XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

Wydarzenie:
XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
5.06.2021
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
14.6 km
Zgłoszonych:
295
Ukończyło:
265
Nieklasyfikowani:
30
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: K40 (K40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiasto7.5kmWynikStrataTempo
1 214 Skalska Anna K (2) 1980 K40 (1) ND POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 49:19,6(47) 1:22:53,3 05:40
2 79 Janowska Magda K (3) 1976 K40 (2) POL Tridivision Triatlon Team Katowice 51:42,7(67) 1:25:22,5 02:29,2 05:50
3 240 Szwed Renata K (5) 1974 K40 (3) ND POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 53:12,3(84) 1:29:43,8 06:50,5 06:08
4 14 Bieszczad Patrycja K (6) 1981 K40 (4) POL Fit&Sport Patrycja Bieszczad Bielsko Biała 54:09,6(95) 1:30:12,0 07:18,7 06:10
5 1 Adamus-Kowalska Justyna K (8) 1979 K40 (5) ND POL Imielin 55:34,9(117) 1:35:55,1 13:01,8 06:34
6 253 Trefon Iwona K (10) 1980 K40 (6) ND POL Lecymy Durś Rogoźnik 58:16,6(148) 1:36:53,8 14:00,5 06:38
7 142 Maniszewska Dorota K (12) 1976 K40 (7) POL Cieszyn 59:08,6(159) 1:37:27,4 14:34,1 06:40
8 235 Szota Magdalena K (14) 1977 K40 (8) POL DCWRP Mikołów 1:00:34,1(167) 1:38:48,0 15:54,7 06:46
9 286 Nowak Justyna K (17) 1975 K40 (9) ND POL Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Ligota 1:00:47,7(170) 1:39:58,0 17:04,7 06:50
10 213 Silnicka Maryla K (19) 1972 K40 (10) POL Pisarzowice 1:01:29,4(179) 1:40:53,0 17:59,7 06:54
11 216 Skibińska Małgorzata K (22) 1975 K40 (11) ND POL Matner Running Team Warszawa 1:01:32,0(180) 1:42:15,9 19:22,6 07:00
12 281 Czerniawska Beata K (24) 1976 K40 (12) ND POL Bielsko-Biała 1:04:00,2(199) 1:46:01,2 23:07,9 07:15
13 30 Cetnar-Klimas Katarzyna K (26) 1979 K40 (13) POL Katowice 1:04:46,5(209) 1:47:08,9 24:15,6 07:20
14 280 Franczak Katarzyna K (29) 1979 K40 (14) ND POL Krakow 1:07:05,9(221) 1:51:50,9 28:57,6 07:39
15 203 Rozmus Marzena K (31) 1974 K40 (15) POL Bojszowy Nowe 1:07:24,7(222) 1:53:21,7 30:28,4 07:45
16 29 Całus Jolanta K (34) 1974 K40 (16) ND POL Bielsko Biała 1:09:59,2(234) 1:57:06,0 34:12,7 08:01
17 175 Panek Ela K (38) 1978 K40 (17) ND POL MARGO TEAM Bielsko-Biała 1:11:36,9(242) 2:01:35,4 38:42,1 08:19
18 83 Jarosz Katarzyna K (41) 1980 K40 (18) POL Biegam żeby jeść placki Katowice 1:17:34,4(255) 2:11:08,3 48:15,0 08:58
19 42 Duszyńska Marta K (42) 1980 K40 (19) ND POL Biegam żeby jeść placki Katowice 1:17:34,2(254) 2:11:08,6 48:15,3 08:58
20 111 Komar Anna K (43) 1979 K40 (20) ND POL Superkomis Gliwice 1:19:04,4(258) 2:12:46,0 49:52,7 09:05
21 265 Wojtowicz Iwona K (44) 1974 K40 (21) ND POL Wataha - łączy nas bieganie Bielsko-Biała 1:20:43,0(262) 2:15:45,3 52:52,0 09:17
22 274 Zontek Sabina K (45) 1976 K40 (22) ND POL Wataha-łaczy nas bieganie Bielsko-Biała 1:19:55,1(260) 2:15:45,6 52:52,3 09:17
DNS 11 Banet Eliza K 1979 K40 ND POL Bielsko Biała
DNS 74 Iwanecka Sylwia K 1976 K40 POL PANDA&KULECZKA Ornontowice

BGTimeSport © 2015-2020