XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14.6 km
Zgłoszonych:
295
Ukończyło:
265
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiasto7.5kmWynikStrataTempo
1 248 Tatarek-Konik Agnieszka K (1) 1991 K30 (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Czeladź 46:37,7(26) 1:17:06,2 05:16
2 214 Skalska Anna K (2) 1980 K40 (1) ND POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 49:19,6(47) 1:22:53,3 05:47,1 05:40
3 79 Janowska Magda K (3) 1976 K40 (2) POL Tridivision Triatlon Team Katowice 51:42,7(67) 1:25:22,5 08:16,3 05:50
4 153 Mirek Karolina K (4) 1989 K30 (2) POL Brzeszcze 52:24,4(72) 1:28:18,4 11:12,2 06:02
5 240 Szwed Renata K (5) 1974 K40 (3) ND POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 53:12,3(84) 1:29:43,8 12:37,6 06:08
6 14 Bieszczad Patrycja K (6) 1981 K40 (4) POL Fit&Sport Patrycja Bieszczad Bielsko Biała 54:09,6(95) 1:30:12,0 13:05,8 06:10
7 171 Orzyszek Roksana K (7) 1989 K30 (3) ND POL Rydułtowy 57:41,8(139) 1:35:25,4 18:19,2 06:32
8 1 Adamus-Kowalska Justyna K (8) 1979 K40 (5) ND POL Imielin 55:34,9(117) 1:35:55,1 18:48,9 06:34
9 232 Szczęsna Edyta K (9) 1987 K30 (4) ND POL Biegam Zeby Zrec wiecej Czechowice - Dziedzice 57:50,2(143) 1:36:01,3 18:55,1 06:34
10 253 Trefon Iwona K (10) 1980 K40 (6) ND POL Lecymy Durś Rogoźnik 58:16,6(148) 1:36:53,8 19:47,6 06:38
11 113 Kondratiuk Iryna K (11) 1993 K20 (1) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała 58:53,1(155) 1:36:57,0 19:50,8 06:38
12 142 Maniszewska Dorota K (12) 1976 K40 (7) POL Cieszyn 59:08,6(159) 1:37:27,4 20:21,2 06:40
13 227 Struzik Katarzyna K (13) 1999 K20 (2) ND POL Katowice 57:45,9(141) 1:37:28,5 20:22,3 06:40
14 235 Szota Magdalena K (14) 1977 K40 (8) POL DCWRP Mikołów 1:00:34,1(167) 1:38:48,0 21:41,8 06:46
15 84 Jonkisz Dorota K (15) 1966 K50 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 59:29,6(160) 1:38:56,1 21:49,9 06:46
16 38 Dokupil Kinga K (16) 1997 K20 (3) ND POL Nowa Wieś 58:50,7(153) 1:39:33,3 22:27,1 06:49
17 286 Nowak Justyna K (17) 1975 K40 (9) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 1:00:47,7(170) 1:39:58,0 22:51,8 06:50
18 39 Drabik - Słomka Małgorzata K (18) 1985 K30 (5) ND POL Łyczanka 1:01:04,9(173) 1:40:03,9 22:57,7 06:51
19 213 Silnicka Maryla K (19) 1972 K40 (10) POL Pisarzowice 1:01:29,4(179) 1:40:53,0 23:46,8 06:54
20 250 Tomik Małgorzata K (20) 1990 K30 (6) ND POL Team Mountain Fuel Kraków 59:48,6(162) 1:41:57,6 24:51,4 06:59
21 204 Rozmus-Orczyk Anna K (21) 1961 K50 (2) MGK-K (1) POL Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy 1:01:07,1(174) 1:42:03,3 24:57,1 06:59
22 216 Skibińska Małgorzata K (22) 1975 K40 (11) ND POL Matner Running Team Warszawa 1:01:32,0(180) 1:42:15,9 25:09,7 07:00
23 260 Węgrzyn Katarzyna K (23) 1990 K30 (7) ND POL Creative Bochnia Biega Team Bochnia 1:04:35,5(208) 1:45:23,5 28:17,3 07:13
24 281 Czerniawska Beata K (24) 1976 K40 (12) ND POL Bielsko-Biała 1:04:00,2(199) 1:46:01,2 28:55,0 07:15
25 52 Gaca Anna K (25) 1982 K30 (8) ND POL Dopiewiec 1:04:01,5(200) 1:46:20,6 29:14,4 07:17
26 30 Cetnar-Klimas Katarzyna K (26) 1979 K40 (13) POL Katowice 1:04:46,5(209) 1:47:08,9 30:02,7 07:20
27 104 Koba Ania K (27) 1983 K30 (9) ND POL NUTREND BIEGA Bielsko-Biała 1:04:32,4(204) 1:47:24,1 30:17,9 07:21
28 256 Tyrna Gabriela K (28) 1984 K30 (10) POL Bielsko-Biala 1:06:14,9(218) 1:49:12,1 32:05,9 07:28
29 280 Franczak Katarzyna K (29) 1979 K40 (14) ND POL Krakow 1:07:05,9(221) 1:51:50,9 34:44,7 07:39
30 194 Pyrchla Barbara K (30) 2000 K20 (4) POL Poraj 1:06:05,3(214) 1:51:52,2 34:46,0 07:39
31 203 Rozmus Marzena K (31) 1974 K40 (15) POL Bojszowy Nowe 1:07:24,7(222) 1:53:21,7 36:15,5 07:45
32 297 Gorczewska Renata K (32) 1970 K50 (3) POL ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:08:08,7(226) 1:53:56,3 36:50,1 07:48
33 263 Wielgosz-Matuła Maria K (33) 1993 K20 (5) ND POL 6x6 team Lublin 1:11:16,4(240) 1:56:21,4 39:15,2 07:58
34 29 Całus Jolanta K (34) 1974 K40 (16) ND POL Bielsko Biała 1:09:59,2(234) 1:57:06,0 39:59,8 08:01
35 126 Kuder Beata K (35) 1970 K50 (4) POL Czechowice-Dziedzice 1:09:24,7(232) 1:57:06,9 40:00,7 08:01
36 91 Karecka Anna K (36) 1983 K30 (11) ND POL Józefosław 1:12:20,1(244) 1:57:40,4 40:34,2 08:03
37 66 Grabiańska Katarzyna K (37) 1984 K30 (12) ND POL Viking Training Center Katowice 1:12:25,8(245) 2:00:56,3 43:50,1 08:17
38 175 Panek Ela K (38) 1978 K40 (17) ND POL MARGO TEAM Bielsko-Biała 1:11:36,9(242) 2:01:35,4 44:29,2 08:19
39 271 Zemlik Kinga K (39) 1994 K20 (6) ND POL Zawoja 1:12:33,3(246) 2:03:29,5 46:23,3 08:27
40 94 Kasprzycka-Szubarska Katarzyna K (40) 1970 K50 (5) ND POL Olza Cieszyn / parkrun Pogwizdów 1:16:09,9(250) 2:09:06,4 52:00,2 08:50
41 83 Jarosz Katarzyna K (41) 1980 K40 (18) POL Biegam żeby jeść placki Katowice 1:17:34,4(255) 2:11:08,3 54:02,1 08:58
42 42 Duszyńska Marta K (42) 1980 K40 (19) ND POL Biegam żeby jeść placki Katowice 1:17:34,2(254) 2:11:08,6 54:02,4 08:58
43 111 Komar Anna K (43) 1979 K40 (20) ND POL Superkomis Gliwice 1:19:04,4(258) 2:12:46,0 55:39,8 09:05
44 265 Wojtowicz Iwona K (44) 1974 K40 (21) ND POL Wataha - łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:20:43,0(262) 2:15:45,3 58:39,1 09:17
45 274 Zontek Sabina K (45) 1976 K40 (22) ND POL Wataha-łaczy nas bieganie Bielsko-Biała 1:19:55,1(260) 2:15:45,6 58:39,4 09:17
DNS 11 Banet Eliza K 1979 K40 ND POL Bielsko Biała
DNS 26 Bujok Maria K 1961 K50 ND POL ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie
DNS 74 Iwanecka Sylwia K 1976 K40 POL PANDA&KULECZKA Ornontowice
DNS 190 Przebinda Renata K 1971 K50 AFG RUNONLINE.PL Czernichów
DNS 208 Sawicka Anna K 1985 K30 ND POL Dream Run Sopotnia Wielka
DNS 218 Sokołowska Anna K 1965 K50 ND POL Brak Meszna

BGTimeSport © 2015-2020