Toggle navigation
Zawody
VERTICAL.pdf
MTJ46.pdf
RC25.pdf
MTJ46-ZESPOLY.pdf
SWP17km.pdf
GrandPrix.pdf
Maraton Trzech Jezior 46
Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
23-25.09.2022
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
46
.000 km
Zgłoszonych:
246
Ukończyło:
231
Nieklasyfikowani:
15
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
K-60
M-18
M-35
M-50
M-60
GrandPrix
Klasyfikacja w kategorii: GP3
(GrandPrix)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
PK1
PK2
Wynik
Strata
Tempo
1
244
Urbańczyk Karol
M (6)
1990
M-18 (4)
GrandPrix (1)
POL
Dynafit / Non Stop Trail
Gliwice
1:37:49,0(7)
2:34:31,8(6)
4:23:03,7
05:43
2
154
Miśkiewicz Mariusz
M (11)
1981
M-35 (5)
GrandPrix (2)
POL
Stańczak Team
Mnich
1:42:04,9(11)
2:42:00,8(11)
4:44:55,0
21:51,3
06:11
3
72
Grund Marek
M (13)
1989
M-18 (6)
GrandPrix (3)
POL
Mafia Team Lubliniec
Strzebiń
1:44:34,9(14)
2:45:26,6(12)
4:52:20,4
29:16,7
06:21
4
110
Kowalczyk Andrzej
M (15)
1991
M-18 (7)
GrandPrix (4)
POL
42k Pro Team
Tychy
1:45:35,2(15)
2:47:43,7(15)
4:55:11,1
32:07,4
06:25
5
239
Tatarek-Konik Agnieszka
K (1)
1991
K-18 (1)
GrandPrix (5)
POL
Alpin Sport Team
Czeladź
1:48:14,0(20)
2:53:24,4(19)
5:00:28,6
37:24,9
06:31
6
73
Hankus Tadeusz
M (16)
1985
M-35 (8)
GrandPrix (6)
POL
HKS Run
Balin
1:58:51,4(44)
3:04:21,2(36)
5:02:49,4
39:45,7
06:34
7
38
Ćwik Iwona
K (2)
1984
K-35 (1)
GrandPrix (7)
POL
Spla tychy
Tychy
1:54:26,6(36)
2:57:34,8(25)
5:05:22,4
42:18,7
06:38
8
270
Wójcik Krzysztof
M (19)
1991
M-18 (9)
GrandPrix (8)
POL
UKS Skalar Lekkoatletyka
Warszawa
1:47:52,2(17)
2:51:26,3(17)
5:05:27,4
42:23,7
06:38
9
52
Eichner Dominik
M (22)
1994
M-18 (11)
GrandPrix (9)
CZE
Horní Domaslavice
1:51:02,1(26)
2:58:06,0(27)
5:12:49,4
49:45,7
06:48
10
10
Baros Daniel
M (30)
1992
M-18 (13)
GrandPrix (10)
POL
FALSTART RUDNIKI
Żytniów
1:59:27,9(50)
3:07:38,7(38)
5:28:15,1
1:05:11,4
07:08
11
128
Liszka Maciej
M (32)
1980
M-35 (17)
GrandPrix (11)
POL
STAŃCZAK TEAM
Gumna
1:59:09,1(46)
3:10:50,4(45)
5:29:17,5
1:06:13,8
07:09
12
219
Stańczak Szymon
M (34)
1977
M-35 (19)
GrandPrix (12)
POL
STAŃCZAK TEAM
Pogórze
1:59:24,5(49)
3:11:18,1(46)
5:34:58,0
1:11:54,3
07:16
13
35
Czekiel Julia
K (5)
1981
K-35 (3)
GrandPrix (13)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
1:59:06,5(45)
3:12:43,4(50)
5:35:50,1
1:12:46,4
07:18
14
286
Klappholz Ada
K (6)
1972
K-50 (1)
GrandPrix (14)
POL
Stańczak Team
Mnich
2:01:57,7(56)
3:17:26,2(61)
5:37:10,6
1:14:06,9
07:19
15
86
Jurczyk Maciej
M (45)
1998
M-18 (16)
GrandPrix (15)
POL
Ciemne Typy Frassatiego
Czyżowice
2:01:26,7(55)
3:12:36,2(49)
5:43:38,4
1:20:34,7
07:28
16
289
Paweł Szafranek
M (54)
1991
M-18 (17)
GrandPrix (16)
POL
Stańczak Team
1:47:54,4(18)
2:57:44,0(26)
5:52:54,3
1:29:50,6
07:40
17
135
Maculewicz Mateusz
M (60)
1979
M-35 (35)
GrandPrix (17)
POL
CTS
Gdynia
1:57:57,7(40)
3:16:30,5(57)
5:56:44,4
1:33:40,7
07:45
18
149
Mendyka Łukasz
M (67)
1986
M-35 (40)
GrandPrix (18)
POL
KB Aktywni Środa Wlkp.
Środa Wielkopolska
2:15:28,2(106)
3:34:26,9(96)
6:03:31,7
1:40:28,0
07:54
19
236
Śmigielska-Stasicka Monika
K (11)
1978
K-35 (7)
GrandPrix (19)
POL
Kęckie Harpagany
Oświęcim - Poręba Wielka
2:16:09,3(111)
3:33:37,3(90)
6:05:21,8
1:42:18,1
07:56
20
83
Jędraszek Alicja
K (13)
1978
K-35 (9)
GrandPrix (20)
POL
Trail Is Our Way
Pabianice
2:15:23,2(105)
3:38:58,5(102)
6:09:09,8
1:46:06,1
08:01
21
207
Skotnicki Paweł
M (80)
1988
M-18 (26)
GrandPrix (21)
POL
Gliwice
2:13:33,1(92)
3:33:50,7(92)
6:23:14,8
2:00:11,1
08:19
22
209
Skraburski Piotr
M (83)
1975
M-35 (48)
GrandPrix (22)
POL
Akademia Karate Tradycyjnego
Gdańsk
2:25:37,1(150)
3:46:26,3(121)
6:25:24,4
2:02:20,7
08:22
23
121
Kuźma Łukasz
M (86)
1987
M-35 (51)
GrandPrix (23)
POL
Brzezinka Run
Brzezinka Dolna
2:11:47,8(88)
3:34:26,7(95)
6:28:42,7
2:05:39,0
08:27
24
1
Adamczyk Tomasz
M (94)
1967
M-50 (10)
GrandPrix (24)
POL
Stay Insane
Lublin
2:24:05,0(141)
3:50:19,9(131)
6:36:27,6
2:13:23,9
08:37
25
165
Nawrocki Norbert
M (95)
1991
M-18 (29)
GrandPrix (25)
POL
Katowice
2:14:08,5(97)
3:41:45,7(108)
6:36:46,8
2:13:43,1
08:37
26
254
Wasztyl Tomasz
M (106)
1969
M-50 (14)
GrandPrix (26)
POL
Bielsko-Biała
2:25:55,9(153)
3:51:06,4(138)
6:47:14,5
2:24:10,8
08:51
27
122
Kwiatkowska Renata
K (22)
1968
K-50 (2)
GrandPrix (27)
POL
KB Ożarów Mazowiecki Biega
Ożarów Mazowiecki
2:34:57,7(187)
4:04:35,3(165)
6:49:21,4
2:26:17,7
08:53
28
55
Firaza Tomasz
M (120)
1982
M-35 (71)
GrandPrix (28)
POL
Łódź
2:13:55,2(95)
3:50:11,9(130)
7:01:57,8
2:38:54,1
09:10
29
3
Antończyk Krzysztof
M (123)
1967
M-50 (16)
GrandPrix (29)
POL
Hecznarowice
2:24:04,3(140)
3:50:20,2(132)
7:04:56,0
2:41:52,3
09:14
30
108
Kos Piotr
M (136)
1989
M-18 (38)
GrandPrix (30)
POL
Buena Team
Kobiernice
2:32:15,7(173)
4:10:34,2(177)
7:17:04,3
2:54:00,6
09:30
31
40
Dagiel Dominik
M (139)
1981
M-35 (79)
GrandPrix (31)
POL
TriCity Ultra
Gdańsk
2:35:44,2(188)
4:03:23,1(161)
7:20:01,2
2:56:57,5
09:33
32
169
Nocuń Michał
M (140)
1985
M-35 (80)
GrandPrix (32)
POL
Jaworzno
2:40:16,1(199)
4:17:11,5(188)
7:24:36,0
3:01:32,3
09:39
33
81
Jerczyński Tomasz
M (147)
1978
M-35 (85)
GrandPrix (33)
POL
Łęka Opatowska
2:36:37,2(192)
4:17:14,2(189)
7:32:53,4
3:09:49,7
09:50
34
193
Rakowska Magdalena
K (30)
1973
K-35 (21)
GrandPrix (34)
POL
Warszawa
2:34:56,0(186)
4:15:40,8(187)
7:36:57,9
3:13:54,2
09:56
35
59
Gałecka Dagmara
K (38)
1982
K-35 (29)
GrandPrix (35)
POL
Płock
2:58:36,7(224)
4:41:57,5(215)
8:02:42,8
3:39:39,1
10:29
36
80
Jerczyńska Beata
K (42)
1982
K-35 (31)
GrandPrix (36)
POL
Piaski
3:05:15,3(230)
5:02:06,8(227)
8:40:20,6
4:17:16,9
11:18
37
82
Jerczyński Radosław
M (173)
1980
M-35 (101)
GrandPrix (37)
POL
Piaski
3:05:15,7(231)
5:02:07,2(228)
8:40:21,3
4:17:17,6
11:18
38
139
Małachowska Izabela
K (44)
1980
K-35 (33)
GrandPrix (38)
POL
Runners Team Quibl
Warszawa
2:58:33,4(223)
4:56:22,4(219)
8:46:36,6
4:23:32,9
11:26
39
21
Bruszewska-Głombiowska Monika
K (45)
1972
K-50 (5)
GrandPrix (39)
POL
Gdynia
3:08:43,8(233)
5:10:04,3(230)
8:48:18,8
4:25:15,1
11:29
40
88
Kaczmarczyk Ryszard
M (180)
1970
M-50 (22)
GrandPrix (40)
POL
Kęckie Harpagany
Kobiernice
3:01:43,0(227)
5:26:10,2(232)
9:54:51,1
5:31:47,4
12:55
41
225
Sypniewska Hanna
K (48)
1954
K-60 (2)
GrandPrix (41)
POL
Spartanie Dzieciom/ Ultraway Team
Gdynia
3:23:02,2(235)
5:36:07,7(234)
10:11:23,8
5:48:20,1
13:17
DNF
74
Horak Lesław
M
1977
M-35
GrandPrix
POL
Kryzys Wieku Średniego
Mnich
BGTimeSport
© 2015 - 2024