Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
12.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29.1 km
Zgłoszonych:
290
Ukończyło:
264
Nieklasyfikowani:
26
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 191 Flisiński Łukasz M (19) 1981 Masters-M (6) GP (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 3:03:52,3 06:19
2 9 Grochowski Marek M (20) 1970 Weteran1-M (1) GP (2) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 3:03:58,2 00:05,9 06:19
3 41 Falkowski Krzysztof M (30) 1981 Masters-M (9) GP (3) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 3:10:03,1 06:10,8 06:31
4 144 GAWLIK SŁAWEK M (32) 1984 Senior-M (22) GP (4) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 3:13:22,2 09:29,9 06:38
5 208 Kot Rafał M (33) 1979 Masters-M (10) GP (5) POL Muay Running Team Szczytno 3:13:22,5 09:30,2 06:38
6 53 Bieliński Maciek M (36) 1986 Senior-M (25) GP (6) POL Warszawa 3:16:03,0 12:10,7 06:44
7 259 Dembski Paweł M (37) 1982 Senior-M (26) GP (7) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 3:16:32,7 12:40,4 06:45
8 170 Kita Michał M (40) 1975 Masters-M (12) GP (8) POL pędzący w miejscu Wrocław 3:19:41,3 15:49,0 06:51
9 140 Hyży Piotr M (49) 1980 Masters-M (18) GP (9) POL Bonnie&Clyde Tarnów 3:22:05,9 18:13,6 06:56
10 234 Kopyczok Michał M (55) 1985 Senior-M (32) GP (10) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 3:26:40,7 22:48,4 07:06
11 151 Tynus Grzegorz M (58) 1978 Masters-M (25) GP (11) POL Eltyn Frydman 3:28:06,8 24:14,5 07:09
12 236 Pawlica Paweł M (62) 1989 Senior-M (34) GP (12) POL Kraków 3:30:52,3 27:00,0 07:14
13 111 Sułek Wojciech M (63) 1981 Masters-M (27) GP (13) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:31:03,2 27:10,9 07:15
14 28 Wieczorek Łukasz M (67) 1984 Senior-M (36) GP (14) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 3:33:34,8 29:42,5 07:20
15 40 Gurgul Sebastian M (78) 1982 Senior-M (42) GP (15) POL Aromat Nóg Kraków 3:36:54,5 33:02,2 07:27
16 200 Pikul PIotr M (99) 1980 Masters-M (41) GP (16) POL Warszawa 3:46:55,2 43:02,9 07:47
17 45 Topolski Marcin M (102) 1976 Masters-M (42) GP (17) POL Jadowniki 3:48:12,5 44:20,2 07:50
18 233 MACIAG GRZEGORZ M (108) 1981 Masters-M (44) GP (18) POL Krakow 3:49:11,6 45:19,3 07:52
19 228 Simka Kamil M (109) 1978 Masters-M (45) GP (19) POL Rzeszów 3:49:21,9 45:29,6 07:52
20 83 Brus Marcin M (111) 1977 Masters-M (47) GP (20) POL Warszawa 3:49:43,6 45:51,3 07:53
21 350 Zielak Darek M (121) 1974 Masters-M (54) GP (21) POL Warszawa 3:53:48,0 49:55,7 08:02
22 141 Zych Katarzyna K (14) 1979 Masters-K (4) GP (22) POL Bonnie&Clyde Tarnów 3:55:12,1 51:19,8 08:04
23 197 Łuczyński Maciej M (125) 1975 Masters-M (57) GP (23) POL Kłodawa 3:56:19,4 52:27,1 08:07
24 216 Wilk Paweł M (127) 1979 Masters-M (58) GP (24) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 3:57:33,1 53:40,8 08:09
25 178 Józefczyk Tomasz M (131) 1978 Masters-M (60) GP (25) POL Posmakuj Run Team Krosno 3:58:16,1 54:23,8 08:11
26 165 STEC KRZYSZTOF M (142) 1982 Senior-M (66) GP (26) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 4:05:18,8 1:01:26,5 08:25
27 169 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (17) 1979 Masters-K (6) GP (27) POL Wrocław 4:06:56,9 1:03:04,6 08:29
28 203 Podbielski Krystian M (147) 1976 Masters-M (69) GP (28) POL KAJA Team Waszawa 4:08:24,9 1:04:32,6 08:32
29 30 Czerwiński Rafał M (149) 1973 Masters-M (71) GP (29) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 4:08:58,2 1:05:05,9 08:33
30 150 Wójcik Ziemowit M (154) 1987 Senior-M (72) GP (30) POL UltraPrawnik Chorzów 4:13:12,4 1:09:20,1 08:42
31 186 Studnik Grzegorz M (169) 1981 Masters-M (80) GP (31) POL GlobalRun Rybnik 4:22:55,0 1:19:02,7 09:02
32 212 Kastelik Wojciech M (178) 1981 Masters-M (84) GP (32) POL Kraków 4:27:33,3 1:23:41,0 09:11
33 243 Gąsiorek Paweł M (181) 1974 Masters-M (85) GP (33) POL Chotomów 4:29:47,7 1:25:55,4 09:16
34 105 Dudziak Dorota K (24) 1986 Senior-K (15) GP (34) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 4:30:42,4 1:26:50,1 09:18
35 204 Stykowski Robert M (187) 1977 Masters-M (88) GP (35) POL Maratończyk.pl Warszawa 4:31:55,9 1:28:03,6 09:20
36 138 Bartosz Marek M (189) 1979 Masters-M (89) GP (36) POL Kraków 4:33:34,3 1:29:42,0 09:24
37 229 Piasecki Piotr M (190) 1979 Masters-M (90) GP (37) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrkow Trybunalski 4:33:57,2 1:30:04,9 09:24
38 163 Trela Bartłomiej M (196) 1981 Masters-M (95) GP (38) POL Pokonajastme Tarnów 4:40:29,8 1:36:37,5 09:38
39 139 Majchrzak Marcin M (197) 1978 Masters-M (96) GP (39) POL DeloitteAdventure/PrzedwojewskiTeam Swarzędz 4:42:11,9 1:38:19,6 09:41
40 226 Morcinek Marcin M (202) 1978 Masters-M (98) GP (40) POL BLUSZCZA Katowice 4:44:41,5 1:40:49,2 09:46
41 240 Dziubecki Kamil M (210) 1984 Senior-M (92) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 4:49:42,4 1:45:50,1 09:57
42 36 Sędecki Piotr M (213) 1962 Weteran1-M (16) GP (42) POL biegam więc jestem skierniewice 4:53:59,3 1:50:07,0 10:06
43 16 Stawiński Piotr M (214) 1966 Weteran1-M (17) GP (43) POL Pro Patria Poznań 4:57:38,5 1:53:46,2 10:13
44 48 Płócienniczak Jakub M (221) 1975 Masters-M (104) GP (44) POL Dream Run Warszawa 5:09:06,8 2:05:14,5 10:37
45 175 Pałkowska Agata K (35) 1973 Masters-K (10) GP (45) POL Kraków 5:12:58,6 2:09:06,3 10:45
46 24 Górka Bogumił M (222) 1970 Weteran1-M (20) GP (46) POL Górka Team Szaflary 5:15:01,4 2:11:09,1 10:49
47 44 Pasela Bartosz M (224) 1983 Senior-M (96) GP (47) POL Smashing pĄpkins / teamkrasus Warszawa 5:17:02,3 2:13:10,0 10:53
48 97 Timofiejuk Paweł M (225) 1978 Masters-M (106) GP (48) POL Albatrosy Warszawa 5:24:37,8 2:20:45,5 11:09
LIMIT 187 Kosmala Bartosz M 1974 Masters-M GP POL Kraków 5:37:00,2 2:33:07,9 11:34
DNS 21 Kwiatkowski Piotr M 1986 Senior-M GP POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec
DNF 22 Zieliński Mateusz M 1986 Senior-M GP POL Bydgoszcz
DNS 33 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 Masters-K GP POL TG Sokół Zakopane Kraków
DNS 188 Górecki Rafał M 1978 Masters-M GP POL Goorecki Team Leszno
DNS 211 Tabaszewska Karolina K 1981 Masters-K GP POL www.loveina.pl Zakopane
DNS 217 Pawęzka Mirosław M 1980 Masters-M GP POL Stay Insane Lublin

BGTimeSport © 2015-2020