Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Wydarzenie:
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
OPG Węgierska Górka
Data:
08.09.2019
Miejsce:
Żabnica Skałka
Dystans:
6
.000 km
Zgłoszonych:
102
Ukończyło:
102
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K25
K35
K50
M16
M25
M35
M50
Klasyfikacja w kategorii: M35
(M35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
kraj
klub
miasto
Wynik
strata
tempo
1
44
Fijak Jan
M (6)
1973
M35 (1)
POL
BIO-NOVA TEAM
Sienna Żywiec
39:38,3
06:36
2
16
Lasek Dariusz
M (11)
1972
M35 (2)
POL
Byledobiec Anin
Kozy
40:36,3
00:58,0
06:46
3
78
Teplicki Andrzej
M (12)
1980
M35 (3)
POL
Rozbbiegane Komorowice
Bielsko-Biała
40:36,7
00:58,4
06:46
4
104
Maślanka Tomasz
M (15)
1972
M35 (4)
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Bytom
41:27,7
01:49,4
06:54
5
22
Kołek Sebastian
M (16)
1979
M35 (5)
POL
JAŚ I ANIELKA
Międzybrodzie Bialskie
41:30,4
01:52,1
06:55
6
90
Sawicki Lucjan
M (20)
1976
M35 (6)
POL
TEAM BROTHERS
Żywiec
41:47,4
02:09,1
06:57
7
67
Wrona Daniel
M (24)
1982
M35 (7)
POL
Kraków
43:24,3
03:46,0
07:14
8
72
Knapek Jan
M (28)
1979
M35 (8)
POL
Eaton Running Team
Radziechowy
43:42,2
04:03,9
07:17
9
2
Teijeiro Daniel
M (33)
1981
M35 (9)
ESP
KS Kandahar
Siemianowice
45:13,2
05:34,9
07:32
10
62
Targosz Piotr
M (34)
1977
M35 (10)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
45:36,8
05:58,5
07:36
11
61
Kozik Tomasz
M (35)
1981
M35 (11)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
45:37,0
05:58,7
07:36
12
82
Gorzołka Stanisław
M (39)
1972
M35 (12)
POL
Siła Ustroń
Ustroń
47:02,7
07:24,4
07:50
13
71
Pala Marcin
M (40)
1982
M35 (13)
POL
ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami
Bieruń
47:10,0
07:31,7
07:51
14
102
Woźniak Jacek
M (41)
1977
M35 (14)
POL
Pixonet.pl
Rybnik
47:16,0
07:37,7
07:52
15
54
Błaszczykowski Marcin
M (42)
1979
M35 (15)
POL
Tarnowskie Góry
47:29,2
07:50,9
07:54
16
43
Nowogrodzki Mateusz
M (43)
1978
M35 (16)
POL
PoRUNne Furganie
Rajsko
47:47,7
08:09,4
07:57
17
5
Ryczkiewicz Andrzej
M (44)
1976
M35 (17)
POL
MIY-OF-UTE
Żywiec
48:06,5
08:28,2
08:01
18
69
Magiera Adam
M (46)
1982
M35 (18)
POL
Chwalisz nie chwalisz lotej z nami
Imielin
48:26,5
08:48,2
08:04
19
45
Słowiak Jan
M (47)
1983
M35 (19)
POL
Sól
49:03,9
09:25,6
08:10
20
52
Piętka Radosław
M (48)
1983
M35 (20)
POL
Sosnowiec
49:18,7
09:40,4
08:13
21
17
Bochynek Tomasz
M (49)
1974
M35 (21)
POL
TI Automotive
Wieprz
49:34,0
09:55,7
08:15
22
60
Kastelik Dariusz
M (51)
1977
M35 (22)
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
50:14,3
10:36,0
08:22
23
84
Stopka Jan
M (54)
1981
M35 (23)
POL
Rysianka Team
Cięcina
50:37,1
10:58,8
08:26
24
66
Duraj Przemysław
M (55)
1982
M35 (24)
POL
Węgierska Górka
51:09,8
11:31,5
08:31
25
31
Rybczyński Jarosław
M (57)
1972
M35 (25)
POL
Dzikie Życie Run Team
Siemianowice Śląskie
51:21,7
11:43,4
08:33
26
77
Zyzański Paweł
M (59)
1976
M35 (26)
POL
1976
Radziechowy Gmina: Radziechowy-Wieprz
51:36,0
11:57,7
08:36
27
29
Stanirowski Jarosław
M (60)
1971
M35 (27)
POL
Mstów
52:01,3
12:23,0
08:40
28
7
Rygiel Janusz
M (63)
1983
M35 (28)
POL
Zbytków
52:35,4
12:57,1
08:45
29
13
Zięba Jacek
M (67)
1977
M35 (29)
POL
Śląska Akademia Futbolu
Gliwice
55:02,4
15:24,1
09:10
30
50
Włodarz Piotr
M (68)
1983
M35 (30)
POL
Rudzica
55:16,9
15:38,6
09:12
31
3
Saternus Jacek
M (74)
1975
M35 (31)
POL
....,.
Zabrze
58:58,1
19:19,8
09:49
32
4
Bartos Przemek
M (75)
1984
M35 (32)
POL
Zabrze
58:58,8
19:20,5
09:49
33
20
Mol Wojtek
M (76)
1983
M35 (33)
POL
Żywiec
59:31,2
19:52,9
09:55
34
35
Wolny Michał
M (79)
1984
M35 (34)
POL
Żywiec
1:06:47,6
27:09,3
11:07
35
15
Klinger Łukasz
M (80)
1981
M35 (35)
POL
Chorzów
1:16:49,1
37:10,8
12:48
BGTimeSport
© 2015 - 2024