XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14.6 km
Zgłoszonych:
295
Ukończyło:
265
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiasto7.5kmWynikStrataTempo
1 34 Czapla Piotr M (1) 1990 M30 (1) POL UKS Olimpia Zabrze Zabrze 39:14,0(1) 1:04:36,9 04:25
2 231 Szczechla Grzegorz M (2) 1987 M30 (2) POL Inov 8 team Ustroń 39:57,9(3) 1:04:55,5 00:18,6 04:26
3 121 Koźmiński Józef M (3) 1981 M40 (1) POL LKS Orzeł Kozy Bielsko-Biała 39:22,0(2) 1:05:22,5 00:45,6 04:28
4 72 Hatala Paweł M (4) 1988 M30 (3) ND POL Bielsko-Biała 40:20,7(4) 1:07:56,4 03:19,5 04:39
5 114 Koń Piotr M (5) 1978 M40 (2) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 41:00,5(5) 1:08:28,0 03:51,1 04:41
6 3 Albrecht Krystian M (6) 2002 M20 (1) ND POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 41:00,7(6) 1:08:32,5 03:55,6 04:41
7 298 Gawlas Dominik M (7) 1982 M30 (4) POL Cieszyn 41:44,6(7) 1:08:43,9 04:07,0 04:42
8 282 Jura Rafał M (8) 1987 M30 (5) MGK-M (1) POL Kozy 42:01,5(8) 1:09:54,4 05:17,5 04:47
9 2 Albrecht Arkadiusz M (9) 1975 M40 (3) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 43:24,8(12) 1:11:08,1 06:31,2 04:52
10 229 Surowiec Michał M (10) 1980 M40 (4) ND POL Moje Bieganie Team Wojkowice 42:46,1(9) 1:11:35,9 06:59,0 04:54
11 134 Lisicki Kamil M (11) 1991 M30 (6) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 43:07,6(11) 1:12:08,9 07:32,0 04:56
12 152 Mikołajczyk Tyberiusz M (12) 1977 M40 (5) ND POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 43:06,0(10) 1:12:12,2 07:35,3 04:56
13 49 Firla Arkadiusz M (13) 1978 M40 (6) POL Cieszyn 43:38,6(13) 1:12:59,6 08:22,7 04:59
14 185 Początko Łukasz M (14) 1992 M20 (2) ND POL Highlanders Kobiernice 44:49,4(19) 1:13:15,5 08:38,6 05:01
15 48 Fabian Bogusław M (15) 1971 M50 (1) POL EVANLITE.COM Pyskowice 44:19,7(16) 1:13:37,3 09:00,4 05:02
16 140 Malinowski Mateusz M (16) 1981 M40 (7) POL Mysłowice 44:50,6(20) 1:13:57,1 09:20,2 05:03
17 102 Kłosowicz Leszek M (17) 1985 M30 (7) ND POL Bielsko-Biała 45:18,4(21) 1:14:06,5 09:29,6 05:04
18 24 Buczyński Adam M (18) 1975 M40 (8) ND POL Non Stop Trail Kraków 44:34,5(17) 1:14:07,7 09:30,8 05:04
19 184 Ploch Jakub M (19) 1989 M30 (8) ND POL Zabrze 44:42,9(18) 1:14:25,4 09:48,5 05:05
20 103 Knopek Bartłomiej M (20) 1984 M30 (9) ND POL Bieruń 43:52,1(14) 1:14:38,8 10:01,9 05:06
21 40 Duda Sebastian M (21) 1978 M40 (9) POL Bujaków 45:43,3(23) 1:15:17,9 10:41,0 05:09
22 199 Pytlarz Wojtek M (22) 1978 M40 (10) ND POL Goniacka team Bielsko-Biała 45:28,3(22) 1:15:18,8 10:41,9 05:09
23 73 Imielski Maciej M (23) 1990 M30 (10) POL Bierna 44:04,5(15) 1:15:45,3 11:08,4 05:11
24 96 Kaszuba Bartosz M (24) 1981 M40 (11) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 46:10,7(25) 1:17:09,0 12:32,1 05:17
25 219 Sokołowski Marek M (25) 1969 M50 (2) ND POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 46:43,9(27) 1:17:28,6 12:51,7 05:18
26 276 Zygula Piotr M (26) 1978 M40 (12) POL DCWRP Katowice 46:49,4(29) 1:17:46,6 13:09,7 05:19
27 128 Kwiatkowski Rafał M (27) 1974 M40 (13) ND POL Chrzanów 46:44,9(28) 1:18:13,2 13:36,3 05:21
28 198 Pytel Janusz M (28) 1958 M50 (3) ND POL TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec 47:04,5(31) 1:18:49,2 14:12,3 05:23
29 127 Kwiatkowski Łukasz M (29) 1993 M20 (3) ND POL Kraków 47:55,6(34) 1:18:59,0 14:22,1 05:24
30 264 Wiewióra Zbigniew M (30) 1982 M30 (11) POL KP PSP Żywiec Świnna 45:59,8(24) 1:19:21,7 14:44,8 05:26
31 100 Klimas Kamil M (31) 1982 M30 (12) ND POL Katowice 46:50,7(30) 1:19:37,1 15:00,2 05:27
32 28 Bury Mateusz M (32) 1990 M30 (13) ND POL Heta Wiśta Wio Zawoja 47:33,4(32) 1:20:08,9 15:32,0 05:29
33 162 Nowacki Mateusz M (33) 1986 M30 (14) ND POL Przedwojewski Team Stronie Śląskie 48:15,6(35) 1:20:24,8 15:47,9 05:30
34 167 Nycz Artur M (34) 1978 M40 (14) ND POL Kęckie Harpagany Kęty 49:10,6(45) 1:20:29,5 15:52,6 05:30
35 188 Proksa Robert M (35) 1964 M50 (4) ND POL Mysłowice 47:53,3(33) 1:20:56,7 16:19,8 05:32
36 197 Pysz Grzegorz M (36) 1975 M40 (15) ND POL Hrmax Żory Żory 49:30,0(48) 1:20:57,3 16:20,4 05:32
37 165 Nowak Michał M (37) 1997 M20 (4) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 49:01,8(41) 1:20:57,4 16:20,5 05:32
38 273 Zontek Mateusz M (38) 1981 M40 (16) POL Bielsko-Biała 49:07,4(44) 1:21:16,8 16:39,9 05:34
39 209 Sawicki Lucjan M (39) 1976 M40 (17) POL Team Brathers Żywiec 48:29,1(37) 1:21:32,0 16:55,1 05:35
40 20 Borek Paweł M (40) 1984 M30 (15) MGK-M (2) POL Kozy 48:19,9(36) 1:21:34,1 16:57,2 05:35
41 277 Żebrowski Grzegorz M (41) 1978 M40 (18) ND POL Fantastic Team Cieszyn 49:05,9(43) 1:21:45,4 17:08,5 05:35
42 98 Kierczak Lucjan M (42) 1993 M20 (5) ND POL Bielsko-Biała 48:57,1(40) 1:21:54,3 17:17,4 05:36
43 189 Pronobis Marek M (43) 1979 M40 (19) POL Ultra Beskid Sport Wilkowice 49:15,7(46) 1:22:05,3 17:28,4 05:37
44 141 Małek Adam M (44) 1982 M30 (16) POL Orzesze 49:03,8(42) 1:22:07,5 17:30,6 05:37
45 139 Majik Jacek M (45) 1993 M20 (6) ND POL Poznań 50:43,8(63) 1:22:17,1 17:40,2 05:38
46 10 Bałucki Artur M (46) 1981 M40 (20) POL 140minut.pl Czarków 49:30,6(49) 1:22:21,1 17:44,2 05:38
47 174 Owerko Piotr M (47) 1985 M30 (17) ND POL Bielsko-Biała 48:56,3(39) 1:22:22,8 17:45,9 05:38
48 118 Kozieł Sławomir M (48) 1981 M40 (21) POL Bielsko-Biała 50:30,6(61) 1:22:22,9 17:46,0 05:38
49 261 Wieczorek Maciej M (49) 1983 M30 (18) ND POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 48:54,5(38) 1:22:25,2 17:48,3 05:38
50 51 Furtak Tomasz M (50) 1975 M40 (22) ND POL Kraków 49:34,1(50) 1:22:31,9 17:55,0 05:39
51 247 Targosz Piotr M (51) 1977 M40 (23) POL Sprintex Team Twardorzeczka 50:19,1(58) 1:22:32,3 17:55,4 05:39
52 285 Nowak Marek M (52) 1973 M40 (24) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 49:58,9(54) 1:22:36,4 17:59,5 05:39
53 196 Pyrchla Łukasz M (53) 2002 M20 (7) POL Poraj 50:04,0(56) 1:22:38,4 18:01,5 05:39
54 211 Shkurko Maksym M (54) 1992 M20 (8) ND POL SAN ESCOBAR Bielsko-Biała 49:54,2(53) 1:23:10,9 18:34,0 05:41
55 191 Przybysz Ryszard M (55) 1968 M50 (5) POL Żory 50:00,9(55) 1:23:13,2 18:36,3 05:42
56 57 Gilner Marcin M (56) 1978 M40 (25) ND POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 49:43,2(51) 1:23:16,3 18:39,4 05:42
57 257 Urban Wiktor M (57) 1988 M30 (19) ND POL Zabrzańskie Parkowe Bieganie Zabrze 49:47,6(52) 1:23:26,2 18:49,3 05:42
58 64 Gołek Robert M (58) 1974 M40 (26) ND POL SAN ESCOBAR Łękawica 50:06,9(57) 1:23:32,5 18:55,6 05:43
59 69 Gutan Damian M (59) 1997 M20 (9) ND POL Bielsko-Biała 50:58,8(64) 1:24:03,4 19:26,5 05:45
60 161 Nosalik Marek M (60) 1965 M50 (6) ND POL MTA Żywiec 50:40,8(62) 1:24:12,3 19:35,4 05:46
61 131 Lazar Damian M (61) 1986 M30 (20) ND POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Żory 51:09,9(65) 1:24:14,5 19:37,6 05:46
62 236 Szpak Damian M (62) 1961 M50 (7) ND POL Damek Team Tychy 51:45,1(68) 1:25:14,7 20:37,8 05:50
63 12 Baranowski Łukasz M (63) 1986 M30 (21) POL Orzesze 50:24,2(60) 1:25:37,8 21:00,9 05:51
64 262 Wieczorek Dominik M (64) 1981 M40 (27) ND POL Warszawa 52:40,5(76) 1:26:13,7 21:36,8 05:54
65 146 Matecki Tomasz M (65) 1980 M40 (28) ND POL Bielsko-Biała 50:22,1(59) 1:26:22,8 21:45,9 05:54
66 124 Kubiak Paweł M (66) 1992 M20 (10) ND POL Huragan Ligota Katowice 52:48,2(77) 1:26:34,2 21:57,3 05:55
67 82 Jaromin Mateusz M (67) 2000 M20 (11) ND POL Bielsko-Biala 52:05,8(71) 1:26:43,5 22:06,6 05:56
68 151 Miarka Maciej M (68) 1982 M30 (22) POL Bielsko-Biała 52:57,0(80) 1:26:48,1 22:11,2 05:56
69 177 Papuga Dariusz M (69) 1965 M50 (8) ND POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 52:03,5(70) 1:26:59,4 22:22,5 05:57
70 70 Gwardiak Mateusz M (70) 1986 M30 (23) ND POL Orzesze 51:39,3(66) 1:27:12,6 22:35,7 05:58
71 65 Górski Krzysztof M (71) 1974 M40 (29) ND POL Bydgoszcz 52:52,3(78) 1:27:26,1 22:49,2 05:59
72 275 Zontek Andrzej M (72) 1976 M40 (30) MGK-M (3) POL HIGHLANDERS Kozy 52:26,2(73) 1:27:32,6 22:55,7 05:59
73 85 Jura Marcin M (73) 1987 M30 (24) POL Highlanders Pisarzowice 52:28,9(74) 1:27:32,8 22:55,9 05:59
74 68 Grzybek Antoni M (74) 1969 M50 (9) ND POL Pierściec 53:03,6(82) 1:27:44,8 23:07,9 06:00
75 62 Głód Rafał M (75) 1986 M30 (25) ND POL Międzyrzecze Górne 54:19,2(98) 1:27:50,2 23:13,3 06:00
76 53 Gaca Dominik M (76) 1982 M30 (26) ND POL Dopiewiec 53:01,7(81) 1:27:57,3 23:20,4 06:01
77 176 Panek Krzysztof M (77) 1976 M40 (31) ND POL Team Papry Bieruń 52:56,8(79) 1:28:12,9 23:36,0 06:02
78 157 Mozgała Krzysztof M (78) 1971 M50 (10) ND POL Osiek Biega Osiek 53:22,7(85) 1:28:27,1 23:50,2 06:03
79 223 Sporysz Mateusz M (79) 1993 M20 (12) MGK-M (4) POL Kozy 54:08,8(94) 1:28:35,3 23:58,4 06:04
80 46 Dziędziel Tadeusz M (80) 1981 M40 (32) POL Bielsko-Biała 53:33,7(88) 1:28:35,8 23:58,9 06:04
81 163 Nowak Kamil M (81) 1989 M30 (27) ND POL Zawiercie 53:57,8(92) 1:28:54,0 24:17,1 06:05
82 138 Magiera Adam M (82) 1982 M30 (28) ND POL Chwalisz Team Imielin 54:37,9(103) 1:28:54,1 24:17,2 06:05
83 101 Kluka Maciej M (83) 1992 M20 (13) ND POL Dankowice 55:23,5(112) 1:28:54,5 24:17,6 06:05
84 123 Krzempek Krzysztof M (84) 1973 M40 (33) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 53:24,1(86) 1:29:03,6 24:26,7 06:06
85 47 Dziki Maciej M (85) 1979 M40 (34) ND POL #jakdzikwszyszki Rogoźnik 53:52,3(90) 1:29:14,7 24:37,8 06:06
86 135 Lubecki Tomasz M (86) 1978 M40 (35) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 54:35,9(102) 1:29:26,5 24:49,6 06:07
87 254 Truszewski Grzegorz M (87) 1983 M30 (29) ND POL Brenna 53:11,8(83) 1:29:29,8 24:52,9 06:07
88 137 Łysy Wiesław M (88) 1957 M50 (11) MGK-M (5) POL Kozy 53:42,6(89) 1:29:40,3 25:03,4 06:08
89 230 Szałaśny Piotr M (89) 1988 M30 (30) ND POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 54:16,8(96) 1:29:50,4 25:13,5 06:09
90 13 Benek Damian M (90) 1977 M40 (36) ND POL Czechowice Dziedzice 53:29,9(87) 1:30:03,3 25:26,4 06:10
91 182 Pietyra Grzegorz M (91) 1982 M30 (31) ND POL Tychy 53:56,6(91) 1:30:04,2 25:27,3 06:10
92 119 Kozik Tomasz M (92) 1981 M40 (37) POL Sprintex Team Brzuśnik 51:55,1(69) 1:30:06,8 25:29,9 06:10
93 266 Wolf Krzysiek M (93) 1992 M20 (14) ND POL Międzybrodzie Żywieckie 54:31,2(101) 1:30:19,9 25:43,0 06:11
94 8 Badalewski Łukasz M (94) 1985 M30 (32) ND POL Kęty 52:37,2(75) 1:30:22,1 25:45,2 06:11
95 181 Pietrzyk Jarosław M (95) 1983 M30 (33) ND POL JEST LEPIEJ RUN TEAM Częstochowa 54:30,0(100) 1:30:28,8 25:51,9 06:11
96 9 Bajan Tomasz M (96) 1981 M40 (38) ND POL Czeladź 54:18,2(97) 1:30:43,4 26:06,5 06:12
97 159 Nawrocki Szymon M (97) 1974 M40 (39) ND POL DCWRP Mikołów 56:16,0(123) 1:30:59,6 26:22,7 06:13
98 109 Kołek Sebastian M (98) 1979 M40 (40) POL Międzybrodzie Bialskie 54:25,2(99) 1:31:24,3 26:47,4 06:15
99 249 Tochowicz Bartosz M (99) 1969 M50 (12) ND POL Goleszów 56:43,9(127) 1:31:39,1 27:02,2 06:16
100 149 Mędrala Jacek M (100) 1974 M40 (41) ND POL MĘDRALA-TEAM Bielsko-Biała 54:08,4(93) 1:31:41,9 27:05,0 06:16
101 186 Popik Kamil M (101) 1994 M20 (15) POL Bielsko-Biała 57:38,8(138) 1:31:42,2 27:05,3 06:16
102 296 Gorczewski Adam M (102) 1991 M30 (34) ND POL KS Iskra Rybarzowice Rybarzowice 55:26,7(113) 1:31:45,3 27:08,4 06:17
103 15 Bilski Błażej M (103) 1984 M30 (35) ND POL Grodziec 55:21,5(111) 1:32:04,6 27:27,7 06:18
104 7 Augustyniak Piotr M (104) 1980 M40 (42) POL Bielsko-Biała 55:46,6(118) 1:32:07,6 27:30,7 06:18
105 37 Dadok Janusz M (105) 1984 M30 (36) POL KS Aqua Fitness Bielsko Bielsko-Biała 55:02,6(104) 1:32:17,0 27:40,1 06:19
106 242 Szymocha Andrzej M (106) 1986 M30 (37) ND POL Spytkowice 55:17,7(108) 1:32:20,1 27:43,2 06:19
107 80 Januszek Kuba M (107) 1979 M40 (43) POL Hydro Zasapani Bukowno 55:32,4(116) 1:32:25,5 27:48,6 06:19
108 251 Toniak Filip M (108) 1992 M20 (16) ND POL Hager Sport Team Tychy 56:05,7(120) 1:32:44,8 28:07,9 06:21
109 125 Kubkowski Mateusz M (109) 1990 M30 (38) POL Tarnowskie Góry 57:05,4(130) 1:33:01,7 28:24,8 06:22
110 6 August Kajetan M (110) 1993 M20 (17) ND POL Katowice 55:28,5(114) 1:33:10,4 28:33,5 06:22
111 293 Kusy Rafał M (111) 1975 M40 (44) POL PBRun Międzyświeć 55:16,7(107) 1:33:22,8 28:45,9 06:23
112 78 Jankowski Marcin M (112) 1984 M30 (39) ND POL Bielsko-Biała 56:13,9(122) 1:33:34,9 28:58,0 06:24
113 23 Buchała Andrzej M (113) 1968 M50 (13) ND POL Lędziny 55:48,6(119) 1:33:39,2 29:02,3 06:24
114 288 Lisowski Adam M (114) 1982 M30 (40) ND POL SOCIOS SILESIA Mysłowice 56:16,6(124) 1:33:44,9 29:08,0 06:25
115 224 Stasiaczek Marcin M (115) 1980 M40 (45) POL Grupa Sportowa Rekord Bielsko-Biała 56:55,0(128) 1:33:51,4 29:14,5 06:25
116 246 Tabiś Bartosz M (116) 1990 M30 (41) ND POL Katowice 55:06,3(105) 1:33:58,6 29:21,7 06:26
117 169 Ogórek Tomek M (117) 1985 M30 (42) ND POL Romantycy Bielsko-Biała 55:20,1(110) 1:34:11,2 29:34,3 06:27
118 294 Borkowski Przemysław M (118) 1972 M40 (46) ND POL 2K SportTeam Sosnowiec 55:30,9(115) 1:34:45,0 30:08,1 06:29
119 207 Saliński Bartosz M (119) 1985 M30 (43) ND POL Wkurw_Team Katowice 58:08,1(146) 1:34:55,5 30:18,6 06:30
120 129 Kyrcz Mirosław M (120) 1981 M40 (47) ND POL MirasTEAM Dankowice 58:36,7(150) 1:34:57,1 30:20,2 06:30
121 93 Kasperek Janusz M (121) 1971 M50 (14) POL Pisarzowice 56:37,0(126) 1:35:12,0 30:35,1 06:31
122 144 Marcola Łukasz M (122) 1977 M40 (48) POL Bytom 57:10,6(131) 1:35:23,6 30:46,7 06:32
123 205 Rybiński Łukasz M (123) 1984 M30 (44) ND POL EŁKA Team Ruda Śląska 55:18,4(109) 1:35:28,1 30:51,2 06:32
124 116 Kos Piotr M (124) 1989 M30 (45) ND POL Kobiernice 56:57,5(129) 1:35:34,0 30:57,1 06:32
125 215 Skibicki Krzysztof M (125) 1970 M50 (15) ND POL ZADYSZKA OŚWIECIM Oświęcim 57:24,3(133) 1:35:35,1 30:58,2 06:32
126 269 Zaremba Sylwester M (126) 1981 M40 (49) ND POL Zmęczeni na starcie Dobiegniew Poznan 58:03,8(145) 1:35:43,6 31:06,7 06:33
127 221 Sosna Kazimierz M (127) 1959 M50 (16) ND POL Bieruń 57:46,6(142) 1:35:51,7 31:14,8 06:33
128 95 Kastelik Grzegorz M (128) 1996 M20 (18) ND POL Kalna 57:24,1(132) 1:35:57,8 31:20,9 06:34
129 86 Kalisz Piotr M (129) 1998 M20 (19) ND POL Katowice 57:33,9(135) 1:36:31,7 31:54,8 06:36
130 267 Wójcik Ryszard M (130) 1975 M40 (50) MGK-M (6) POL OCR Team Do Porzygu Kozy 55:15,3(106) 1:36:32,2 31:55,3 06:36
131 179 Pietkun Rafał M (131) 1977 M40 (51) ND POL RaBlaTeam Rybnik 58:08,7(147) 1:36:47,4 32:10,5 06:37
132 173 Owczarek Paweł M (132) 1977 M40 (52) ND POL Bielsko-Biala 57:52,9(144) 1:36:48,7 32:11,8 06:37
133 259 Weigel Jacek M (133) 1973 M40 (53) ND POL KS Łubu Dubu, B-B Komorowice Bielsko-Biała 57:37,0(136) 1:36:53,7 32:16,8 06:38
134 19 Bojdys Jarosław M (134) 1985 M30 (46) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 58:52,7(154) 1:36:56,3 32:19,4 06:38
135 45 Dzieguć Piotr M (135) 1987 M30 (47) ND POL Czechowice-Dziedzice 57:29,0(134) 1:37:15,7 32:38,8 06:39
136 67 Greń Zygmunt M (136) 1955 M50 (17) ND POL Uks Brenna - Górki Brenna 57:44,0(140) 1:37:24,3 32:47,4 06:40
137 136 Łukowicz Piotr M (137) 1971 M50 (18) POL Dankowice 57:38,3(137) 1:37:29,2 32:52,3 06:40
138 61 Głąb Stanisław M (138) 1979 M40 (54) ND POL Dankowice 58:36,9(151) 1:37:30,3 32:53,4 06:40
139 284 Ptak Krzysztof M (139) 1978 M40 (55) ND POL Hrmax Żory Zory 58:18,9(149) 1:37:40,1 33:03,2 06:41
140 220 Sołtysek Marcin M (140) 1975 M40 (56) POL Justfeelfit Team Cisiec 58:47,4(152) 1:37:44,6 33:07,7 06:41
141 31 Charusta Andrzej M (141) 1988 M30 (48) ND POL Do Porzygu OCR Team Targanice 56:26,8(125) 1:37:49,1 33:12,2 06:41
142 106 Koczur Arkadiusz M (142) 1972 M40 (57) MGK-M (7) POL CapRunŁan Kozy 59:02,5(158) 1:38:33,3 33:56,4 06:45
143 18 Bogacz Marek M (143) 1983 M30 (49) ND POL Highlanders Kobiernice 56:10,1(121) 1:38:51,5 34:14,6 06:46
144 87 Kamienski Marcin M (144) 1981 M40 (58) ND POL SBRT Bielsko - Biała Bielsko-Biala 58:57,8(156) 1:39:17,1 34:40,2 06:48
145 156 Moskal Marcin M (145) 1983 M30 (50) MGK-M (8) POL Kozy 59:49,9(163) 1:39:23,1 34:46,2 06:48
146 92 Karecki Wojciech M (146) 1981 M40 (59) ND POL Józefosław 1:00:38,2(168) 1:39:43,4 35:06,5 06:49
147 108 Kolasa Przemysław M (147) 1989 M30 (51) ND POL Zator 1:00:32,9(166) 1:39:44,4 35:07,5 06:49
148 154 Mleczko Paweł M (148) 1983 M30 (52) POL Bielsko-Biała 58:59,7(157) 1:40:02,7 35:25,8 06:51
149 25 Budny Adam M (149) 1986 M30 (53) ND POL Czechowice-Dziedzice 1:01:54,1(185) 1:40:27,0 35:50,1 06:52
150 166 Nowakowski Jakub M (150) 1987 M30 (54) ND POL Trzebinia 1:01:14,1(176) 1:40:30,8 35:53,9 06:53
151 4 Apostolski Wojciech M (151) 1978 M40 (60) ND POL Sosnowiec 1:00:43,8(169) 1:40:33,9 35:57,0 06:53
152 243 Śpiewak Wojciech M (152) 1973 M40 (61) POL Wilkowice 1:02:03,5(186) 1:40:46,8 36:09,9 06:54
153 279 Pająk Paweł M (153) 1963 M50 (19) ND POL Żory 1:00:28,5(165) 1:41:14,6 36:37,7 06:56
154 291 Sebastian Łukasz M (154) 1981 M40 (62) ND POL Zabrze 1:00:55,8(172) 1:41:19,8 36:42,9 06:56
155 225 Stebel Piotr M (155) 1969 M50 (20) POL PRZEWODNIK Skoczów 1:01:51,0(184) 1:41:50,5 37:13,6 06:58
156 222 Sporysz Krzysztof M (156) 1971 M50 (21) MGK-M (9) POL Kozy 59:47,3(161) 1:41:52,4 37:15,5 06:58
157 292 Heller Szymon M (157) 1982 M30 (55) ND POL TATA STASIA Brenna 1:01:25,1(177) 1:42:15,2 37:38,3 07:00
158 212 Sieńczak Michał M (158) 2000 M20 (20) POL Czechowice-Dziedzice 1:03:25,9(194) 1:42:30,3 37:53,4 07:01
159 287 Fryc Witold M (159) 1982 M30 (56) ND POL Katowice 1:01:25,6(178) 1:42:42,0 38:05,1 07:02
160 99 Kleta Mateusz M (160) 1987 M30 (57) ND POL M&M Bieruń 1:00:47,8(171) 1:42:49,0 38:12,1 07:02
161 43 Dziedzic Jaroslaw M (161) 1977 M40 (63) ND POL Brembo Sosnowiec 1:02:58,1(191) 1:42:54,4 38:17,5 07:02
162 272 Zieliński Leszek M (162) 1961 M50 (22) POL Jaworzno 1:01:47,2(182) 1:43:32,6 38:55,7 07:05
163 21 Borowiec Michał M (163) 2003 M20 (21) MGK-M (10) POL Kozy 1:01:42,5(181) 1:43:33,3 38:56,4 07:05
164 55 Gawroński Ireneusz M (164) 1960 M50 (23) POL Amator Czechowice-Dziedzice 1:01:12,0(175) 1:43:40,3 39:03,4 07:06
165 237 Szperka Leszek M (165) 1978 M40 (64) POL Czechowice-Dziedzice 1:02:49,3(190) 1:43:41,2 39:04,3 07:06
166 117 Koza Krzysztof M (166) 1975 M40 (65) ND POL Koszęcin 59:55,8(164) 1:43:55,2 39:18,3 07:07
167 238 Szprycha Tomasz M (167) 1979 M40 (66) POL Bielsko-Biała 1:02:06,1(187) 1:44:21,1 39:44,2 07:08
168 283 Koleczek Darek M (168) 1973 M40 (67) ND POL Bielsko-Biała 1:04:35,0(206) 1:44:33,5 39:56,6 07:09
169 76 Jamróz Dawid M (169) 1980 M40 (68) ND POL CAŁA NAPRZÓD Wadowice 1:02:10,7(188) 1:44:45,0 40:08,1 07:10
170 33 Ciszewski Krzysztof M (170) 1983 M30 (58) ND POL Sośnicowice 1:03:20,8(192) 1:45:09,4 40:32,5 07:12
171 112 Komędera Tomasz M (171) 1973 M40 (69) MGK-M (11) POL Dla Ciebie i Dobrych Ludzi Kozy 1:04:24,2(203) 1:46:03,3 41:26,4 07:15
172 200 Radeberg Paweł M (172) 1984 M30 (59) MGK-M (12) POL Kozy 1:02:33,1(189) 1:46:03,7 41:26,8 07:15
173 132 Lesniak Radoslaw M (173) 1973 M40 (70) ND POL Łężany 1:06:33,9(220) 1:46:20,3 41:43,4 07:17
174 41 Dudzik Rafał M (174) 1984 M30 (60) MGK-M (13) POL Kozy 1:03:30,0(195) 1:46:40,1 42:03,2 07:18
175 158 Musiał Andrzej M (175) 1971 M50 (24) POL Katowice 1:04:35,0(207) 1:46:43,2 42:06,3 07:18
176 239 Szubarski Krzysztof M (176) 1974 M40 (71) ND POL Olza Cieszyn / parkrun Pogwizdów 1:04:04,9(201) 1:46:48,9 42:12,0 07:18
177 75 Jagosz Patryk M (177) 1982 M30 (61) MGK-M (14) POL powoli ale dokładnie Kozy 1:03:38,8(197) 1:46:51,9 42:15,0 07:19
178 183 Pióro Grzegorz M (178) 1976 M40 (72) ND POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:03:33,3(196) 1:47:02,6 42:25,7 07:19
179 145 Maryniok Marian M (179) 1962 M50 (25) ND POL SEGURIDAD Żory 1:01:48,6(183) 1:47:08,5 42:31,6 07:20
180 170 Oleksiuk Marek M (180) 1978 M40 (73) ND POL Oświęcim 1:04:48,7(210) 1:47:12,1 42:35,2 07:20
181 107 Kohut Sebastian M (181) 1982 M30 (62) POL Biegam z Foto Seba Bielsko-Biała 1:04:33,1(205) 1:47:21,4 42:44,5 07:21
182 180 Pietrysiak Stefan M (182) 1960 M50 (26) ND POL BWM POLSKA Zabrze 1:03:46,8(198) 1:47:22,0 42:45,1 07:21
183 122 Krywult Mirosław M (183) 1959 M50 (27) ND POL JKS - Komorowice Bielsko - Biała 1:06:13,9(217) 1:47:59,3 43:22,4 07:23
184 105 Koczur Wiesław M (184) 1978 M40 (74) MGK-M (15) POL Fit&Sport Patrycja Bieszczad Kozy 1:03:24,2(193) 1:49:11,7 44:34,8 07:28
185 241 Szymczak Rafał M (185) 1982 M30 (63) ND POL Chorzów 1:04:07,6(202) 1:49:11,9 44:35,0 07:28
186 290 Kurysia Piotr M (186) 1975 M40 (75) POL Bujakow 1:06:08,3(215) 1:49:45,4 45:08,5 07:31
187 289 Wojtkowski Ireneusz M (187) 1961 M50 (28) POL Asseco Active Team Międzybrodzie Bialskie 1:06:16,6(219) 1:49:47,6 45:10,7 07:31
188 202 Rozmus Wojciech M (188) 1975 M40 (76) ND POL PoWoli do Celu Góra 1:05:28,2(211) 1:50:11,9 45:35,0 07:32
189 97 Kiczmer Tomasz M (189) 1972 M40 (77) MGK-M (16) POL Kozy 1:07:25,6(223) 1:51:29,5 46:52,6 07:38
190 35 Czech Damian M (190) 1986 M30 (64) ND POL 2B Bielsko-Biała 1:05:53,1(212) 1:51:37,1 47:00,2 07:38
191 195 Pyrchla Grzegorz M (191) 1974 M40 (78) POL Poraj 1:05:58,6(213) 1:51:52,5 47:15,6 07:39
192 192 Przyłudzki Janusz M (192) 1952 M50 (29) ND POL Mikołów 1:08:11,3(227) 1:53:12,3 48:35,4 07:45
193 59 Głąb Bogusław M (193) 1982 M30 (65) ND POL Dankowice 1:09:10,4(231) 1:54:17,5 49:40,6 07:49
194 245 Świerkot Przemek M (194) 1979 M40 (79) ND POL Kaj Ta Meta Ligota 1:08:23,1(230) 1:54:25,9 49:49,0 07:50
195 50 Furgała Piotr M (195) 1988 M30 (66) ND POL Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY Bartoszyce 1:08:01,3(225) 1:55:02,4 50:25,5 07:52
196 233 Szemla Zbigniew M (196) 1981 M40 (80) ND POL Bielsko-Biała 1:06:09,8(216) 1:55:17,6 50:40,7 07:53
197 258 Walusiak Marek M (197) 1976 M40 (81) MGK-M (17) POL Kozubnik 1:08:16,8(229) 1:55:42,9 51:06,0 07:55
198 147 Matuła Przemysław M (198) 1966 M50 (30) ND POL UMCS Biega Lublin - Kozi Gród 1:11:18,1(241) 1:56:21,3 51:44,4 07:58
199 160 Niesyt Krzysztof M (199) 1981 M40 (82) MGK-M (18) POL Wataha - Łączy Nas Bieganie Kozy 1:10:02,0(236) 1:56:37,0 52:00,1 07:59
200 150 Mędrala Czesław M (200) 1946 M50 (31) ND POL MĘDRALA-TEAM Bielsko-Biała 1:09:59,4(235) 1:57:39,8 53:02,9 08:03
201 168 Ochman Marek M (201) 1987 M30 (67) POL Highlanders Bielsko-Biała 1:08:12,6(228) 1:57:58,2 53:21,3 08:04
202 120 Kozlowski Michal M (202) 1982 M30 (68) POL Bielsko-Biala 1:07:55,7(224) 1:58:05,9 53:29,0 08:05
203 143 Marcak Przemysław M (203) 1980 M40 (83) ND POL Spiritual Homeland Oświęcim 1:10:17,5(237) 1:58:22,0 53:45,1 08:06
204 201 Raszka Janusz M (204) 1966 M50 (32) ND POL JGTEAM Cieszyn 1:10:29,9(238) 1:58:33,8 53:56,9 08:07
205 77 Janas Tomasz M (205) 1976 M40 (84) ND POL OSIEK BIEGA Osiek 1:14:20,1(248) 2:00:11,1 55:34,2 08:13
206 54 Garbacz Damian M (206) 1984 M30 (69) ND POL Sośnicowice 1:11:01,0(239) 2:00:30,6 55:53,7 08:15
207 268 Zaklikiewicz Piotr M (207) 1975 M40 (85) ND POL Bielsko-Biała 1:09:44,8(233) 2:01:07,8 56:30,9 08:17
208 172 Ostrowski Zygmunt M (208) 1959 M50 (33) POL Tychy 1:12:44,3(247) 2:03:10,8 58:33,9 08:26
209 58 Glądys Wojciech M (209) 1982 M30 (70) POL Kraków 1:15:06,0(249) 2:04:25,2 59:48,3 08:31
210 63 Goliasz Grzegorz M (210) 1996 M20 (22) MGK-M (19) POL Kozy 1:12:07,7(243) 2:06:04,8 1:01:27,9 08:38
211 56 Gąska Cezary M (211) 1986 M30 (71) POL Lublin 1:17:32,1(253) 2:11:09,1 1:06:32,2 08:58
212 17 Błoński Marcin M (212) 1981 M40 (86) ND POL Biegam żeby jeść placki Bytom 1:17:35,7(256) 2:11:09,2 1:06:32,3 08:58
213 32 Chomicz Łukasz M (213) 1983 M30 (72) MGK-M (20) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Kozy 1:16:39,3(252) 2:11:10,7 1:06:33,8 08:59
214 110 Komar Bartosz M (214) 1979 M40 (87) ND POL Superkomis Gliwice 1:18:57,0(257) 2:12:27,9 1:07:51,0 09:04
215 164 Nowak Mirosław M (215) 1978 M40 (88) ND POL Żywiec 1:16:21,8(251) 2:14:36,7 1:09:59,8 09:13
216 244 Świątek Marcin M (216) 1977 M40 (89) POL Wataha-Łączy nas nieganie Bielsko-Biała 1:19:55,8(261) 2:15:46,4 1:11:09,5 09:17
217 16 Binda Jacek M (217) 1967 M50 (34) ND POL No Limits/ wataha łączy nas biegani Bielsko-Biała 1:20:48,4(263) 2:16:51,9 1:12:15,0 09:22
218 193 Ptak Zbigniew M (218) 1952 M50 (35) MGK-M (21) POL B$ZK RELAK$ Kozy 1:19:20,8(259) 2:19:08,4 1:14:31,5 09:31
219 133 Lipiński Marek M (219) 1952 M50 (36) MGK-M (22) POL Kozy 1:27:15,9(265) 2:22:06,2 1:17:29,3 09:43
220 228 Suchoń Tomasz M (220) 1988 M30 (73) ND POL Chorzów 1:26:35,9(264) 2:24:49,4 1:20:12,5 09:55
DNS 5 Arendarczyk Maciej M 1989 M30 ND POL Bielsko-Biała
DNS 27 Bujok Andrzej M 1956 M50 ND POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie
DNS 36 Ćwikła Bartłomiej M 1978 M40 ND POL Kraków
DNS 60 Głąb Rafał M 1977 M40 ND POL Dankowice
DNS 71 Habdas Pawel M 1975 M40 ND POL Bielsko-Biala
DNS 81 Jarczok Zdzichu M 1987 M30 ND POL Festiwal Biegowy w Krynicy Piasek
DNS 88 Kamiński Robert M 1988 M30 POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 89 Kania Krzysiek M 1977 M40 POL Węgierska Górka
DNS 90 Kapela Piotr M 1975 M40 MGK-M POL Kozy
DNS 115 Kopta Jerzy M 1945 M50 ND POL Cwałujące Dziadki Kraków
DNS 130 Lasek Dariusz M 1972 M40 MGK-M POL Byledobiec Anin Kozy
DNS 148 Mazur Jakub M 1981 M40 ND POL Bielsko-Biała
DNS 155 Morawski Konrad M 1998 M20 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 178 Pasek Tomasz M 1982 M30 ND POL Hotel Na Wierzynka Wieliczka
DNS 187 Porebski Marek M 1971 M50 ND POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim
DNS 206 Sajnóg Marek M 1972 M40 POL PANDA&KULECZKA Katowice
DNS 210 Sawionek Robert M 1975 M40 POL Częstochowa
DNS 217 Słobodzian Jerzy M 1966 M50 ND POL NYSA BIEGA Dzierżoniów
DNS 226 Stec Łukasz M 1983 M30 ND POL SKL Sucha Beskidzka Bielsko-Biała
DNS 234 Szewczyk Damian M 1976 M40 ND POL Jejkowice biegają Jejkowice
DNS 252 Trąba Tomasz M 1989 M30 POL ASC Bielsko Biała
DNS 270 Zarębski Marcin M 1984 M30 ND POL Bielsko-Biała
DNS 278 Żelichowski Ryszard M 1975 M40 ND POL Porąbka
DNS 295 Gajda Marcin M 1978 M40 ND POL Tychy

BGTimeSport © 2015-2020