BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

6.Górska Pętla UBS 12:12
Data:
09-10.03.2019
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Organizator:
Ultra Beskid Sport
6.Górska Pętla UBS 12:12
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6pk7
1 15 Atanasow Ancew Dawid
Guroś Dawid Vegan
M (1)
M
1971
1982
Duet-M (1)POL
POL
D&D
D&D
Nowy Targ
Nowy Targ
1:31:20,1 (1)2:53:48,4 (1)4:22:41,5 (1)5:50:52,0 (1)7:25:40,1 (1)9:04:03,2 (1)10:48:47,4 (1)
2 7 Luźniak Damian
Oreł Tomasz
M (2)
M
1989
1978
Duet-M (2)POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Kaczyce
1:35:07,6 (5)3:07:59,0 (3)4:42:35,5 (2)6:29:55,5 (2)8:14:13,8 (2)10:05:56,2 (2)
3 17 Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
M (3)
M
1984
1985
Duet-M (3)POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Chybie
Chybie
1:43:33,4 (14)3:19:11,9 (6)5:06:36,0 (10)6:51:07,8 (6)8:50:01,4 (7)10:38:52,1 (3)
4 14 Tomczyk Tomasz
Laskowski Tomasz
M (4)
M
1983
1979
Duet-M (4)POL
POL
RMF4RT OCR
AKMB Pędziwiatr Gliwice
Zabrze
Gliwice
1:42:10,6 (10)3:18:12,1 (5)5:00:57,7 (5)6:49:41,9 (5)8:42:11,8 (3)10:39:05,0 (4)
5 33 Grudzień Krzysztof
Chowaniok Anna
M (5)
K
1976
1993
MIX (1)POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Bładnice Dolne
Ustroń
1:33:26,9 (3)3:21:49,7 (7)5:01:31,4 (6)7:00:22,2 (7)8:47:43,2 (5)10:55:57,2 (5)
6 6 Jachym-Drewniak Joanna
Grzegorz Góral
K (1)
M
1986
1984
MIX (2)POL
POL
JJFIT
Kraków
Kraków
1:38:55,0 (9)3:26:44,7 (10)5:04:38,8 (7)7:04:23,0 (8)8:48:55,7 (6)10:55:58,6 (6)
7 246 Miśkiewicz Mariusz
M (6)
1981
Mężczyźni (1)POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
1:33:02,8 (2)3:07:08,9 (2)4:54:54,1 (4)6:46:22,7 (4)8:44:34,2 (4)10:59:25,2 (7)
8 9 Daniel Jarosław
Dziemba Piotr
M (7)
M
1976
1977
Duet-M (5)POL
POL
Dynafit
Dynafit
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:42:34,1 (12)3:24:13,5 (8)5:06:09,9 (9)7:11:43,0 (11)9:04:11,4 (8)11:07:30,7 (8)
9 35 Soblik Łukasz
Nalepka Ewa
M (8)
K
1985
1981
MIX (3)POL
POL
Biegiem Przez Góry
Biegiem Przez Góry
Ruda Śląska
Sosnowiec
1:50:37,4 (35)3:28:15,8 (14)5:22:33,2 (14)7:09:24,1 (9)9:20:30,6 (13)11:12:10,2 (9)
10 39 Kołodziejczyk Kamil
Malinowska Anna
M (9)
K
1988
1986
MIX (4)POL
POL
PÓŁNOC - POŁUDNIE
PÓŁNOC - POŁUDNIE
Rybnik
Gdańsk
1:53:06,6 (43)3:28:56,5 (15)5:25:02,1 (15)7:11:33,7 (10)9:22:23,5 (14)11:15:32,7 (10)
11 45 Krupa Przemysław
Dawiec Gabriela
M (10)
K
1983
1976
MIX (5)POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
1:34:46,4 (4)3:30:41,2 (16)5:06:03,3 (8)7:16:04,6 (14)9:08:47,0 (9)11:21:43,3 (11)
12 18 Kwiczala Jonasz
Lapczyk Jacek
M (11)
M
1977
1987
Duet-M (6)POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
Marklowice Górne
1:42:59,3 (13)3:27:08,0 (12)5:22:10,0 (12)7:19:46,1 (15)9:17:57,5 (11)11:31:05,2 (12)
13 27 Jacko Marek
Kozik Damian
M (12)
M
1974
1986
Duet-M (7)POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
Żory
Żory
1:48:23,0 (27)3:27:05,6 (11)5:22:10,6 (13)7:15:37,1 (13)9:19:55,5 (12)11:37:06,2 (13)
14 1 Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
K (2)
K
1986
1984
Duet-K (1)POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Mazańcowice
Cieszyn
1:48:36,4 (28)3:35:53,3 (22)5:31:11,1 (18)7:27:18,7 (16)9:29:14,3 (15)11:39:00,2 (14)
15 47 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (3)
M
1978
1991
MIX (6)POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:46:29,0 (21)3:37:25,5 (23)5:26:47,4 (16)7:32:27,5 (17)9:41:04,5 (16)11:59:43,6 (15)
16 34 Milkowski Rafal
Milkowska Justyna
M (13)
K
1980
1984
MIX (7)POL
POL
OTK RZEŹNIK
Decathlon Rybnik & Przyjaciele
Rybnik
Rybnik
2:11:57,5 (137)3:46:01,0 (30)6:02:50,6 (36)7:47:09,1 (22)10:16:00,7 (23)11:59:49,1 (16)
17 25 Żyła Sebastian
Małysz Jarosław
M (14)
M
1993
1978
Duet-M (8)POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
Haźlach
1:38:48,5 (7)3:12:11,6 (4)4:50:47,1 (3)6:38:49,2 (3)9:16:52,9 (10)
18 8 Chruszcz Wojciech
Serafin Dariusz
M (15)
M
1981
1969
Duet-M (9)POL
POL
Klub Biegacza Fartlek
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie Zdrój
Wisła Mała
1:49:12,9 (31)3:32:33,8 (18)5:30:11,5 (17)7:34:12,5 (18)9:56:44,1 (17)
19 22 Szafranek Paweł
Liszka Maciej
M (16)
M
1991
1980
Duet-M (10)POL
POL
BURAK-TEAM
Li Sport
Ustroń
Cieszyn
1:38:50,2 (8)3:27:57,9 (13)5:58:33,8 (33)7:42:53,6 (20)10:00:58,7 (18)
20 31 Wojdyło Mateusz
Kozłowski Robert
M (17)
M
1991
1978
Duet-M (11)POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:42:23,5 (11)3:50:25,5 (37)5:34:44,2 (21)8:25:13,6 (37)10:10:24,3 (19)
21 12 Tkaczyk Rafał
Wojtyczka Wojtek
M (18)
M
1975
1985
Duet-M (12)GBR
POL
Vegan Runners Uk
Klodnitz Run
Northwood
Ruda Śląska
1:56:37,4 (53)3:48:49,4 (33)5:52:44,3 (28)8:01:27,2 (24)10:12:43,9 (20)
22 41 Galas Grzegorz
Zając Anna
M (19)
K
1978
1989
MIX (8)POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Chybie
Zebrzydowice
1:46:42,8 (23)3:59:04,5 (44)5:52:39,1 (27)8:09:07,9 (30)10:13:53,3 (21)
23 20 Skworc Grzegorz
Kęsicki Robert
M (20)
M
1987
1982
Duet-M (13)POL
POL
CoJaBiegne Team
CoJaBiegne Team
Siemianowice Śląskie
Katowice
1:44:47,6 (19)3:48:59,7 (34)5:41:10,1 (24)7:46:54,9 (21)10:15:33,1 (22)
24 155 Ablorh Titus
M (21)
1993
Mężczyźni (2)CZE
Vídeňská 14
Brno
1:48:37,6 (30)3:45:58,4 (28)5:56:23,1 (30)8:07:32,4 (27)10:24:59,9 (24)
25 13 Greń Wacław
Miech Szymon
M (22)
M
1990
1981
Duet-M (14)POL
POL
Husaria Race Team
Husaria Race Team
Tychy
Ustroń
1:47:41,5 (26)3:33:28,2 (20)5:34:12,9 (19)8:08:29,4 (29)10:25:16,5 (25)
26 24 Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
M (23)
M
1972
1976
Duet-M (15)POL
POL
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Żory
Katowice
1:52:35,1 (40)3:47:03,8 (31)5:52:00,0 (26)8:03:57,6 (25)10:27:20,0 (26)
27 300 Zieliński Andrzej
M (24)
1983
Mężczyźni (3)POL
hrmax
Żory
1:59:06,8 (71)4:02:10,5 (50)6:12:28,5 (41)8:27:37,7 (38)10:28:30,8 (27)
28 40 Trzeja Zdanowska Dorota
Zowal Ryszard
K (4)
M
1973
1976
MIX (9)POL
POL
W pogoni za duchem_Imperium Sportu
W pogoni za duchem_Imperium Sportu
Będzin
Dąbrowa Górnicza
1:57:39,4 (62)3:52:09,5 (39)5:59:29,5 (34)8:05:27,1 (26)10:28:57,5 (28)
29 4 Sikora Anna
Cieślar Urszula
K (5)
K
1976
1987
Duet-K (2)POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:56:26,1 (50)3:49:19,2 (35)6:03:57,2 (37)8:07:51,6 (28)10:35:02,6 (29)
30 238 Malinowski Mateusz
M (25)
1981
Mężczyźni (4)POL

Mysłowice
1:46:35,3 (22)3:43:26,2 (25)5:53:18,5 (29)8:17:24,3 (35)10:38:46,9 (30)
31 112 Dvořáková Martina
K (6)
1981
Kobiety (1)CZE

Brno
1:54:44,0 (46)3:55:26,2 (42)6:06:00,5 (39)8:23:32,9 (36)10:49:53,3 (31)
32 21 Waleczek Sławomir
Sydor Piotr
M (26)
M
1976
1981
Duet-M (16)POL
POL

Brzezinka Średzka
Wrocław
1:56:46,8 (54)3:52:51,3 (40)6:09:25,6 (40)8:15:55,6 (33)10:59:27,6 (32)
33 2 Kondzielnik Magdalena
Szczotka Katarzyna
K (7)
K
1978
1978
Duet-K (3)POL
POL

Pszczyna
Pszczyna
2:04:43,4 (101)4:10:53,1 (61)6:20:09,5 (46)8:42:52,0 (41)11:07:04,3 (33)
34 188 Fudali Jakub
M (27)
2000
Mężczyźni (5)POL
Krakowski Biegacz
Kraków
1:58:16,9 (66)4:01:24,2 (48)6:24:55,8 (48)8:59:31,4 (45)11:32:49,2 (34)
35 28 Waldon Krzysztof
Baranowski Arkadiusz
M (28)
M
1973
1979
Duet-M (17)POL
POL
HRmax Żory
Multima Bielsko-Biała
Żory
Bielsko-Biała
1:44:25,1 (18)3:24:29,6 (9)5:16:22,9 (11)7:12:54,8 (12)
36 23 KAJDANA MARIUSZ
WRÓBLEWSKI JAN MARIAN
M (29)
M
1973
1980
Duet-M (18)POL
POL
SOUNIQ
SOUNIQ
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:55:35,7 (47)3:31:06,5 (17)5:39:10,8 (23)7:36:38,1 (19)
37 19 Świder Zbigniew
Bojda Zdzisław
M (30)
M
1975
1976
Duet-M (19)POL
POL
Żółw & Zająć
Żółw & Zająć
Skoczów
Poersciec
2:04:01,4 (94)3:40:13,9 (24)6:05:48,6 (38)7:58:35,4 (23)
38 29 Kalka Jan
Kucharczyk Robert
M (31)
M
1982
1979
Duet-M (20)POL
POL
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Świętochłowice
Chorzów
1:43:54,5 (16)3:45:09,7 (26)5:34:18,1 (20)8:10:35,8 (31)
39 43 Swoboda Jarosław
Lange Beata
M (32)
K
1977
1977
MIX (10)POL
POL
Night Runners Gliwice
Biłgoraj Biega
Gliwice
Biłgoraj
1:50:22,7 (34)3:51:51,5 (38)5:50:06,1 (25)8:15:09,1 (32)
40 26 Mikołajczak Andrzej
Ciupka Patryk
M (33)
M
1976
1977
Duet-M (21)POL
POL
Pomarańczowe Lwy
Pomarańczowe Lwy
Mikołów
Żory
2:08:12,1 (115)3:53:52,3 (41)6:13:01,0 (42)8:17:14,9 (34)
41 48 Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
M (34)
K
1981
1990
MIX (11)POL
POL
#kopytkawbiegu
#kopytkawbiegu
Tychy
Tychy
1:51:54,4 (38)4:03:06,5 (52)5:56:40,6 (31)8:32:52,6 (39)
42 44 Ługowska Marzena
Ługowski Arkadiusz
K (8)
M
1980
1982
MIX (12)POL
POL
Kieta
Kieta
Tychy
Tychy
2:05:05,6 (105)3:58:50,8 (43)6:18:08,8 (44)8:32:58,8 (40)
43 11 Siedlok Damian
Strzałka Marek
M (35)
M
1981
1981
Duet-M (22)POL
POL
Monstery
Monstery
Żory
Żory
2:10:38,6 (129)4:07:28,1 (59)6:30:24,2 (54)8:44:52,8 (42)
44 16 Krysiak Robert
Muraszkiewicz Konrad
M (36)
M
1969
1982
Duet-M (23)POL
POL
Biegowarodzina
Biegowarodzina
Borzęcin Mały
Piaseczno
1:58:09,9 (65)4:03:26,0 (54)6:16:13,1 (43)8:49:06,9 (43)
45 49 Wysocka Agnieszka
Pawlik Andrzej
K (9)
M
1977
1982
MIX (13)POL
POL

Czechowice-Dziedzice
Szczyrk
1:58:01,3 (64)4:07:09,1 (58)6:26:18,3 (51)8:55:23,6 (44)
46 170 Czupkiewicz Michał
M (37)
1984
Mężczyźni (6)POL
Rajsport Active
Opole
1:45:25,6 (20)3:45:59,9 (29)6:18:33,2 (45)9:08:02,4 (46)
47 102 Bieniecka Anna
K (10)
1979
Kobiety (2)POL
OTK Rzeźnik.
Gliwice
1:54:37,1 (45)4:01:18,1 (47)6:28:52,1 (53)9:10:25,4 (47)
48 195 Gruca Kornel
M (38)
1991
Mężczyźni (7)POL
Biegiem Przez Chybie
Bielsko-Biała
2:05:45,4 (109)4:17:16,7 (71)6:48:26,7 (61)9:13:59,1 (48)
49 263 Pudło Mateusz
M (39)
1992
Mężczyźni (8)POL
Husaria Race Team
Warszawa
1:51:08,7 (37)4:00:35,1 (45)6:25:42,3 (50)9:17:14,4 (49)
50 286 Węglarz Czesław
M (40)
1964
Mężczyźni (9)POL
Multi Fit
Kędzierzyn-koźle
1:57:19,5 (61)4:05:31,3 (56)6:39:59,0 (56)9:20:18,8 (50)
51 271 Sikora Zbigniew
M (41)
1978
Mężczyźni (10)POL
Stowarzyszenie Pogoria Biega
Jaworzno
1:52:41,3 (42)4:02:33,2 (51)6:44:17,5 (59)9:28:17,2 (51)
52 284 Wąs Grzegorz
M (42)
1976
Mężczyźni (11)POL
Runners Club Warszawa
Warszawa
1:58:24,5 (68)4:12:18,9 (62)6:56:39,6 (66)9:38:43,8 (52)
53 5 Bondarczuk Sylwia
Herok Joanna
K (11)
K
1976
1975
Duet-K (4)POL
POL
Zakręcony Team
Zakręcony Team
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
2:20:49,0 (173)4:23:13,9 (83)7:23:59,8 (86)9:42:24,5 (53)
54 204 Jędzura Daniel
M (43)
1980
Mężczyźni (12)POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:00:24,1 (76)4:14:49,9 (69)6:54:03,7 (63)9:44:19,2 (54)
55 232 ŁĘCKI Piotr
M (44)
1981
Mężczyźni (13)POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:00:22,8 (75)4:14:47,6 (68)6:54:02,2 (62)9:44:19,7 (55)
56 400 Domaradzka Violetta
K (12)
1977
Kobiety (3)POL
Run Vegan Team
Warszawa
1:57:15,2 (59)4:17:23,1 (72)6:59:07,9 (67)9:45:48,2 (56)
57 279 Święczyk Krzysztof
M (45)
1985
Mężczyźni (14)POL
Biegiem Przez Chybie
Chybie
1:52:37,3 (41)4:05:52,2 (57)6:43:02,0 (57)9:47:29,0 (57)
58 114 Dziubała Karolina
K (13)
1992
Kobiety (4)POL
Ultra Para - biegamy w górach
Warszawa
2:03:41,1 (92)4:22:37,5 (80)7:02:57,8 (71)9:49:57,3 (58)
59 135 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA
K (14)
1973
Kobiety (5)POL
Kolorowa Drużyna Nessi
Katowice
2:09:07,0 (121)4:33:32,4 (105)7:02:00,3 (70)9:51:15,2 (59)
60 213 Kołodziej Zbigniew
M (46)
1980
Mężczyźni (15)POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:59:00,0 (70)4:13:25,8 (63)6:54:48,9 (65)9:52:22,6 (60)
61 171 Dadaś Janusz
M (47)
1973
Mężczyźni (16)POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:01:27,2 (81)4:23:04,3 (82)6:59:35,6 (68)9:53:34,4 (61)
62 258 Piętko Dariusz
M (48)
1970
Mężczyźni (17)POL
ORANGE POLSKA
Bielsko-Biała
2:05:10,3 (106)4:26:51,0 (89)7:21:22,1 (85)9:54:00,7 (62)
63 46 Fuglewicz Urszula
Sygiet Andrzej
K (15)
M
1995
1975
MIX (14)POL
POL

Bielany Wrocławskie
Gliwice
2:13:43,1 (147)4:25:19,3 (86)7:15:25,4 (78)9:54:16,2 (63)
64 299 Zawisz Mariusz
M (49)
1983
Mężczyźni (18)POL

Gaszowice
2:02:07,2 (89)4:25:30,6 (87)7:01:21,8 (69)9:56:39,0 (64)
65 243 Mazurek Piotr
M (50)
1986
Mężczyźni (19)POL
Wciagonosacze
Jaworzno
2:08:19,5 (116)4:33:16,7 (102)7:10:50,2 (74)10:00:14,4 (65)
66 122 Kondratiuk Ira
K (16)
1993
Kobiety (6)UKR

Oleshky
2:12:48,3 (144)4:58:25,2 (148)7:26:09,2 (90)10:02:34,0 (66)
67 254 Pander Marek
M (51)
1977
Mężczyźni (20)POL
Wataha
Orzesze
1:52:00,6 (39)4:15:20,2 (70)7:18:06,7 (83)10:02:38,9 (67)
68 249 Ochwat Adam
M (52)
1980
Mężczyźni (21)POL

Katowice
2:01:32,0 (83)4:22:25,8 (79)7:16:00,7 (80)10:06:50,1 (68)
69 242 Mazurek Roman
M (53)
1978
Mężczyźni (22)POL

Murów
1:59:15,8 (74)4:24:07,9 (84)7:06:48,1 (73)10:09:01,1 (69)
70 123 Kowalska Joanna
K (17)
1974
Kobiety (7)POL
12tri.pl
Warszawa
2:12:22,9 (142)4:28:48,1 (96)7:12:44,2 (75)10:09:12,8 (70)
71 255 Pawlak Jakub
M (54)
1983
Mężczyźni (23)POL
12tri.pl
Warszawa
2:12:18,5 (141)4:28:48,1 (97)7:12:45,9 (76)10:09:12,8 (71)
72 132 Mielczarek Aleksandra
K (18)
1972
Kobiety (8)POL
STS BIEGATON MIKOŁÓW
Mikołów
2:12:17,2 (140)4:40:32,6 (115)7:24:26,4 (87)10:26:51,2 (72)
73 185 Franczyk Robert
M (55)
1974
Mężczyźni (24)POL

Cieszyn
2:08:36,9 (117)4:33:30,8 (104)7:29:53,0 (94)10:30:33,5 (73)
74 159 Bernacki Eugeniusz
M (56)
1963
Mężczyźni (25)POL
GPRS Hydrokop
Gliwice
2:14:59,5 (155)4:53:25,3 (139)7:42:47,0 (107)10:38:19,0 (74)
75 225 Kuryło Zenon
M (57)
1966
Mężczyźni (26)POL
SBD Energetyk Rybnik
Rybnik
2:04:24,8 (99)4:32:56,1 (100)7:26:51,4 (91)10:41:03,6 (75)
76 197 Haupa Maciej
M (58)
1979
Mężczyźni (27)POL
KS Debiut Wieleń
Wieleń
2:04:56,6 (103)4:37:07,2 (111)7:34:32,2 (97)10:41:36,2 (76)
77 116 Ficner Iwona
K (19)
1975
Kobiety (9)POL
FSD RUN DREZDENKO
Stare Kurowo
2:07:08,7 (113)4:37:05,4 (110)7:34:33,3 (98)10:41:37,8 (77)
78 229 LORANC PAWEŁ
M (59)
1979
Mężczyźni (28)POL
WILD BUCHAYS
KOZY
2:22:10,4 (177)5:00:40,8 (151)7:50:58,1 (114)10:43:43,6 (78)
79 189 Gawel Krzysztof
M (60)
1974
Mężczyźni (29)POL
Forma Wodzisław Śl.
Pszow
2:15:39,9 (159)4:54:40,6 (142)7:55:41,8 (120)11:15:06,7 (79)
80 287 Widziak Piotr
M (61)
1974
Mężczyźni (30)POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
2:11:10,7 (136)4:52:23,9 (135)7:54:04,3 (118)11:17:02,4 (80)
81 113 Dyduła Renata
K (20)
1975
Kobiety (10)POL
Ital Car Team
Kraków
2:09:54,5 (127)4:42:48,9 (119)7:50:14,2 (112)11:20:56,2 (81)
82 179 Dyduła Łukasz
M (62)
1975
Mężczyźni (31)POL
Ital Car Team
Kraków
2:11:02,3 (133)4:44:04,4 (121)7:50:25,6 (113)11:22:51,6 (82)
83 217 Kowalczyk Paweł
M (63)
1974
Mężczyźni (32)POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
1:58:43,1 (69)4:41:26,7 (117)7:54:34,3 (119)11:25:46,4 (83)
84 172 Dejewski Jakub
M (64)
1984
Mężczyźni (33)POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:02:17,9 (90)4:27:41,4 (92)7:40:28,4 (105)11:49:15,1 (84)
85 110 Dejewska Arleta
K (21)
1983
Kobiety (11)POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:11:07,0 (134)4:51:39,6 (133)8:07:30,0 (125)11:49:15,8 (85)
86 239 Małkowski Bogdan
M (65)
1968
Mężczyźni (34)POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
2:15:50,7 (161)5:27:43,0 (167)8:44:44,0 (136)11:53:57,3 (86)
87 117 Gnot Katarzyna
K (22)
1974
Kobiety (12)POL

Opole
2:15:49,0 (160)5:17:45,6 (155)8:44:41,7 (135)11:53:57,3 (87)
88 260 Połeć Krzysztof
M (66)
1981
Mężczyźni (35)POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:33:15,6 (201)5:41:57,1 (181)8:47:12,5 (139)11:57:22,1 (88)
89 163 Brzóska Rafał
M (67)
1975
Mężczyźni (36)POL

CIESZYN
2:08:49,2 (119)4:33:30,5 (103)7:29:52,2 (93)11:59:44,8 (89)
90 223 KUCZOK MIROSŁAW
M (68)
1972
Mężczyźni (37)POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony P
Wodzisław Śląski
1:44:23,7 (17)3:34:54,0 (21)5:36:49,0 (22)
91 272 Sikora Mieczysław
M (69)
1982
Mężczyźni (38)POL

Ustroń
1:38:31,3 (6)3:32:51,2 (19)5:56:53,0 (32)
92 156 Badura Adam
M (70)
1978
Mężczyźni (39)POL
Forma Wodzisław Śląski
Rybnik
1:51:02,5 (36)3:48:24,4 (32)6:02:32,9 (35)
93 211 Kobierski Piotr
M (71)
1977
Mężczyźni (40)POL
UKA Ultras Runners
Warszawa
1:48:37,0 (29)3:45:22,7 (27)6:23:33,5 (47)
94 38 Ziemińska Patrycja
Ziemiński Tomasz
K (23)
M
1976
1977
MIX (15)POL
POL
Fantastic team
Fantastic team
Skoczów
Ustroń
2:01:14,3 (80)4:10:23,0 (60)6:25:04,0 (49)
95 290 Wilk Daniel
M (72)
1972
Mężczyźni (41)POL
Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
Żelichowo
1:56:56,5 (55)4:00:43,0 (46)6:28:51,2 (52)
96 36 Kropisz Łukasz
Biśta-Wałach Zuzanna
M (73)
K
1980
1987
MIX (16)POL
POL
HRmax Żory
Żory
Katowice
2:04:48,0 (102)4:21:59,0 (78)6:32:18,4 (55)
97 215 Kopiec Przemysław
M (74)
1990
Mężczyźni (42)POL

Tychy
1:46:54,3 (24)3:49:27,9 (36)6:43:45,5 (58)
98 227 Lewandowski Łukasz
M (75)
1982
Mężczyźni (43)POL
biegowarodzina
Mysiadło
1:57:16,4 (60)4:03:23,7 (53)6:47:23,2 (60)
99 50 SZYJA Marcin
Szyja Paulina
M (76)
K
1988
1991
MIX (17)POL
POL
Wybiegani
Wybiegani
Tychy
Tychy
2:02:20,1 (91)4:13:45,5 (65)6:54:05,1 (64)
100 169 Czerwiński Michał
M (77)
1986
Mężczyźni (44)POL

RYBNIK
1:53:58,4 (44)4:03:47,9 (55)7:05:00,5 (72)
101 10 Izdebski Mariusz
Mystek Bogdan
M (78)
M
1970
1962
Duet-M (24)POL
POL
OSV TEAM OLKUSZ
OSV TEAM OLKUSZ
Olkusz
OLKUSZ
2:16:58,8 (166)4:27:26,5 (91)7:13:01,2 (77)
102 259 Pluciński Grzegorz
M (79)
1973
Mężczyźni (45)POL
Inżynieria Biegania
Rydułtowy
2:13:23,6 (145)4:38:07,7 (113)7:15:26,1 (79)
103 198 Hejna Michał
M (80)
1986
Mężczyźni (46)POL
Ks M.E.T.A.
Skrzyszów
1:50:13,6 (33)4:14:33,4 (66)7:16:40,2 (81)
104 205 Juszko Krzysztof
M (81)
1973
Mężczyźni (47)POL

Warszawa
2:01:38,7 (84)4:18:16,0 (73)7:17:38,0 (82)
105 134 OGIERMAN-DYKAS MARZENA
K (24)
1983
Kobiety (13)POL

Orzesze
2:02:04,6 (87)4:27:47,1 (93)7:18:48,6 (84)
106 218 Koza Rafał
M (82)
1975
Mężczyźni (48)POL
6300
Świętochłowice
2:01:06,2 (78)4:24:54,2 (85)7:25:26,7 (88)
107 273 Solecki Tomasz
M (83)
1979
Mężczyźni (49)POL
Gomola Trans Airco
Bieruń
2:05:04,6 (104)4:18:23,6 (74)7:25:27,5 (89)
108 248 Nogaj Janusz
M (84)
1977
Mężczyźni (50)POL
OchajoRun & Friends
Gliwice
1:59:14,3 (73)4:13:28,6 (64)7:28:08,4 (92)
109 234 Maczuga Bartłomiej
M (85)
1987
Mężczyźni (51)POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:57:03,4 (57)4:38:18,8 (114)7:30:23,8 (95)
110 270 SCHWITALLA ADRIAN
M (86)
1978
Mężczyźni (52)POL
MKS Siechnice
Siechnice
2:09:09,7 (122)4:44:33,3 (124)7:31:55,5 (96)
111 202 Janiszewski Łukasz
M (87)
1983
Mężczyźni (53)POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
2:06:20,9 (111)4:33:15,6 (101)7:36:33,7 (99)
112 207 Kamiński Bartosz
M (88)
1979
Mężczyźni (54)POL

Zielona Góra
2:06:55,4 (112)4:37:21,6 (112)7:36:35,6 (100)
113 297 Zajaczkowski Sebastian
M (89)
1978
Mężczyźni (55)POL
Pampa Team
Bielsko-Biała
2:04:04,6 (95)4:30:55,6 (98)7:37:53,7 (101)
114 194 Górny Mirosław
M (90)
1965
Mężczyźni (56)POL
NUTREND TEAM
Bielsko-Biała
1:49:31,7 (32)4:14:38,6 (67)7:38:40,0 (102)
115 221 Kubicki Mariusz
M (91)
1976
Mężczyźni (57)POL
Kluczborska Grupa Biegowa
Kluczbork
1:55:41,7 (48)4:35:58,5 (109)7:38:56,2 (103)
116 42 KLIMOWSKI DANIEL
Bojda Brygida
M (92)
K
1976
1976
MIX (18)POL
POL
Fantastic Team
FANTASTIC TEAM
PIERŚCIEC
Pierściec
2:09:02,4 (120)4:22:45,8 (81)7:39:00,3 (104)
117 230 Lorenz Marcin
M (93)
1971
Mężczyźni (58)POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
1:57:05,4 (58)4:34:12,3 (107)7:41:40,0 (106)
118 228 Liszka Piotr
M (94)
1953
Mężczyźni (59)POL

Bytom
2:23:55,6 (180)4:52:55,4 (136)7:42:51,5 (108)
119 261 Pronobis Marek
M (95)
1979
Mężczyźni (60)POL
BWM Team
Bystra
1:59:10,4 (72)4:31:21,5 (99)7:43:15,6 (109)
120 267 Ruban Rafał
M (96)
1975
Mężczyźni (61)POL

Tarnowskie Góry
2:04:17,4 (98)4:25:42,1 (88)7:44:09,8 (110)
121 173 Doczekalski Jarosław
M (97)
1971
Mężczyźni (62)POL
GB.Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
2:03:48,0 (93)4:34:11,7 (106)7:46:36,0 (111)
122 138 Pasecka Sylwia
K (25)
1975
Kobiety (14)POL
Inżynieria biegania
Gliwice
2:01:00,9 (77)4:28:08,1 (95)7:51:08,2 (115)
123 291 Wiśniewski Tomasz
M (98)
1980
Mężczyźni (63)POL
SBD Energetyk Rybnik
Jastrzębie Zdrój
2:07:49,3 (114)4:52:17,5 (134)7:51:59,1 (116)
124 251 Oszczęda Krzysztof
M (99)
1972
Mężczyźni (64)POL
Zarazić Pasją
Żory
2:16:19,7 (164)4:51:08,9 (131)7:52:45,4 (117)
125 104 Bruzda Joanna
K (26)
1977
Kobiety (15)POL

Będzin
2:09:10,7 (123)4:47:18,5 (125)7:55:44,2 (121)
126 292 Wojtkiewicz Jarosław
M (100)
1968
Mężczyźni (65)POL

Podkowa Leśna
2:16:10,0 (163)4:53:24,2 (138)7:59:01,5 (122)
127 144 Rumińska-Pietrzyk Joanna
K (27)
1974
Kobiety (16)POL
WM Triself
Kraków
2:20:29,6 (172)5:04:28,0 (152)7:59:32,6 (123)
128 233 Łyscarz Józef
M (101)
1980
Mężczyźni (66)POL
wskrzeszenie klub 100 ultramaratono
Katowice
2:12:42,0 (143)4:51:30,5 (132)8:00:21,3 (124)
129 192 Gniza Marcin
M (102)
1984
Mężczyźni (67)POL
Do Porzygu OCR Team
Czechowice-Dziedzice
2:13:36,8 (146)4:59:03,0 (150)8:11:24,2 (126)
130 295 Wyrembelski Adam
M (103)
1990
Mężczyźni (68)POL

Jastrzębie-Zdrój
2:12:10,0 (139)4:57:37,8 (146)8:15:23,7 (127)
131 278 Szolc Sebastian
M (104)
1976
Mężczyźni (69)POL

Gliwice
3:28:59,0 (228)5:35:33,1 (176)8:22:57,8 (128)
132 301 ŻMUDKA Bartek
M (105)
1978
Mężczyźni (70)POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
2:11:10,4 (135)4:54:20,4 (140)8:31:37,1 (129)
133 296 Wysocki Tomasz
M (106)
1972
Mężczyźni (71)POL
OchajoRun & Friends
Rybnik
2:12:03,0 (138)4:54:23,4 (141)8:31:38,4 (130)
134 125 Kułakowska Monika
K (28)
1983
Kobiety (17)POL
W Pogoni za Duchem
Dąbrowa Górnicza
2:14:25,2 (151)4:55:28,2 (144)8:35:02,8 (131)
135 231 Lorenz Dariusz
M (107)
1975
Mężczyźni (72)POL

Bielsko-Biała
1:55:43,5 (49)4:42:31,0 (118)8:39:41,0 (132)
136 30 Maga Przemysław
M (108)
1977
Mężczyźni (73)POL
Sąsiedzi
Jasienica
2:09:18,4 (125)4:58:02,4 (147)8:40:14,9 (133)
137 150 Szuta Sylwia
K (29)
1988
Kobiety (18)POL

Bielsko-Biała
2:16:29,2 (165)4:58:28,4 (149)8:43:24,4 (134)
138 235 Madejczyk Sebastian
M (109)
1974
Mężczyźni (74)POL
Poganiacz Dzika z Biadolin
TUCHÓW
2:59:35,7 (224)5:33:44,3 (173)8:45:50,3 (137)
139 160 Będźkowski Marek
M (110)
1968
Mężczyźni (75)POL
Morsy Ostrołęka
Ostrołęka
2:16:08,9 (162)5:09:14,9 (153)8:46:09,2 (138)
140 126 Łatak - Skrabut Barbara
K (30)
1980
Kobiety (19)POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:28:58,2 (189)5:28:18,0 (171)8:54:17,4 (140)
141 128 Maczuga Monika
K (31)
1988
Kobiety (20)POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:28:59,7 (191)5:28:18,0 (170)8:54:18,4 (141)
142 101 Bartosińska Katarzyna
K (32)
1991
Kobiety (21)POL
Dzik z duszą sarenki
Sosnowiec
2:29:12,6 (192)5:40:01,7 (180)8:54:20,8 (142)
143 206 Kaczkiewicz Damian
M (111)
1974
Mężczyźni (76)POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:28:59,0 (190)5:28:04,7 (168)8:54:22,3 (143)
144 208 Karawacki Grzegorz
M (112)
1989
Mężczyźni (77)POL

Kęty
2:28:52,4 (187)5:25:28,7 (163)9:01:19,9 (144)
145 269 Samborski Adrian
M (113)
1992
Mężczyźni (78)POL

Lublin
2:21:36,3 (175)5:20:21,2 (159)9:12:03,8 (145)
146 174 Dostoł Dominik
M (114)
1981
Mężczyźni (79)POL
KS M.E.T.A.
Łaziska
1:56:34,4 (52)4:18:54,5 (77)9:17:41,5 (146)
147 216 Kostera Tomasz
M (115)
1977
Mężczyźni (80)POL
Vege Runners
Warszawa
2:15:37,8 (158)5:21:30,0 (160)9:25:01,6 (147)
148 148 Stawowczyk- Gniza Agnieszka
K (33)
1991
Kobiety (22)POL
DO PORZYGU OCR TEAM
Czechowice-Dziedzice
2:36:21,3 (205)5:37:44,0 (178)9:30:25,8 (148)
149 214 Konior Marek
M (116)
1991
Mężczyźni (81)POL
Husaria Race Team
Brenna
2:17:15,3 (167)5:17:46,4 (156)9:35:51,1 (149)
150 196 Gurgul Arkadiusz
M (117)
1987
Mężczyźni (82)POL
Wielkie Byki od Seby.
Burzyn
2:29:22,1 (194)5:48:26,6 (185)9:36:16,8 (150)
151 142 Pszczółka Aneta
K (34)
1973
Kobiety (23)POL

Tarnawa Górna
2:48:10,1 (215)5:58:51,6 (188)9:40:49,4 (151)
152 237 Malec Arkadiusz
M (118)
1990
Mężczyźni (83)POL

Bielsko-Biała
1:57:02,7 (56)4:42:58,0 (120)9:42:31,4 (152)
153 224 Kurasiński Konrad
M (119)
1989
Mężczyźni (84)POL
Świry Stela
Brenna
2:01:09,2 (79)5:46:51,7 (184)10:12:59,5 (153)
154 167 Czarnota Leszek
M (120)
1970
Mężczyźni (85)POL

Marklowice
2:35:34,3 (204)5:46:05,7 (183)10:17:17,5 (154)
155 141 Piwko Anna
K (35)
1982
Kobiety (24)POL
Husaria Race Team
Czechowice-Dziedzice
2:33:17,0 (202)6:15:48,6 (196)10:29:29,0 (155)
156 140 Piwiszkis Barbara
K (36)
1980
Kobiety (25)POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:25:02,3 (182)6:02:35,6 (192)10:41:05,2 (156)
157 131 Menżyk Joanna
K (37)
1974
Kobiety (26)POL
Mors Hubertus Mysłowice
Mysłowice
2:25:03,1 (183)6:02:36,3 (193)10:41:06,1 (157)
158 129 Magnuszewska Izabela
K (38)
1977
Kobiety (27)POL

Knurów
2:52:48,3 (220)6:32:39,2 (200)10:57:19,6 (158)
159 226 Lesik Krzysztof
M (121)
1974
Mężczyźni (86)POL
FORMA Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:56:32,9 (51)4:01:45,5 (49)
160 161 Bok Rafał
M (122)
1980
Mężczyźni (87)POL
Night Runners Zabrze
Zabrze
1:57:40,5 (63)4:18:29,3 (75)
161 275 Sudnik Krzysztof
M (123)
1983
Mężczyźni (88)POL

Knurów
2:04:15,9 (97)4:18:30,6 (76)
162 283 WALDON MARCIN
M (124)
1980
Mężczyźni (89)POL
HRmax Żory
Żory
2:01:28,2 (82)4:26:51,4 (90)
163 107 Butanowicz Marzena
K (39)
1986
Kobiety (28)POL
Ślęzak team
Suszec
2:02:05,9 (88)4:27:47,8 (94)
164 302 Lauzer Zbigniew
M (125)
1965
Mężczyźni (90)POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:43:54,2 (15)4:34:51,8 (108)
165 294 Wuwer Mariusz
M (126)
1976
Mężczyźni (91)POL
HRmax Żory
Żory
2:05:46,8 (110)4:40:35,8 (116)
166 151 TITZ KOZA JULITA
K (40)
1981
Kobiety (29)POL
Szakale Bałut Łódź
ŁÓDŹ
2:10:46,9 (132)4:44:16,3 (122)
167 190 Gawlik Marcin
M (127)
1978
Mężczyźni (92)POL
MKS Siechnice
Siechnice
2:09:12,9 (124)4:44:32,9 (123)
168 203 Janus Jacek
M (128)
1979
Mężczyźni (93)POL
HRmax Żory
Żory
2:10:33,0 (128)4:47:34,8 (126)
169 252 Pałka Krzysztof
M (129)
1973
Mężczyźni (94)POL
HRmax Żory
Żory
2:10:44,9 (131)4:47:35,4 (127)
170 289 WILK Dawid
M (130)
1989
Mężczyźni (95)POL
Socios Silesia Race
Zabrze
2:04:14,5 (96)4:48:06,9 (128)
171 180 Dziamski Ryszard
M (131)
1976
Mężczyźni (96)POL

Chorzów
2:14:16,3 (150)4:49:47,3 (129)
172 181 Dziano Łukasz
M (132)
1983
Mężczyźni (97)POL

Siemianowice Śl.
2:10:39,2 (130)4:50:01,7 (130)
173 120 Kicińska Zuzanna
K (41)
1986
Kobiety (30)POL
biegowarodzina
Warszawa
2:09:27,3 (126)4:53:01,1 (137)
174 164 Buczyński Radosław
M (133)
1986
Mężczyźni (98)POL
Companeros Asfalt Team
Gliwice
2:08:42,7 (118)4:55:00,2 (143)
175 268 Rumpel Krzysztof
M (134)
1986
Mężczyźni (99)POL
KS M.E.T.A.
Czyżowice
2:01:51,7 (86)4:57:00,1 (145)
176 245 Mertas Dominik
M (135)
1977
Mężczyźni (100)POL

Babice
2:14:31,6 (152)5:09:16,0 (154)
177 32 Janik Janusz
Postół Karolina
M (136)
K
1977
1981
MIX (19)POL
POL
Companeros
Companeros
Gliwice
Gliwice
2:48:10,1 (216)5:18:28,7 (157)
178 37 Stępień Wojciech
Garbowska Monika
M (137)
K
1975
1979
MIX (20)POL
POL
Biegusiem przez życie
Biegusiem przez życie
Gliwice
Gliwice
2:15:14,5 (156)5:18:29,4 (158)
179 182 Dziki Maciej
M (138)
1979
Mężczyźni (101)POL
FARMABRAIN RUN
Rogoźnik
2:26:47,7 (184)5:23:09,2 (161)
180 162 Bruzda Piotr
M (139)
1972
Mężczyźni (102)POL

Będzin
2:04:36,2 (100)5:24:41,8 (162)
181 265 Renkiel Tomasz
M (140)
1975
Mężczyźni (103)POL
Companeros Asfalt Team
Gliwice
2:18:29,1 (168)5:26:39,1 (164)
182 212 Kołodziej Jacek
M (141)
1973
Mężczyźni (104)POL
Companeros Asfalt Team
Gliwice
2:18:29,8 (169)5:26:39,7 (165)
183 257 PIĄTEK TOMASZ
M (142)
1978
Mężczyźni (105)POL
WILD BUCHAYS
PISARZOWICE
2:22:06,0 (176)5:27:05,3 (166)
184 118 GRABOWSKA EDYTA
K (42)
1980
Kobiety (31)POL
Boot Camp Jaworzno
Jaworzno
2:28:58,2 (188)5:28:06,0 (169)
185 158 Bąk Piotr
M (143)
1982
Mężczyźni (106)POL
WILD BUCHAYS
Łodygowice
2:22:11,1 (178)5:33:36,5 (172)
186 121 Kocot Patrycja
K (43)
1985
Kobiety (32)POL
Ostra Góra 351
Mierzęcice
2:19:19,5 (171)5:34:10,2 (174)
187 183 Dziki Marek
M (144)
1980
Mężczyźni (107)POL
FarmaBRAIN run
Rogoźnik
2:24:00,8 (181)5:34:12,9 (175)
188 293 Woźniak Marek
M (145)
1964
Mężczyźni (108)POL
Pogoria Biega
Wojkowice
2:14:53,8 (154)5:36:47,1 (177)
189 298 Zanto Grzegorz
M (146)
1983
Mężczyźni (109)POL

Legnica
2:21:24,0 (174)5:39:34,5 (179)
190 199 Holewa Rafał
M (147)
1972
Mężczyźni (110)POL
Caballo Blanco Team
Katowice
2:26:55,7 (185)5:44:32,3 (182)
191 178 Dybczak Tomasz
M (148)
1974
Mężczyźni (111)POL

Bestwina
2:31:30,6 (197)5:50:00,9 (186)
192 176 Duda Michał
M (149)
1981
Mężczyźni (112)POL
Forma Wodzisław Śląski
Czyżowice
2:23:45,4 (179)5:58:27,7 (187)
193 139 Piątek Ewa
K (44)
1988
Kobiety (33)POL
Dzik z duszą sarenki
Sosnowiec
2:29:15,6 (193)6:00:09,2 (189)
194 200 Imiołek Arkadiusz
M (150)
1971
Mężczyźni (113)POL
ED-CERT RUN
Pilchowice
2:27:57,9 (186)6:01:06,4 (190)
195 127 Macura EWA
K (45)
1965
Kobiety (34)POL
HRmax Żory
Żory
2:46:45,5 (211)6:01:41,3 (191)
196 165 Burliga Mariusz
M (151)
1973
Mężczyźni (114)POL
Opel Active Team
Knurów
2:51:25,1 (219)6:10:55,0 (194)
197 236 Borsuk Mirosław
M (152)
1972
Mężczyźni (115)POL

Knurów
2:32:48,4 (199)6:11:41,4 (195)
198 100 Banaszkiewicz Katarzyna
K (46)
1968
Kobiety (35)POL
Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp.
KACZORY
2:36:44,9 (207)6:23:47,5 (197)
199 157 Banach Mieczysław
M (153)
1977
Mężczyźni (116)POL
Tuchów
Tuchów
2:32:51,1 (200)6:24:52,5 (198)
200 253 Pancerz Mariusz
M (154)
1979
Mężczyźni (117)POL

Bielsko-Biała
2:40:58,6 (210)6:27:05,1 (199)
201 143 Pustelnik Ewa
K (47)
1977
Kobiety (36)POL
HRmax Żory
Żory
2:46:56,4 (214)6:36:52,9 (201)
202 146 Sradomska Barbara
K (48)
1972
Kobiety (37)POL
HRmax Żory
Żory
2:46:46,2 (212)6:36:54,6 (202)
203 106 Burnagiel Agata
K (49)
1968
Kobiety (38)POL
HRmax Żory
Czerwionka-Leszczyny
2:46:55,5 (213)6:36:54,6 (203)
204 152 Woźniak Gabriela
K (50)
1976
Kobiety (39)POL

Kraków
2:36:39,7 (206)6:49:10,4 (204)
205 136 Pabich HONORATA
K (51)
1977
Kobiety (40)POL
Mam na wszystko wybiegane
Wrocław
2:38:05,3 (208)6:56:33,0 (205)
206 168 Czepiel Daniel
M (155)
1983
Mężczyźni (118)POL

Wrocław
2:38:06,0 (209)6:56:34,3 (206)
207 244 Mazurkiewicz Radosław
M (156)
1997
Mężczyźni (119)POL
Dziku z Biadolin strzeż się!
Tarnów
2:59:34,4 (223)7:40:46,1 (207)
208 277 Szędzielorz Krystian
M (157)
1982
Mężczyźni (120)POL
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
2:53:39,9 (221)8:09:50,9 (208)
209 145 Słaboń-Sikora Aneta
K (52)
1978
Kobiety (41)POL
Stowarzyszenie Pogoria Biega
Sosnowiec
3:34:40,6 (230)8:53:15,7 (209)
210 191 Gliszczyński Mirosław
M (158)
1956
Mężczyźni (121)POL
Tarnogórske Łazęgi
Tarnowskie Góry
3:58:24,4 (232)9:14:04,5 (210)
211 201 Jachimski Piotr
M (159)
1983
Mężczyźni (122)POL

Orzesze
1:46:57,3 (25)
212 210 Kędzior Jarek
M (160)
1977
Mężczyźni (123)POL

Rudnik
1:58:18,2 (67)
213 247 Mizera Krzysztof
M (161)
1982
Mężczyźni (124)POL

Kraków
2:01:41,5 (85)
214 250 Osiński Robert
M (162)
1980
Mężczyźni (125)POL

Zabrze
2:05:15,4 (107)
215 124 Krupa Anna
K (53)
1987
Kobiety (42)POL

Wierzchowie
2:05:26,6 (108)
216 177 Dudek Grzegorz
M (163)
1979
Mężczyźni (126)POL

Gliwice
2:13:52,2 (148)
217 402 Wester Mieczysław
M (164)
1976
Mężczyźni (127)POL

Gliwice
2:14:01,6 (149)
218 166 Chwaliszewski Jaroslaw
M (165)
1975
Mężczyźni (128)POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
2:14:49,8 (153)
219 219 Kruczek Artur
M (166)
1966
Mężczyźni (129)POL

Kraków
2:15:25,8 (157)
220 175 Duda Leszek
M (167)
1980
Mężczyźni (130)POL
SBD Energetyk Rybnik
Rybnik
2:19:15,9 (170)
221 115 Faron Agnieszka
K (54)
1982
Kobiety (43)POL
Norafsport.
Kraków
2:29:37,2 (195)
222 264 PYRSCH ZBIGNIEW
M (168)
1965
Mężczyźni (131)POL

Tychy
2:30:38,2 (196)
223 149 Szczurek Lena
K (55)
1984
Kobiety (44)POL

Knurów
2:31:31,2 (198)
224 130 Majer Marzena
K (56)
1969
Kobiety (45)POL

Knurów
2:33:57,0 (203)
225 274 Stypa Jerzy
M (169)
1963
Mężczyźni (132)POL
STO-nogi Milanòwek
Grodzisk Mazowiecki
2:50:31,5 (217)
226 105 Burliga Marzena
K (57)
1974
Kobiety (46)POL

Knurów
2:51:24,8 (218)
227 193 Góra Mateusz
M (170)
1983
Mężczyźni (133)POL

Będzin
2:54:24,6 (222)
228 147 Stanula Dominika
K (58)
1991
Kobiety (47)POL
Mustangi Gliwice
Pawłowice
3:27:46,0 (225)
229 108 Cieślak Sylwia
K (59)
1981
Kobiety (48)POL
Mustangi Gliwice/IBteam
Gliwice
3:27:46,7 (226)
230 133 Nowak Ewa
K (60)
1975
Kobiety (49)POL

Gliwice
3:28:59,0 (227)
231 109 Dadaś Elżbieta
K (61)
1975
Kobiety (50)POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
3:29:24,2 (229)
232 240 Marek Robert
M (171)
1973
Mężczyźni (134)POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
3:39:10,1 (231)
DNS 3 Łukasik Anna
Kopciowska-Wątroba Joanna
K
K
1979
1977
Duet-KPOL
POL
Tomazi BIke
Tomazi Bike
Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój
DNS 262 PRYSZCZ MIROSŁAW
M
1977
MężczyźniPOL

Ruda Śląska
DNS 280 Tiahnybok Paweł
M
1972
MężczyźniPOL

Kalety
DNS 285 Węglarczyk Krzysztof
M
1977
MężczyźniPOL
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisławi Śląski
DNS 288 Wiernek Tomasz
M
1976
MężczyźniPOL
LC s
Katowice