Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Bieg Górski Żentycy
Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy
Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21
.400 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K35
K50
M16
M35
M50
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK Płone
Wynik
Strata
Tempo
1
7
Dyrlaga Marcin
M (1)
M35 (1)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
46:03,6(2)
1:36:12,4
04:29
2
65
Piela Stanisław
M (2)
M16 (1)
POL
Cięcina
45:27,4(1)
1:38:11,1
01:58,7
04:35
3
48
Wołąkiewicz Piotr
M (3)
M16 (2)
POL
Bielsko - Biała
46:24,3(3)
1:38:58,5
02:46,1
04:37
4
148
Książkiewicz Piotr
M (4)
M16 (3)
POL
CITY TRAIL Team
Warszawa
48:17,9(9)
1:39:49,3
03:36,9
04:39
5
30
Wejchenig Konrad
M (5)
M16 (4)
POL
CCW
Złatna
48:13,8(7)
1:39:55,9
03:43,5
04:40
6
132
Borycki Mirosław
M (6)
M35 (2)
POL
Chorzów
47:09,0(4)
1:40:18,1
04:05,7
04:41
7
35
Góra Sławomir
M (7)
M16 (5)
POL
Alpin Sport Hoka One One TEAM
Korbielów
47:10,2(5)
1:40:18,9
04:06,5
04:41
8
43
Lackorzynski Olaf
M (8)
M35 (3)
POL
Jaworzno
48:11,3(6)
1:40:20,1
04:07,7
04:41
9
12
Pawlica Piotr
M (9)
M35 (4)
POL
Czarni Jeleśnia
Jeleśnia
48:15,9(8)
1:40:30,3
04:17,9
04:41
10
133
Gawlas Dominik
M (10)
M35 (5)
POL
KS KANDAHAR
Cieszyn
49:00,8(11)
1:41:28,0
05:15,6
04:44
11
134
Miagkyj Artem
M (11)
M35 (6)
POL
Jaworze
48:24,0(10)
1:44:49,8
08:37,4
04:53
12
123
Wiewióra Zbigniew
M (12)
M35 (7)
POL
KP PSP Żywiec
Świnna
49:23,0(14)
1:45:09,8
08:57,4
04:54
13
41
Streit Dawid
M (13)
M35 (8)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
49:41,0(15)
1:45:25,9
09:13,5
04:55
14
140
Krupa Przemysław
M (14)
M35 (9)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
49:47,1(16)
1:45:47,9
09:35,5
04:56
15
1
Michulec Adrian
M (15)
M16 (6)
POL
RYSIANKA TEAM
Węgierka górka
49:12,5(12)
1:45:55,6
09:43,2
04:56
16
101
Jarzębowicz Paweł
M (16)
M35 (10)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
49:47,2(17)
1:46:39,6
10:27,2
04:59
17
29
Firla Arkadiusz
M (17)
M35 (11)
POL
MDM NT TEAM
Cieszyn
50:27,8(18)
1:47:05,6
10:53,2
05:00
18
105
Madejczyk Marek
M (18)
M35 (12)
POL
KAGB GOPR
Katowice
49:20,5(13)
1:47:18,6
11:06,2
05:00
19
56
LASEK DARIUSZ
M (19)
M35 (13)
POL
Byledobiec Anin
Kozy
51:02,5(19)
1:48:34,5
12:22,1
05:04
20
142
Studencki Dawid
M (20)
M16 (7)
POL
4Tri Team
Kraków
52:35,0(21)
1:49:15,0
13:02,6
05:06
21
24
Pyrek Przemysław
M (21)
M16 (8)
POL
Training By PP
Oświęcim
52:10,8(20)
1:49:57,5
13:45,1
05:08
22
96
Maślanka Tomasz
M (22)
M35 (14)
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Bytom
53:14,6(23)
1:50:14,7
14:02,3
05:09
23
118
Josypenko Jędrzej
M (23)
M16 (9)
POL
DREAM RUN
Warszawa
53:08,2(22)
1:51:01,6
14:49,2
05:11
24
70
Kulik Paweł
M (24)
M16 (10)
POL
Istebna
55:13,6(33)
1:55:00,1
18:47,7
05:22
25
14
Imielski Maciej
M (25)
M16 (11)
POL
Bierna
54:00,1(25)
1:55:09,1
18:56,7
05:22
26
21
Cebo Jarosław
M (26)
M16 (12)
POL
Bielsko-Biała
53:30,2(24)
1:55:14,3
19:01,9
05:23
27
13
Knapek Jan
M (27)
M35 (15)
POL
Radziechowy
54:32,7(28)
1:55:21,0
19:08,6
05:23
28
4
Kania Krzysiek
M (28)
M35 (16)
POL
Węgierska Górka
54:34,3(29)
1:55:32,0
19:19,6
05:23
29
25
Widuch Jarek
M (29)
M16 (13)
POL
MKS Żywiec
Pewel Ślemieńska
56:08,7(36)
1:55:46,9
19:34,5
05:24
30
11
Wandzel Adrian
M (30)
M16 (14)
POL
Żywiec
54:24,1(27)
1:55:56,7
19:44,3
05:25
31
124
Nosalik Marek
M (31)
M50 (1)
POL
MTA
Żywiec
54:03,1(26)
1:55:59,3
19:46,9
05:25
32
79
Krakowczak Rysiek
M (32)
M35 (17)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
55:00,9(32)
1:56:26,4
20:14,0
05:26
33
15
Jurasz Wojciech
M (33)
M16 (15)
POL
TSG Młóckarnia
Milówka
54:39,7(30)
1:56:37,9
20:25,5
05:27
34
147
Soblik ŁUKASZ
M (34)
M35 (18)
POL
Ruda Śląska
56:14,6(41)
1:57:58,4
21:46,0
05:30
35
85
Tomaszek Jarosław
M (35)
M50 (2)
POL
KT ŻYWIEC
Zywiec
56:10,5(37)
1:58:09,8
21:57,4
05:31
36
64
Kozik Tomasz
M (36)
M35 (19)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
56:32,4(43)
1:59:08,9
22:56,5
05:34
37
91
Sawicki Lucjan
M (37)
M35 (20)
POL
Team Brothers
Żywiec
56:03,1(35)
1:59:19,2
23:06,8
05:34
38
144
Korcz Daniel
M (38)
M35 (21)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
56:59,9(45)
1:59:19,2
23:06,8
05:34
39
129
Polok Jakub
M (39)
M16 (16)
POL
Cieszyn
56:11,3(38)
2:00:06,5
23:54,1
05:36
40
17
Ubda Łukasz
M (40)
M35 (22)
POL
MDM NT TEAM
Cieszyn
57:14,7(48)
2:00:09,9
23:57,5
05:36
41
75
Ryłko Krzysztof
M (41)
M35 (23)
POL
KS Kandahar
Oświęcim
58:31,5(51)
2:00:43,4
24:31,0
05:38
42
120
Swety Jakub
M (42)
M35 (24)
POL
RYSIANKA TEAM
Węgierska Górka
55:26,1(34)
2:01:05,6
24:53,2
05:39
43
99
Eisler Tomasz
M (43)
M35 (25)
POL
sklepbiker.pl
Cięcina
57:04,3(47)
2:01:16,5
25:04,1
05:40
44
53
Białożyt Krzysztof
M (44)
M35 (26)
POL
Kamesznica
57:36,7(49)
2:01:51,6
25:39,2
05:41
45
8
Sawicki Marek
M (45)
M16 (17)
POL
Team Brothers
Lipowa
56:11,6(39)
2:02:03,6
25:51,2
05:42
46
150
Szczypka Piotr
M (46)
M16 (18)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
57:00,8(46)
2:02:10,8
25:58,4
05:42
47
50
Szypuła Marcin
M (47)
M35 (27)
POL
rysianka TEAM
Katowice
58:07,3(50)
2:02:46,5
26:34,1
05:44
48
40
Fuczik Maciej
M (48)
M35 (28)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:01:08,2(59)
2:04:02,5
27:50,1
05:47
49
113
Ryżko Dominik
M (49)
M35 (29)
POL
Warszawa
56:22,9(42)
2:04:16,9
28:04,5
05:48
50
71
Kupczak Tadeusz
M (50)
M50 (3)
POL
Brzuśnik
56:57,2(44)
2:04:32,8
28:20,4
05:49
51
137
Stopka Sławomir
M (51)
M16 (19)
POL
Cięcina
59:19,9(54)
2:05:11,4
28:59,0
05:51
52
10
Radmiski Zbigniew
M (52)
M50 (4)
POL
Bielsko-Biała
59:43,2(56)
2:06:15,8
30:03,4
05:54
53
98
Hadzik Rafał
M (53)
M16 (20)
POL
Gliwice
1:01:56,5(63)
2:07:01,0
30:48,6
05:56
54
47
Targosz Piotr
M (54)
M35 (30)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
1:00:30,0(57)
2:08:31,5
32:19,1
06:00
55
20
Jakubiec Krzysztof
M (55)
M16 (21)
POL
Bystra
1:01:41,3(61)
2:09:46,4
33:34,0
06:03
56
97
Mijakowski Paweł
M (56)
M50 (5)
POL
Mijakowski Team
Warszawa
1:01:49,6(62)
2:09:49,0
33:36,6
06:03
57
76
Noga Adam
M (57)
M50 (6)
POL
Jedlina
1:02:14,3(65)
2:10:09,0
33:56,6
06:04
58
146
Datka Robert
M (58)
M16 (22)
POL
Katowice
1:02:49,5(70)
2:10:54,1
34:41,7
06:07
59
63
Kastelik Dariusz
M (59)
M35 (31)
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
1:01:12,1(60)
2:11:13,8
35:01,4
06:07
60
103
Stajszczyk Jarek
M (60)
M35 (32)
POL
Skoczów
1:00:37,6(58)
2:11:34,7
35:22,3
06:08
61
95
Niedźwiedziński Rafał
M (61)
M35 (33)
POL
Meszna
1:04:08,6(76)
2:11:55,3
35:42,9
06:09
62
149
Szpak Damian
M (62)
M50 (7)
POL
Damek Team
Tychy
58:44,2(53)
2:12:20,0
36:07,6
06:11
63
92
Walaszek Mariusz
M (63)
M35 (34)
POL
WALASZEK TEAM
Gilowice
1:02:13,1(64)
2:13:05,2
36:52,8
06:13
64
55
PALUCH DANIEL
M (64)
M35 (35)
POL
BIEGOWA KUŹNIA
DĄBROWA GÓRNICZA
1:02:48,3(69)
2:13:09,1
36:56,7
06:13
65
6
Głód Rafał
M (65)
M16 (23)
POL
Biegam bo lubię
Międzyrzecze Górne
1:03:59,8(75)
2:13:16,2
37:03,8
06:13
66
33
Przeliorz Andrzej
M (66)
M35 (36)
POL
Soblowka
1:02:43,8(68)
2:13:25,3
37:12,9
06:14
67
42
Wardęga Piotr
M (67)
M16 (24)
POL
Kępno
1:02:27,5(66)
2:13:53,5
37:41,1
06:15
68
102
Jarzębowicz Beata
M (68)
M35 (37)
POL
Zadyszka
Oświęcim
1:03:50,1(74)
2:14:00,6
37:48,2
06:15
69
60
Kędzior Dariusz
M (69)
M35 (38)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:03:01,6(71)
2:14:23,1
38:10,7
06:16
70
145
Mazurek Piotr
M (70)
M16 (25)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:03:06,2(72)
2:14:46,5
38:34,1
06:17
71
90
Bochenek Mateusz
M (71)
M16 (26)
POL
Żabnica
1:03:30,2(73)
2:16:53,1
40:40,7
06:23
72
116
Kucharski Marcin
M (72)
M16 (27)
POL
Kamesznica
1:04:17,2(77)
2:17:24,3
41:11,9
06:25
73
135
Trzopek Marcin
M (73)
M16 (28)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:05:02,1(78)
2:18:41,5
42:29,1
06:28
74
115
Majcherczyk Mateusz
M (74)
M35 (39)
POL
Biegaj z Grażyną
Sosnowiec
1:05:05,8(79)
2:18:48,4
42:36,0
06:29
75
94
Rypień Piotr
M (75)
M35 (40)
POL
Milówka
1:05:07,8(80)
2:19:44,9
43:32,5
06:31
76
49
Szymala Dariusz
M (76)
M16 (29)
POL
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Bystra
1:06:18,2(90)
2:19:53,9
43:41,5
06:32
77
37
Głodek Sławosz
M (77)
M35 (41)
POL
Okiem Wilka
Chorzów
1:06:55,4(94)
2:20:10,6
43:58,2
06:33
78
58
Kosieradzki Łukasz
M (78)
M16 (30)
POL
Kraków
1:07:01,8(96)
2:20:13,6
44:01,2
06:33
79
77
Rudzki Artur
M (79)
M35 (42)
POL
Rysianka Team
Cisiec
1:05:43,4(86)
2:20:23,6
44:11,2
06:33
80
109
Sikora Stefan
M (80)
M50 (8)
POL
Bielsko biała
1:05:26,7(82)
2:20:33,9
44:21,5
06:34
81
36
Kancel Daniel
M (81)
M16 (31)
POL
Okiem Wilka
Chorzów
1:06:28,7(91)
2:21:14,0
45:01,6
06:35
82
106
Ryczkiewicz Andrzej
M (82)
M35 (43)
POL
MIY-OF-UTE
Żywiec
1:08:07,2(101)
2:22:17,0
46:04,6
06:38
83
59
Szul Maciej
M (83)
M16 (32)
POL
Katowice
1:07:26,3(99)
2:22:33,8
46:21,4
06:39
84
121
Płócienniczak Jakub
M (84)
M35 (44)
POL
Dream Run
Warszawa
1:05:33,8(84)
2:22:42,0
46:29,6
06:40
85
18
Kupczak Tomasz
M (85)
M35 (45)
POL
TSG Młóckarnia
Cisiec
1:07:00,5(95)
2:23:15,0
47:02,6
06:41
86
111
Golba Przemysław
M (86)
M35 (46)
POL
Nieszczęścia Biegają Parami
Bielsko-Biała
1:06:07,3(88)
2:23:43,1
47:30,7
06:42
87
52
Matlakiewicz Tomasz
M (87)
M35 (47)
POL
Ruciana Ęduro Team
Bielsko-Biała
1:07:14,2(98)
2:24:17,6
48:05,2
06:44
88
66
Pawlus Michał
M (88)
M16 (33)
POL
Żywiec
1:06:30,8(92)
2:28:15,5
52:03,1
06:55
89
114
Rączka Jarosław
M (89)
M35 (48)
POL
PGB Sportowa Paczka
Żywiec
1:10:09,2(106)
2:32:15,0
56:02,6
07:06
90
84
Kasza Radosław
M (90)
M35 (49)
POL
Readysteady
Cięcina
1:11:05,1(111)
2:37:12,5
1:01:00,1
07:20
91
28
Kupczak Maciej
M (91)
M50 (9)
POL
Cisiec
1:10:25,4(110)
2:41:10,3
1:04:57,9
07:31
92
32
Papiernik Leszek
M (92)
M35 (50)
POL
Łękawica
1:14:56,0(121)
2:42:19,5
1:06:07,1
07:35
93
67
Kozik Krzysztof
M (93)
M35 (51)
POL
PoWoli do Celu
Wola
1:14:03,7(117)
2:44:10,0
1:07:57,6
07:40
94
51
Snochowski Leszek
M (94)
M50 (10)
POL
LESZEK TEAM
Lgota Wielka
1:15:43,7(126)
2:47:09,2
1:10:56,8
07:48
95
78
Pala Jerzy
M (95)
M50 (11)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:16:51,8(130)
2:51:55,9
1:15:43,5
08:02
96
83
Osumek Jakub
M (96)
M16 (34)
POL
Kbks radomsko
Radomsko
1:17:13,1(131)
2:54:25,6
1:18:13,2
08:09
97
87
Fox Kacper
M (97)
M16 (35)
POL
Koszatniczka
Katowice
1:14:19,8(119)
2:58:49,0
1:22:36,6
08:21
98
88
Świrski Mateusz
M (98)
M16 (36)
POL
Koszatniczka
Tarnowskie Góry
1:14:19,6(118)
2:58:49,2
1:22:36,8
08:21
99
81
Stopka Robert
M (99)
M35 (52)
POL
Cięcina
1:33:43,3(140)
3:42:35,5
2:06:23,1
10:24
100
80
Stopka Marek
M (100)
M35 (53)
POL
Szczepanowice
1:33:15,1(139)
3:42:41,6
2:06:29,2
10:24
DNS
22
Słowiak Jan
M
M35
POL
Parzenica
Sól
DNS
73
Malinowski Krzysztof
M
M50
POL
PoWoli do Celu
Gilowice
DNS
93
Miech Szymon
M
M35
POL
Husaria Race Team
Ustroń
DNS
107
Izydorek Michał
M
M16
POL
Meszna
DNS
119
Kurek Jacek
M
M35
POL
Świetlikowo
Tychy
DNS
138
Głowacki Robert
M
M35
POL
Warszawa
DNS
143
Łajczak Kuba
M
M35
POL
Cisiec
BGTimeSport
© 2015 - 2024