Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - Seniorzy/ki 12km

Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
12.4 km
Zgłoszonych:
85
Ukończyło:
77
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZLAKlubLicencjaPK1PK2PK3WynikStrataTempo
1 7 HORNIK Aleksandra K (1) 1996 K20 (1) PZLA WKS Grunwald Poznań Z/0378/13 13:46,6(17) 24:45,0(13) 39:32,4(13) 50:33,1 04:04
2 1 KANTOR Martyna K (2) 1989 K20 (2) PZLA LKB Rudnik Z/2359/16 13:46,1(16) 24:45,9(14) 39:54,0(14) 51:00,3 00:27,2 04:06
3 3 WIŚNIEWSKA Dominika K (3) 1986 K35 (1) PZLA SKB Kraśnik Z/5253/11 14:22,8(25) 26:24,8(21) 42:29,8(20) 54:54,0 04:20,9 04:25
4 4 BAZUŁKA Aleksandra K (4) 1995 K20 (3) PZLA SBG Salco Niepołomice Z/2439/20 14:49,1(29) 26:58,6(24) 43:22,9(25) 55:57,3 05:24,2 04:30
5 16 WIECZOREK Nina K (5) 1999 K20 (4) PZLA MKS Siechnice Z/2367/22 15:44,2(39) 28:20,0(36) 45:51,4(35) 57:50,5 07:17,4 04:39
6 202 Witek Karolina K (6) 1991 K20 (5) 15:11,8(33) 27:20,3(31) 45:09,8(32) 58:00,8 07:27,7 04:40
7 178 Skalska Anna K (7) 1980 K35 (2) Carbon Silesia Sport MOSM Bytom 16:21,7(47) 29:57,2(47) 47:29,3(46) 1:00:22,7 09:49,6 04:52
8 15 STYPIŃSKI Ewa K (8) 2000 K20 (6) PZLA TL Pogoń Ruda Śląska Z/2558/22 16:42,3(50) 29:18,9(45) 48:18,7(47) 1:01:31,2 10:58,1 04:57
9 166 Klappholz Ada K (9) 1972 K50 (1) 17:08,6(52) 30:09,5(48) 49:17,8(48) 1:02:37,1 12:04,0 05:02
10 174 Orkwiszewska Oli K (10) 1986 K35 (3) Scarpa Team Polska 16:56,2(51) 30:34,1(49) 49:49,2(50) 1:04:26,0 13:52,9 05:11
11 10 MORAWSKA Julia K (11) 2000 K20 (7) PZLA MKS Siechnice Z/0809/20 17:59,3(60) 31:19,4(53) 51:31,4(55) 1:05:25,2 14:52,1 05:16
12 13 POLAŃSKA Julia K (12) 1996 K20 (8) PZLA GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Z/11584/21 18:06,0(61) 31:40,2(56) 52:26,1(57) 1:06:17,4 15:44,3 05:20
13 198 Adamus Kowalska Justyna K (13) 1979 K35 (4) 17:19,2(54) 31:29,8(54) 51:28,7(54) 1:06:44,6 16:11,5 05:22
14 187 Szczęsna Edyta K (14) 1987 K35 (5) 17:49,2(57) 32:31,3(58) 52:50,9(60) 1:07:03,4 16:30,3 05:24
15 196 Szostak Anna K (15) 1990 K20 (9) UKS Olimpia Zabrze 18:16,8(63) 33:33,8(64) 54:38,6(64) 1:09:48,0 19:14,9 05:37
16 214 Jakubowska Renata K (16) 1952 K50 (2) 20:43,2(73) 37:11,4(70) 1:00:33,1(71) 1:17:21,7 26:48,6 06:14
17 8 MACHA Aneta K (17) 2002 K20 (10) PZLA MKS-R Centrum Dzięgielów Z/2341/17 20:23,4(72) 36:12,0(69) 1:00:30,6(70) 1:17:34,0 27:00,9 06:15
18 184 Mrugas Joanna K (18) 1979 K35 (6) Byle do METY 25:38,1(78) 45:45,1(76) 1:13:25,2(76) 1:33:18,1 42:45,0 07:31
19 200 Mikołajczak Magdalena K (19) 1975 K35 (7) HRmax Żory 26:59,8(79) 48:53,1(77) 1:24:34,0(77) 1:50:29,2 59:56,1 08:54
DNS 2 CELIŃSKA Anna K 1979 K35 PZLA KS Sprint Bielsko-Biała Z/1882/12
DNS 11 PAŁKA Justyna K 1997 K20 PZLA LKS Kłos Olkusz Z/0177/13
DNS 209 Majcher Elżbieta K 1984 K35
DNS 210 Rozmus-Orczyk Anna K 1961 K50 Kozy biegają, a nie skaczą !

BGTimeSport © 2015-2020