BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Data:
02.03.2019
Miejsce:
Zawoja - PKL Mosorny Groń
Organizator:
Fundacja NA START IM. BASI GERMAN
XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata
1 93 Śiarnik Jakub M (1) JunMł-M (1) SVK Karpos/SCARPA 1:03:47,4
2 172 Rzeszótko Marcin M (2) JunMł-M (2) POL Buff Team Poland Zakopane 1:03:58,0 00:10,6
3 167 Pietka Marcin M (3) JunSt-M (1) POL KS Kandahar / Gopr Beskidy Roczyny 1:08:06,8 04:19,4
4 22 Elantkowski Jaś M (4) Młodz-M (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:08:49,8 05:02,4
5 193 Wargocki Mariusz M (5) JunSt-M (2) POL Kw Zakopane Zakopane 1:09:10,4 05:23,0
6 168 Popielarski Kubuś M (6) Młodz-M (2) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:11:57,8 08:10,4
7 174 Sawicki Kacper M (7) Młodz-M (3) POL TKN TATRA TEAM Nowy targ 1:13:04,5 09:17,1
8 143 Kałuża Jerzy M (8) JunMł-M (3) POL Skoczów 1:13:26,3 09:38,9
9 139 Juszczak Artur M (9) JunSt-M (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 1:13:47,6 10:00,2
10 197 Wojciechowski Krzysztof M (10) Młodz-M (4) POL PADAKY GANG Zakopane 1:13:48,7 10:01,3
11 146 Karpierz Karol M (11) JunMł-M (4) POL Ostrowsko 1:16:54,3 13:06,9
12 185 Śliwiński Oskar M (12) Młodz-M (5) POL Ks Kandahar Kraków 1:17:25,1 13:37,7
13 148 Kiełtyka Zbigniew M (13) JunSt-M (4) POL KW Gliwice Gliwice 1:17:54,0 14:06,6
14 26 Gramacki Szymon M (14) JunMł-M (5) POL Projekt Bracia Kraków 1:18:31,6 14:44,2
15 43 Korzeniowski Marcin M (15) JunMł-M (6) POL Kraków 1:18:44,5 14:57,1
16 96 Trznadel Maciej M (16) JunSt-M (5) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 1:19:23,3 15:35,9
17 29 Hulbój Wojciech M (17) JunMł-M (7) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:19:28,7 15:41,3
18 157 Kuźniak Filip M (18) JunSt-M (6) POL KS Kandahar Katowice 1:19:31,3 15:43,9
19 198 Ząbik Marek M (19) JunMł-M (8) POL Godowa 1:19:33,4 15:46,0
20 60 Nawieśniak Jan M (20) JunMł-M (9) POL JM Sport Mszana Dolna 1:19:47,4 16:00,0
21 190 Tyszecki Adam M (21) JunMł-M (10) POL KAGB GOPR/ GOPR Beskidy Bielsko-Biała 1:19:50,4 16:03,0
22 64 Piętka Tomasz M (22) JunMł-M (11) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:21:07,9 17:20,5
23 154 kubaczka grzegorz M (23) JunMł-M (12) POL www.ag-architekci.pl Skoczów 1:21:21,4 17:34,0
24 63 Owerko Tomasz M (24) JunMł-M (13) POL SNW KW Kraków Modlniczka 1:22:30,4 18:43,0
25 28 Herud Ján M (25) JunSt-M (7) SVK Oravská Polhora 1:24:19,0 20:31,6
26 40 Knap Mateusz M (26) JunMł-M (14) POL KS Kandahar / DYNAFIT Katowice 1:24:37,2 20:49,8
27 21 Elantkowski Paweł M (27) JunSt-M (8) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 1:24:56,8 21:09,4
28 163 Molek Szymon M (28) JunMł-M (15) POL Cieszyn 1:25:20,3 21:32,9
29 121 Dyda Michał M (29) JunMł-M (16) POL Krościenko nad Dunajcem 1:25:26,2 21:38,8
30 9 Bruzda Adam M (30) JunSt-M (9) POL KANDAHAR Oświęcim 1:25:41,2 21:53,8
31 199 Krupa Stefan M (31) JunMł-M (17) POL Brzegi Dolina Roztoki 1:27:54,0 24:06,6
32 194 Wiewióra Zbigniew M (32) JunMł-M (18) POL KP PSP Żywiec Świnna 1:29:15,6 25:28,2
33 138 JAWORSKI Zbigniew M (33) JunSt-M (10) POL --- Kluszkowce 1:29:20,3 25:32,9
34 162 Matłosz Mariusz M (34) JunSt-M (11) POL Gbiska 1:29:32,1 25:44,7
35 80 Siemieniec Grzegorz M (35) JunSt-M (12) POL KW Jastrzebie Zebrzydowice 1:29:49,4 26:02,0
36 155 Kukuczka Mateusz M (36) JunMł-M (19) POL MxeCieszyn Wisla 1:30:52,6 27:05,2
37 114 CYGOŃ LESZEK M (37) JunSt-M (13) POL RYSIANKA TEAM WĘGIERSKA-GÓRKA 1:31:31,7 27:44,3
38 142 Kalita Arek M (38) JunSt-M (14) POL KAMAK Jaworze 1:31:50,0 28:02,6
39 11 Chruściel Aleksandra K (1) JunMŁ-K (1) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 1:32:08,4 28:21,0
40 186 Tomasiak Jan M (39) JunSt-M (15) POL KS Kandahar Rytro 1:33:11,5 29:24,1
41 118 Czyżewski Marcin M (40) JunMł-M (20) POL KW Jastrzębie-Zdrój Bielsko-Biała 1:33:37,2 29:49,8
42 123 Dziuban Łukasz M (41) JunMł-M (21) POL GOPR Bieszczady Orelec 1:33:43,3 29:55,9
43 116 Czernik Krzysztof M (42) JunMł-M (22) POL KS Kandahar / Fast & Light Jejkowice 1:34:50,4 31:03,0
44 177 Struś Marcin M (43) JunMł-M (23) POL KW Kraków Kraków 1:35:30,6 31:43,2
45 134 Haładyna Dariusz M (44) JunSt-M (16) POL niezrzeszony Bukowina Tatrzańska 1:35:55,7 32:08,3
46 48 Kuziel Rafał M (45) JunMł-M (24) POL Kraków 1:37:20,2 33:32,8
47 55 Milaniak Marek M (46) JunMł-M (25) POL Krościenko 1:38:01,4 34:14,0
48 66 Piotrowski Andrzej M (47) JunSt-M (17) POL Ortoreh team Warszawa 1:38:58,6 35:11,2
49 65 Pilśniak Krzysztof M (48) JunSt-M (18) POL Kraków 1:38:58,7 35:11,3
50 175 Sitarz jan M (49) Młodz-M (6) POL młodzieżowy Klub Wysokogórski ZAKOS Zakopane 1:39:04,9 35:17,5
51 191 Tywonek Tomasz M (50) JunSt-M (19) POL TKN Tatra Team Warszawa 1:40:19,6 36:32,2
52 98 Wojnowski Michał M (51) JunMł-M (26) POL JM SPORT TEAM Brzesko 1:41:14,3 37:26,9
53 135 Jandura Adrian M (52) JunMł-M (27) POL Sekcja operacyjna Krościenko Krościenko Nad Dunajcem 1:43:07,9 39:20,5
54 1 badura wojtek M (53) JunSt-M (20) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 1:43:13,3 39:25,9
55 141 Kafarowski Jakub M (54) Młodz-M (7) POL KS Kandahar Jaworzno 1:43:21,7 39:34,3
56 106 Biesiadecki Tomasz M (55) JunMł-M (28) POL Warszawa 1:43:39,5 39:52,1
57 94 Trojnarski Michał M (56) JunMł-M (29) POL KW SAKWA Szczawnica 1:43:43,4 39:56,0
58 166 Piekarczyk Michał M (57) JunMł-M (30) POL JM Sport Mszana Dolna 1:44:12,3 40:24,9
59 147 Kądziołka Piotr M (58) JunMł-M (31) POL KW Kraków Kraków 1:44:20,3 40:32,9
60 115 Czeczott Małgorzata K (2) JunSt-K (1) POL UKA Warszawa 1:44:28,7 40:41,3
61 6 Boratyński Adam M (59) JunSt-M (21) POL Warszawa 1:44:58,3 41:10,9
62 79 Sczansny Robert M (60) JunMł-M (32) POL Rydułtowy 1:46:38,2 42:50,8
63 145 Kamiński Piotr M (61) JunMł-M (33) POL Kamienica 1:46:38,6 42:51,2
64 31 Jarosz Tomek M (62) JunSt-M (22) POL Oświęcim 1:47:11,0 43:23,6
65 181 Syty Jan M (63) JunSt-M (23) POL KW Jastrzębie-Zdrój, KAGB GOPR Jastrzębie-Zdrój 1:47:12,2 43:24,8
66 128 Górowski Mateusz M (64) JunMł-M (34) POL Beskidzka 160 Sanok 1:47:14,1 43:26,7
67 51 Lenczowski Jakub M (65) JunSt-M (24) POL Iron Dragon Triathlon/dobrenarty.pl Kraków 1:48:19,7 44:32,3
68 129 Górski Marcin M (66) JunSt-M (25) POL KW Warszawa Warszawa 1:48:35,0 44:47,6
69 36 Kasiński Tomasz M (67) JunSt-M (26) POL Limanowa 1:48:47,7 45:00,3
70 176 Stąpel Sławomir M (68) JunSt-M (27) POL Ks kandahar Imielin 1:49:15,4 45:28,0
71 164 Noga Adam M (69) JunSt-M (28) POL Jedlina 1:49:19,5 45:32,1
72 75 Rębkowski Piotr M (70) JunSt-M (29) POL Otwock 1:49:38,5 45:51,1
73 33 Jawień Jacek M (71) JunSt-M (30) POL Tychy 1:49:44,8 45:57,4
74 95 Trojnarski Maciej M (72) JunSt-M (31) POL Szczawnica 1:49:46,3 45:58,9
75 133 Gwiżdż Marcin M (73) JunSt-M (32) POL Jaworzno 1:49:59,1 46:11,7
76 45 krawczyk grzesiek M (74) JunSt-M (33) POL Wieliczka 1:50:04,4 46:17,0
77 171 Pyrek Przemysław M (75) JunMł-M (35) POL Training By PP Oświęcim 1:50:47,7 47:00,3
78 38 Kluz Jarek M (76) JunSt-M (34) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:52:25,4 48:38,0
79 27 Greń Dominik M (77) Młodz-M (8) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:52:25,7 48:38,3
80 112 Cebo Marcin M (78) JunMł-M (36) POL Strukturalni Bielsko-Biała 1:52:33,0 48:45,6
81 15 Czajkowski Wojciech M (79) JunSt-M (35) POL Zakos Zakopane Zakopane 1:52:40,1 48:52,7
82 19 Dziemba Piotr M (80) JunSt-M (36) POL Dynafit Bielsko-Biała 1:52:42,9 48:55,5
83 183 Szczecina Zbigniew M (81) JunSt-M (37) POL ZIM-BUD Kamionka Wielka 1:53:03,6 49:16,2
84 104 Bala Janusz M (82) JunSt-M (38) POL JMP Nowy Targ 1:53:16,9 49:29,5
85 137 Jarecki Paweł M (83) JunSt-M (39) POL Wierzchowisko 1:54:31,3 50:43,9
86 161 Marcinkowski Paweł M (84) JunMł-M (37) POL KW Kraków Oświęcim 1:54:40,1 50:52,7
87 122 Dymek Mateusz M (85) JunMł-M (38) POL Rzeszów 1:55:03,9 51:16,5
88 84 Spędzia Marcin M (86) JunMł-M (39) POL KW Kraków Szczyrzyc 1:55:21,0 51:33,6
89 105 Barut-Skupień Barbara K (3) JunSt-K (2) POL Speleo Klub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:55:54,7 52:07,3
90 107 Bochon Krzysztof M (87) JunMł-M (40) POL Ruda Śląska 1:56:28,0 52:40,6
91 87 Stawiarski Rafal M (88) JunMł-M (41) POL Katowice 1:57:13,8 53:26,4
92 158 Lenart Piotr M (89) JunMł-M (42) POL Spytkowice 1:57:38,7 53:51,3
93 169 Półtawska Weronika K (4) JunMŁ-K (2) POL KW Kraków Kraków 1:57:49,9 54:02,5
94 109 Bratek Olgierd M (90) JunSt-M (40) POL KS KANDAHAR Orzesze 1:58:08,6 54:21,2
95 4 Bilczewski Tomasz M (91) JunSt-M (41) POL Krakow 1:58:47,8 55:00,4
96 5 Bilczewski Michał M (92) JunMł-M (43) POL Kęty 1:58:48,9 55:01,5
97 56 Moskalik Marcin M (93) JunMł-M (44) POL Kraków 1:59:01,2 55:13,8
98 52 Malek Andrzej M (94) JunSt-M (42) POL BKN GRONIE PTTK Bielsko B Bielsko Biala 1:59:56,7 56:09,3
99 127 Gontar Julian M (95) Młodz-M (9) POL Warszawa 1:59:59,9 56:12,5
100 101 Żołnierczyk Stan M (96) JunMł-M (45) POL Kraków 2:00:26,0 56:38,6
101 144 Kamiński Tomasz M (97) JunMł-M (46) POL Kamienica 2:00:26,2 56:38,8
102 125 Gansel Patryk M (98) JunMł-M (47) POL Muflon team Czechowice- Dziedzice 2:01:07,6 57:20,2
103 91 Szlachtowski Andrzej M (99) JunSt-M (43) POL Nowy Targ 2:02:09,5 58:22,1
104 61 Nesterowicz Marek M (100) JunMł-M (48) POL Jm Sport Brzesko 2:02:15,1 58:27,7
105 156 Kulczycki Sebastian M (101) JunSt-M (44) POL Kw Kraków Chrzanów 2:02:55,7 59:08,3
106 67 Stefanik Marcin M (102) JunMł-M (49) POL Kraków 2:04:11,2 1:00:23,8
107 99 Zachwieja Przemysław M (103) JunSt-M (45) POL Kraków 2:04:16,4 1:00:29,0
108 173 Rzeźniczek Patrycja K (5) JunMŁ-K (3) POL KW chlanie Krakow 2:04:41,9 1:00:54,5
109 34 JELEŃ JANUSZ M (104) JunSt-M (46) POL amator Maków Podhalański 2:04:56,5 1:01:09,1
110 136 Pawlica Paweł M (105) JunMł-M (50) POL Tatra Camp Kraków 2:05:23,4 1:01:36,0
111 41 Kondracki Dariusz M (106) JunSt-M (47) POL KW KRAKÓW Kraków 2:05:32,1 1:01:44,7
112 89 Synowski Maciek M (107) Młodz-M (10) POL Kraków 2:05:42,3 1:01:54,9
113 131 Grycz Kamil M (108) JunMł-M (51) POL Trizarza Team Warszawa 2:06:15,3 1:02:27,9
114 35 Kacwin Adrian M (109) JunMł-M (52) POL KHZ Krościenko Nad Dunajcem 2:06:27,5 1:02:40,1
115 130 Grasela Marcin M (110) JunSt-M (48) POL Od Grzegorza Mysłowice 2:07:20,7 1:03:33,3
116 149 Kolarczyk Andrzej M (111) JunSt-M (49) POL Mikołów 2:07:23,6 1:03:36,2
117 132 Gutek Zosia K (6) JunSt-K (3) POL KAGB Cieszyn 2:08:40,0 1:04:52,6
118 23 GABRYŚ - CICHACZ KATARZYNA K (7) JunSt-K (4) POL OŚWIĘCIM 2:08:49,9 1:05:02,5
119 54 Michałkiewicz Marek M (112) JunSt-M (50) POL KW Kraków Kraków 2:09:13,6 1:05:26,2
120 153 Król-Jędraga Aneta K (8) JunMŁ-K (4) POL Zakopane 2:09:29,4 1:05:42,0
121 77 Romanowicz Paweł M (113) JunSt-M (51) POL Kraków 2:10:24,0 1:06:36,6
122 20 Dziubek Ireneusz M (114) JunSt-M (52) POL Kraków 2:11:16,6 1:07:29,2
123 57 Moszumańska Magdalena K (9) JunSt-K (5) POL Kraków 2:11:37,9 1:07:50,5
124 82 Soszka Gustaw M (115) Młodz-M (11) POL Brzegi 2:11:54,2 1:08:06,8
125 120 Duliński Mateusz M (116) JunMł-M (53) POL Kraków 2:12:52,8 1:09:05,4
126 8 Boryczka Przemek M (117) JunSt-M (53) POL FunTeam Kraków 2:13:11,5 1:09:24,1
127 3 Bąkowski Włodzimierz M (118) JunSt-M (54) POL Wiosna Warszawa 2:13:29,6 1:09:42,2
128 90 Szeremeta Sara K (10) JunMŁ-K (5) POL KW Krakow Krakow 2:13:43,0 1:09:55,6
129 70 Pyrć Barnaba M (119) Młodz-M (12) POL Kraków 2:14:17,1 1:10:29,7
130 71 Pyrć Szymon M (120) JunSt-M (55) POL Kraków 2:14:21,9 1:10:34,5
131 192 Wałaszek Monika K (11) JunSt-K (6) POL KW Kraków Kraków 2:14:44,0 1:10:56,6
132 102 Adamczyk Agnieszka K (12) JunMŁ-K (6) POL AKPT Zakopane 2:14:46,6 1:10:59,2
133 72 Sztefko Marek M (121) JunMł-M (54) POL Polar Sport Kraków 2:15:56,2 1:12:08,8
134 152 Krawczyk Marcin M (122) JunSt-M (56) POL Krawczyk s Team Kraków 2:17:37,5 1:13:50,1
135 117 Czyżewicz Grzegorz M (123) JunSt-M (57) POL Kraków 2:17:59,3 1:14:11,9
136 53 Maronka Przemysław M (124) JunMł-M (55) POL Kraków 2:19:44,8 1:15:57,4
137 58 Moszumańska-Kolegowicz Katarzyna K (13) JunSt-K (7) POL szumka team Kraków 2:19:47,6 1:16:00,2
138 178 Surma Anna K (14) JunSt-K (8) POL Kraków 2:20:18,2 1:16:30,8
139 100 Górczyński Grzegorz M (125) JunSt-M (58) POL 2:21:21,7 1:17:34,3
140 59 Muniak Kamil M (126) JunMł-M (56) POL KUKUCZSPORT.PL Kraków 2:23:54,3 1:20:06,9
141 49 Latocha Waldemar M (127) JunMł-M (57) POL Krakow 2:23:55,0 1:20:07,6
142 14 Czajkowska Agnieszka K (15) JunSt-K (9) POL Zakos Zakopane Zakopane 2:24:34,2 1:20:46,8
143 88 Strzała Magdalena K (16) JunSt-K (10) POL FunTeam Kraków 2:25:35,0 1:21:47,6
144 151 Kormaniak Renata K (17) JunSt-K (11) POL Krzyżowa 2:27:32,2 1:23:44,8
145 68 Polak Andrzej M (128) JunMł-M (58) POL KW Kraków Tylmanowa 2:27:48,4 1:24:01,0
146 30 Jagielak Janusz M (129) JunSt-M (59) POL Kraków 2:28:11,9 1:24:24,5
147 189 Tylec Małgorzata K (18) JunMŁ-K (7) POL KW Kraków Raciechowice 2:31:51,1 1:28:03,7
148 108 Bratek Ilona K (19) JunMŁ-K (8) POL KS KANDAHAR Orzesze 2:33:46,3 1:29:58,9
149 150 Kordecki Bartłomiej M (130) JunMł-M (59) POL WCHZT Brzesko 2:33:53,6 1:30:06,2
150 196 Winczura Dominik M (131) JunSt-M (60) POL RKW Rzeszów Rzeszów 2:33:56,1 1:30:08,7
151 37 Klęka Zuza K (20) JunMŁ-K (9) POL Przyłęków 2:34:18,7 1:30:31,3
152 165 Ogorzałek Mateusz M (132) JunMł-M (60) POL Bielsko-Biała 2:34:32,7 1:30:45,3
153 81 Skórzak Marta K (21) JunMŁ-K (10) POL łodygowice 2:35:37,6 1:31:50,2
154 184 Szyjka Radosław M (133) JunSt-M (61) POL Chełmek 2:35:54,2 1:32:06,8
155 119 Domagała Edyta K (22) JunMŁ-K (11) POL KW Kraków Warszawa 2:37:21,0 1:33:33,6
156 124 Filipek Justyna K (23) JunMŁ-K (12) POL Krzeszowice 2:37:47,6 1:34:00,2
157 17 Dubik Marcin M (134) JunMł-M (61) POL TKTJ Tarnowskie Góry 2:39:15,2 1:35:27,8
158 188 Twardowska Joanna K (24) JunMŁ-K (13) POL RKW Rzeszów 2:39:26,8 1:35:39,4
159 32 Jawień Magdalena K (25) JunSt-K (12) POL Tychy 2:39:44,2 1:35:56,8
160 180 Syrek Bartosz M (135) JunMł-M (62) POL Rzeszow 2:41:07,5 1:37:20,1
161 46 Kryjak Tomasz M (136) JunMł-M (63) POL Kraków 2:43:16,5 1:39:29,1
162 110 Budzyńska Małgorzata K (26) JunSt-K (13) POL Rzeszow 2:43:32,2 1:39:44,8
163 7 Bormann Margrit K (27) JunMŁ-K (14) POL Oświęcim 2:43:38,6 1:39:51,2
164 78 Ryłko Krzysztof M (137) JunSt-M (62) POL Oświęcim 2:43:40,3 1:39:52,9
165 18 Dudek Maria K (28) JunMŁ-K (15) POL Kraków 2:44:48,7 1:41:01,3
166 24 Gałka Marcin M (138) JunMł-M (64) POL Dziki Trzy Jasień 2:47:09,1 1:43:21,7
167 187 Trojanowska Dominika K (29) JunMŁ-K (16) POL SAKWA Kraków 2:48:56,5 1:45:09,1
168 140 Kafarowski Dariusz M (139) JunSt-M (63) POL Nivea Team Jaworzno 2:48:57,5 1:45:10,1
169 92 Szmigiel Stanisław M (140) JunMł-M (65) POL Kraków 2:52:37,8 1:48:50,4
170 50 Legoń Krzysztof M (141) JunSt-M (64) POL Zakopane 2:59:06,3 1:55:18,9
171 76 Ring Marcin M (142) JunSt-M (65) POL FunTeam Zielonki 3:03:48,4 2:00:01,0
172 182 Szczecina Katarzyna K (30) JunMŁ-K (17) POL ABlandia Nowy Sącz 3:04:46,6 2:00:59,2
173 113 Chlebińska Kamila K (31) JunMŁ-K (18) POL KW Kraków Warszawa 3:07:39,4 2:03:52,0
174 195 Winczura Michał M (143) JunMł-M (66) POL Wątorio TEAM Brzesko 3:14:13,4 2:10:26,0
175 10 Krupiński Mateusz M (144) JunMł-M (67) POL Wątorio Team Kraków 3:14:14,0 2:10:26,6
176 62 Nodzyński Jakub M (145) JunMł-M (68) POL kraków 3:14:30,0 2:10:42,6
177 69 Stochel Teresa M (146) JunSt-M (66) POL 3:34:10,8 2:30:23,4
178 73 Radwańska Aleksandra K (32) JunMŁ-K (19) POL Polar Sport Kraków 3:35:42,2 2:31:54,8
179 74 Radwańska Krystyna K (33) JunSt-K (14) POL Polar Sport Głogoczów 3:35:45,1 2:31:57,7
180 170 Przysucha Maciej M (147) JunMł-M (69) POL www.arteetlabore.pl Częstochowa 3:36:52,9 2:33:05,5
181 85 Stachowska Monika K (34) JunSt-K (15) POL Gdańsk 3:37:04,4 2:33:17,0
182 86 Stachowski Andrzej M (148) JunSt-M (67) POL Gdańsk 3:37:06,3 2:33:18,9
183 97 Wojciech Piotr M (149) JunSt-M (68) POL Świerklany 4:12:04,5 3:08:17,1
184 25 Grabski Maciej M (150) JunMł-M (70) POL www.kolcenaptaki.pl Kraków 4:29:13,1 3:25:25,7
185 126 Gaweł Damian M (151) JunMł-M (71) POL Babiogorcy Zawoja 4:38:47,7 3:35:00,3
186 47 Krzysztofik Ryszard M (152) JunSt-M (69) POL Kielce 4:39:43,9 3:35:56,5
187 12 CICHACZ Adam Cichacz M (153) JunSt-M (70) POL Oświęcim 5:10:41,8 4:06:54,4
DNS 2 Bałaś Rafał M JunMł-M POL Żywiec
DNF 16 Daniel Jarek M JunSt-M POL Dynafit Bielsko-Biała
DNS 39 Kłoda Kacper M Młodz-M POL SAKWA Ustroń
DNS 44 Kozielska Magdalena K JunMŁ-K POL Dynafit Banska Nizna
DNF 103 Andrzejewski Piotr M JunMł-M POL MXE Cieszyn Wisła
DNS 111 Byrtek Sylwester M JunMł-M POL Perszing Bskidy Pewel Mala
DNS 160 Majoch Piotr M JunSt-M POL Maja Nowy Sacz
DSQ 179 Suszczenia Dorota K JunMŁ-K POL Kościelisko 1:26:51,2 23:03,8