Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21.4 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoPK PłoneWynikStrataTempo
1 69 Sawicka Anna K (1) K35 (1) POL Dream Run Sopotnia Mała 54:52,5(31) 1:54:00,7 05:19
2 130 Kruk Paulina K (2) K16 (1) POL Cieszyn 56:14,1(40) 2:00:53,6 06:52,9 05:38
3 131 Galewicz Katarzyna K (3) K35 (2) POL Libertów 59:42,5(55) 2:04:58,8 10:58,1 05:50
4 9 Adamus-Kowalska Justyna K (4) K35 (3) POL Przybędza 58:42,4(52) 2:08:42,1 14:41,4 06:00
5 117 Josypenko Bożena K (5) K35 (4) POL Dream Run Warszawa 1:02:32,7(67) 2:11:44,9 17:44,2 06:09
6 31 Maniszewska Dorota K (6) K35 (5) POL Cieszyn 1:05:27,4(83) 2:18:45,4 24:44,7 06:29
7 104 KŁAPACZ JOANNA K (7) K35 (6) POL KĘCKIE HARPAGANY MALEC 1:05:53,9(87) 2:19:11,1 25:10,4 06:30
8 74 Kurowska Izabela K (8) K16 (2) POL Bielsko-Biała 1:07:05,4(97) 2:20:08,0 26:07,3 06:32
9 39 Fuczik Małgorzata K (9) K35 (7) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 1:08:56,6(103) 2:21:09,5 27:08,8 06:35
10 122 Machul Ewa K (10) K35 (8) POL Warszawa 1:05:18,8(81) 2:21:16,1 27:15,4 06:36
11 23 Reczyńska Rodrigues Adriana K (11) K16 (3) POL Eskadra Kraków Kraków 1:08:33,3(102) 2:23:22,9 29:22,2 06:42
12 110 Micherdzińska Gabriela K (12) K16 (4) POL Nieszczęścia Biegają Parami Bielsko-Biała 1:06:07,5(89) 2:23:42,9 29:42,2 06:42
13 38 Berghauzen Martyna K (13) K16 (5) POL Okiem Wilka Sosnowiec 1:05:39,8(85) 2:24:22,1 30:21,4 06:44
14 141 Krupa Gabriela K (14) K35 (9) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:09:08,3(104) 2:26:19,6 32:18,9 06:50
15 89 Szcześniak Maria K (15) K35 (10) POL Katowice 1:06:33,5(93) 2:28:15,4 34:14,7 06:55
16 44 PIWISZKIS BARBARA K (16) K35 (11) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:10:13,2(107) 2:31:19,6 37:18,9 07:04
17 100 Tyrlik Barbara K (17) K16 (6) POL Żabnica 1:10:24,8(109) 2:31:42,7 37:42,0 07:05
18 2 Kupczak Beata K (18) K16 (7) POL Żabnica 1:10:24,4(108) 2:31:49,4 37:48,7 07:05
19 72 Kupczak Bogusława K (19) K50 (1) POL Brzuśnik 1:09:37,2(105) 2:32:07,9 38:07,2 07:06
20 45 Kowalik Dorota K (20) K35 (12) POL Rędziny 1:11:22,7(112) 2:32:25,6 38:24,9 07:07
21 16 Białas Agnieszka K (21) K35 (13) POL MDM NT TEAM Pszczyna 1:13:13,1(115) 2:32:31,7 38:31,0 07:07
22 26 Worek Magdalena K (22) K35 (14) POL Rysianka Team Żabnica 1:07:33,7(100) 2:32:44,7 38:44,0 07:08
23 139 Bisztyga Sabina K (23) K35 (15) POL Krakow 1:15:09,0(122) 2:34:01,5 40:00,8 07:11
24 136 Chmura Beata K (24) K16 (8) POL Cięcina 1:11:47,5(113) 2:34:52,1 40:51,4 07:14
25 108 Sikora Alicja K (25) K50 (2) POL Bielsko biała 1:11:53,5(114) 2:41:24,0 47:23,3 07:32
26 128 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (26) K35 (16) POL Nieledwia 1:15:31,6(124) 2:41:50,0 47:49,3 07:33
27 68 Handy Samanta K (27) K16 (9) POL PoWoli do celu Kęty 1:15:41,7(125) 2:41:51,4 47:50,7 07:33
28 125 Toczek Wioleta K (28) K16 (10) POL PoWoli do Celu Brzeszcze 1:15:31,1(123) 2:41:51,5 47:50,8 07:33
29 3 Pękalska Dorota K (29) K35 (17) POL Góralskie Zakapiorki Żywiec 1:16:20,5(127) 2:42:19,5 48:18,8 07:35
30 27 Motyka Agata K (30) K50 (3) POL Rysianka Team Żabnica 1:16:36,1(128) 2:43:18,0 49:17,3 07:37
31 127 Sosnowska Agnieszka K (31) K35 (18) POL biegaj z Grażyną Dąbrowa Górnicza 1:14:52,9(120) 2:43:20,1 49:19,4 07:37
32 126 Szwarczuk Ewa K (32) K35 (19) POL Gibasówka Katowice 1:16:50,9(129) 2:45:31,8 51:31,1 07:44
33 82 Jendrysik Kinga K (33) K35 (20) POL Toszek 1:13:46,0(116) 2:47:58,5 53:57,8 07:50
34 61 Wójcik Monika K (34) K35 (21) POL Kraków 1:20:06,3(132) 2:51:36,2 57:35,5 08:01
35 46 Zarycka Julia K (35) K35 (22) POL Dobre Sobie Krakow 1:20:53,9(133) 2:53:35,1 59:34,4 08:06
36 62 Kuna Katarzyna K (36) K35 (23) POL Biegowa Kuźnia Dąbrowa Górnicza 1:22:37,6(136) 2:54:38,2 1:00:37,5 08:09
37 57 Krajewska-Paluch Ewa K (37) K35 (24) POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA 1:22:37,9(137) 2:56:15,7 1:02:15,0 08:14
38 5 Stawarz Anna K (38) K16 (11) POL Żywiec 1:22:19,3(135) 2:57:35,2 1:03:34,5 08:17
39 54 Karbowska Beata K (39) K35 (25) POL Kraków 1:21:38,4(134) 3:00:42,7 1:06:42,0 08:26
40 86 Janik Izabella K (40) K35 (26) POL ; Okrajnik 1:28:51,0(138) 3:10:17,9 1:16:17,2 08:53
DNS 19 Bukowska-Kolodziejczak Anna K K35 POL Żywiec
DNS 34 Trzcionka Justyna K K16 POL Bieganie góry las błoto Wieliczka
DNS 112 Gałka Natalia K K16 POL Nieszczęścia Biegają Parami Brenna

BGTimeSport © 2015-2020