Tatra Fest Bieg

Wydarzenie:
TATRA FEST BIEG 2022 TATRA FEST BIEG 2022
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
20.08.2022
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
65.0 km
Zgłoszonych:
372
Ukończyło:
30
Nieklasyfikowani:
72
Na trasie:
270
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto28 kmWynikStrataTempo
1 361 Tomasiak Natalia K (1) 1986 K-35 (1) POL Salomon Team Krynica-Zdrój 3:54:24,0(14) 10:40:14,2 09:50
2 232 Moczulska Małgorzata K (2) 1976 K-35 (2) POL Żarów 4:11:25,9(30) 11:09:29,6 29:15,4 10:17
3 335 Barosz Natalia Paulina K (3) 1989 K-18 (1) POL Kraków 4:20:50,7(39) 11:21:21,5 41:07,3 10:28
4 368 Krajewska Klaudia K (4) 1993 K-18 (2) POL Legionowo 4:32:51,1(60) 11:40:10,8 59:56,6 10:46
5 109 Zbijowska Ewelina K (5) 1984 K-35 (3) POL Franek&Lawina Bielsko Biała 4:33:25,6(61)
6 212 Augustyńska Jolanta K (6) 1974 K-35 (4) POL Pol.Tow.Tatrzańskie/Visegrad Marato Nowy Sącz 4:37:42,9(72)
7 104 Andruszków Aleksandra K (7) 1997 K-18 (3) POL Wosiek Team Trzebnica 4:51:04,5(103)
8 316 Janczyk Ewa K (8) 1993 K-18 (4) POL Kraków 4:53:25,4(105)
9 227 Kajstura Katarzyna K (9) 1988 K-18 (5) POL Biegowe Beskidy Ustroń 4:58:03,3(115)
10 148 Niedźwiedzka Anna K (10) 1981 K-35 (5) POL Niedźwiadki Biegają/WawrzynTeam Lubin 4:59:08,9(118)
11 236 Kowalewska Małgorzata K (11) 1977 K-35 (6) POL The ART of Distance - Stelmach Team Banino 5:04:14,2(127)
12 164 Tomik Małgorzata K (12) 1990 K-18 (6) POL Kraków 5:04:49,5(130)
13 255 Witek Justyna K (13) 1990 K-18 (7) POL Knurów 5:07:15,2(136)
14 221 Zielińska Iwona K (14) 1975 K-35 (7) POL Gdańsk 5:15:13,5(152)
15 203 Komar Anna K (15) 1981 K-35 (8) POL Brzezinka Średzka 5:17:39,1(156)
16 165 Rutkowska Agnieszka K (16) 1984 K-35 (9) POL Zabiegany Wołomim Kobyłka 5:19:26,6(163)
17 136 Warzecha Teresa K (17) 1962 K-50 (1) POL Runners Team Nysa Wilamowa 5:20:28,2(166)
18 215 Dzierżeńska Monika K (18) 1974 K-35 (10) POL Stajnia Balona Gdańsk 5:21:55,2(174)
19 169 Golab-Nielsen Agata K (19) 1980 K-35 (11) DEN Horsens 5:23:51,5(185)
20 42 Kubiak Karolina K (20) 1977 K-35 (12) POL Wejherowo 5:24:07,3(187)
21 57 Żebrakowska Katarzyna K (21) 1974 K-35 (13) POL WarsztatRuchu Katarzyna Żebrakowska Trzebownisko 5:34:00,7(209)
22 208 Efemberg Joanna K (22) 1975 K-35 (14) POL STAJNIA BALONA Szczecin 5:35:18,9(212)
23 89 Rajchert Joanna K (23) 1978 K-35 (15) POL Piaseczno 5:37:45,8(216)
24 201 Kuśnierz Julia K (24) 1981 K-35 (16) POL Koszalin 5:38:08,9(218)
25 8 Szczepańska Edyta K (25) 1989 K-18 (8) POL Kraków 5:44:38,5(235)
26 294 Budny Ola K (26) 1978 K-35 (17) POL Kraśnik Biega/ No Pain No Gain Halinów 5:45:06,0(236)
27 241 Szkoła-Śnieżek Agnieszka K (27) 1983 K-35 (18) POL Przyszłam popatrzeć Kraków 5:45:15,1(237)
28 46 Dordzik Katarzyna K (28) 1983 K-35 (19) POL Gdynia 5:46:31,4(243)
29 63 Kudła Joanna K (29) 1989 K-18 (9) POL Kudłate Makarony Warszawa 5:47:21,1(249)
30 309 Wyrwas-Zygarłowska Izabela K (30) 1980 K-35 (20) POL KOBIETY BIEGAJĄ Poznań 5:48:05,3(253)
31 195 Jackowiak Agnieszka K (31) 1985 K-35 (21) POL Runner s Power Śrem 5:49:13,4(257)
32 333 Pietrzyk Agnieszka K (32) 1982 K-35 (22) POL Pyskowice 5:49:40,7(260)
33 370 Paplicka Katarzyna K (33) 1982 K-35 (23) POL Dzikie Dziki Gorzów Gorzów Wielkopolski 5:51:46,5(267)
34 310 Chomiak Katarzyna K (34) 1974 K-35 (24) POL Biegaj w Jedlinie Jedlina-Zdrój 5:54:30,3(272)
35 262 Kasperska Barbara K (35) 1978 K-35 (25) POL BBL Gorzów Gorzów Wielkopolski 5:54:30,9(273)
36 188 Matuszczak-Szulc Iwona K (36) 1970 K-50 (2) POL Poznan 6:02:35,9(283)
37 334 Pałkowska Agata K (37) 1973 K-35 (26) POL Kraków 6:17:10,3(292)
38 337 Sroka Lucyna K (38) 1978 K-35 (27) POL ultramaratonpodkarpacki.pl Trzebownisko 6:26:03,9(299)
39 305 Wiśniewska Agnieszka K (39) 1980 K-35 (28) POL Białobrzegi 6:26:09,1(300)
DNS 80 Kęsicka Agnieszka K 1982 K-35 POL RUNEDA Gdynia
LIMIT 130 Małachowska Izabela K 1980 K-35 POL Runners Team Quibl Warszawa
DNS 152 Howlett Ula K 1981 K-35 GBR Bracknell Forest Runners Bracknell
LIMIT 235 Łaskawska Justyna K 1980 K-35 POL Warszawa
DNS 248 Ostrowska Aleksandra K 1982 K-35 POL Zakopane
DNS 257 Wujda Marta K 1976 K-35 POL Żary Runners Team Żary
DNS 285 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K 1987 K-35 POL Gliczarów Górny
DNS 324 Wilk Katarzyna K 1985 K-35 POL Pleśna
LIMIT 343 Kroczyńska Kinga K 1979 K-35 POL Kołobrzeg
DNS 348 Osikowska Teresa K 1981 K-35 POL Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020