BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Tatra Fest Bieg
Data:
Tatra Fest Bieg
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratatempopk1
1 32 Rzeszótko Marcin M (1)1990M18POLKW Zakopane / TOPRZakopane5:03:55,72:16:02,8 (2)
2 117 Németh Csaba M (2)1968M35HUNMammut Pro TeamMiskolc5:11:35,607:39,92:15:25,2 (1)
3 126 Gutt Piotr M (3)1994M18POLsms zakopanePoronin5:29:16,325:20,62:21:39,8 (3)
4 171 Dybek Paweł M (4)1975M35POLSalomon Suunto TeamMielec5:35:25,731:30,02:32:11,7 (5)
5 10 Krzemiński Jerzy M (5)1987M18POLWarszawa5:35:50,631:54,92:35:06,2 (8)
6 194 Trener Dariusz M (6)1970M35POL5:52:19,048:23,32:42:08,3 (11)
7 2 Włodarkiewicz Dominik M (7)1974M35POLZmianyZmiany / Buff Poznań 5:54:14,850:19,12:37:04,3 (9)
8 108 Guroś Dawid Vegan M (8)1982M18POLWartkie KiyrpceNowy Targ5:56:14,052:18,32:33:36,4 (7)
9 115 Berta Gábor M (9)1977M35HUNBTBK - Bükki MűhelyMiskolc5:57:34,153:38,42:32:41,6 (6)
10 188 Sutor Piotr M (10)1983M18POLSpytkowice6:07:46,91:03:51,22:48:15,6 (17)
11 12 PIOTROWSKI MACIEJ M (11)1984M18POLGEO RUNNING TEAMWARSZAWA6:11:00,91:07:05,22:30:28,0 (4)
12 170 Łączak Magdalena K (1)1978K18POLSalomon Suunto TeamMielec6:12:13,91:08:18,22:46:33,5 (15)
13 112 Falkowski Krzysztof M (12)1981M35POLWoodward RunnersKraków6:13:40,41:09:44,72:38:45,8 (10)
14 103 Michalik Adam M (13)1971M35POLKraków6:15:30,31:11:34,62:49:20,2 (21)
15 75 DYRLAGA MARCIN M (14)1984M18POLKS Halny Węgierska GórkaWęgierska Górka6:24:33,61:20:37,92:50:02,7 (23)
16 175 Moskalik Tomasz M (15)1978M35POLTG Sokół Zakopane Szczawnica6:25:33,91:21:38,22:55:39,0 (32)
17 187 Tarasek Wojciech M (16)1993M18POLRun Boy RunStara Wieś 6:27:14,21:23:18,52:48:21,8 (18)
18 151 LEWINSKI MARCIN M (17)1973M35POLEST TEAMZakopane6:32:28,41:28:32,72:49:28,5 (22)
19 1 Sztefko Józef M (18)1965M50POLultra beskid sportKozy6:33:06,41:29:10,72:48:54,7 (19)
20 60 Ochociński Mariusz M (19)1973M35POLKlub Biegacza Zazamcze WloclawekWłocławek6:33:39,11:29:43,42:50:57,0 (25)
21 42 Kik Iwona K (2)1985K18POLKW KrakówStrzyżów6:35:39,81:31:44,12:54:37,5 (31)
22 183 Rykała Wojciech M (20)1977M35POLMyślenice6:37:20,01:33:24,32:51:26,0 (27)
23 69 Leja Piotr M (21)1970M35POLarch ARQZakopane6:42:01,91:38:06,22:58:45,2 (37)
24 173 Topolski Marcin M (22)1976M35POLJadowniki6:42:24,61:38:28,92:44:36,2 (14)
25 193 Solak Aysen K (3)1983K18TURTeam :P Wroclaw6:45:16,71:41:21,02:59:38,1 (39)
26 105 Zaczek Maciej M (23)1984M18POLCKBabcie Kielce 6:51:41,51:47:45,83:00:22,6 (43)
27 36 Szumliński Piotr M (24)1984M18POLMarcin Swierc TEAMKraków/Kunów6:52:51,41:48:55,72:54:13,4 (30)
28 52 Krowicka Agnieszka K (4)1982K18POLOlimpijczyk SzczekocinyKraków6:52:55,21:48:59,53:10:11,3 (57)
29 107 Jarzębak Rafał M (25)1986M18POLRzeszów6:53:23,21:49:27,52:54:07,6 (29)
30 4 Kicziński Bartosz M (26)1984M18POLBrodnicaBrodnica6:53:35,31:49:39,62:43:30,2 (13)
31 158 Kowalczyk Andrzej M (27)1987M18POLCITY TRAIL Team/NBR TeamŁekno6:54:34,81:50:39,12:47:18,8 (16)
32 154 Badowski Aleksander M (28)1984M18POLAKS Polonia WarszawaWarszawa6:56:24,51:52:28,82:50:27,1 (24)
33 81 Sadowski Tomasz M (29)1977M35POLKraków6:57:10,01:53:14,33:00:46,6 (44)
34 19 ŚCIESZKA WOJCIECH M (30)1973M35POL13 elt Kraków-Balicekraków6:57:36,41:53:40,72:56:50,1 (34)
35 124 Matejczuk Agata K (5)1981K18POLKS Alaska /SpartezParzęczew7:03:00,11:59:04,43:08:35,6 (53)
36 64 Zych Marcin M (31)1981M35POLWrocław7:03:00,31:59:04,62:59:09,0 (38)
37 162 Michalak Maciej M (32)1990M18POLKPT im. Macieja SieczkiKraków7:06:23,62:02:27,92:43:18,4 (12)
38 43 Kik Marcin M (33)1985M18POLKW KrakówKraków7:09:23,92:05:28,23:00:11,9 (42)
39 20 Sułek Wojciech M (34)1981M35POLZakopane7:10:30,22:06:34,52:53:14,5 (28)
40 116 Dr. Juhasz Rozalinda K (6)1983K18HUNBükki Hegyisportért EgyesületMiskolc 7:11:59,62:08:03,93:13:10,7 (67)
41 135 Barnowski Przemysław M (35)1980M35POLwww.witowpokoje.plWitów7:15:30,32:11:34,63:02:42,5 (45)
42 159 Woźniak Michał M (36)1990M18POLSklep Biegacza Running TeamChełm/Kraków7:17:29,22:13:33,52:49:16,3 (20)
43 152 Pawlica Paweł M (37)1989M18POLKraków7:17:45,02:13:49,33:11:31,5 (60)
44 13 Bębenek Marek M (38)1981M35POLMyślenice 7:18:16,02:14:20,32:59:48,6 (40)
45 87 Wróbel Daniel M (39)1988M18POLWrututu TeamGaj7:20:36,02:16:40,33:20:52,0 (91)
46 22 Kammer Krzysztof M (40)1986M18POLFillcoPoznań 7:20:48,92:16:53,22:57:31,3 (35)
47 16 Demby Michał M (41)1988M18POLMUD GOATSPakość7:21:26,02:17:30,33:06:55,4 (48)
48 28 Jóźwiak Krzysztof M (42)1977M35POLYulo Run Team SiedlceSiedlce7:23:24,62:19:28,93:14:41,2 (74)
49 27 Rzeszótko Leszek M (43)1963M50POLKW ZakopaneZakopane7:25:10,32:21:14,63:08:14,8 (49)
50 189 Woluszewski Remigiusz M (44)1985M18POLPKO BANK POLSKISerock7:25:26,52:21:30,82:56:35,7 (33)
51 86 Piecha Artur M (45)1977M35POLT-MOBILE RUNNING TEAMWarszawa7:26:51,62:22:55,93:03:31,7 (46)
52 97 Łabudzki Dariusz Jacek M (46)1960M50POLTSA SandomierzSandomierz7:27:25,62:23:29,93:12:09,8 (62)
53 98 Łabudzki Piotr M (47)1985M18POLTSA SandomierzSandomierz7:27:26,22:23:30,53:06:25,5 (47)
54 142 Piotrowski Tomasz M (48)1971M35POLKonstancin Jeziorna7:27:35,22:23:39,5
55 21 Ignaczak Marcin M (49)1977M35POLIFB Broker Żychlin7:29:21,62:25:25,92:57:33,3 (36)
56 3 Szelerewicz-Gładysz Paulina K (7)1978K18POLKW Kraków, Niepołomice BiegająNiepołomice7:30:34,62:26:38,93:17:29,6 (81)
57 160 Mórawska Róża K (8)1984K18POL10BKPancZakopane7:32:44,32:28:48,63:29:55,1 (112)
58 147 Mikołajczyk Bartłomiej M (50)1983M18POLTG ''SOKÓŁ'' ZAKOPANEBytom7:33:08,32:29:12,63:08:43,3 (55)
59 11 Kozłowski Wojciech M (51)1968M35POLSUDETY MTB CHALLENGELisowice7:35:53,62:31:57,93:13:29,9 (69)
60 110 Kaczorek Dominik M (52)1983M18POLSądecki Klub Taternictwa JaskinioweWarszawa7:38:26,12:34:30,43:24:37,3 (98)
61 63 Rębkowski Piotr M (53)1969M35POLOtwock7:40:14,22:36:18,53:18:11,2 (82)
62 5 Skrzypczak Hubert M (54)1979M35POLRunningPowerPlayPruszków7:40:33,82:36:38,13:28:43,0 (109)
63 184 Gałka Grzegorz M (55)1973M35POLPro-RunSzymanów7:40:47,82:36:52,13:08:27,0 (52)
64 150 Florek Natalia K (9)1991K18POLKrakowskie SarenkiKraków7:40:50,62:36:54,93:20:47,9 (89)
65 191 Arter Krzyżak Angelika K (10)1986K18POLKnurów7:41:01,12:37:05,43:15:19,8 (76)
66 18 Peplak Jarosław M (56)1978M35POLGameness KonstancinKonstancin-Jeziorna7:41:01,92:37:06,23:23:19,6 (97)
67 163 Pawlikowski Jakub M (57)1988M18POLSugarmanrunsZakopane7:42:22,42:38:26,73:14:38,6 (73)
68 8 Grycman Marek M (58)1979M35POLTurza Śląska7:44:26,02:40:30,33:11:42,9 (61)
69 46 Baskurzyński Mariusz M (59)1973M35POLBiała Podlaska7:44:43,22:40:47,53:13:13,2 (68)
70 84 Nierada Marcin M (60)1983M18POLKatowice 7:45:59,22:42:03,53:10:06,2 (56)
71 76 Moćko Jacek M (61)1988M18POLZagnańsk7:47:00,62:43:04,93:11:20,4 (58)
72 74 ŻYREK ADAM M (62)1969M35POLKS Halny Węgierska GórkaJasło7:47:00,62:43:04,93:12:54,3 (63)
73 164 Rybarz Witold M (63)1971M35POLŻwirownia PrzecieszynBrzeszcze7:47:20,82:43:25,13:28:08,9 (107)
74 128 Gruszka Darek M (64)1976M35POLCENERIA.PLNiepołomice7:47:45,62:43:49,93:15:24,8 (77)
75 149 Lebda Małgosia K (11)1985K18POLKraków7:47:45,62:43:49,93:22:18,0 (94)
76 101 MIREK GRZEGORZ M (65)1979M35POLMOVE STUDIOKRAKÓW7:48:31,52:44:35,83:12:58,0 (64)
77 102 Bartuś Bartosz M (66)1979M35POLCompanierosGdynia7:49:39,52:45:43,83:13:05,0 (66)
78 182 Krzemień Paweł M (67)1985M18POLUśmiechnięty GrabarzMyślenice7:51:56,92:48:01,23:11:28,5 (59)
79 55 Kadzik Marcin M (68)1990M18POLKTTZakopane7:54:26,82:50:31,13:13:36,3 (72)
80 140 Mackiewicz Roman M (69)1965M50POLŁódź Running TeamŁódź7:54:29,42:50:33,73:14:59,5 (75)
81 156 Orłów KUBA M (70)1984M18POLYNWA Trenujemy na hołdachTychy7:54:29,42:50:33,73:18:41,5 (83)
82 148 Pasieka Przemysław M (71)1980M35POLPO ROBOCIEKatowice7:55:54,62:51:58,93:26:15,3 (101)
83 70 Wajda Robert M (72)1976M35POLOpole7:56:17,52:52:21,83:13:34,3 (71)
84 100 Cieślawski Kacper M (73)1993M18POLSTR Poznań WKTJPoznań7:59:45,32:55:49,63:19:12,4 (84)
85 190 Dolatowski Łukasz M (74)1980M35POLWarszawa8:01:32,12:57:36,43:19:58,5 (87)
86 139 Wiaderna Nina K (12)1986K18POLSBRT Warszawa PowiśleWarszawa8:01:46,02:57:50,33:38:25,8 (127)
87 111 Mars Maksymilian M (75)1975M35POLEricpol RunTimeKraków8:03:58,73:00:03,03:26:10,3 (100)
88 127 Wątroba Tomasz M (76)1987M18POLByleDoZbieguSosnowiec8:06:48,73:02:53,03:25:52,9 (99)
89 123 BRYJAK BARTŁOMIEJ M (77)1987M18POLZAKOPANE8:07:21,63:03:25,93:34:15,2 (121)
90 109 Mych Bartosz M (78)1978M35POLTychy8:07:30,73:03:35,03:28:20,9 (108)
91 95 Gwizdalski Przemysław M (79)1979M35POLMonkey's GripOława8:07:34,93:03:39,23:21:57,4 (93)
92 179 Niewiadomski Dariusz M (80)1972M35POLŁódź8:09:16,83:05:21,13:20:20,9 (88)
93 79 Brzeski Szczepan M (81)1979M35POLMountain WolverunBochnia8:09:51,83:05:56,13:20:51,1 (90)
94 37 Salej Krzysztof M (82)1985M18POLZielona GóraZielona Góra8:10:13,93:06:18,23:17:05,8 (80)
95 99 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (83)1954M50POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG8:10:14,03:06:18,33:08:24,2 (51)
96 96 Grucel Sławomir M (84)1981M35POLSosnowiec8:13:24,73:09:29,03:13:31,9 (70)
97 176 SOKALSKI Grzegorz M (85)1976M35POLParkrun KonstancinKonstancin-Jeziorna8:13:24,73:09:29,03:16:26,2 (79)
98 122 Gasienica Maciej M (86)1986M18POLKoscielisko8:15:20,73:11:25,03:30:12,2 (114)
99 121 Wojciechowski Krzysztof M (87)1974M35POLRadlin8:15:32,13:11:36,43:30:48,5 (116)
100 165 Michalak Wojciech M (88)2016-POLKatowice8:17:27,53:13:31,83:08:20,7 (50)
101 45 Dałomis Lesław M (89)1977M35POLTryńcza8:17:32,83:13:37,13:08:41,1 (54)
102 54 Madej Mirosław M (90)1964M50POLKraków8:17:44,43:13:48,73:41:25,0 (131)
103 56 Chmielewski Przemysław M (91)1985M18POLDrużyna AWarszawa 8:18:28,43:14:32,73:28:58,7 (110)
104 137 Czajka Krzysztof M (92)1985M18POLŻoliborski Klub SportowyWarszawa8:22:10,73:18:15,03:30:21,8 (115)
105 169 Jędros Przemysław M (93)1986M18POLAKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice8:22:10,73:18:15,03:19:18,7 (85)
106 49 Sienkiewicz Paweł M (94)1974M35POLWarszawa8:22:10,73:18:15,03:30:03,6 (113)
107 73 Skrzeszewski Henryk P. M (95)1972M35POLI-BS.pl Sport TeamStalowa Wola8:22:37,73:18:42,03:26:39,4 (102)
108 113 POLAK JACEK M (96)1973M35POLbiegusiem.plPIASECZNO8:30:44,33:26:48,63:13:00,7 (65)
109 62 Kalinowski Piotr M (97)1978M35POLWarszawa8:32:23,93:28:28,23:34:05,6 (119)
110 166 Mikicki Dariusz M (98)1990M18POLOpole8:34:06,43:30:10,73:41:42,5 (132)
111 130 Działabij Beata K (13)1982K18POLOlkusz8:36:05,73:32:10,03:39:57,0 (130)
112 131 Działabij Krzysztof M (99)1983M18POLOlkusz8:36:05,73:32:10,03:39:37,1 (129)
113 77 Walacik Adam M (100)1994M18POLWieRUNszówKuźnica Skakawska 8:36:27,43:32:31,73:29:36,4 (111)
114 65 Krygier Krzysztof M (101)1975M35POLK&MPoznań8:36:44,93:32:49,23:22:37,3 (95)
115 59 Pogocki Piotr M (102)1979M35POLKnurów8:39:55,33:35:59,63:27:05,3 (104)
116 82 BUDNIK Ryszard M (103)1958M50POLCiche8:40:42,73:36:47,03:28:07,3 (106)
117 192 Jarema Marek M (104)1969M35POLBPH Runners Team Kraków8:40:46,03:36:50,33:28:01,1 (105)
118 153 Michalczyk Daniel M (105)1981M35POLLimanowa 8:40:54,73:36:59,03:15:56,1 (78)
119 138 Dąbrowski Paweł M (106)1981M35POLKraków8:41:02,43:37:06,73:46:56,6 (143)
120 24 Jureczko Damian M (107)1980M35POLTychy8:41:19,63:37:23,93:35:59,5 (122)
121 35 Porowski Waldek M (108)1976M35POLGruby biegaWarszawa8:43:11,43:39:15,73:23:08,6 (96)
122 41 WOLNY ZDZISŁAW M (109)1960M50POLCLEAREXCHORZÓW8:44:35,63:40:39,93:42:32,3 (133)
123 80 SZLĘZAK Edward M (110)1971M35POLEwelina RunnersKatowice8:48:23,03:44:27,33:37:39,5 (125)
124 57 Nizioł Marian M (111)1957M50POLDrużyna APiaseczno8:49:10,63:45:14,93:44:40,9 (138)
125 114 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M (112)1965M50POLGDYNIA8:51:32,53:47:36,83:31:25,6 (117)
126 25 Baś Mateusz M (113)1979M35POLLENIWCEKraków8:53:15,63:49:19,93:46:00,7 (141)
127 88 Kamiński Robert M (114)1976M35POL12tri.plWarszawa8:56:21,03:52:25,33:34:07,8 (120)
128 133 Starościak Mariusz M (115)1974M35POL5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓWWarszawa8:57:24,13:53:28,43:21:40,0 (92)
129 106 Jura Dorota K (14)1985K18POLUltra Beskid SportBielsko-Biała8:57:26,83:53:31,13:48:58,5 (149)
130 91 KAMIŃSKI MICHAŁ M (116)1981M35POL12tri.plWarszawa8:57:39,43:53:43,73:46:33,2 (142)
131 94 Kupczak Grzegorz M (117)1990M18POLKAMIKADZEMroczeń9:00:14,43:56:18,73:55:27,8 (156)
132 6 Góral Robert M (118)1975M35POLNO EXCUSES TEAMGniezno9:02:02,13:58:06,43:48:22,7 (147)
133 67 Kujawa Maciek M (119)1979M35POLMARA running teamKarczewko9:02:02,13:58:06,43:38:23,6 (126)
134 119 Margas Grzegorz M (120)1970M35POLMeerCaTeamProszowice9:03:27,33:59:31,63:43:42,0 (135)
135 26 Rzeszótko Marzena K (15)1965K40POLKW ZakopaneZakopane9:08:03,84:04:08,14:00:58,8 (163)
136 50 Wojciech Kasiński M (121)1963M50POLPszczyna9:08:03,84:04:08,13:38:28,1 (128)
137 181 Riabkow Pavlo M (122)1986M18BLR5 minut dla siebieKraków9:09:20,34:05:24,63:36:59,7 (124)
138 85 Łakomy Waldemar M (123)1959M50POLBukowski Klub BiegaczaBuk9:11:21,64:07:25,93:44:05,0 (136)
139 78 Wachałowicz Marek M (124)1983M18POLGrupa BankietowaRabka-Zdrój9:11:23,64:07:27,93:43:16,5 (134)
140 61 SITKO GRZEGORZ M (125)1991M18POLBrothers TeamChorzów9:12:00,14:08:04,43:36:05,6 (123)
141 174 Gwoździewicz Tomasz M (126)1975M35POLBytom9:13:09,04:09:13,34:22:03,7 (175)
142 180 Perkowski Jarosław M (127)1972M35POLK.W. WarszawaWarszawa9:15:24,14:11:28,43:50:12,8 (152)
143 167 Sokołowski Marcin M (128)1972M35POLKW OPOLELuboszyce9:16:18,64:12:22,93:44:12,4 (137)
144 38 Taraszka Damian M (129)1974M35POLBractwo Biegaczy Zielona GóraZielona góra9:16:18,94:12:23,23:32:25,1 (118)
145 33 Cholewa Zbigniew M (130)1977M35POLKlucze9:17:52,24:13:56,53:47:02,2 (144)
146 14 Kozłowski Artur M (131)1976M35POLWałbrzych9:18:03,04:14:07,33:47:36,6 (146)
147 29 Jóźwiak Barbara K (16)1980K18POLYulo Run Team SiedlceSiedlce9:18:54,44:14:58,73:58:53,7 (159)
148 157 Niedźwiecki Mateusz M (132)1982M18POLPułanki9:18:56,04:15:00,33:51:31,4 (153)
149 134 Kreft Dorota K (17)1979K18POLUltramaraton Kaszubska PoniewierkaGdynia9:25:58,74:22:03,04:04:28,8 (169)
150 161 Kordacka Agnieszka K (18)1982K18POLUSP Zdrowie Warszawa 9:29:21,14:25:25,43:52:32,9 (154)
151 118 Muszyński Maciej M (133)1966M50POLPlace To TriKraków9:32:58,74:29:03,03:45:03,1 (139)
152 132 Pałkowska Agata K (19)1973K40POLRunning Obsession TeamKraków9:33:01,34:29:05,64:02:33,3 (165)
153 39 Szygenda Sebastian M (134)1976M35POLTIGER TEAMWrześnia9:33:48,04:29:52,33:48:27,9 (148)
154 51 Purchała Leszek M (135)1974M35POLPuławy9:39:33,64:35:37,93:52:58,4 (155)
155 9 Szmytkiewicz Krzysztof M (136)1983M18POLGorzów Wlkp.9:39:40,14:35:44,44:02:36,3 (166)
156 89 Kusion Anna K (20)1965K40POLTarnów9:39:56,94:36:01,24:01:13,2 (164)
157 83 Walentowski Maciej M (137)1988M18POLTarnów9:42:14,34:38:18,64:02:48,8 (167)
158 120 PIETROWSKI MARIUSZ M (138)1962M50POLfb serwisPoznań9:44:59,14:41:03,43:47:04,9 (145)
159 44 Stanek Jarosław M (139)1961M50POLSINIAT PONIDZIE PIŃCZÓWPińczów9:44:59,14:41:03,44:12:53,2 (173)
160 15 Woźniak Michał M (140)1979M35POLBANDA GRUDNIALublin9:49:35,54:45:39,83:49:44,4 (150)
161 178 Kosmala Bartosz M (141)1974M35POLKOSMALA TeamKraków9:58:21,94:54:26,24:08:13,7 (171)
162 177 Kosmala Joanna K (21)1976K18POLKOSMALA TeamKraków9:58:21,94:54:26,24:08:44,8 (172)
163 93 Zaremba Marek M (142)1960M50POLkamikadzełęka mroczeńska10:13:14,05:09:18,34:17:19,0 (174)
164 66 Skoneczny Artur M (143)1975M35POLOPLTomaszów Mazowiecki10:19:56,65:16:00,94:00:06,6 (162)
165 34 Podsiadly Robert M (144)1959M50POLChata Biegacza K34Wrocław10:19:57,05:16:01,34:06:56,6 (170)
166 185 Modrzejewski Adam M (145)1982M18POLKW WarszawaWarszawa10:27:24,45:23:28,73:57:42,2 (158)
167 136 Knurowski Marcin M (146)1971M35POLNatural Born RunnersPrzedmoście10:27:24,75:23:29,03:55:39,2 (157)
168 48 Krzemińska Aleksandra K (22)1981K18POLKW OPOLEOpole10:41:16,05:37:20,33:59:59,5 (160)
169 47 Krzemiński Jacek M (147)1981M35POLKW OPOLEOpole10:41:16,05:37:20,34:00:04,5 (161)
170 90 Kamińska Jolanta K (23)1987K18POL12tri.plMarki10:42:30,15:38:34,43:49:53,8 (151)
171 143 Kot Izabela K (24)1988K18POLZakopane10:46:40,95:42:45,24:03:54,5 (168)
172 125 Łazarek Daniel M (148)1984M18POLKawaler Wieczorową PorąSopot11:54:40,96:50:45,24:31:25,6 (178)
DNF 141 Mackiewicz Adam M1986M18POLZakopane2:51:11,1 (26)
DNF 72 Jędraszczyk Mateusz M1988M18POLBiegowe TatryZakopane2:59:53,3 (41)
DNF 71 Włodarczyk Michał M1980M35POLŁKWŁódź3:19:29,0 (86)
DNF 30 Słoma Paweł M1982M18POLSłomiane BambusyUstka3:26:52,0 (103)
DNF 68 Bicki Paweł M1976M35POLWarszawa3:45:56,6 (140)
DNF 144 CHRACEWICZ KRYSTIAN M1984M18POLDZIERZGOŃ4:24:19,2 (176)
DNF 146 Pawlikowski Wawrzyniec M1981M35POLByłem grubasem, będę ultrasemZakopane4:27:54,4 (177)
DNF 172 Głuszek Michał M1989M18POLKielce4:55:02,5 (179)
LIMIT 40 Pecyna Dariusz M1968M35POLŁódź5:00:05,9 (180)
DNS 7 OLEK Marcin M1975M35POLYulo Run Team SIEDLCESIEDLCE
DNS 17 Mitana Robert M1974M35POLWOJOWNIKzakopane
DNS 23 Kiszkurno Andrzej M1963M50POLGdynia
DNS 31 Burzyński Sebastian M1979M35POLWarszawa
DNS 53 Sulik Bartłomiej M1985M18POLKraków
DNS 58 Paprocki Wiesław M1963M50POLKB MCKIS JAWORZNOJaworzno
DNS 92 Olejnik Marcin M1986M18POL12triWarszawa
DNS 104 Stoch Andrzej M1994M18POLZakopane
DNS 129 Topór Zbigniew M1981M35POLKandahar Gliczarów Górny
DNS 155 Korzeniowski Michał M1980M35POLYulo Run Team SiedlceSiedlce
DNS 168 Magda Kazimierz M1964M50POLFestiwal Biegowy w KrynicyKraków
DNS 186 Baranowski Arkadiusz M1979M35POLMachiko Sportswear Bielsko-Biała