BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Tatra Fest Bieg 2018
Data:
18.08.2018
Miejsce:
Tatry, Zakopane
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Tatra Fest Bieg
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKateg.KrajKlubMiejscowośćMetaStrataHala Ornak
1 68 Faron Robert M (1) 1974 M35 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 7:14:16,2 2:36:13,5 (4)
2 94 Gutt Piotr M (2) 1994 M18 (1) POL Tatrareh Poronin 7:28:17,6 14:01,4 2:33:48,6 (3)
3 286 Szumliński Piotr M (3) 1984 M18 (2) POL Marcin Świerc TEAM Kraków 7:54:29,0 40:12,8 2:43:08,3 (8)
4 15 Biernawski Piotr M (4) 1977 M35 (2) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 7:57:47,4 43:31,2 2:37:30,8 (5)
5 323 Witowska Mirosława K (1) 1991 K18 (1) POL KW Zakopane/Salco Garmin Team Zakopane 8:01:45,7 47:29,5 2:53:10,6 (16)
6 69 Ficek Roman M (5) 1989 M18 (3) POL TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA Skawica 8:08:04,7 53:48,5 2:54:23,1 (18)
7 46 Czuba Jarek M (6) 1991 M18 (4) POL Mountain Fuel Polska Piotrkow Trybunalski 8:15:14,3 1:00:58,1 2:39:45,0 (6)
8 272 Solińska Katarzyna K (2) 1990 K18 (2) POL Cisowianka Team Kraków 8:25:52,0 1:11:35,8 2:51:43,1 (13)
9 279 Stolarz Piotr M (7) 1977 M35 (3) POL Dąbrowa Górnicza 8:37:00,5 1:22:44,3 2:46:38,6 (10)
10 134 Korpalski Tomasz M (8) 1981 M35 (4) POL Biegaj z Głową Gdańsk 8:39:10,4 1:24:54,2 2:52:35,6 (14)
11 78 Gawlik Sławek M (9) 1984 M18 (5) POL MarcinSwiercTeam Kraków 8:43:43,3 1:29:27,1 2:55:34,4 (20)
12 175 Łyjak Błażej M (10) 1979 M35 (5) POL Chata Biegacza K34 Wrocław 8:48:43,3 1:34:27,1 3:05:46,6 (31)
13 150 Kucharczyk Maciej M (11) 1976 M35 (6) POL Choszczno 8:53:39,6 1:39:23,4 2:54:40,8 (19)
14 114 Kicziński Bartosz M (12) 1984 M18 (6) POL Brodnica Biega Brodnica 8:55:08,8 1:40:52,6 2:43:07,3 (7)
15 246 Rolbiecki Piotr M (13) 1987 M18 (7) POL Geoings Polska Gdańsk 8:55:08,8 1:40:52,6 2:53:36,5 (17)
16 304 Urbańczyk Karol M (14) 1990 M18 (8) POL Gliwice 8:55:08,8 1:40:52,6 2:59:44,5 (24)
17 184 Matyja Adam M (15) 1981 M35 (7) POL Stara Huta 8:56:17,9 1:42:01,7 3:02:51,6 (28)
18 2 Badura Adam M (16) 1978 M35 (8) POL Forma Wodzisław Śląski Rybnik 8:56:18,2 1:42:02,0 3:00:07,7 (25)
19 225 Pawlica Paweł M (17) 1989 M18 (9) POL Kraków 8:57:30,4 1:43:14,2 3:08:50,0 (37)
20 291 Ścieszka Wojciech M (18) 1973 M35 (9) POL 13 elt Kraków - Balice Kraków 9:09:40,8 1:55:24,6 3:07:25,1 (33)
21 117 Kik Iwona K (3) 1985 K18 (3) POL Daniel Wosik Tervel Team Zabierzów 9:10:12,9 1:55:56,7 3:05:16,7 (30)
22 297 Topolski Marcin M (19) 1976 M35 (10) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 9:10:41,5 1:56:25,3 3:07:56,5 (34)
23 307 Wałczyk Krzysztof M (20) 1985 M18 (10) POL Łowce 9:12:24,1 1:58:07,9 3:06:53,1 (32)
24 14 Bieliński Maciek M (21) 1986 M18 (11) POL Warszawa 9:13:08,8 1:58:52,6 2:57:07,8 (22)
25 48 Ćwidak Paweł M (22) 1988 M18 (12) POL SKPT Gdańsk Gdańsk 9:13:30,7 1:59:14,5 3:17:45,7 (61)
26 245 Rodrigo Pereira Oswald M (23) 1984 M18 (13) POL Wild for the Run/Hercog RunningTeam Warszawa 9:26:38,2 2:12:22,0 3:04:52,9 (29)
27 258 Schramm Rafał M (24) 1988 M18 (14) POL MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do Ultra Kraków 9:29:41,9 2:15:25,7 3:14:49,5 (46)
28 284 Sztefko Józef M (25) 1965 M50 (1) POL Beskidzka Grupa GOPR Kozy 9:34:48,9 2:20:32,7 3:10:25,9 (41)
29 50 Data Tomasz M (26) 1972 M35 (11) POL HRmax Żory Żory 9:34:52,8 2:20:36,6 3:21:18,3 (72)
30 45 Czerwiński Rafał M (27) 1973 M35 (12) POL Piotr i Paweł Marka Formy Poznań 9:35:13,7 2:20:57,5 3:17:07,3 (56)
31 223 Pasek Tomasz M (28) 1982 M35 (13) POL Dżeppetto Forza- Park Pinokio Wieliczka 9:35:32,2 2:21:16,0 3:08:05,5 (35)
32 273 Stach Pawel M (29) 1976 M35 (14) POL Krzeszowice 9:35:32,2 2:21:16,0 2:48:22,3 (11)
33 242 Pożak Grzegorz M (30) 1980 M35 (15) POL Stay Insane Lubartów 9:42:14,5 2:27:58,3 3:15:01,7 (48)
34 224 Paszczak Artur M (31) 1968 M50 (2) POL Warszawa 9:44:02,3 2:29:46,1 3:10:20,4 (40)
35 310 Wasik Robert M (32) 1982 M35 (16) POL Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław 9:46:22,8 2:32:06,6 3:22:18,2 (74)
36 70 Florek Natalia K (4) 1991 K18 (4) POL KW Kraków Kraków 9:47:09,6 2:32:53,4 3:19:24,1 (65)
37 16 Biskupski Piotr M (33) 1976 M35 (17) POL Poznań 9:49:36,1 2:35:19,9 3:16:03,4 (52)
38 30 Bytniewski Dariusz M (34) 1977 M35 (18) POL Team Silesia Marathon Katowice 9:49:36,1 2:35:19,9 3:19:29,0 (68)
39 305 Wahl Daniel M (35) 1977 M35 (19) POL Kościelisko 9:57:11,8 2:42:55,6 3:17:15,4 (57)
40 127 Kociołek Witold M (36) 1975 M35 (20) POL Runonline.pl Team Kraków 9:57:22,0 2:43:05,8 3:19:06,7 (63)
41 256 Sadowski Tomasz M (37) 1977 M35 (21) POL KOSSMATE ŻUKI Kraków 10:02:43,6 2:48:27,4 3:23:14,3 (76)
42 202 Naczyk Marta K (5) 1989 K18 (5) POL Dietetyk - Forma na Szczyt Gdynia 10:03:15,5 2:48:59,3 3:23:40,2 (77)
43 49 Daniel Jarek M (38) 1976 M35 (22) POL Dynafit Bielsko Biała 10:03:17,3 2:49:01,1 3:33:43,8 (110)
44 195 Moćko Jacek M (39) 1988 M18 (15) POL DSV Zagnańsk 10:03:57,1 2:49:40,9 3:27:50,4 (92)
45 281 Sułek Wojciech M (40) 1981 M35 (23) POL klub KarpielSteindel Architektura Zakopane 10:04:03,9 2:49:47,7 3:14:27,8 (45)
46 5 Barosz Natalia-Paulina K (6) 1989 K18 (6) POL MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do Ultra Kraków 10:05:50,7 2:51:34,5 1:23:23,3 (2)
47 313 Werner Kamil M (41) 1984 M18 (16) POL Ultra Pasterze Warszawa 10:10:57,9 2:56:41,7 3:27:11,6 (90)
48 240 Połubok Kajetan M (42) 1979 M35 (24) POL Tychy 10:12:17,6 2:58:01,4 3:16:38,5 (53)
49 277 Stefański Krystian M (43) 1984 M18 (17) POL KS KANAŁEK Olsztyn 10:15:07,1 3:00:50,9 3:08:10,8 (36)
50 302 Uber Marcin M (44) 1991 M18 (18) POL Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański 10:15:07,4 3:00:51,2 3:09:07,6 (38)
51 214 Olkis Rafał M (45) 1981 M35 (25) POL przebiega.pl Wrocław 10:15:09,3 3:00:53,1 3:22:59,4 (75)
52 342 Zdunek Grzegorz M (46) 1989 M18 (19) POL Truch.com Nowy Bedoń 10:16:10,0 3:01:53,8 3:15:05,7 (49)
53 228 Pawłowski Tomasz M (47) 1979 M35 (26) POL Adamed/Team PLeszew Dobrzyca 10:18:26,1 3:04:09,9 3:20:55,1 (71)
54 123 Kmak Sławek M (48) 1974 M35 (27) POL PAPIKI Grybów 10:18:52,9 3:04:36,7 3:31:28,0 (100)
55 12 Biedroński Grzegorz M (49) 1983 M35 (28) POL Kraków 10:19:36,1 3:05:19,9 3:26:49,2 (88)
56 262 Skrok Dariusz M (50) 1973 M35 (29) POL Hardcore Holidays Namysłów 10:20:33,7 3:06:17,5 3:13:49,1 (44)
57 306 Waldon Krzysztof M (51) 1973 M35 (30) POL HRmax Żory Żory 10:22:07,8 3:07:51,6 3:26:46,7 (87)
58 9 Bartosiński Mariusz M (52) 1973 M35 (31) POL Warszawa 10:22:51,2 3:08:35,0 3:25:35,1 (82)
59 84 Góral Grzegorz M (53) 1984 M18 (20) POL Nogami do góry Swoszowice 10:26:46,5 3:12:30,3 3:16:56,6 (55)
60 13 Biela Łukasz M (54) 1991 M18 (21) POL Zabrze 10:27:58,3 3:13:42,1 3:14:57,9 (47)
61 327 Wojciechowski Przemysław M (55) 1984 M18 (22) POL ChampionMan Team Czempiń 10:28:01,0 3:13:44,8 3:26:38,0 (86)
62 120 Klusek Mateusz M (56) 1989 M18 (23) POL Sklep Biegacza Running Team Kraków Kraków 10:28:06,6 3:13:50,4 3:17:33,3 (59)
63 341 Zbijowska Hatala Ewelina K (7) 1984 K18 (7) POL Bb runners Bielsko Biała 10:28:21,7 3:14:05,5 3:28:51,6 (95)
64 146 Krzyszłowski Rafał M (57) 1976 M35 (32) POL #UltraOpole Opole 10:28:22,4 3:14:06,2 3:38:03,2 (117)
65 190 MIREK GRZEGORZ M (58) 1979 M35 (33) POL MOVE STUDIO KRAKÓW 10:28:41,4 3:14:25,2 3:15:29,7 (51)
66 64 Durał Grzegorz M (59) 1978 M35 (34) POL Trening Ultrasa Wrocław 10:30:42,8 3:16:26,6 3:17:43,9 (60)
67 293 ŚLIWKA CEZARY M (60) 1981 M35 (35) POL DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCY KIELCE 10:34:19,8 3:20:03,6 3:19:45,5 (70)
68 77 Gawęski Maciej M (61) 1973 M35 (36) POL KW Kraków Kraków 10:36:07,9 3:21:51,7 3:44:43,2 (134)
69 156 Kuźniak Filip M (62) 1976 M35 (37) POL Katowice 10:36:23,3 3:22:07,1 3:19:25,8 (66)
70 178 Maculewicz Mateusz M (63) 1979 M35 (38) POL Multipower Polska Team Gdynia 10:36:23,3 3:22:07,1 3:11:22,6 (42)
71 67 Dziemba Piotr M (64) 1977 M35 (39) POL Dynafit Team Bielsko-Biała 10:36:42,5 3:22:26,3 3:33:26,8 (107)
72 348 Żyrek Adam M (65) 1969 M35 (40) POL Jasło 10:36:59,9 3:22:43,7 3:30:15,3 (97)
73 183 Mars Maksymilian M (66) 1975 M35 (41) POL Codlake Activ Kraków 10:38:52,4 3:24:36,2 3:33:41,3 (109)
74 220 Pałka Tomasz M (67) 1979 M35 (42) POL Luzyx Rzeszów 10:39:07,5 3:24:51,3 3:25:23,9 (81)
75 320 Witek Karolina K (8) 1991 K18 (8) POL Jarocin 10:39:07,5 3:24:51,3 3:25:37,7 (83)
76 131 Komaniecki Łukasz M (68) 1983 M35 (43) POL Inżynieria Biegania Rybnik 10:44:25,8 3:30:09,6 3:27:53,3 (93)
77 317 Wierzbicki Hubert M (69) 1992 M18 (24) POL Pasikurowice 10:45:20,3 3:31:04,1 3:25:21,7 (80)
78 33 Chmielewski Dariusz M (70) 1968 M50 (3) POL Dla Marty Murowana Goslina 10:46:54,7 3:32:38,5 3:26:14,5 (85)
79 263 Skrzyp Tomasz M (71) 1983 M35 (44) POL NutrendTeam Bielsko Biała 10:50:48,8 3:36:32,6 3:18:49,7 (62)
80 85 GRABIAS ALEKSANDRA K (9) 1988 K18 (9) POL Gdańsk 10:51:52,4 3:37:36,2 3:41:12,7 (123)
81 92 Gurgul Sebastian M (72) 1982 M35 (45) POL Aromat Nóg Kraków 10:53:38,3 3:39:22,1 3:39:04,5 (120)
82 105 Janiuk Jarosław M (73) 1968 M50 (4) POL BBL Białystok Białystok 10:55:02,0 3:40:45,8 3:43:33,6 (128)
83 126 Kochanowski Michał M (74) 1990 M18 (25) POL Night Runners Staszów 10:55:22,0 3:41:05,8 3:38:26,0 (119)
84 113 Kąkol Zbigniew M (75) 1984 M18 (26) POL Water Team Gwoźnica Dolna 10:55:41,7 3:41:25,5 3:21:52,0 (73)
85 66 Dziedzic Witold M (76) 1977 M35 (46) POL SPAR Rzeszów 10:56:10,9 3:41:54,7 3:36:27,8 (115)
86 252 Rudnik Tomasz M (77) 1979 M35 (47) POL Wieliczka 10:56:51,2 3:42:35,0 3:50:13,7 (150)
87 87 Grabiński Wojciech M (78) 1994 M18 (27) POL Rogoziński klub Biegacza Rogoźno 10:57:11,0 3:42:54,8 3:56:57,9 (160)
88 170 Lubański Robert M (79) 1966 M50 (5) POL Bukowice 10:59:06,3 3:44:50,1 3:16:53,6 (54)
89 203 Nadrowski Piotr M (80) 1967 M50 (6) POL Kondycja Piaseczno 10:59:45,8 3:45:29,6 3:49:30,4 (145)
90 151 Kujawski Bogusław M (81) 1965 M50 (7) POL Gorlice 11:00:58,5 3:46:42,3 3:28:49,1 (94)
91 119 Klonowski Jacek M (82) 1977 M35 (48) POL Biaowieża 11:01:27,9 3:47:11,7 3:09:58,5 (39)
92 136 Kostecki Igor M (83) 1984 M18 (28) POL Wchszt Brzesko 11:03:22,7 3:49:06,5 3:24:41,3 (79)
93 230 Pepliński Grzegorz M (84) 1976 M35 (49) POL Gdańsk 11:04:43,4 3:50:27,2 3:19:15,0 (64)
94 40 Ciepły Maciej M (85) 1990 M18 (29) POL Night Runners Wrocław Wrocław 11:04:44,2 3:50:28,0 3:35:01,6 (111)
95 157 Kwiatkowski Michael M (86) 1987 M18 (30) POL Kraków 11:06:05,7 3:51:49,5 3:12:56,6 (43)
96 88 gradzi dariusz M (87) 1983 M35 (50) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 11:07:42,3 3:53:26,1 3:36:10,2 (114)
97 355 Pawliński Adam M (88) 1978 M35 (51) POL Pro-Run Wrocław Wrocław 11:07:50,2 3:53:34,0 3:55:26,9 (159)
98 152 Kuna Wojciech M (89) 1989 M18 (31) POL Kraków 11:07:55,8 3:53:39,6 3:32:36,4 (105)
99 160 Latoszek Rafał M (90) 1973 M35 (52) POL CTS Warszawa 11:08:39,1 3:54:22,9 3:33:28,0 (108)
100 116 Kiec Mateusz M (91) 1994 M18 (32) POL PatatajRunner Bieruń 11:09:07,2 3:54:51,0 3:36:30,3 (116)
101 227 Pawłowski Marek M (92) 1964 M50 (8) POL Klub Biegacza Kompania Piwowarska Poznań 11:09:11,6 3:54:55,4 3:25:47,4 (84)
102 333 Wójcik Małgorzata K (10) 1975 K40 (1) POL Wiązowna 11:09:19,1 3:55:02,9 3:56:59,2 (161)
103 63 Duduś Marek M (93) 1971 M35 (53) POL KB Maniac Poznań Sława Wielkopolska 11:09:33,1 3:55:16,9 3:32:55,5 (106)
104 237 Podolak Ula K (11) 1994 K18 (10) POL Wroclaw 11:11:01,9 3:56:45,7 3:30:46,5 (98)
105 91 Grzejda Marcin M (94) 1974 M35 (54) POL Warszawa 11:14:22,4 4:00:06,2 3:32:13,4 (103)
106 266 Słup Paweł M (95) 1990 M18 (33) POL bb runners Bielsko-Biała 11:16:56,7 4:02:40,5 3:49:20,0 (143)
107 201 Muszyński Maciej M (96) 1966 M50 (9) POL MMPower Kraków 11:16:57,8 4:02:41,6 3:43:51,0 (129)
108 210 Nyka Jan M (97) 1970 M35 (55) POL #runultratrail Warszawa 11:18:13,0 4:03:56,8 3:32:07,6 (101)
109 29 BURZYŃSKI SEBASTIAN M (98) 1979 M35 (56) POL MPK WYBIEGANIE Warszawa 11:21:11,1 4:06:54,9 3:50:11,6 (149)
110 47 Czyżkowski Rafał M (99) 1981 M35 (57) POL Chłopaki z nizin Warsaw 11:21:18,5 4:07:02,3 3:17:16,9 (58)
111 60 Dessauer Wioletta K (12) 1975 K40 (2) POL Stay Insane Lubartów 11:22:00,5 4:07:44,3 3:41:19,8 (124)
112 174 Łukasik Michał M (100) 1985 M18 (34) POL Velobike Busko-Zdrój 11:22:28,8 4:08:12,6 3:43:16,4 (127)
113 280 Strzygocki Maciej M (101) 1975 M35 (58) POL 34BKPamc Żary 11:23:57,7 4:09:41,5 3:24:34,5 (78)
114 249 Rowiński Michał M (102) 1984 M18 (35) POL Lubawa Kocha Biegać Lubawa 11:24:10,9 4:09:54,7 3:40:19,9 (122)
115 314 Wesołowski Mariusz M (103) 1984 M18 (36) POL Warszawa 11:25:23,5 4:11:07,3 3:57:45,3 (164)
116 287 Szydłowski Jacek M (104) 1978 M35 (59) POL JACEK BIEGA Gdańsk 11:27:44,4 4:13:28,2 3:27:49,0 (91)
117 318 Wiktorowicz Tomasz M (105) 1974 M35 (60) POL Warszawa 11:29:46,9 4:15:30,7 3:38:15,7 (118)
118 147 Krzysztoń Marcin M (106) 1983 M35 (61) POL GMP Lasy Lublin 11:29:59,1 4:15:42,9 3:01:22,7 (26)
119 32 Chmara Magdalena K (13) 1989 K18 (11) POL Nowa Karczma 11:31:35,8 4:17:19,6 3:45:45,7 (136)
120 155 Kurpiewska Anna K (14) 1977 K40 (3) POL GT RAT Wrocław 11:31:35,8 4:17:19,6 3:52:43,0 (154)
121 25 Broll Romuald M (107) 1985 M18 (37) POL Warszawa 11:33:32,8 4:19:16,6 3:45:52,1 (137)
122 329 Wojtas Artur M (108) 1979 M35 (62) POL - Calgary 11:33:57,7 4:19:41,5 3:50:07,4 (147)
123 82 Gostkowski Łukasz M (109) 1987 M18 (38) POL KB GOCH BYTÓW Bytów 11:36:32,4 4:22:16,2 3:46:32,6 (138)
124 59 Demyda Michał M (110) 1988 M18 (39) POL - Oława 11:40:05,9 4:25:49,7 3:32:11,5 (102)
125 107 Januszkiewicz Michał M (111) 1980 M35 (63) POL Sosnowiec 11:40:05,9 4:25:49,7 3:32:20,5 (104)
126 326 Wnęk Paweł M (112) 1972 M35 (64) POL Water Team Strzyżów 11:40:05,9 4:25:49,7 3:44:11,3 (131)
127 229 Peplak Jarosław M (113) 1978 M35 (65) POL Gameness Konstancin Konstancin 11:41:25,0 4:27:08,8 3:50:10,2 (148)
128 321 Witek Bogusław M (114) 1968 M50 (10) POL AA TARNÓW Tarnów 11:41:45,2 4:27:29,0 3:58:10,4 (168)
129 243 PRZYPOLSKI PAWEŁ M (115) 1976 M35 (66) POL Im-Possible Team Warszawa 11:42:04,0 4:27:47,8 3:45:37,3 (135)
130 165 Lewandowski Wojciech M (116) 1976 M35 (67) POL Wrocław 11:42:55,5 4:28:39,3 3:31:16,9 (99)
131 81 Gołaj Karol M (117) 1986 M18 (40) POL Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław 11:43:21,6 4:29:05,4 3:52:19,4 (152)
132 347 Żołdak Przemysław M (118) 1977 M35 (68) POL Piątkowo na Biegowo Witkowo 11:44:06,1 4:29:49,9 3:29:37,1 (96)
133 6 BARTKOWIAK Mariusz M (119) 1980 M35 (69) POL INSTRUKTOR BIEGANIA Opole 11:44:52,3 4:30:36,1 3:58:06,6 (167)
134 90 Grycman Marek M (120) 1979 M35 (70) POL Lubię Biegać Turza Śląska 11:45:23,3 4:31:07,1 3:19:43,3 (69)
135 57 Demby Michał M (121) 1988 M18 (41) POL Mud Goats Poznań 11:45:39,3 4:31:23,1 3:52:22,5 (153)
136 74 Furmanowski Franciszek M (122) 1997 M18 (42) POL Puszczykowo 11:48:36,6 4:34:20,4 3:58:46,0 (170)
137 52 DĄBROWSKI JACEK M (123) 1984 M18 (43) POL Dąbrowski Brothers Wilczyce 11:48:49,3 4:34:33,1 3:36:07,2 (113)
138 41 Cieślawski Kacper M (124) 1993 M18 (44) POL Poznań 11:51:01,5 4:36:45,3 4:08:22,6 (193)
139 1 Andrejczuk Józek M (125) 1972 M35 (71) POL Biegam bo Lubię Bialystok Bialystok 11:51:23,6 4:37:07,4 1:12:12,3 (1)
140 264 Skrzypczak Hubert M (126) 1979 M35 (72) POL RunningPowerPlay Pruszków 11:52:03,3 4:37:47,1 3:50:30,1 (151)
141 153 Kuncewicz Dariusz M (127) 1970 M35 (73) POL Stay Insane Lublin 11:53:02,3 4:38:46,1 4:06:18,8 (190)
142 19 Bogaczyk Krzysztof M (128) 1982 M35 (74) POL Równe 11:54:35,6 4:40:19,4 3:42:17,9 (125)
143 164 Lewandowski Robert M (129) 1971 M35 (75) POL Biegam z Radości Warszawa 11:56:31,3 4:42:15,1 4:00:09,4 (175)
144 311 Wątroba Tomasz M (130) 1987 M18 (45) POL Gdańsk 12:01:06,8 4:46:50,6 3:48:43,6 (141)
145 344 Ziembiński Dominik M (131) 1979 M35 (76) POL Beneficjenci Regeneracji Kraków 12:01:08,6 4:46:52,4 4:14:51,2 (203)
146 270 Sokalski Grzegorz M (132) 1976 M35 (77) POL - Konstancin-Jeziorna 12:04:12,2 4:49:56,0 4:07:28,4 (192)
147 292 Ślaga Dariusz M (133) 1965 M50 (11) POL TG SOKÓŁ, SKIPOL.PL TEAM Zakopane 12:04:57,3 4:50:41,1 3:19:27,6 (67)
148 276 STECZKOWSKA ANNA K (15) 1982 K18 (12) POL Oławska Grupa Biegowa Oława 12:05:15,2 4:50:59,0 4:01:39,0 (180)
149 331 Woźniak Michał M (134) 1979 M35 (78) POL Stay Insane Lublin 12:05:15,2 4:50:59,0 4:05:50,4 (188)
150 28 Brzozowski Jacek M (135) 1977 M35 (79) POL „Pędziwiatr” Białystok Białystok 12:06:02,7 4:51:46,5 3:43:12,1 (126)
151 315 Wiaderna Nina K (16) 1986 K18 (13) POL Warszawa 12:06:40,1 4:52:23,9 3:58:05,0 (166)
152 20 Boratyński Adam M (136) 1977 M35 (80) POL Warszawa 12:13:54,7 4:59:38,5 4:15:00,7 (204)
153 31 Cetnarowski Mariusz M (137) 1987 M18 (46) POL Perła Team Wrocław 12:16:05,2 5:01:49,0 3:57:07,6 (162)
154 132 Kopeć Paweł M (138) 1982 M35 (81) POL Parkrun Rzeszów Majdan Królewski 12:21:36,9 5:07:20,7 4:10:39,5 (197)
155 226 Lisiecki Tomasz M (139) 1975 M35 (82) POL Trzynastka Plus Luboń 12:21:36,9 5:07:20,7 3:52:57,5 (155)
156 121 Kluś Kamil M (140) 1990 M18 (47) POL KW Zakopane Zakopane 12:23:00,0 5:08:43,8 3:44:14,0 (133)
157 149 Kubin Ireneusz M (141) 1972 M35 (83) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 12:23:00,0 5:08:43,8 3:44:12,2 (132)
158 188 Mikołajczyk Bartłomiej M (142) 1983 M35 (84) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 12:23:00,0 5:08:43,8 3:44:09,7 (130)
159 97 Herman Michał M (143) 1990 M18 (48) POL Warszawa 12:27:05,9 5:12:49,7 3:49:22,3 (144)
160 58 Demitraszek Adrian M (144) 1985 M18 (49) POL Zakopane 12:28:29,9 5:14:13,7 3:39:57,0 (121)
161 143 Król Dariusz M (145) 1965 M50 (12) POL LIMITED RUNNING WARSZAWA 12:30:11,9 5:15:55,7 4:12:04,1 (201)
162 75 Fus Maciej M (146) 1985 M18 (50) POL Rzeszów 12:30:24,6 5:16:08,4 4:03:15,6 (182)
163 290 Szymkowski Przemsław M (147) 1980 M35 (85) POL Tychy 12:32:11,9 5:17:55,7 3:57:58,7 (165)
164 196 Modrzejewski Adam M (148) 1982 M35 (86) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 12:32:15,2 5:17:59,0 4:03:09,2 (181)
165 80 GOLEC TOMASZ M (149) 1979 M35 (87) POL GDAŃSK 12:33:04,8 5:18:48,6 3:48:02,0 (139)
166 158 Lasyk Agnieszka K (17) 1983 K18 (14) POL Krakow 12:33:04,8 5:18:48,6 4:19:25,5 (219)
167 288 Szymański Marcin M (150) 1976 M35 (88) POL Oławska Grupa Biegowa Godzikowice 12:33:04,8 5:18:48,6 4:01:17,9 (179)
168 322 Witkowski Tomasz M (151) 1992 M18 (51) POL Kraków 12:34:30,7 5:20:14,5 3:55:19,9 (158)
169 86 Grabiński Waldemar M (152) 1973 M35 (89) POL Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno 12:34:40,4 5:20:24,2 4:04:55,1 (186)
170 339 Zawadzki Karol M (153) 1992 M18 (52) POL Radlinioki w biegu Radlin 12:35:30,4 5:21:14,2 4:03:30,4 (183)
171 255 Rzechowski Filip M (154) 1984 M18 (53) POL BigYellowFoot Adventure Team Gdynia 12:37:58,7 5:23:42,5 3:58:10,7 (169)
172 173 Łopata Grzegorz M (155) 1983 M35 (90) POL Bielsko-Biała 12:38:05,9 5:23:49,7 3:59:05,0 (173)
173 346 Żebracki Wojtek M (156) 1987 M18 (54) POL Prudnik 12:38:27,7 5:24:11,5 4:00:30,4 (176)
174 300 Turlej Wojciech M (157) 1980 M35 (91) POL Wilczyce 12:42:09,1 5:27:52,9 4:15:05,9 (205)
175 219 Paluch Andrzej M (158) 1973 M35 (92) POL Travel Trail. pl Mielec 12:44:59,1 5:30:42,9 3:53:47,8 (157)
176 235 PIsarek Renata K (18) 1970 K40 (4) POL Kraków 12:47:14,9 5:32:58,7 4:23:21,4 (226)
177 289 Szymkiewicz Robert M (159) 1968 M50 (13) POL Miedzyrzecz Międzyrzecz 12:47:14,9 5:32:58,7 4:11:48,7 (200)
178 340 Zawal Przemysław M (160) 1977 M35 (93) POL Tak, Tak chcę jeszcze Warszawa 12:52:49,0 5:38:32,8 4:01:13,3 (178)
179 7 Bartosiewicz Daria K (19) 1987 K18 (15) POL Dzikie Grubasy Szatana warszawa 12:53:39,1 5:39:22,9 4:05:21,2 (187)
180 244 Ptak Radosław M (161) 1986 M18 (55) POL Trenujemy na hołdach Katowice 12:54:08,2 5:39:52,0 3:53:41,5 (156)
181 231 Piec Tomasz M (162) 1987 M18 (56) POL #DomkiPiecykowo Katowice 12:54:21,4 5:40:05,2 3:48:49,7 (142)
182 55 Dederko Piotr M (163) 1972 M35 (94) POL Białystok 12:55:02,5 5:40:46,3 4:19:29,3 (221)
183 73 Furmanowski Paweł M (164) 1994 M18 (57) POL Puszczykowo 12:56:17,4 5:42:01,2 3:58:48,7 (171)
184 338 Zarzycka Sylwia K (20) 1984 K18 (16) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 13:00:36,7 5:46:20,5 4:07:12,3 (191)
185 345 Ziontecka Gosia K (21) 1972 K40 (5) POL Limited Running Warszawa 13:02:21,9 5:48:05,7 4:22:49,3 (225)
186 198 Moroń Artur M (165) 1974 M35 (95) POL Crossfit Południe Chorzów 13:03:52,3 5:49:36,1 4:21:58,0 (223)
187 208 Nowak Tomasz M (166) 1981 M35 (96) POL KB Gulon Małogoszcz Małogoszcz 13:07:39,4 5:53:23,2 4:15:59,7 (206)
188 159 Latos Sławomir M (167) 1975 M35 (97) POL Wrocław 13:08:14,8 5:53:58,6 4:18:49,9 (216)
189 400 Kalicki Grzegorz M (168) 1982 M35 (98) 13:08:59,4 5:54:43,2 3:59:30,0 (174)
190 236 Pobłocki Jan M (169) 1957 M50 (14) POL Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk 13:10:52,8 5:56:36,6 4:28:01,7 (233)
191 222 Paschke Roman M (170) 1978 M35 (99) POL ShipCup Gdynia 13:13:39,4 5:59:23,2 4:04:50,6 (185)
192 141 Król Konrad M (171) 1995 M18 (58) POL Stary Sącz 13:14:28,3 6:00:12,1 4:18:39,6 (215)
193 129 kolasinski Jarosław M (172) 1959 M50 (15) POL ktm Warszawa 13:14:45,0 6:00:28,8 4:22:41,9 (224)
194 110 Kalinowski Piotr M (173) 1978 M35 (100) POL Warszawa 13:14:47,8 6:00:31,6 4:19:16,5 (218)
195 259 Siwiec Stanisław M (174) 1956 M50 (16) POL Rzeszów 13:19:49,5 6:05:33,3 4:16:42,2 (208)
196 303 Urbaniak Aleksander M (175) 1981 M35 (101) POL Warszawa 13:21:33,3 6:07:17,1 4:08:38,0 (194)
197 62 Duda Bartosz M (176) 1977 M35 (102) POL Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 13:22:25,6 6:08:09,4 4:11:02,3 (198)
198 161 Lechonczak Piotr M (177) 1984 M18 (59) POL Jarosław 13:22:25,6 6:08:09,4 4:17:10,2 (211)
199 199 Mucha Piotr M (178) 1979 M35 (103) POL Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 13:22:25,6 6:08:09,4 4:06:03,2 (189)
200 216 Opowicz Rafał M (179) 1978 M35 (104) POL Szczecin 13:22:25,6 6:08:09,4 4:11:05,2 (199)
201 23 Brodowski Michał M (180) 1984 M18 (60) POL Lemon TEAM Kraków 13:23:06,9 6:08:50,7 4:19:26,4 (220)
202 294 Świderski Sławomir M (181) 1972 M35 (105) POL Okuniew 13:23:56,5 6:09:40,3 4:00:48,5 (177)
203 328 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF M (182) 1974 M35 (106) POL RADLINIOKI W BIEGU RADLIN 13:24:14,8 6:09:58,6 4:20:39,0 (222)
204 163 Leszczyński Maciej M (183) 1971 M35 (107) POL Dynafit Team Bielsko-Biała 13:26:18,9 6:12:02,7 4:17:30,8 (212)
205 271 Sokołowski Marcin M (184) 1972 M35 (108) POL KW OPOLE Luboszyce 13:27:41,3 6:13:25,1 4:16:56,4 (210)
206 185 Michalak Sławomir M (185) 1967 M50 (17) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków 13:29:18,1 6:15:01,9 4:16:43,9 (209)
207 122 Kłosek Jacek M (186) 1989 M18 (61) POL Instal-Tech Team Racibórz 13:29:31,5 6:15:15,3 4:33:00,4 (240)
208 176 Maciaszczyk Magdalena K (22) 1975 K40 (6) POL Maczas Szczecin Szczecin 13:32:34,5 6:18:18,3 4:35:14,5 (251)
209 65 Dworak Norbert M (187) 1980 M35 (109) POL Kraków 13:39:18,2 6:25:02,0 4:26:18,9 (232)
210 104 Janisz Katarzyna K (23) 1988 K18 (17) POL Warszawa 13:39:18,2 6:25:02,0 4:40:19,7 (264)
211 269 Socha Piotr M (188) 1986 M18 (62) POL Staniszów 13:46:28,1 6:32:11,9 3:48:06,9 (140)
212 197 Morawiec Daniel M (189) 1976 M35 (110) POL BeutySport Łódź 13:46:55,0 6:32:38,8 4:30:43,4 (236)
213 296 Tokarz Robert M (190) 1972 M35 (111) POL Tarnów 13:52:06,3 6:37:50,1 4:23:28,9 (227)
214 337 Załuska Paulina K (24) 1991 K18 (18) POL - Tychy 13:53:19,2 6:39:03,0 4:32:16,1 (238)
215 8 Bartosiewicz Adam M (191) 1977 M35 (112) POL OCR Polska Gryfino 13:54:29,0 6:40:12,8 4:41:43,2 (266)
216 204 NIESPODZIANA ANNA K (25) 1982 K18 (19) POL Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno 13:55:30,7 6:41:14,5 4:36:02,5 (253)
217 191 Miśków Marcin M (192) 1984 M18 (63) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 13:55:31,4 6:41:15,2 4:36:02,9 (254)
218 241 Pontus Robert M (193) 1985 M18 (64) POL Cała Oleśnica Biega & VRC Olesnica 13:56:56,5 6:42:40,3 4:17:46,8 (213)
219 133 Korba Michał M (194) 1976 M35 (113) POL Warszawa 13:56:57,8 6:42:41,6 4:23:50,8 (228)
220 181 Maliszewska Marta K (26) 1978 K18 (20) POL Warszawa 13:57:37,1 6:43:20,9 4:34:58,8 (250)
221 172 Łapińska Monika K (27) 1991 K18 (21) POL LEGENDS-TO-BE Poznań 14:01:25,7 6:47:09,5 4:33:14,3 (244)
222 239 Pokotycki Denis M (195) 1990 M18 (65) POL Otomo STP / Programa.pl Poznań 14:01:25,7 6:47:09,5 4:33:19,3 (245)
223 278 Stolarski Maksymilian M (196) 1982 M35 (114) POL LEGENDS-TO-BE Poznań 14:01:25,7 6:47:09,5 4:33:20,5 (246)
224 233 Piotrkowski Rafael M (197) 1981 M35 (115) POL Wrocław 14:05:01,3 6:50:45,1 4:51:51,6 (277)
225 335 Wruk Remigiusz M (198) 1971 M35 (116) POL BIEG OPOLSKI Opole 14:08:16,0 6:53:59,8 4:29:20,2 (234)
226 212 Ochocki Mateusz M (199) 1981 M35 (117) POL Oldboj Łuszczanowice Kleszczów 14:10:09,7 6:55:53,5 3:57:28,6 (163)
227 98 Hofman Paweł M (200) 1985 M18 (66) POL Warszawa 14:10:11,3 6:55:55,1 4:25:25,1 (231)
228 130 Kolczak Marek M (201) 1981 M35 (118) POL bb runners Rudzica 14:10:21,2 6:56:05,0 5:18:04,7 (292)
229 192 MITANA ROBERT M (202) 1974 M35 (119) POL WOJOWNIK ZAKOPANE 14:13:42,8 6:59:26,6 4:12:30,9 (202)
230 53 Dąbrowski Krzysztof M (203) 1987 M18 (67) POL Nadmorski Biegacz Gdańsk 14:13:49,0 6:59:32,8 4:33:22,2 (247)
231 142 Król Mieczysław M (204) 1980 M35 (120) POL Ultratata OPOLE 14:13:49,0 6:59:32,8 4:29:26,7 (235)
232 295 Tłusty Grzegorz M (205) 1974 M35 (121) POL Beneficjenci Regeneracji Kraków 14:17:20,6 7:03:04,4 4:42:06,1 (267)
233 248 Rostworowski Jerzy M (206) 1988 M18 (68) POL KW Warszawa Warszawa 14:17:38,3 7:03:22,1 4:36:05,0 (255)
234 260 Skalski Tomasz M (207) 1967 M50 (18) POL Scania Warszawa 14:17:52,0 7:03:35,8 4:37:24,5 (257)
235 139 Król Michał M (208) 1987 M18 (69) POL Puławy 14:18:03,2 7:03:47,0 4:36:59,1 (256)
236 154 Kuncewicz Sławomir M (209) 1976 M35 (122) POL Gdańsk 14:18:23,3 7:04:07,1 4:34:15,1 (248)
237 265 Skwierczyński Dariusz M (210) 1973 M35 (123) POL Sulejówek 14:24:46,6 7:10:30,4 4:39:22,9 (260)
238 186 Michalski Mateusz M (211) 1983 M35 (124) POL bb runners Jaworze 14:25:35,4 7:11:19,2 5:18:02,6 (291)
239 207 Nowak Łukasz M (212) 1981 M35 (125) POL NBR Team / Vege Słonik Team Poznań 14:25:49,4 7:11:33,2 4:33:02,5 (241)
240 213 Odija Leszek M (213) 1977 M35 (126) POL Wiry 14:25:49,7 7:11:33,5 4:33:02,5 (242)
241 115 KIDA ANDRZEJ M (214) 1979 M35 (127) POL LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW 14:26:44,6 7:12:28,4 5:03:02,2 (281)
242 39 Ciepliński Rafał M (215) 1975 M35 (128) POL Brodnica Biega Brodnica 14:27:22,1 7:13:05,9 4:48:47,4 (275)
243 61 Drozdowicz Paweł M (216) 1983 M35 (129) POL IP-Serwis.pl Brodnica 14:27:22,1 7:13:05,9 4:48:41,7 (273)
244 79 GERKA JACEK M (217) 1980 M35 (130) POL BRODNICA BIEGA BRODNICA 14:27:22,1 7:13:05,9 4:48:42,9 (274)
245 108 Jarosz Jarosław M (218) 1973 M35 (131) POL Opole 14:27:45,8 7:13:29,6 4:34:46,7 (249)
246 232 Piętka Kamil M (219) 1982 M35 (132) POL Luboń 14:31:19,3 7:17:03,1 4:39:51,6 (261)
247 301 Tyczyński Ryszard M (220) 1983 M35 (133) POL Combat 56 Gliwice 14:31:37,1 7:17:20,9 4:35:31,1 (252)
248 267 Smoter Damian M (221) 1982 M35 (134) POL Wrocław 14:32:12,4 7:17:56,2 4:08:48,7 (195)
249 209 Nowakowska Karolina K (28) 1977 K40 (7) POL karolina in motion/ NBR Poznań 14:32:13,6 7:17:57,4 4:44:23,7 (268)
250 336 Wsuł Monia K (29) 1977 K40 (8) POL Choszczeńska10 Zalasewo 14:32:13,7 7:17:57,5 4:33:05,5 (243)
251 44 Czechoska Magdalena K (30) 1981 K18 (22) POL Warszawa 14:32:19,3 7:18:03,1 4:39:20,2 (259)
252 332 Wójcik Krzysztof M (222) 1981 M35 (135) POL Warszawa 14:32:52,2 7:18:36,0 4:48:19,0 (271)
253 144 KRUZEL RAFAŁ M (223) 1971 M35 (136) POL Biegowe Misie Legnica 14:36:13,8 7:21:57,6 5:06:16,6 (284)
254 51 Dąbrowa Piotr M (224) 1988 M18 (70) POL Decathlon Skarżysko-Kamienna 14:44:16,8 7:30:00,6 4:16:31,2 (207)
255 211 Obradović Paweł M (225) 1975 M35 (137) POL Brembo Czeladź 14:44:57,5 7:30:41,3 4:18:18,6 (214)
256 282 Sypniewska Hanna K (31) 1954 K40 (9) POL Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia 14:48:02,1 7:33:45,9 5:00:33,4 (280)
257 21 Braun Krzysztof M (226) 1974 M35 (138) POL Smartoys Warszawa 14:48:02,6 7:33:46,4 4:32:09,9 (237)
258 56 Deiniuk Roman M (227) 1992 M18 (71) POL Warszawa 14:48:02,6 7:33:46,4 4:40:05,8 (263)
259 254 Rybacki Dariusz M (228) 1977 M35 (139) POL nauczyciel Sieradz 14:52:16,4 7:38:00,2 4:48:39,1 (272)
260 124 Knurowski Marcin M (229) 1971 M35 (140) POL - Przedmoście 14:54:25,8 7:40:09,6 5:00:14,7 (279)
261 137 Krause Anna K (32) 1983 K18 (23) POL Natural Born Runners Poznań 14:54:25,8 7:40:09,6 4:57:36,0 (278)
262 179 Malinowska Aneta K (33) 1971 K40 (10) POL Nowe Granice Zielona Góra 14:54:25,8 7:40:09,6 5:03:04,0 (282)
263 312 Weremjewicz Marcin Wiktor M (230) 1973 M35 (141) POL Gdynia 14:54:28,0 7:40:11,8 4:24:08,0 (229)
DNF 325 Włodarkiewicz Dominik M 1974 M35 POL NBR Team Poznań 2:45:58,7 (9)
DNF 93 Guroś Dawid Vegan M 1982 M35 POL Nowy Targ 2:50:30,2 (12)
DNF 205 Nikiel Szymon M 1990 M18 POL Adidas Terrex / Nutrend Team Bielsko Biała 2:52:52,7 (15)
DNF 42 Czaja Jakub M 1980 M35 POL Czaja Training System CTS Gdansk 2:56:39,4 (21)
DNF 330 Woźniak Michał M 1990 M18 POL SklepBiegacza Chełm/Kraków 2:58:52,8 (23)
DNF 319 Wiśniewski Piotr M 1983 M35 POL Dynafit Team Będzin 3:02:29,8 (27)
DNF 309 Wasiewicz Adam M 1983 M35 POL trenerbiegania.pl Warszawa 3:15:23,6 (50)
DNF 71 Florek Sebastian M 1984 M18 POL NORAFSPORT Gaboń 3:26:53,3 (89)
DNF 96 Gwizdalski Przemysław M 1979 M35 POL Monkey's Grip Oława 3:36:03,0 (112)
DNF 298 Trocki Michał M 1979 M35 POL obozygorskiepl Warszawa 3:49:35,7 (146)
DNF 10 BEDNORZ MAREK M 1981 M35 POL Feniks PGE Elektrownia Opole OPOLE 3:58:57,8 (172)
DNF 275 Starzyński Piotr M 1971 M35 POL CTS Warszawa 4:04:08,8 (184)
DNF 218 PACHO SYLWESTER M 1971 M35 POL PAPIKI GRYBÓW 4:09:13,8 (196)
DNF 171 Łajtar Krzysztof M 1970 M35 POL Komarówka Podlaska 4:19:14,9 (217)
DNF 106 Janowski Bogdan M 1966 M50 POL Warszawa 4:24:28,3 (230)
DNF 3 Baluta Paweł M 1981 M35 POL KWW Warszawa 4:32:44,1 (239)
DNF 99 Hofman Adam M 1980 M35 POL - Wrocław 4:39:15,3 (258)
DNF 17 Bładyko Damian M 1985 M18 POL BYLE DO METY Gdynia 4:39:58,5 (262)
DNF 177 Mackiewicz Roman M 1965 M50 POL Łódź Running Team Łódź 4:41:02,4 (265)
DNF 76 GABRYŚ Natalia K 1986 K18 POL Night Runners Ostrzeszów 4:44:23,8 (269)
DNF 251 Różak-Rukuszewicz Magdalena K 1977 K40 POL Dzikie Grubasy Szatana Warszawa 4:44:48,3 (270)
DNF 253 RUTKOWSKI MARIAN M 1947 M50 POL Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów 4:50:13,6 (276)
DNF 135 Kosmala Bartosz M 1974 M35 POL KOSMALA Team Kraków 5:04:20,6 (283)
DNF 18 Bochen Izabela K 1975 K40 POL RAZ Szczecin Bezrzecze 5:11:36,2 (285)
DNF 112 Kamiński Robert M 1976 M35 POL 12tri.pl Warszawa 5:13:30,3 (286)
DNF 101 Jackowska Ewa K 1974 K40 POL JGB Sokół Jaroslaw 5:15:54,4 (287)
DNF 138 Krempa Sławomir M 1985 M18 POL Bytom 5:16:22,8 (288)
DNF 125 Koch Marta K 1977 K40 POL Night Runners Gliwice Ornontowice 5:16:56,8 (289)
DNF 102 Jackowski Jacek M 1972 M35 POL JGB Jarosław 5:17:04,3 (290)
DNF 180 MALINOWSKI ZBIGNIEW M 1954 M50 POL KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW KOŁOBRZEG 5:26:11,7 (293)
DNF 22 Braun Maria K 1977 K40 POL Smartoys Warszawa 5:26:13,1 (294)
DNF 43 Czajka Piotr M 1968 M50 POL warszawa 5:26:17,6 (295)
DNF 285 Szulc-Wylężek Barbara K 1974 K40 POL AugusTeam Piekary Slaskie 5:29:08,3 (296)
DNF 193 Mleczko Marek M 1965 M50 POL Krynica - Zdrój 5:29:14,5 (297)
DNF 38 Chylewski Paweł M 1982 M35 POL Bydgoszcz 5:30:29,0 (298)
DNF 34 Chmielewski Przemysław M 1985 M18 POL Drużyna A Warszawa
DNS 35 Chojnacki Przemysław M 1977 M35 POL Box88 Opole
DNS 72 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K 1979 K18 POL Los Bieganeros Wrocław
DNS 83 Góral Robert M 1975 M35 POL No Excuses Team Gniezno
DNF 100 Honkisz Julia K 1991 K18 POL Nutrend Team Bielsko Biała
DNS 166 Lichota Tomasz M 1989 M18 POL Świdnica
DNS 182 MARCINIAK ANDRZEJ M 1974 M35 POL w kółko biegamy Mława
DNF 200 Mularczyk Marta K 1990 K18 POL wkurw_team/Kobiety Biegają Poznań
DNF 238 Podsiadły Robert M 1959 M50 POL Chata Biegacza K34 Zakopane WROCŁAW
DNF 308 Wasielewska Natalia K 1982 K18 POL warszawa
DNS 349 Żywicki Paweł M 1987 M18 POL Grupa Kali74 Lutynia