BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Data:
11.11.2018
Miejsce:
Oświęcim
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Dystans: 11.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempoI OkrążenieII Okrążenie
1 312 GRAJCAR ŁUKASZ M (1)M2 (1)POLCKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKA36:12,003:1712:36,2 (1)24:31,3 (1)
2 285 Wójcik Tomasz M (2)M2 (2)POLRudze37:41,101:29,103:2512:36,5 (2)25:31,3 (2)
3 284 Wójcik Paweł M (3)M1 (1)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze39:16,903:04,903:3413:14,2 (3)26:14,3 (3)
4 296 Zielonka Robert M (4)M3 (1)POLMotomasterChrzanów39:21,203:09,203:3413:14,5 (6)26:14,7 (5)
5 300 Żurawik Daniel M (5)M2 (3)POLPPI Systemy-GrzewczeJaworzno39:27,003:15,003:3513:14,2 (4)26:14,5 (4)
6 15 Chanek Robert M (6)M2 (4)POL#AdamCzerwinskiTeamDobczyce39:36,103:24,103:3613:14,8 (8)26:15,4 (6)
7 84 Jarzębowicz Paweł M (7)M2 (5)POLZadyszka OświęcimOświęcim39:45,403:33,403:3613:15,1 (9)26:15,5 (7)
8 293 ZELECH RAFAŁ M (8)M2 (6)POLCHEŁMEK40:01,603:49,603:3813:14,3 (5)26:16,1 (8)
9 26 czaja roman M (9)M3 (2)POL8 Baza Lotnictwa Transportowegooświęcim40:14,304:02,303:3913:27,7 (10)26:59,2 (10)
10 326 Mendyk Przemysław M (10)M1 (2)POLBobrek40:27,804:15,803:4013:14,7 (7)26:58,8 (9)
11 347 STUDNIK GRZEGORZ M (11)M2 (7)POLGlobal RunRYBNIK40:51,904:39,903:4213:41,2 (11)27:33,9 (11)
12 1 Adamski Robert M (12)M2 (8)POLBrykająca Grupa BiegowaBieruń40:52,504:40,503:4213:53,3 (15)27:41,4 (12)
13 349 WÓJCIK WIESŁAW M (13)M4 (1)POLRUDZE41:36,905:24,903:4613:52,4 (14)27:42,6 (13)
14 323 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (14)M3 (3)POLChrzanów42:04,405:52,403:4913:41,6 (12)28:02,8 (15)
15 206 JODŁOWIEC CZESŁAW M (15)M4 (2)POLIMIELIN43:28,107:16,103:5714:34,7 (16)29:15,5 (18)
16 212 Ryłko Krzysztof M (16)M3 (4)POLZadyszka Oświęcim/KS KandaharOświęcim43:38,607:26,603:5814:40,4 (19)29:16,4 (19)
17 4 Bartuś Marcin M (17)M3 (5)POLZadyszka OświęcimLas43:49,007:37,003:5914:40,7 (20)29:15,1 (17)
18 305 Byrska Sylwia K (1)K1 (1)POLSobczykTeamWadowice43:50,707:38,703:5914:38,9 (17)29:15,0 (16)
19 65 Grzesica Paweł M (18)M3 (6)POLLędziny44:08,607:56,604:0014:48,5 (23)29:36,5 (20)
20 324 Lech MIłosz M (19)M2 (9)POLKB MCKIS JaworznoJaworzno44:16,108:04,104:0115:04,9 (32)29:37,7 (22)
21 344 STAŃKOWSKA EMILIA K (2)K1 (2)POLBRAKJaworzno44:16,308:04,304:0114:56,0 (28)29:36,5 (21)
22 45 Gabryś Łukasz M (20)M2 (10)POLBielsko-Biała44:30,508:18,504:0215:22,0 (36)30:09,2 (33)
23 291 ZAWADZKI KONRAD M (21)M2 (11)POLPARKRUN CHRZANÓWLibiąż44:33,908:21,904:0314:53,7 (26)29:43,5 (24)
24 270 Wągroda Łukasz M (22)M3 (7)POLindywidualnieKrzeszowice44:39,408:27,404:0314:44,4 (21)29:44,6 (25)
25 195 Przewoźnik Marek M (23)M4 (3)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze44:40,108:28,104:0314:51,3 (25)29:52,0 (28)
26 308 Gaj Paulina K (3)K1 (3)POLMCKIS JAWORZNOJaworzno44:44,708:32,704:0414:40,0 (18)29:49,3 (26)
27 472 Żak Wojciech M (24)M1 (3)POLRajsko44:52,308:40,304:0415:24,1 (37)30:04,1 (32)
28 144 Malina Adam M (25)M3 (8)POLŚwierczyniec RunningBojszowy44:52,408:40,404:0415:20,0 (35)30:12,5 (35)
29 299 ŻOGAŁA JAN M (26)M3 (9)POLDN2NKatowice44:52,808:40,804:0414:45,8 (22)29:39,6 (23)
30 239 Stroiński Kamil M (27)M2 (12)POLTychy44:54,608:42,604:0414:59,9 (29)30:01,9 (30)
31 297 Zogrodnik Andrzej M (28)M3 (10)POLPRESS GLASS Biegamy i WspieramyLędziny45:01,508:49,504:0515:01,3 (31)30:02,7 (31)
32 171 Orlanka Waldemar M (29)M2 (13)POLPolanka Wielka45:05,508:53,504:0514:49,9 (24)29:49,9 (27)
33 319 Kościelnik Krzysztof M (30)M2 (14)POLmagna frompol runningTychy45:16,509:04,504:0615:00,4 (30)30:13,3 (36)
34 294 ZEMAN SYLWESTER M (31)M2 (15)POLPILA KOSCIELECKA45:23,609:11,604:0715:11,3 (34)30:12,5 (34)
35 275 Wieczorek Maciej M (32)M2 (16)POLZadyszka Ośw/Speed Team BrzeszczeOświęcim46:10,109:58,104:1115:25,0 (38)30:30,5 (37)
36 210 Rybarz Witold M (33)M3 (11)POLOświęcimski Klub KarateBrzeszcze46:15,910:03,904:1215:43,4 (42)30:58,5 (38)
37 248 Szromba Szymon M (34)M1 (4)POLOświęcim46:16,210:04,204:1216:00,8 (50)31:31,6 (45)
38 471 Żak Jakub M (35)M1 (5)POLOYAMA KARATE BRZESZCZERajsko46:16,310:04,304:1214:53,7 (27)31:12,1 (40)
39 96 Kalita Marcin M (36)M2 (17)POLChełmek46:24,410:12,404:1316:02,2 (53)31:31,2 (44)
40 46 Galos ZBIGNIEW M (37)M3 (12)POLWATAHA LACZY NAS BIEGANIEPłaza46:26,810:14,804:1316:06,9 (60)31:30,5 (43)
41 346 Stefański Zbyszek M (38)M3 (13)POLHEBELLibiąż46:31,510:19,504:1316:07,0 (61)31:30,1 (42)
42 97 Kasperek Janusz M (39)M3 (14)POLNie rzeszonyPisarzowice46:40,610:28,604:1415:45,3 (43)31:10,9 (39)
43 117 Krakowczak Ryszard M (40)M3 (15)POLOświęcim47:11,110:59,104:1716:06,6 (59)32:00,2 (52)
44 82 Januszek Jakub M (41)M2 (18)POLzaSapaniBukowno47:15,011:03,004:1715:06,7 (33)29:56,3 (29)
45 40 Figołuszka Dawid M (42)M2 (19)POLStudzienice47:15,411:03,404:1715:42,0 (41)31:26,0 (41)
46 315 Jarosz Szymon M (43)M1 (6)POLOświęcim47:24,611:12,604:1816:39,2 (82)32:19,9 (59)
47 12 Bukała Jarosław M (44)M3 (16)POLChwalisz czy nie chwaliszBieruń47:29,411:17,404:1915:34,4 (39)31:31,9 (46)
48 350 ZACNY KRZYSZTOF M (45)M3 (17)POLITALIAKRISKĘTY47:36,011:24,004:1916:56,1 (93)32:23,9 (60)
49 281 Wolant Sylwester M (46)M3 (18)POLBrzeszcze47:37,211:25,204:1916:07,9 (62)32:05,2 (55)
50 98 KASTELIK WACŁAW M (47)M3 (19)POLOSP RYCHWAŁDEKRYCHWAŁDEK47:38,111:26,104:1915:54,4 (46)31:37,7 (47)
51 143 Malina Michalina K (4)K1 (4)POLGTS BojszowyBojszowy47:46,311:34,304:2015:47,1 (44)31:50,2 (48)
52 280 Wojniusz Beniamin M (48)M3 (20)POLPress Glass Biegamy i WspieramyTychy47:51,711:39,704:2115:57,2 (49)31:58,1 (51)
53 108 Kobosko Paweł M (49)M3 (21)POLZadyszka OświęcimRajsko47:53,511:41,504:2116:04,3 (57)31:55,3 (49)
54 214 Sambak Tadeusz M (50)M3 (22)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze47:57,911:45,904:2116:24,1 (70)32:11,0 (57)
55 75 Jachimowski Waldemar M (51)M3 (23)POLfc knurówKnurów48:01,711:49,704:2116:32,3 (76)32:26,8 (61)
56 330 Mucha Adam M (52)M3 (24)POLpoRUNne furganieBytom48:02,011:50,004:2216:06,2 (58)32:05,8 (56)
57 165 NOWOGRODZKI MATEUSZ M (53)M3 (25)POLPoRUNne FurganieRajsko48:02,011:50,004:2216:03,6 (55)32:04,8 (54)
58 88 Jesionek Krzysztof M (54)M2 (20)POLImielin48:02,811:50,804:2216:01,9 (52)32:03,8 (53)
59 185 Pichner Jacek M (55)M3 (26)POLOświęcim48:10,611:58,604:2216:24,4 (71)32:32,4 (65)
60 238 STOLECKI GRZEGORZ M (56)M2 (21)POLTRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKI48:18,512:06,504:2315:35,8 (40)31:55,7 (50)
61 63 Gromek Michał M (57)M1 (7)POLKM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG 1Kocierz Moszczanicki48:30,812:18,804:2415:50,6 (45)32:14,5 (58)
62 140 Majkowski Konrad M (58)M1 (8)POLPolanka Wielka48:30,812:18,804:2416:21,1 (67)32:44,4 (68)
63 5 Bebak Krzysztof M (59)M3 (27)POLBobrek48:31,112:19,104:2417:32,3 (107)33:23,0 (83)
64 335 Pala Marcin M (60)M2 (22)POLChwaliszCzyNieChwalisz-Lotej z NamiBieruń48:31,512:19,504:2416:44,2 (87)32:46,4 (69)
65 61 Grabowska-Szyszka Elżbieta K (5)K2 (1)POLZasole48:44,512:32,504:2516:03,2 (54)32:31,6 (63)
66 99 Kastelik Mariusz M (61)M2 (23)POLSpeed Team BrzeszczeBrzeszcze48:44,812:32,804:2515:55,4 (47)32:31,8 (64)
67 16 Chowaniak Marcin M (62)M2 (24)POLZasapaniJaworzno48:46,012:34,004:2616:19,7 (65)32:32,7 (66)
68 22 CHUDY DAWID M (63)M2 (25)POLPrzeciszów49:15,813:03,804:2816:27,2 (72)32:56,2 (71)
69 292 Zawadzki Łukasz M (64)M3 (28)POLParkrun ChrzanówLibiąż49:16,313:04,304:2816:01,1 (51)32:41,4 (67)
70 28 Dobiczek Łukasz M (65)M2 (26)POLLędziny49:16,313:04,304:2816:43,7 (86)33:09,4 (77)
71 188 Pióro Grzegorz M (66)M3 (29)POLZadyszka OświęcimOświęcim49:17,713:05,704:2816:37,0 (80)33:00,7 (73)
72 126 Kulig Sebastian M (67)M3 (30)POLAGSEPoręba Wielka49:20,513:08,504:2916:29,9 (73)33:00,9 (74)
73 154 Młocek Jarosław M (68)M3 (31)POLRzyki49:25,813:13,804:2916:31,8 (74)33:11,6 (79)
74 153 MŁOCEK IGNACY M (69)M4 (4)POLRzykiRZYKI49:26,413:14,404:2916:32,2 (75)33:11,3 (78)
75 202 Rafalski Adam M (70)M2 (27)POLBieruń49:27,813:15,804:2916:52,8 (91)33:35,1 (86)
76 251 Koprowska Katarzyna K (6)K1 (5)POLUliczny BiegaczTychy49:28,713:16,704:2916:15,6 (63)32:54,9 (70)
77 196 PRZYBYŁ Elżbieta K (7)K3 (1)POLCidry LotajomRadzionków49:31,313:19,304:3016:22,2 (68)33:03,0 (76)
78 29 DORYWALSKI MAREK M (71)M5 (1)POLUKP UNIAOŚWIĘCIM49:37,413:25,404:3016:21,1 (66)33:02,1 (75)
79 138 Maga Przemysław M (72)M3 (32)POL1977Jasienica49:42,113:30,104:3116:37,2 (81)33:19,6 (82)
80 137 Maciołek Krzysztof M (73)M3 (33)POLSKRZYDLNAOświęcim49:53,913:41,904:3216:47,2 (89)33:32,9 (84)
81 264 Walkiewicz Marek M (74)M2 (28)POLTychy49:55,413:43,404:3216:40,2 (83)33:33,9 (85)
82 244 Syryński-Giro Sebastian M (75)M3 (34)POLOświęcim49:58,813:46,804:3217:22,0 (101)33:43,2 (90)
83 50 Gawełek Piotr M (76)M1 (9)POLTylicz49:59,913:47,904:3217:26,0 (105)34:03,4 (96)
84 273 Wąsowicz Grzegorz M (77)M1 (10)POLJaworzno50:02,113:50,104:3216:04,1 (56)32:28,9 (62)
85 224 PORĘBSKI Wojciech M (78)M3 (35)POL50:09,613:57,604:3316:49,9 (90)33:35,3 (87)
86 74 Hipner Marcin M (79)M2 (29)POLSPOT PszczynaBabice50:13,114:01,104:3316:18,1 (64)33:18,1 (80)
87 25 Cygan Robert M (80)M3 (36)POLPolanka Wielka50:17,014:05,004:3415:57,0 (48)32:59,7 (72)
88 148 Mendyka Marcin M (81)M3 (37)POLPLOświęcim50:21,014:09,004:3416:54,3 (92)33:49,9 (92)
89 216 JODŁOWIEC MARCIN M (82)M1 (11)POLIMIELIN50:23,314:11,304:3417:50,7 (111)33:52,8 (93)
90 345 Stefański Antoni M (83)M4 (5)POLLędziny50:27,714:15,704:3516:46,7 (88)33:47,9 (91)
91 49 Gawełek Grzegorz M (84)M2 (30)POLBrzeszcze50:27,714:15,704:3517:26,3 (106)34:04,6 (99)
92 198 Puchajda Monika K (8)K2 (2)POLOświecim50:27,814:15,804:3516:33,9 (77)33:40,7 (88)
93 313 gunia piotr M (85)M3 (38)POLOsiek50:28,614:16,604:3516:23,7 (69)33:18,4 (81)
94 24 Cieniecka Ewelina K (9)K2 (3)POLWola50:34,514:22,504:3516:36,3 (79)33:42,3 (89)
95 209 Rusin Anna K (10)K2 (4)POLPorąbka50:44,114:32,104:3617:05,2 (97)33:54,7 (94)
96 173 Papuga Iwona K (11)K4 (1)POLZadyszka OświęcimJawiszowice50:44,914:32,904:3617:04,7 (96)34:04,0 (98)
97 174 Papuga Dariusz M (86)M4 (6)POLZadyszka OświęcimJawiszowice50:45,014:33,004:3617:04,4 (95)34:02,9 (95)
98 48 Garbuz Marcin M (87)M3 (39)POLZadyszka OświęcimRajsko50:49,714:37,704:3717:07,7 (99)34:09,2 (102)
99 33 Dudzińska Katarzyna K (12)K1 (6)POLWadowice, MA50:54,514:42,504:3717:05,6 (98)34:12,2 (103)
100 161 Noszczyk Sebastian M (88)M3 (40)POLTGB Lake RunnersTychy50:59,114:47,104:3818:01,0 (119)34:50,5 (109)
101 215 KAJTOCH JOLANTA K (13)K2 (5)POLBIERUŃ51:06,614:54,604:3817:02,5 (94)34:03,6 (97)
102 320 Krawczyński Sławomir M (89)M3 (41)POLPszczyna51:28,715:16,704:4018:08,4 (125)35:24,6 (115)
103 255 Śmigielska-Stasicka Monika K (14)K3 (2)POLOświęcim - Poręba Wielka51:40,115:28,104:4117:25,3 (104)34:39,3 (107)
104 166 Noworyta Grzegorz M (90)M1 (12)POLDon t give upZator51:40,115:28,104:4117:24,2 (102)34:24,5 (104)
105 39 Dziuba Michał M (91)M2 (31)POLPółwieś51:40,615:28,604:4117:24,3 (103)34:24,9 (105)
106 234 Stafiej Sylwester M (92)M2 (32)POLDąbrowa Górnicza51:55,915:43,904:4318:02,3 (120)35:19,2 (112)
107 3 Augustyniak Sławomir M (93)M2 (33)POLZadyszka OświęcimOświęcim52:03,715:51,704:4316:40,6 (84)34:05,9 (101)
108 64 Grzebniewska Judyta K (15)K2 (6)POLTeam PapryTychy52:06,615:54,604:4417:51,0 (112)35:22,9 (113)
109 34 Dusza Piotr M (94)M2 (34)POLPrzecieszyn52:14,816:02,804:4417:09,9 (100)34:33,6 (106)
110 7 Bogus Łukasz M (95)M2 (35)POLBieruń52:20,316:08,304:4517:52,1 (113)35:17,1 (111)
111 277 Winkler Dawid M (96)M1 (13)POLCross by PPOświęcim52:20,516:08,504:4518:31,5 (142)35:39,3 (118)
112 205 Respondek Tomasz M (97)M2 (36)POLOswiecim52:20,516:08,504:4518:31,6 (143)35:39,7 (119)
113 243 Synowiec Rafał M (98)M2 (37)POLChełmek52:24,016:12,004:4516:41,3 (85)34:44,5 (108)
114 329 Momot Paweł M (99)M1 (14)POLSpeed Team BrzeszczeJawiszowice52:26,916:14,904:4618:07,7 (123)35:45,3 (120)
115 21 Chuchro Michał M (100)M3 (42)POLOswiecim52:34,816:22,804:4618:08,5 (126)35:24,4 (114)
116 142 Malecki Marcin M (101)M3 (43)POLbrakBabice52:35,916:23,904:4616:34,7 (78)34:05,4 (100)
117 249 Szulc Dariusz M (102)M3 (44)POLBrykająca Grupa BiegowaBieruń52:42,716:30,704:4717:58,1 (118)35:31,7 (116)
118 192 Porębski Marek M (103)M3 (45)POLSpeed team Brzeszcze /Zadyszka OświOświęcim52:46,616:34,604:4718:08,1 (124)35:46,3 (122)
119 151 Mikłasz Marcin M (104)Katowice52:53,316:41,304:4818:53,5 (156)36:13,4 (128)
120 271 Wąsowicz Sławomir M (105)M3 (46)POLJaworzno52:53,716:41,704:4818:24,9 (137)35:45,9 (121)
121 200 PYZA ŁUKASZ M (106)M1 (15)POLOSIEK53:04,216:52,204:4919:03,5 (167)36:19,9 (130)
122 93 JURASZEK MARIUSZ M (107)M2 (38)POLKW BBLipowa53:08,916:56,904:4917:33,3 (108)35:09,5 (110)
123 231 Sojka Wojciech M (108)M3 (47)POLJankowice53:09,816:57,804:4918:17,3 (129)35:51,4 (124)
124 146 Marcisz Michał M (109)M2 (39)POLBrzeszcze53:18,117:06,104:5017:38,0 (110)35:33,8 (117)
125 170 Oprzondek Piotr M (110)M4 (7)POLTychy53:36,717:24,704:5218:18,3 (131)35:58,2 (126)
126 288 Wróbel Przemysław M (111)M3 (48)POLMikołów53:46,517:34,504:5318:36,7 (146)36:19,4 (129)
127 116 Kozieł Wojciech M (112)M1 (16)POLEkipa z górnej półkiZator53:47,817:35,804:5318:23,5 (135)36:31,3 (135)
128 71 Handzlik - Starzyk Anna K (16)K3 (3)POLPoręba Wielka54:00,417:48,404:5418:49,4 (155)36:40,8 (139)
129 125 Kulczyk Paweł M (113)M3 (49)POLChrzanów54:03,217:51,204:5418:32,3 (144)36:24,3 (133)
130 283 Wójcicki Grzegorz M (114)M1 (17)POLOświęcim54:05,917:53,904:5517:53,5 (115)35:56,7 (125)
131 228 Smółka Rafał M (115)M2 (40)POLTauron teamLibiąż54:07,817:55,804:5518:31,2 (141)36:37,8 (137)
132 52 Gierez-Dobiczek Sylwia K (17)K2 (7)POLTeam PapryLędziny54:09,317:57,304:5518:17,2 (128)36:07,9 (127)
133 42 Frączek Paulina K (18)K1 (7)POLPiotrowice54:13,318:01,304:5518:43,7 (150)36:22,9 (132)
134 225 SKIBICKI KRZYSZTOF M (116)M3 (50)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMOświęcim54:15,818:03,804:5519:33,8 (189)37:02,3 (152)
135 340 PODGÓRNI RAFAŁ M (117)M3 (51)POLZAGÓRZE54:17,818:05,804:5618:21,8 (132)36:41,3 (140)
136 115 Kozieł Jan M (118)M1 (18)POLOświęcim54:19,618:07,604:5617:37,3 (109)36:30,0 (134)
137 176 Paradecki Piotr M (119)M3 (52)POLTeam Run Against RettWola54:29,018:17,004:5718:40,2 (147)36:50,4 (146)
138 303 Bąk Tadeusz M (120)M5 (2)POLSamotny biegaczBieruń54:29,218:17,204:5718:21,8 (133)36:48,9 (145)
139 35 Duży Monika K (19)K2 (8)POLCHWALISZczyNIEchwalisz-lotejZnamiBieruń54:29,318:17,304:5718:48,3 (153)36:50,9 (147)
140 10 Buchta Bogdan M (121)M2 (41)POLBobrek54:30,618:18,604:5718:58,4 (161)36:45,6 (143)
141 92 Jitner Grzegorz M (122)M3 (53)POLRuda Śląska54:34,918:22,904:5718:24,0 (136)36:33,7 (136)
142 76 Jaguś Przemysław M (123)M2 (42)POLOświęcim54:49,618:37,604:5919:04,5 (169)37:09,6 (157)
143 55 Głowiczka Tomasz M (124)M3 (54)POLOświęcim54:54,118:42,104:5920:11,7 (209)36:46,9 (144)
144 162 NOWAK JAN ROMAN M (125)M5 (3)POLOLIMPIJCZYK GILOWICEGilowice54:57,018:45,004:5919:01,8 (165)36:51,5 (148)
145 219 SĘPIOŁ ADAM M (126)M2 (43)POLTGB Lake RunnersTychy54:59,018:47,004:5919:17,2 (176)37:03,8 (153)
146 53 Głos Marek M (127)M2 (44)POLDrim RoboticsOświęcim55:06,018:54,005:0018:56,8 (159)36:39,6 (138)
147 470 ZACNY Oskar M (128)M1 (19)POLITALIAKRISKĘTY55:07,418:55,405:0017:56,9 (117)36:22,7 (131)
148 199 PUDEŁKO DAWID M (129)M2 (45)POLOświęcim55:16,119:04,105:0118:27,6 (138)36:58,7 (150)
149 118 Kręczyński Jacek M (130)M5 (4)POLGliwice55:17,619:05,605:0119:12,2 (172)37:23,7 (162)
150 128 Kuwik Waldemar M (131)M2 (46)POLOświęcim55:27,119:15,105:0218:56,1 (158)37:24,9 (164)
151 6 Białas Michał M (132)M2 (47)POLBrzeszcze55:29,719:17,705:0218:10,5 (127)35:46,7 (123)
152 2 Andruszko Stefan M (133)M1 (20)POLOświęcim55:30,619:18,605:0218:48,3 (154)37:21,4 (160)
153 43 Frączek Paweł M (134)M2 (48)POLOświęcim55:34,419:22,405:0318:36,5 (145)37:09,2 (156)
154 113 Kos Marcin M (135)M3 (55)POLOświęcim55:39,019:27,005:0318:40,5 (148)37:06,2 (155)
155 193 MATUZEWICZ DOMINIK M (136)M3 (56)POLOświęcim55:39,119:27,105:0318:17,9 (130)36:45,3 (142)
156 220 Siata Sebastian M (137)M2 (49)POLParkrun ChrzanówTrzebinia55:41,719:29,705:0318:47,0 (152)37:23,1 (161)
157 83 Jarosz Tomek M (138)M3 (57)POLOświęcim55:43,519:31,505:0320:31,8 (218)38:17,5 (179)
158 155 Murański Piotr M (139)M2 (50)POLBrzeszcze55:49,319:37,305:0418:04,2 (121)37:01,4 (151)
159 222 Siewierski Adam M (140)M3 (58)POLTeam PapryFrydek55:52,919:40,905:0417:55,9 (116)36:56,2 (149)
160 47 Garbuz Katarzyna K (20)K3 (4)POLZadyszka OświęcimRajsko55:53,719:41,705:0418:30,2 (139)37:05,9 (154)
161 167 Obstarczyk Mirosław M (141)M4 (8)POLzadyszkaOświęcim56:01,519:49,505:0518:42,7 (149)37:32,8 (166)
162 120 Kruczek Artur M (142)M3 (59)POLTychy56:05,619:53,605:0519:04,5 (168)37:27,2 (165)
163 119 Kruczek Monika K (21)K2 (9)POLTeam PapryTychy56:05,819:53,805:0518:54,0 (157)37:24,2 (163)
164 180 Pawlica Szymon M (143)M1 (21)POLOświęcim56:06,519:54,505:0618:44,7 (151)37:11,6 (158)
165 157 Muszyńska Joanna K (22)K2 (10)POL40-latek TychyTychy56:08,219:56,205:0619:17,9 (177)37:54,2 (169)
166 262 TRZCINSKI MIROSLAW M (144)M4 (9)POLOSWIECIM56:14,820:02,805:0617:52,3 (114)37:19,7 (159)
167 104 Kiryjczuk Karolina K (23)K2 (11)POLSolvayOświęcim56:35,120:23,105:0819:28,0 (185)38:02,1 (171)
168 336 Parzygnat Sylwia K (24)K1 (8)POLKlikuszowa56:37,120:25,105:0819:00,7 (162)37:53,9 (168)
169 130 Liszewski Tadeusz M (145)M4 (10)POLOswiecim56:44,920:32,905:0919:26,6 (184)38:01,6 (170)
170 89 Jesionek Małgorzata K (25)K2 (12)POLImielin56:53,020:41,005:1019:11,9 (171)38:07,9 (177)
171 30 Dudek Tomasz M (146)M3 (60)POLZadyszka OświęcimOświęcim57:04,220:52,205:1119:19,9 (179)38:11,0 (178)
172 152 Mikołajek Zbigniew M (147)M3 (61)POLBrzezinka57:05,720:53,705:1119:02,3 (166)38:07,2 (175)
173 11 Budzeń Jerzy M (148)M3 (62)POLOświęcim57:11,720:59,705:1119:35,6 (190)38:33,5 (181)
174 177 Pasierbek Katarzyna K (26)K3 (5)POLBystra57:12,721:00,705:1219:42,1 (196)38:27,8 (180)
175 175 Papuga Kamil M (149)M1 (22)POLEkipa z górnej półkiJawiszowice57:13,421:01,405:1218:30,7 (140)37:50,6 (167)
176 56 GNATOWSKY WALDEMAR M (150)M3 (63)POLBIELSKO-BIALA57:17,621:05,605:1219:45,4 (200)38:46,2 (188)
177 129 Kwarciak Adam M (151)M2 (51)POLZasapaniChrzanów57:23,821:11,805:1319:48,0 (203)38:43,9 (185)
178 19 Chrobok Marcin M (152)M3 (64)POLOświęcim57:31,421:19,405:1319:23,2 (182)38:06,4 (173)
179 60 Górka Krzysztof Guras M (153)M2 (52)POLZ zbieganiem mi do górJawiszowice57:32,021:20,005:1318:22,7 (134)36:44,2 (141)
180 342 Ryszka Piotr M (154)M2 (53)POLGrojec57:33,621:21,605:1320:59,9 (236)40:01,0 (204)
181 112 Korbut Anna K (27)K3 (6)POLChrzanów BiegaLibiąż57:34,921:22,905:1419:16,6 (175)38:33,6 (182)
182 178 Paszek Żaneta K (28)K1 (9)POLTychy57:36,721:24,705:1419:00,9 (163)38:07,2 (174)
183 265 Walkowski Kamil M (155)M2 (54)POLTychy57:37,021:25,005:1419:01,3 (164)38:07,5 (176)
184 149 Merta Marek M (156)M3 (65)POLZasole Bielańskie57:39,521:27,505:1419:45,7 (201)38:48,6 (189)
185 267 Wasztyl Marek M (157)M3 (66)POLOświęcim57:39,821:27,805:1421:01,0 (238)40:08,6 (210)
186 274 Wiczok Agata K (29)K2 (13)POLTeam PapryTychy57:57,321:45,305:1619:29,0 (187)38:44,9 (186)
187 182 Pawlus Mariusz M (158)M3 (67)POLOświęcimski Klub KarateBrzeszcze57:58,221:46,205:1619:18,9 (178)38:41,6 (183)
188 257 Tkacz Tomasz M (159)M3 (68)POLORANGE POLSKASosnowiec57:59,321:47,305:1620:26,1 (215)39:42,2 (200)
189 337 Pawlus Paweł M (160)M3 (69)POLBrzeszcze58:00,721:48,705:1618:06,0 (122)38:05,1 (172)
190 181 Pawlus Ewelina K (30)K3 (7)POLBrzeszcze58:12,722:00,705:1719:20,2 (180)38:43,4 (184)
191 106 Klimek Katarzyna K (31)K2 (14)POLPłaza58:15,322:03,305:1720:32,8 (221)39:41,7 (199)
192 289 Wytrykus Barbara K (32)K2 (15)POLTychy58:18,822:06,805:1819:28,5 (186)39:14,6 (191)
193 186 Pilarz Mirek M (161)M3 (70)POLBujaków58:19,022:07,005:1820:04,0 (207)39:24,2 (194)
194 218 Seweryn Magdalena K (33)K2 (16)POLTychy58:25,622:13,605:1819:29,6 (188)39:15,3 (192)
195 156 Musioł Piotr M (162)M3 (71)POLImielin58:29,522:17,505:1919:45,2 (199)39:42,4 (201)
196 197 PRZYBYŁ Rafał M (163)M3 (72)POLRadzionków58:41,822:29,805:2019:23,2 (183)38:50,4 (190)
197 87 Jesionek Bogusław M (164)M4 (11)POLJastrzębie Zdrój58:43,522:31,505:2018:58,4 (160)38:45,4 (187)
198 67 GUJA BOGUSŁAW M (165)M5 (5)POLKB MCKiS JAWORZNOJaworzno58:45,222:33,205:2019:50,8 (205)39:40,9 (198)
199 333 Noga Angelika K (34)K1 (10)POLMiędzyrzecze Gorne58:49,122:37,105:2020:46,8 (227)40:04,0 (208)
200 158 Myrcik Bernard M (166)M3 (73)POLTarnowskie Góry59:21,723:09,705:2319:37,4 (191)39:30,1 (196)
201 133 Lotek Ela K (35)K2 (17)POLEkipa z górnej półkiKęty59:32,923:20,905:2419:38,9 (193)40:01,5 (205)
202 241 SUROWIAK OLGA K (36)K3 (8)POLTrzebinia59:36,423:24,405:2519:37,8 (192)39:28,1 (195)
203 287 Wrona Marek M (167)M2 (55)POLZASAPANILibiąż59:37,923:25,905:2519:43,5 (198)39:57,2 (203)
204 266 Warzecha Joanna K (37)K1 (11)POLOświęcim59:40,523:28,505:2519:15,1 (173)39:37,1 (197)
205 229 Sobczyk Sławomir M (168)M4 (12)POLnie zrzeszonyTychy59:45,223:33,205:2521:11,1 (246)40:45,2 (223)
206 27 Długosz Patrycja K (38)K1 (12)POLAds MasnaMysłowice59:47,223:35,205:2619:09,3 (170)39:19,1 (193)
207 17 Chowaniak Krzysztof M (169)M4 (13)POLParkrun ChrzanówChrzanów59:51,123:39,105:2620:25,3 (214)40:25,2 (216)
208 70 Handy Samanta K (39)K2 (18)POLKęty59:54,423:42,405:2620:23,2 (212)40:14,1 (212)
209 121 KUBAREK ANNA K (40)K2 (19)POLSPYTKOWICE59:58,023:46,005:2720:33,7 (222)40:16,3 (213)
210 263 Wadowski Paweł M (170)M2 (56)POLŁączany59:58,623:46,605:2719:15,3 (174)40:02,5 (207)
211 236 STAŃCZYK ANDRZEJ M (171)M4 (14)POLGórnik WolaWola1:00:05,823:53,805:2720:10,5 (208)40:06,0 (209)
212 311 Góralczyk Mariusz M (172)M3 (74)POLKęty1:00:09,023:57,005:2820:32,3 (220)41:26,2 (232)
213 68 GWÓŹDŹ EDYTA K (41)K2 (20)POLJaworzno1:00:11,123:59,105:2820:37,4 (223)40:42,6 (220)
214 18 Chrapkiewicz Agnieszka K (42)K1 (13)POLEkipa z górnej półkiRoczyny1:00:24,224:12,205:2919:39,7 (194)40:14,0 (211)
215 341 PODGÓRNI ILONA K (43)K2 (21)POLZAGÓRZE1:00:26,124:14,105:2919:41,1 (195)39:52,2 (202)
216 184 Piątek Kordian M (173)M1 (23)POLOświęcim1:00:27,824:15,805:2921:31,4 (254)41:41,6 (236)
217 179 Pater Janusz M (174)M3 (75)POLMJMETAL OŚWIĘCIMOświęcim1:00:27,824:15,805:2920:13,7 (210)40:21,6 (215)
218 272 Wąsowicz Agnieszka K (44)K3 (9)POLJaworzno1:00:28,224:16,205:2920:50,3 (229)40:44,3 (221)
219 135 Łakomy Dariusz M (175)M3 (76)POLOświęcim1:00:30,924:18,905:3020:32,2 (219)40:54,0 (226)
220 9 Borowski Dariusz M (176)M3 (77)POLamatorOświęcim1:00:31,524:19,505:3020:48,6 (228)40:46,2 (224)
221 8 Borowski Jarosław M (177)M4 (15)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze1:00:36,924:24,905:3021:32,4 (255)41:41,2 (235)
222 163 Nowicka Monika K (45)K2 (22)POLTeam PapryTychy1:00:37,524:25,505:3019:54,2 (206)40:34,3 (217)
223 132 Lorencki Andrzej M (178)M4 (16)POLTramwaje ŚląskieTarnowskie Góry1:00:43,124:31,105:3119:47,2 (202)40:16,8 (214)
224 20 Chrószcz Klaudia K (46)K2 (23)POLBieruń1:00:52,524:40,505:3220:15,4 (211)40:36,4 (218)
225 86 JARZYNA ADAM M (179)M5 (6)POLPolanka Wielka1:00:56,324:44,305:3220:27,4 (216)40:49,5 (225)
226 107 Klimek Krzysztof M (180)M3 (78)POLPłaza1:01:00,824:48,805:3221:00,5 (237)41:08,9 (231)
227 164 Nowogrodzka Katarzyna K (47)K2 (24)POLPoRUNne FurganieRajsko1:01:02,624:50,605:3220:46,4 (226)40:55,9 (227)
228 259 TOMALA DAWID M (181)M1 (24)POLValeo Czechowice DziedziceOSIEK1:01:15,125:03,105:3419:49,5 (204)40:02,5 (206)
229 240 Sudia Krzysztof M (182)M2 (57)POLOświęcim1:01:19,825:07,805:3421:38,7 (266)41:37,8 (234)
230 204 Rapucha Adam M (183)M2 (58)POLŻory1:01:20,225:08,205:3421:01,3 (239)41:07,3 (230)
231 317 Kasperczyk Anna K (48)K2 (25)POLOświęcim1:01:37,125:25,105:3620:28,3 (217)40:41,6 (219)
232 103 Kędzierski Adrian M (184)M1 (25)POLPoręba Wielka1:01:40,825:28,805:3621:10,4 (245)41:55,8 (244)
233 100 Katerla Jakub M (185)M1 (26)POLZaborze1:01:41,725:29,705:3621:08,8 (243)41:53,5 (241)
234 232 SONAKOWSKI ROMAN M (186)M4 (17)POLAniołki CharliegoSłotwina1:01:49,925:37,905:3721:24,3 (249)41:44,2 (237)
235 190 Płonka Małgorzata K (49)K4 (2)POLlecebochcePoręba Wielka1:01:56,425:44,405:3720:24,8 (213)40:56,7 (228)
236 145 Marcak Przemysław M (187)M2 (59)POLOświęcim1:02:08,625:56,605:3821:54,6 (285)42:31,6 (248)
237 73 Heród Jakub M (188)M2 (60)POLOświęcim1:02:13,826:01,805:3921:51,4 (281)41:47,5 (239)
238 208 Rozmus Wojciech M (189)M3 (79)POLGóra1:02:17,026:05,005:3921:10,0 (244)41:45,4 (238)
239 268 Wawrzyniak Dariusz M (190)M4 (18)POLKęckie HarpaganyKĘTY1:02:33,126:21,105:4121:07,2 (240)41:54,7 (242)
240 41 Fornagiel Katarzyna K (50)K2 (26)POLOświęcim1:02:51,226:39,205:4221:35,5 (261)42:20,8 (245)
241 187 Pilarz Ewa K (51)K3 (10)POLBujaków1:02:59,726:47,705:4320:52,6 (231)41:55,6 (243)
242 32 DUDZINSKA MAGDALENA K (52)K4 (3)GBRWest Molesey1:03:02,626:50,605:4320:56,6 (233)41:27,6 (233)
243 23 Cieluch Dorian M (191)M1 (27)POLZiębów1:03:02,726:50,705:4321:15,9 (248)42:23,8 (246)
244 252 Szypuła Krzysztof M (192)M1 (28)POLOsiek1:03:06,826:54,805:4420:50,8 (230)41:50,4 (240)
245 331 Niemas Mariusz M (193)M4 (19)POLKomenda Powiatowa PSP w WadowicachRajsko1:03:18,327:06,305:4521:39,2 (268)42:36,4 (249)
246 332 Niemas Anna K (53)K3 (11)POLOYAMA KARATE BRZESZCZERajsko1:03:18,327:06,305:4521:40,7 (270)42:36,8 (250)
247 306 Capiak Jakub M (194)M1 (29)POLBielsko-Biala1:03:19,927:07,905:4522:18,9 (292)42:54,8 (254)
248 301 Baran Łukasz M (195)M2 (61)POLLibiąż1:03:30,127:18,105:4623:37,4 (314)46:05,3 (306)
249 279 Witek Adrian M (196)M2 (62)POLLulokiKraków1:04:00,927:48,905:4919:42,7 (197)41:05,7 (229)
250 253 Ścigała Adam M (197)M4 (20)POLImielin1:04:09,127:57,105:4921:07,4 (241)42:26,2 (247)
251 85 Jarzyna Urszula K (54)K1 (14)POLPolanka Wielka1:04:13,228:01,205:5021:44,6 (275)43:06,1 (260)
252 81 Janusz Agnieszka K (55)K3 (12)POLKatowice1:04:18,028:06,005:5021:50,4 (280)43:22,5 (268)
253 269 Wawrzyniak Kamil M (198)M1 (30)POLKęty1:04:18,228:06,205:5021:24,3 (250)42:38,9 (251)
254 322 Kuczek Elżbieta K (56)K2 (27)POLMiedzyrzecze1:04:19,528:07,505:5021:47,1 (276)42:58,8 (256)
255 51 Gębołyś Beata K (57)K3 (13)POLChwalisz czy nie chwaliszBieruń1:04:20,628:08,605:5021:42,3 (272)43:08,7 (261)
256 122 Kucharczyk Tomasz M (199)M3 (80)POLViproTeamOswięcim1:04:24,228:12,205:5121:49,9 (279)43:23,1 (269)
257 139 Magiera Ewelina K (58)K2 (28)POLChwaliszCzyNieChwaliszLotejzNamiIimielin1:04:29,728:17,705:5121:42,4 (273)43:09,2 (262)
258 80 Janusik Natalia K (59)K2 (29)POLOświęcim1:04:36,728:24,705:5222:31,3 (299)43:36,7 (271)
259 114 Kozieł Piotr M (200)M3 (81)POLOświęcim1:04:36,828:24,805:5222:30,0 (298)43:34,5 (270)
260 290 Zalewski Paweł M (201)M2 (63)POLOświęcim1:04:41,428:29,405:5220:39,4 (224)42:54,3 (253)
261 328 Młynarski Mateusz M (202)M1 (31)POLMŁYNARSCY Nieruchomości TeamBystra1:04:45,628:33,605:5322:19,7 (293)43:18,6 (267)
262 189 PLOCH ANDRZEJ M (203)M4 (21)POLPławniowice1:04:49,528:37,505:5321:36,1 (262)43:06,1 (259)
263 256 Środa Janusz M (204)M4 (22)POLSpartanie DzieciomTarnowskie Góry1:05:01,428:49,405:5423:06,6 (307)45:25,1 (295)
264 230 SOBÓL KRZYSZTOF M (205)M3 (82)POLPATYKIEM PISANE 505JAWISZOWICE1:05:12,129:00,105:5521:14,5 (247)42:57,7 (255)
265 37 Dyrdoń Daria K (60)K1 (15)POLDankowice1:05:16,229:04,205:5621:53,9 (284)43:18,6 (266)
266 58 Gołąb Justyna K (61)K2 (30)POLTychy1:05:21,629:09,605:5621:34,9 (259)43:17,1 (264)
267 59 Gołąb Radosław M (206)M2 (64)POLTychy1:05:21,829:09,805:5621:34,6 (258)43:16,7 (263)
268 338 Pełka Aneta K (62)K3 (14)POLBrzeszcze1:05:33,729:21,705:5722:13,0 (289)43:51,9 (275)
269 168 Olesiak Szymon M (207)M1 (32)POLKęty1:05:38,329:26,305:5821:34,4 (257)43:50,8 (273)
270 310 Góralczyk Katarzyna K (63)K3 (15)POLOświęcim1:05:39,629:27,605:5822:04,4 (288)44:07,6 (283)
271 286 WÓJCIK JERZY M (208)M4 (23)POLRudze1:05:39,929:27,905:5822:04,1 (287)44:06,7 (282)
272 169 Olesiak Paulina K (64)K1 (16)POLKęty1:05:40,429:28,405:5821:33,9 (256)43:51,1 (274)
273 282 WÓJCICKI RAFAŁ M (209)M3 (83)POLCROSS THE LIMITOŚWIĘCIM1:05:44,429:32,405:5820:57,8 (234)42:50,1 (252)
274 66 Grzesina Arkadiusz M (210)M3 (84)POLOświęcim1:05:44,529:32,505:5822:59,2 (303)45:01,6 (293)
275 242 Surowiak Tomasz M (211)M3 (85)POLTrzebinia1:05:45,629:33,605:5822:29,6 (297)44:11,7 (286)
276 298 Zubel Aron M (212)M1 (33)POLZadyszka OświęcimZaborze1:05:55,729:43,705:5921:35,2 (260)43:17,6 (265)
277 102 Kawulak Iwona K (65)K3 (16)POLBojszowy Nowe1:06:03,829:51,806:0020:53,0 (232)43:04,9 (257)
278 36 Dymurski Wojciech M (213)M4 (24)POLTychy1:06:14,630:02,606:0121:28,8 (251)43:55,5 (278)
279 14 Capanda Grzegorz M (214)M3 (86)POLKęty-Witkowice1:06:34,130:22,106:0321:08,8 (242)43:59,7 (280)
280 194 Przesór Barbara K (66)K2 (31)POLZadyszka OświęcimBrzezinka1:06:34,930:22,906:0321:41,8 (271)44:09,6 (285)
281 321 Kubiczek Anna K (67)K2 (32)POLBrzeszcze1:06:42,630:30,606:0322:13,2 (290)43:52,6 (276)
282 123 Kudzia Anna K (68)K2 (33)POLLędziny1:06:53,430:41,406:0421:36,6 (264)43:53,3 (277)
283 250 MILCARZ ARON M (215)M3 (87)POLWADOWICE1:07:01,730:49,706:0523:20,9 (311)45:34,9 (297)
284 295 KUWIK ALEKSANDRA K (69)K1 (17)POLWADOWICE1:07:02,830:50,806:0523:21,6 (312)45:38,0 (298)
285 201 Rachwalik Piotr M (216)M4 (25)POLJaworzno1:07:12,431:00,406:0621:38,3 (265)44:05,9 (281)
286 307 Domurat Zdzisław M (217)M4 (26)POLWataha Runners AlwerniaAlwernia1:07:15,831:03,806:0621:44,1 (274)44:38,0 (287)
287 343 Sobota Michał M (218)M1 (34)POLLKS PrzecieszynPrzecieszyn1:07:19,031:07,006:0720:44,7 (225)43:05,6 (258)
288 191 Podsiadło Marcin M (219)M3 (88)POLCobraMysłowice1:07:28,931:16,906:0821:36,3 (263)43:42,2 (272)
289 223 Sikora Skarbimir M (220)M3 (89)POLOświęcim1:07:35,231:23,206:0822:00,0 (286)43:59,3 (279)
290 348 Świątek-Młynarska Paulina K (70)K2 (34)POLMŁYNARSCY Nieruchomości TeamBielsko-Biała1:07:37,731:25,706:0823:40,9 (316)45:55,8 (301)
291 327 Młynarski Wojciech M (221)M2 (65)POLMŁYNARSCY Nieruchomości TeamBielsko-Biała1:07:37,831:25,806:0822:18,4 (291)45:53,6 (300)
292 339 Piotrowski Marcin M (222)M2 (66)POLZASAPANIChrzanów1:07:46,631:34,606:0920:58,6 (235)44:08,0 (284)
293 221 Siata Luiza K (71)K2 (35)POLParkrun ChrzanówTrzebinia1:07:59,931:47,906:1022:55,9 (301)45:26,9 (296)
294 245 Szałaśny Paweł M (223)M2 (67)POLstar trekbrzeszcze1:08:20,032:08,006:1223:11,5 (308)45:53,5 (299)
295 78 Jankowska Marta K (72)K1 (18)POLMarta Jankowska trener personalnyOświęcim1:08:31,632:19,606:1321:38,8 (267)44:41,1 (290)
296 72 Herman Iwona K (73)K1 (19)POLMarta Jankowska Trener PersonalnyKatowice1:08:31,732:19,706:1321:39,7 (269)44:42,5 (291)
297 105 Kissa Barbara K (74)K3 (17)POLTychy1:08:59,332:47,306:1623:00,5 (305)46:01,3 (303)
298 276 Wika Sebastian M (224)M3 (90)POL40-latek Tychy / Team PapryTychy1:08:59,732:47,706:1623:00,4 (304)46:00,4 (302)
299 316 Jung Kinga K (75)K2 (36)POLOświęcim1:09:05,232:53,206:1623:39,1 (315)46:15,3 (308)
300 227 Smoleń Dawid M (225)M1 (35)POLZASAPANIChrzanów1:09:22,333:10,306:1821:48,4 (278)44:39,1 (288)
301 226 Smoleń Sebastian M (226)M1 (36)POLZASAPANILibiąż1:09:25,033:13,006:1821:47,5 (277)44:40,0 (289)
302 302 Baran Michalina K (76)K2 (37)POLLibiąż1:09:34,733:22,706:1923:36,8 (313)46:07,7 (307)
303 141 Malczyk Wiesław M (227)M4 (27)POLLibiąż1:09:45,733:33,706:2022:55,0 (300)46:04,2 (304)
304 217 BARTULA JOLANTA K (77)K4 (4)POLGROJEC1:09:45,733:33,706:2022:57,2 (302)46:04,2 (305)
305 318 KOCZUR ALDONA K (78)K2 (38)POLZAGÓRZE1:09:54,033:42,006:2123:03,4 (306)47:00,5 (314)
306 309 Góralczyk Joanna K (79)K3 (18)POLKęty1:10:51,234:39,206:2623:14,4 (309)46:30,0 (309)
307 304 Bies Sylwia K (80)K3 (19)POLHecznarowice1:10:51,534:39,506:2623:14,6 (310)46:30,3 (310)
308 207 Rozmus Ewa K (81)K3 (20)POLPoWoli do CeluGóra1:10:57,634:45,606:2722:27,9 (294)46:47,9 (312)
309 124 Kukla Agata K (82)K2 (39)POLPoWoli do celuBrzeszcze1:10:58,234:46,206:2722:28,2 (295)46:48,6 (313)
310 247 Szkudlarz Mateusz M (228)M1 (37)POLOświęcim1:11:03,834:51,806:2721:30,2 (252)47:12,5 (315)
311 246 Szkudlarz Ilona K (83)K4 (5)POLOświecim1:11:04,034:52,006:2721:30,6 (253)44:58,8 (292)
312 38 Dziedzic Dariusz M (229)M3 (91)POLZadyszka OświęcimPolanka Wlk.1:11:04,134:52,106:2722:29,0 (296)45:07,8 (294)
313 131 Liszewski Rafał M (230)M1 (38)POLMarta Jankowska trener personalnyOświęcim1:12:43,236:31,206:3621:51,4 (282)46:47,7 (311)
314 31 Dudek Jan M (231)M5 (7)POLStudio Kosmetyki OliviaTarnowskie Góry1:14:33,238:21,206:4650:31,5 (318)
315 101 Kawecka Ania K (84)K2 (40)POLMaków1:15:10,838:58,806:5050:39,9 (319)
316 57 GOCAŁEK WIESŁAW M (232)M4 (28)POLBYLE DO PRZODU MWTYCHY1:15:20,139:08,106:5050:05,8 (317)
317 110 Komraus Damian M (233)M2 (68)POLPszczyna BiegaPszczyna1:15:30,539:18,506:5149:13,5 (316)
318 258 TOKARZ DOMINIK M (234)M3 (92)POLENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIM1:20:08,843:56,807:1752:37,8 (320)
DNF 90 Jędrusik Mateusz MM2POLZadyszka OświęcimBrzeszcze13:52,3 (13)27:46,5 (14)
DNF 172 Osiecka Iwona KK2POLOświęcim19:21,0 (181)40:44,6 (222)
DNS 13 Caban Mateusz MM1POLoGÓRYOświęcim
DNS 44 FRYC ANNA KK2POLSpytkowice
DNS 54 Głowiczka Adam MM2POLOświęcim
DNS 79 Jans Magdalena KK2POLOświęcim
DNS 94 Kajfasz Sabina KK1POLLgota
DNS 95 Kaleta Agnieszka KK2POLPoWoli do celuBrzeszcze
DNS 111 Konik Krzysztof MM1POLOKB ZadyszkaPrzeciszów
DNS 147 Matuła Natalia KK1POLCross by PPOświęcim
DNS 159 Nizioł Jacek MM3POLOKB ZadyszkaOświęcim
DNS 183 Pawlus Dawid MM1POLOświęcimski Klub KarateJawiszowice
DNF 203 Rak Jolanta KK4POLMaków
DNS 211 Rybarz Artur MM4POLZadyszka OświecimBrzeszcze
DNS 233 Stafiej Katarzyna KK2POLDąbrowa Górnicza
DNS 235 Stankiewicz Artur MM1POLLubaczow
DNS 254 Śluz Rafał MM3POLLędziny
DNS 260 Tomalik Anna KK3POL#BBKTSOświęcim
DNS 261 Toporczyk Daniel MM3POLAurelia trend BieruńTychy
DNS 278 WITEK SZYMON MM1POL1993KĘTY
DNS 314 Jakubiec Katarzyna KK1POLMŁYNARSCY Nieruchomości TeamWilkowice
DNS 325 LITWIŃSKI Piotr MM1POLChrzanów
DNS 334 Pacułt Wojciech MM3POLBBRUNNERSBystra
DSQ 62 Graca Ewelina KK1POLOświęcim43:42,907:30,903:5821:51,8 (283)