XIV Polar Sport Skitour im. Basi German

Wydarzenie:
XIV Polar Sport Skitour im. Basi German XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Organizator:
Fundacja NA START IM. BASI GERMAN
Data:
02.03.2019
Miejsce:
Zawoja - PKL Mosorny Groń
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
195
Ukończyło:
187
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata
1 11 Chruściel Aleksandra K (1) JunMŁ-K (1) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 1:32:08,4
2 115 Czeczott Małgorzata K (2) JunSt-K (1) POL UKA Warszawa 1:44:28,7 12:20,3
3 105 Barut-Skupień Barbara K (3) JunSt-K (2) POL Speleo Klub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:55:54,7 23:46,3
4 169 Półtawska Weronika K (4) JunMŁ-K (2) POL KW Kraków Kraków 1:57:49,9 25:41,5
5 173 Rzeźniczek Patrycja K (5) JunMŁ-K (3) POL KW chlanie Krakow 2:04:41,9 32:33,5
6 132 Gutek Zosia K (6) JunSt-K (3) POL KAGB Cieszyn 2:08:40,0 36:31,6
7 23 GABRYŚ - CICHACZ KATARZYNA K (7) JunSt-K (4) POL OŚWIĘCIM 2:08:49,9 36:41,5
8 153 Król-Jędraga Aneta K (8) JunMŁ-K (4) POL Zakopane 2:09:29,4 37:21,0
9 57 Moszumańska Magdalena K (9) JunSt-K (5) POL Kraków 2:11:37,9 39:29,5
10 90 Szeremeta Sara K (10) JunMŁ-K (5) POL KW Krakow Krakow 2:13:43,0 41:34,6
11 192 Wałaszek Monika K (11) JunSt-K (6) POL KW Kraków Kraków 2:14:44,0 42:35,6
12 102 Adamczyk Agnieszka K (12) JunMŁ-K (6) POL AKPT Zakopane 2:14:46,6 42:38,2
13 58 Moszumańska-Kolegowicz Katarzyna K (13) JunSt-K (7) POL szumka team Kraków 2:19:47,6 47:39,2
14 178 Surma Anna K (14) JunSt-K (8) POL Kraków 2:20:18,2 48:09,8
15 14 Czajkowska Agnieszka K (15) JunSt-K (9) POL Zakos Zakopane Zakopane 2:24:34,2 52:25,8
16 88 Strzała Magdalena K (16) JunSt-K (10) POL FunTeam Kraków 2:25:35,0 53:26,6
17 151 Kormaniak Renata K (17) JunSt-K (11) POL Krzyżowa 2:27:32,2 55:23,8
18 189 Tylec Małgorzata K (18) JunMŁ-K (7) POL KW Kraków Raciechowice 2:31:51,1 59:42,7
19 108 Bratek Ilona K (19) JunMŁ-K (8) POL KS KANDAHAR Orzesze 2:33:46,3 1:01:37,9
20 37 Klęka Zuza K (20) JunMŁ-K (9) POL Przyłęków 2:34:18,7 1:02:10,3
21 81 Skórzak Marta K (21) JunMŁ-K (10) POL łodygowice 2:35:37,6 1:03:29,2
22 119 Domagała Edyta K (22) JunMŁ-K (11) POL KW Kraków Warszawa 2:37:21,0 1:05:12,6
23 124 Filipek Justyna K (23) JunMŁ-K (12) POL Krzeszowice 2:37:47,6 1:05:39,2
24 188 Twardowska Joanna K (24) JunMŁ-K (13) POL RKW Rzeszów 2:39:26,8 1:07:18,4
25 32 Jawień Magdalena K (25) JunSt-K (12) POL Tychy 2:39:44,2 1:07:35,8
26 110 Budzyńska Małgorzata K (26) JunSt-K (13) POL Rzeszow 2:43:32,2 1:11:23,8
27 7 Bormann Margrit K (27) JunMŁ-K (14) POL Oświęcim 2:43:38,6 1:11:30,2
28 18 Dudek Maria K (28) JunMŁ-K (15) POL Kraków 2:44:48,7 1:12:40,3
29 187 Trojanowska Dominika K (29) JunMŁ-K (16) POL SAKWA Kraków 2:48:56,5 1:16:48,1
30 182 Szczecina Katarzyna K (30) JunMŁ-K (17) POL ABlandia Nowy Sącz 3:04:46,6 1:32:38,2
31 113 Chlebińska Kamila K (31) JunMŁ-K (18) POL KW Kraków Warszawa 3:07:39,4 1:35:31,0
32 73 Radwańska Aleksandra K (32) JunMŁ-K (19) POL Polar Sport Kraków 3:35:42,2 2:03:33,8
33 74 Radwańska Krystyna K (33) JunSt-K (14) POL Polar Sport Głogoczów 3:35:45,1 2:03:36,7
34 85 Stachowska Monika K (34) JunSt-K (15) POL Gdańsk 3:37:04,4 2:04:56,0
DNS 44 Kozielska Magdalena K JunMŁ-K POL Dynafit Banska Nizna
DSQ 179 Suszczenia Dorota K JunMŁ-K POL Kościelisko 1:26:51,2

BGTimeSport © 2015-2020