Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Bieg Górski Żentycy
Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy
Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21
.400 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K35
K50
M16
M35
M50
Klasyfikacja w kategorii: M35
(M35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK Płone
Wynik
Strata
Tempo
1
7
Dyrlaga Marcin
M (1)
M35 (1)
POL
Rysianka Team
Węgierska Górka
46:03,6(2)
1:36:12,4
04:29
2
132
Borycki Mirosław
M (6)
M35 (2)
POL
Chorzów
47:09,0(4)
1:40:18,1
04:05,7
04:41
3
43
Lackorzynski Olaf
M (8)
M35 (3)
POL
Jaworzno
48:11,3(6)
1:40:20,1
04:07,7
04:41
4
12
Pawlica Piotr
M (9)
M35 (4)
POL
Czarni Jeleśnia
Jeleśnia
48:15,9(8)
1:40:30,3
04:17,9
04:41
5
133
Gawlas Dominik
M (10)
M35 (5)
POL
KS KANDAHAR
Cieszyn
49:00,8(11)
1:41:28,0
05:15,6
04:44
6
134
Miagkyj Artem
M (11)
M35 (6)
POL
Jaworze
48:24,0(10)
1:44:49,8
08:37,4
04:53
7
123
Wiewióra Zbigniew
M (12)
M35 (7)
POL
KP PSP Żywiec
Świnna
49:23,0(14)
1:45:09,8
08:57,4
04:54
8
41
Streit Dawid
M (13)
M35 (8)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
49:41,0(15)
1:45:25,9
09:13,5
04:55
9
140
Krupa Przemysław
M (14)
M35 (9)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
49:47,1(16)
1:45:47,9
09:35,5
04:56
10
101
Jarzębowicz Paweł
M (16)
M35 (10)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
49:47,2(17)
1:46:39,6
10:27,2
04:59
11
29
Firla Arkadiusz
M (17)
M35 (11)
POL
MDM NT TEAM
Cieszyn
50:27,8(18)
1:47:05,6
10:53,2
05:00
12
105
Madejczyk Marek
M (18)
M35 (12)
POL
KAGB GOPR
Katowice
49:20,5(13)
1:47:18,6
11:06,2
05:00
13
56
LASEK DARIUSZ
M (19)
M35 (13)
POL
Byledobiec Anin
Kozy
51:02,5(19)
1:48:34,5
12:22,1
05:04
14
96
Maślanka Tomasz
M (22)
M35 (14)
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Bytom
53:14,6(23)
1:50:14,7
14:02,3
05:09
15
13
Knapek Jan
M (27)
M35 (15)
POL
Radziechowy
54:32,7(28)
1:55:21,0
19:08,6
05:23
16
4
Kania Krzysiek
M (28)
M35 (16)
POL
Węgierska Górka
54:34,3(29)
1:55:32,0
19:19,6
05:23
17
79
Krakowczak Rysiek
M (32)
M35 (17)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
55:00,9(32)
1:56:26,4
20:14,0
05:26
18
147
Soblik ŁUKASZ
M (34)
M35 (18)
POL
Ruda Śląska
56:14,6(41)
1:57:58,4
21:46,0
05:30
19
64
Kozik Tomasz
M (36)
M35 (19)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
56:32,4(43)
1:59:08,9
22:56,5
05:34
20
91
Sawicki Lucjan
M (37)
M35 (20)
POL
Team Brothers
Żywiec
56:03,1(35)
1:59:19,2
23:06,8
05:34
21
144
Korcz Daniel
M (38)
M35 (21)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
56:59,9(45)
1:59:19,2
23:06,8
05:34
22
17
Ubda Łukasz
M (40)
M35 (22)
POL
MDM NT TEAM
Cieszyn
57:14,7(48)
2:00:09,9
23:57,5
05:36
23
75
Ryłko Krzysztof
M (41)
M35 (23)
POL
KS Kandahar
Oświęcim
58:31,5(51)
2:00:43,4
24:31,0
05:38
24
120
Swety Jakub
M (42)
M35 (24)
POL
RYSIANKA TEAM
Węgierska Górka
55:26,1(34)
2:01:05,6
24:53,2
05:39
25
99
Eisler Tomasz
M (43)
M35 (25)
POL
sklepbiker.pl
Cięcina
57:04,3(47)
2:01:16,5
25:04,1
05:40
26
53
Białożyt Krzysztof
M (44)
M35 (26)
POL
Kamesznica
57:36,7(49)
2:01:51,6
25:39,2
05:41
27
50
Szypuła Marcin
M (47)
M35 (27)
POL
rysianka TEAM
Katowice
58:07,3(50)
2:02:46,5
26:34,1
05:44
28
40
Fuczik Maciej
M (48)
M35 (28)
POL
SBRT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:01:08,2(59)
2:04:02,5
27:50,1
05:47
29
113
Ryżko Dominik
M (49)
M35 (29)
POL
Warszawa
56:22,9(42)
2:04:16,9
28:04,5
05:48
30
47
Targosz Piotr
M (54)
M35 (30)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
1:00:30,0(57)
2:08:31,5
32:19,1
06:00
31
63
Kastelik Dariusz
M (59)
M35 (31)
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
1:01:12,1(60)
2:11:13,8
35:01,4
06:07
32
103
Stajszczyk Jarek
M (60)
M35 (32)
POL
Skoczów
1:00:37,6(58)
2:11:34,7
35:22,3
06:08
33
95
Niedźwiedziński Rafał
M (61)
M35 (33)
POL
Meszna
1:04:08,6(76)
2:11:55,3
35:42,9
06:09
34
92
Walaszek Mariusz
M (63)
M35 (34)
POL
WALASZEK TEAM
Gilowice
1:02:13,1(64)
2:13:05,2
36:52,8
06:13
35
55
PALUCH DANIEL
M (64)
M35 (35)
POL
BIEGOWA KUŹNIA
DĄBROWA GÓRNICZA
1:02:48,3(69)
2:13:09,1
36:56,7
06:13
36
33
Przeliorz Andrzej
M (66)
M35 (36)
POL
Soblowka
1:02:43,8(68)
2:13:25,3
37:12,9
06:14
37
102
Jarzębowicz Beata
M (68)
M35 (37)
POL
Zadyszka
Oświęcim
1:03:50,1(74)
2:14:00,6
37:48,2
06:15
38
60
Kędzior Dariusz
M (69)
M35 (38)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:03:01,6(71)
2:14:23,1
38:10,7
06:16
39
115
Majcherczyk Mateusz
M (74)
M35 (39)
POL
Biegaj z Grażyną
Sosnowiec
1:05:05,8(79)
2:18:48,4
42:36,0
06:29
40
94
Rypień Piotr
M (75)
M35 (40)
POL
Milówka
1:05:07,8(80)
2:19:44,9
43:32,5
06:31
41
37
Głodek Sławosz
M (77)
M35 (41)
POL
Okiem Wilka
Chorzów
1:06:55,4(94)
2:20:10,6
43:58,2
06:33
42
77
Rudzki Artur
M (79)
M35 (42)
POL
Rysianka Team
Cisiec
1:05:43,4(86)
2:20:23,6
44:11,2
06:33
43
106
Ryczkiewicz Andrzej
M (82)
M35 (43)
POL
MIY-OF-UTE
Żywiec
1:08:07,2(101)
2:22:17,0
46:04,6
06:38
44
121
Płócienniczak Jakub
M (84)
M35 (44)
POL
Dream Run
Warszawa
1:05:33,8(84)
2:22:42,0
46:29,6
06:40
45
18
Kupczak Tomasz
M (85)
M35 (45)
POL
TSG Młóckarnia
Cisiec
1:07:00,5(95)
2:23:15,0
47:02,6
06:41
46
111
Golba Przemysław
M (86)
M35 (46)
POL
Nieszczęścia Biegają Parami
Bielsko-Biała
1:06:07,3(88)
2:23:43,1
47:30,7
06:42
47
52
Matlakiewicz Tomasz
M (87)
M35 (47)
POL
Ruciana Ęduro Team
Bielsko-Biała
1:07:14,2(98)
2:24:17,6
48:05,2
06:44
48
114
Rączka Jarosław
M (89)
M35 (48)
POL
PGB Sportowa Paczka
Żywiec
1:10:09,2(106)
2:32:15,0
56:02,6
07:06
49
84
Kasza Radosław
M (90)
M35 (49)
POL
Readysteady
Cięcina
1:11:05,1(111)
2:37:12,5
1:01:00,1
07:20
50
32
Papiernik Leszek
M (92)
M35 (50)
POL
Łękawica
1:14:56,0(121)
2:42:19,5
1:06:07,1
07:35
51
67
Kozik Krzysztof
M (93)
M35 (51)
POL
PoWoli do Celu
Wola
1:14:03,7(117)
2:44:10,0
1:07:57,6
07:40
52
81
Stopka Robert
M (99)
M35 (52)
POL
Cięcina
1:33:43,3(140)
3:42:35,5
2:06:23,1
10:24
53
80
Stopka Marek
M (100)
M35 (53)
POL
Szczepanowice
1:33:15,1(139)
3:42:41,6
2:06:29,2
10:24
DNS
22
Słowiak Jan
M
M35
POL
Parzenica
Sól
DNS
93
Miech Szymon
M
M35
POL
Husaria Race Team
Ustroń
DNS
119
Kurek Jacek
M
M35
POL
Świetlikowo
Tychy
DNS
138
Głowacki Robert
M
M35
POL
Warszawa
DNS
143
Łajczak Kuba
M
M35
POL
Cisiec
BGTimeSport
© 2015 - 2024