Toggle navigation
Zawody
150km.pdf
100km.pdf
70km.pdf
48km.pdf
30km.pdf
Łemkowyna Ultra-Trail® 100
Wydarzenie:
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Łemkowyna Ultra-Trail® 2018
Organizator:
Fundacja Ultra
Data:
12-14.10.2018
Miejsce:
Beskid Niski
Dystans:
99
.999 km
Zgłoszonych:
112
Ukończyło:
96
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kraj
Klub
Miasto
Ropki 19.6km
Wołowiec 42.5km
Chyrowa 80.9km
Meta
Strata
Tempo
1
600
Oleksiewicz Maurycy
M (1)
POL
Szakale Bałut Łódź
Łódź
1:42:18,1(1)
4:19:56,5(1)
8:53:14,5(1)
11:50:52,6
07:06
2
604
Pawłowski Arek
M (2)
POL
Rock&Run
Warszawa
1:58:19,6(4)
4:37:23,4(4)
9:17:28,2(3)
11:51:44,7
00:52,1
07:07
3
587
MIEDZIEJEWSKI Andrzej
M (3)
POL
WPRunning
Pruszków
1:48:58,5(2)
4:26:43,8(2)
9:12:54,8(2)
11:59:51,5
08:58,9
07:11
4
644
WYKA BŁAŻEJ
M (4)
POL
PCH_RUN
Chodzież
2:10:38,6(10)
5:03:26,3(8)
9:34:30,1(4)
12:26:28,9
35:36,3
07:27
5
605
Perykasza Paweł
M (5)
POL
Muay Running Team
Kraków
2:07:32,8(8)
4:59:23,0(7)
9:52:22,2(6)
12:59:36,1
1:08:43,5
07:47
6
524
Dziądziak Łukasz
M (6)
POL
Monk Sandals
Siedlce
1:54:43,6(3)
4:34:26,1(3)
9:45:04,7(5)
13:07:14,3
1:16:21,7
07:52
7
554
Kmak Sławek
M (7)
POL
PAPIKI
Grybów
2:10:07,4(9)
5:07:49,2(9)
10:13:48,8(7)
13:24:39,5
1:33:46,9
08:02
8
578
Ławnik Mateusz
M (8)
POL
Katowice
2:00:08,8(6)
4:55:41,1(5)
10:25:50,7(8)
13:50:39,7
1:59:47,1
08:18
9
550
Kijek Łukasz
M (9)
POL
Lublin
2:00:07,5(5)
4:57:25,3(6)
10:34:06,0(9)
14:15:56,0
2:25:03,4
08:33
10
613
Rej Mirosław
M (10)
POL
M&T wyjadacze parówków
Mielec
2:18:39,6(20)
5:33:15,6(16)
10:56:27,4(12)
14:19:29,3
2:28:36,7
08:35
11
575
Lonc Tomasz
M (11)
POL
M&T wyjadacze parówków
Rzeszów
2:18:37,8(19)
5:33:12,1(15)
10:56:33,6(13)
14:19:29,5
2:28:36,9
08:35
12
584
Matusiak Michał
M (12)
POL
Rowery Małgośka
Poznań
2:17:31,8(17)
5:28:29,2(14)
11:03:10,8(14)
14:37:16,6
2:46:24,0
08:46
13
622
Signerski Remigiusz
M (13)
POL
Dzikie Życie Run Team
Gdańsk
2:17:54,3(18)
5:35:44,1(17)
11:31:16,7(19)
14:53:12,9
3:02:20,3
08:55
14
623
Skrok Krzysztof
M (14)
POL
Rykowisko
Chabrowa
2:22:59,8(23)
5:36:56,0(18)
11:25:07,1(16)
15:01:28,8
3:10:36,2
09:00
15
567
Krupa Sławomir
M (15)
POL
PCH-RUN
Chodzież
2:30:40,2(38)
5:52:12,6(27)
11:31:03,3(18)
15:12:10,0
3:21:17,4
09:07
16
502
Prieto Saiz Lorenzo
M (16)
ESP
Gijon
2:13:54,6(11)
5:22:41,8(11)
11:32:56,8(20)
15:29:59,0
3:39:06,4
09:17
17
528
Figlewicz Piotr
M (17)
POL
Myślenice
2:35:59,6(52)
6:01:40,0(33)
12:00:10,1(26)
15:31:57,0
3:41:04,4
09:19
18
561
Korulczyk Łukasz
M (18)
POL
Lublin
2:20:36,8(22)
5:45:12,9(20)
11:57:26,7(24)
15:34:19,8
3:43:27,2
09:20
19
611
Prucnal Zbigniew
M (19)
POL
elko24.pl
Jasło
2:31:26,8(39)
5:56:53,8(28)
11:44:13,9(21)
15:35:55,2
3:45:02,6
09:21
20
505
AUGUSTYNIAK GRZEGORZ
M (20)
POL
Głuchołazy
2:34:16,9(49)
5:59:36,3(32)
12:12:34,0(30)
15:36:05,9
3:45:13,3
09:21
21
519
Czajkowski Wojtek
M (21)
POL
Warszawa
2:13:58,2(12)
5:28:21,3(13)
11:44:19,9(22)
15:56:27,8
4:05:35,2
09:33
22
534
Gąsecki Daniel
M (22)
POL
Aktywny Dynów
Dynów
2:16:48,5(16)
5:48:47,4(24)
12:08:52,5(28)
16:05:35,1
4:14:42,5
09:39
23
563
Kovacs Istvan
M (23)
HUN
Budapest
2:27:59,6(31)
6:05:52,2(41)
12:36:47,7(35)
16:10:41,0
4:19:48,4
09:42
24
614
Respondek Marcin
M (24)
POL
Lecymy Durś
Siemianowice śląskie
2:23:24,1(24)
6:02:43,7(34)
12:10:15,3(29)
16:12:43,5
4:21:50,9
09:43
25
509
Baranowski Michał
M (25)
POL
Moralni Zwycięzcy
Wyszków
2:23:36,8(27)
5:46:05,3(21)
12:05:34,2(27)
16:17:21,8
4:26:29,2
09:46
26
589
MIKULSKI GRZEGORZ
M (26)
POL
Białostocka Sekta Biegaczy
Choroszcz
2:25:43,4(29)
5:49:10,6(25)
12:20:41,2(31)
16:20:06,7
4:29:14,1
09:48
27
632
Urbanik Łukasz
M (27)
POL
Łódź
2:16:42,6(15)
6:03:56,5(37)
12:44:15,8(36)
16:36:01,1
4:45:08,5
09:57
28
646
Zajdel Sławomir
M (28)
POL
Mrówka Jarosław Active Team
Jarosław
2:41:29,1(63)
6:25:34,3(51)
12:51:51,7(42)
16:40:18,6
4:49:26,0
10:00
29
511
Bartosiewicz Adam
M (29)
POL
OCR Polska
Gryfino
2:29:31,7(35)
6:05:20,5(40)
12:31:00,6(33)
16:40:29,7
4:49:37,1
10:00
30
581
Makowski Łukasz
M (30)
POL
Gorlice
2:51:09,6(85)
6:18:01,3(47)
12:32:35,4(34)
16:44:38,4
4:53:45,8
10:02
31
590
Miszczyk Roman
M (31)
POL
Aktywne Beskidy
Bystra
2:40:40,4(60)
6:46:20,0(69)
13:22:32,9(48)
17:01:33,2
5:10:40,6
10:12
32
588
Mietła Mateusz
M (32)
POL
KSS JPII
Wrząsowice
2:34:57,1(51)
6:02:43,9(35)
12:45:01,9(37)
17:05:30,5
5:14:37,9
10:15
33
542
Hojczyk Karol
M (33)
POL
Wolne Ślimaki
Poznań
2:32:31,2(43)
5:57:59,3(30)
12:46:23,4(38)
17:08:30,6
5:17:38,0
10:17
34
538
Grobelny Dawid
M (34)
POL
GreatGratula
Osieczna
2:32:30,7(42)
5:57:58,2(29)
12:46:25,6(39)
17:08:31,0
5:17:38,4
10:17
35
546
KAMERDUŁA ŁUKASZ
M (35)
POL
Team 4
Strużka
2:23:25,7(25)
5:50:59,5(26)
12:49:32,4(40)
17:28:40,0
5:37:47,4
10:29
36
597
Nowakowski Leszek
M (36)
POL
Białogard
2:41:30,6(64)
6:30:12,7(54)
13:16:44,7(44)
17:28:40,0
5:37:47,4
10:29
37
533
gaudyn hubert
M (37)
POL
team 4
krosno odrzańskie
2:32:08,1(40)
6:03:30,1(36)
12:49:39,5(41)
17:28:41,5
5:37:48,9
10:29
38
648
Zawadzki Bartłomiej
M (38)
POL
Pompa team
Piekary Śląskie
2:32:08,6(41)
6:37:35,9(59)
13:22:25,6(47)
17:29:35,9
5:38:43,3
10:29
39
531
Fus Maciej
M (39)
POL
Rzeszów
2:34:04,1(47)
6:24:00,7(48)
13:33:40,3(49)
17:29:39,0
5:38:46,4
10:29
40
606
Peszek Bogdan
M (40)
POL
Aktywny Dynów
Dynów
2:37:56,8(58)
6:25:15,2(50)
13:22:22,6(46)
17:29:39,4
5:38:46,8
10:29
41
619
Salik Stanisław
M (41)
POL
Solne Miasto
Wieliczka
2:34:08,6(48)
6:17:42,8(46)
13:36:39,9(52)
17:33:07,1
5:42:14,5
10:31
42
558
Kohutnicki Rafał
M (42)
POL
Warszawa
2:52:32,2(86)
6:48:12,9(72)
13:41:51,1(53)
17:37:50,6
5:46:58,0
10:34
43
576
Lucas Ricardo
M (43)
PRT
Muscat Road Runners
Torres Novas
2:37:27,4(56)
6:05:15,2(39)
13:34:29,9(50)
18:02:51,8
6:11:59,2
10:49
44
532
Gábor Madarász
M (44)
HUN
Bükkzsérc
2:38:03,6(59)
6:08:40,9(44)
13:34:31,0(51)
18:22:29,9
6:31:37,3
11:01
45
535
Gos Grzegorz
M (45)
POL
Lesznowola
2:29:56,7(36)
6:05:53,9(43)
13:11:25,2(43)
18:32:27,6
6:41:35,0
11:07
46
580
Makarewicz Wiktor
M (46)
POL
ADIDAS RUNNERS WARSAW
Warszawa
2:32:57,9(44)
6:28:43,2(52)
13:49:45,5(55)
18:35:40,3
6:44:47,7
11:09
47
595
Nowak Grzegorz
M (47)
POL
Tarnów
2:28:58,2(32)
6:14:40,0(45)
13:48:55,9(54)
18:45:41,6
6:54:49,0
11:15
48
599
Olejnik Piotr
M (48)
POL
GAT
Wrocław
2:48:52,7(80)
6:40:11,4(62)
13:54:59,3(56)
18:46:06,2
6:55:13,6
11:15
49
626
Solecki Łukasz
M (49)
POL
Soltrade Runners
Tomaszów Mazowiecki
2:46:07,9(76)
6:55:21,5(77)
14:18:05,3(63)
18:47:33,5
6:56:40,9
11:16
50
562
kotowski andrzej
M (50)
POL
wrocław
2:41:44,4(67)
6:48:45,8(74)
14:09:39,3(59)
18:54:15,1
7:03:22,5
11:20
51
630
Sygiet Andrzej
M (51)
POL
Gliwice
2:41:46,9(68)
6:48:47,4(75)
14:09:45,1(60)
18:54:36,0
7:03:43,4
11:20
52
608
Piros Peter
M (52)
HUN
Piliscsaba
2:42:25,0(69)
6:37:30,4(58)
14:09:37,4(58)
19:06:36,9
7:15:44,3
11:27
53
629
Strzebinczyk Adam
M (53)
DEU
TIME4RUNNING
Himmelkron
2:45:09,3(73)
6:46:15,1(67)
14:21:24,2(65)
19:11:33,4
7:20:40,8
11:30
54
631
Tokarz Robert
M (54)
POL
P&G
Tarnów
2:30:35,5(37)
6:38:53,5(60)
14:26:51,0(67)
19:18:56,7
7:28:04,1
11:35
55
548
Kąkol Dariusz
M (55)
POL
42 Do Szczęścia
Bielsko-Biała
2:45:15,6(74)
6:41:14,7(63)
14:05:22,3(57)
19:18:56,9
7:28:04,3
11:35
56
560
Korba Michał
M (56)
POL
Warszawa
2:56:25,5(88)
7:05:53,4(81)
14:18:03,8(62)
19:37:55,0
7:47:02,4
11:46
57
621
SAWICKI RADEK
M (57)
POL
DZIKIE GRUBASY SZATANA
WARSZAWA
2:29:03,1(33)
6:35:50,4(56)
14:37:24,7(69)
19:43:13,4
7:52:20,8
11:49
58
615
Różalski Krzysztof
M (58)
POL
Czajowice
2:25:09,6(28)
5:59:24,4(31)
14:14:01,0(61)
19:44:25,7
7:53:33,1
11:50
59
649
Ziętek Marcin
M (59)
POL
RunForFun
Jaworzno
2:44:10,0(71)
7:05:42,2(80)
14:58:32,2(72)
19:44:45,9
7:53:53,3
11:50
60
556
Kobierowski Edward
M (60)
POL
Klub Biegacza GOCH BYTÓW
Bytów
3:07:56,6(103)
7:29:41,0(95)
15:15:59,4(77)
19:45:56,9
7:55:04,3
11:51
61
579
Maj Grzegorz
M (61)
POL
Kraków
2:36:06,9(53)
6:29:39,6(53)
14:30:28,0(68)
19:46:50,5
7:55:57,9
11:52
62
544
Jankowski Piotr
M (62)
POL
Szczecin
2:41:42,7(66)
6:37:16,3(57)
14:21:26,2(66)
20:01:46,3
8:10:53,7
12:01
63
616
Rutka Dariusz
M (63)
POL
FIT-LAND Team
Konstancin-Jeziorna
2:59:41,8(94)
7:04:16,3(79)
14:55:24,8(70)
20:03:15,2
8:12:22,6
12:01
64
517
BUSZ JACEK
M (64)
POL
Rzeszow
2:42:39,6(70)
6:47:26,4(71)
15:30:29,1(83)
20:16:15,2
8:25:22,6
12:09
65
609
Podlewski Wojciech
M (65)
POL
KS Sportiva
Tarnów
3:01:02,3(97)
7:33:01,8(100)
15:35:30,5(84)
20:27:46,5
8:36:53,9
12:16
66
643
Wybraniec Michal
M (66)
POL
Wałbrzych
2:44:24,4(72)
6:41:32,8(64)
14:59:19,4(73)
20:34:21,9
8:43:29,3
12:20
67
638
Wesołowski Marcin
M (67)
POL
Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego
Bielsko-Biała
2:40:42,4(61)
6:46:12,3(66)
15:38:21,2(88)
20:37:51,1
8:46:58,5
12:22
68
553
Kłos Arkadiusz
M (68)
POL
Cmolas
2:50:04,9(83)
7:17:40,9(90)
15:36:19,5(86)
20:40:22,8
8:49:30,2
12:24
69
508
Banaszczyk Grzegorz
M (69)
POL
ENDORFINA Szydłowiec
Szydłowiec
2:15:57,4(14)
6:32:41,6(55)
15:04:25,2(74)
20:44:37,2
8:53:44,6
12:26
70
506
Badowski Rafał
M (70)
POL
Wszystko jest w głowie!:
Kraków
2:36:13,7(54)
6:52:28,0(76)
15:17:07,8(78)
20:48:23,6
8:57:31,0
12:29
71
641
Wojtaszek Marcin
M (71)
POL
Muchy na zębach
Toruń
2:49:42,7(82)
7:03:18,0(78)
15:17:07,8(79)
20:48:25,2
8:57:32,6
12:29
72
645
Zając Józef
M (72)
POL
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
TULIGŁOWY
2:59:44,5(95)
7:19:22,2(93)
15:36:18,6(85)
20:48:50,4
8:57:57,8
12:29
73
525
Englert Grzegorz
M (73)
POL
Spektos Team
Koszalin
2:34:27,8(50)
6:46:50,1(70)
15:10:11,2(76)
20:48:52,0
8:57:59,4
12:29
74
513
Bazała Maciej
M (74)
POL
UKA OIL
Warszawa
2:56:28,9(90)
7:10:02,5(86)
15:20:25,0(81)
20:49:28,7
8:58:36,1
12:29
75
504
Arkuszyński Paweł
M (75)
POL
TIME4RUNNING
Tomaszów Mazowiecki
2:56:50,2(92)
7:32:55,6(97)
15:43:28,9(94)
20:52:30,3
9:01:37,7
12:31
76
607
Pietrus Maciej
M (76)
POL
Łódź
2:46:51,3(78)
7:07:43,8(83)
15:38:33,9(90)
21:02:24,3
9:11:31,7
12:37
77
530
Funka Andrzej
M (77)
POL
NKB Chyży Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl
3:05:37,0(100)
7:33:11,0(101)
15:43:00,9(93)
21:07:25,0
9:16:32,4
12:40
78
603
Pawłowski Paweł
M (78)
POL
Wierzchosławice
3:01:03,9(98)
7:33:00,3(99)
15:43:45,8(96)
21:16:20,5
9:25:27,9
12:45
79
510
Barański Michał
M (79)
POL
Warszawa
2:54:57,3(87)
7:11:24,7(87)
15:59:36,6(97)
21:20:31,3
9:29:38,7
12:48
80
526
Falana Krzysztof
M (80)
POL
Kielce
3:17:43,0(106)
8:01:04,2(106)
16:09:36,4(100)
21:20:41,0
9:29:48,4
12:48
81
601
Opoka Andrzej
M (81)
POL
KG Kielce
Kielce
3:17:54,2(108)
8:01:01,3(105)
16:09:35,8(99)
21:20:41,7
9:29:49,1
12:48
82
541
Hetel Adam
M (82)
POL
Klub Biegacza RTV EURO AGD
Bydgoszcz
3:05:49,2(101)
7:37:30,5(103)
15:59:47,9(98)
21:25:27,5
9:34:34,9
12:51
DNF
566
Krawczyk Tomasz
M
POL
Polska
2:29:10,3(34)
6:39:55,3(61)
14:19:49,5(64)
DNF
539
Grzanecki Rafał
M
POL
JEEP
Warszawa
2:49:25,2(81)
7:16:36,9(89)
15:37:11,8(87)
DNF
647
Zawadzki Wiesław
M
POL
Kraków
2:40:43,9(62)
6:46:16,9(68)
15:39:45,9(92)
DNF
637
WASIAK GRZEGORZ
M
POL
www.biegam-i-mysle.pl
ZIELONA GÓRA
3:08:53,2(104)
7:47:42,9(104)
16:55:58,7(101)
DNF
602
Pantoł Mirosław
M
POL
Rzeszów
2:34:03,8(46)
6:24:02,0(49)
DNF
635
Waleczek Sławomir
M
POL
Brzezinka Średzka
2:41:41,7(65)
6:48:45,0(73)
DNF
545
Jaracz Bartłomiej
M
POL
Kraków
2:45:38,8(75)
7:07:44,1(84)
DNF
642
Woźniak Dawid
M
POL
Zabierzów Biega
Rudawa
2:36:35,1(55)
7:29:50,1(96)
DNF
598
Okarma Wojtek
M
POL
www.virtutimilitari.pl
Warzyce
3:17:49,4(107)
8:04:54,3(107)
DNF
516
Bućko Artur
M
POL
TATAALI
Jelenia Góra
3:23:14,5(109)
8:26:22,5(108)
DNF
564
Kowalczyk Adam
M
POL
Prawdziwa Stolica Polski
Gniezno
3:11:42,3(105)
DNS
585
Mazur Sebastian
M
POL
Królik Polski
DNS
591
Monica Mateusz
M
POL
Apartamenty Łemko Team
Krynica Zdrój
DNS
627
Sołtys Marcin
M
POL
PING-PONG
Jasło
DSQ
515
BOGDAŁ ANDRZEJ
M
POL
Warszawa
2:27:50,0(30)
5:46:49,4(22)
11:28:50,2(17)
15:06:47,3
3:15:54,7
09:04
BGTimeSport
© 2015 - 2024