BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Data:
02.12.2018
Miejsce:
Bielsko-Biała
Organizator:
Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
BIEG GŁÓWNY
Dystans: 6.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 25 KRYWULT SZYMON M (1)1998M-OPEN (1)POLBIELSKO-BIAŁA20:28,803:24
2 150 Gawlas Dominik M (2)1982M-OPEN (2)POLBushCraft/KW.B-BCieszyn21:29,001:00,203:34
3 56 Lichota Wojciech M (3)1984M-OPEN (3)POLLichota TeamSkoczów21:34,001:05,203:35
4 33 Piela Stanisław M (4)1988M-OPEN (4)POLCięcina21:42,501:13,703:37
5 103 Franek Marcin M (5)1977M-OPEN (5)POLAMDG CieszynCieszyn21:45,901:17,103:37
6 40 Urbaniak Witek M (6)1980M-OPEN (6)POLRozbiegamy to miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice21:58,601:29,803:39
7 89 Święczyk Krzysztof M (7)1985M-OPEN (7)POLBiegiem Przez ChybieChybie22:34,202:05,403:45
8 84 GRUDZIEŃ KRZYSZTOF M (8)1976M-OPEN (8)POLBIELSKO-BIAŁA22:42,602:13,803:47
9 61 Szpyrka Sebastian M (9)1990M-OPEN (9)POLBielsko Biała23:43,003:14,203:57
10 200 PILCH JÓZEF M (10)1979M-OPEN (10)POLUstroń23:50,603:21,803:58
11 154 Stepniewski Artur M (11)1989M-OPEN (11)POLMagna Formpol Running TeamTychy23:58,803:30,003:59
12 120 Górny Mirosław M (12)1965M-OPEN (12)POLNutrend teamBielsko biała24:06,003:37,204:01
13 124 Gabryś Łukasz M (13)1979M-OPEN (13)POLBielsko-Biała24:09,003:40,204:01
14 137 Żółkiewicz Michał M (14)1981M-OPEN (14)POLBujaków24:21,203:52,404:03
15 44 FILIPEK MICHAŁ M (15)1999M-OPEN (15)POLBIELSKO-BIAŁA24:31,804:03,004:05
16 135 Kopycki Łukasz M (16)1982M-OPEN (16)POLbielsko24:43,904:15,104:07
17 180 Stokłosa Artur M (17)2000M14 (1)POLbielsko-biała25:17,204:48,404:12
18 23 Ciepiela Michał M (18)2001M14 (2)POLbielsko-biała25:20,804:52,004:13
19 174 Kruczek Tomasz M (19)1997M-OPEN (17)POLŁazy25:42,805:14,004:17
20 12 Michalski Brajan M (20)2005M11 (1)POLJaworze25:44,505:15,704:17
21 175 Wawrzeczko Adam M (21)1994M-OPEN (18)POLŁazy26:03,205:34,404:20
22 27 Lewald Marcin M (22)1978M-OPEN (19)POLSzybkonogiMikołów26:13,105:44,304:22
23 21 Kózka Mariusz M (23)1990M-OPEN (20)POLRozBBiegane KomorowiceBielsko-Biała26:23,305:54,504:23
24 3 Pronobis Marek M (24)1979M-OPEN (21)POLBWM TeamBystra26:28,605:59,804:24
25 178 Kuczek Krystian M (25)2000M14 (3)POLbielsko-biała26:29,706:00,904:24
26 164 Pastwa Grzegorz M (26)1971M-OPEN (22)POLUltra Beskid SportJasienica26:37,206:08,404:26
27 98 Brańczyk Łukasz M (27)1980M-OPEN (23)POLOlza CieszynCieszyn26:46,706:17,904:27
28 73 Piętko Dariusz M (28)1970M-OPEN (24)POLcoek.plBielsko-biała26:54,606:25,804:29
29 74 Piętko Daniel M (29)2004M14 (4)POLcoek.plBielsko-biała26:54,806:26,004:29
30 202 Paluch Marek M (30)1986M-OPEN (25)POLbielsko-biała27:00,006:31,204:30
31 30 DYDUCH TYMOTEUSZ M (31)2008M8 (1)POLBIELSKO-BIAŁA27:12,106:43,304:32
32 29 Duduch Piotr M (32)1976M-OPEN (26)POL27:12,406:43,604:32
33 45 Gruszczyk Paweł M (33)1982M-OPEN (27)POLMow JaworzeMazańcowice27:17,906:49,104:32
34 143 Kajzer Robert M (34)1986M-OPEN (28)POLPawłowice27:30,507:01,704:35
35 148 Duda Joanna K (1)1971K-OPEN (1)POLWoźniak Running TeamŁodygowice27:34,607:05,804:35
36 127 Kusy Rafał M (35)1975M-OPEN (29)POLOlza CieszynMiędzyświeć27:38,507:09,704:36
37 104 Palac Jakub M (36)2004M14 (5)POLMow JaworzeJaworze27:43,107:14,304:37
38 38 Jasek Piotr M (37)1981M-OPEN (30)POL27:50,607:21,804:38
39 14 Pytlarz Lukasz M (38)1985M-OPEN (31)POLCieszyn27:51,907:23,104:38
40 22 Wala Andrzej M (39)1977M-OPEN (32)POLBWM TeamBielsko-Biała28:05,307:36,504:40
41 194 Janda Sebastian M (40)1978M-OPEN (33)POLBielsko-Biała28:06,407:37,604:41
42 35 Prucner Dawid M (41)1993M-OPEN (34)POLbielsko-biała28:13,307:44,504:42
43 78 Orłowski Grzegorz M (42)1979M-OPEN (35)POLUltra Beskid SportMazańcowice28:15,507:46,704:42
44 75 Orlowski Ignacy M (43)2008M8 (2)POLUltra beskid sportMazańcowice28:16,307:47,504:42
45 88 Głuch Grzegorz M (44)1974M-OPEN (36)POLBielsko-Biała28:27,807:59,004:44
46 184 Kupniakj Maciej M (45)2003M14 (6)POLbielsko-biała28:28,207:59,404:44
47 6 DYCZKA JAKUB M (46)2007M11 (2)POLZAPORA WAPIENICABIELSKO - BIAŁA28:37,908:09,104:46
48 15 URBANEK MAŁGORZATA K (2)1977K-OPEN (2)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA28:39,908:11,104:46
49 121 Janusz Jarosław M (47)1972M-OPEN (37)POLbielsko-biała28:43,608:14,804:47
50 115 Sułek Jakub M (48)2002M14 (7)POLMow JaworzeJaworze28:48,608:19,804:48
51 182 Tomala Damian M (49)1986M-OPEN (38)POLbielsko-biała28:52,508:23,704:48
52 149 Kieczka Szymon M (50)1987M-OPEN (39)POLbielsko28:55,608:26,804:49
53 16 WOŁOSZYN RYSZARD M (51)1966M-OPEN (40)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA29:22,108:53,304:53
54 173 Sokołowska Anna K (3)1965K-OPEN (3)POLbielsko-biała29:27,108:58,304:54
55 55 Tyczyńska Paulina K (4)1985K-OPEN (4)POLSZYBKIE ŻÓŁWIEBielsko-Biała29:41,409:12,604:56
56 52 Furgał Paweł M (52)2002M14 (8)POLMow JaworzeJaworze29:43,609:14,804:57
57 111 Stokłosa Kamil M (53)2003M14 (9)POLMow JaworzeJaworze29:44,309:15,504:57
58 108 Janusz Bańkowski M (54)2002M14 (10)POLMow JaworzeJaworze29:49,709:20,904:58
59 136 Grzegorczyk Bartosz M (55)1989M-OPEN (41)POLbielsko-biała29:56,409:27,604:59
60 99 Szubarski Krzysztof M (56)1974M-OPEN (42)POLOlza CieszynPogwizdów29:59,609:30,804:59
61 112 Górecki Szymon M (57)2002M14 (11)POLMow JaworzeJaworze30:02,409:33,605:00
62 8 Michalska Liliana K (5)2013K8 (1)POLJaworze30:10,309:41,505:01
63 5 Pawłowska Iwona K (6)2003K14 (1)POLKS SPRINT BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała30:13,709:44,905:02
64 170 Cieślar Kasia K (7)1984K-OPEN (5)POLUstroń30:16,509:47,705:02
65 102 Zdejszy Marta K (8)2006K11 (1)POLOlza CieszynCieszyn30:26,309:57,505:04
66 83 Adrian Formas M (58)1996M-OPEN (43)POLBielsko-Biała30:28,109:59,305:04
67 59 Krakowski Wojciech M (59)1976M-OPEN (44)POL30:29,310:00,505:04
68 165 Krzemień Adrian M (60)1976M-OPEN (45)POLBB RUNNERSJaworze30:31,510:02,705:05
69 163 Kroczek Przemysław M (61)1991M-OPEN (46)POLZebrzydowice30:34,410:05,605:05
70 201 Boczkowski Dawid M (62)1986M-OPEN (47)POLTI AutomotiveBielsko-Biała30:41,110:12,305:06
71 10 Braun Marcin M (63)1983M-OPEN (48)POLBielsko Biała30:42,410:13,605:07
72 153 Nalewajek Jan M (64)1999M-OPEN (49)POLBielsko-Biała30:46,210:17,405:07
73 47 Jaroński Damian M (65)2002M14 (12)POLMow JaworzeJaworze30:46,510:17,705:07
74 28 Lorenz Janusz M (66)1956M-OPEN (50)POLNUTREND BIEGABielsko-Biala30:51,310:22,505:08
75 133 Mrowiec Pawel M (67)1984M-OPEN (51)POLBielsko-Biala30:54,010:25,205:09
76 130 PAJĄK KRZYSZTOF M (68)1989M-OPEN (52)POLBIELSKO-BIAŁA30:54,910:26,105:09
77 11 Michalski Mateusz M (69)1983M-OPEN (53)POLBbrunersJaworze31:12,910:44,105:12
78 20 Ryszawy Maja K (9)2004K14 (2)POLKozy31:20,910:52,105:13
79 13 Rozmus-Orczyk Anna K (10)1961K-OPEN (6)POLKozy biegają, a nie skaczą!Kozy31:26,210:57,405:14
80 128 Wawak Teresa K (11)1993K-OPEN (7)POLKozy31:29,411:00,605:14
81 155 Gut Mariusz M (70)1979M-OPEN (54)POLSuperMario42195Bielsko-Biała31:33,511:04,705:15
82 18 Ryszawy Grzegorz M (71)1972M-OPEN (55)POLKozy31:38,111:09,305:16
83 58 Ochman Szymon M (72)2001M14 (13)POLStara Wieś31:39,311:10,505:16
84 189 Marcak Jakub M (73)2002M14 (14)POLbielsko-biała31:39,511:10,705:16
85 70 Targosz Piotr M (74)1976M-OPEN (56)POLOlza CieszynCieszyn31:41,411:12,605:16
86 107 Zięba Kamil M (75)2002M14 (15)POLMow JaworzeJaworze31:57,811:29,005:19
87 43 Bojczuk Tomasz M (76)1972M-OPEN (57)POLJaBuczkowice32:17,811:49,005:22
88 66 Cinal Jakub M (77)2001M14 (16)POLRoczyny32:29,312:00,505:24
89 162 Greń Dorota K (12)1987K-OPEN (8)POLOLZA CIESZYNUstroń32:32,312:03,505:25
90 2 KUDŁACIK GRZEGORZ M (78)1979M-OPEN (58)POLRoczyny32:36,512:07,705:26
91 57 Matlak Izabella K (13)2001K14 (3)POLDankowice32:38,712:09,905:26
92 196 Nycz Dagmara K (14)1989K-OPEN (9)POLStara Wieś32:40,712:11,905:26
93 195 Norymberczyk Barbara K (15)1989K-OPEN (10)POLStara Wieś32:41,612:12,805:26
94 42 Drabek Zbigniew M (79)1968M-OPEN (59)POLKobiernice32:44,412:15,605:27
95 60 Castillo-Żarczyński Luz K (16)1968K-OPEN (11)POLUBSBielsko-Biała33:00,212:31,405:30
96 26 Krzak Karolina K (17)1990K-OPEN (12)POLBielsko Biała33:02,812:34,005:30
97 4 BIAŁOBRZESKI MARCIN M (80)1981M-OPEN (60)POLBIELSKO-BIAŁA33:05,912:37,105:30
98 4 ROZMUS -PROCNER PATRYCJA K (18)1979K-OPEN (13)POLBIELSKO-BIAŁA33:05,912:37,105:30
99 186 Stawowczyk Damian M (81)1981M-OPEN (61)POLBielsko-Biała33:15,412:46,605:32
100 105 Kubisz Dominik M (82)2003M14 (17)POLMow JaworzeJaworze33:34,413:05,605:35
101 50 Zubiel Leszek M (83)2002M14 (18)POLMow JaworzeJaworze33:37,513:08,705:36
102 49 Baradziej Jakub M (84)2002M14 (19)POLMow JaworzeJaworze34:03,413:34,605:40
103 41 Drabek Nikodem M (85)1995M-OPEN (62)POLKobiernice34:06,013:37,205:41
104 141 Zaczyk Alicja K (19)1980K-OPEN (14)POLALDA SPORTWILKOWICE34:29,414:00,605:44
105 140 Zaczyk Jakub M (86)1976M-OPEN (63)POLALDA SPORTWILKOWICE34:29,614:00,805:44
106 9 Michalski Miłosz M (87)2012M8 (3)POLBbrunersJaworze34:36,314:07,505:46
107 152 Kalika Damian M (88)1999M-OPEN (64)POLBielsko-Biała34:38,414:09,605:46
108 86 Kopaczka Damian M (89)2002M14 (20)POLJanowice34:50,514:21,705:48
109 85 Wróbel Agnieszka K (20)1999K-OPEN (15)POLJanowice34:50,914:22,105:48
110 129 Rothkegel Paweł M (90)1979M-OPEN (65)POLbielsko-biała34:57,314:28,505:49
111 1 Szymik-Kudłacik Renata K (21)1981K-OPEN (16)POLRoczyny35:02,814:34,005:50
112 192 Chybiorz Magdalena K (22)1990K-OPEN (17)POLCieszyn35:28,614:59,805:54
113 191 Chybiorz Marek M (91)1988M-OPEN (66)POLCieszyn35:29,215:00,405:54
114 134 Waluś Patryk M (92)1998M-OPEN (67)POLBielsko-Biała35:32,915:04,105:55
115 106 Płaska Dorota K (23)1965K-OPEN (18)POLJaworze35:55,515:26,705:59
116 53 Krasiarz Tomasz M (93)1986M-OPEN (68)POLBIELSKO-BIAŁA35:59,715:30,905:59
117 96 Malinowska Aneta K (24)1975K-OPEN (19)POLOlza CieszynCieszyn36:02,015:33,206:00
118 160 Kozieł Monika K (25)1984K-OPEN (20)POLCzechowice-Dziedzice36:04,015:35,206:00
119 151 Konderla Dawid M (94)1999M-OPEN (69)POLPorąbka36:04,915:36,106:00
120 113 Szczypka Bartłomiej M (95)2007M11 (3)POLSzczypakiCieszyn36:09,615:40,806:01
121 172 DROŻDŻ ŁUKASZ M (96)1979M-OPEN (70)POLCzechowice PołudnioweCZECHOWICE-DZIEDZICE36:17,215:48,406:02
122 34 Czechowicz Jolanta K (26)1968K-OPEN (21)POLZSSiO BBBielsko - Biała36:26,315:57,506:04
123 39 ROZMUS MARZENA K (27)1974K-OPEN (22)POLŚWIERCZYNIEC RUNNINGBOJSZOWY NOWE36:35,716:06,906:05
124 76 Orłowski Antoni M (97)2009M8 (4)POLUltra Beskid SportMazańcowice36:35,916:07,106:05
125 54 Tyczyńska Małgorzata K (28)1961K-OPEN (23)POLSzybkie ŻółwiePogwizdów36:39,116:10,306:06
126 7 Jucha Monika K (29)1978K-OPEN (24)POLSzybkie Żółwie / BWMBielsko- Biała36:46,716:17,906:07
127 126 Kozłowski Rafał M (98)1975M-OPEN (71)POLBielsko-Biała37:12,916:44,106:12
128 92 Mańdok-Mencnarowska Edyta K (30)1984K-OPEN (25)POLJasienica37:29,717:00,906:14
129 77 Orłowska Joanna K (31)1982K-OPEN (26)POLUltra Beskid SportMazańcowice37:43,917:15,106:17
130 114 Szczypka Dawid M (99)2012DZ7 (1)POLSzczypakiCieszyn37:53,717:24,906:18
131 110 Szczyoka Krzysztof M (100)1978M-OPEN (72)POLSzczypakiCieszyn37:54,517:25,706:19
132 183 tomala katarzyna K (32)1984K-OPEN (27)POLbielsko-biała38:09,817:41,006:21
133 171 DROŻDŻ MAŁGORZATA K (33)1975K-OPEN (28)POLCzechowice PołudnioweCZECHOWICE-DZIEDZICE38:14,817:46,006:22
134 95 Adamus Katarzyna K (34)1978K-OPEN (29)POLOLZA CIESZYNCieszyn38:22,417:53,606:23
135 144 Konicka Agnieszka K (35)1988K-OPEN (30)POLBielsko-Biała38:24,317:55,506:24
136 169 Jankowska Beata K (36)1977K-OPEN (31)POLUstron38:28,217:59,406:24
137 64 Strzelczyk Sławomir M (101)1976M-OPEN (73)POLBielsko-Biała38:38,618:09,806:26
138 90 Rokowski Michał M (102)1987M-OPEN (74)POLBielsko Biała38:45,518:16,706:27
139 125 Nycz Roman M (103)1954M-OPEN (75)POLBielsko-Biała38:48,518:19,706:28
140 91 Kukiela Sebastian M (104)1987M-OPEN (76)POLBielsko-Biała38:51,418:22,606:28
141 193 Rockstein Agata K (37)1989K-OPEN (32)POLCzechowice Dziedzice39:02,218:33,406:30
142 82 Zeman Piotr M (105)2004M14 (21)POLBielsko-Biała39:20,318:51,506:33
143 93 Mastek Beata K (38)1968K-OPEN (33)POLBielsko-Biała`39:30,219:01,406:35
144 48 Kubik Dominik M (106)2002M14 (22)POLMow JaworzeJaworze39:30,619:01,806:35
145 131 Rothkegel Joanna K (39)1976K-OPEN (34)POLBielsko-Biała39:31,219:02,406:35
146 166 Mynarska Joanna K (40)2002K14 (4)POLBielsko-Biała39:36,219:07,406:36
147 46 Wiczok Damian M (107)2003M14 (23)POLMow JaworzeJaworze40:01,019:32,206:40
148 51 Gil Gracjan M (108)2001M14 (24)POLMow JaworzeJaworze40:03,219:34,406:40
149 176 Piszczek Kinga K (41)1982K-OPEN (35)POLBielsko-Biała40:05,019:36,206:40
150 177 WAWRZECZKO MONIKA K (42)1991K-OPEN (36)POLŁazy40:05,619:36,806:40
151 159 Jasik Agata K (43)1984K-OPEN (37)POLSpot PszczynaLigota40:13,819:45,006:42
152 67 Moskwa Przemysław M (109)1974M-OPEN (77)POLWkurw_TeamTychy40:45,520:16,706:47
153 97 Czader Kubacka Sylwia K (44)1978K-OPEN (38)POLBielsko Biała41:02,520:33,706:50
154 80 Targosz Piotr M (110)2008M8 (5)POLSp 6 5BBielsko - Biała41:19,820:51,006:53
155 123 Bernat Sylwia K (45)1979K-OPEN (39)POLBielsko-Biała41:25,020:56,206:54
156 122 Śliwa Martyna K (46)1997K-OPEN (40)POLBielsko-Biała41:25,920:57,106:54
157 109 Maj Michał M (111)2003M14 (25)POLMow JaworzeJaworze41:30,321:01,506:55
158 101 Machowski Mateusz M (112)2003M14 (26)POLMow JaworzeJaworze41:33,921:05,106:55
159 71 Banaś Joanna K (47)1980K-OPEN (41)POLBielsko-Biała41:35,021:06,206:55
160 94 Załubska Beata K (48)1980K-OPEN (42)POLBeskidzkie Towarzystwo CyklistówBielsko-Biała41:39,121:10,306:56
161 24 Lewald Karolina K (49)2000K14 (5)POLSzybkonogiMikołów42:22,821:54,007:03
162 190 Kłosowicz Adam M (113)1980M-OPEN (78)POLBoguchwałowice42:22,821:54,007:03
163 188 Krawczyk Ewa K (50)1983K-OPEN (43)POLPietrzykiwice42:23,321:54,507:03
164 132 Skęczek Natalia K (51)1998K-OPEN (44)POLBielsko-Biała Gmina: Bielsko-Biała42:32,822:04,007:05
165 146 Skęczek Julia K (52)2002K14 (6)POLRozbiegamy To MiastoCzechowice-Dziedzice42:33,522:04,707:05
166 161 Luzak Magdalena K (53)1988K-OPEN (45)POLBielsko-Biała42:41,422:12,607:06
167 158 Glanowska Kamila K (54)1989K-OPEN (46)POLbielsko-biała42:59,922:31,107:09
168 156 Glanowski Adrian M (114)1989M-OPEN (79)POLbielsko-biała43:01,322:32,507:10
169 187 duda kinga K (55)2001K14 (7)POLbielsko-biała43:43,823:15,007:17
170 185 Hebda Izabela K (56)2003K14 (8)POLbielsko-biała43:44,823:16,007:17
171 179 Mucha-Jendrzejczyk Patrycja K (57)2001K14 (9)POLbielsko-biała43:45,323:16,507:17
172 119 Maga Marta K (58)2006K11 (2)POLJasienica43:55,223:26,407:19
173 117 Maga Agnieszka K (59)1979K-OPEN (47)POLJasienica43:59,723:30,907:19
174 118 Maga Przemysław M (115)1977M-OPEN (80)POLJasienica44:00,223:31,407:20
175 31 Łempicka Lilianna K (60)1958K-OPEN (48)POLPozytywne BielskoBielsko-Biała45:30,825:02,007:35
176 31 Duda Julia K (61)2009K8 (2)POLBIELSKO-BIAŁA45:30,825:02,007:35
177 19 Panek Natalia K (62)2004K14 (10)POLBielsko-Biała46:20,925:52,107:43
178 147 Skęczek Marcin M (116)1976M-OPEN (81)POLRozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz.Czechowice-Dziedzice46:38,726:09,907:46
179 145 Skęczek Emilia K (63)2009K8 (3)POLRozbiegamy To MiastoCzechowice-Dziedzice46:41,326:12,507:46
180 116 Janusz Monika K (64)1972K-OPEN (49)POLbielsko-biała46:59,826:31,007:49
181 167 Gruszka Joanna K (65)1987K-OPEN (50)POLBielsko-Biała47:11,026:42,207:51
182 168 ZENDER JACEK M (117)1982M-OPEN (82)POLBIELSKO-BIAŁA47:12,126:43,307:52
183 36 Wiencek Julia K (66)2010K8 (4)POLPozytywne BielskoBielsko-Biała47:16,126:47,307:52
184 32 Wiencek Katarzyna K (67)1986K-OPEN (51)POLPozytywne BielskoBielsko-Biała47:17,126:48,307:52
185 37 Wiencek Marcin M (118)1986M-OPEN (83)POLPozytywne BielskoBielsko-Biała47:17,126:48,307:52
186 32 Storey Vivien K (68)2009K8 (5)POLTychy47:17,126:48,307:52
187 199 Woliński Adam M (119)2005M11 (4)POLŻory47:19,326:50,507:53
188 65 Pancerz Aleksandra K (69)2010K8 (6)POLbielsko-biała49:11,828:43,008:11
189 62 Pancerz Mariusz M (120)1979M-OPEN (84)POLBielsko-Biała49:18,128:49,308:13
190 63 Pancerz Joanna K (70)1983K-OPEN (52)POLBielsko-Biała49:19,428:50,608:13
191 68 Omyła Izabela K (71)1988K-OPEN (53)POLBielsko-Biała49:19,928:51,108:13
192 198 Woliński Dariusz M (121)1977M-OPEN (85)POLStrażakŻory52:32,932:04,108:45
193 197 Woliński Przemysław M (122)2010M8 (6)POLŻory52:33,332:04,508:45
194 81 Rusek Oliwia K (72)2008K8 (7)POLSp 6 5BBielsko - Biała53:17,732:48,908:52
195 79 Bączek Bartłomiej M (123)1972M-OPEN (86)POLSp 6 5 BMiędzyrzecze Górne53:18,832:50,008:53
196 100 Zdejszy Magdalena K (73)1972K-OPEN (54)POLOlza CieszynCieszyn59:56,039:27,209:59
197 69 Targosz Kamil M (124)2007M11 (5)POLOlza CieszynCieszyn59:56,739:27,909:59
DNS 17 Łyszczarz Arkadiusz M1976M-OPENPOLTi AutomotiveBielsko-Biała
DNS 72 Bodej Jarosław M1971M-OPENPOL
DNS 87 Barankiewicz Irek M1978M-OPENPOLBielsko-Biała
DNS 138 Janikowski Sebastian M1980M-OPENPOL1980Bielsko-biała
DNS 139 Janikowski Patryk M2012DZ7POL
DNS 142 Makoś Tomek M1978M-OPENPOLJaworze
DNS 157 Storey Beata K1982K-OPENPOLMagna Formpol Running TeamTychy
DNS 181 Gęga Edward M1948M-OPENPOLbielsko-biała