Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - Seniorzy/ki 12km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
12.4 km
Zgłoszonych:
85
Ukończyło:
77
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaPK1PK2PK3WynikStrataTempo
1 84 LEPIARZ Sylwester M (1) 1993 M20 (1) PZLA LKB Rudnik Z/4856/11 11:28,8(1) 21:04,6(1) 33:37,2(1) 43:10,2 03:28
2 75 JAŚTAL Piotr M (2) 1994 M20 (2) PZLA LKB Rudnik Z/4873/11 11:49,1(4) 21:34,0(3) 33:56,6(2) 43:33,7 00:23,5 03:30
3 92 TABOR Dominik M (3) 1995 M20 (3) PZLA Kraków Athletics Team Z/0830/11 11:39,1(2) 21:24,3(2) 34:22,4(3) 44:08,2 00:58,0 03:33
4 87 MŁYNARZ Kamil M (4) 1990 M30 (1) PZLA SKB Kraśnik Z/3912/11 12:08,0(6) 22:17,4(5) 35:11,1(4) 45:29,5 02:19,3 03:40
5 83 KUROPATWA Gabriel M (5) 1999 M20 (4) PZLA GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Z/2778/20 11:56,3(5) 21:55,1(4) 35:55,6(5) 46:17,0 03:06,8 03:43
6 192 Fabian Marcel M (6) 1998 M20 (5) SOCIOS SILESIA OCR 12:17,2(7) 22:23,6(6) 36:06,1(6) 46:24,0 03:13,8 03:44
7 167 Miśkiewicz Mariusz M (7) 1981 M40 (1) STANCZAK TEAM 12:56,2(11) 23:03,3(7) 37:15,1(7) 47:43,4 04:33,2 03:50
8 86 MILEWSKI Dominik M (8) 1998 M20 (6) PZLA TKKF Płock Z/8842/21 12:41,9(9) 23:08,6(8) 37:15,2(8) 49:00,5 05:50,3 03:57
9 93 TARASEK Wojciech M (9) 1993 M20 (7) PZLA ULKS Lipinki Z/1520/22 13:06,9(12) 23:48,8(9) 38:38,4(9) 49:12,9 06:02,7 03:58
10 73 BALIGA Cezary M (10) 1998 M20 (8) PZLA SBG Salco Niepołomice Z/9192/21 13:27,5(14) 24:10,2(11) 39:12,9(11) 49:56,1 06:45,9 04:01
11 188 Grzegorz Żółtek M (11) 1988 M30 (2) Tc Orzeł Spytkowice 12:55,5(10) 23:54,7(10) 38:44,6(10) 50:07,9 06:57,7 04:02
12 193 Biel Szymon M (12) 1987 M30 (3) 13:14,0(13) 24:13,5(12) 39:18,8(12) 50:17,5 07:07,3 04:03
13 207 Waśko Paweł M (13) 1973 M40 (2) Centrum Masażu 13:51,2(19) 25:20,7(17) 40:23,1(15) 52:15,7 09:05,5 04:12
14 74 BROJ Marcel M (14) 2000 M20 (9) PZLA AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Z/2047/20 13:47,5(18) 24:47,6(15) 41:05,2(17) 53:03,6 09:53,4 04:16
15 171 Klich Mateusz M (15) 1995 M20 (10) IKS Olkusz 14:01,4(22) 25:52,7(20) 41:42,3(19) 53:44,4 10:34,2 04:20
16 88 NIEDOBA Paweł M (16) 2002 M20 (11) PZLA UKS Brenna Górki Z/5719/21 13:36,1(15) 25:05,8(16) 41:20,6(18) 53:44,7 10:34,5 04:20
17 82 KOŹMIŃSKI Józef M (17) 1981 M40 (3) PZLA SKL Sucha Beskidzka Z/8741/21 13:58,8(21) 25:38,7(18) 41:04,1(16) 53:58,0 10:47,8 04:21
18 213 Piotrowski Tomasz M (18) 1987 M30 (4) NN 14:43,5(28) 26:43,4(23) 43:04,3(23) 54:06,6 10:56,4 04:21
19 220 Gałuszka Filip M (19) 1988 M30 (5) Kokoszka36team 13:56,7(20) 25:50,8(19) 42:44,1(21) 54:13,6 11:03,4 04:22
20 201 Sobczak Henryk M (20) 1983 M30 (6) U.K.S Gimpel 14:20,9(24) 26:34,1(22) 43:15,1(24) 54:45,0 11:34,8 04:24
21 78 DŁUGOSZ Jacek M (21) 1982 M40 (4) PZLA LKB Rudnik Z/2050/20 14:39,7(27) 27:05,4(26) 42:48,5(22) 55:07,4 11:57,2 04:26
22 195 Lasek Dariusz M (22) 1972 M50 (1) Byledobiec Anin 15:09,7(32) 27:09,4(28) 43:31,8(26) 55:49,7 12:39,5 04:30
23 215 Michalski Alan M (23) 1986 M30 (7) 14:23,8(26) 27:10,6(29) 43:32,7(27) 56:31,6 13:21,4 04:33
24 85 MASARSKI Szymon M (24) 2002 M20 (12) PZLA MUKS SZS Cieszyn Z/2163/19 14:14,7(23) 26:59,1(25) 44:04,5(28) 57:14,2 14:04,0 04:36
25 190 Kunina Paweł M (25) 1971 M50 (2) Klub Biegacza Fartlek 14:51,2(30) 27:08,9(27) 44:36,0(29) 57:19,8 14:09,6 04:37
26 194 Fabian Bogusław M (26) 1971 M50 (3) EVANLITE.COM 15:14,0(34) 28:09,6(35) 45:05,0(31) 57:38,2 14:28,0 04:38
27 203 Szatanik Zbigniew M (27) 1968 M50 (4) 15:15,1(35) 27:54,4(32) 44:43,9(30) 57:54,9 14:44,7 04:40
28 181 Lesik Piotr M (28) 2002 M20 (13) BiegamBoLubię 15:07,1(31) 27:12,0(30) 46:00,3(36) 57:57,4 14:47,2 04:40
29 199 Data Tomasz M (29) 1972 M50 (5) HRmax Żory 15:47,3(40) 28:24,4(38) 45:27,3(34) 58:09,3 14:59,1 04:41
30 164 Klimek Tadeusz M (30) 1969 M50 (6) SŁOŃCA JURY STOWARZYSZENIE SPORTOWE 15:26,8(36) 28:20,6(37) 45:19,1(33) 58:27,8 15:17,6 04:42
31 172 Szewczyk Damian M (31) 1976 M40 (5) Jejkowice biegają 15:48,6(41) 29:05,7(42) 46:14,1(39) 58:39,5 15:29,3 04:43
32 176 Sawicki Marek M (32) 1987 M30 (8) SKLEPSONO.PL 15:39,4(38) 28:06,9(34) 46:13,6(38) 58:49,7 15:39,5 04:44
33 170 Duda Sebastian M (33) 1978 M40 (6) 15:58,4(42) 28:02,5(33) 46:21,5(40) 59:04,5 15:54,3 04:45
34 208 Nikiel Tomasz M (34) 1989 M30 (9) #fizjobiegacza - Reha-Forma 15:58,5(43) 28:28,4(39) 46:45,6(41) 59:23,3 16:13,1 04:47
35 168 Jachymczyk Norbert M (35) 1978 M40 (7) Kb Mckis Jaworzno 15:59,5(44) 29:05,5(41) 47:03,6(43) 59:41,7 16:31,5 04:48
36 76 FAŁEK Adam M (36) 2001 M20 (14) PZLA TL Pogoń Ruda Śląska Z/2559/22 16:22,7(48) 29:06,8(44) 47:22,4(45) 59:45,3 16:35,1 04:49
37 175 Sawicki Lucjan M (37) 1976 M40 (8) Team Brothers 16:04,7(45) 29:26,0(46) 47:19,8(44) 1:00:09,4 16:59,2 04:51
38 218 Milota Maciej M (38) 1962 M60 (1) 16:05,5(46) 29:06,7(43) 46:53,3(42) 1:00:17,2 17:07,0 04:51
39 205 Góra Łukasz M (39) 1992 M30 (10) 15:28,3(37) 28:43,6(40) 46:11,8(37) 1:00:34,3 17:24,1 04:53
40 186 Hulin Sebastian M (40) 1974 M40 (9) Pałac Młodzieży Judo Katowice 17:21,3(55) 30:43,6(50) 49:41,9(49) 1:03:26,7 20:16,5 05:06
41 177 Mrowiec Bernard M (41) 1966 M50 (7) MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ 17:35,9(56) 31:16,4(52) 50:10,7(51) 1:04:10,2 21:00,0 05:10
42 169 Ros Michał M (42) 1984 M30 (11) Raw Runners 18:09,5(62) 32:19,5(57) 52:01,0(56) 1:05:43,5 22:33,3 05:18
43 211 Karpiński Robert M (43) 1979 M40 (10) KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA 17:10,3(53) 31:36,5(55) 51:19,4(53) 1:06:37,7 23:27,5 05:22
44 219 Stajszczyk Jarek M (44) 1983 M30 (12) 16:42,0(49) 31:07,2(51) 51:18,8(52) 1:06:52,0 23:41,8 05:23
45 173 Zembroń Mariusz M (45) 1974 M40 (11) 19:07,8(67) 32:55,1(61) 53:12,4(61) 1:08:01,4 24:51,2 05:29
46 217 Radomski Zbigniew M (46) 1951 M70 (1) TKKF Beskidek Bielsko-Biała 17:58,9(59) 33:13,9(62) 52:38,2(59) 1:08:09,1 24:58,9 05:29
47 185 Gaweł Bogdan M (47) 1956 M60 (2) Synthos 17:57,0(58) 32:41,2(59) 52:32,8(58) 1:08:18,3 25:08,1 05:30
48 180 Golonka Marek M (48) 1970 M50 (8) 18:39,5(64) 32:43,7(60) 54:05,0(62) 1:08:39,7 25:29,5 05:32
49 191 Cymerlik Krzysztof M (49) 1962 M60 (3) UKS Ludwikowice 18:39,7(65) 33:29,4(63) 54:29,5(63) 1:09:38,6 26:28,4 05:36
50 206 Sosna Kazimierz M (50) 1959 M60 (4) 18:40,9(66) 34:28,4(65) 54:57,8(65) 1:10:21,4 27:11,2 05:40
51 179 Bąk Tymoteusz M (51) 1977 M40 (12) merce.com 20:22,9(71) 36:05,9(68) 59:29,1(66) 1:16:10,1 32:59,9 06:08
52 216 Andrejew Piotr M (52) 1979 M40 (13) 19:43,9(70) 37:54,9(72) 1:00:11,9(68) 1:16:54,1 33:43,9 06:12
53 189 Kiepiela Dawid M (53) 1981 M40 (14) Klub biegacza Fartlek 19:10,0(68) 34:38,3(66) 1:00:29,2(69) 1:17:09,7 33:59,5 06:13
54 204 Rybczyński Jarosław M (54) 1972 M50 (9) Dzikie Życie Run Team 19:16,4(69) 35:09,1(67) 59:57,9(67) 1:18:47,1 35:36,9 06:21
55 197 Stebel Piotr M (55) 1969 M50 (10) PRZEWODNIK 20:45,0(74) 37:26,8(71) 1:01:14,7(72) 1:19:33,7 36:23,5 06:24
56 165 Trzopek Marcin M (56) 1992 M30 (13) Iron Team Ujsoły 21:16,3(75) 38:07,4(73) 1:02:44,3(73) 1:21:47,8 38:37,6 06:35
57 81 KORNAŚ Marcin M (57) 1978 M40 (15) PZLA KL Ziemia Kłodzka Z/3072/20 23:09,3(76) 44:27,4(74) 1:11:01,4(74) 1:33:48,7 50:38,5 07:33
58 212 Szafran Aleksander M (58) 1975 M40 (16) 24:27,6(77) 45:26,9(75) 1:13:08,6(75) 1:37:00,9 53:50,7 07:49
DNF 80 KUBICA Marcin M 1999 M20 PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/1723/15 11:39,3(3)
DNF 77 DUDCZAK Michał M 2000 M20 PZLA LLKS Osowa Sień Z/1757/17 12:32,6(8)
DNS 79 KLIMEK Dominik M 1995 M20 PZLA CKS Budowlani Częstochowa Z/4117/18
DNS 91 SZCZECHLA Grzegorz M 1987 M30 PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów Z/8902/21

BGTimeSport © 2015-2020