Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21.4 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M35 (M35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoPK PłoneWynikStrataTempo
1 7 Dyrlaga Marcin M (1) M35 (1) POL Rysianka Team Węgierska Górka 46:03,6(2) 1:36:12,4 04:29
2 132 Borycki Mirosław M (6) M35 (2) POL Chorzów 47:09,0(4) 1:40:18,1 04:05,7 04:41
3 43 Lackorzynski Olaf M (8) M35 (3) POL Jaworzno 48:11,3(6) 1:40:20,1 04:07,7 04:41
4 12 Pawlica Piotr M (9) M35 (4) POL Czarni Jeleśnia Jeleśnia 48:15,9(8) 1:40:30,3 04:17,9 04:41
5 133 Gawlas Dominik M (10) M35 (5) POL KS KANDAHAR Cieszyn 49:00,8(11) 1:41:28,0 05:15,6 04:44
6 134 Miagkyj Artem M (11) M35 (6) POL Jaworze 48:24,0(10) 1:44:49,8 08:37,4 04:53
7 123 Wiewióra Zbigniew M (12) M35 (7) POL KP PSP Żywiec Świnna 49:23,0(14) 1:45:09,8 08:57,4 04:54
8 41 Streit Dawid M (13) M35 (8) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 49:41,0(15) 1:45:25,9 09:13,5 04:55
9 140 Krupa Przemysław M (14) M35 (9) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 49:47,1(16) 1:45:47,9 09:35,5 04:56
10 101 Jarzębowicz Paweł M (16) M35 (10) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 49:47,2(17) 1:46:39,6 10:27,2 04:59
11 29 Firla Arkadiusz M (17) M35 (11) POL MDM NT TEAM Cieszyn 50:27,8(18) 1:47:05,6 10:53,2 05:00
12 105 Madejczyk Marek M (18) M35 (12) POL KAGB GOPR Katowice 49:20,5(13) 1:47:18,6 11:06,2 05:00
13 56 LASEK DARIUSZ M (19) M35 (13) POL Byledobiec Anin Kozy 51:02,5(19) 1:48:34,5 12:22,1 05:04
14 96 Maślanka Tomasz M (22) M35 (14) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 53:14,6(23) 1:50:14,7 14:02,3 05:09
15 13 Knapek Jan M (27) M35 (15) POL Radziechowy 54:32,7(28) 1:55:21,0 19:08,6 05:23
16 4 Kania Krzysiek M (28) M35 (16) POL Węgierska Górka 54:34,3(29) 1:55:32,0 19:19,6 05:23
17 79 Krakowczak Rysiek M (32) M35 (17) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 55:00,9(32) 1:56:26,4 20:14,0 05:26
18 147 Soblik ŁUKASZ M (34) M35 (18) POL Ruda Śląska 56:14,6(41) 1:57:58,4 21:46,0 05:30
19 64 Kozik Tomasz M (36) M35 (19) POL Sprintex Team Brzuśnik 56:32,4(43) 1:59:08,9 22:56,5 05:34
20 91 Sawicki Lucjan M (37) M35 (20) POL Team Brothers Żywiec 56:03,1(35) 1:59:19,2 23:06,8 05:34
21 144 Korcz Daniel M (38) M35 (21) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 56:59,9(45) 1:59:19,2 23:06,8 05:34
22 17 Ubda Łukasz M (40) M35 (22) POL MDM NT TEAM Cieszyn 57:14,7(48) 2:00:09,9 23:57,5 05:36
23 75 Ryłko Krzysztof M (41) M35 (23) POL KS Kandahar Oświęcim 58:31,5(51) 2:00:43,4 24:31,0 05:38
24 120 Swety Jakub M (42) M35 (24) POL RYSIANKA TEAM Węgierska Górka 55:26,1(34) 2:01:05,6 24:53,2 05:39
25 99 Eisler Tomasz M (43) M35 (25) POL sklepbiker.pl Cięcina 57:04,3(47) 2:01:16,5 25:04,1 05:40
26 53 Białożyt Krzysztof M (44) M35 (26) POL Kamesznica 57:36,7(49) 2:01:51,6 25:39,2 05:41
27 50 Szypuła Marcin M (47) M35 (27) POL rysianka TEAM Katowice 58:07,3(50) 2:02:46,5 26:34,1 05:44
28 40 Fuczik Maciej M (48) M35 (28) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 1:01:08,2(59) 2:04:02,5 27:50,1 05:47
29 113 Ryżko Dominik M (49) M35 (29) POL Warszawa 56:22,9(42) 2:04:16,9 28:04,5 05:48
30 47 Targosz Piotr M (54) M35 (30) POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:00:30,0(57) 2:08:31,5 32:19,1 06:00
31 63 Kastelik Dariusz M (59) M35 (31) POL Sprintex Team Pietrzykowice 1:01:12,1(60) 2:11:13,8 35:01,4 06:07
32 103 Stajszczyk Jarek M (60) M35 (32) POL Skoczów 1:00:37,6(58) 2:11:34,7 35:22,3 06:08
33 95 Niedźwiedziński Rafał M (61) M35 (33) POL Meszna 1:04:08,6(76) 2:11:55,3 35:42,9 06:09
34 92 Walaszek Mariusz M (63) M35 (34) POL WALASZEK TEAM Gilowice 1:02:13,1(64) 2:13:05,2 36:52,8 06:13
35 55 PALUCH DANIEL M (64) M35 (35) POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:02:48,3(69) 2:13:09,1 36:56,7 06:13
36 33 Przeliorz Andrzej M (66) M35 (36) POL Soblowka 1:02:43,8(68) 2:13:25,3 37:12,9 06:14
37 102 Jarzębowicz Beata M (68) M35 (37) POL Zadyszka Oświęcim 1:03:50,1(74) 2:14:00,6 37:48,2 06:15
38 60 Kędzior Dariusz M (69) M35 (38) POL Dąbrowa Górnicza 1:03:01,6(71) 2:14:23,1 38:10,7 06:16
39 115 Majcherczyk Mateusz M (74) M35 (39) POL Biegaj z Grażyną Sosnowiec 1:05:05,8(79) 2:18:48,4 42:36,0 06:29
40 94 Rypień Piotr M (75) M35 (40) POL Milówka 1:05:07,8(80) 2:19:44,9 43:32,5 06:31
41 37 Głodek Sławosz M (77) M35 (41) POL Okiem Wilka Chorzów 1:06:55,4(94) 2:20:10,6 43:58,2 06:33
42 77 Rudzki Artur M (79) M35 (42) POL Rysianka Team Cisiec 1:05:43,4(86) 2:20:23,6 44:11,2 06:33
43 106 Ryczkiewicz Andrzej M (82) M35 (43) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:08:07,2(101) 2:22:17,0 46:04,6 06:38
44 121 Płócienniczak Jakub M (84) M35 (44) POL Dream Run Warszawa 1:05:33,8(84) 2:22:42,0 46:29,6 06:40
45 18 Kupczak Tomasz M (85) M35 (45) POL TSG Młóckarnia Cisiec 1:07:00,5(95) 2:23:15,0 47:02,6 06:41
46 111 Golba Przemysław M (86) M35 (46) POL Nieszczęścia Biegają Parami Bielsko-Biała 1:06:07,3(88) 2:23:43,1 47:30,7 06:42
47 52 Matlakiewicz Tomasz M (87) M35 (47) POL Ruciana Ęduro Team Bielsko-Biała 1:07:14,2(98) 2:24:17,6 48:05,2 06:44
48 114 Rączka Jarosław M (89) M35 (48) POL PGB Sportowa Paczka Żywiec 1:10:09,2(106) 2:32:15,0 56:02,6 07:06
49 84 Kasza Radosław M (90) M35 (49) POL Readysteady Cięcina 1:11:05,1(111) 2:37:12,5 1:01:00,1 07:20
50 32 Papiernik Leszek M (92) M35 (50) POL Łękawica 1:14:56,0(121) 2:42:19,5 1:06:07,1 07:35
51 67 Kozik Krzysztof M (93) M35 (51) POL PoWoli do Celu Wola 1:14:03,7(117) 2:44:10,0 1:07:57,6 07:40
52 81 Stopka Robert M (99) M35 (52) POL Cięcina 1:33:43,3(140) 3:42:35,5 2:06:23,1 10:24
53 80 Stopka Marek M (100) M35 (53) POL Szczepanowice 1:33:15,1(139) 3:42:41,6 2:06:29,2 10:24
DNS 22 Słowiak Jan M M35 POL Parzenica Sól
DNS 93 Miech Szymon M M35 POL Husaria Race Team Ustroń
DNS 119 Kurek Jacek M M35 POL Świetlikowo Tychy
DNS 138 Głowacki Robert M M35 POL Warszawa
DNS 143 Łajczak Kuba M M35 POL Cisiec

BGTimeSport © 2015-2020