Bieg główny – 10 km Mężczyźni

Wydarzenie:
VIII Puchar Kościeliska VIII Puchar Kościeliska
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Data:
19.12.2021
Miejsce:
Kościelisko
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
118
Ukończyło:
116
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-III (M-III)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaPZNKrajKlubMiastoWynikStrataTempoKara
1 80 Węgrzyn Marcin M (2) 1978 M-III (1) POL MEG Centrum Szkoleń i Planowania Nowy Targ 31:35,9 03:09
2 114 Janda Adam M (4) 1975 M-III (2) POL Hobres Rzeszów 31:47,9 00:12,0 03:10
3 62 Staroń Jacek M (6) 1977 M-III (3) POL KROSSKI REMSPORT Krosno 32:39,9 01:04,0 03:15
4 155 Bubula Paweł M (8) 1980 M-III (4) POL Skipol Team Wiśniowa 33:02,8 01:26,9 03:18
5 143 Sikora Sławomir M (9) 1975 M-III (5) POL XC-SPORT TEAM Częstochowa 33:25,9 01:50,0 03:20
6 113 Gąsior Paweł M (15) 1979 M-III (6) POL megkursy Nowy Targ 35:14,3 03:38,4 03:31
7 111 Kosiński Daniel M (24) 1975 M-III (7) POL SN Klasyk Warszawa Warszawa 37:56,5 06:20,6 03:47
8 72 Garbowski Krystian M (25) 1978 M-III (8) POL KROSSKI REMSPORT Krosno 39:01,2 07:25,3 03:54
9 124 Pieniądz Krzysztof M (27) 1976 M-III (9) POL Kraków 39:20,0 07:44,1 03:56
10 49 Mirosław Rafał M (31) 1981 M-III (10) POL Wojciechów 39:45,0 08:09,1 03:58
11 76 Fijak Jan M (34) 1973 M-III (11) POL Żywiec - Sienna 40:54,7 09:18,8 04:05
12 5 Armata Marek M (40) 1975 M-III (12) POL GOSiR Frysztak / Stara Wędzarnia Frysztak 41:29,8 09:53,9 04:08
13 128 Żurek Tomasz M (41) 1979 M-III (13) POL ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA Borowianka 41:32,6 09:56,7 04:09
14 119 Małyjurek Leszek M (43) 1974 M-III (14) POL Teamnabiegowkach.pl Jaworzynka 41:39,2 10:03,3 04:09
15 130 Nosal Krzysztof M (44) 1978 M-III (15) POL Harklowa 41:45,3 10:09,4 04:10
16 164 Soból Mirosław M (46) 1976 M-III (16) POL NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Nowy Targ 41:50,6 10:14,7 04:11
17 50 Fatla Franciszek M (48) 1977 M-III (17) POL Zakopane 42:07,6 10:31,7 04:12
18 148 Sujod Jan M (49) 1973 M-III (18) POL Zalesie 42:12,3 10:36,4 04:13
19 59 Górski Bartek M (55) 1973 M-III (19) POL KrosSki-Remsport Odrzykoń 42:51,7 11:15,8 04:17
20 68 Kocierz Piotr M (56) 1975 M-III (20) POL Żywiec 43:05,5 11:29,6 04:18
21 134 Siwak Ryszard M (61) 1975 M-III (21) POL Kraków 43:35,6 11:59,7 04:21
22 66 Pawlik Nikodem M (63) 1976 M-III (22) POL Wilkowice 43:46,1 12:10,2 04:22
23 117 Koselski Roman M (64) 1976 M-III (23) POL WKB Meta Lubliniec Lubliniec 43:51,9 12:16,0 04:23
24 57 Sobolewski Jakub M (65) 1977 M-III (24) POL Bractwo Biegowe BGK Warszawa 44:21,9 12:46,0 04:26
25 71 Manowiecki Piotr M (71) 1980 M-III (25) POL Nartorolki Poznań Poznań 46:15,3 14:39,4 04:37
26 157 Iwanicki Krzysztof M (72) 1982 M-III (26) POL WM TRISELF Kraków 46:19,0 14:43,1 04:37
27 60 Piórkowski Tomasz M (74) 1974 M-III (27) POL #AdamCzerwińskiTeam Biskupice 46:51,4 15:15,5 04:41
28 85 Kochański Tomasz M (83) 1974 M-III (28) POL Muks Podkarpacie Jedlicze Jedlicze 50:41,6 19:05,7 05:04
29 116 Ciastoń Piotr M (89) 1973 M-III (29) POL Krakow 51:59,7 20:23,8 05:11
30 82 Morcinek Marcin M (98) 1978 M-III (30) POL KrosSki-Remsport Wojkówka 54:30,8 22:54,9 05:27
31 96 Litwin Adam M (102) 1975 M-III (31) POL Nysa 1:00:21,0 28:45,1 06:02
32 40 Adamczewski Szymon M (107) 1978 M-III (32) POL Głowno 1:01:47,4 30:11,5 06:10
33 158 Kurpas Michał M (116) 1975 M-III (33) POL Sport Concept Mikołów 1:56:16,7 1:24:40,8 11:37 1:00:00,0
DNF 52 Majerski Wiktor M 1977 M-III POL KROS-SKI REMSPORT Głowienka

BGTimeSport © 2015 - 2023