Toggle navigation
Zawody
Bieg.pdf
RajdNW.pdf
XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką
Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14
.600 km
Zgłoszonych:
295
Ukończyło:
265
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
M20
M30
M40
M50
MGK-K
MGK-M
Klasyfikacja w kategorii: M50+
(M50)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Gmina
Kraj
Klub
Miasto
7.5km
Wynik
Strata
Tempo
1
48
Fabian Bogusław
M (15)
1971
M50 (1)
POL
EVANLITE.COM
Pyskowice
44:19,7(16)
1:13:37,3
05:02
2
219
Sokołowski Marek
M (25)
1969
M50 (2)
ND
POL
Alpin Sport HOKA One One Team
Mysłowice-Wesoła
46:43,9(27)
1:17:28,6
03:51,3
05:18
3
198
Pytel Janusz
M (28)
1958
M50 (3)
ND
POL
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Sosnowiec
47:04,5(31)
1:18:49,2
05:11,9
05:23
4
188
Proksa Robert
M (35)
1964
M50 (4)
ND
POL
Mysłowice
47:53,3(33)
1:20:56,7
07:19,4
05:32
5
191
Przybysz Ryszard
M (55)
1968
M50 (5)
POL
Żory
50:00,9(55)
1:23:13,2
09:35,9
05:42
6
161
Nosalik Marek
M (60)
1965
M50 (6)
ND
POL
MTA
Żywiec
50:40,8(62)
1:24:12,3
10:35,0
05:46
7
236
Szpak Damian
M (62)
1961
M50 (7)
ND
POL
Damek Team
Tychy
51:45,1(68)
1:25:14,7
11:37,4
05:50
8
177
Papuga Dariusz
M (69)
1965
M50 (8)
ND
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
52:03,5(70)
1:26:59,4
13:22,1
05:57
9
68
Grzybek Antoni
M (74)
1969
M50 (9)
ND
POL
Pierściec
53:03,6(82)
1:27:44,8
14:07,5
06:00
10
157
Mozgała Krzysztof
M (78)
1971
M50 (10)
ND
POL
Osiek Biega
Osiek
53:22,7(85)
1:28:27,1
14:49,8
06:03
11
137
Łysy Wiesław
M (88)
1957
M50 (11)
MGK-M (5)
POL
Kozy
53:42,6(89)
1:29:40,3
16:03,0
06:08
12
249
Tochowicz Bartosz
M (99)
1969
M50 (12)
ND
POL
Goleszów
56:43,9(127)
1:31:39,1
18:01,8
06:16
13
23
Buchała Andrzej
M (113)
1968
M50 (13)
ND
POL
Lędziny
55:48,6(119)
1:33:39,2
20:01,9
06:24
14
93
Kasperek Janusz
M (121)
1971
M50 (14)
POL
Pisarzowice
56:37,0(126)
1:35:12,0
21:34,7
06:31
15
215
Skibicki Krzysztof
M (125)
1970
M50 (15)
ND
POL
ZADYSZKA OŚWIECIM
Oświęcim
57:24,3(133)
1:35:35,1
21:57,8
06:32
16
221
Sosna Kazimierz
M (127)
1959
M50 (16)
ND
POL
Bieruń
57:46,6(142)
1:35:51,7
22:14,4
06:33
17
67
Greń Zygmunt
M (136)
1955
M50 (17)
ND
POL
Uks Brenna - Górki
Brenna
57:44,0(140)
1:37:24,3
23:47,0
06:40
18
136
Łukowicz Piotr
M (137)
1971
M50 (18)
POL
Dankowice
57:38,3(137)
1:37:29,2
23:51,9
06:40
19
279
Pająk Paweł
M (153)
1963
M50 (19)
ND
POL
Żory
1:00:28,5(165)
1:41:14,6
27:37,3
06:56
20
225
Stebel Piotr
M (155)
1969
M50 (20)
POL
PRZEWODNIK
Skoczów
1:01:51,0(184)
1:41:50,5
28:13,2
06:58
21
222
Sporysz Krzysztof
M (156)
1971
M50 (21)
MGK-M (9)
POL
Kozy
59:47,3(161)
1:41:52,4
28:15,1
06:58
22
272
Zieliński Leszek
M (162)
1961
M50 (22)
POL
Jaworzno
1:01:47,2(182)
1:43:32,6
29:55,3
07:05
23
55
Gawroński Ireneusz
M (164)
1960
M50 (23)
POL
Amator
Czechowice-Dziedzice
1:01:12,0(175)
1:43:40,3
30:03,0
07:06
24
158
Musiał Andrzej
M (175)
1971
M50 (24)
POL
Katowice
1:04:35,0(207)
1:46:43,2
33:05,9
07:18
25
145
Maryniok Marian
M (179)
1962
M50 (25)
ND
POL
SEGURIDAD
Żory
1:01:48,6(183)
1:47:08,5
33:31,2
07:20
26
180
Pietrysiak Stefan
M (182)
1960
M50 (26)
ND
POL
BWM POLSKA
Zabrze
1:03:46,8(198)
1:47:22,0
33:44,7
07:21
27
122
Krywult Mirosław
M (183)
1959
M50 (27)
ND
POL
JKS - Komorowice
Bielsko - Biała
1:06:13,9(217)
1:47:59,3
34:22,0
07:23
28
289
Wojtkowski Ireneusz
M (187)
1961
M50 (28)
POL
Asseco Active Team
Międzybrodzie Bialskie
1:06:16,6(219)
1:49:47,6
36:10,3
07:31
29
192
Przyłudzki Janusz
M (192)
1952
M50 (29)
ND
POL
Mikołów
1:08:11,3(227)
1:53:12,3
39:35,0
07:45
30
147
Matuła Przemysław
M (198)
1966
M50 (30)
ND
POL
UMCS Biega
Lublin - Kozi Gród
1:11:18,1(241)
1:56:21,3
42:44,0
07:58
31
150
Mędrala Czesław
M (200)
1946
M50 (31)
ND
POL
MĘDRALA-TEAM
Bielsko-Biała
1:09:59,4(235)
1:57:39,8
44:02,5
08:03
32
201
Raszka Janusz
M (204)
1966
M50 (32)
ND
POL
JGTEAM
Cieszyn
1:10:29,9(238)
1:58:33,8
44:56,5
08:07
33
172
Ostrowski Zygmunt
M (208)
1959
M50 (33)
POL
Tychy
1:12:44,3(247)
2:03:10,8
49:33,5
08:26
34
16
Binda Jacek
M (217)
1967
M50 (34)
ND
POL
No Limits/ wataha łączy nas biegani
Bielsko-Biała
1:20:48,4(263)
2:16:51,9
1:03:14,6
09:22
35
193
Ptak Zbigniew
M (218)
1952
M50 (35)
MGK-M (21)
POL
B$ZK RELAK$
Kozy
1:19:20,8(259)
2:19:08,4
1:05:31,1
09:31
36
133
Lipiński Marek
M (219)
1952
M50 (36)
MGK-M (22)
POL
Kozy
1:27:15,9(265)
2:22:06,2
1:08:28,9
09:43
DNS
27
Bujok Andrzej
M
1956
M50
ND
POL
ULKS KARLIK Przezchlebie
Przezchlebie
DNS
115
Kopta Jerzy
M
1945
M50
ND
POL
Cwałujące Dziadki
Kraków
DNS
187
Porebski Marek
M
1971
M50
ND
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
DNS
217
Słobodzian Jerzy
M
1966
M50
ND
POL
NYSA BIEGA
Dzierżoniów
BGTimeSport
© 2015 - 2024