BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

IX Maraton Beskidy II Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Data:
17 km Rajd NW
Dystans: 17.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratatempo
1 1169 DUDA KRZYSZTOF M (1)1975MPOLSilesia Nordic TeamMIKOŁÓW2:09:16,707:36
2 1314 Stańczyk Andrzej M (2)1960MPOLGórniak Wola Wola 2:11:12,701:56,007:43
3 1190 PIETRASINA ADAM M (3)1948MPOLZYWIEC 2:18:50,709:34,008:10
4 1191 Pietrasina Jaroslaw M (4)1999MPOLZYWIEC2:18:55,709:39,008:10
5 1162 Charczuk Zenon M (5)1957MPOLOpole2:23:19,714:03,008:25
6 1165 CZECH ROMAN M (6)1948MPOLKB GOCH BytówSłupsk2:23:24,014:07,308:26
7 1185 KUPIBIDA Boguslawa K (1)1959KPOLSilesia Nordic TeamKatowice2:23:40,714:24,008:27
8 1316 STEPCZYŃSKA ANGELIKA K (2)1978KPOLGosir Osielsko ŁABISZYN 2:23:58,714:42,008:28
9 1183 Kotula Jakub M (7)1984MPOLUNIA MIASTKatowice2:24:39,715:23,008:30
10 1338 Motoczyński Krzysztof M (8)1955MPOLGosir OsielskoBydgoszcz2:31:18,522:01,808:54
11 1171 Dziubak Janusz M (9)1962MPOLRybnik2:31:29,522:12,808:54
12 1174 Gerle-Kotula Anna K (3)1986KPOLUNIA MIASTKatowice2:32:01,522:44,808:56
13 1192 Pietrysko Barbara K (4)1966KPOLUG Radziechowy- WieprzBystra2:43:00,533:43,809:35
14 1168 DRAPIKOWSKA Beata K (5)1966KPOLPolskie Stowarzyszenie Nordic WalkiLegnica2:48:05,538:48,809:53
15 1180 Kalinowski Andrzej M (10)1964MPOLBielsko-Biała 2:48:38,539:21,809:55
16 1317 Szałaciński Grzegorz M (11)1962MPOLGliwice2:48:40,539:23,809:55
17 1189 Pędziwiatr Ewa K (6)1958KPOLKijowa DrużynaKatowice2:48:56,539:39,809:56
18 1313 Solarz Krystyna K (7)1958KPOLStrzelce opolskueStrzelce opolskie2:49:20,540:03,809:57
19 1163 Ciżmowska Barbara K (8)1956KPOLkępice2:53:16,543:59,810:11
20 1327 Wielek Anna K (9)1981KPOLKijowa DrużynaKatowice2:59:57,550:40,810:35
21 1311 Smyrak Katarzyna K (10)1979KPOLZawoja3:02:22,553:05,810:43
22 1167 Dobrk Katarzyna K (11)1980KPOLZawoja3:02:23,553:06,810:43
23 1187 Leszczewska Sabina K (12)1974KPOL-Radziechowy3:02:37,553:20,810:44
24 1170 Dudzicz Stanisław M (12)1946MPOLNiezrzeszony Czechowice - Dziedzice3:02:38,553:21,810:44
25 1312 Solarz Bogusław M (13)1950MPOLStrzelce opolskieStrzelce opolskue3:03:57,554:40,810:49
26 1161 Borzyszkowski Andrzej M (14)1963MPOLKPP Bytów Bytów3:03:58,554:41,810:49
27 1158 BALUŚ CZESŁAWA K (13)1956KPOL44-240 ŻORY3:04:54,555:37,810:52
28 1325 WALDON EWA K (14)1953KPOL44-240 ŻORY3:04:55,555:38,810:52
29 1175 Górna Jadwiga K (15)1957KPOLUG Radziechowy - WieprzBuczkowice3:20:34,51:11:17,811:47
30 1196 Rdzanek Wiesława K (16)1959KPOLwarcino3:20:34,81:11:18,111:47
31 1322 Świderska Małgorzata K (17)1956KPOLkępice3:27:16,51:17:59,812:11
32 1193 Pyszczek Joanna K (18)1962KPOLTeam Kijowa Drużyna -Katowice Marklowice3:27:16,81:18:00,112:11
33 1194 Pyszczek Wojciech M (15)1961MPOLTeam Kijowa Drużyna -Katowice Marklowice3:28:54,71:19:38,012:17
34 1188 Marczewska Halina K (19)1953KPOLkępice3:32:26,31:23:09,612:29
35 1182 Korab Maria K (20)1956KPOLkępice3:32:26,51:23:09,812:29
36 1308 Smaruj - Sadowska Janina K (21)1951KPOLBydgoszcz3:49:42,91:40:26,213:30
37 1186 kwiecień Lucyna K (22)1982KPOLkępice3:49:57,81:40:41,113:31
38 1300 Skępiec Renata K (23)1954KPOLkępice3:49:57,81:40:41,113:31
39 1179 Jungling Danuta K (24)1971KPOLkępice3:49:57,81:40:41,113:31
DNS 1157 BALLEK Vladimir M1959MSVKMARAS TEAM PRESOVSkalite
DNS 1160 Biłek Artur M1983MPOLNW LubliniecLubliniec
DNF 1329 ZABOROWSKI EUGENIUSZ M1957MPOLK.B. GOCH BYTÓWBORZYTUCHOM