Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Tatra Fest Bieg
Wydarzenie:
TATRA FEST BIEG 2022
TATRA FEST BIEG 2022
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
20.08.2022
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
65
.000 km
Zgłoszonych:
372
Ukończyło:
30
Nieklasyfikowani:
72
Na trasie:
270
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: M-18 18-34 lat 2004-1988
(M-18)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
28 km
Wynik
Strata
Tempo
1
365
Ficek Roman
M (1)
1989
M-18 (1)
POL
Hoka One One Poland
Skawica
3:19:02,3(1)
8:31:05,2
07:51
2
85
Studencki Dawid
M (8)
1989
M-18 (2)
POL
4TriTeam
Kościelisko
4:04:51,3(21)
10:09:08,6
1:38:03,4
09:22
3
86
Kopiec Przemysław
M (9)
1990
M-18 (3)
POL
Bieruń
3:45:18,4(9)
10:41:01,9
2:09:56,7
09:51
4
308
Horzela Błażej
M (14)
1989
M-18 (4)
POL
Chorzów
3:55:17,5(15)
11:05:46,8
2:34:41,6
10:14
5
25
Łużny Bartłomiej
M (17)
1991
M-18 (5)
POL
Kraków
4:06:55,3(22)
11:14:50,5
2:43:45,3
10:22
6
131
Gawin Marek
M (18)
1988
M-18 (6)
POL
Infinity-Gym
Kraków
4:00:06,0(18)
11:15:47,4
2:44:42,2
10:23
7
355
Gutt Piotr
M (27)
1994
M-18 (7)
POL
KS Murzasichle
Poronin Woj. Małopolskie
3:25:44,7(3)
8
60
Kura Patryk
M (29)
1991
M-18 (8)
POL
Będzin
3:50:41,3(12)
9
357
Matyssek Karol
M (30)
1990
M-18 (9)
POL
KS Kandahar / OdziezDlaMedyka.pl
Katowice
3:58:54,9(17)
10
214
Mroczkowski Piotr
M (47)
1990
M-18 (10)
POL
Maszeruj albo giń
Poznań
4:25:56,9(45)
11
155
Malinowski Dawid
M (48)
1992
M-18 (11)
POL
Rudy i Kulawy
Oleśnica
4:27:35,6(46)
12
194
Żuraw Wiktor
M (53)
1997
M-18 (12)
POL
SBRT Wrocław/Mocna Grupa Cezara
Wrocław
4:29:54,0(53)
13
91
Sajak Kamil
M (55)
1990
M-18 (13)
POL
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Dobczyce
4:30:43,0(55)
14
20
Łachacz Karol
M (59)
1990
M-18 (14)
POL
Góral z Mazur Running Team
Suwałki
4:32:51,1(59)
15
267
Manjura Tomasz
M (62)
1994
M-18 (15)
POL
CSC Adventure Academy
Chorzów
4:34:43,3(66)
16
128
Moćko Jacek
M (69)
1988
M-18 (16)
POL
DSV
Ząbki
4:38:45,7(75)
17
19
Targiel Damian
M (71)
1990
M-18 (17)
POL
Invictus 3City
Gdańsk
4:40:04,3(77)
18
250
Baranowski Andrzej
M (106)
1988
M-18 (18)
POL
TriWawa
Warszawa
4:58:01,0(114)
19
350
Janusz Jakub
M (108)
1988
M-18 (19)
POL
Nowy Sącz
4:58:39,3(117)
20
62
Franusiak Marek
M (113)
1990
M-18 (20)
POL
Częstochowa
4:59:49,0(123)
21
319
Rutkowski Michał
M (128)
1988
M-18 (21)
POL
Józefów
5:09:53,7(141)
22
2
Czernecki Jacek
M (134)
1991
M-18 (22)
POL
Carbon Silesia Sport
Katowice
5:13:01,7(147)
23
298
Kowalczyk Bartłomiej
M (138)
1990
M-18 (23)
POL
Warszawa
5:14:11,2(151)
24
105
Pietrasiak Daniel
M (151)
1990
M-18 (24)
POL
Sosnowiec
5:21:13,6(168)
25
98
Prażanowski Sergiusz
M (154)
1989
M-18 (25)
POL
Łódź
5:21:38,4(171)
26
123
Idzior Tomasz
M (157)
1993
M-18 (26)
POL
Brzeziny
5:22:06,4(175)
27
347
Kowalczyk Mateusz
M (165)
1990
M-18 (27)
POL
Minutka Trail / Przeworska Grupa Bi
Przeworsk
5:23:36,9(183)
28
167
Demby Michał
M (173)
1988
M-18 (28)
POL
Poznań
5:26:51,8(193)
29
216
Malek Grzegorz
M (174)
1990
M-18 (29)
POL
Zakopane
5:27:28,1(194)
30
102
Lichota Tomasz
M (195)
1989
M-18 (30)
POL
Świdnica
5:38:09,4(219)
31
17
Jeleń Mikołaj
M (201)
1992
M-18 (31)
POL
Kraków
5:39:36,5(225)
32
87
Ciepły Maciej
M (231)
1990
M-18 (32)
POL
Wrocław
5:49:53,6(263)
33
5
Deiniuk Roman
M (232)
1992
M-18 (33)
UKR
Warszawa
5:50:40,9(264)
34
352
Michoń Kacper
M (238)
1995
M-18 (34)
POL
Night Runners
Konin
5:54:27,8(271)
35
54
Ogrodnik Tomasz
M (239)
1988
M-18 (35)
POL
ultra_ogrodnik
Poznań
5:57:30,9(274)
36
39
Odolak Piotr
M (246)
1988
M-18 (36)
POL
Stanwex ll
Sulejówek
6:01:49,9(281)
37
122
Goławski Bartosz
M (257)
1990
M-18 (37)
POL
Warszawa
6:21:35,9(294)
38
332
Majek Bartłomiej
M (261)
1993
M-18 (38)
POL
Zakopane
6:24:41,5(298)
DNS
6
Krzyżewski Roger
M
1988
M-18
POL
Kraków
DNS
40
Lemański Damian
M
1990
M-18
POL
Rąbień
DNS
72
Masiarek Maciej
M
1993
M-18
POL
Piotrków Trybunalski
DNS
103
Dmuch Jakub
M
1992
M-18
POL
Trzebnica
DNS
107
Słomkowski Mateusz
M
1991
M-18
POL
Gdańsk
LIMIT
174
Pałysa Robert
M
1994
M-18
POL
STANWEX II
Józefów
DNS
186
Zarzycki Maciej
M
1989
M-18
POL
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
Podkowa Leśna
DNS
206
Bruners Kristaps
M
1999
M-18
LAT
Virsotne/MARMOT
Sigulda
DNS
219
Kopel Andrzej
M
1988
M-18
POL
#7UphillBand
Kraków
LIMIT
231
Jędraszek Damian
M
1988
M-18
POL
Łódź
DNS
297
Lasek Jakub
M
1990
M-18
POL
RMT Team
Opole
DNS
330
Streich Tomasz
M
1992
M-18
POL
Wrocław
DNS
338
Wróbel Daniel
M
1988
M-18
POL
Wrututu Team
Gaj
DNS
344
Białobrzeski Sebastian
M
1989
M-18
POL
CityZen Athletics
Poznań
BGTimeSport
© 2015 - 2024