|
1 |
1 |
Ablorh Titus
|
1993 |
Mezczyzni (1) |
CZE |
Columbia Montrail/Sanasport.cz
|
Brno
|
56:48,1(2) |
1:26:55,2(3) |
2:32:55,2(7) |
3:06:35,9(7) |
4:25:56,5(11) |
5:04:29,4(12) |
6:30:17,5(12) |
7:09:10,2(12) |
8:31:52,7(12) |
9:12:23,6(12) |
10:37:37,5(12) |
11:15:40,7(12) |
|
|
|
2 |
116 |
Paluch Marek
|
1986 |
Mezczyzni (2) |
POL |
Jaworze Blatnia 24h
|
Jaworze
|
1:01:21,1(12) |
1:33:00,8(13) |
2:38:18,9(11) |
3:13:17,2(12) |
4:36:21,3(13) |
5:13:36,7(14) |
6:39:55,3(15) |
7:15:56,5(14) |
8:40:35,6(13) |
9:17:36,3(13) |
10:40:05,1(13) |
11:18:27,8(13) |
|
|
|
3 |
69 |
Kłosowicz Leszek
|
1985 |
Mezczyzni (3) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:07:33,0(32) |
1:41:10,6(34) |
2:51:29,1(21) |
3:25:52,9(19) |
4:52:00,6(22) |
5:26:55,8(20) |
6:44:56,7(18) |
7:21:00,8(17) |
8:45:49,0(16) |
9:22:45,9(15) |
10:47:34,9(16) |
11:25:53,3(14) |
|
|
|
4 |
10 |
Borówka Ryszard
|
1975 |
Mezczyzni (4) |
POL |
|
Gdynia
|
1:08:36,6(39) |
1:41:19,0(35) |
2:56:16,7(33) |
3:31:23,4(29) |
4:54:55,9(26) |
5:33:33,3(24) |
7:02:58,1(26) |
7:43:55,6(26) |
9:16:52,5(24) |
9:57:07,6(25) |
|
|
|
|
|
5 |
75 |
Kopiec Przemysław
|
1990 |
Mezczyzni (5) |
POL |
|
Bieruń
|
1:00:22,5(9) |
1:31:10,5(11) |
2:42:01,1(13) |
3:15:26,3(13) |
4:42:55,6(17) |
5:23:59,6(17) |
7:00:05,0(24) |
7:39:07,4(24) |
9:21:13,0(26) |
10:06:18,4(26) |
|
|
|
|
|
6 |
100 |
Matlok Marek
|
1976 |
Mezczyzni (6) |
POL |
Reshape Runners
|
Zabrze
|
1:02:12,1(14) |
1:34:19,4(14) |
2:46:17,9(16) |
3:23:41,2(17) |
4:52:50,3(23) |
5:33:30,6(23) |
7:15:22,8(29) |
7:55:34,7(28) |
9:25:34,2(27) |
10:07:08,4(27) |
|
|
|
|
|
7 |
36 |
Frącz Tomasz
|
1984 |
Mezczyzni (7) |
POL |
Xcel Team
|
Wapienica
|
1:05:19,9(25) |
1:38:12,9(25) |
2:52:02,0(23) |
3:29:09,7(25) |
5:00:25,1(33) |
5:40:09,9(33) |
7:17:30,0(31) |
7:58:14,3(30) |
9:28:09,6(28) |
10:14:45,0(28) |
|
|
|
|
|
8 |
172 |
Zimkowski Marcin
|
1983 |
Mezczyzni (8) |
POL |
KGHM ZG RUN
|
Głogów
|
1:05:01,6(22) |
1:37:07,9(21) |
2:56:13,0(32) |
3:31:15,6(28) |
5:04:59,5(37) |
5:44:56,3(37) |
7:16:54,8(30) |
7:57:22,6(29) |
9:37:18,6(29) |
10:18:56,9(29) |
|
|
|
|
|
9 |
53 |
Jacko Marek
|
1974 |
Mezczyzni (9) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:06:27,8(29) |
1:39:10,5(27) |
2:53:52,5(28) |
3:30:04,6(26) |
4:54:37,0(25) |
5:37:10,7(28) |
7:18:55,8(33) |
8:03:18,3(33) |
9:52:58,2(31) |
10:41:24,7(31) |
|
|
|
|
|
10 |
87 |
Liszka Maciej
|
1980 1980 |
Mezczyzni (10) |
POL POL |
Sci górscy entuzjasci
|
Cieszyn
|
1:04:23,3(18) |
1:35:24,0(17) |
2:52:33,0(26) |
3:28:51,5(23) |
4:58:35,6(32) |
5:43:06,1(36) |
7:46:44,8(44) |
8:35:38,6(44) |
10:24:03,1(36) |
11:05:15,1(33) |
|
|
|
|
|
11 |
112 |
Nosalik Marek
|
1965 |
Mezczyzni (11) |
POL |
MTA
|
Zywiec
|
1:06:06,7(26) |
1:40:33,7(31) |
3:02:53,8(44) |
3:45:31,7(51) |
5:22:32,5(48) |
6:05:39,0(49) |
7:49:12,5(45) |
8:33:30,8(43) |
10:18:09,7(35) |
11:10:50,8(35) |
|
|
|
|
|
12 |
127 |
Pronobis Marek
|
1979 |
Mezczyzni (12) |
POL |
Pronobis Team
|
Wilkowice
|
1:06:13,9(27) |
1:39:23,8(28) |
2:59:58,1(36) |
3:35:50,6(37) |
5:09:57,7(39) |
5:52:53,9(39) |
7:38:23,1(40) |
8:19:29,2(39) |
10:14:17,8(33) |
11:11:07,4(36) |
|
|
|
|
|
13 |
179 |
Nowak Michał
|
1997 |
Mezczyzni (13) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:08:15,3(34) |
1:42:37,1(38) |
3:00:00,3(37) |
3:38:32,9(40) |
5:09:43,0(38) |
5:53:01,7(40) |
7:37:07,8(39) |
8:20:43,4(41) |
10:14:20,0(34) |
11:11:07,8(37) |
|
|
|
|
|
14 |
143 |
Spyrka Piotr
|
1988 |
Mezczyzni (14) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Jastrzębie Zdrój
|
1:08:22,2(36) |
1:42:51,5(43) |
3:00:36,9(38) |
3:39:33,9(41) |
5:12:32,6(42) |
5:55:47,1(43) |
7:59:06,8(47) |
8:40:22,9(46) |
10:29:35,7(38) |
11:16:02,5(38) |
|
|
|
|
|
15 |
130 |
Raczek Robert
|
1984 |
Mezczyzni (15) |
POL |
|
Czerwionka-Leszczyny
|
1:24:05,9(123) |
2:02:46,3(107) |
3:26:22,0(76) |
4:08:32,5(74) |
5:51:14,1(63) |
6:33:34,7(61) |
8:15:13,6(50) |
9:00:31,2(50) |
10:56:43,3(40) |
11:38:12,8(40) |
|
|
|
|
|
16 |
101 |
Mazurek Roman
|
1978 |
Mezczyzni (16) |
POL |
Spartanie Dzieciom
|
Murów
|
1:14:28,1(57) |
1:51:14,6(58) |
3:22:42,7(70) |
4:03:56,8(68) |
5:51:14,6(64) |
6:34:42,7(62) |
8:16:32,5(51) |
9:02:04,7(51) |
10:56:55,6(41) |
11:42:05,9(41) |
|
|
|
|
|
17 |
71 |
Kokot Krzysztof
|
1974 |
Mezczyzni (17) |
POL |
Niewybiegani
|
Żory
|
1:04:54,4(21) |
1:38:10,2(24) |
2:56:37,1(34) |
3:33:13,7(34) |
5:10:08,9(40) |
5:51:27,3(38) |
7:26:03,4(34) |
8:08:47,5(35) |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
Marcol Mateusz
|
1991 |
Mezczyzni (18) |
POL |
|
Rybnik
|
1:09:57,2(45) |
1:42:49,3(41) |
3:03:08,6(46) |
3:42:37,1(46) |
5:26:29,0(54) |
6:04:47,4(48) |
7:40:23,8(41) |
8:13:09,6(37) |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
44 |
Grygierek Roman
|
1981 |
Mezczyzni (19) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Gorzyczki
|
1:08:20,9(35) |
1:42:51,2(42) |
3:02:50,4(43) |
3:42:35,9(45) |
5:18:29,1(46) |
6:00:36,7(44) |
7:58:53,9(46) |
8:40:23,6(47) |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
177 |
Szymczak Marcin
|
1981 |
Mezczyzni (20) |
POL |
|
Wrocław
|
1:18:22,6(90) |
1:52:44,9(66) |
3:18:00,2(63) |
3:56:08,0(62) |
5:31:55,9(56) |
6:17:36,9(56) |
8:00:49,3(48) |
8:48:46,4(48) |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
18 |
Czajka Tomasz
|
1974 |
Mezczyzni (21) |
POL |
|
Jastrzebie-Zdroj
|
1:13:04,8(55) |
1:48:04,9(54) |
3:04:50,6(48) |
3:44:23,3(49) |
5:44:22,3(59) |
6:28:54,7(60) |
8:18:34,8(52) |
9:03:38,1(52) |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
73 |
Kondas Arkadiusz
|
1988 |
Mezczyzni (22) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:23:00,7(112) |
2:03:17,8(110) |
3:32:12,9(88) |
4:18:14,6(87) |
5:59:51,0(71) |
6:47:43,7(71) |
8:30:25,6(54) |
9:20:52,9(54) |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
Sowik Marcin
|
1969 |
Mezczyzni (23) |
POL |
TIME4RUNNING
|
Toaszów Mazowiecki
|
1:16:49,1(78) |
1:57:17,0(90) |
3:29:58,5(82) |
4:17:30,7(86) |
6:01:17,4(74) |
6:52:24,8(74) |
8:41:49,5(57) |
9:36:59,3(56) |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
9 |
Bonecki Sylwester
|
1979 |
Mezczyzni (24) |
POL |
K.S. META
|
Rybnik
|
1:39:31,4(167) |
2:22:36,1(153) |
4:04:22,2(129) |
4:48:57,3(125) |
6:40:09,5(95) |
7:20:53,6(90) |
9:05:01,7(61) |
9:46:03,1(58) |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
156 |
Toporczyk Daniel
|
1976 |
Mezczyzni (25) |
POL |
Press Glass biegamy i wspieramy
|
Tychy
|
1:17:32,0(83) |
1:56:17,3(79) |
3:31:13,5(86) |
4:14:05,1(83) |
6:10:55,2(79) |
6:58:26,7(79) |
8:52:38,3(58) |
9:47:17,4(59) |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
Danikiewicz Michał
|
1981 |
Mezczyzni (26) |
POL |
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
|
Czechowice-Dziedzice
|
1:15:12,8(60) |
1:51:29,9(61) |
3:19:09,7(66) |
4:01:50,8(66) |
6:22:40,1(84) |
7:07:36,0(83) |
9:01:28,7(60) |
9:48:30,5(60) |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
Gąsiorek Tomasz
|
1975 |
Mezczyzni (27) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:15:31,7(66) |
1:54:00,0(73) |
3:31:07,4(85) |
4:16:39,8(85) |
6:33:05,9(91) |
7:20:58,7(91) |
9:07:58,0(62) |
9:55:05,3(61) |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
151 |
Szyrocki Krzysztof
|
1984 |
Mezczyzni (28) |
POL |
One Person Team
|
Marklowice
|
1:17:59,4(85) |
1:57:36,6(94) |
3:28:05,5(79) |
4:10:40,3(77) |
6:02:03,1(75) |
6:57:44,6(77) |
8:55:09,2(59) |
9:55:19,0(62) |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
Petrykowski Grzegorz
|
1969 |
Mezczyzni (29) |
POL |
HRmaxŻORY
|
Żory
|
1:22:31,3(110) |
2:03:34,9(113) |
3:38:03,4(96) |
4:30:41,5(105) |
6:29:40,2(90) |
7:18:36,1(87) |
9:17:23,4(64) |
9:59:45,5(63) |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
83 |
Kusy Rafał
|
1975 |
Mezczyzni (30) |
POL |
PBR
|
Międzyświeć
|
1:15:35,5(67) |
1:52:57,0(68) |
3:38:52,4(98) |
4:26:54,2(100) |
6:29:15,4(89) |
7:19:42,6(88) |
9:25:12,2(66) |
10:21:23,8(65) |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
Biały Jakub
|
1986 |
Mezczyzni (31) |
POL |
Hycok
|
Katowice
|
1:24:35,1(124) |
2:05:57,6(121) |
3:38:12,3(97) |
4:30:03,3(104) |
6:37:05,8(92) |
7:31:31,7(95) |
9:39:18,3(67) |
10:32:01,9(67) |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
34 |
Flasiński Michał
|
1984 |
Mezczyzni (32) |
POL |
|
Gliwice
|
1:25:02,2(126) |
2:09:06,2(124) |
3:55:57,2(122) |
4:42:48,7(121) |
6:46:21,6(97) |
7:35:58,7(97) |
9:40:08,1(68) |
10:34:29,7(68) |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
176 |
Kalembkiewicz Piotr
|
1978 |
Mezczyzni (33) |
POL |
Mirotrans
|
Wrocław
|
1:25:00,9(125) |
2:05:35,7(120) |
3:42:07,3(104) |
4:26:08,6(96) |
6:37:06,2(93) |
7:31:48,8(96) |
9:45:40,6(69) |
10:40:52,5(69) |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
77 |
Kowalczyk Paweł
|
1974 |
Mezczyzni (34) |
POL |
KĘCKIE HARPAGANY
|
Kęty
|
1:17:28,9(81) |
1:58:52,2(97) |
3:46:51,9(115) |
4:39:04,8(117) |
6:52:14,9(100) |
7:45:39,2(101) |
10:00:33,8(70) |
10:59:45,8(70) |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
29 |
Dyduła Łukasz
|
1975 |
Mezczyzni (35) |
POL |
Ital Car Team
|
Kraków
|
1:33:58,8(154) |
2:24:20,6(157) |
4:18:22,3(143) |
5:19:28,4(149) |
7:23:53,1(108) |
8:13:13,5(104) |
10:08:46,5(72) |
11:03:17,9(71) |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
85 |
Lic Janusz
|
1967 |
Mezczyzni (36) |
POL |
|
Zabrze
|
1:30:00,3(136) |
2:16:50,4(138) |
4:02:40,8(128) |
4:56:50,6(131) |
6:53:23,1(102) |
7:52:39,8(102) |
10:02:40,8(71) |
11:09:17,8(72) |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
30 |
Dziszkiewicz Grzegorz
|
1982 |
Mezczyzni (37) |
POL |
|
Bielsko Biała
|
1:39:40,3(169) |
2:30:58,3(165) |
4:25:58,2(151) |
5:23:34,5(152) |
7:21:55,1(106) |
8:20:47,2(107) |
10:30:14,5(74) |
11:31:10,5(73) |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4 |
Bernacki Eugeniusz
|
1963 |
Mezczyzni (38) |
POL |
Polski Klub Alpejski
|
Gliwice
|
1:35:22,3(155) |
2:23:51,7(155) |
4:18:57,3(146) |
5:19:27,6(148) |
7:25:22,5(110) |
8:30:28,1(112) |
11:08:17,6(75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
174 |
Szafranek Paweł
|
1991 |
Mezczyzni (39) |
POL |
|
Ustroń
|
1:04:30,1(19) |
1:36:00,5(19) |
2:52:27,3(25) |
3:28:53,3(24) |
4:58:19,8(31) |
5:34:41,5(25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
148 |
Szewczyk Damian
|
1976 |
Mezczyzni (40) |
POL |
Jejkowice biega
|
Jejkowice
|
1:03:38,3(16) |
1:35:44,3(18) |
2:50:37,8(20) |
3:26:13,5(20) |
4:57:30,6(28) |
5:39:19,5(31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
37 |
Gałuszka Dawid
|
1990 |
Mezczyzni (41) |
POL |
|
Świętochłowice
|
1:00:12,0(8) |
1:30:45,0(9) |
2:40:38,4(12) |
3:16:06,5(14) |
4:56:14,3(27) |
5:39:38,8(32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
49 |
Hajto Dominik
|
1985 |
Mezczyzni (42) |
SLE |
Street Workout
|
Freetown
|
1:08:05,2(33) |
1:40:54,6(32) |
2:53:03,2(27) |
3:30:34,5(27) |
5:03:25,7(36) |
5:42:38,6(35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
149 |
Szkoda Dariusz
|
1980 |
Mezczyzni (43) |
POL |
SOCIOS SILESIA
|
Ruda Śląska
|
1:02:14,0(15) |
1:30:35,0(8) |
2:48:07,9(18) |
3:24:44,4(18) |
5:25:21,5(51) |
6:03:17,7(47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
145 |
Stępień Wojciech
|
1975 |
Mezczyzni (44) |
POL |
Compañeros Asfalt Team
|
Gliwice
|
1:09:15,7(42) |
1:42:22,4(37) |
3:06:51,4(49) |
3:44:02,5(47) |
5:25:34,6(52) |
6:09:36,3(51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
13 |
Buczyński Radosław
|
1986 |
Mezczyzni (45) |
POL |
Companeros asfalt team
|
Gliwice
|
1:09:56,1(44) |
1:43:49,7(45) |
3:06:56,2(50) |
3:44:04,3(48) |
5:25:49,3(53) |
6:09:38,8(52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
79 |
Kozik Damian
|
1986 |
Mezczyzni (46) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
1:06:29,1(30) |
1:39:00,6(26) |
2:55:53,2(31) |
3:38:07,0(39) |
5:23:54,2(49) |
6:12:44,8(54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
109 |
Nierada Marcin
|
1983 |
Mezczyzni (47) |
POL |
|
Katowice
|
1:12:50,1(54) |
1:47:52,0(52) |
3:11:06,2(54) |
3:52:46,1(58) |
5:34:08,2(57) |
6:17:05,7(55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
107 |
Mucha Adam
|
1977 |
Mezczyzni (48) |
POL |
poRUNne furganie
|
Bytom
|
1:20:34,1(105) |
1:57:23,1(92) |
3:22:44,7(71) |
4:01:01,8(65) |
5:42:54,2(58) |
6:25:34,4(58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
38 |
Gamza Mariusz
|
1983 |
Mezczyzni (49) |
POL |
Pędzące Żółwie
|
Czerwionka-Leszczyny
|
1:13:06,3(56) |
1:47:49,4(51) |
3:21:33,8(69) |
4:03:32,9(67) |
5:46:24,6(61) |
6:28:41,9(59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
32 |
Feichtinger Marek
|
1975 |
Mezczyzni (50) |
POL |
|
Żory
|
1:11:22,6(50) |
1:47:53,7(53) |
3:11:06,4(55) |
3:54:12,5(60) |
5:47:34,4(62) |
6:38:42,0(64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
11 |
Brandys Michał
|
1983 |
Mezczyzni (51) |
POL |
Yno Ultra
|
Pawłowice
|
1:10:43,6(48) |
1:45:07,6(47) |
3:12:54,4(57) |
3:51:42,5(55) |
5:55:38,2(66) |
6:39:39,8(65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
46 |
Grzomba Łukasz
|
1983 |
Mezczyzni (52) |
FRA |
Dabrowski team
|
Saint Maur Des Fosses
|
1:11:47,8(53) |
1:48:05,1(55) |
3:12:13,9(56) |
3:53:16,3(59) |
5:46:15,8(60) |
6:40:08,9(66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
146 |
Sutkowski Jan
|
1979 |
Mezczyzni (53) |
POL |
|
Gliwice
|
1:16:50,0(79) |
1:56:19,6(80) |
3:26:59,2(78) |
4:11:46,7(79) |
5:57:47,3(68) |
6:41:16,2(67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
114 |
Okoń Łukasz
|
1979 |
Mezczyzni (54) |
POL |
|
Gieraltowice
|
1:17:05,2(80) |
1:56:32,6(82) |
3:23:51,4(75) |
4:11:08,6(78) |
6:01:09,3(73) |
6:52:11,6(72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
58 |
Juszko Krzysztof
|
1973 |
Mezczyzni (55) |
POL |
|
Warszawa
|
1:20:27,4(104) |
2:00:47,6(103) |
3:37:59,7(95) |
4:22:18,4(93) |
6:11:00,9(81) |
6:56:24,7(75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
150 |
Szolc Sebastian
|
1976 |
Mezczyzni (56) |
POL |
|
Gliwice
|
1:19:11,3(98) |
1:58:56,2(98) |
3:29:06,3(81) |
4:13:38,6(82) |
6:10:14,3(78) |
6:57:32,0(76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
78 |
Kowalczyk Aleksander
|
1980 |
Mezczyzni (57) |
POL |
|
Skalbmierz
|
1:18:04,2(86) |
1:56:58,5(85) |
3:28:44,9(80) |
4:11:58,9(80) |
6:06:54,8(77) |
6:58:00,1(78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
147 |
Szczypka Piotr
|
1989 |
Mezczyzni (58) |
POL |
Biegiem przez Chybie
|
Chybie
|
1:10:09,6(46) |
1:45:09,6(48) |
3:15:35,0(60) |
4:05:14,5(72) |
6:13:22,9(82) |
7:06:24,5(82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
135 |
Segiet Paweł
|
1979 |
Mezczyzni (59) |
POL |
|
Bytom
|
1:18:07,1(87) |
1:57:05,2(88) |
3:32:44,3(89) |
4:20:19,9(90) |
6:22:05,4(83) |
7:15:09,8(84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
92 |
Maczuga Bartłomiej
|
1987 |
Mezczyzni (60) |
POL |
MUSTANGI GLIWICE/Biegaj z trenerami
|
Gliwice
|
1:22:26,8(109) |
2:03:02,1(109) |
3:41:34,2(103) |
4:26:39,0(98) |
6:24:48,8(86) |
7:17:41,8(86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
23 |
Dec Mirek
|
1977 |
Mezczyzni (61) |
POL |
Trucht Team Opole
|
Opole
|
1:24:03,1(120) |
2:06:42,8(122) |
3:44:51,7(110) |
4:31:51,3(107) |
6:25:13,9(87) |
7:20:52,3(89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
80 |
Kozłowski Łukasz
|
1981 |
Mezczyzni (62) |
POL |
Kopytka w biegu
|
Tychy
|
1:15:52,2(72) |
1:53:21,9(71) |
3:45:32,0(111) |
4:31:52,7(108) |
6:41:26,7(96) |
7:27:54,4(93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
81 |
Kucharczyk Robert
Stopyra
|
1979 1981 |
Mezczyzni (63) |
POL POL |
|
Chorzów
|
1:19:04,3(97) |
1:58:30,9(96) |
3:39:59,2(100) |
4:25:03,1(95) |
6:39:11,2(94) |
7:29:22,4(94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
64 |
Kamyczek Adam
|
1979 |
Mezczyzni (64) |
POL |
|
Bąków
|
1:19:02,3(96) |
1:56:27,4(81) |
3:40:03,7(101) |
4:27:03,1(101) |
6:49:34,1(99) |
7:40:16,1(99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
Bąk Tymoteusz
|
1977 |
Mezczyzni (65) |
POL |
merce.com
|
Gliwice
|
1:32:22,4(150) |
2:19:12,5(141) |
4:26:49,6(152) |
5:16:24,2(145) |
7:13:59,3(105) |
8:00:08,2(103) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
139 |
Smal Paweł
|
1975 |
Mezczyzni (66) |
POL |
SupaDupaFly
|
Cukrówka
|
1:23:26,9(115) |
2:09:15,4(126) |
3:58:57,4(125) |
4:49:39,4(127) |
7:13:40,6(104) |
8:13:52,0(105) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
178 |
Szablicki Aleksy
|
1960 |
Mezczyzni (67) |
POL |
WKB Meta Lubliniec
|
Katowice
|
1:32:48,1(151) |
2:31:50,9(168) |
4:22:00,9(148) |
5:20:22,2(150) |
7:25:15,7(109) |
8:24:23,0(108) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
153 |
Świder Zbigniew
|
1975 |
Mezczyzni (68) |
POL |
Poranny Beskid Run
|
Skoczów
|
1:18:46,5(92) |
2:00:09,7(100) |
3:55:22,2(120) |
4:43:56,7(122) |
7:26:27,7(111) |
8:24:34,7(110) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
82 |
Kurasiński Konrad
|
1989 |
Mezczyzni (69) |
POL |
Socios Silesia
|
Brenna
|
1:15:01,7(58) |
1:54:52,3(77) |
4:10:22,1(135) |
4:55:52,6(130) |
7:38:29,0(118) |
8:31:50,2(113) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
108 |
Niemas Mariusz
|
1968 |
Mezczyzni (70) |
POL |
Rodzinny Dom Dziecka w Błażejowicac
|
Błażejowice
|
1:40:17,9(172) |
2:30:23,4(162) |
4:11:57,0(136) |
5:09:47,6(140) |
7:31:01,1(114) |
8:35:38,7(114) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
52 |
Inglant Zbigniew
|
1966 |
Mezczyzni (71) |
POL |
Run log com
|
Chorzów
|
1:39:35,0(168) |
2:35:07,1(170) |
4:28:08,7(153) |
5:28:16,1(153) |
7:28:02,1(113) |
8:37:30,4(115) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
169 |
Ziaja Robert
|
1977 |
Mezczyzni (72) |
POL |
ROBERT ALKOHOLIK
|
Siemianowice Śląskie
|
1:35:51,8(158) |
2:22:35,2(152) |
4:18:37,0(145) |
5:10:53,8(143) |
7:33:26,2(115) |
8:38:00,1(116) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
166 |
Wójtowicz Dawid
|
1987 |
Mezczyzni (73) |
POL |
|
Żory
|
1:26:41,2(129) |
2:12:09,6(128) |
4:08:19,6(131) |
5:03:16,6(135) |
7:41:34,5(119) |
8:41:44,9(117) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
88 |
Litwinczuk Gabriel
|
1979 |
Mezczyzni (74) |
POL |
Ślęzak Team
|
Klucze
|
1:30:31,0(140) |
2:19:19,6(143) |
4:12:29,4(138) |
5:08:06,5(138) |
7:35:35,2(117) |
8:54:54,4(119) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
19 |
Czarnota Leszek
|
1970 |
Mezczyzni (75) |
POL |
1970
|
Marklowice
|
1:39:55,1(171) |
2:32:09,6(169) |
4:41:56,6(161) |
5:42:42,9(161) |
8:11:38,8(121) |
9:15:43,8(121) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
65 |
Karawacki Grzegorz
|
1989 |
Mezczyzni (76) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:38:33,0(164) |
2:31:46,6(167) |
4:36:43,1(156) |
5:39:54,5(160) |
8:12:31,7(122) |
9:28:14,1(122) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
66 |
Kastelik Tomasz
|
1970 |
Mezczyzni (77) |
POL |
Dzike_Konie
|
Zywiec
|
2:39:19,5(190) |
3:27:55,5(187) |
5:52:08,7(169) |
6:36:25,1(170) |
8:59:02,5(123) |
9:45:09,7(124) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
54 |
Jackowski Tomasz
|
1975 |
Mezczyzni (78) |
POL |
SuperPiechurzy
|
Bielsko-Biała
|
1:52:05,2(175) |
2:58:16,8(177) |
5:23:35,1(168) |
6:35:08,7(168) |
9:12:51,1(127) |
10:31:18,4(127) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
129 |
Rachwalski Łukasz
|
1986 |
Mezczyzni (79) |
POL |
SCI Górscy Entuzjaści
|
Goleszów
|
1:09:23,7(43) |
1:41:23,5(36) |
2:54:25,2(29) |
3:35:36,9(36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
161 |
Wilk Dawid
|
1989 |
Mezczyzni (80) |
POL |
ReShape Runners
|
Zabrze
|
1:04:02,3(17) |
1:36:16,1(20) |
3:01:53,1(41) |
3:45:08,1(50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
63 |
Kamyczek Grzegorz
|
1976 |
Mezczyzni (81) |
POL |
Poranny Beskid Run
|
Pierśćiec
|
1:11:30,0(51) |
1:47:26,0(50) |
3:18:02,1(64) |
3:56:52,6(63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
51 |
Heda Sebastian
|
1981 |
Mezczyzni (82) |
POL |
Klub Biegacza Fartlek
|
Pawłowice
|
1:11:37,2(52) |
1:48:19,1(56) |
3:23:07,7(73) |
4:04:39,3(70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
33 |
Filipczak Dariusz
|
1968 |
Mezczyzni (83) |
POL |
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
|
Strzelce Opolskie
|
1:15:29,0(63) |
1:54:02,7(74) |
3:21:20,1(68) |
4:08:33,9(75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
22 |
Dąbrowski Marek
|
1982 |
Mezczyzni (84) |
POL |
|
Gliwice
|
1:15:51,1(70) |
1:52:37,0(65) |
3:30:16,3(83) |
4:15:11,6(84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
56 |
Januszek Jakub
|
1979 |
Mezczyzni (85) |
POL |
Hydro Zasapani
|
Bukowno
|
1:23:27,3(117) |
2:03:20,7(111) |
3:34:44,1(91) |
4:18:44,8(88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
20 |
Czupkiewicz Michał
|
1984 |
Mezczyzni (86) |
POL |
Trucht Team Opole
|
Opole
|
1:15:17,1(61) |
1:54:44,2(75) |
3:30:46,9(84) |
4:20:48,4(91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
141 |
Solecki Tomasz
|
1979 |
Mezczyzni (87) |
POL |
Tri TERM Team
|
Bierun
|
1:18:10,2(88) |
1:57:02,5(87) |
3:36:15,3(93) |
4:21:50,1(92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
55 |
Janda Sebastian
|
1978 |
Mezczyzni (88) |
POL |
Biegam Żeby żreć więcej Ciastków
|
Bielsko-Biała
|
1:15:11,7(59) |
1:52:23,4(64) |
3:39:53,3(99) |
4:22:55,9(94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
42 |
Górecki Wojciech
|
1982 |
Mezczyzni (89) |
POL |
Pędzące Żółwie
|
Czerwionka-Leszczyny
|
1:16:26,4(75) |
1:55:58,1(78) |
3:37:13,1(94) |
4:26:18,2(97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
86 |
Liszka Piotrek
|
1953 |
Mezczyzni (90) |
POL |
|
Bytom
|
1:30:50,5(141) |
2:12:22,4(130) |
3:43:54,3(107) |
4:31:15,3(106) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
106 |
Morkisz Krystian
|
1979 |
Mezczyzni (91) |
POL |
HRmax Żory
|
Orzesze
|
1:23:27,0(116) |
2:03:39,3(114) |
3:43:54,0(106) |
4:33:40,5(109) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
110 |
Nikodon Paweł
|
1978 |
Mezczyzni (92) |
POL |
Nikodon Dream Team
|
Gliwice
|
1:23:28,0(118) |
2:04:56,9(119) |
3:46:36,5(114) |
4:34:15,1(110) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
165 |
Wolny Krzysztof
|
1981 |
Mezczyzni (93) |
POL |
Ultrakrew
|
Zabrze
|
1:19:37,2(102) |
2:01:12,1(104) |
3:46:30,6(113) |
4:35:31,5(111) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
132 |
Rimpler Łukasz
|
1982 |
Mezczyzni (94) |
POL |
Altitude - Lone Wolf
|
Orzesze
|
1:19:23,2(100) |
2:00:29,2(102) |
3:44:00,4(108) |
4:38:19,6(116) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
131 |
Reclik Jacek
|
1970 |
Mezczyzni (95) |
POL |
Smaki Biegania
|
Rybnik
|
1:24:05,7(122) |
2:09:12,1(125) |
3:52:29,7(118) |
4:41:51,9(119) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
111 |
Nogaj Janusz
|
1977 |
Mezczyzni (96) |
POL |
|
Gliwice
|
1:18:32,2(91) |
1:56:37,5(83) |
3:56:19,8(123) |
4:42:28,2(120) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
164 |
Wojtkiewicz Jarosław
|
1968 |
Mezczyzni (97) |
POL |
Ryś Karpaty
|
Bystre Gm. Baligród
|
1:31:43,2(145) |
2:16:50,4(139) |
4:07:15,0(130) |
4:53:24,9(128) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
72 |
Kołodziej Jacek
|
1973 |
Mezczyzni (98) |
POL |
Compañeros Asfalt Team
|
Gliwice
|
1:27:29,0(130) |
2:13:11,7(132) |
4:02:21,6(127) |
4:54:28,8(129) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
124 |
Płócienniczak Jakub
|
1975 |
Mezczyzni (99) |
POL |
|
Warszawa
|
1:17:48,9(84) |
1:59:15,9(99) |
4:09:00,9(133) |
4:59:40,1(132) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
41 |
Głombik Krzysztof
|
1964 |
Mezczyzni (100) |
POL |
|
Książenice
|
1:35:50,7(157) |
2:24:09,5(156) |
4:09:26,6(134) |
5:01:07,3(133) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
26 |
Dudek Grzegorz
|
1979 |
Mezczyzni (101) |
POL |
|
Gliwice
|
1:33:24,5(153) |
2:15:55,2(137) |
4:13:20,5(139) |
5:01:37,1(134) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
48 |
Gulajski Rafał
|
1975 |
Mezczyzni (102) |
POL |
OSIEM
|
Kopienica
|
1:28:33,9(132) |
2:14:29,2(133) |
4:08:31,2(132) |
5:05:35,7(136) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
137 |
Siedlok Damian
|
1981 |
Mezczyzni (103) |
POL |
MKS Żory
|
Żory
|
1:26:15,3(128) |
2:14:38,6(134) |
4:22:25,9(149) |
5:08:48,6(139) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
168 |
Wysocki Tomasz
|
1972 |
Mezczyzni (104) |
POL |
OchajoRun&Friends
|
Rybnik
|
1:30:12,5(138) |
2:15:32,0(136) |
4:16:57,8(142) |
5:10:23,1(141) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
173 |
Żmudka Bartek
|
1978 |
Mezczyzni (105) |
POL |
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
|
Rybnik
|
1:30:12,9(139) |
2:15:30,9(135) |
4:16:57,4(141) |
5:10:23,3(142) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
94 |
Majowski Marcin
|
1978 |
Mezczyzni (106) |
POL |
|
Bytom
|
1:32:51,5(152) |
2:23:47,8(154) |
4:18:36,0(144) |
5:12:38,2(144) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
136 |
Serek Roman
|
1976 |
Mezczyzni (107) |
POL |
SupaDupaFly
|
Brzeście
|
1:32:12,4(146) |
2:22:23,3(150) |
4:14:14,0(140) |
5:17:42,5(146) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
128 |
Pudełko Dariusz
|
1967 |
Mezczyzni (108) |
POL |
Opel Active Team
|
Kozłów
|
1:32:18,0(149) |
2:19:59,3(146) |
4:40:06,5(159) |
5:32:18,1(156) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
24 |
Długosz Zbigniew
|
1977 |
Mezczyzni (109) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
1:31:19,7(143) |
2:19:59,4(147) |
4:37:32,9(158) |
5:34:26,3(157) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
15 |
Cholewiński Rafał
|
1984 |
Mezczyzni (110) |
POL |
Supadupafly
|
Parszów
|
1:32:13,1(147) |
2:22:25,0(151) |
4:33:14,8(154) |
5:36:43,0(158) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
95 |
Malarczyk Sławomir
|
1985 |
Mezczyzni (111) |
POL |
Kęckie Harpagany
|
Kęty
|
1:38:32,7(163) |
2:31:45,9(166) |
4:36:43,5(157) |
5:39:47,4(159) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
170 |
Zielinski Leszek
|
1961 |
Mezczyzni (112) |
POL |
|
Jaworzno
|
1:28:19,4(131) |
2:19:18,5(142) |
4:52:54,2(162) |
6:07:16,5(164) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
12 |
Brózda Tomasz
|
1990 |
Mezczyzni (113) |
POL |
MDM NT TEAM
|
Skoczów
|
1:28:47,7(135) |
2:20:14,9(149) |
5:12:22,2(167) |
6:14:31,5(166) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
8 |
Bojczuk Tomasz
|
1972 |
Mezczyzni (114) |
POL |
Tomek
|
Buczkowice
|
1:39:02,4(165) |
2:40:35,4(172) |
5:11:17,6(166) |
6:25:45,3(167) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
62 |
Kajewski Rafał
|
1974 |
Mezczyzni (115) |
POL |
paraUltra
|
Swarzędz
|
2:28:20,3(188) |
3:29:20,0(190) |
6:33:47,4(174) |
7:54:54,2(175) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
45 |
Grygierek Adam
|
1975 |
Mezczyzni (116) |
POL |
|
Żory
|
1:11:01,4(49) |
1:44:59,0(46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
35 |
Florian Krzysztof
|
1979 |
Mezczyzni (117) |
POL |
OchajoRun & Friends
|
Ruda Śląska
|
1:15:18,9(62) |
1:51:59,1(63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
74 |
Konsek Jacek
|
1986 |
Mezczyzni (118) |
POL |
|
Rybnik
|
1:21:45,6(107) |
2:03:31,2(112) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
144 |
Sroka Tomasz
|
1986 |
Mezczyzni (119) |
POL |
Zbój Team
|
Bielsko - Biała
|
1:35:25,6(156) |
2:27:27,4(159) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
180 |
Ciuk Bartosz
|
1967 |
Mezczyzni (120) |
POL |
|
Gliwice
|
1:36:26,5(160) |
2:30:13,8(161) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
113 |
Nowicki Michael
|
1978 |
Mezczyzni (121) |
POL |
100 Miles of Beskid Wyspowy
|
Nowy Sącz
|
1:46:14,5(173) |
2:52:24,1(175) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
175 |
Pikulski Łukasz
|
1984 |
Mezczyzni (122) |
POL |
Klub Leniwych Biegaczy
|
Knurów
|
1:59:08,4(180) |
3:08:20,9(179) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
27 |
Dudek Dominik
|
1971 |
Mezczyzni (123) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:02:30,5(184) |
3:10:17,6(182) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
6 |
Binda Jacek
|
1967 |
Mezczyzni (124) |
POL |
No limits
|
Bielsko-Biała
|
2:01:09,0(182) |
3:11:11,7(184) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
16 |
Chrobak Paweł
|
1970 |
Mezczyzni |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
17 |
Ciupka Patryk
|
1977 |
Mezczyzni |
POL |
|
Żory
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
60 |
Kadłubicki Marek
|
1982 |
Mezczyzni |
POL |
|
Czaniec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
70 |
Koćwin Michał
|
1986 |
Mezczyzni |
POL |
RozBBiegani
|
Bielsko Biała
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
103 |
Mertas Dominik
|
1977 |
Mezczyzni |
POL |
|
Babice gm.Nędza
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
122 |
Pinkawa Grzegorz
|
1979 |
Mezczyzni |
POL |
GISZOWIEC BIEGA RAZEM
|
Katowice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
126 |
Prokopczuk Wiktor
|
1985 |
Mezczyzni |
POL |
|
Tychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|