 (37) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:13:12,3(69) 3:41:35,0(63) 6:08:37,1 1:51:13,0 08:11
53 98 Kordalska Karolina K (5) 1997 K-18 (3) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:15:25,3(74) 3:36:59,4(55) 6:11:50,6 1:54:26,5 08:15
54 91 Kocemba Kamil M (49) 1986 M-18 (7) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 2:04:58,8(45) 3:28:48,2(44) 6:12:45,1 1:55:21,0 08:17
55 118 Lubecki Tomasz M (50) 1978 M-35 (38) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 2:06:38,4(51) 3:37:47,4(56) 6:13:31,9 1:56:07,8 08:18
56 109 Kuźma Łukasz M (51) 1987 M-18 (8) POL Brzezinka Dolna 2:11:08,0(61) 3:34:44,7(53) 6:14:05,4 1:56:41,3 08:18
57 236 Mróz Rafał M (52) 1973 M-35 (39) POL CAW Tarnów 2:10:54,3(59) 3:39:29,9(60) 6:15:18,2 1:57:54,1 08:20
58 42 Fornalska Joanna K (6) 1985 K-35 (3) POL Gdańsk 2:14:20,4(70) 3:39:36,9(61) 6:15:49,6 1:58:25,5 08:21
59 97 Kopiszka Tomasz M (53) 1976 M-35 (40) POL TOMKOP Biały 2:16:26,6(77) 3:42:20,1(69) 6:16:57,2 1:59:33,1 08:22
60 160 Przybysz Ryszard M (54) 1968 M-50 (6) POL Żory 2:06:44,4(52) 3:35:50,8(54) 6:17:58,8 2:00:34,7 08:23
61 129 Matecki Tomasz M (55) 1980 M-35 (41) POL Po co Bielsko-Biała 2:03:19,4(36) 3:22:58,2(39) 6:19:27,5 2:02:03,4 08:25
62 218 Wołoszyn Piotr M (56) 1980 M-35 (42) POL A na co to komu potrzebne Warszawa 2:12:33,8(64) 3:37:56,9(57) 6:19:40,2 2:02:16,1 08:26
63 208 Walendowski Dominik M (57) 1986 M-35 (43) POL Tychy 1:55:50,2(20) 3:23:09,5(40) 6:20:27,0 2:03:02,9 08:27
64 62 Gwiżdż Tomasz M (58) 1976 M-35 (44) POL Biegające insekty Targanice 2:18:32,4(84) 3:51:17,9(87) 6:21:31,3 2:04:07,2 08:28
65 107 Kulik Karolina K (7) 1994 K-18 (4) POL treningfizjoterapia.pl Poznań 2:21:32,1(94) 3:48:36,4(79) 6:21:34,4 2:04:10,3 08:28
66 66 Hrapkowicz Marek M (59) 1986 M-35 (45) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:20:55,7(91) 3:50:09,7(82) 6:21:57,1 2:04:33,0 08:29
67 189 Strządała Michał M (60) 1979 M-35 (46) POL Studzionka 2:16:35,8(78) 3:42:16,1(68) 6:23:28,1 2:06:04,0 08:31
68 149 Pastuszka Piotr M (61) 1964 M-50 (7) POL Bielsko-Biała 2:23:25,0(102) 3:53:14,0(92) 6:24:23,5 2:06:59,4 08:32
69 85 Keller-Misiarz Natalia K (8) 1990 K-18 (5) POL Żory 2:19:13,6(87) 3:48:37,0(80) 6:26:04,3 2:08:40,2 08:34
70 131 Mendyka Łukasz M (62) 1986 M-35 (47) POL KB Aktywni Środa Wlkp. Środa Wielkopolska 2:24:54,1(109) 3:48:29,0(78) 6:26:52,1 2:09:28,0 08:35
71 135 Migdoł Adam M (63) 1975 M-35 (48) POL HRmax Żory Żory 2:03:39,0(38) 3:42:32,5(70) 6:28:44,0 2:11:19,9 08:38
72 122 Łąk Tomasz M (64) 1972 M-35 (49) POL NOA Wroclaw 2:06:10,0(49) 3:38:11,0(59) 6:29:22,4 2:11:58,3 08:39
73 9 Bednarz Marta K (9) 1981 K-35 (4) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:18:54,6(86) 3:47:58,1(77) 6:29:28,0 2:12:03,9 08:39
74 161 Rak Mirek M (65) 1964 M-50 (8) POL Bytom 2:15:03,9(72) 3:44:12,8(73) 6:30:28,1 2:13:04,0 08:40
75 140 Niedziela Szymon M (66) 1984 M-35 (50) POL Szmaterlok na lufcie Mysłowice 2:10:29,5(57) 3:41:51,9(67) 6:32:05,3 2:14:41,2 08:42
76 192 Strzelecki Dawid M (67) 1988 M-18 (9) POL Toruń 2:18:28,9(83) 3:46:15,3(75) 6:33:13,0 2:15:48,9 08:44
77 114 Leszczyński Juliusz M (68) 1976 M-35 (51) POL Kraków 2:23:38,1(104) 3:56:14,7(99) 6:35:35,8 2:18:11,7 08:47
78 76 Kaczor Marcin M (69) 1975 M-35 (52) POL ADJ Święciechowa 2:17:31,3(81) 3:55:11,9(95) 6:35:59,2 2:18:35,1 08:47
79 168 Ring Rafał M (70) 1975 M-35 (53) POL Porąbka 2:15:50,7(75) 3:50:30,3(84) 6:37:10,5 2:19:46,4 08:49
80 126 Marciniak Rafał M (71) 1986 M-35 (54) POL 8a.pl Gliwice 2:24:43,6(107) 3:55:56,6(96) 6:37:43,0 2:20:18,9 08:50
81 82 Kasolik Radek M (72) 1984 M-35 (55) POL KECKIE HARPAGANY Kęty 2:13:03,6(67) 3:42:37,3(71) 6:40:23,2 2:22:59,1 08:53
82 146 Olszewski Artur M (73) 1984 M-35 (56) POL parkrun Katowice Dąbrowa Górnicza 2:18:38,5(85) 3:51:49,8(88) 6:41:51,0 2:24:26,9 08:55
83 136 Milbrant Kornel M (74) 1983 M-35 (57) POL All Runners Are Beautiful Ruda Śląska 2:12:25,9(62) 3:41:17,7(62) 6:43:38,5 2:26:14,4 08:58
84 162 Rakowski Paweł M (75) 1975 M-35 (58) POL Łódź 2:24:50,1(108) 3:52:59,7(91) 6:44:58,2 2:27:34,1 08:59
85 241 Horak Roland M (76) 1982 M-35 (59) POL Kęckie Harpagany Kęty 2:14:41,2(71) 3:41:40,6(64) 6:45:05,0 2:27:40,9 09:00
86 68 Janda Sebastian M (77) 1978 M-35 (60) POL Wataha łączy nas bieganie Bielsko-Biała 2:09:03,4(54) 3:41:48,6(66) 6:45:09,0 2:27:44,9 09:00
87 138 Mrugała Monika K (10) 1974 K-35 (5) POL Eurovent Athletics Węgry K. Opola 2:16:24,2(76) 3:50:26,2(83) 6:45:30,7 2:28:06,6 09:00
88 121 Ławniczak Rafał M (78) 1977 M-35 (61) POL Vegan Runners Bielsko Biała 2:16:50,2(79) 3:42:42,3(72) 6:45:32,8 2:28:08,7 09:00
89 171 Roczkowski Artur M (79) 1965 M-50 (9) POL SBD ENERGETYK RYBNIK Rybnik 2:15:14,1(73) 3:50:32,1(85) 6:45:45,0 2:28:20,9 09:01
90 12 Błasiak Tomek M (80) 1999 M-18 (10) POL PTG SOKÓŁ Międzybrodzie Bialskie 2:09:40,9(55) 3:50:38,1(86) 6:48:10,3 2:30:46,2 09:04
91 191 Strzelecki Robert M (81) 1988 M-18 (11) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:19:23,9(88) 3:52:02,7(89) 6:48:23,6 2:30:59,5 09:04
92 169 Robotycki Aleksander M (82) 1980 M-35 (62) POL Yeti Warszawa 2:23:38,9(105) 3:46:05,4(74) 6:49:17,5 2:31:53,4 09:05
93 63 Hacuś Tomasz M (83) 1975 M-35 (63) POL Wrocław 2:20:26,9(89) 3:56:33,1(100) 6:49:17,7 2:31:53,6 09:05
94 25 Członkowski Piotr M (84) 1983 M-35 (64) POL Olimpijczyk Szczekociny Szczekociny 2:23:13,0(100) 3:57:17,5(101) 6:49:18,0 2:31:53,9 09:05
95 55 Gawron Tomasz M (85) 1982 M-35 (65) POL El Lobo Negro Lubsko 2:27:30,1(111) 3:54:06,8(93) 6:50:56,9 2:33:32,8 09:07
96 64 Hańce Paweł M (86) 1980 M-35 (66) POL Kraków 2:23:35,9(103) 3:57:28,1(102) 6:52:27,6 2:35:03,5 09:09
97 56 Gąsiorek Paweł M (87) 1974 M-35 (67) POL Chotomów 2:23:10,2(98) 3:54:45,5(94) 6:55:25,1 2:38:01,0 09:13
98 148 Parzniewski Maciej M (88) 1984 M-35 (68) POL AKS Polonia Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki 2:28:46,5(118) 4:05:38,8(121) 6:56:27,0 2:39:02,9 09:15
99 224 Zając Rafał M (89) 1983 M-35 (69) POL Nadaktywni Nowe Miasteczko Bytom Odrzański 2:21:00,8(92) 3:55:59,1(97) 6:57:50,7 2:40:26,6 09:17
100 124 Majchrowski Jacek M (90) 1971 M-50 (10) POL NiezależnaTarnobrzeskaGrupaBiegow Tarnobrzeg 2:24:17,4(106) 4:04:33,2(116) 6:58:43,4 2:41:19,3 09:18
101 216 Wojtkowski Ireneusz M (91) 1961 M-50 (11) POL Asseco Active Team Międzybrodzie Bialskie 2:28:22,2(116) 4:00:00,6(107) 6:58:50,9 2:41:26,8 09:18
102 141 Nocuń Michał M (92) 1985 M-35 (70) POL Jaworzno 2:29:57,4(121) 4:04:25,7(115) 6:59:12,7 2:41:48,6 09:18
103 157 Polec Tomasz M (93) 1979 M-35 (71) POL Gdańsk 2:32:03,0(127) 4:05:05,5(118) 6:59:46,4 2:42:22,3 09:19
104 58 Górka Łukasz M (94) 1983 M-35 (72) POL Pawłowice 2:31:09,8(125) 4:01:11,3(112) 7:02:58,8 2:45:34,7 09:23
105 4 Babiarz Andrzej M (95) 1974 M-35 (73) POL A na co to komu potrzebne Zielonka 2:29:40,7(119) 4:01:22,7(113) 7:04:50,8 2:47:26,7 09:26
106 17 Botor Mateusz M (96) 1981 M-35 (74) POL Mysłowice 2:23:23,9(101) 3:59:11,7(105) 7:04:58,7 2:47:34,6 09:26
107 72 Jastrząbek Agnieszka K (11) 1984 K-35 (6) POL EVErRUN Łódź 2:30:29,3(124) 4:05:08,6(119) 7:05:06,7 2:47:42,6 09:26
108 102 Krasoń Marcin M (97) 1996 M-18 (12) POL Hucisko 2:21:39,2(96) 4:04:47,1(117) 7:06:14,5 2:48:50,4 09:28
109 16 Borowiak Piotr M (98) 1976 M-35 (75) POL Bytom 2:41:05,7(155) 4:19:53,7(138) 7:06:14,7 2:48:50,6 09:28
110 39 Filewicz Jerzy M (99) 1977 M-35 (76) POL Klub RE Kraków 2:29:52,3(120) 4:00:16,7(108) 7:06:50,9 2:49:26,8 09:29
111 132 Męcner Michał M (100) 1978 M-35 (77) POL Bestwina 2:12:34,6(65) 3:47:04,6(76) 7:07:35,9 2:50:11,8 09:30
112 110 Kuźnik Sylwester M (101) 1982 M-35 (78) POL Czechowice Dziedzice 2:23:11,5(99) 3:55:59,7(98) 7:07:44,8 2:50:20,7 09:30
113 61 Guzdek Jolanta K (12) 1995 K-18 (6) POL Zbój Team Chocznia 2:27:44,0(113) 4:05:34,2(120) 7:10:05,8 2:52:41,7 09:33
114 202 Tomasiczek Ryszard M (102) 1978 M-35 (79) POL Stara Wieś 2:33:28,3(134) 3:57:44,1(103) 7:10:10,7 2:52:46,6 09:33
115 175 Rupik Maciej M (103) 1994 M-18 (13) POL Andrychów 2:21:37,6(95) 3:59:16,3(106) 7:12:21,8 2:54:57,7 09:36
116 37 Dzideczek Marcin M (104) 1980 M-35 (80) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:32:31,5(130) 4:06:32,8(123) 7:12:26,8 2:55:02,7 09:36
117 128 Marć Artur M (105) 1974 M-35 (81) POL PTT Tarnów Dębica 2:27:50,1(114) 4:09:53,8(128) 7:13:35,6 2:56:11,5 09:38
118 86 Kępka Krzysztof M (106) 1990 M-18 (14) POL Kocierz Moszczanicki 2:26:46,1(110) 4:09:39,2(126) 7:17:33,4 3:00:09,3 09:43
119 93 Kolonko Stanisław M (107) 1972 M-35 (82) POL GÓRKI Tychy 2:09:55,6(56) 3:58:39,6(104) 7:17:52,3 3:00:28,2 09:43
120 100 Kowalska Kinga K (13) 1975 K-35 (7) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:34:00,0(138) 4:09:45,9(127) 7:18:19,4 3:00:55,3 09:44
121 101 Kowalski Janusz M (108) 1975 M-35 (83) POL Cieszynioki Pogwizdów 2:33:58,9(137) 4:09:32,0(125) 7:18:19,5 3:00:55,4 09:44
122 81 Karolewski Mariusz M (109) 1970 M-50 (12) POL Biegowa Kuźnia Będzin 2:33:38,8(136) 4:18:08,5(135) 7:18:58,7 3:01:34,6 09:45
123 222 Wywiał Łukasz M (110) 1984 M-35 (84) POL Saint-Gobain Squad Wojkowice 2:20:50,6(90) 4:00:36,8(110) 7:19:44,8 3:02:20,7 09:46
124 187 Stefaniuk Marzena K (14) 1981 K-35 (8) POL A na co to komu potrzebne Warszawa 2:31:53,2(126) 4:12:23,0(130) 7:20:39,2 3:03:15,1 09:47
125 3 Antończyk Krzysztof M (111) 1967 M-50 (13) POL Krzysztof Antończyk Hecznarowice 2:27:34,7(112) 4:00:34,8(109) 7:23:45,5 3:06:21,4 09:51
126 245 Wysocka Agnieszka K (15) 1977 K-35 (9) POL Zbój Team Czechowice-Dziedzice 2:32:07,6(129) 4:19:59,2(140) 7:24:53,1 3:07:29,0 09:53
127 30 Długosz-Sawicka Marta K (16) 1981 K-35 (10) POL Zbój Team Łódź 2:32:07,0(128) 4:19:57,0(139) 7:24:53,9 3:07:29,8 09:53
128 112 Lankosz Wojciech M (112) 1980 M-35 (85) POL Biegające insekty Węgierska Górka 2:21:40,7(97) 4:01:38,8(114) 7:25:13,2 3:07:49,1 09:53
129 111 Kużel Adrian M (113) 1975 M-35 (86) POL Nadaktywni Nowe Miasteczko Nowe Miasteczko 2:27:59,5(115) 4:12:18,9(129) 7:26:07,9 3:08:43,8 09:54
130 176 Rusin Anna K (17) 1981 K-35 (11) POL Kęckie Harpagany Porąbka 2:37:05,6(144) 4:20:50,2(141) 7:26:08,0 3:08:43,9 09:54
131 120 Łakomiec Michał M (114) 1988 M-18 (15) POL Warszawa 2:30:21,4(123) 4:01:07,8(111) 7:27:48,4 3:10:24,3 09:57
132 244 Zubowicz Jakub M (115) 1982 M-35 (87) POL Kampinoskie Karpie Warszawa 2:30:20,1(122) 4:07:38,6(124) 7:27:59,3 3:10:35,2 09:57
133 74 Juroszek Józef M (116) 1980 M-35 (88) POL Pawłowice 2:39:20,8(153) 4:17:03,3(133) 7:29:50,5 3:12:26,4 09:59
134 14 Bokłak Mariusz M (117) 1976 M-35 (89) POL - Pawłowice 2:39:20,3(152) 4:24:26,0(144) 7:29:51,2 3:12:27,1 09:59
135 172 Różycka Marta K (18) 1982 K-35 (12) POL Tychy-- 2:35:51,6(142) 4:16:48,0(132) 7:31:20,9 3:13:56,8 10:01
136 142 Noga Marcin M (118) 1986 M-35 (90) POL Wieprz 2:33:00,3(131) 4:06:26,0(122) 7:33:47,2 3:16:23,1 10:05
137 203 Tomczyk Piter M (119) 1977 M-35 (91) POL Biegowa Kuźnia Będzin 2:34:03,8(139) 4:18:08,5(136) 7:39:40,6 3:22:16,5 10:12
138 35 Dwojak Katarzyna K (19) 1971 K-50 (1) POL Łódź 2:33:16,1(132) 4:19:47,9(137) 7:43:14,0 3:25:49,9 10:17
139 226 Zalech Zbigniew M (120) 1977 M-35 (92) POL Morsy Płock Płock 2:38:43,1(151) 4:25:49,6(145) 7:43:51,5 3:26:27,4 10:18
140 232 Ogiegło Maciej M (121) 1992 M-18 (16) POL Bielsko-Biała 2:36:03,6(143) 4:17:32,3(134) 7:45:47,2 3:28:23,1 10:21
141 173 Różycka Elżbieta K (20) 1970 K-50 (2) POL Zagórz 2:47:45,2(168) 4:37:15,9(155) 7:48:38,0 3:31:13,9 10:24
142 220 Wójcicki Kamil M (122) 1991 M-18 (17) POL Ex Team Lisiecice 2:34:13,7(140) 4:26:29,4(147) 7:50:33,7 3:33:09,6 10:27
143 134 Migdał Marcin M (123) 1975 M-35 (93) POL MMI RUN Bielsko-Biała 2:33:31,8(135) 4:24:24,7(143) 7:51:10,7 3:33:46,6 10:28
144 247 Śmitkowski Fabian M (124) 1972 M-35 (94) POL Los Trepos Companieros Kraków 2:37:56,9(149) 4:34:19,9(152) 7:52:25,7 3:35:01,6 10:29
145 125 MAJTYKA TOMASZ M (125) 1970 M-50 (14) POL LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków 2:37:16,2(146) 4:30:36,1(150) 7:52:27,0 3:35:02,9 10:29
146 50 Gaca Dominik M (126) 1982 M-35 (95) POL Dopiewiec 2:47:06,8(167) 4:39:11,8(158) 7:54:07,9 3:36:43,8 10:32
147 49 Gaca Anna K (21) 1982 K-35 (13) POL Dopiewiec 2:46:59,9(166) 4:35:27,7(153) 7:54:08,2 3:36:44,1 10:32
148 174 Różycki Ryszard M (127) 1958 M-50 (15) POL Zagórz 2:47:53,0(169) 4:35:52,8(154) 7:55:17,9 3:37:53,8 10:33
149 31 Dominiak Bartosz M (128) 1976 M-35 (96) POL Warszawa 2:38:35,3(150) 4:38:49,7(156) 7:55:49,0 3:38:24,9 10:34
150 41 Florkiewicz Sławomir M (129) 1967 M-50 (16) POL Sosnowiec 2:28:34,5(117) 4:21:20,3(142) 7:58:22,6 3:40:58,5 10:37
151 28 Dąbrowski Michał M (130) 1977 M-35 (97) POL Ultrapośladach / Team ZabieganeDni Warszawa 2:46:14,9(164) 4:44:39,6(160) 8:05:33,7 3:48:09,6 10:47
152 92 Koczur Kamila K (22) 1987 K-18 (7) POL Oswiecim 2:50:29,5(173) 4:45:25,8(162) 8:06:48,5 3:49:24,4 10:49
153 90 Kobierowski Edward M (131) 1978 M-35 (98) POL Bytów 2:52:31,1(178) 4:45:41,1(164) 8:07:04,9 3:49:40,8 10:49
154 53 Gawlak Robert M (132) 1983 M-35 (99) POL Grupa sportowa REKORD / MnG w ruchu Czechowice-Dziedzice 2:40:00,7(154) 4:27:23,5(148) 8:08:05,1 3:50:41,0 10:50
155 145 OLESZKIEWICZ GRZEGORZ M (133) 1975 M-35 (100) POL RTS POGOŃ WŁOSTOWICE PUŁAWY 2:37:26,0(147) 4:26:15,0(146) 8:10:36,6 3:53:12,5 10:54
156 137 Misiak Anna K (23) 1988 K-18 (8) POL Team ZabieganeDni Warszawa 2:52:25,7(177) 4:48:31,1(165) 8:11:20,4 3:53:56,3 10:55
157 46 Frej Miłosz M (134) 1972 M-35 (101) POL Los Trepos Companieros Jędrzejów 2:37:55,9(148) 4:39:21,5(159) 8:11:34,4 3:54:10,3 10:55
158 33 Duda Krzysztof M (135) 1975 M-35 (102) POL Silesia running team Mikołów 2:33:25,3(133) 4:30:05,3(149) 8:16:19,7 3:58:55,6 11:01
159 60 Gumiela Piotr M (136) 1980 M-35 (103) POL Gumisiolandia Gdańsk 2:49:59,5(172) 4:45:04,8(161) 8:16:25,2 3:59:01,1 11:01
160 23 Czarnota Dorota K (24) 1981 K-35 (14) POL Wybiegaj Siebie Legionowo 2:49:11,7(170) 4:50:22,1(169) 8:20:52,6 4:03:28,5 11:07
161 70 Janota Piotr M (137) 1993 M-18 (18) POL Buków O 2:46:49,3(165) 4:45:27,0(163) 8:22:09,8 4:04:45,7 11:09
162 193 Suchan Andrzej M (138) 1982 M-35 (104) POL Endorfiny Wadowice Wadowice 2:44:44,9(158) 4:32:25,3(151) 8:25:55,0 4:08:30,9 11:14
163 209 Warzocha Paweł M (139) 1978 M-35 (105) POL NiechBiega Niechobrz 2:45:48,5(162) 4:38:54,3(157) 8:27:58,4 4:10:34,3 11:17
164 133 Mędrala Czesław M (140) 1946 M-50 (17) POL MĘDRALA TEAM Bielsko-Biała 2:45:49,4(163) 4:49:17,7(166) 8:27:59,3 4:10:35,2 11:17
165 99 Kos Piotr M (141) 1989 M-18 (19) POL Kobiernice 2:45:01,9(160) 4:53:46,2(170) 8:30:59,0 4:13:34,9 11:21
166 21 Chyliński Sławomir M (142) 1971 M-50 (18) POL Nadaktywni Nowe Miasteczko Nowe Miasteczko 2:51:09,9(174) 4:58:12,2(173) 8:31:32,3 4:14:08,2 11:22
167 194 Suchocki Grzegorz M (143) 1966 M-50 (19) POL Nadaktywni Nowe Miasteczko Nowe Miasteczko 2:51:12,8(175) 4:58:36,7(175) 8:31:32,9 4:14:08,8 11:22
168 83 Kasperek Grzegorz M (144) 1975 M-35 (106) POL Międzybrodzie Bielskie 2:37:07,3(145) 4:50:16,8(167) 8:34:33,6 4:17:09,5 11:26
169 34 Dudys Anna K (25) 1990 K-18 (9) POL Mazańcowice 2:42:12,9(157) 4:50:21,8(168) 8:34:34,1 4:17:10,0 11:26
170 165 Redek Sylwia K (26) 1976 K-35 (15) POL Team ZabieganeDni Wiązowna 2:54:51,7(181) 4:58:58,9(176) 8:36:42,6 4:19:18,5 11:28
171 44 Frączek Rafał M (145) 1974 M-35 (107) POL Gdańsk 3:06:00,9(182) 5:10:25,3(180) 8:55:23,4 4:37:59,3 11:53
172 79 Kamiński Robert M (146) 1988 M-18 (20) POL Międzybrodzie Bialskie 2:45:44,4(161) 5:03:43,4(177) 8:57:23,4 4:39:59,3 11:56
173 237 Krzyżanowska Agnieszka K (27) 1986 K-35 (16) POL Kaszanki Warszawa 2:54:36,4(180) 4:58:32,7(174) 9:00:25,5 4:43:01,4 12:00
174 65 Horak Lesław M (147) 1977 M-35 (108) POL Kryzys Wieku Średniego Mnich 2:51:58,8(176) 5:06:34,3(179) 9:05:24,9 4:48:00,8 12:07
175 29 Denkowski Wojciech M (148) 1963 M-50 (20) POL BP Running Team Gliwice Gliwice 3:08:18,4(183) 5:20:22,1(182) 9:05:44,0 4:48:19,9 12:07
176 7 Baranowski Michał M (149) 1981 M-35 (109) POL CTS Warszawa 2:49:16,6(171) 5:04:08,6(178) 9:09:53,0 4:52:28,9 12:13
177 27 Dąbrowski Artur M (150) 1987 M-18 (21) POL Łódź 2:44:56,6(159) 4:55:56,4(171) 9:18:17,1 5:00:53,0 12:24
178 229 Zielinski Leszek M (151) 1961 M-50 (21) POL Jaworzno 2:41:09,4(156) 4:56:45,4(172) 9:18:39,4 5:01:15,3 12:24
179 227 Zarzecki Maciej M (152) 1985 M-35 (110) POL KB WIKON NOWA SÓL Niegosławice 2:53:05,9(179) 5:18:12,1(181) 9:24:41,3 5:07:17,2 12:32
180 195 Sypniewska Hanna K (28) 1954 K-50 (3) POL Spartanie Dzieciom/ Ultraway Gdynia 3:16:11,4(187) 5:30:57,2(183) 9:38:51,9 5:21:27,8 12:51
181 233 Dominiak-Leszczynska Elzbieta K (29) 1960 K-50 (4) POL klub biegowy Lasy Wawerskie Warszawa 3:19:02,2(190) 5:40:44,3(186) 9:59:59,8 5:42:35,7 13:19
182 78 Kaliczyńska Wioletta K (30) 1978 K-35 (17) POL Projekt 1000up Rumia 3:17:52,8(188) 5:56:34,2(191) 10:02:40,3 5:45:16,2 13:23
183 52 Garus Marcin M (153) 1978 M-35 (111) POL Częstochowa 3:17:54,3(189) 5:56:25,9(190) 10:02:41,5 5:45:17,4 13:23
184 185 Sokołowski Artur M (154) 1975 M-35 (112) POL Team ZabieganeDni Otwock 3:09:57,1(186) 5:31:38,5(184) 10:04:18,1 5:46:54,0 13:25
185 207 Walczak-Wojtkowska Iwona K (31) 1960 K-50 (5) POL Warszawa/ Międzybrodzie Bialskie 3:30:37,2(192) 5:55:13,9(189) 10:05:40,8 5:48:16,7 13:27
186 212 Wilk Magdalena K (32) 1976 K-35 (18) POL Team ZabieganeDni Warszawa 3:26:25,8(191) 5:47:59,0(187) 10:08:26,3 5:51:02,2 13:31
187 1 Abramczuk Jakub M (155) 1978 M-35 (113) POL 100hrmax.pl Warszawa 3:09:55,6(185) 5:37:29,7(185) 10:15:47,4 5:58:23,3 13:41
DNF 231 Waldon Krzysztof M 1973 M-35 POL HRmax Żory Żory 2:10:50,2(58) 3:49:40,2(81)
DNF 159 Przepiórka Barbara K 1988 K-18 POL Cieszyn 2:18:16,0(82) 3:52:34,2(90)
DNF 69 Janik Damian M 1986 M-35 POL 42K PRO TEAM Łaziska Górne 2:21:10,1(93) 4:14:02,0(131)
DNF 75 Kaczmarczyk Ryszard M 1970 M-50 POL Kęckie Harpagany Kobiernice 3:09:02,4(184) 5:49:06,3(188)
DNF 166 Rekieć Kaja K 1993 K-18 POL MIRAZ RACE TEAM Dąbrowa Górnicza 2:35:08,1(141)
DNF 47 Frycz Sebastian M 1971 M-50 POL Moje Ecce Homo Trzcianka 4:50:01,3(193)
DNS 2 Andrzejczak Jędrzej M 1995 M-18 POL DO OR DIE Gorzów Wielkopolski
DNS 8 Bądziul Dorota K 1983 K-35 POL Rzeszów
DNS 11 Błasiak Adrian M 1976 M-35 POL Szpital Św. Łukasza Bielsko-Biała Bielsko-Biała
DNS 18 Brysz Michał M 1986 M-35 POL Kraków
DNS 19 Bubicz Krzysztof M 1980 M-35 POL Biegający Świdnik Świdnik
DNS 20 Buraczyński Adam M 1982 M-35 POL Vege Runners/Hydromoc Płock
DNF 36 Dygacz Agnieszka K 1985 K-35 POL 42k Pro Team Chorzów
DNS 45 Frej Bogumił M 1984 M-35 POL Bob Budowniczy Kraków
DNS 48 Fryś Justyna K 1980 K-35 POL Wybiegaj Siebie Wieliszew
DNS 51 Gałęzyka Rafał M 1976 M-35 POL Eurovent Athletics Opole
DNS 54 Gawlak Marta K 1983 K-35 GBR Edinburgh Running Network Edinburgh
DNS 71 Jarzębowicz Adam M 1975 M-35 POL Yazomb K-ce Katowice
DNS 80 Kania Krzysiek M 1977 M-35 POL Węgierska Górka
DNS 87 Kida Andrzej M 1979 M-35 POL LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
DNS 88 Klepacz Rafał M 1977 M-35 POL Piotrków Trybunalski
DNS 89 Klimczewski Marek M 1965 M-50 POL Forever Young Łódź Łódź
DNS 95 Koniorczyk Maciej M 1982 M-35 POL Zabrze
DNS 96 Kopacka Edyta K 1985 K-35 POL KB Sobótka Wrocław
DNS 113 Laszczak Robert M 1991 M-18 POL Lipowa
DNS 115 Lew Piotr M 1976 M-35 POL At-heist Szczecin
DNS 116 Liberek Renata K 1974 K-35 POL Łopuchowo
DNS 117 Lizak Grzegorz M 1984 M-35 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 119 Ludwiczak Jacek M 1972 M-35 POL Warszawa
DNS 123 Łuc Grzegorz M 1975 M-35 POL Yienu Otwock
DNS 127 Marciniak Grażyna K 1991 K-18 POL Katowice
DNS 147 Papiernik Leszek M 1978 M-35 POL Łękawica
DNS 150 Pietrzak Małgorzata K 1973 K-35 POL Gdynia
DNS 152 PIWISZKIS BARBARA K 1980 K-35 POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój
DNS 154 Pleban Małgorzata K 1992 K-18 POL Głosków
DNS 155 Początko Łukasz M 1992 M-18 POL Kobiernice
DNS 156 Podgórski Krzysztof M 1989 M-18 POL Zembrzyce Team Zembrzyce
DNS 163 Ratyński Wojciech M 1981 M-35 POL Bielsko Biała
DNS 164 Reczuch Tomek M 1976 M-35 POL Oława
DNS 167 Religa Zbigniew M 1978 M-35 POL Miedziana Góra
DNS 170 Robotycki Filip M 1971 M-50 POL Yeti Kraków
DNS 182 Shlianski Yury M 1990 M-18 BLR Orsha
DNS 183 Sienkiewicz Paweł M 1980 M-35 POL Team ZabieganeDni Warszawa
DNS 186 Stawiarz Paweł M 1972 M-35 POL Chorzów
DNS 188 Stefańczyk Teresa K 1969 K-50 POL AGB TORFY Aleksandrów Łódzki
DNS 197 Szczypka Krzysztof M 1978 M-35 POL Cieszynioki Cieszyn
DNS 199 Sztefko Jozef M 1965 M-50 POL Kozy
DNS 200 Śmietanka Łukasz M 1979 M-35 POL Biecz
DNS 204 Trela Bartłomiej M 1981 M-35 POL Pokonajastme.pl Tarnów
DNS 206 Wac Andrzej M 1977 M-35 POL Wrocław
DNS 210 Waśko Paweł M 1973 M-35 POL Centrum Masażu Bielsko-Biała
DNS 213 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 K-35 POL Tg Sokół Zakopane Kraków
DNS 214 Wiśniewski Piotr M 1983 M-35 POL Dynafit Tuttu.pl Będzin
DNS 217 Wołąkiewicz Piotr M 1997 M-18 POL Bielsko-Biała
DNS 219 Woźny Paweł M 1978 M-35 POL Runprogress Team Niepołomice
DNS 221 Wójcio Hubert M 1976 M-35 POL runonline.pl team Szczawnica
DNS 223 Zaczek Przemysław M 1981 M-35 POL Białystok
DNS 225 Zakrzewski Jarosław M 1978 M-35 POL Warszawa
DNS 228 Zdąbłarz Marcin M 1983 M-35 POL Chrzanów
DNS 234 Chrobak Marcin M 1973 M-35 POL Katowice
DNS 235 Jadczak Adrian M 1984 M-35 POL Biegowa kuźnia Ruda Śląska

BGTimeSport © 2015-2020