XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14.6 km
Zgłoszonych:
295
Ukończyło:
265
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiasto7.5kmWynikStrataTempo
1 121 Koźmiński Józef M (3) 1981 M40 (1) POL LKS Orzeł Kozy Bielsko-Biała 39:22,0(2) 1:05:22,5 04:28
2 114 Koń Piotr M (5) 1978 M40 (2) POL ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Ręczno 41:00,5(5) 1:08:28,0 03:05,5 04:41
3 2 Albrecht Arkadiusz M (9) 1975 M40 (3) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 43:24,8(12) 1:11:08,1 05:45,6 04:52
4 229 Surowiec Michał M (10) 1980 M40 (4) ND POL Moje Bieganie Team Wojkowice 42:46,1(9) 1:11:35,9 06:13,4 04:54
5 152 Mikołajczyk Tyberiusz M (12) 1977 M40 (5) ND POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 43:06,0(10) 1:12:12,2 06:49,7 04:56
6 49 Firla Arkadiusz M (13) 1978 M40 (6) POL Cieszyn 43:38,6(13) 1:12:59,6 07:37,1 04:59
7 140 Malinowski Mateusz M (16) 1981 M40 (7) POL Mysłowice 44:50,6(20) 1:13:57,1 08:34,6 05:03
8 24 Buczyński Adam M (18) 1975 M40 (8) ND POL Non Stop Trail Kraków 44:34,5(17) 1:14:07,7 08:45,2 05:04
9 40 Duda Sebastian M (21) 1978 M40 (9) POL Bujaków 45:43,3(23) 1:15:17,9 09:55,4 05:09
10 199 Pytlarz Wojtek M (22) 1978 M40 (10) ND POL Goniacka team Bielsko-Biała 45:28,3(22) 1:15:18,8 09:56,3 05:09
11 96 Kaszuba Bartosz M (24) 1981 M40 (11) POL Fit&Sport Bielsko-Biała 46:10,7(25) 1:17:09,0 11:46,5 05:17
12 276 Zygula Piotr M (26) 1978 M40 (12) POL DCWRP Katowice 46:49,4(29) 1:17:46,6 12:24,1 05:19
13 128 Kwiatkowski Rafał M (27) 1974 M40 (13) ND POL Chrzanów 46:44,9(28) 1:18:13,2 12:50,7 05:21
14 167 Nycz Artur M (34) 1978 M40 (14) ND POL Kęckie Harpagany Kęty 49:10,6(45) 1:20:29,5 15:07,0 05:30
15 197 Pysz Grzegorz M (36) 1975 M40 (15) ND POL Hrmax Żory Żory 49:30,0(48) 1:20:57,3 15:34,8 05:32
16 273 Zontek Mateusz M (38) 1981 M40 (16) POL Bielsko-Biała 49:07,4(44) 1:21:16,8 15:54,3 05:34
17 209 Sawicki Lucjan M (39) 1976 M40 (17) POL Team Brathers Żywiec 48:29,1(37) 1:21:32,0 16:09,5 05:35
18 277 Żebrowski Grzegorz M (41) 1978 M40 (18) ND POL Fantastic Team Cieszyn 49:05,9(43) 1:21:45,4 16:22,9 05:35
19 189 Pronobis Marek M (43) 1979 M40 (19) POL Ultra Beskid Sport Wilkowice 49:15,7(46) 1:22:05,3 16:42,8 05:37
20 10 Bałucki Artur M (46) 1981 M40 (20) POL 140minut.pl Czarków 49:30,6(49) 1:22:21,1 16:58,6 05:38
21 118 Kozieł Sławomir M (48) 1981 M40 (21) POL Bielsko-Biała 50:30,6(61) 1:22:22,9 17:00,4 05:38
22 51 Furtak Tomasz M (50) 1975 M40 (22) ND POL Kraków 49:34,1(50) 1:22:31,9 17:09,4 05:39
23 247 Targosz Piotr M (51) 1977 M40 (23) POL Sprintex Team Twardorzeczka 50:19,1(58) 1:22:32,3 17:09,8 05:39
24 285 Nowak Marek M (52) 1973 M40 (24) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 49:58,9(54) 1:22:36,4 17:13,9 05:39
25 57 Gilner Marcin M (56) 1978 M40 (25) ND POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 49:43,2(51) 1:23:16,3 17:53,8 05:42
26 64 Gołek Robert M (58) 1974 M40 (26) ND POL SAN ESCOBAR Łękawica 50:06,9(57) 1:23:32,5 18:10,0 05:43
27 262 Wieczorek Dominik M (64) 1981 M40 (27) ND POL Warszawa 52:40,5(76) 1:26:13,7 20:51,2 05:54
28 146 Matecki Tomasz M (65) 1980 M40 (28) ND POL Bielsko-Biała 50:22,1(59) 1:26:22,8 21:00,3 05:54
29 65 Górski Krzysztof M (71) 1974 M40 (29) ND POL Bydgoszcz 52:52,3(78) 1:27:26,1 22:03,6 05:59
30 275 Zontek Andrzej M (72) 1976 M40 (30) MGK-M (3) POL HIGHLANDERS Kozy 52:26,2(73) 1:27:32,6 22:10,1 05:59
31 176 Panek Krzysztof M (77) 1976 M40 (31) ND POL Team Papry Bieruń 52:56,8(79) 1:28:12,9 22:50,4 06:02
32 46 Dziędziel Tadeusz M (80) 1981 M40 (32) POL Bielsko-Biała 53:33,7(88) 1:28:35,8 23:13,3 06:04
33 123 Krzempek Krzysztof M (84) 1973 M40 (33) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 53:24,1(86) 1:29:03,6 23:41,1 06:06
34 47 Dziki Maciej M (85) 1979 M40 (34) ND POL #jakdzikwszyszki Rogoźnik 53:52,3(90) 1:29:14,7 23:52,2 06:06
35 135 Lubecki Tomasz M (86) 1978 M40 (35) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 54:35,9(102) 1:29:26,5 24:04,0 06:07
36 13 Benek Damian M (90) 1977 M40 (36) ND POL Czechowice Dziedzice 53:29,9(87) 1:30:03,3 24:40,8 06:10
37 119 Kozik Tomasz M (92) 1981 M40 (37) POL Sprintex Team Brzuśnik 51:55,1(69) 1:30:06,8 24:44,3 06:10
38 9 Bajan Tomasz M (96) 1981 M40 (38) ND POL Czeladź 54:18,2(97) 1:30:43,4 25:20,9 06:12
39 159 Nawrocki Szymon M (97) 1974 M40 (39) ND POL DCWRP Mikołów 56:16,0(123) 1:30:59,6 25:37,1 06:13
40 109 Kołek Sebastian M (98) 1979 M40 (40) POL Międzybrodzie Bialskie 54:25,2(99) 1:31:24,3 26:01,8 06:15
41 149 Mędrala Jacek M (100) 1974 M40 (41) ND POL MĘDRALA-TEAM Bielsko-Biała 54:08,4(93) 1:31:41,9 26:19,4 06:16
42 7 Augustyniak Piotr M (104) 1980 M40 (42) POL Bielsko-Biała 55:46,6(118) 1:32:07,6 26:45,1 06:18
43 80 Januszek Kuba M (107) 1979 M40 (43) POL Hydro Zasapani Bukowno 55:32,4(116) 1:32:25,5 27:03,0 06:19
44 293 Kusy Rafał M (111) 1975 M40 (44) POL PBRun Międzyświeć 55:16,7(107) 1:33:22,8 28:00,3 06:23
45 224 Stasiaczek Marcin M (115) 1980 M40 (45) POL Grupa Sportowa Rekord Bielsko-Biała 56:55,0(128) 1:33:51,4 28:28,9 06:25
46 294 Borkowski Przemysław M (118) 1972 M40 (46) ND POL 2K SportTeam Sosnowiec 55:30,9(115) 1:34:45,0 29:22,5 06:29
47 129 Kyrcz Mirosław M (120) 1981 M40 (47) ND POL MirasTEAM Dankowice 58:36,7(150) 1:34:57,1 29:34,6 06:30
48 144 Marcola Łukasz M (122) 1977 M40 (48) POL Bytom 57:10,6(131) 1:35:23,6 30:01,1 06:32
49 269 Zaremba Sylwester M (126) 1981 M40 (49) ND POL Zmęczeni na starcie Dobiegniew Poznan 58:03,8(145) 1:35:43,6 30:21,1 06:33
50 267 Wójcik Ryszard M (130) 1975 M40 (50) MGK-M (6) POL OCR Team Do Porzygu Kozy 55:15,3(106) 1:36:32,2 31:09,7 06:36
51 179 Pietkun Rafał M (131) 1977 M40 (51) ND POL RaBlaTeam Rybnik 58:08,7(147) 1:36:47,4 31:24,9 06:37
52 173 Owczarek Paweł M (132) 1977 M40 (52) ND POL Bielsko-Biala 57:52,9(144) 1:36:48,7 31:26,2 06:37
53 259 Weigel Jacek M (133) 1973 M40 (53) ND POL KS Łubu Dubu, B-B Komorowice Bielsko-Biała 57:37,0(136) 1:36:53,7 31:31,2 06:38
54 61 Głąb Stanisław M (138) 1979 M40 (54) ND POL Dankowice 58:36,9(151) 1:37:30,3 32:07,8 06:40
55 284 Ptak Krzysztof M (139) 1978 M40 (55) ND POL Hrmax Żory Zory 58:18,9(149) 1:37:40,1 32:17,6 06:41
56 220 Sołtysek Marcin M (140) 1975 M40 (56) POL Justfeelfit Team Cisiec 58:47,4(152) 1:37:44,6 32:22,1 06:41
57 106 Koczur Arkadiusz M (142) 1972 M40 (57) MGK-M (7) POL CapRunŁan Kozy 59:02,5(158) 1:38:33,3 33:10,8 06:45
58 87 Kamienski Marcin M (144) 1981 M40 (58) ND POL SBRT Bielsko - Biała Bielsko-Biala 58:57,8(156) 1:39:17,1 33:54,6 06:48
59 92 Karecki Wojciech M (146) 1981 M40 (59) ND POL Józefosław 1:00:38,2(168) 1:39:43,4 34:20,9 06:49
60 4 Apostolski Wojciech M (151) 1978 M40 (60) ND POL Sosnowiec 1:00:43,8(169) 1:40:33,9 35:11,4 06:53
61 243 Śpiewak Wojciech M (152) 1973 M40 (61) POL Wilkowice 1:02:03,5(186) 1:40:46,8 35:24,3 06:54
62 291 Sebastian Łukasz M (154) 1981 M40 (62) ND POL Zabrze 1:00:55,8(172) 1:41:19,8 35:57,3 06:56
63 43 Dziedzic Jaroslaw M (161) 1977 M40 (63) ND POL Brembo Sosnowiec 1:02:58,1(191) 1:42:54,4 37:31,9 07:02
64 237 Szperka Leszek M (165) 1978 M40 (64) POL Czechowice-Dziedzice 1:02:49,3(190) 1:43:41,2 38:18,7 07:06
65 117 Koza Krzysztof M (166) 1975 M40 (65) ND POL Koszęcin 59:55,8(164) 1:43:55,2 38:32,7 07:07
66 238 Szprycha Tomasz M (167) 1979 M40 (66) POL Bielsko-Biała 1:02:06,1(187) 1:44:21,1 38:58,6 07:08
67 283 Koleczek Darek M (168) 1973 M40 (67) ND POL Bielsko-Biała 1:04:35,0(206) 1:44:33,5 39:11,0 07:09
68 76 Jamróz Dawid M (169) 1980 M40 (68) ND POL CAŁA NAPRZÓD Wadowice 1:02:10,7(188) 1:44:45,0 39:22,5 07:10
69 112 Komędera Tomasz M (171) 1973 M40 (69) MGK-M (11) POL Dla Ciebie i Dobrych Ludzi Kozy 1:04:24,2(203) 1:46:03,3 40:40,8 07:15
70 132 Lesniak Radoslaw M (173) 1973 M40 (70) ND POL Łężany 1:06:33,9(220) 1:46:20,3 40:57,8 07:17
71 239 Szubarski Krzysztof M (176) 1974 M40 (71) ND POL Olza Cieszyn / parkrun Pogwizdów 1:04:04,9(201) 1:46:48,9 41:26,4 07:18
72 183 Pióro Grzegorz M (178) 1976 M40 (72) ND POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:03:33,3(196) 1:47:02,6 41:40,1 07:19
73 170 Oleksiuk Marek M (180) 1978 M40 (73) ND POL Oświęcim 1:04:48,7(210) 1:47:12,1 41:49,6 07:20
74 105 Koczur Wiesław M (184) 1978 M40 (74) MGK-M (15) POL Fit&Sport Patrycja Bieszczad Kozy 1:03:24,2(193) 1:49:11,7 43:49,2 07:28
75 290 Kurysia Piotr M (186) 1975 M40 (75) POL Bujakow 1:06:08,3(215) 1:49:45,4 44:22,9 07:31
76 202 Rozmus Wojciech M (188) 1975 M40 (76) ND POL PoWoli do Celu Góra 1:05:28,2(211) 1:50:11,9 44:49,4 07:32
77 97 Kiczmer Tomasz M (189) 1972 M40 (77) MGK-M (16) POL Kozy 1:07:25,6(223) 1:51:29,5 46:07,0 07:38
78 195 Pyrchla Grzegorz M (191) 1974 M40 (78) POL Poraj 1:05:58,6(213) 1:51:52,5 46:30,0 07:39
79 245 Świerkot Przemek M (194) 1979 M40 (79) ND POL Kaj Ta Meta Ligota 1:08:23,1(230) 1:54:25,9 49:03,4 07:50
80 233 Szemla Zbigniew M (196) 1981 M40 (80) ND POL Bielsko-Biała 1:06:09,8(216) 1:55:17,6 49:55,1 07:53
81 258 Walusiak Marek M (197) 1976 M40 (81) MGK-M (17) POL Kozubnik 1:08:16,8(229) 1:55:42,9 50:20,4 07:55
82 160 Niesyt Krzysztof M (199) 1981 M40 (82) MGK-M (18) POL Wataha - Łączy Nas Bieganie Kozy 1:10:02,0(236) 1:56:37,0 51:14,5 07:59
83 143 Marcak Przemysław M (203) 1980 M40 (83) ND POL Spiritual Homeland Oświęcim 1:10:17,5(237) 1:58:22,0 52:59,5 08:06
84 77 Janas Tomasz M (205) 1976 M40 (84) ND POL OSIEK BIEGA Osiek 1:14:20,1(248) 2:00:11,1 54:48,6 08:13
85 268 Zaklikiewicz Piotr M (207) 1975 M40 (85) ND POL Bielsko-Biała 1:09:44,8(233) 2:01:07,8 55:45,3 08:17
86 17 Błoński Marcin M (212) 1981 M40 (86) ND POL Biegam żeby jeść placki Bytom 1:17:35,7(256) 2:11:09,2 1:05:46,7 08:58
87 110 Komar Bartosz M (214) 1979 M40 (87) ND POL Superkomis Gliwice 1:18:57,0(257) 2:12:27,9 1:07:05,4 09:04
88 164 Nowak Mirosław M (215) 1978 M40 (88) ND POL Żywiec 1:16:21,8(251) 2:14:36,7 1:09:14,2 09:13
89 244 Świątek Marcin M (216) 1977 M40 (89) POL Wataha-Łączy nas nieganie Bielsko-Biała 1:19:55,8(261) 2:15:46,4 1:10:23,9 09:17
DNS 36 Ćwikła Bartłomiej M 1978 M40 ND POL Kraków
DNS 60 Głąb Rafał M 1977 M40 ND POL Dankowice
DNS 71 Habdas Pawel M 1975 M40 ND POL Bielsko-Biala
DNS 89 Kania Krzysiek M 1977 M40 POL Węgierska Górka
DNS 90 Kapela Piotr M 1975 M40 MGK-M POL Kozy
DNS 130 Lasek Dariusz M 1972 M40 MGK-M POL Byledobiec Anin Kozy
DNS 148 Mazur Jakub M 1981 M40 ND POL Bielsko-Biała
DNS 206 Sajnóg Marek M 1972 M40 POL PANDA&KULECZKA Katowice
DNS 210 Sawionek Robert M 1975 M40 POL Częstochowa
DNS 234 Szewczyk Damian M 1976 M40 ND POL Jejkowice biegają Jejkowice
DNS 278 Żelichowski Ryszard M 1975 M40 ND POL Porąbka
DNS 295 Gajda Marcin M 1978 M40 ND POL Tychy

BGTimeSport © 2015-2020