BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Łemkowyna Ultra-Trail® 2017
Data:
13-15.10.2017
Miejsce:
Beskid Niski
Organizator:
Fundacja Ultra
Łemko Trail 30
Dystans: 30.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 2186 Kwiecień Kacper M (1)1994POLKwiecień.Runner TEAMOstrowiec Świętokrzyski2:18:55,304:37
2 2087 Gleń Robert M (2)1976POLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJedlicze2:23:23,504:28,204:46
3 2344 Trznadel Maciej M (3)1972POLKS KANDAHARBytom2:24:55,205:59,904:49
4 2233 Nowocin Radosław M (4)1989POLWarszawa2:25:22,506:27,204:50
5 2394 Willcocks Max M (5)1982GBRNeverStopLondonLondon2:27:05,908:10,604:54
6 2312 Szczygieł Łukasz M (6)1990POLŚleszowice2:31:10,812:15,505:02
7 2265 Polauf Tamás M (7)1976HUNNagykovácsi2:32:34,313:39,005:05
8 2192 Lesik Krzysztof M (8)1974POLFORMA Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski 2:33:42,714:47,405:07
9 2168 Kopyczok Michał M (9)1985POLTysława TeamSiemianowice Śląskie2:34:34,215:38,905:09
10 2132 Jaworek Łukasz M (10)1979POLGrupa Biegowa CHTMOTrzciany2:36:08,117:12,805:12
11 2150 Kiełboń Michał M (11)1989POLPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworsk2:37:32,818:37,505:15
12 2392 Atkinson Jack M (12)1989GBRNeverStopLondonLondon2:40:01,521:06,205:20
13 2084 Gawron Paweł M (13)1991POLFPL TeamWarszawa2:41:54,222:58,905:23
14 2034 Borzystowski Patryk M (14)1984POLWIDZIALNI.PLNowa Sól2:44:13,925:18,605:28
15 2197 Lisak Wojciech M (15)1980POLKatowice2:45:51,326:56,005:31
16 2091 Gomołysek Kinga K (1)1986POLMatner Running TeamWrocław2:49:57,531:02,205:39
17 2128 Jarzębowicz Mateusz M (16)1982POLAthletics Team PrusiceTrzebnica2:52:24,233:28,905:44
18 2142 Kamiński Piotr M (17)1985POL#HSRInowrocław2:52:33,033:37,705:45
19 2198 Litwin Bartłomiej M (18)1985POLBiegam bo mnie ludzkość wkurwiaKrosno2:55:23,236:27,905:50
20 2176 Kozioł Weronika K (2)1994POLKrosno2:55:24,536:29,205:50
21 2222 Mindak Paweł M (19)1975POLNIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY :)Krosno2:55:33,736:38,405:51
22 2380 Zajączkowski Rafał M (20)1975POLNIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY :)Świerzowa Polska2:55:37,436:42,105:51
23 2146 Kaszycki Nestor M (21)1986POLEntre.pl TeamSzczecin2:55:53,236:57,905:51
24 2057 Ćwikła Krzysztof M (22)1966POLMalawa2:59:16,640:21,305:58
25 2005 Andrzejczak Dariusz M (23)1968POLAGB TORFY Aleksandrów Łódzki 3:01:09,942:14,606:02
26 2323 SZYMANEK ANNA K (3)1980POLNAPRZÓD MŁOCINY/ RKATHLETIKSWARSZAWA3:02:38,543:43,206:05
27 2122 Jachym Joanna K (4)1986POLJJfitKraków3:02:53,143:57,806:05
28 2080 GARCZYŃSKI Darek M (24)1972POLKatowice3:04:41,545:46,206:09
29 2357 Wicha Małgorzata K (5)1991POLWKS WAWEL KRAKÓWKraków3:04:53,245:57,906:09
30 2358 Wielechowska Magdalena K (6)1984POLNaprzód Młociny Ciechanów3:05:21,646:26,306:10
31 2247 Panaś Artur M (25)1971POLZamczysko TeamSzczepańcowa3:05:40,046:44,706:11
32 2381 ZAJKOWSKI PAWEŁ M (26)1978POLBiałystok3:08:13,349:18,006:16
33 2266 popiel Krzysztof M (27)1984POLPoznań3:09:09,050:13,706:18
34 2278 Romanów Przemek M (28)1982POLTrucht Tarchomin TeamRajszew3:09:29,850:34,506:18
35 2227 Niekowal Jan M (29)1995POLlotne bestieRymanów3:09:47,450:52,106:19
36 2195 Ligęza Joasia K (7)1972POLSmashing PĄpkinsKraków3:10:36,151:40,806:21
37 2169 Kopytowska Anna K (8)1987POLAdidas Runners WarsawWarszawa3:11:24,952:29,606:22
38 2297 Stach Paweł M (30)1970POLSiwejkaRopki3:12:50,453:55,106:25
39 2215 Mercik Agnieszka K (9)1986POLprzemyski klub biegaczaKrosno3:13:10,054:14,706:26
40 2223 Mrzygłód Jerzy M (31)1980POLLubycza Królewska3:13:26,854:31,506:26
41 2129 JASNOWSKI MICHAL M (32)1980POLWarszawa3:14:34,555:39,206:29
42 2104 Grabińska Gizela K (10)1969POLDREAM RUN / AZS UWWarszawa Wesoła3:14:51,955:56,606:29
43 2185 Kutrzuba Mateusz M (33)1976POLMaratończyk DębicaDębica3:15:13,256:17,906:30
44 2111 Gucwa Mirosław M (34)1975POLTymczasem.inOpole3:17:04,458:09,106:34
45 2339 Tóth László Ákos M (35)1974HUNBudapest3:18:25,559:30,206:36
46 2290 Skoneczna Magdalena K (11)1988POLKraków3:20:09,41:01:14,106:40
47 2329 Śmiertka Przemysław M (36)1981POLWarszawa3:20:41,31:01:46,006:41
48 2218 Mietła Mateusz M (37)1978POLKSS JPIIKraków3:20:43,41:01:48,106:41
49 2256 Piasek Piotr M (38)1965POLOstrołęka3:21:04,91:02:09,606:42
50 2366 Woch Krzysztof M (39)1980POLWidłorogiŁomianki3:21:52,31:02:57,006:43
51 2090 Głowacki Julian M (40)1993POLPodsiadło-Głowacki TeamPoznań3:23:02,41:04:07,106:46
52 2364 Witkowski Witold M (41)1973POLBytom3:23:16,31:04:21,006:46
53 2047 Czajkowski Krzysztof M (42)1990POLNaprzód MłocinyWarszawa3:23:30,91:04:35,606:47
54 2308 Szaniawski Marcin M (43)1982POLWarszawa3:24:20,51:05:25,206:48
55 2165 Komotajtis Paweł M (44)1976POLLublin3:24:27,31:05:32,006:48
56 2243 Orysik Rafał M (45)1987POLRacibórz3:24:43,51:05:48,206:49
57 2157 Kociołek Piotr M (46)1974POLYobbooPoznań3:24:55,81:06:00,506:49
58 2120 Iwan Anna K (12)1993POLPodsiadło teamPoznań3:25:04,11:06:08,806:50
59 2346 TUSZYŃSKA KAROLINA K (13)1988POLKS RygliceKraków3:25:09,91:06:14,606:50
60 2217 Michalczyk Tomasz M (47)1979POLNaprzód MłocinyWarszawa3:25:16,11:06:20,806:50
61 2296 Soblik Łukasz M (48)1985POLRuda Śląska 3:25:37,81:06:42,506:51
62 2384 zerzut jarosław M (49)1968POLPuszczyk Bukowyszczecin3:25:45,51:06:50,206:51
63 2083 Gaś Piotr M (50)1989POLhumansport.plSkoczów3:25:50,41:06:55,106:51
64 2396 Zwolinski Piotr M (51)1991POLZabierzów3:26:07,71:07:12,406:52
65 2008 Arkadiusz Wrobel M (52)1977POLLadzin3:26:14,81:07:19,506:52
66 2335 Tokarz Marcin M (53)1970POLLibertów 3:26:17,01:07:21,706:52
67 2228 Niemiec Jakub M (54)1982POLMielec3:26:29,81:07:34,506:52
68 2054 Czerwoński Artur M (55)1968POLWidłorogiŁomianki3:26:37,01:07:41,706:53
69 2274 Racz Katalin K (14)1944HUNBudapest3:27:05,81:08:10,506:54
70 2052 Czarnowski Lukasz M (56)1972SWEDzikie Życie Run teamOskarshamn3:27:11,11:08:15,806:54
71 2162 Kolanko Paweł M (57)1977POLKrosno3:27:19,41:08:24,106:54
72 2236 Ochyra Konrad M (58)1990POLLesko3:27:43,11:08:47,806:55
73 2145 Kasprzak Maciej M (59)1992POLGniezno3:28:12,71:09:17,406:56
74 2289 Simka Kamil M (60)1978POLForrest Gump TeamRzeszów3:28:52,51:09:57,206:57
75 2275 Radwański Andrzej M (61)1984POLPolar SportKraków3:30:04,61:11:09,307:00
76 2249 Paprocki Wojciech M (62)1984POLPekaes TEAMPoznań3:30:44,91:11:49,607:01
77 2167 Konik Jarosław M (63)1993POLKraków3:32:03,41:13:08,107:04
78 2254 Pec Arkadiusz M (64)1968POLNaprzód MłocinyWarszawa3:32:30,91:13:35,607:05
79 2038 Brzyska Marcelina K (15)1990POLBiłgoraj3:32:59,11:14:03,807:05
80 2088 GŁADYSZ JADWIGA K (16)1962POLZABIEGANI MIELECMIELEC3:33:07,61:14:12,307:06
81 2070 Działo Agnieszka K (17)1985POL-Mielec3:33:24,11:14:28,807:06
82 2241 Opozda Arkadiusz M (65)1980POLCzarty KrakowKraków3:33:51,11:14:55,807:07
83 2353 Wachowski Piotr M (66)1970POLKoronowo3:34:05,61:15:10,307:08
84 2304 Surdacki Mateusz M (67)1987POLNałęczów3:34:45,41:15:50,107:09
85 2300 Stocki Tomasz M (68)1981POLKrakow3:35:26,41:16:31,107:10
86 2260 Piotrowski Andrzej M (69)1972POLOrtoreh TeamWarszawa3:36:04,71:17:09,407:12
87 2264 Polar Artur M (70)1965POLBiłgoraj3:36:21,11:17:25,807:12
88 2180 Królikowski Andrzej M (71)1969POLLublin3:36:22,71:17:27,407:12
89 2330 Świderek Tomasz M (72)1975POLPiotrków Trybunalski3:37:27,51:18:32,207:14
90 2303 SUCHOLEWSKI DAMIAN M (73)1978POLWarszawa3:38:15,21:19:19,907:16
91 2187 Kwiecień Sebastian M (74)1983POLZapierdalaczeWrocław3:38:33,11:19:37,807:17
92 2194 Ligęza Witold M (75)1972POLSmashing PĄpkinsKraków3:38:44,71:19:49,407:17
93 2237 Odrobina Małgorzata K (18)1979POLWarszawa3:38:52,51:19:57,207:17
94 2074 Etmański Piotr M (76)1969POLChwaszczyno3:38:58,21:20:02,907:17
95 2292 Sławiński Patryk M (77)1981POLTuptuś OtwockPogorzel3:39:14,41:20:19,107:18
96 2206 Makowska Natalia K (19)1985POLRegatta Fun RUN TEAMKraków3:39:15,01:20:19,707:18
97 2207 Makowski Maciej M (78)1985POLRegatta Fun RUN TEAMKraków3:39:15,61:20:20,307:18
98 2324 Szymańska Anna K (20)1982POL12tri.plWarszawa3:39:31,31:20:36,007:19
99 2350 Tyszkiewicz Rafał M (79)1970POLCOLUMBIA MONTRAILWarszawa3:39:38,11:20:42,807:19
100 2354 Wasiewicz Jolanta K (21)1984POLWarszawa3:39:53,41:20:58,107:19
101 2161 KOKOSZKA MAGDALENA K (22)1979POLZABIEGANI MIELECMIELEC3:40:09,81:21:14,507:20
102 2221 Milchert-Leszczyńska Marta K (23)1983POLSzczecin, Nocne BieganieSzczecin3:40:26,81:21:31,507:20
103 2360 Więczkowski Wojciech M (80)1974POLWarszawa3:40:27,11:21:31,807:20
104 2156 Kobialka Roma K (24)1983POLNaprzód Mlociny/RKathleticksWarszawa3:40:28,01:21:32,707:20
105 2238 Olejnik Barbara K (25)1980POLDroszków3:40:32,11:21:36,807:21
106 2226 Nawara Arkadiusz M (81)1987POLRuda Śląska 3:40:40,11:21:44,807:21
107 2363 Wiśniewski Sławomir M (82)1974POLMARWIN BiłgorajBiłgoraj3:41:10,91:22:15,607:22
108 2232 Nowicki Tomasz M (83)1970POLWARSZAWA3:42:31,91:23:36,607:25
109 2212 Marszałek Karol M (84)1999POLAktywny DynówDąbrówka Starzeńska3:42:55,41:24:00,107:25
110 2028 Bogaczewicz Dawid M (85)1989POLENDORŚWINKI Kamionka3:43:02,51:24:07,207:26
111 2248 Panek Damian M (86)1992POLJedlicze3:43:05,51:24:10,207:26
112 2173 Kosiedowska Marta K (26)1984POLWarszawa3:43:21,91:24:26,607:26
113 2064 Domański Marcin M (87)1984POLWarszawa3:43:23,61:24:28,307:26
114 2393 Studzinska Jana K (27)1984SVKNeverStopLondonLondon3:43:28,81:24:33,507:26
115 2317 SZNAJDER SEWERYN M (88)1978POLRUN BYDGOSZCZBydgoszcz3:44:24,01:25:28,707:28
116 2336 TOL KAMIL M (89)1987POLMAFIA TEAM LUBLINIECTanina3:44:25,91:25:30,607:28
117 2374 Wydro Krystian M (90)1981POLChmielołakWarszawa3:44:27,11:25:31,807:28
118 2311 Szczutko Ewelina K (28)1991POLAKTYWNY DYNÓWBACHÓRZ3:44:37,01:25:41,707:29
119 2298 Staroń Łukasz M (91)1990POLOrtoreh TeamWarszawa3:44:44,91:25:49,607:29
120 2020 Białkowski Albert M (92)1969POLTRIpower.PlWarszawa3:45:52,51:26:57,207:31
121 2085 Gawryszewski Grzegorz M (93)1985POLeskalada.plGrodzisk Mazowiecki3:46:25,81:27:30,507:32
122 2235 Oberc Sławek M (94)1999POLFINISZ RymanówRymanów3:46:42,81:27:47,507:33
123 2369 Wojnar Sylwek M (95)1977POLfotograffia.plKrosno3:46:47,11:27:51,807:33
124 2062 Dolata Tomasz M (96)1989POLŁódź3:47:26,11:28:30,807:34
125 2049 Czarnota Sławomir M (97)1984POLŻary runners teamŻary3:48:21,71:29:26,407:36
126 2170 Korczyńska Małgorzata K (29)1984POLKońskie3:48:21,81:29:26,507:36
127 2277 Rawski Mariusz M (98)1981POLBiłgoraj3:48:43,01:29:47,707:37
128 2313 Szepietowska Edyta K (30)1978POLWarszawa3:48:54,41:29:59,107:37
129 2113 Gumuła Aneta K (31)1971POLCF KrakówKraków3:49:17,61:30:22,307:38
130 2042 Chlebio Jarosław M (99)1975POLLublin3:49:35,71:30:40,407:39
131 2138 Jucha Urszula K (32)1968POLKorczyna3:49:44,71:30:49,407:39
132 2137 Jucha Rafał M (100)1968POLKorczyna3:49:45,81:30:50,507:39
133 2276 Rajczonek Rafał M (101)1974POLNo FutureWarszawa3:49:47,01:30:51,707:39
134 2101 Górski Bartosz M (102)1973POLKrosSki Remsport Odrzykoń3:50:00,31:31:05,007:40
135 2273 Quirini Ewa K (33)1982POLNowy Targ3:50:11,31:31:16,007:40
136 2136 Jęsiek-Barabasz Aga K (34)1976POLPseudobiegaczki Złotów 3:50:23,41:31:28,107:40
137 2112 Gujski Marcin M (103)1981POLTriPakaMIŃSK MAZOWIECKI3:50:24,21:31:28,907:40
138 2240 Omyła Edyta K (35)1995POLStanowice3:50:39,41:31:44,107:41
139 2183 Kuczewska Eliza K (36)1982POLWarszawa3:50:52,31:31:57,007:41
140 2108 Grzejdziak Igor M (104)1973POLNaprzód MłocinyWarszawa3:51:12,51:32:17,207:42
141 2299 Stawińska Zuzanna K (37)1981POLOSM POŚCISZEWarszawa3:51:26,71:32:31,407:42
142 2314 Szkoła-Śnieżek Agnieszka K (38)1983POLPrzyszłam popatrzeć Kraków3:51:31,71:32:36,407:43
143 2166 Konderak Agnieszka K (39)1983POLFinisz RymanówRymanów3:51:34,81:32:39,507:43
144 2071 Dziopa Paweł M (105)1971POLwkurw_teamKielce3:51:44,91:32:49,607:43
145 2046 Cyparska Anna K (40)1978POLBrzozów3:52:41,61:33:46,307:45
146 2009 Artur Cyparski M (106)1977POLBrzozów3:52:43,01:33:47,707:45
147 2189 László Balogh M (107)1975HUNTamási3:53:02,41:34:07,107:46
148 2099 Górniak Przemysław M (108)1984POLmossopolska.plPrzemyśl3:53:57,51:35:02,207:47
149 2105 Grabowski Sebastian M (109)1979POLEndorświnki Lubartów3:54:38,61:35:43,307:49
150 2262 PIWKO ANNA K (41)1982POLFitness Club 24Czechowice-Dziedzice3:54:51,61:35:56,307:49
151 2086 Gąsowska Renata K (42)1978POLradosne-tRENowanie.blogspot.comWarszawa3:54:53,41:35:58,107:49
152 2362 Wilk Łukasz M (110)1984POLWkurw_TeamWrocław3:54:54,41:35:59,107:49
153 2095 Goraj Robert M (111)1978POLKielce 3:54:57,01:36:01,707:49
154 2030 Bojarski Paweł M (112)1974POLLublin3:56:28,61:37:33,307:52
155 2190 Lechowska Katarzyna K (43)1977POLMamy Biegamy KielceKielce3:57:28,41:38:33,107:54
156 2032 Borowiec Renata K (44)1978POLMamy-BiegamyDyminy3:57:28,41:38:33,107:54
157 2205 Maj Grzegorz M (113)1966POLRun is Fun WarszawaJeziernik3:58:04,21:39:08,907:56
158 2061 Dobrowolski Bronisław M (114)1959POLFinisz RymanówRymanów3:58:26,51:39:31,207:56
159 2234 Nývlt Martin M (115)1976CZECOLUMBIA MONTRAILNáchod3:58:26,51:39:31,207:56
160 2188 Laskowska Maja K (45)1980POLobozybiegowe.plŻyrardów/Krosno3:58:27,11:39:31,807:56
161 2252 Pawlik Robert M (116)1984POLInfusion Running TeamKraków3:58:32,11:39:36,807:57
162 2068 Drabik Jacek M (117)1964POLKrakow3:58:50,91:39:55,607:57
163 2019 BELOWSKI DARIUSZ M (118)1966POLTychy3:58:51,41:39:56,107:57
164 2063 Dołżycki Mirosław M (119)1966POLżbik-KomańczaKomańcza3:59:15,51:40:20,207:58
165 2149 Kiełbasiński Michał M (120)1987POLwkurw_teamGdynia4:00:14,61:41:19,308:00
166 2258 Pietrzyk Agnieszka K (46)1982POLHusaria Race TeamPyskowice4:01:48,11:42:52,808:03
167 2025 Bociarska Magdalena K (47)1980POLWarszawa4:02:48,51:43:53,208:05
168 2310 Szczesna Katarzyna K (48)1979POLIdeal Line Ultra TeamSuwalki4:03:06,21:44:10,908:06
169 2368 WOJEWODA RENATA K (49)1976POLRun the Park TriwawaWARSZAWA4:03:41,01:44:45,708:07
170 2261 Piróg Beata K (50)1987POLWarszawa4:03:51,01:44:55,708:07
171 2318 Szperling Magdalena K (51)1980POLPapacha RunnersKosakowo4:04:12,51:45:17,208:08
172 2319 SZTORC STANISŁAW M (121)1962POLKB MARATONCZYK DĘBICADębica4:04:15,31:45:20,008:08
173 2285 Sadowska Beata K (52)1974POLColumbia TeamWarszawa4:04:54,31:45:59,008:09
174 2103 Górski Piotr M (122)1977POLHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOtwock4:04:58,41:46:03,108:09
175 2231 Nowicka Anna K (53)1992POLgatWrocław4:06:12,21:47:16,908:12
176 2094 Gonet Radosław M (123)1973POLGONET TeamKrosno4:06:28,21:47:32,908:12
177 2093 Gonet Grzegorz M (124)1975POLGONETTeamZręcin4:06:28,51:47:33,208:12
178 2307 Szaniawska Agata K (54)1989POLrunwoman.plWarszawa4:06:51,91:47:56,608:13
179 2333 Tarnopolski Rafał M (125)1986POLKraków 4:06:58,41:48:03,108:13
180 2224 Mytych Katarzyna K (55)1975POLElbląg4:07:52,71:48:57,408:15
181 2377 Zagończyk Andrzej M (126)1963POLParcela4:07:53,51:48:58,208:15
182 2116 Heliński Jacek M (127)1972POLDzikie Życie Run TeamKrosno4:07:55,61:49:00,308:15
183 2383 Zdunek Waldemar M (128)1965POLBÓBR TŁUSZCZWołomin4:08:29,01:49:33,708:16
184 2211 Marcinkiewicz Katarzyna K (56)1969POLBÓBR TLUSZCZKobyłka4:08:29,61:49:34,308:16
185 2302 Studzińska Joanna K (57)1989POLWarszawa4:09:55,91:51:00,608:19
186 2373 Wronkowska Katarzyna K (58)1976POL12tri.plSulejówek4:10:05,41:51:10,108:20
187 2060 Dąbek Paweł M (129)1970POLRudnik nad Sanem4:10:14,61:51:19,308:20
188 2242 Orysik Arkadiusz M (130)1983POLRacibórz4:10:23,21:51:27,908:20
189 2367 Wojdałowicz Ewa K (59)1981POLBiegaczki PijaczkiSzczecin4:10:28,71:51:33,408:20
190 2076 Flis Piotr M (131)1978POLDaniel'sTeamKraków4:11:04,71:52:09,408:22
191 2140 Kaciupa Agnieszka K (60)1976POLBiegaczki PijaczkiSzczecin4:12:06,91:53:11,608:24
192 2390 Żołądek Anna K (61)1980POLTUPTUś OtwockOtwock4:12:12,51:53:17,208:24
193 2361 Wiktorowicz Piotr M (132)1984POLOlsztyn4:12:14,91:53:19,608:24
194 2151 Kijewska-Raj Karolina K (62)1979POLSieradz4:12:44,11:53:48,808:25
195 2281 Rybienik Lech M (133)1979POLWarszawa4:12:45,61:53:50,308:25
196 2342 Trochanowska Kamila K (63)1993POLRYSYN-LEMSobin4:12:56,61:54:01,308:25
197 2251 Paterek Justyna K (64)1985POLKraków4:12:59,11:54:03,808:25
198 2100 Górska-Nowak Tatiana K (65)1969POLAGB TorfyŁódź4:13:24,31:54:29,008:26
199 2059 Data Waldemar M (134)1977POLOIRP Kraków Wieliczka 4:13:38,01:54:42,708:27
200 2155 Knoll Katarzyna K (66)1980POLWarszawa4:13:42,01:54:46,708:27
201 2159 Koczaj Anna K (67)1977POLPisz4:13:52,51:54:57,208:27
202 2257 Pietruczuk Grzegorz M (135)1977POLNaprzód Mlociny Warszawa4:14:08,01:55:12,708:28
203 2040 Buczel Anna K (68)1984POLNaprzód MłocinyWarszawa4:14:08,01:55:12,708:28
204 2229 Nitsch Joanna K (69)1973POLUNTS WarszawaWarszawa4:14:43,21:55:47,908:29
205 2154 Knobloch Tomasz M (136)1975POLET TeamWarszawa4:14:48,61:55:53,308:29
206 2153 Knobloch Ewa K (70)1976POLET TeamWarszawa4:14:49,01:55:53,708:29
207 2283 Rzepnikowski Michał M (137)1978POLŁódź 4:15:07,81:56:12,508:30
208 2230 Noll Dariusz M (138)1973POLTriUnlimitedOstrołęka4:15:10,91:56:15,608:30
209 2051 Czarnowska Barbara K (71)1971SWEOskarshamn 4:15:17,51:56:22,208:30
210 2245 Osyda Sylwia K (72)1986POLŁódź4:16:21,01:57:25,708:32
211 2244 Osyda Maciej M (139)1986POLŁódź4:16:21,01:57:25,708:32
212 2114 Habrat Dorota K (73)1973POLKrosno4:17:30,61:58:35,308:35
213 2163 Kolibabski Sylwester M (140)1969POLSpartaWarszawa4:17:31,11:58:35,808:35
214 2014 Bartoszek Renia K (74)1975POLHRmax ŻoryWroclaw4:18:03,31:59:08,008:36
215 2022 Biś Rafał M (141)1966POLKlucze4:18:18,01:59:22,708:36
216 2259 Piotrowicz Jakub K (75)1986POLKraków4:21:07,02:02:11,708:42
217 2082 Garpiel Joanna K (76)1985POLKraków4:21:07,12:02:11,808:42
218 2139 Kabala Joanna K (77)1979POLOtwock4:21:44,52:02:49,208:43
219 2018 BELOWSKA ANNA K (78)1974POLTychy4:22:06,12:03:10,808:44
220 2055 Czmuchowski Tomasz M (142)1979POLWarszawa4:24:08,42:05:13,108:48
221 2356 Wenecka-Flis Anna K (79)1979POLDaniel'sTeamKraków4:24:09,82:05:14,508:48
222 2119 Horbaczewski Marek M (143)1962POLChełm4:24:26,92:05:31,608:48
223 2177 Kozłowski Janusz M (144)1983POLKraków4:25:07,52:06:12,208:50
224 2131 Jaworek Justyna K (80)1977POLGrupa Biegowa CHTMO Trzciany4:25:51,72:06:56,408:51
225 2056 Czyż Dominik M (145)1983POLGrupa Biegowa CHTMOZegrze4:25:52,52:06:57,208:51
226 2334 Tlak Tomasz M (146)1978POLWarszawa4:26:24,92:07:29,608:52
227 2287 Sendyka Regina K (81)1986POLRzeszotary4:26:40,12:07:44,808:53
228 2288 Siara Marcin M (147)1982POLWitkowo BiegaWitkowo4:27:08,72:08:13,408:54
229 2203 Maćkowiak-Rydzyńska Anna K (82)1972POLZbrosławice4:27:42,62:08:47,308:55
230 2115 Hayman Magdalena K (83)1984POLGorlice4:27:42,82:08:47,508:55
231 2341 Trochanowska Katarzyna K (84)1990POLRUSYN-LEMSobin4:28:00,02:09:04,708:56
232 2065 Domka Marcin M (148)1967POLRzeszów4:29:22,92:10:27,608:58
233 2066 Domka Jolanta K (85)1966POLRzeszów4:29:23,42:10:28,108:58
234 2355 Wąsowska Jagoda K (86)1966POLPiaseczno4:29:49,02:10:53,708:59
235 2305 Szalska Elżbieta K (87)1987POLMuchy na ZębachWągrowiec4:30:01,42:11:06,109:00
236 2121 Jabłonowski Krzysztof M (149)1967POLSPARTA BIAŁOŁĘKAWarszawa4:30:13,82:11:18,509:00
237 2370 Wójcik Agnieszka K (88)1982POLTrucht Tarchomin TeamRajszew4:30:14,92:11:19,609:00
238 2081 Gardocki Emilia K (89)1993USARusnakyLisiec4:30:30,42:11:35,109:01
239 2270 Przybyło Andrzej M (150)1989POLRusnakyLisiec4:30:30,42:11:35,109:01
240 2365 Włodek-Jarzyna Magdalena K (90)1979POLKraków4:31:07,42:12:12,109:02
241 2375 ZADROŻNA ANIA K (91)1978POLKanie4:31:18,42:12:23,109:02
242 2130 Jata Marta K (92)1981POLWW TeamLublin4:31:48,32:12:53,009:03
243 2267 Przech-Fus Agnieszka K (93)1967POLWW TeamLublin4:32:36,92:13:41,609:05
244 2208 Malec Basia K (94)1963POLLublin4:34:10,22:15:14,909:08
245 2376 Zagończyk Dorota K (95)1964POLParcela4:34:20,42:15:25,109:08
246 2320 Szulc Joanna K (96)1971POLAlbatrosyWarszawa4:34:39,22:15:43,909:09
247 2024 bochenek janusz M (151)1955POLwkurw_teamkielce4:34:50,42:15:55,109:09
248 2213 Masalska Anna K (97)1974POLIdeal Line Ultra TeamSuwałki4:35:27,22:16:31,909:10
249 2124 Janicka Katarzyna K (98)1984POL4everfaster.plWarszawa4:36:09,82:17:14,509:12
250 2309 Szczerbiak Marcin M (152)1975POLDRUŻYNA BSSŁodź4:36:13,92:17:18,609:12
251 2284 Sadowińska Adriana K (99)1970POLNowa Huta TeamKraków4:36:39,32:17:44,009:13
252 2351 Ura Przemek M (153)1978POLWieliczka4:37:01,02:18:05,709:14
253 2280 ROŻKO ELA K (100)1976POL4ROŻKIBRWINÓW4:37:23,72:18:28,409:14
254 2133 Jaworska Katarzyna K (101)1979POLWarszawa4:37:23,92:18:28,609:14
255 2123 Jakubiec Justyna K (102)1971POLLubelska Grupa TriathlonuLublin4:37:41,72:18:46,409:15
256 2239 Olesiak Małgorzata K (103)1977POLMamy Biegamy Kielce i okoliceKielce4:37:54,62:18:59,309:15
257 2125 Jankowska Małgorzata K (104)1982POLPoznań4:38:33,52:19:38,209:17
258 2143 Karolak Karol M (154)1981POLŁazy4:38:59,62:20:04,309:17
259 2144 Karolak Monika K (105)1984POLŁazy4:39:00,02:20:04,709:18
260 2391 Żuk Grzegorz M (155)1973POLSkarżysko - Kamienna4:39:05,92:20:10,609:18
261 2387 Ziółkowska Bożena K (106)1977POLWALBAKrosno4:39:53,12:20:57,809:19
262 2013 Bałaban Waldemar M (156)1961POLWALBAKrosno4:39:53,32:20:58,009:19
263 2349 TYRANKIEWICZ KAMILA K (107)1976POLJUMP&FLY, KabatyWarszawa4:40:48,32:21:53,009:21
264 2118 Hiller Jerzy M (157)1947POLLubelska Grupa TriathlonuLublin4:40:48,52:21:53,209:21
265 2181 Kruk Tomasz M (158)1974POLLSB/RUN_HELPERS Lublin 4:40:48,72:21:53,409:21
266 2079 Garczyńska Ania K (108)1973POLKatowice4:41:08,32:22:13,009:22
267 2067 Doyle Alyssa K (109)1991GBRCardiff4:42:10,52:23:15,209:24
268 2141 Kaminska Katarzyna K (110)1991POLGorlice4:42:10,72:23:15,409:24
269 2053 Czasak Grzegorz M (159)1971POLWitkowo BiegaWitkowo4:43:21,82:24:26,509:26
270 2272 Pyszko Tomasz M (160)1985POLGOHARDORGOHOME.PLSanok4:43:44,12:24:48,809:27
271 2174 Kowalska Dorota K (111)1982POLBielsk Podlaski4:43:59,62:25:04,309:27
272 2029 Bogucka Martyna K (112)1973POLWarszawa4:44:25,62:25:30,309:28
273 2316 Szmyt Izabela K (113)1981POLPseudobiegaczkiZłotów4:44:35,42:25:40,109:29
274 2199 Ludka Dagmara K (114)1977POLPseudobiegaczkiZłotów4:45:06,22:26:10,909:30
275 2301 Stołowska Natalia K (115)1979POLWrocław4:46:00,72:27:05,409:32
276 2286 Samek Artur M (161)1973POLBochnia4:46:01,82:27:06,509:32
277 2012 Baka Elżbieta K (116)1973POLDream RunWarszawa4:47:11,22:28:15,909:34
278 2332 Świgoń Siejek Małgorzata K (117)1978POLPoznań4:47:13,32:28:18,009:34
279 2109 Grzesicka Monika K (118)1977POLOdrano-Wola4:47:25,72:28:30,409:34
280 2069 Dratwicka Agnieszka K (119)1970POL12tri.plWarszawa4:47:46,32:28:51,009:35
281 2135 Jeziorek Józef M (162)1973POLNieszkowice Małe4:48:33,72:29:38,409:37
282 2011 Badora Michał M (163)1981POLHovno Climbing TeamGłuchołazy4:49:39,72:30:44,409:39
283 2158 KOCYŁA MARZENA K (120)1976POLTKKF Uklejna MyśleniceRUDNIK4:52:03,52:33:08,209:44
284 2209 Małek Monika K (121)1974POLRudnik nad Sanem4:53:37,52:34:42,209:47
285 2107 Grzecznik Tomasz M (164)1974POLRudnik nad Sanem 4:53:38,02:34:42,709:47
286 2041 Ceranowska Aga K (122)1977POLPseudobiegaczki Złotów 4:54:16,62:35:21,309:48
287 2291 Skowrońska Olga K (123)1987POLKanie4:58:04,82:39:09,509:56
288 2179 Królikowska Katarzyna K (124)1970POLLublin4:59:41,12:40:45,809:59
289 2388 Zwierz Małgorzata K (125)1975POLlublin4:59:42,32:40:47,009:59
LIMIT 2282 Ryniak Raffael M1976DEUNo Work TeamHamburg5:00:35,32:41:40,010:01
LIMIT 2175 KOWALSKI KRZYSZTOF M1978POLBIELSK PODLASKI5:00:52,72:41:57,410:01
LIMIT 2039 Bubernak Mateusz M1991POLRUSYN-LEMLegnica5:26:39,53:07:44,210:53
LIMIT 2092 GONERA KATARZYNA K1979POLWkurw_teamJAWOR 5:35:44,93:16:49,611:11
LIMIT 2096 Gorczyca Zofia K1959POLDorsumOdrzykoń5:43:13,83:24:18,511:26
LIMIT 2026 Boczar Waldemar M1984POLWrocław7:08:14,94:49:19,614:16
DNS 2001 Belcik Paweł M1993POLRogi
DNS 2058 Dacyl Michał M1978POLNowy Styl Group Running TeamKrosno
DNS 2072 Dziubaszewska Ewa K1975POLRymanów
DNS 2073 Dziubaszewski Tomasz M1971POLRymanów
DNS 2117 Hernas Aneta K1980POLCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLIN
DNF 2148 Kiec Margareta K1988POLRusnakyLisiec
DNF 2152 Klisz Agnieszka K1982POLHusaria Race TeamLublin
DNS 2279 Rosa Ewelina K1983POLSmashing PąpkinsToruń
DNS 2295 Sobczak Marcin M1976POLGolden TeamWarszawa
DNS 2327 Śliwa Justyna K1990POLKraków
DNS 2343 Trygar Martyna K1989POLFinisz RymanówRymanów Zdrój
DNS 2345 Turska Klaudia K1985POLKraków
DNS 2347 TUTAK DANIEL M1979POLFURIOSI POLANKAKrosno
DNF 2372 Wrona Tomek M1988POLKS PEGAZKonstancin Jeziorna
DNS 2389 Zychowicz Andrzej M1974POLWarszawa