Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
8 Jesienny Bieg Potrójnej
Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej
8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: K-35
(K-35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
8 km
Wynik
Strata
Tempo
1
22
Bolechowska Dominika
K (3)
1975
K-35 (1)
POL
Alpin sport Hoka One One Team
Rabka Zdrój
51:03,4(32)
1:38:19,4
06:33
2
264
Winiarczyk-Jadach Beata
K (7)
1978
K-35 (2)
POL
TG Sokół Zakopane
Kraków
56:06,9(64)
1:46:25,4
08:06,0
07:05
3
241
Szwed Renata
K (8)
1974
K-35 (3)
POL
Rytm Czechowice-Dziedzice
Czechowice Dziedzice
55:51,3(63)
1:47:33,4
09:14,0
07:10
4
7
Barut-Skupień Barbara
K (10)
1975
K-35 (4)
POL
KS Kandahar
Bielsko-Biała
56:52,1(72)
1:50:40,1
12:20,7
07:22
5
183
Płaziak-Kowalska Magdalena
K (12)
1983
K-35 (5)
POL
2K
Libertów
1:00:53,1(100)
1:53:29,9
15:10,5
07:33
6
19
Błachut Dorota
K (13)
1983
K-35 (6)
POL
BB Runners
Bielsko-Biała
58:55,2(86)
1:53:54,8
15:35,4
07:35
7
250
Urban Iwona
K (17)
1979
K-35 (7)
POL
42k Pro Team
Tychy
1:02:49,1(114)
2:00:30,3
22:10,9
08:02
8
204
Rusin Anna
K (19)
1981
K-35 (8)
POL
Kęckie Harpagany
Porąbka
1:09:11,9(148)
2:09:37,5
31:18,1
08:38
9
16
Bilczewska Monika
K (20)
1977
K-35 (9)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:06:41,0(139)
2:10:04,6
31:45,2
08:40
10
286
Żesławska Wioletta
K (21)
1982
K-35 (10)
POL
Bytom
1:05:54,8(132)
2:11:12,3
32:52,9
08:44
11
68
Gurbisz-Woźniak Magdalena
K (22)
1983
K-35 (11)
POL
Czarków
1:10:09,1(154)
2:13:12,4
34:53,0
08:52
12
37
Ćwiklińska Ewa
K (23)
1973
K-35 (12)
POL
Częstochowa
1:07:57,7(145)
2:14:03,6
35:44,2
08:56
13
240
Szwarczuk Ewa
K (25)
1972
K-35 (13)
POL
Gibasówka
Katowice
1:10:37,9(156)
2:15:46,3
37:26,9
09:03
14
182
Pławecka Katarzyna
K (26)
1973
K-35 (14)
POL
Pszczyna Biega
Pszczyna
1:10:56,9(158)
2:16:36,9
38:17,5
09:06
15
196
Raczyńska Gosia
K (27)
1975
K-35 (15)
POL
Coca-Cola Runners
Mysłowice
1:12:16,2(164)
2:17:29,9
39:10,5
09:09
16
133
Leśniak Agnieszka
K (28)
1981
K-35 (16)
POL
Oświęcim
1:13:40,1(170)
2:19:00,9
40:41,5
09:16
17
153
Musik Alina
K (29)
1981
K-35 (17)
POL
Coca Cola Runners
Mysłowice
1:14:38,3(175)
2:23:36,4
45:17,0
09:34
18
101
Kistowska Beata
K (30)
1977
K-35 (18)
POL
Jaworze
1:14:22,9(172)
2:25:36,8
47:17,4
09:42
19
156
Nieradzik Anna
K (33)
1975
K-35 (19)
POL
PROFIT SPORT TEAM
Nowe Chechło
1:18:16,4(188)
2:29:46,9
51:27,5
09:59
20
283
Zięba Agnieszka
K (34)
1981
K-35 (20)
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
1:19:23,0(191)
2:31:28,6
53:09,2
10:05
21
139
Małecka Marta
K (36)
1981
K-35 (21)
POL
Jawiszowice
1:17:05,8(182)
2:34:51,3
56:31,9
10:19
22
51
Gerstel Elzbieta
K (40)
1978
K-35 (22)
POL
Opole
1:26:07,0(202)
2:42:50,1
1:04:30,7
10:51
23
256
Wesołowska Joanna
K (42)
1975
K-35 (23)
POL
Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego
Grodzisk Mazowiecki
1:24:19,4(200)
2:42:59,8
1:04:40,4
10:51
24
120
Kozak Monika
K (43)
1974
K-35 (24)
POL
KS PEGAZ
Zgorzała
1:24:15,2(199)
2:52:13,2
1:13:53,8
11:28
25
135
Łapa Aleksandra
K (44)
1977
K-35 (25)
POL
4A
Pszczyna
1:28:31,5(205)
2:55:33,7
1:17:14,3
11:42
26
125
Krzczuk Dorota
K (45)
1974
K-35 (26)
POL
Tychy
1:34:04,7(208)
3:00:04,7
1:21:45,3
12:00
27
174
Pawęzowska Anna
K (46)
1974
K-35 (27)
POL
Będzin Team
Będzin
1:32:59,5(207)
3:10:37,4
1:32:18,0
12:42
DNS
6
Bander-Paszek Katarzyna
K
1985
K-35
POL
ledwo źipia
Gliwice
DNS
15
Bieszczad Payrycja
K
1981
K-35
POL
Geriatric team
Bielsko Biała
DNS
121
Krajewska-Paluch Ewa
K
1975
K-35
POL
Biegowa Kuźnia
DĄBROWA GÓRNICZA
DNF
175
Pieniążkiewicz Beata
K
1975
K-35
POL
Piaseczno
DNS
181
Plewińska Oliwia
K
1983
K-35
POL
Tarnowskie Góry
DNS
220
Studnik Agnieszka
K
1984
K-35
POL
Huragan Ligota
Ruda Śląska
DNS
275
Zalewska Agnieszka
K
1980
K-35
POL
Katowice
DNS
276
Zarycka Julia
K
1982
K-35
POL
Dobre sobie
Kraków
BGTimeSport
© 2015 - 2024