BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

4. Bieg na Bucze & Nordic Walking
Data:
31.08.2019
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
4. Bieg na Bucze
Dystans: 5.8 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 2 Wolnik Mateusz M (1) 1991 M2 (1) POL Aktywni Lyski Lyski 20:59,7 03:37
2 1 Wróbel Tomasz M (2) 1973 M4 (1) POL Goleszów 21:20,8 00:21,1 03:40
3 14 Flisiński Łukasz M (3) 1981 M3 (1) POL Sosnowiec 22:25,1 01:25,4 03:51
4 96 Gawlas Dominik M (4) 1982 M3 (2) POL Daniel WasikTERVEL team Cieszyn 22:28,3 01:28,6 03:52
5 106 Andrzejewski Piotr M (5) 1986 M3 (3) POL 1 Liga Team Wisła 22:30,8 01:31,1 03:52
6 82 Wojtyła Wojciech M (6) 2001 M1 (1) POL LKS Pogórze Pogórze 23:05,4 02:05,7 03:58
7 15 Franek Marcin M (7) 1977 M4 (2) POL Cieszynioki Cieszyn 23:06,2 02:06,5 03:59
8 12 DYBCZYŃSKI Tomasz M (8) 1980 M3 (4) MGB-M (1) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 23:07,9 02:08,2 03:59
9 43 Mirocha Marcin M (9) 1984 M3 (5) POL Hit the trail/Aqua Fitness Bielsko Biała 23:19,1 02:19,4 04:01
10 10 Dąbrowski Daniel M (10) 1982 M3 (6) MGB-M (2) POL Górki Wielkie 23:39,9 02:40,2 04:04
11 104 Mieszczak Marcin M (11) 1990 M2 (2) POL TriSwimSession Zywiec 23:46,9 02:47,2 04:06
12 46 Niemiec Mirek M (12) 1968 M5 (1) POL Goleszów 23:50,6 02:50,9 04:06
13 100 Grudzień Krzysztof M (13) 1976 M4 (3) POL Bładnice Dolna 24:01,4 03:01,7 04:08
14 87 Zembroń Mariusz M (14) 1974 M4 (4) POL Iłownica 24:12,9 03:13,2 04:10
15 13 Mendrek Błażej M (15) 1976 M4 (5) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 24:33,5 03:33,8 04:14
16 86 Ząbczyński Dominik M (16) 1971 M4 (6) POL Alpin Sport HOKA One One Team Jastrzębie-Zdrój 24:42,5 03:42,8 04:15
17 105 Szulik Jonasz M (17) 1997 M2 (3) POL UKS Brenna-Górki Swierklany 24:51,6 03:51,9 04:17
18 81 Wojtyła Marcelina K (1) 2000 K1 (1) POL LKS Pogórze Pogórze 25:23,3 04:23,6 04:22
19 102 Bucholtz Tomasz M (18) 1976 M4 (7) MGB-M (4) POL Górki Wielkie 25:24,1 04:24,4 04:22
20 54 Pyrek Przemysław M (19) 1994 M2 (4) POL Training by PP Oświęcim 25:26,9 04:27,2 04:23
21 55 PYTEL Janusz M (20) 1958 M6 (1) POL TRuchtacz Mysłowice Sosnowiec 25:30,5 04:30,8 04:23
22 53 Przewoźnik Marek M (21) 1963 M5 (2) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 25:47,7 04:48,0 04:26
23 89 Płoskonka Piotr M (22) 1988 M3 (7) MGB-M (5) POL Brenna 26:09,2 05:09,5 04:30
24 34 MAGIERA JANUSZ M (23) 1963 M5 (3) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 26:20,1 05:20,4 04:32
25 11 Dybczyńska Jadwiga K (2) 1980 K3 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 26:27,7 05:28,0 04:33
26 78 Wasztyl Tomasz M (24) 1969 M5 (4) POL Bielsko - Biała 26:39,3 05:39,6 04:35
27 65 Siąkała Krystian M (25) 1982 M3 (8) MGB-M (6) POL Wiktoria Franek Górki Wielkie 26:48,1 05:48,4 04:37
28 72 Szczypka Krzysztof M (26) 1978 M4 (8) POL Cieszynioki Cieszyn 26:54,4 05:54,7 04:38
29 33 Kusy Rafał M (27) 1975 M4 (9) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 26:59,8 06:00,1 04:39
30 48 OZIĘBŁO RAFAŁ M (28) 1983 M3 (9) POL KS Kandahar Chorzów 27:09,0 06:09,3 04:40
31 9 Dadok Janusz M (29) 1984 M3 (10) POL Bielsko-Biała 27:22,3 06:22,6 04:43
32 80 Witek Przemysław M (30) 1987 M3 (11) POL Burów 27:31,7 06:32,0 04:44
33 99 Radomski Zbigniew M (31) 1951 M6 (2) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała Bielsko-Biała 27:41,9 06:42,2 04:46
34 101 Holeksa Piotr M (32) 2000 M1 (2) MGB-M (7) POL Brenna 28:02,9 07:03,2 04:50
35 85 Bieniecka Anna K (3) 1979 K4 (1) POL otk rzeźnik Gliwice 28:04,9 07:05,2 04:50
36 60 Rybiński Łukasz M (33) 1984 M3 (12) POL EŁKA Team Ruda Śląska 28:06,3 07:06,6 04:50
37 77 Truszewski Grzegorz M (34) 1983 M3 (13) MGB-M (8) POL Enjoysport Brenna 28:13,8 07:14,1 04:52
38 17 Greń Zygmunt M (35) 1955 M6 (3) MGB-M (9) POL UKS Brenna-Górki Brenna 28:28,6 07:28,9 04:54
39 38 Matuszek Marek M (36) 1982 M3 (14) POL Skoczów 28:55,2 07:55,5 04:59
40 28 Kowalski Janusz M (37) 1975 M4 (10) POL Cieszynioki Pogwizdów 28:55,8 07:56,1 04:59
41 45 Nalepka Ewa K (4) 1981 K3 (2) POL Biegiem przez góry Sosnowiec 29:01,3 08:01,6 05:00
42 20 Idzikowska Angelika K (5) 1991 K2 (1) POL Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice Świętochłowice 29:15,0 08:15,3 05:02
43 32 Kupczak Tadeusz M (38) 1962 M5 (5) POL Brzuśnik 29:18,4 08:18,7 05:03
44 68 Stajszczyk Jarosław M (39) 1983 M3 (15) POL Skoczów 29:26,6 08:26,9 05:04
45 107 Drelich Jan M (40) 2003 M1 (3) MGB-M (10) POL Brenna 29:33,6 08:33,9 05:05
46 67 Sporysz Mateusz M (41) 1993 M2 (5) POL Kozy 29:39,1 08:39,4 05:06
47 52 PISAREK RADOSŁAW M (42) 1996 M2 (6) POL Pawłowice 29:54,5 08:54,8 05:09
48 26 Klimowski Daniel M (43) 1976 M4 (11) POL Fantastic Team Pierściec 30:02,4 09:02,7 05:10
49 31 Kupczak Bogusława K (6) 1967 K5 (1) POL Brzuśnik 30:09,5 09:09,8 05:11
50 66 Sikora Anna K (7) 1976 K4 (2) POL Fantastic Team Ustroń 30:17,3 09:17,6 05:13
51 7 Ćwikła Zbigniew M (44) 1971 M4 (12) MGB-M (11) POL Górki Małe 30:25,2 09:25,5 05:14
52 18 Grzędziński Patryk M (45) 1987 M3 (16) POL Kisielów 30:31,3 09:31,6 05:15
53 51 Pindel Piotr M (46) 1990 M2 (7) POL Łowcy pierożków Bielsko-Biała 30:47,1 09:47,4 05:18
54 41 Menżyk Joanna K (8) 1974 K4 (3) POL Mors Hubertus Mysłowice Mysłowice 31:04,1 10:04,4 05:21
55 47 ORAWSKI ROBERT M (47) 1959 M6 (4) POL miki Skoczów 31:15,2 10:15,5 05:23
56 8 Dadok Adam M (48) 1991 M2 (8) POL Katowice 31:25,3 10:25,6 05:25
57 35 Maniszewska Dorota K (9) 1976 K4 (4) POL Olza Cieszyn Cieszyn 31:34,2 10:34,5 05:26
58 92 Weisman Izabela K (10) 1972 K4 (5) POL Żory 31:36,9 10:37,2 05:27
59 62 Schab Paweł M (49) 1981 M3 (17) POL Olza Cieszyn Cieszyn 31:48,6 10:48,9 05:29
60 71 SUROWIECKI ROBERT M (50) 1968 M5 (6) POL SKRZYSZÓW 32:01,9 11:02,2 05:31
61 98 SUCHY Franciszek M (51) 1952 M6 (5) POL TKKF Beskidek Bielsko-Biała 32:12,9 11:13,2 05:33
62 84 Wójtowicz Kacper M (52) 1993 M2 (9) POL Jaworzno 32:17,6 11:17,9 05:34
63 56 Rakowska Marta K (11) 1991 K2 (2) POL Jaworze 32:31,6 11:31,9 05:36
64 44 Możdżeń Janusz M (53) 1983 M3 (18) POL Moen Drogomyśl 32:34,8 11:35,1 05:37
65 103 Svach Janusz M (54) 1976 M4 (13) POL Browar domowy Garaż Katowice 32:42,1 11:42,4 05:38
66 50 Pietrzyk Mariusz M (55) 1974 M4 (14) MGB-M (12) POL Brenna 32:58,6 11:58,9 05:41
67 58 Raszka Janusz M (56) 1966 M5 (7) POL JGTEAM Cieszyn 33:04,8 12:05,1 05:42
68 69 Stuchlik Damian M (57) 1988 M3 (19) POL Cieszyn 33:07,6 12:07,9 05:42
69 74 Szweda Marian M (58) 1959 M6 (6) POL Pogwizdów 33:08,2 12:08,5 05:42
70 25 Kierat Zbigniew M (59) 1961 M5 (8) MGB-M (13) POL Górki Wielkie 33:23,4 12:23,7 05:45
71 97 Kozubek Katarzyna K (12) 1977 K4 (6) POL Młyńsko 33:28,0 12:28,3 05:46
72 76 Targosz Piotr M (60) 1976 M4 (15) POL Olza Cieszyn Cieszyn 33:39,9 12:40,2 05:48
73 37 Matula-Kisiała Magdalena K (13) 1982 K3 (3) MGB-K (2) POL Górki Wielkie 33:42,4 12:42,7 05:48
74 39 MĄCZKA KRYSTYNA K (14) 1955 K6 (1) POL Extremalne OTK na Relaksie GLIWICE 34:01,0 13:01,3 05:51
75 90 Nielaba Marcin M (61) 1976 M4 (16) POL Mikołów 34:01,6 13:01,9 05:52
76 23 Kapias Maciej M (62) 1985 M3 (20) POL Bielsko Biała 34:54,1 13:54,4 06:01
77 79 Wilczek Monika K (15) 1959 K6 (2) POL Katowice 34:59,5 13:59,8 06:01
78 27 Kopijasz Leonard M (63) 1951 M6 (7) POL Brzeszcze 35:05,1 14:05,4 06:02
79 5 Cimala Beata K (16) 1968 K5 (2) POL Bieruń 35:07,8 14:08,1 06:03
80 29 Kozieł Dariusz M (64) 1967 M5 (9) MGB-M (14) POL Apartament Buczyna Brenna 35:13,8 14:14,1 06:04
81 24 Kierat Aniela K (17) 1961 K5 (3) MGB-K (3) POL Górki Wielkie 35:53,7 14:54,0 06:11
82 30 Kręczyński Jacek M (65) 1950 M6 (8) POL Gliwice 36:23,2 15:23,5 06:16
83 59 ROZMUS MARZENA K (18) 1974 K4 (7) POL FRELKI LOTAJOM BOJSZOWY NOWE 36:41,7 15:42,0 06:19
84 70 Stuchlik Jan M (66) 1960 M5 (10) POL Cieszyn 37:21,5 16:21,8 06:26
85 91 Nielaba Anna K (19) 1978 K4 (8) POL Mikołów 37:33,6 16:33,9 06:28
86 3 Bugiel Roman M (67) 1963 M5 (11) POL Tychy 37:52,5 16:52,8 06:31
87 94 Weisman Wiktoria K (20) 2000 K1 (2) POL Żory 38:30,9 17:31,2 06:38
88 6 Cimała Katarzyna K (21) 1990 K2 (3) POL Pawłowice 39:03,2 18:03,5 06:44
89 4 Bujok Leszek M (68) 1974 M4 (17) POL Olza Cieszyn Ustroń 39:41,0 18:41,3 06:50
90 73 Szlauer Magdalena K (22) 1980 K3 (4) POL Olza Cieszyn Ustroń 39:42,3 18:42,6 06:50
91 57 Rakowski Mateusz M (69) 1990 M2 (10) POL Jaworze 40:03,6 19:03,9 06:54
92 19 Hrynczyszyn-Witek Olga K (23) 1987 K3 (5) POL Burów 40:19,0 19:19,3 06:57
93 88 Żywioł Tomasz M (70) 1946 M7 (1) POL nie zrzeszony Cieszyn 40:59,7 20:00,0 07:04
94 40 Dzida Brygida K (24) 1987 K3 (6) MGB-K (4) POL Górki Wielkie 41:26,6 20:26,9 07:08
95 49 Pawłowski Piotr M (71) 1987 M3 (21) POL Bielsko Biała 41:32,9 20:33,2 07:09
96 93 Weisman Monika K (25) 2003 K1 (3) POL Żory 48:29,6 27:29,9 08:21
DNS 16 GLAJC ANDRZEJ M 1968 M5 POL WYPAS RUN Pierściec
DNS 63 Schab Anna K 1983 K3 POL Cieszyn
DNS 75 Świder Zbigniew M 1975 M4 POL Skoczów
DNS 83 Brzuska Katarzyna K 1975 K4 POL Olza Cieszyn Cieszyn
DNS 95 Dudziak Marek M 1979 M4 POL BB Runners / DUDIKOM Jaworze