Bieg główny – 5 km Kobiety

Wydarzenie:
VIII Puchar Kościeliska VIII Puchar Kościeliska
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Data:
19.12.2021
Miejsce:
Kościelisko
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
46
Ukończyło:
43
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZNKrajKlubMiastoWynikStrataTempoKara
1 195 Pradziad Justyna K (1) 1997 K-I (1) POL KS Murzasichle Murzasichle 18:41,9 03:44
2 198 Spierenburg Catherine K (2) 1997 PZN (1) POL UKS Regle Kościelisko Kościelisko 19:04,6 00:22,7 03:48
3 237 Grynkiewicz Jadwiga K (3) 1970 K-IV (1) POL MT-SPORT TEAM Wojcieszów 20:03,7 01:21,8 04:00
4 41 Tkaczyk Agnieszka K (4) 1992 K-II (1) POL Puławy 21:09,2 02:27,3 04:13
5 189 Marszałek Ewa K (5) 1976 K-III (1) POL KrosSki RemSport Rzeszów 21:09,5 02:27,6 04:13
6 120 Armata Ewa K (6) 1982 K-III (2) POL GOSiR Frysztak Frysztak 21:22,7 02:40,8 04:16
7 201 Długopolska Katarzyna K (7) 1988 K-II (2) POL Kościelisko 21:46,6 03:04,7 04:21
8 185 Byrtus Barbara K (8) 1971 K-IV (2) POL teaemnabiegówkach.pl Istebna 21:51,6 03:09,7 04:22
9 122 Stensen Karolina K (9) 1984 K-II (3) POL Kraków 22:09,7 03:27,8 04:25
10 187 Kukuczka Joanna K (10) 1999 K-I (2) POL TEAM NA BIEGÓWKACH.PL Istebna 22:13,1 03:31,2 04:26
11 219 Naglik Marta K (11) 1970 K-IV (3) POL Biegówki w Zakopanem Zakopane 22:40,2 03:58,3 04:32
12 202 Jablonska Ewa K (12) 1986 K-II (4) POL www.domki-krynica.eu Krynica-Zdrój 23:12,4 04:30,5 04:38
13 28 Kujawska Joanna K (13) 1978 K-III (3) POL team nabiegowkach.pl Warszawa 23:34,4 04:52,5 04:42
14 151 Soból Joanna K (14) 1977 K-III (4) POL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Nowy Targ 24:00,8 05:18,9 04:48
15 27 Kawulok Joanna K (15) 1971 K-IV (4) POL Team.nabiegowkach.pl Istebna 24:01,7 05:19,8 04:48
16 121 Targosz Jolanta K (16) 1977 K-III (5) POL Kraków 24:15,6 05:33,7 04:51
17 200 Fatla Maria K (17) 1982 K-III (6) POL Zakopane 25:29,6 06:47,7 05:05
18 222 Ścieżka Marta K (18) 1981 K-III (7) POL Nowy Targ 26:16,0 07:34,1 05:15
19 165 Łukaszczyk Łucja K (19) 1985 K-II (5) POL Nartorolki Poznań Poznań 27:01,4 08:19,5 05:24
20 123 Pilarska Malwina K (20) 1987 K-II (6) POL Klub Kolarski Żychlin Głowno 27:09,5 08:27,6 05:25
21 211 Major Sylwia K (21) 1983 K-II (7) POL ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA Wanaty 27:39,3 08:57,4 05:31
22 161 Piórkowska Aleksandra K (22) 1974 K-III (8) POL #AdamCzerwińskiTeam Biskupice 28:05,6 09:23,7 05:37
23 177 Zachara Maria K (23) 1957 K-V (1) POL Rabka Zdrój 28:38,6 09:56,7 05:43
24 210 Koziara Gabriela K (24) 2001 K-I (3) POL Tarnów 29:08,6 10:26,7 05:49
25 208 Gergella Kinga K (25) 1997 K-I (4) POL TN BIEGÓWKI WESOŁA Warszawa 30:15,6 11:33,7 06:03
26 239 Konopek Anna K (26) 1984 K-II (8) POL Zakopane 30:30,9 11:49,0 06:06
27 213 Jachymek Agnieszka K (27) 1983 K-II (9) POL Kozy 30:41,1 11:59,2 06:08
28 178 Fijak Aneta K (28) 1975 K-III (9) POL Żywiec - Sienna 30:52,6 12:10,7 06:10
29 37 Przybyło Lucyna K (29) 1966 K-IV (5) POL Wataha Wołosate Rzeszów 31:19,2 12:37,3 06:15
30 35 Rączka Joanna K (30) 1961 K-V (2) POL MT-Sport Kraków 31:58,5 13:16,6 06:23
31 207 Stochel Teresa K (31) 1953 K-V (3) POL AKPT Krakow 31:59,8 13:17,9 06:23
32 196 Petrus Karolina K (32) 1991 K-II (10) POL Katowice 32:43,3 14:01,4 06:32
33 38 Berlin Joanna K (33) 1968 K-IV (6) POL Ski Team Skåne Jelenia Góra 33:36,5 14:54,6 06:43
34 220 Czapińska-Ciepiela Ewa K (34) 1984 K-II (11) POL Krakow 33:40,4 14:58,5 06:44
35 175 Stencel Wiktoria K (35) 1994 K-I (5) POL Zakopane 36:01,9 17:20,0 07:12
36 2 Prymakowska Barbara K (36) 1943 K-VI (1) POL Tarnów 39:23,2 20:41,3 07:52
37 100 Świerczewska Gabriela K (37) 1994 K-I (6) POL Kraków 43:43,0 25:01,1 08:44
38 58 Sobolewska Ilona K (38) 1977 K-III (10) POL Warszawa 45:39,9 26:58,0 09:07
39 206 Grunt Aleksandra K (39) 1956 K-V (4) POL Częstochowa 46:54,2 28:12,3 09:22
40 215 Kurpas Nina K (40) 2008 K-I (7) POL Sport Concept Mikołów 50:18,4 31:36,5 10:03
41 1 Olejniczak Halina K (41) 1960 K-V (5) POL Strefa Tlenu Kościelisko 56:15,5 37:33,6 11:15
42 212 Kiel Bożena K (42) 1978 K-III (11) POL Mikołów 1:04:33,0 45:51,1 12:54
43 7 Raczyńska Aleksandra K (43) 1938 K-VI (2) POL STADION ŚLĄSKI Chorzów 1:10:14,9 51:33,0 14:02 30:00,0
DNF 176 Macura Joanna K 1971 K-IV POL Goleszów
DNF 180 Tomaszewska Agnieszka K 1973 K-III POL Kościelisko
DNS 243 Pitoń Anna K 1962 K-V POL Kościelisko

BGTimeSport © 2015-2020