BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Maraton.pdf MaratonNW.pdf Rajd.pdf
IX Maraton Beskidy II Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Data:
05.11.2016
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
MP w Maratonie NW
Dystans: 42.3 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratatempopk1
1 335 MICHALEC MARCIN M (1)1988M-I (1)POLKKB MOSIR KROSNOKROSNO4:49:16,306:501:39:48,5 (1)
2 312 Dziediewicz Andrzej M (2)1980M-II (1)BLRGrodno 5:07:34,618:18,307:161:40:48,6 (2)
3 325 KORDOWSKI PIOTR M (3)1971M-III (1)POLkrakow5:09:12,219:55,907:181:44:12,4 (3)
4 341 Niechwiejczyk Piotr M (4)1976M-III (2)POLOpel Active TeamŚwiętochłowice5:13:24,924:08,607:241:47:30,3 (5)
5 336 Michalski Andrzej M (5)1959M-IV (1)POLFace Nordic Walking TeamSANOK5:13:33,324:17,007:241:47:53,6 (7)
6 343 Franciszek Fatla M (6)1977M-II (2)POLStrefa TlenuKościelisko5:19:22,530:06,207:331:44:36,0 (4)
7 360 Šoltés Jozef M (7)1966M-IV (2)SVKMARAS teamPrešov5:20:42,131:25,807:341:47:55,9 (8)
8 363 Stiller Karol M (8)1984M-II (3)POLViking Nordic Team CzęstochowaCzęstochowa5:23:35,634:19,307:381:47:52,6 (6)
9 305 CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF M (9)1976M-III (3)POLOlimpijczyk SzczekocinySZCZEKOCINY5:24:07,434:51,107:391:55:09,9 (18)
10 339 Mucha Edward M (10)1954M-V (1)POLLimanowa Forrest-Skiaderol teamLimanowa5:24:41,935:25,607:401:54:29,6 (16)
11 315 Hritz Peter M (11)1966M-IV (3)SVKsportteam Nivá LesnáNováLesná5:27:56,538:40,207:451:50:11,0 (10)
12 340 Nalepka Jerzy M (12)1950M-V (2)POLFace Nordic Walking Team - SanokSanok5:28:12,938:56,607:451:54:28,4 (15)
13 349 Puszkiel Leszek M (13)1957M-IV (4)POLGreen Team Zielona GóraZielona Góra5:28:25,439:09,107:451:50:17,8 (11)
14 373 Wojtasiński Daniel M (14)1978M-II (4)POLVIKING Nordic Team CzęstochowaCzęstochowa5:29:46,340:30,007:471:49:25,6 (9)
15 350 Puszkiel Adrian M (15)1989M-I (2)POLGreem Team Zielona GóraZielona Góra5:32:09,142:52,807:511:52:29,3 (13)
16 319 Kaczmarski Piotr M (16)1980M-II (5)POL" Kaczmarski Sport-Masaż"Starachowice5:41:05,951:49,608:031:54:34,5 (17)
17 318 Kacorzyk Władysław M (17)1957M-IV (5)POLSilesia Nordic TeamMikołów5:42:25,353:09,008:051:58:34,2 (22)
18 313 Fianta Tomáš M (18)1981M-II (6)SVKNordic Walking LiptovLiptovský Mikuláš5:43:05,453:49,108:061:52:28,3 (12)
19 364 Šucová Zuzana K (1)1972K-III (1)SVKfittatryNová Lesná5:43:22,954:06,608:071:58:59,9 (28)
20 361 Spychała Marzena K (2)1970K-III (2)POLWesoły Borsuk TeamBiała5:44:07,754:51,408:081:58:55,2 (25)
21 337 MITURA-ZIELONKA Paweł M (19)1980M-II (7)POLRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRybnik5:46:19,357:03,008:111:55:58,0 (19)
22 365 Szczebak Jacek M (20)1969M-III (4)POLUNIA MIASTTarnów5:47:11,457:55,108:121:58:38,8 (24)
23 344 Olschimke-Marmurowicz Barbara K (3)1973K-III (3)POLSILESIA NORDIC TEAMKatowice5:48:19,959:03,608:141:58:55,9 (26)
24 348 Pietrzyk Jarosław M (21)1983M-II (8)POLVIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACzęstochowa5:58:19,11:09:02,808:281:53:44,4 (14)
25 354 Ruta Paulina K (4)1980K-II (1)POLPolskie Stowarzyszenie Noridc WalkiZŁOTORYJA5:59:46,61:10:30,308:301:58:56,3 (27)
26 327 Lapšanský Viktor M (22)1965M-IV (6)SVKNW Stará Ľubovnňa Stará Ľubovňa6:00:09,31:10:53,008:302:01:08,1 (31)
27 310 DRAPIKOWSKI MAREK M (23)1961M-IV (7)POLPolskie Stowarzyszenie Nordic WalkiLEGNICA6:03:28,51:14:12,208:352:03:07,7 (34)
28 308 Loley Sylwia K (5)1977K-II (2)POLEuforjaZakopane6:04:37,31:15:21,008:372:04:09,5 (35)
29 303 Boczar Beata K (6)1965K-IV (1)POLGreen Team Zielona GóraZielona Góra6:05:10,01:15:53,708:372:06:02,4 (41)
30 301 Asayevich Roman M (24)1964M-IV (8)BLRAmatar MinskMinsk6:06:51,71:17:35,408:402:00:11,6 (29)
31 331 Łukaszewicz Joanna K (7)1970K-III (4)POLGreen Team Zielona GóraZielona Ģóra6:07:28,81:18:12,508:412:01:57,5 (32)
32 358 Słomian Leszek M (25)1961M-IV (9)POLUNIA MIASTKatowice6:09:02,11:19:45,808:432:02:29,4 (33)
33 304 Bogusz Anna K (8)1974K-III (5)POLLipowa6:09:28,41:20:12,108:442:05:58,5 (40)
34 362 Stępień Michał M (26)1986M-II (9)POLUKS SIEDLESZCZANYTarnobrzeg6:11:48,01:22:31,708:472:11:20,7 (46)
35 330 Łopatkiewicz Beata K (9)1966K-IV (2)POLKrosno6:12:07,51:22:51,208:472:05:38,2 (38)
36 352 Rejman Dorota K (10)1980K-II (3)POLUKS SiedleszczanyTarnobrzeg6:12:40,01:23:23,708:482:04:43,9 (37)
37 1176 Greguš Dušan M (27)1954M-V (3)SVKSNWARužomberok6:13:10,41:23:54,108:49
38 375 Wróbel Paweł M (28)1982M-II (10)POLGrzmiące Kije Katowice 6:16:31,71:27:15,408:541:58:00,6 (21)
39 359 SOBKOWSKI JANUSZ M (29)1952M-V (4)POLSilesia Nordic TeamŁodygowice6:16:43,01:27:26,708:542:00:29,8 (30)
40 356 Schröder Karol M (30)1975M-III (5)POLSilesia Nordic TeamMałogoszcz6:19:38,91:30:22,608:581:58:34,8 (23)
41 374 Wójtowicz Tomasz M (31)1990M-I (3)POLMiejsce Piastowe6:19:56,21:30:39,908:581:57:36,7 (20)
42 346 Patocka Marta K (11)1981K-II (4)POLKlub Biegacza WartaDziałoszyn6:20:51,71:31:35,409:002:11:20,1 (45)
43 355 Sarnowska Wanda K (12)1965K-IV (3)POLGreen Team Zielona GóraZielona Góra6:22:39,51:33:23,209:022:12:26,9 (53)
44 332 MAJKOWSKI STANISŁAW M (32)1956M-V (5)POLKB GOCH BytówBytów6:24:42,01:35:25,709:052:05:48,4 (39)
45 326 Kowalczyk Mariusz M (33)1966M-IV (10)POLGREEN TEAM ZIELONA GÓRAZielona Góra6:27:03,21:37:46,909:092:04:26,3 (36)
46 371 Tylutki Agnieszka K (13)1973K-III (6)POLUKS Siedleszczany Nordic WalkingTarnobrzeg6:29:23,91:40:07,609:122:08:05,5 (42)
47 311 Dyrlaga Stanisław M (34)1958M-IV (11)POLKS Halny Węgierska GórkaWęgierska Górka6:29:24,81:40:08,509:122:12:15,4 (50)
48 328 Lisikiewicz Agnieszka K (14)1973K-III (7)POLGreen Team Zielona Góra6:32:02,81:42:46,509:162:12:25,8 (52)
49 324 Komajda Jarosław M (35)1965M-IV (12)POLGOSiR OsielskoSolec Kujawski6:32:39,31:43:23,009:162:11:21,0 (47)
50 369 TOMEČKO Jozef M (36)1953M-V (6)SVKMARAS teamPrešov6:34:38,61:45:22,309:192:10:31,9 (43)
51 306 Czycz Emilia K (15)1950K-V (1)POLGreen TeamZielona Góra6:34:47,41:45:31,109:192:13:36,4 (54)
52 302 Banaszak Agata K (16)1988K-I (1)POLGreem Team Zielona GóraZielona Góra6:34:57,21:45:40,909:202:17:57,4 (58)
53 345 Pasińska - Skowron Sylwia K (17)1977K-II (5)POLPRUSZYŃSKI NORDIC WALKING TEAMSkała koło Ojcowa6:35:17,01:46:00,709:202:10:51,2 (44)
54 320 Kalinowska Jolanta K (18)1969K-III (8)POLBielsko-Biała 6:47:46,31:58:30,009:382:15:15,6 (56)
55 323 Knop Malgorzata K (19)1979K-II (6)POLGreen TeamZielona Gora6:47:48,41:58:32,109:382:12:25,4 (51)
56 353 Rosołek Elżbieta K (20)1965K-IV (4)POLGreen Team Zielona GóraZielona Góra6:48:04,11:58:47,809:382:11:53,3 (49)
57 321 Kaniowska Beata K (21)1969K-III (9)POLViking Nordic Team CzęstochowaCzęstochowa6:48:30,81:59:14,509:392:11:21,3 (48)
58 307 Czycz Kazimierz M (37)1954M-V (7)POLGreen Team Zielona Góra Zielona Góra6:54:57,52:05:41,209:482:17:45,6 (57)
59 372 Wiśniewski Roman M (38)1954M-V (8)POLniezrzeszonyTwardorzeczka6:58:01,92:08:45,609:522:15:15,2 (55)
60 351 RACZYŃSKA Aleksandra K (22)1938K-VI (1)POLSTADION ŚLĄSKI CHORZW7:13:49,22:24:32,910:152:21:19,8 (59)
61 322 Klimovich Tamara K (23)1962K-IV (5)BLRVictoriaMinsk7:21:06,72:31:50,410:252:29:42,9 (61)
62 376 Zoń Jan M (39)1948M-V (9)POLPewel Mała7:35:39,62:46:23,310:462:34:39,3 (63)
63 342 NOWICKA JOANNA MARIA K (24)1953K-V (2)POLWARSZAWA7:44:54,12:55:37,810:592:31:48,0 (62)
64 368 Thomalla Bogdan M (40)1942M-VI (1)POLSilesia Nordic TeamZabrze7:48:37,22:59:20,911:042:41:27,5 (64)
65 316 Jankowska Wioletta K (25)1967K-III (10)POLMK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIE Katowice 7:54:23,23:05:06,911:122:28:37,7 (60)
66 333 MARCINKOWSKI WOJCIECH M (41)1971M-III (6)POLNORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIEC8:26:30,03:37:13,711:583:14:05,3 (67)
67 357 Skrzypiec Anna K (26)1963K-IV (6)POLPszczyna8:50:32,54:01:16,212:323:03:02,9 (65)
68 314 Henry Ewa K (27)1966K-IV (7)CANMississauga9:23:48,54:34:32,213:193:11:33,9 (66)
DNF 370 Tylutki Andrzej M1968M-IIIPOLFace Nordic Walking Team Tarnobrzeg3:14:17,2 (68)
DNS 366 Ślusarczyk Marcin M1979M-IIPOLWesoły Borsuk TeamPrudnik
DNS 367 Ślusarczyk Andrzej M1950M-VPOLWesoły Borsuk TeamPrudnik