Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Wydarzenie:
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Organizator:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
Data:
16.10.2021
Miejsce:
Ostre - Gmina Lipowa
Dystans:
21
.000 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
188
Nieklasyfikowani:
17
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
M1
M2
M3
M4
M5
SubyMundurowe
SubyLene
Klasyfikacja w kategorii: K3
(K3)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Mund
Kraj
Klub
Miasto
11 km
Wynik
Strata
Tempo
1
108
Skalska Anna
K (1)
1980
K3 (1)
POL
Carbon Silesia Sport
Bytom
1:16:44,2(32)
1:51:57,0
05:19
2
39
Golak Agnieszka
K (2)
1976
K3 (2)
POL
Runner s Power
Wyrzeka
1:20:25,3(46)
1:54:25,8
02:28,8
05:26
3
37
Dawid Katarzyna
K (4)
1976
K3 (3)
POL
Jasienica
1:23:55,4(68)
2:00:55,3
08:58,3
05:45
4
18
Chekel Julia
K (7)
1981
K3 (4)
BLR
Bielsko-Biała
1:30:36,5(99)
2:12:01,5
20:04,5
06:17
5
3
Czapkiewicz Gosia
K (8)
1972
K3 (5)
POL
Rogoźnik
1:33:17,0(113)
2:15:21,7
23:24,7
06:26
6
109
Trefon Iwona
K (12)
1980
K3 (6)
POL
Lecymy Durś
Rogoźnik
1:37:33,8(134)
2:20:45,9
28:48,9
06:42
7
57
Banaś Justyna
K (14)
1981
K3 (7)
POL
Fantastic Team
Jaworze
1:36:01,9(126)
2:22:21,5
30:24,5
06:46
8
152
Kudrys Agnieszka
K (16)
1975
K3 (8)
SubyMundurowe (15)
POL
133 blp
Międzybrodzie Bialskie
1:39:43,5(141)
2:25:29,1
33:32,1
06:55
9
175
Nowak Justyna
K (17)
1975
K3 (9)
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Ligota
1:40:54,7(147)
2:26:19,9
34:22,9
06:58
10
128
Rozmus Marzena
K (18)
1974
K3 (10)
POL
Bojszowy Nowe
1:42:22,6(152)
2:27:10,2
35:13,2
07:00
11
122
Pieczara Agnieszka
K (19)
1980
K3 (11)
POL
Jaworzno Runners
Jaworzno
1:41:22,6(150)
2:28:18,5
36:21,5
07:03
12
53
Gaweł-Łoboziak Katarzyna
K (22)
1981
K3 (12)
POL
Nieledwia
1:50:23,0(167)
2:33:56,4
41:59,4
07:19
13
210
Stolarczyk Zuzanna
K (28)
1979
K3 (13)
POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
1:45:46,4(157)
2:39:03,0
47:06,0
07:34
14
55
Czerwionka Lidia
K (29)
1980
K3 (14)
POL
Kraków
1:51:42,1(169)
2:41:01,0
49:04,0
07:40
15
102
Trela Aniela
K (30)
1972
K3 (15)
POL
Leszczyny
1:52:58,8(173)
2:42:01,7
50:04,7
07:42
16
54
Jurkiewicz-Filiks Barbara
K (32)
1978
K3 (16)
POL
Łodygowice
1:54:07,5(174)
2:43:45,3
51:48,3
07:47
17
28
Adamus Katarzyna
K (36)
1978
K3 (17)
POL
Ultra Beskid Sport
Mikołów
1:58:18,4(183)
2:52:52,8
1:00:55,8
08:13
18
47
Dorobek Agata
K (37)
1973
K3 (18)
POL
Reshape Runners
Zabrze
1:58:39,4(184)
2:53:12,3
1:01:15,3
08:14
19
133
Skibicka Małgorzata
K (38)
1979
K3 (19)
POL
D.A.M.Y.R.A.D.E.
Oświęcim
1:58:08,5(182)
2:57:15,9
1:05:18,9
08:26
20
192
Kipping Magdalena
K (39)
1977
K3 (20)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:08:31,7(185)
2:59:46,3
1:07:49,3
08:33
21
214
Tulewicz Katarzyna
K (41)
1975
K3 (21)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko - Biała
2:08:32,9(186)
3:07:41,1
1:15:44,1
08:56
BGTimeSport
© 2015 - 2024