Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
11.07.2020
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
21.4 km
Zgłoszonych:
150
Ukończyło:
140
Nieklasyfikowani:
10
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M16 (M16)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoPK PłoneWynikStrataTempo
1 65 Piela Stanisław M (2) M16 (1) POL Cięcina 45:27,4(1) 1:38:11,1 04:35
2 48 Wołąkiewicz Piotr M (3) M16 (2) POL Bielsko - Biała 46:24,3(3) 1:38:58,5 00:47,4 04:37
3 148 Książkiewicz Piotr M (4) M16 (3) POL CITY TRAIL Team Warszawa 48:17,9(9) 1:39:49,3 01:38,2 04:39
4 30 Wejchenig Konrad M (5) M16 (4) POL CCW Złatna 48:13,8(7) 1:39:55,9 01:44,8 04:40
5 35 Góra Sławomir M (7) M16 (5) POL Alpin Sport Hoka One One TEAM Korbielów 47:10,2(5) 1:40:18,9 02:07,8 04:41
6 1 Michulec Adrian M (15) M16 (6) POL RYSIANKA TEAM Węgierka górka 49:12,5(12) 1:45:55,6 07:44,5 04:56
7 142 Studencki Dawid M (20) M16 (7) POL 4Tri Team Kraków 52:35,0(21) 1:49:15,0 11:03,9 05:06
8 24 Pyrek Przemysław M (21) M16 (8) POL Training By PP Oświęcim 52:10,8(20) 1:49:57,5 11:46,4 05:08
9 118 Josypenko Jędrzej M (23) M16 (9) POL DREAM RUN Warszawa 53:08,2(22) 1:51:01,6 12:50,5 05:11
10 70 Kulik Paweł M (24) M16 (10) POL Istebna 55:13,6(33) 1:55:00,1 16:49,0 05:22
11 14 Imielski Maciej M (25) M16 (11) POL Bierna 54:00,1(25) 1:55:09,1 16:58,0 05:22
12 21 Cebo Jarosław M (26) M16 (12) POL Bielsko-Biała 53:30,2(24) 1:55:14,3 17:03,2 05:23
13 25 Widuch Jarek M (29) M16 (13) POL MKS Żywiec Pewel Ślemieńska 56:08,7(36) 1:55:46,9 17:35,8 05:24
14 11 Wandzel Adrian M (30) M16 (14) POL Żywiec 54:24,1(27) 1:55:56,7 17:45,6 05:25
15 15 Jurasz Wojciech M (33) M16 (15) POL TSG Młóckarnia Milówka 54:39,7(30) 1:56:37,9 18:26,8 05:27
16 129 Polok Jakub M (39) M16 (16) POL Cieszyn 56:11,3(38) 2:00:06,5 21:55,4 05:36
17 8 Sawicki Marek M (45) M16 (17) POL Team Brothers Lipowa 56:11,6(39) 2:02:03,6 23:52,5 05:42
18 150 Szczypka Piotr M (46) M16 (18) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 57:00,8(46) 2:02:10,8 23:59,7 05:42
19 137 Stopka Sławomir M (51) M16 (19) POL Cięcina 59:19,9(54) 2:05:11,4 27:00,3 05:51
20 98 Hadzik Rafał M (53) M16 (20) POL Gliwice 1:01:56,5(63) 2:07:01,0 28:49,9 05:56
21 20 Jakubiec Krzysztof M (55) M16 (21) POL Bystra 1:01:41,3(61) 2:09:46,4 31:35,3 06:03
22 146 Datka Robert M (58) M16 (22) POL Katowice 1:02:49,5(70) 2:10:54,1 32:43,0 06:07
23 6 Głód Rafał M (65) M16 (23) POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 1:03:59,8(75) 2:13:16,2 35:05,1 06:13
24 42 Wardęga Piotr M (67) M16 (24) POL Kępno 1:02:27,5(66) 2:13:53,5 35:42,4 06:15
25 145 Mazurek Piotr M (70) M16 (25) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:03:06,2(72) 2:14:46,5 36:35,4 06:17
26 90 Bochenek Mateusz M (71) M16 (26) POL Żabnica 1:03:30,2(73) 2:16:53,1 38:42,0 06:23
27 116 Kucharski Marcin M (72) M16 (27) POL Kamesznica 1:04:17,2(77) 2:17:24,3 39:13,2 06:25
28 135 Trzopek Marcin M (73) M16 (28) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:05:02,1(78) 2:18:41,5 40:30,4 06:28
29 49 Szymala Dariusz M (76) M16 (29) POL Klub Wysokogórski Bielsko-Biała Bystra 1:06:18,2(90) 2:19:53,9 41:42,8 06:32
30 58 Kosieradzki Łukasz M (78) M16 (30) POL Kraków 1:07:01,8(96) 2:20:13,6 42:02,5 06:33
31 36 Kancel Daniel M (81) M16 (31) POL Okiem Wilka Chorzów 1:06:28,7(91) 2:21:14,0 43:02,9 06:35
32 59 Szul Maciej M (83) M16 (32) POL Katowice 1:07:26,3(99) 2:22:33,8 44:22,7 06:39
33 66 Pawlus Michał M (88) M16 (33) POL Żywiec 1:06:30,8(92) 2:28:15,5 50:04,4 06:55
34 83 Osumek Jakub M (96) M16 (34) POL Kbks radomsko Radomsko 1:17:13,1(131) 2:54:25,6 1:16:14,5 08:09
35 87 Fox Kacper M (97) M16 (35) POL Koszatniczka Katowice 1:14:19,8(119) 2:58:49,0 1:20:37,9 08:21
36 88 Świrski Mateusz M (98) M16 (36) POL Koszatniczka Tarnowskie Góry 1:14:19,6(118) 2:58:49,2 1:20:38,1 08:21
DNS 107 Izydorek Michał M M16 POL Meszna

BGTimeSport © 2015-2020