Toggle navigation
Zawody
Bieg 5km.pdf
NordicWalking.pdf
Bieg Pawłowicki 5km
Wydarzenie:
Bieg Pawłowicki
Bieg Pawłowicki
Organizator:
Gmina Pawłowice
Data:
13.09.2020
Miejsce:
Park im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
130
Ukończyło:
126
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
OPEN
K
M
Kobiety
Mężczyźni
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
PK
Czas netto
Strata
Tempo
1
27
Griman Joanna
K (1)
1980
POL
ERIGO
Rybnik
14:51,9(11)
19:12,2
03:50
2
34
Janowska Michalina
K (2)
1987
POL
Rybnik
15:48,3(21)
20:32,3
01:20,1
04:06
3
9
Bodnar Anna
K (3)
1982
POL
Endure Team / Superdog team
Cieszyn
15:49,8(22)
20:32,7
01:20,5
04:06
4
103
Stuchlik Magdalena
K (4)
1982
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Jarzabkowice
16:02,1(28)
20:49,6
01:37,4
04:09
5
8
Bielińska Monika
K (5)
1983
POL
Przyszowice
17:09,0(40)
22:09,5
02:57,3
04:25
6
91
Skiba-Murach Joanna
K (6)
1991
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Górki Małe
17:21,2(45)
22:31,9
03:19,7
04:30
7
93
Sobina Roksana
K (7)
1982
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
18:18,2(60)
24:00,4
04:48,2
04:48
8
122
Winiarska Monika
K (8)
1981
POL
Biegiem Przez Góry
Żory
18:26,1(61)
24:47,8
05:35,6
04:57
9
58
Lis Monika
K (9)
1978
POL
Żory
19:09,3(69)
24:51,5
05:39,3
04:58
10
126
Wowry Sylwia
K (10)
1981
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
19:05,4(68)
24:57,1
05:44,9
04:59
11
90
Sikora Magdalena
K (11)
1983
POL
Cieszyn
19:17,8(71)
25:13,6
06:01,4
05:02
12
81
Osikowska Monika
K (12)
1981
POL
HrMax Żory
Żory
20:08,7(82)
26:19,4
07:07,2
05:15
13
79
Opuchlik Aleksandra
K (13)
1985
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Studzienice
20:25,3(87)
26:22,8
07:10,6
05:16
14
63
Macura Ewa
K (14)
1965
POL
HRmax Żory
Żory
20:18,6(83)
26:40,8
07:28,6
05:20
15
13
Burek Gabriela
K (15)
1986
POL
Run team
Pawłowice
21:03,3(92)
27:13,6
08:01,4
05:26
16
4
Bartoszek Izabela
K (16)
1984
POL
Runteam Pawłowice
Warszowice
20:59,7(91)
27:24,6
08:12,4
05:28
17
96
Sokół-Piszczek Agnieszka
K (17)
1983
POL
Żory
21:09,4(93)
27:29,7
08:17,5
05:29
18
75
Nowak Magdalena
K (18)
1989
POL
Żory
21:28,8(97)
27:57,2
08:45,0
05:35
19
116
Wacławczyk Marta
K (19)
2005
POL
Żory
21:14,3(95)
27:57,8
08:45,6
05:35
20
32
Jakubowska Agnieszka
K (20)
1978
POL
HRMAX Żory
Żory
21:48,1(98)
28:28,1
09:15,9
05:41
21
43
Kazoń Monika
K (21)
1982
POL
Pawłowice
21:52,7(99)
28:33,1
09:20,9
05:42
22
38
Karasiewicz-Starczewska Elżbieta
K (22)
1985
POL
Sosnowiec
22:02,8(103)
28:45,3
09:33,1
05:45
23
56
Lang-Ciołek Dorota
K (23)
1984
POL
Chudów
22:14,8(104)
28:51,9
09:39,7
05:46
24
73
Mrozek Aleksandra
K (24)
1994
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
22:31,6(105)
28:51,9
09:39,7
05:46
25
17
Dąbrowska Agata
K (25)
1980
POL
Gogolowa
23:38,1(108)
30:59,0
11:46,8
06:11
26
133
Wosińska Helena
K (26)
1979
POL
Runteam
Pawłowice
24:25,7(109)
31:56,1
12:43,9
06:23
27
6
Bąk Ewelina
K (27)
2003
POL
Żywiec
24:58,7(111)
32:30,3
13:18,1
06:30
28
12
Brychcy Estera
K (28)
1986
POL
RUNTEAM Pawlowice
Pawłowice
25:07,1(112)
32:36,3
13:24,1
06:31
29
60
Łoskot Aneta
K (29)
1987
POL
Warszowice
25:37,3(113)
34:06,3
14:54,1
06:49
30
65
Maliszewska Beata
K (30)
1986
POL
Jastrzębie-Zdrój
26:04,6(114)
34:19,6
15:07,4
06:51
31
124
Wojtoń-Stawicka Małgorzata
K (31)
1965
POL
RUNTEAM Pawłowice
Pawłowice
26:22,6(120)
34:20,0
15:07,8
06:52
32
131
Zimny Cecylia
K (32)
1977
POL
rybnik
26:17,4(116)
34:33,2
15:21,0
06:54
33
55
Kubis BARBARA
K (33)
1980
POL
Czarków
26:37,9(122)
34:47,7
15:35,5
06:57
34
26
Gąsior Katarzyna
K (34)
1989
POL
Pawłowice
26:26,0(121)
34:48,7
15:36,5
06:57
35
157
Śmieja Joanna
K (35)
1968
POL
Pawłowice
26:21,9(119)
35:04,9
15:52,7
07:00
36
22
Dziendziel Renata
K (36)
1974
POL
Gogołowa
27:12,0(124)
35:36,6
16:24,4
07:07
37
7
Białas Joanna
K (37)
1978
POL
Radostowice
27:56,7(126)
36:28,1
17:15,9
07:17
38
85
Płonka Gabriela
K (38)
1975
POL
Żywiec
27:55,4(125)
36:37,6
17:25,4
07:19
DNS
30
Harazin Anna
K
1991
POL
2 Tm 4,7
Pawłowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024