XIV Polar Sport Skitour im. Basi German

Wydarzenie:
XIV Polar Sport Skitour im. Basi German XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Organizator:
Fundacja NA START IM. BASI GERMAN
Data:
02.03.2019
Miejsce:
Zawoja - PKL Mosorny Groń
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
195
Ukończyło:
187
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (JunSt-M)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata
1 167 Pietka Marcin M (3) JunSt-M (1) POL KS Kandahar / Gopr Beskidy Roczyny 1:08:06,8
2 193 Wargocki Mariusz M (5) JunSt-M (2) POL Kw Zakopane Zakopane 1:09:10,4 01:03,6
3 139 Juszczak Artur M (9) JunSt-M (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 1:13:47,6 05:40,8
4 148 Kiełtyka Zbigniew M (13) JunSt-M (4) POL KW Gliwice Gliwice 1:17:54,0 09:47,2
5 96 Trznadel Maciej M (16) JunSt-M (5) POL KS Kandahar / SPLA Tychy Bytom 1:19:23,3 11:16,5
6 157 Kuźniak Filip M (18) JunSt-M (6) POL KS Kandahar Katowice 1:19:31,3 11:24,5
7 28 Herud Ján M (25) JunSt-M (7) SVK Oravská Polhora 1:24:19,0 16:12,2
8 21 Elantkowski Paweł M (27) JunSt-M (8) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 1:24:56,8 16:50,0
9 9 Bruzda Adam M (30) JunSt-M (9) POL KANDAHAR Oświęcim 1:25:41,2 17:34,4
10 138 JAWORSKI Zbigniew M (33) JunSt-M (10) POL --- Kluszkowce 1:29:20,3 21:13,5
11 162 Matłosz Mariusz M (34) JunSt-M (11) POL Gbiska 1:29:32,1 21:25,3
12 80 Siemieniec Grzegorz M (35) JunSt-M (12) POL KW Jastrzebie Zebrzydowice 1:29:49,4 21:42,6
13 114 CYGOŃ LESZEK M (37) JunSt-M (13) POL RYSIANKA TEAM WĘGIERSKA-GÓRKA 1:31:31,7 23:24,9
14 142 Kalita Arek M (38) JunSt-M (14) POL KAMAK Jaworze 1:31:50,0 23:43,2
15 186 Tomasiak Jan M (39) JunSt-M (15) POL KS Kandahar Rytro 1:33:11,5 25:04,7
16 134 Haładyna Dariusz M (44) JunSt-M (16) POL niezrzeszony Bukowina Tatrzańska 1:35:55,7 27:48,9
17 66 Piotrowski Andrzej M (47) JunSt-M (17) POL Ortoreh team Warszawa 1:38:58,6 30:51,8
18 65 Pilśniak Krzysztof M (48) JunSt-M (18) POL Kraków 1:38:58,7 30:51,9
19 191 Tywonek Tomasz M (50) JunSt-M (19) POL TKN Tatra Team Warszawa 1:40:19,6 32:12,8
20 1 badura wojtek M (53) JunSt-M (20) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 1:43:13,3 35:06,5
21 6 Boratyński Adam M (59) JunSt-M (21) POL Warszawa 1:44:58,3 36:51,5
22 31 Jarosz Tomek M (62) JunSt-M (22) POL Oświęcim 1:47:11,0 39:04,2
23 181 Syty Jan M (63) JunSt-M (23) POL KW Jastrzębie-Zdrój, KAGB GOPR Jastrzębie-Zdrój 1:47:12,2 39:05,4
24 51 Lenczowski Jakub M (65) JunSt-M (24) POL Iron Dragon Triathlon/dobrenarty.pl Kraków 1:48:19,7 40:12,9
25 129 Górski Marcin M (66) JunSt-M (25) POL KW Warszawa Warszawa 1:48:35,0 40:28,2
26 36 Kasiński Tomasz M (67) JunSt-M (26) POL Limanowa 1:48:47,7 40:40,9
27 176 Stąpel Sławomir M (68) JunSt-M (27) POL Ks kandahar Imielin 1:49:15,4 41:08,6
28 164 Noga Adam M (69) JunSt-M (28) POL Jedlina 1:49:19,5 41:12,7
29 75 Rębkowski Piotr M (70) JunSt-M (29) POL Otwock 1:49:38,5 41:31,7
30 33 Jawień Jacek M (71) JunSt-M (30) POL Tychy 1:49:44,8 41:38,0
31 95 Trojnarski Maciej M (72) JunSt-M (31) POL Szczawnica 1:49:46,3 41:39,5
32 133 Gwiżdż Marcin M (73) JunSt-M (32) POL Jaworzno 1:49:59,1 41:52,3
33 45 krawczyk grzesiek M (74) JunSt-M (33) POL Wieliczka 1:50:04,4 41:57,6
34 38 Kluz Jarek M (76) JunSt-M (34) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:52:25,4 44:18,6
35 15 Czajkowski Wojciech M (79) JunSt-M (35) POL Zakos Zakopane Zakopane 1:52:40,1 44:33,3
36 19 Dziemba Piotr M (80) JunSt-M (36) POL Dynafit Bielsko-Biała 1:52:42,9 44:36,1
37 183 Szczecina Zbigniew M (81) JunSt-M (37) POL ZIM-BUD Kamionka Wielka 1:53:03,6 44:56,8
38 104 Bala Janusz M (82) JunSt-M (38) POL JMP Nowy Targ 1:53:16,9 45:10,1
39 137 Jarecki Paweł M (83) JunSt-M (39) POL Wierzchowisko 1:54:31,3 46:24,5
40 109 Bratek Olgierd M (90) JunSt-M (40) POL KS KANDAHAR Orzesze 1:58:08,6 50:01,8
41 4 Bilczewski Tomasz M (91) JunSt-M (41) POL Krakow 1:58:47,8 50:41,0
42 52 Malek Andrzej M (94) JunSt-M (42) POL BKN GRONIE PTTK Bielsko B Bielsko Biala 1:59:56,7 51:49,9
43 91 Szlachtowski Andrzej M (99) JunSt-M (43) POL Nowy Targ 2:02:09,5 54:02,7
44 156 Kulczycki Sebastian M (101) JunSt-M (44) POL Kw Kraków Chrzanów 2:02:55,7 54:48,9
45 99 Zachwieja Przemysław M (103) JunSt-M (45) POL Kraków 2:04:16,4 56:09,6
46 34 JELEŃ JANUSZ M (104) JunSt-M (46) POL amator Maków Podhalański 2:04:56,5 56:49,7
47 41 Kondracki Dariusz M (106) JunSt-M (47) POL KW KRAKÓW Kraków 2:05:32,1 57:25,3
48 130 Grasela Marcin M (110) JunSt-M (48) POL Od Grzegorza Mysłowice 2:07:20,7 59:13,9
49 149 Kolarczyk Andrzej M (111) JunSt-M (49) POL Mikołów 2:07:23,6 59:16,8
50 54 Michałkiewicz Marek M (112) JunSt-M (50) POL KW Kraków Kraków 2:09:13,6 1:01:06,8
51 77 Romanowicz Paweł M (113) JunSt-M (51) POL Kraków 2:10:24,0 1:02:17,2
52 20 Dziubek Ireneusz M (114) JunSt-M (52) POL Kraków 2:11:16,6 1:03:09,8
53 8 Boryczka Przemek M (117) JunSt-M (53) POL FunTeam Kraków 2:13:11,5 1:05:04,7
54 3 Bąkowski Włodzimierz M (118) JunSt-M (54) POL Wiosna Warszawa 2:13:29,6 1:05:22,8
55 71 Pyrć Szymon M (120) JunSt-M (55) POL Kraków 2:14:21,9 1:06:15,1
56 152 Krawczyk Marcin M (122) JunSt-M (56) POL Krawczyk s Team Kraków 2:17:37,5 1:09:30,7
57 117 Czyżewicz Grzegorz M (123) JunSt-M (57) POL Kraków 2:17:59,3 1:09:52,5
58 100 Górczyński Grzegorz M (125) JunSt-M (58) POL 2:21:21,7 1:13:14,9
59 30 Jagielak Janusz M (129) JunSt-M (59) POL Kraków 2:28:11,9 1:20:05,1
60 196 Winczura Dominik M (131) JunSt-M (60) POL RKW Rzeszów Rzeszów 2:33:56,1 1:25:49,3
61 184 Szyjka Radosław M (133) JunSt-M (61) POL Chełmek 2:35:54,2 1:27:47,4
62 78 Ryłko Krzysztof M (137) JunSt-M (62) POL Oświęcim 2:43:40,3 1:35:33,5
63 140 Kafarowski Dariusz M (139) JunSt-M (63) POL Nivea Team Jaworzno 2:48:57,5 1:40:50,7
64 50 Legoń Krzysztof M (141) JunSt-M (64) POL Zakopane 2:59:06,3 1:50:59,5
65 76 Ring Marcin M (142) JunSt-M (65) POL FunTeam Zielonki 3:03:48,4 1:55:41,6
66 69 Stochel Teresa M (146) JunSt-M (66) POL 3:34:10,8 2:26:04,0
67 86 Stachowski Andrzej M (148) JunSt-M (67) POL Gdańsk 3:37:06,3 2:28:59,5
68 97 Wojciech Piotr M (149) JunSt-M (68) POL Świerklany 4:12:04,5 3:03:57,7
69 47 Krzysztofik Ryszard M (152) JunSt-M (69) POL Kielce 4:39:43,9 3:31:37,1
70 12 CICHACZ Adam Cichacz M (153) JunSt-M (70) POL Oświęcim 5:10:41,8 4:02:35,0
DNF 16 Daniel Jarek M JunSt-M POL Dynafit Bielsko-Biała
DNS 160 Majoch Piotr M JunSt-M POL Maja Nowy Sacz

BGTimeSport © 2015-2020