BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie:
EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI EKSTREMALNY PÓŁMARATON GÓRSKI
Organizator:
Zarząd Terenowy NSZZP przy KPP Żywiec
Data:
25.05.2018
Miejsce:
Ostre
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
107
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Mod36 (Mod36)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 4 Michulec Jacek M (1) 1980 Mod36 (1) POL Komenda Główna Policji Żywiec 1:30:51,7
2 41 Burghart Jakub M (3) 1981 Mod36 (2) POL Komenda Główna Policji KWP KRAKÓW 1:34:10,3 03:18,6
3 40 Thiel Adam M (6) 1977 Mod36 (3) POL Komenda Główna Policji Gdańsk 1:40:03,9 09:12,2
4 85 Prokop Jarosław M (8) 1971 Mod36 (4) POL Grupa Beskidzka GOPR Rycerka Górna 1:44:40,4 13:48,7
5 35 SŁOBODZIAN EUGENIUSZ M (12) 1975 Mod36 (5) POL Śląski Oddział Straży Granicznej Cieszyn 1:47:17,1 16:25,4
6 12 Mrowiec Bartłomiej M (14) 1979 Mod36 (6) POL Grupa Beskidzka GOPR Katowice 1:48:15,7 17:24,0
7 97 Cichoń Roman M (15) 1979 Mod36 (7) POL KPP Tarnowskie Góry Mierzęcice 1:49:34,3 18:42,6
8 55 Kowalkowski Paweł M (16) 1981 Mod36 (8) POL KWP Kraków Kraków 1:50:07,4 19:15,7
9 3 CZERNEK TOMASZ M (17) 1977 Mod36 (9) POL KMP Bielsko-Biała Lipowa 1:52:30,5 21:38,8
10 36 Ryś Paweł M (23) 1976 Mod36 (10) POL Straż Graniczna ŚLOSG Bielsko-Biała 1:55:32,2 24:40,5
11 94 Sawicki Lucjan M (25) 1976 Mod36 (11) POL ZSME Żywiec Żywiec 1:57:20,6 26:28,9
12 47 Skoczylas Bartłomiej M (26) 1981 Mod36 (12) POL Grupa Beskidzka GOPR Wadowice 1:57:40,1 26:48,4
13 15 Szendera Józef M (27) 1980 Mod36 (13) POL KMP Bielsko-Biała STUDZIONKA 2:00:17,8 29:26,1
14 59 Malczyk Janusz M (30) 1974 Mod36 (14) POL Gopr Beskidy,Policja Wisła 2:05:02,6 34:10,9
15 25 Ziętek Andrzej M (32) 1982 Mod36 (15) POL Szkoła Policji w Katowicach Sławków 2:05:17,1 34:25,4
16 6 Dudek Mariusz M (35) 1980 Mod36 (16) POL KMP Ruda Śląska Ruda Śląska 2:08:07,8 37:16,1
17 20 Kapral Jerzy M (38) 1969 Mod36 (17) POL SPPP Częstochowa Apolonka 2:08:45,5 37:53,8
18 93 Pąk Grzegorz M (39) 1979 Mod36 (18) POL KMP Sosnowiec Sosnowiec 2:10:14,4 39:22,7
19 1 Łukasik Michał M (40) 1970 Mod36 (19) POL KPP Żywiec Zawoja 2:11:49,6 40:57,9
20 98 Openchowski Rafał M (41) 1976 Mod36 (20) POL KPP Tarnowskie Góry Boruszowice 2:12:32,7 41:41,0
21 30 Hulin Sebastian M (42) 1974 Mod36 (21) POL KMP Katowice Katowice 2:12:35,7 41:44,0
22 61 Pastwa Grzegorz M (43) 1971 Mod36 (22) POL Grupa Beskidzka GOPR Jasienica 2:13:20,7 42:29,0
23 14 NIKIEL MARCIN M (47) 1978 Mod36 (23) POL Bielsko - Biała 2:15:55,1 45:03,4
24 78 Janarek Paweł M (49) 1968 Mod36 (24) POL KP Pyskowice Pyskowice 2:16:50,2 45:58,5
25 80 Gajda Grzegorz M (52) 1980 Mod36 (25) POL KWP Katowice Sosnowiec 2:18:09,8 47:18,1
26 48 Kucharczyk Andrzej M (53) 1973 Mod36 (26) POL KMP Tychy Tychy 2:19:03,6 48:11,9
27 87 SOCHA ROBERT M (55) 1976 Mod36 (27) POL Straż Miejska w Skoczowie Skoczów 2:20:08,0 49:16,3
28 10 Kozłowski Artur M (57) 1974 Mod36 (28) POL KWP Katowice Dąbrowa Górnicza 2:20:28,2 49:36,5
29 31 Stęchły Jarosław M (58) 1976 Mod36 (29) POL KPP Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski 2:21:05,0 50:13,3
30 51 Gajewski Damian M (59) 1979 Mod36 (30) POL Komenda Główna Policji Warszawa 2:21:31,8 50:40,1
31 49 Cupiał Mariusz M (64) 1980 Mod36 (31) POL Myszków 2:23:36,3 52:44,6
32 103 Kozieł Mariusz M (65) 1978 Mod36 (32) POL Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu Żywiec 2:25:35,1 54:43,4
33 77 Legieżyński Tomasz M (68) 1982 Mod36 (33) POL Komisariat Policji Pyskowice Gliwice 2:28:13,4 57:21,7
34 58 Kostka Sebastian M (69) 1976 Mod36 (34) POL KPP Cieszyn Cieszyn 2:28:43,7 57:52,0
35 76 Ploch Adam M (71) 1978 Mod36 (35) POL Pyskowice 2:29:43,2 58:51,5
36 9 Wójcik Artur M (72) 1979 Mod36 (36) POL KWP Katowice Dąbrowa Górnicza 2:30:09,4 59:17,7
37 102 Litwin Sławomir M (74) 1976 Mod36 (37) POL KWP Katowice Sosnowiec 2:34:08,3 1:03:16,6
38 91 Lorek Mateusz M (76) 1980 Mod36 (38) POL Sosnowiec 2:35:16,3 1:04:24,6
39 86 Jamrozy Krzysztof M (77) 1973 Mod36 (39) POL KMP Sosnowiec Mysłowice 2:36:07,2 1:05:15,5
40 43 Pieślak Romuald M (80) 1969 Mod36 (40) POL SPPP Bielsko-Biała Bielsko-Biała 2:38:19,5 1:07:27,8
41 11 Magiera Marek M (81) 1957 Mod36 (41) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:40:20,2 1:09:28,5
42 29 Simiński Zbigniew M (82) 1980 Mod36 (42) POL KPP Wodzisław Śląski Wodzislaw Śląski 2:41:19,3 1:10:27,6
43 53 Sapeta Szymon M (83) 1978 Mod36 (43) POL Grupa Beskidzka GOPR Radziechowy 2:42:47,2 1:11:55,5
44 28 Korba Krzysztof M (84) 1982 Mod36 (44) UKR KPP Wodzisław Śląski Wodzislaw Śląski 2:43:27,9 1:12:36,2
45 82 Jarszak Sebastian M (85) 1977 Mod36 (45) POL Dąbrowa Górnicza 2:44:07,1 1:13:15,4
46 63 Mlynarczyk Pawel M (86) 1976 Mod36 (46) POL Katowice 2:44:20,0 1:13:28,3
47 22 Frosztęga Artur M (87) 1976 Mod36 (47) POL UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice 2:45:10,0 1:14:18,3
48 109 Effenberg Michał M (90) 1981 Mod36 (48) POL KPP Zgierz Zgierz 2:51:59,1 1:21:07,4
49 5 Brych Marcin M (93) 1972 Mod36 (49) POL Lasy Państwowe Nadl. Koniecpol Koniecpol 2:55:57,8 1:25:06,1
50 72 Golec Roman M (94) 1978 Mod36 (50) POL KMP Piekary Śląskie Katowice 3:00:28,6 1:29:36,9
DNF 17 Pietraszko Tomasz M 1978 Mod36 POL ZSME Zywiec Żywiec
DNS 27 Płóciniczak Dominik M 1976 Mod36 POL Katowice
DNF 39 PIOTRASCHKE Paweł M 1979 Mod36 POL KGP Warszawa SP SŁUPSK

BGTimeSport © 2015-2020