Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
8 Jesienny Bieg Potrójnej
Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej
8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: M-50
(M-50)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
8 km
Wynik
Strata
Tempo
1
197
Rakus Kornel
M (11)
1970
M-50 (1)
POL
KS Kandahar / MAKRak
Kisielów
44:33,9(10)
1:28:35,4
05:54
2
230
Szatanik Zbigniew
M (15)
1968
M-50 (2)
POL
Ujsoły
46:36,0(15)
1:33:16,0
04:40,6
06:13
3
191
Puchlerski Marek
M (16)
1970
M-50 (3)
POL
KS Kandahar
Gliwice
49:08,2(22)
1:33:20,2
04:44,8
06:13
4
213
Sokołowski Marek
M (22)
1969
M-50 (4)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team
Mysłowice-Wesoła
49:57,0(26)
1:35:37,7
07:02,3
06:22
5
96
Kawecki Stanisław
M (40)
1971
M-50 (5)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
53:01,1(47)
1:41:22,3
12:46,9
06:45
6
161
Nosalik Marek
M (41)
1965
M-50 (6)
POL
MTA
Żywiec
52:13,9(39)
1:41:24,1
12:48,7
06:45
7
34
Cieslak Ryszard
M (45)
1966
M-50 (7)
POL
KS Kandahar
Kozy
53:08,4(48)
1:44:08,0
15:32,6
06:56
8
67
Grzybek Antoni
M (55)
1969
M-50 (8)
POL
Pierściec
55:45,9(61)
1:48:16,9
19:41,5
07:13
9
145
Miszczyk Roman
M (59)
1970
M-50 (9)
POL
Aktywne Beskidy WKSB
Bystra
56:51,2(71)
1:48:48,7
20:13,3
07:15
10
159
Noga Adam
M (60)
1970
M-50 (10)
POL
KS Kandahar
Bieruń
56:42,4(70)
1:48:57,0
20:21,6
07:15
11
252
Wagner Robert
M (70)
1971
M-50 (11)
POL
KS Kandahar
Bytom
57:40,4(78)
1:52:20,5
23:45,1
07:29
12
49
Gawroński Ireneusz
M (76)
1960
M-50 (12)
POL
AMATOR
Czechowice-Dziedzice
59:24,7(91)
1:52:56,3
24:20,9
07:31
13
43
Fojcik Grzegorz
M (77)
1967
M-50 (13)
POL
-
Rybnik
56:19,3(67)
1:54:53,1
26:17,7
07:39
14
271
Wójcik Jacek
M (80)
1970
M-50 (14)
POL
Bytom
58:43,5(84)
1:56:01,9
27:26,5
07:44
15
201
Roczkalski Mirosław
M (84)
1969
M-50 (15)
POL
niezrzeszony
Jaworzno
59:40,0(93)
1:57:50,8
29:15,4
07:51
16
257
Wesołowski Marcin
M (90)
1970
M-50 (16)
POL
Wyznawcy końca Sezonu Biegowego
Bielsko-biała
1:02:24,6(112)
1:59:53,0
31:17,6
07:59
17
5
Badura Wojtek
M (98)
1967
M-50 (17)
POL
KS Kandahar
Bielsko-Biała
1:04:43,9(123)
2:02:25,8
33:50,4
08:09
18
154
Myrcik Bernard
M (118)
1971
M-50 (18)
POL
Tarnowskie Góry
1:05:22,8(129)
2:11:52,4
43:17,0
08:47
19
280
Zieliński Leszek
M (125)
1961
M-50 (19)
POL
Jaworzno
1:07:09,0(142)
2:14:38,5
46:03,1
08:58
20
217
Stebel Piotr
M (127)
1969
M-50 (20)
POL
PRZEWODNIK
SKOCZÓW
1:11:49,2(159)
2:15:42,9
47:07,5
09:02
21
59
Górniak Adam
M (129)
1968
M-50 (21)
POL
Harpagan Sosnowiec
SOSNOWIEC
1:13:24,5(168)
2:16:57,5
48:22,1
09:07
22
269
Wolek Jerzy
M (138)
1956
M-50 (22)
POL
TYCHY
1:11:57,2(160)
2:24:04,1
55:28,7
09:36
23
281
Zielonka Wieslaw
M (144)
1960
M-50 (23)
POL
PACCOR POLSKA
Katowice
1:16:07,1(179)
2:29:53,8
1:01:18,4
09:59
24
9
Bąkowski Włodzimierz
M (145)
1958
M-50 (24)
POL
KS Kandahar
Warszawa
1:14:48,5(176)
2:30:29,5
1:01:54,1
10:01
25
61
Górski Marcin
M (152)
1968
M-50 (25)
POL
SG Alpini
Warszawa
1:16:48,1(180)
2:35:46,9
1:07:11,5
10:23
26
290
Maniura Adam
M (158)
1970
M-50 (26)
POL
Bytom
1:27:05,4(204)
2:52:32,9
1:23:57,5
11:30
27
127
Krzykawski Arkadiusz
M (159)
1966
M-50 (27)
POL
Sosnowiec
1:28:57,1(206)
3:05:16,4
1:36:41,0
12:21
DNS
91
Kasiński Wojciech
M
1963
M-50
POL
Ultrapless
Pszczyna
DNS
143
Mikołajek Dariusz
M
1970
M-50
POL
Speed Team Brzeszcze
Brzeszcze
DNS
238
Sztefko Józef
M
1965
M-50
POL
Grupa Beskidzka GOPR
Kozy
DNS
239
Szurkowski Andrzej
M
1956
M-50
POL
Katowice
DNS
285
Żeliński Marek
M
1968
M-50
POL
Chorzów
BGTimeSport
© 2015 - 2024